Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-30, 10:26   #1681
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

_vixen_, Twoje wypadanie spowodowane jest tylko odstawieniem tabsów, czy już wcześniej się działo??
Sama się z tym noszę, by przerwać tabletki, ale trochę się boję, bo włosy już i tak mocno mi lecą, a co dopiero będzie po odstawieniu. Chociaż nie wiem, czy to reguła jest, że muszą wtedy wypadać. Chyba jest na forum wątek o odstawieniu tabsów, muszę go przejrzeć.
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 11:24   #1682
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Wiesz, definitywnie nie stwierdzę, że to od tabletek, ale tak mi się zdaje. Moje włosy nigdy gęstością nie grzeszyły, ale teraz jest normalnie tragedia. Nie jestem naiwna i wiem, że tabletki typu Belissa cudów nie zdziałają, ale wychodzę z założenia, że lepiej je brać niż nie.
Jest wątek o odstawieniu tabletek, ale nikt Ci na 100% nie powie, ile włosów stracisz Po ciąży też włosy wypadają, wydaje mi się, że to ten sam mechanizm.
Ja po prostu lepiej psychicznie się czuję po odstawieniu tabletek, nie przepadam za truciem się chemią, nie wierzę, że są one tak obojętne dla zdrowia, jak to wszędzie głoszą i dlatego odstawiłam. No cóż, włosy lecą, ale mam nadzieję, że kiedyś przestaną.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 14:15   #1683
stricte
Raczkowanie
 
Avatar stricte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 385
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

od kilku dni stosuję Revalid, póki co jestem zadowolona bo wydaje mi się, że przestały wypadać.
Zdam relację jak skończę opakowanie.
__________________
' Cierpienie jest na pewno rodzajem sensu.
Bezsens przecież nie boli.
Bezsens jest obojętnością.'
stricte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 16:19   #1684
catterina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 25
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja zamieram wypróbować kapsułki Prolady ze skrzypem drożdżami biotyną i cynkiem
catterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 16:32   #1685
201609050926
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 82
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Zaczęłam stosować Vitapil. Co o nim myślicie? po jakim czasie zauwazylyscie efekty?
201609050926 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 17:23   #1686
blondyneczka83
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 18
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Najlepiej działają stare, poczciwe zioła. Stosujcie płukanki ze skrzypu polnego i pokrzywy. Wyrzućcie te wszelkie badziewne szampony i odżywki, tylko stosujcie ziołowe, a także przyjmujcie skrzyp polny w tabletkach (przedmówczyni wspomniała tutaj o prolady). Ziola, zioła i jeszcze raz zioła na poprawę kondycji włosów.
blondyneczka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 18:20   #1687
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

To rozczesz moje włosy po ziołowym szamponie, nie wyrywając połowy...
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-30, 19:56   #1688
akinom8004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 57
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja jakis czas tamu szukałam jakis ziół właśnie zeby zmniejszyc obiawy pms i wtdy znajoma mi powiedziała o suplemencie diety ProLady na pms i chce kupic nie wiecie ile może kosztować???
akinom8004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 20:21   #1689
201609050926
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 82
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez akinom8004 Pokaż wiadomość
Ja jakis czas tamu szukałam jakis ziół właśnie zeby zmniejszyc obiawy pms i wtdy znajoma mi powiedziała o suplemencie diety ProLady na pms i chce kupic nie wiecie ile może kosztować???
Cena sugerowana w aptece: 30 kaps – 10 PLN ; 90 kaps – 27 PLN

wystarczylo poszukac w googlach...
201609050926 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 11:59   #1690
eyee
Rozeznanie
 
Avatar eyee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 571
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Patiirafaello Pokaż wiadomość
Odstawiłam Megafyt i kupiłam Merz Spezial zamiast Vitapilu, a to dlatego, ze była i jest super promocja w Gdańsku tak jak normalnie Merz Spezial kosztował w aptece prawie 50 zł to teraz jest za 35. Chyba kupie go wiecej.
w której aptece??
__________________

od 1.01.2010 *7 min but blasting *50 przysiadów

od 13.01.2010
-zero chipsów, pizzy, kiełbasy, cukru, słodyczy, ciast
od 01.12.2009
-adenozyna, saw palmetto, tran, witaminy,
od 12.01.2010 kwasy
eyee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 10:31   #1691
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja brałam kiedyś Belisse i wyciąg ze skrzypu polnego. Ten drugi owszem na jakiś czas mi pomógł. Chciałam teraz inny suplement diety kupić. Nigdy nie słyszałam o ProLady, czy może coś więcej o nim napiszecie. Ile kosztuje, jego skład itp.?
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-05, 14:34   #1692
akinom8004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 57
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Agaluk
skład ProLady Skóra włosy i paznokcie to
- skrzyp
- krzem
- drażdże
- biotyna
- cynk
Jak widać to co najważniejsze dla włosów nie brakuje a cena to dokładnie niewiem bo to mi mama kupwała zapytam to dopisze. pozdrawiam
akinom8004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 17:22   #1693
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Owszem suplement ProLady ze skrzypem polnym i drożdżami jest bardzo dobry, ale oprócz tego trzeba stosować zioła i maski.
Przedmówczyni wspomniała, że nie może rozczesać włosów po szamponach ziołowych, a ja powiem, że stosowanie ziołowych szamponów i odżywek + spłukiwanie naparem ze skrzypu + raz w tygodniu maska regeneracyjna do włosów + suplement diety potrafią zdziałać przysłowiowe cuda.
Oczywiście ten kto myśli, że po jednym zastosowaniu będzie miał włosy mocne i zdrowe, ten się grubo myli - dopiero minimum po miesiącu widać efekty.
Podam jeszcze mój sprawdzony przepis na maseczkę, którą należy trzymać co najmniej 3-4 godziny na głowie.
-2 duże łyżki oleju rycynowego
-1 duża łyżka dobrej jakościowo oliwy z oliwek
-sok z całej cytryny
-2 żółtka bez ani grama białka
Do garnka nalać wrzącej wody, na nim położyć miskę z powyższymi składnikami i roztrzepać to widelcem na parze - wówczas lepiej się rozprowadzi na włosach. Czupryne dobrze rozczesać i maske wetrzeć we włosy oraz w skórę głowy. Przykryć foliowym czepkiem (jednorazowa reklamówka też może być ) i dodatkowo owinąć ręcznikiem. Trzymać kilka godzin, poczym umyć ze 2 razy ziołowym szamponem, zastosować odżywkę (nie wcierać jej w skórę głowy, lecz tylko we włosy). Do ostatniego płukania użyć wystudzonej wody z wyciśniętą cytryną, Naprawdę działa.

ps. olejk rycynowy polecam też wcierać każdego wieczora w rzęsy, dzięki czemu staną się one gęstsze, sprężyste i ciemniejsze.
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 14:53   #1694
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez klaudia844 Pokaż wiadomość

ps. olejk rycynowy polecam też wcierać każdego wieczora w rzęsy, dzięki czemu staną się one gęstsze, sprężyste i ciemniejsze.
Jak w rzęsy, palcami? I zostawić?
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 16:05   #1695
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
Jak w rzęsy, palcami? I zostawić?

np. starą, dobrze wyczyszczoną szczoteczką od tuszu smarujesz na noc i zostawiasz
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 16:15   #1696
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

dziekuje za odpowiedz
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 16:26   #1697
eyee
Rozeznanie
 
Avatar eyee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 571
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

mam pytanko czy ktos zna tabletki które zawieraja
wit B1
wit B4 -czyli cholinę
wit B12
wit B6
i Mg
bo tych brakuje w moich
__________________

od 1.01.2010 *7 min but blasting *50 przysiadów

od 13.01.2010
-zero chipsów, pizzy, kiełbasy, cukru, słodyczy, ciast
od 01.12.2009
-adenozyna, saw palmetto, tran, witaminy,
od 12.01.2010 kwasy
eyee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 08:03   #1698
akinom8004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 57
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

eyee No wiec ten suplemet diety ProLady o którym pisalam na PMS to jest witamina B6 i B12
akinom8004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 08:17   #1699
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja zażywam Chela-Ferr z Olimpu. Ma w swoim skałdzie, poza żelazem, kwas foliowy, witaminę C oraz witaminę B6 oraz B12. Kupiłam na allegro po 5 zł za opakowanie ( 30 tabletek ) - 1 na dzień.

Pozdrawiam
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-12, 12:27   #1700
eyee
Rozeznanie
 
Avatar eyee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 571
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez eyee Pokaż wiadomość
mam pytanko czy ktos zna tabletki które zawieraja
wit B1
wit B4 -czyli cholinę
wit B12
wit B6
i Mg
bo tych brakuje w moich
Cytat:
Napisane przez akinom8004 Pokaż wiadomość
eyee No wiec ten suplemet diety ProLady o którym pisalam na PMS to jest witamina B6 i B12
dzieki wam dziewczyny ale szukam czegos co ma te wszystkie składniki
__________________

od 1.01.2010 *7 min but blasting *50 przysiadów

od 13.01.2010
-zero chipsów, pizzy, kiełbasy, cukru, słodyczy, ciast
od 01.12.2009
-adenozyna, saw palmetto, tran, witaminy,
od 12.01.2010 kwasy
eyee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 21:38   #1701
Pez
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 233
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez eyee Pokaż wiadomość
dzieki wam dziewczyny ale szukam czegos co ma te wszystkie składniki
te tabletki zawieraja wszystkie skaldniki o ktore pytalas:
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p13374-Vitr...apsulki_30_szt
ale wydaje mi sie że taniej będzie osobno kupic:
vitaminum B copositum
magnez
i lecytynę
__________________
Nirvanasatkam
Pez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 15:47   #1702
eyee
Rozeznanie
 
Avatar eyee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 571
Cytat:
Napisane przez Pez Pokaż wiadomość
te tabletki zawieraja wszystkie skaldniki o ktore pytalas:
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p13374-Vitr...apsulki_30_szt
ale wydaje mi sie że taniej będzie osobno kupic:
vitaminum B copositum
magnez
i lecytynę
super ciekawy skład

CZY ZNACIE JAKAS APTEKE INTERNETOWA Z TANIMI TABLETKAMI KLORANE LUB ANACAPS??
__________________

od 1.01.2010 *7 min but blasting *50 przysiadów

od 13.01.2010
-zero chipsów, pizzy, kiełbasy, cukru, słodyczy, ciast
od 01.12.2009
-adenozyna, saw palmetto, tran, witaminy,
od 12.01.2010 kwasy

Edytowane przez mały_groszek
Czas edycji: 2009-10-15 o 17:03
eyee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 18:54   #1703
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja myślę, że w kwestii witamin, to nie ma najmniejszego sensu ładować je w siebie w postaci suplementów diet.
Tak jak piszą dziewczyny o tym prolady, to powiem tak - jest tam wyciąg ze skrzypu polnego, który wzmacnia włosy, a jak wiadomo skrzypu polnego się nie je, a więc oprócz szamponów, czy płukanek nie można dostarczyć go organizmowi, dlatego warto pokusić się o jego niewielką dawkę w postaci tabletki.

Całkiem inaczej jest z witaminami. Syntetyczne witaminy są "wchłaniane" do organizmu z tych wszystkich suplementów diet TYLKO w około 10-20% w zależności od organizmu!!! A więc bardziej sobie człowiek obciąża tym wątrobę, aniżeli uzupełnia niedobory. Za kilka lat wątroba się odezwie, ale wtedy może być za późno.
O przyswajalności witamin pisałam pracę, więc trochę się o tym wszystkim naczytałam i nasłuchałam :P Najlepszym źródłem witamin sa owoce i warzywa i chociaż niektórym może się wydawać, że lepiej połknąć tabletkę, aniżeli zjeść np. 10 dkg surowej kapusty kiszonej, ten jest w błędzie :P

Witaminy z grupy B znajdziesz m.in. w:
-drożdżach,
-zbożach,
-bananach,
-drobiu,
-warzywach strączkowych typu fasolka szparagowa.
Pamiętaj, że niedobór witamin z grupy B może spowodować problemy z koncentracją i zapamiętywaniem. Do niedoboru może prowadzić m.in. monotonna i nieurozmaicona dieta.

ps. do LASOA
cyt. "Jak w rzęsy, palcami? I zostawić?"
Właśnie najlepiej palcami. Dosłownie kropelke olejku ryconewego bierzesz na palec i wcierasz w brwi i rzęsy. Nie będą się łamać, wypadać, będą elastyczne, a po dłuższym okresie stosowania grubsze i ciemniejsze.

..........ale się rozpisałam :P
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 19:03   #1704
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Napisz to też w tym wątku:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post14753453

Przyda się
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 19:08   #1705
201609050926
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 82
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Biore Vitapil od 3 tygodni, ale zamierzam dluuzej. Dzis kupilam ampulki z Radical i sa tam tabletki dodane. Moge je brac razem z Vitapilem?

opis z radicala:
Preparat wielowitaminowy Radical Premium, który wzmacnia włosy i paznokcie oraz wpływa regenerująco na skórę. Kapsułki Radical Premium zawierają wyciąg z ziela skrzypu oraz liści pokrzywy, witaminy E, B1, B2, B6, B12, C, PP. W skład preparatu wchodzą również mikroelementy: cynk, jod, żelazo, miedź, mangan, selen.
201609050926 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 16:06   #1706
lady_zgaga
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
nieuwierzycie! biotyna 5mg w pl!

spam

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-10-21 o 19:15
lady_zgaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 22:38   #1707
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez lalka67 Pokaż wiadomość
Biore Vitapil od 3 tygodni, ale zamierzam dluuzej. Dzis kupilam ampulki z Radical i sa tam tabletki dodane. Moge je brac razem z Vitapilem?

opis z radicala:
Preparat wielowitaminowy Radical Premium, który wzmacnia włosy i paznokcie oraz wpływa regenerująco na skórę. Kapsułki Radical Premium zawierają wyciąg z ziela skrzypu oraz liści pokrzywy, witaminy E, B1, B2, B6, B12, C, PP. W skład preparatu wchodzą również mikroelementy: cynk, jod, żelazo, miedź, mangan, selen.

Na twoim miejscu, to mnie było by szkoda wątroby. W połączeniu tych obu suplementów nie stanie ci się w sumie nic, ale pomyśl czy warto się tak faszerować? Co za dużo to nie zdrowo - tak zawsze mi moja ŚP. Babcia powtarzała.
Radicalu w ampułkach przyznam, że jeszcze nie stosowałam. W sumie wolę płukać włosy skrzypem polnym. Taki dosyć spory woreczek skrzypu polnego kosztuje jakieś 1,60 zł i wystarcza mi na 5-6 płukań.

Jak już się przyjmuje jeden suplement diety, to niech to będzie tylko jeden, a nie jeden z dziesięciu!! Ja to jestem jakąś szurniętą patriotką, bo nawet leki polskie kupuje .............no, ale to dlatego, że są tańsze i wcale nie gorsze. obecnie łykam sobie prolady ze skrzypem i stwierdzam, że ten suplement jest godny polecenia, niemniej jednak nie bede go przyjmować dłużej niż 3 miesiące, gdyż jest to optymalny czas "terapii" wszelakimi suplementami diet.
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 10:27   #1708
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Zgodzę się z Klaudią, że najlepiej brać jeden suplement diety a nie kilka naraz. Po co tyle? Jak wiesz organizm szybko się do nich przyzwyczaja a dając taką dawkę naraz to tak jakbyś chciała od niego wydusić jeszcze większe działanie i pracę np. wątroby - obciążając ją. Najlepiej robić przerwy kilkumiesięczne w stosowaniu suplementów diety. I co ważne zmieniać nawyki żywieniowe. Ja polecam Ci te z serii ProLady.
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 16:17   #1709
mała___mi
Raczkowanie
 
Avatar mała___mi
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 175
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Dziewczyny, może któraś z Was mi poradzi, bo nie mam siły drugi raz przebrnąć przez cały wątek. Zrobiłam to parę miesięcy temu, szukając tabletek dla mojego faceta, wybrałam wtedy Vitapil i muszę powiedzieć, że rzeczywiście mu pomógł. Teraz szukam czegoś dla siebie, niestety Vitapil odpada, bo zawiera drożdże, których ja nie mogę przyjmować. Moje włosy z natury cienkie i delikatne (jak to u blondynek), ostatnio podupadły Są suche, matowe, wypadają. Pewnie jest to wynik używania suszarki, modelowania, no ale kurka wodna - jak tu z tego zrezygnować - ograniczyłam, ale niewiele to dało. Szukam więc tabletek na wzmocnienie, ale takich, które nie zawierają drożdży i nie powodują szybszego rośniecia włosów (bo to wiadomo oznacza szybszy odrost, częstsze farbowanie i koło się zamyka). Czy w ogóle są takie, czy wszystkie tabletki wzmacniające powodują szybszy wzrost włosów? Będę wdzięczna za rady.
__________________
...więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
od tego są nogi by łazić na nich...

/Kazimierz Staszewski/
mała___mi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 18:36   #1710
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Z tego co się orientuje, to jakieś 85% jak nie więcej wszystkich suplementów zawiera w swoim składzie drożdże. Jeżeli jesteś na nie uczulona, to może zacznij płukać włosy tuż po ich umyciu na zmianę naparem ze skrzypu polnego i rumianku (żeby Ci włosy nie przyciemniły się). Dodatkowo jak Ci się przetłuszczają, to możesz je płukać wodą z wyciśniętą jedną cytryną.
Stosuj także naftę kosmetyczną.

Ja w sumie łykam sobie ProLady na wzmocnienie włosów, ale one zaiwerają 100mg drożdży, a te dodatkowo wzmacniają włosy i zapobiegają ich przetłuszczaniu.
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-24 17:51:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:26.