zabiegi odmładzające - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-21, 22:17   #121
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: zabiegi odmładzające

a jak wyglądałaś po samym zabiegu? opuchnięcia, krwiaczki były?
rzeczywiście tanio ja zapłaciłam 600zł i byłam tylko raz. dwa tygodnie miałam krwiaki pod oczami, masakra, wyglądałam jakby mnie ktoś pobił
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 13:01   #122
Rzeczywiscie15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 123
Dot.: zabiegi odmładzające

A jakie preparaty są wykorzystywane podczas mezoterapii w Waszych salonach?
Czy ktoś miał styczność z poniższymi? mógłby się wypowiedzieć na ich temat?

Conjonctyl – innowacyjna metoda wypełnień nierówności skórnych, drobnych zmarszczek oraz blizn i rozstępów. Wykorzystywany w preparacie conjonctyl (organiczny krzem) aktywuje proces naprawy skóry od środka i poprawia jej strukturę. Celem uzyskania właściwego efektu należy poddać się trzem zabiegom przeprowadzanych w odstępach tygodniowych.

NCTF – dostarcza witamin, aminokwasów, koenzymów, kwasów nukleinowych, minerałów niezbędnych do prawidłowej równowagi biologicznej skóry. Dzięki tak bogatej recepturze stymuluje różne procesy metaboliczne skóry, w tym odnowę skóry dojrzałej oraz regenerację tkanki po urazach.

Mesolift - mieszanka składników odżywczych i intensywnie regenerujących (jak NCTF) wzbogacona o kwas hialuronowy – substancja naturalnie występująca w organizmie człowieka o silnie nawilżającym i wypełniającym działaniu. Jednoczesne wygładzenie zmarszczek i poprawa napięcia i elastyczności skóry. Kwas hialuronowy nadaje skórze blasku i odpowiedniego nawilżenia. Stymuluje do wytwarzania nowych włókien kolagenowych. Zabieg szczególnie zalecany po okresie zimowym i letnim.


* CONJONCTYL - substancja odżywcza, która pobudza metabolizm skóry.
Rzeczywiscie15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 19:01   #123
jente1984
Bookworm ;)
 
Avatar jente1984
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 266
Dot.: zabiegi odmładzające

Przejrzałam temat i widzę, że żadna z Was nie pisała jeszcze o tych magicznych "Złotych Łyżeczkach" Słyszałyście o tym? Podobno daje takie efekty jak lifting, tylko oczywiście bezoperacyjnie Tylko jestem ciekawa, jak długo utrzymuje się efekt?
jente1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 20:59   #124
kreolka61
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 87
Dot.: zabiegi odmładzające

przestancie sie w końcu reklamować na wszystkich forach,bo klientki nie sa zadowoleone z waszych usług.
kreolka61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 21:00   #125
kreolka61
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 87
Dot.: zabiegi odmładzające

sorry,ale tan post powyzej miał byc do gabinetu kosmetycznego z Piekar Sląskich
kreolka61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 08:24   #126
Toffikowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19
Dot.: zabiegi odmładzające

Cytat:
Napisane przez martappp Pokaż wiadomość
Witam was wszystkie muszę bardzo podziękować toffikowej za namiary na dr, która robi mezoterapię igłową na twarz. Zrobiła to wciągu 15 minut i jestem bardzo zadowolona. Zrobiłam już 2x i widzę efekty, mój mąż niby też widzi efekty
Zrobiła mi bez znieczulenia ale robiła to tak expresowo, że nie było czuć żadnego bólu a jestem bardzo bardzo czula na tym pkt. 150 zł a w tym przetarcie kwasem glikolowym. Naprawdę szczerze polecam mezoterapię igłową mam 27 lat i cerę przesuszoną, zmęczoną prowadzę bardzo aktywny tryb życia. od 7 lat ma 2 dzieci i rodzina, praca, praca, studia były już skończone na szczęście no i dalej praca późne chodzenie spać i wczesne wstawanie picie kawy i tak dale zaczełam badać różnice pomiędzy mezoterapią igłową a bez igł. naprawdę cały internet chyba przekopałam i przeprowadzilam rozmowy tel. z wszystkimi salonami kosmetycznymi i dr od mezo i po podsumowaniu za i przeciw wyszło, że najlepiej na twarz mezoterapię igłową natomiast na "cellulit" mezo bezigłowa ale tam gdzie produktu podają najwięcej i najdłużej jest on podawany- ponieważ przy zapodaniu odp. składników bardzo ważny jest masaż, który dzięki mezo bez igł. jest. No więc podzieliłam się z wami swoimi doświadczeniami i mam nadzieję, że wielu z was pomogłam bo mi zebranie tych inf i przekonanie się do odp metody zajęło 7 m-cy no ale jestem bardzo zadowolona zmarszczki zmniejszone nawilżenie widoczne przebarwienia mniejsze a pory, a co to jest naprawdę polecam Poznań namiary poleca toffikowa ale inni też zrobią pewnie dobrze choć
Pozdrawiam serdecznie
Cieszę się, że jesteś zadowolona, ta Pani doktor to naprawdę wyjątkowa"fachura" ju8ż nie podaje namiarów bo potem sama się nie moge do niej dopchać
Wcale nie jest oczywiste, ze po mezoterapii wygladasz tak jak przed jej wykonaniem - napatrzyłam sie sporo na posiniaczone i znasakrowane twarze po takim zabiegu.
Ja korzystam regularnie i jestem bardzo zadowolona

Ostatnio znalazłam aparat Zaffiro - są takie 4 w Posce - skorzystałam z 1 zabiegu tego liftingu bez skalpela tydzien temu - na chwile obecna jestem zadowolona, ale czekam na pelen efekt po 30 dniach wówczs zdecyduję czy wezmę całą serię. Czy ktoś już to "testował" na sobie ?
Toffikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 00:03   #127
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: zabiegi odmładzające

przepraszam bardzo ale mezoterapia igłowa bez znieczulenia w ciągu 15 minut za 150zł na całą twarz (w tym kwas) i jak sugeruje autorka postu bez efektów ubocznych...
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-04, 07:33   #128
martappp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 15
Dot.: zabiegi odmładzające

przepraszam jeżeli masz jakąś wątpliwość to proszę napisz o co dokładnie Ci chodzi. Jak dotąd żadnych efektów ubocznych widze jak twarz mi się nawilża wygładza a tym kwasem to ona mi przetarła tylko twarz czyli bardzo delikatne działanie ponieważ ja jestem przeciwna stosowaniu takich kwasów ponieważ boję się że po czymś takim w rezultacie będzie gorzej ale u mnie jest ok polecam jeszcze salon synbiosis byłam tam raz zapłaciłam i tak nie drogo bo 350 zł ale za ampółkę NFCTM więc myślę, że i tak warto. Pozdrawiam
martappp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 08:07   #129
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: zabiegi odmładzające

a jakim preparatem miałaś robioną mezoterapie?
może w tym tkwi sedno tak wielkich różnic w cenie?
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 15:52   #130
Sylwusinka
Przyczajenie
 
Avatar Sylwusinka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 21
Dot.: zabiegi odmładzające

Przed kilkoma dniami mialam robioną mezoterapię igłową bez znieczulenia. Zabieg trwał jakieś 15 minut i choc przyjemnością na pweno nie był to przeżyłam. Nie powiem, bolalo, szczególnie pod oczami i przy ustach ale ja podobno jestem twarda w tych sprawach . Preparat użyty do mezo to NCTF plus dodatkowy krzem, koszt 220 zł. Skutki uboczne to delikatne ślady po igle przez 2 dni i mały siniaczek na szyi, dla mnie to żadne skutki uboczne porównując do efektu. Przed rokiem miałam mezo ze znieczuleniem maścią emla, wszystko trwalo 2h :/, już wolę pocierpieć i wyjść po 15 minutach...
Sylwusinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 00:54   #131
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Odmładzanie skóry, rewolucja, czy ktoś wie ?

Cytat:
Napisane przez Toffikowa Pokaż wiadomość
Nie to żaden z tych znanych już zabiegów, to jakś skomplikowana nazwa (?) zabiegu chodzi o podgrzanie kolagenu w skórze i powoduje to wyprostowanie włókien i odmłodzenie o ok. 10 lat bez skalpela - tak to chyba dosłyszałam , to jakaś nowość
Albo laser frakcyjny CO2, albo fale radiowe typu np.Apollo Regen - przy obydwu zabiegach dochodzi do reakcji termicznej, a włókna obkurczają sie pod wpływem temp, laser dodatkowo obejmuje zmiany w naskórku i skórze właściwej.

Cytat:
Napisane przez blondbimbo Pokaż wiadomość
nie ma jeszcze takich cudow, zapytaj uczciwego lekarza dermatologa..TYLKO chirurg plastyk z super wprawa jest w stanie pomoc wygladac mlodziej.
Większej bzdury nie słyszałam...medycyna estetyczna rozwiaja sie w takim ekspersowym tempie, ze na zachodzie pomału wogóle odchodzi sie od plastyki twarzy, oczywiscie mając 60 czy 80 lat ( a watpie by takie Pani z nami tu pisały, jesli się myle to przepraszam) to może to ostatnia deska ratunku, ale pozostałe młodsze osoby mogą odmładzać sie mniej inwazyjnymi metodami aniżeli operacje .

Edytowane przez DevilInside
Czas edycji: 2008-12-14 o 01:04
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-22, 15:48   #132
jente1984
Bookworm ;)
 
Avatar jente1984
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 266
Dot.: zabiegi odmładzające

Cytat:
Napisane przez Toffikowa Pokaż wiadomość
Ostatnio znalazłam aparat Zaffiro - są takie 4 w Posce - skorzystałam z 1 zabiegu tego liftingu bez skalpela tydzien temu
"Lifting bez skalpela" od razu kojarzy mi się z "żelazkiem przeciwzmarszczkowym" Też daje taki efekt. Na jakiej zasadzie działa ten aparat Zaffiro? Bo może to coś podobnego.
__________________
"People who wonder
if the glass is half empty or half full
miss the point.
The glass is refillable."

jente1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 09:20   #133
Feebaa
Przyczajenie
 
Avatar Feebaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 22
GG do Feebaa
Dot.: zabiegi odmładzające

Czesc dziewczyny - wydaje mi sie ze ktos tutaj wspominal o kwasie hialuronowym(czy jakos tak) w tabletkach
wiec wlasnie zakupilam to cudo i zobaczymy czy bedzie efekt ...
lat mam troche wiecej niz 32 i drobne zmarszczki mimiczne wokol oczu i ust
ponoc po 3 tygdoniach maja sie juz wygladzic...hmm..
Czy ktoras z was to juz tez stosowala albo cos slyszala na ten temat?

Pozdrawiam!
Feebaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 10:54   #134
Sylwusinka
Przyczajenie
 
Avatar Sylwusinka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 21
Dot.: zabiegi odmładzające

19 grudnia robiłam sculptre więc za kilka tygodni zdam relację z efektów. Po zabiegu wyglądało to bardzo obiecujaco. Teraz kilka razy dziennie muszę się masować ale jesli efekty mają być takie, jak zapewniają to WARTO: pogrubienie i uelastycznienie skóry, redukcja zmarszczek, likwidacja bruzd i chomików, poprawa owalu twarzy i napięcia podbródka oraz stanu szyi. Obecnie wyszły mi siniaki, pewnie od tego masażu ale trzeba trochę pocierpieć. Efekty widoczne powinny być za 4 tygodnie więc napiszę co i jak.
Sylwusinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 22:22   #135
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: zabiegi odmładzające

jeśli chodzi o podgrzewanie kolagenu to zabiegi przy użyciu fal radiowych tak działają np. thermage, Focus RF+, Radio Frequency Bella II Therma i Therma Clinic. Najwyżej kolagen podgrzewa Thermage. Przynajmniej z tego co ja wiem
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 12:27   #136
Margam616
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: zabiegi odmładzające

Witam Dziewczyny
Jestem tu nowa ale szperam w necie w poszukiwaniu odp. na swoje pytania.
Mam zmarszczki pod oczami z juz lekko zwiotczałą skóre.
Bylam u Dermatologa ale nie bardzo podobało mi się mjego podejscie-potraktował mnie jak kapryśna lalke i w koncu zaproponował mezoterapię(nie zapytałam jaką)
Kosmetyczka do której chodze sprowadzila aparat emitujący fale radiowe.
Zastanawiam się ktora metoda jest lepsza i która daje szybsze i dłuższe efekty?
No i oczywiście najlepiej gdyby była bardziej ekonomiczna
A może jednak botoks lub wypełniacze??
Pozdrawiam
Margam616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 22:00   #137
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: zabiegi odmładzające

hmmm najpierw zmieniłabym dermatologa
zależy jaka mezoterapia i jakim preparatem i jaki zabieg z falami radiowymi.
a tak ogólnie to wydaje mi się że jednak dermatolodzy wykonują bardziej efektywne zabiegi - na ale co za tym idzie droższe. spróbuj poszukać jakiegoś naprawdę dobrego dermatologa estetycznego - zobaczy buźkę - oceni i napewno doradzi najlepiej dla Ciebie
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 10:38   #138
Margam616
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: zabiegi odmładzające

Dziękuję za odpowiedź i pewnie poszukam innego Dermatologa
Szkoda bo ten jest niedaleko ale chyba to bardziej rozsądne niz wysłuchiwanie cierpkich aluzji na temat próżności kobiecej(w dodatku aluzji opłaconych)
Jesli chodzi o fale to powiedzcie mi proszę które ewentualnie dają najlepsze efekty na to co opisałam a jesli chodzi o mezoterapię to chyba jednak zdecydowałabym sie na igłową.
Czy naprawdę te wszystkie zabiegi przynosza efekt??Bo juz się zastanawiam nad wypelniaczami
KOszt ten sam albo nizszy i efekty trwają tyle samo
Pozdrawiam
Margam616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 23:50   #139
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: zabiegi odmładzające

Cytat:
Napisane przez Rzeczywiscie15 Pokaż wiadomość
A jakie preparaty są wykorzystywane podczas mezoterapii w Waszych salonach?
Czy ktoś miał styczność z poniższymi? mógłby się wypowiedzieć na ich temat?

Conjonctyl – innowacyjna metoda wypełnień nierówności skórnych, drobnych zmarszczek oraz blizn i rozstępów. Wykorzystywany w preparacie conjonctyl (organiczny krzem) aktywuje proces naprawy skóry od środka i poprawia jej strukturę. Celem uzyskania właściwego efektu należy poddać się trzem zabiegom przeprowadzanych w odstępach tygodniowych.

NCTF – dostarcza witamin, aminokwasów, koenzymów, kwasów nukleinowych, minerałów niezbędnych do prawidłowej równowagi biologicznej skóry. Dzięki tak bogatej recepturze stymuluje różne procesy metaboliczne skóry, w tym odnowę skóry dojrzałej oraz regenerację tkanki po urazach.

Mesolift - mieszanka składników odżywczych i intensywnie regenerujących (jak NCTF) wzbogacona o kwas hialuronowy – substancja naturalnie występująca w organizmie człowieka o silnie nawilżającym i wypełniającym działaniu. Jednoczesne wygładzenie zmarszczek i poprawa napięcia i elastyczności skóry. Kwas hialuronowy nadaje skórze blasku i odpowiedniego nawilżenia. Stymuluje do wytwarzania nowych włókien kolagenowych. Zabieg szczególnie zalecany po okresie zimowym i letnim.


* CONJONCTYL - substancja odżywcza, która pobudza metabolizm skóry.
czy to oznacza, ze nie kazda mezoterapia iglowa polega na wstrzyknieciu kwasu hialuronowego z witaminami?
a bylam przekonana, ze to wlasnie ten kwas hialuronowy wypelnia zmarszczki/bruzdy a witaminy poprawiaja cere...
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 09:14   #140
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: zabiegi odmładzające

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
czy to oznacza, ze nie kazda mezoterapia iglowa polega na wstrzyknieciu kwasu hialuronowego z witaminami?
a bylam przekonana, ze to wlasnie ten kwas hialuronowy wypelnia zmarszczki/bruzdy a witaminy poprawiaja cere...
dobrze jesteś przekonana kwas HA wypełnia i witaminki poprawiają cerę, ale jest jeszcze mnóstwo preparatów które zawierają co innego właśnie np. krzem, aminokwasy, minerały, kwasy nukleinowe, koneznymy, polinukleotydy..., do włosów dekspantenol, oligoelementy a na cellulit kofeina i karczochy....wszystko to byśmy były piękne
Wybór jest ogromny i w zależności od tego jaki efekt chcemy osiągnąć i czego skóra potrzebuje dobieramy te "cuda"

Edytowane przez madziamaria
Czas edycji: 2009-01-06 o 09:21 Powód: literówki
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 08:38   #141
Rzeczywiscie15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 123
Dot.: zabiegi odmładzające

ano
Dobrze mówi!
Ja już jakiś czas temu przestałam być na bieżąco z tymi preparatami - dobrowolnie oddałam się w ręce kosmetyczki/dermatologa i już o te sprawy nie muszę się martwić.
Rzeczywiscie15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 23:09   #142
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: zabiegi odmładzające

kurczę trudno być "na bieżąco" ponieważ co chwilę jest coś innego"

ale ja zapamiętałam dobre zdanie i stosuję się do niego jak mam sięgnąć po coś nowego - "było już mnóstwo różnych preparatów które robiły kariere w szybki sposób, a potem okazywało się że mają efekty uboczne ponieważ nie były dostatecznie długo testowane -dlatego na nowości - patrzę i obserwuję.... ....itd "

może niewiele to mówi, może wiele...każdy ma swój rozum i decyduje za siebie.
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 07:49   #143
Margam616
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: zabiegi odmładzające

Witam Kobiety
Rozmawiałam z Dermatologiem i oczywiście powiedział że mezo i jej koszt zależy od środka jakim się ostrzykuje delikwenta
Njataniej jest za aminokwasy i inne tam
Natomiast to co ma sens to kwas hialurowy.
Z tym że zaproponował 8 zabiegów w ciągu 2 mcy a potem powtórzenia co miesiąc.
Koszt jednego 500-600PLN
Wole nie liczyć ile wyjdzie ale chyba już lepszy liffting:
Jakoś strasznie drogo!!!!!
Margam616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 20:18   #144
a46
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 57
Dot.: zabiegi odmładzające

Ja też pytałam dermatologa we Włocławku i też chce za mezoterapię igłową za jeden zabieg od 600 zł + 80 zł za wizytę, ceni się jak we Warszawie w luksusowym salonie.W głowach im się miesza z nadmiaru kasy, niedługo za "dzień dobry" będą brać 1000 zł.Zna któraś z Was normalnych lekarzy?
a46 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 06:53   #145
Margam616
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: zabiegi odmładzające

Taaa
Wiem że za urode trzeba placic ale według mnie to przegięcie.
Po prostu trzymają ceny i tłumaczą ceną preperatu.
Ja pytałam w mieście mniejszym niz Włocławek
Pozdrawiam
Juz chyba lepsze RF
Margam616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 22:19   #146
renaP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: zabiegi odmładzające

Zapisałam się na mezoterapię bezigłową ale mam wątpliwości czy iść na nią, jaki koktajl sobie wybrać, nie chcę działać agresywnie, chciałabym trochę wygładzić czoło, zmarszczki mimiczne, napiąć owal twarzy i rozjaśnić przebarwienia. Zbliża mi się 40-stka, może zaczekać jeszcze?
Potrzebuję porady czy ta mezo-terapia nie ma skutków ubocznych?
Proszę podzielcie się swoim doświadczeniem.
renaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 22:42   #147
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: zabiegi odmładzające

Cytat:
Napisane przez renaP Pokaż wiadomość
Zapisałam się na mezoterapię bezigłową ale mam wątpliwości czy iść na nią, jaki koktajl sobie wybrać, nie chcę działać agresywnie, chciałabym trochę wygładzić czoło, zmarszczki mimiczne, napiąć owal twarzy i rozjaśnić przebarwienia. Zbliża mi się 40-stka, może zaczekać jeszcze?
Potrzebuję porady czy ta mezo-terapia nie ma skutków ubocznych?
Proszę podzielcie się swoim doświadczeniem.
na pewno nie czekać, w tym wieku to juz trzeba działać szczególnie ze tyle chce Pani osiągnąć. przypuszczam że kosmetyczka po obejrzeniu stanu skóry dobierze odpowiedni preparat.
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 14:01   #148
gazela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Odmładzanie skóry, rewolucja, czy ktoś wie ?

Cytat:
Napisane przez sommerfugl Pokaż wiadomość
A moze oto chodzilo???
Photorejuvenation, czyli odmładzanie za pomocą światła, nie tylko poprawia wygląd skóry, ale również ją leczy. W sposób kompleksowy likwidowane są objawy starzenia się skóry: zmiany naczyniowe takie jak rozszerzone naczynka, “pajączki”, nadmierne rumieńce, trądzik różowaty, zaczerwienienia oraz wszelkiego rodzaju zmiany pigmentowe: przebarwienia, piegi, plamy posłoneczne i starcze.Zabiegi skracają i przebudowują włókna kolagenowe, dzięki czemu skóra jest jędrniejsza, bardziej elastyczna, zmniejszają się rozszerzone pory i wygładzają zmarszczki. Dla uzyskania pełnego efektu leczenie należy powtórzyć 2-5 krotnie w odstępach 3 tygodniowych. Zabiegi te stosownie są w każdym wieku - również u młodych osób z problemami skórnymi. Równie często poddają się im panie jak i panowie. Przed zabiegiem nie wolno się opalać. Jest to zabieg bezinwazyjny - bez użycia skalpela i naruszania ciągłości skóry. Krótka rekonwalescencja i duże bezpieczeństwo zabiegu pozwalają normalnie kontynuować pracę zawodową.


http://www.laser-medica.szczecin.pl/...%C5%82adzanie/

Ja mialam wykonany ten zabieg 8.02. (photorejuvenation) na calej twarzy, mialm przebarwienia sloneczne,zmarszczki (spowodowane szybkim odchudzeniem) wokol oczu i wokol ust.
Po zabiegu zauwazylam ze skora zeczela pracowac zrobila sie bardziej jedrna elastyczna, zmarszczki wygladzily sie i zniknely mi podkowki wokol oczu.
10 lat mlodsza?? napewno nie, moze pare latek ale nie 10.Ten zabieg powoduje "zatrzymanie czasu", tak wiec prawdziwe rezultaty zobaczymy za 10 lat.
Witam, czy To moze IPL? Wlasnie dzisiaj ide na pierwszt zabieg i jestem troche przestraszona. Jakies rady?

---------- Napisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Witam wszystkich, mam pytnaie, czy ktoras z pan/panow miala zabieg IPL Fotoodmladzanie? Ja dzisiaj ide na pierwszy zabieg i jestem troche przestraszona. Moze jakies rady?
gazela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 20:12   #149
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Odmładzanie skóry, rewolucja, czy ktoś wie ?

Cytat:
Napisane przez gazela Pokaż wiadomość
Witam, czy To moze IPL? Wlasnie dzisiaj ide na pierwszt zabieg i jestem troche przestraszona. Jakies rady?

---------- Napisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Witam wszystkich, mam pytnaie, czy ktoras z pan/panow miala zabieg IPL Fotoodmladzanie? Ja dzisiaj ide na pierwszy zabieg i jestem troche przestraszona. Moze jakies rady?
ja mialam IPL i powiem szczerze, ze w moim przypadku byly to pieniadze wyrzucone w bloto...zero jakiegokolwiek efektu...
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 06:58   #150
a46
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 57
Dot.: Odmładzanie skóry, rewolucja, czy ktoś wie ?

Ja poradze Ci abyś zrobiła IPL z mikrodermobrazją, ja miałam dużo IPL-ów i nieporównywalnie lepszy efekt osiągniesz biorąc ten zestaw, naprawdę polecam Ci. Może wydasz więcej kasy ale warto!
a46 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-18 12:56:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:12.