Sukienki na różne okazje: dla świadkowej, na ślub cywilny, dla gościa i inne... - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-25, 15:10   #661
malinkowo88
Raczkowanie
 
Avatar malinkowo88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: mazowieckie :)
Wiadomości: 440
Dot.: Sukienki na różne okazje: dla świadkowej, na ślub cywilny, dla gościa i inne...

Cytat:
Napisane przez beaciakiss Pokaż wiadomość
ja niedawno świadkowałam w tej błękitnej sukience,właściwie aqua.kiecka spisała się świetnie.jest bardzo elegancka i ładnie się układa na sylwetce.natomiast swoje druhny bym widziała w czymś takim.myślę że nieźle się prezentują.a na punkcie tej czerwonej tez oszalałamkosztu je majątek ale chyba kiedyś się skuszę na nią
A gdzie można takie super sukienki dostać? Bo poszukuje na świadkowanie czegoś takiego?
__________________
24.02.2005
25.12.2010
02.06.2012
malinkowo88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 17:35   #662
sweetminigirl
Raczkowanie
 
Avatar sweetminigirl
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 73
Dot.: Sukienki na różne okazje: dla świadkowej, na ślub cywilny, dla gościa i inne...

Cytat:
Napisane przez Agaw'a Pokaż wiadomość
Będę bardzo szczera.
Jak można na studniówkę ubrać taką sukienkę?
Na taką okazję pasuje czerń lub ciemny granat.

Uwierz mi że teraz a studniówce czerń lub granat maja jedynie nauczycielki . Dziewczyny ubierają kolorowe sukienki. Ja osobiscie na studniówce miałam krótka, niebieska z dużą iloscia tiulu. Młodość to młodość, wszystko wolno , wszystko wypada Takie jest moje zdanie.
sweetminigirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 19:41   #663
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Sukienki na różne okazje: dla świadkowej, na ślub cywilny, dla gościa i inne...

Cytat:
Napisane przez sweetminigirl Pokaż wiadomość
Uwierz mi że teraz a studniówce czerń lub granat maja jedynie nauczycielki . Dziewczyny ubierają kolorowe sukienki. Ja osobiscie na studniówce miałam krótka, niebieska z dużą iloscia tiulu. Młodość to młodość, wszystko wolno , wszystko wypada Takie jest moje zdanie.
w tym roku mnóstwo dziewczyn miało czarne sukienki, taka moda
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 12:44   #664
Martaa04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Sukienki na różne okazje: dla świadkowej, na ślub cywilny, dla gościa i inne...

Za tydzien ide na wesele. Wczoraj kupilam sobie sukienke ciemno rózowa choc nigdy rozu nie nosilam ale dobrze sie w niej czuje. Problem w tym ze nie mam kompletnie pomysłu jakie buty i dodatki do neij ubrac. Na zdjeciu jest troche wygnieciona bo nie zdarzyłam jej jeszcze wyprasowac.
Martaa04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 09:07   #665
kampasiula
Zadomowienie
 
Avatar kampasiula
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 166
GG do kampasiula
Dot.: Sukienki na różne okazje: dla świadkowej, na ślub cywilny, dla gościa i inne...

Słuchajcie znalazłam piekną suknię na poprawiny.Sherri Hill 3400.W Pl kosztuje 960 zł a za granicą 350 $Strasz nie droga jak na moją kieszeń.Szukam na necie jakiegoś taniego sprzedawcy,ale oryginał tyle kosztuje Teraz muszę znależć taki sklep albo krawcową,co mi podróbę uszyjeRok temu na allegro kupiłam za 240 taką podrobioną suknię tej projektantki.Może znacie jakiś sklep albo złotą rączkę,któa mi uszyje taką kieckę?
__________________
w miłości i w marzeniach wszystko jest możliwe




kampasiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 22:11   #666
Agaw'a
Zakorzenienie
 
Avatar Agaw'a
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: opolszczyzna
Wiadomości: 4 992
Dot.: Sukienki na różne okazje: dla świadkowej, na ślub cywilny, dla gościa i inne...

Cytat:
Napisane przez sweetminigirl Pokaż wiadomość
Uwierz mi że teraz a studniówce czerń lub granat maja jedynie nauczycielki . Dziewczyny ubierają kolorowe sukienki. Ja osobiscie na studniówce miałam krótka, niebieska z dużą iloscia tiulu. Młodość to młodość, wszystko wolno , wszystko wypada Takie jest moje zdanie.
A ja myślałam że tradycja idzie górą
A tu chyba bardziej konkurencja...
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

-1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -11 -12 -13 -14 -15
Agaw'a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 11:10   #667
kampasiula
Zadomowienie
 
Avatar kampasiula
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 166
GG do kampasiula
Dot.: Sukienki na różne okazje: dla świadkowej, na ślub cywilny, dla gościa i inne...

wklejam kilka propozycji i sprzedających.Może przypadnie coś wam do gustu
1. http://moda.allegro.pl/item997842585...skie_slub.html
2. http://moda.allegro.pl/item998607699..._na_miare.html
3. http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=11860011
4. http://moda.allegro.pl/item997940065..._promocja.html
__________________
w miłości i w marzeniach wszystko jest możliwe




kampasiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-23, 21:33   #668
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Sukienki na różne okazje: dla świadkowej, na ślub cywilny, dla gościa i inne...

Cytat:
Napisane przez Martaa04 Pokaż wiadomość
Za tydzien ide na wesele. Wczoraj kupilam sobie sukienke ciemno rózowa choc nigdy rozu nie nosilam ale dobrze sie w niej czuje. Problem w tym ze nie mam kompletnie pomysłu jakie buty i dodatki do neij ubrac. Na zdjeciu jest troche wygnieciona bo nie zdarzyłam jej jeszcze wyprasowac.
ja mam w identycznym kolorze i postawiłam na czarne butki i kabaretki czarne takie drobniutkie. nie wiem co z górą jakoś nie potrafię nic znaleśc w sklepie sensownego, więc chyba zanurkuję w szafie mam taki zakiet, który nawet pasuje a jak będzie zimno no to płaszczyk plus jakis szal sobie chyba kupie na ramiona

a konkretnie to taka jak ta zielona na zdjęciu, sorrki za jakośc zdjęcia ale nie mam innego
__________________
Laura my love

Edytowane przez mafda
Czas edycji: 2010-04-23 o 22:10
mafda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 19:58   #669
magdalenka112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Dot.: Sukienki na różne okazje: dla świadkowej, na ślub cywilny, dla gościa i inne...

Witam,
Za kilka tygodni będę światkową. Ale nie bardzo wiem jak mam się ubrać. Tzn mam sukienkę, ale nie wiem czy będzie odpowiednia. Panna młoda będzie miała dość strojną sukienkę. Błyszczący gorset i drapowaną spódnicę z trenem (bardzu jasne ecry). Nie chcę żeby była za strojna ta sukienka moja..... Co sądzicie??
magdalenka112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 22:01   #670
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Sukienki na różne okazje: dla świadkowej, na ślub cywilny, dla gościa i inne...

mi sie podoba, fajny kolor jak dla świadkowej będzie cie widać wśród wszystkich gości, a przeciez zawsze szuka się gdzies świadkowej osobiście nie lubię długich sukienek ale ta ładnie na Tobie leży.
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 22:23   #671
magdalenka112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Dot.: Sukienki na różne okazje: dla świadkowej, na ślub cywilny, dla gościa i inne...

A ja na wesela właśnie bardzo lubię takie długie eleganckie Tylko czy nie będę za ostrym tłem dla młodej?? No i dotego nie jest taka oklepana. Bo boję się że jakbym kupiła taką co teraz zwykle noszą to mogłoby się zdarzyć że ktoś bedzie miał podobną.
Bardzo mi się podoba ta sukienka, tylko jakoś tak w 100% nie jestem przekonana....
magdalenka112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-25, 18:36   #672
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Sukienki na różne okazje: dla świadkowej, na ślub cywilny, dla gościa i inne...

ja byłam świadkową miałam seledyn, a widziałam na ostatnim weselu gdzie miała długa brązową i nie wyglądało to ładnie. Więc ta jest ładna i właśnie tak jak mówisz nie oklepana no i długa a teraz większość w krótkich, także widzisz wszystko przemawia na tak do tego ładma srebrna biżu i już
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 20:36   #673
majbz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5
Dot.: Sukienki na różne okazje: dla świadkowej, na ślub cywilny, dla gościa i inne...

czesc dziewczyny. Jak myslicie: wypada isc na swoj slub cywilny w bialej, obcislej, dosc krotkiej sukience??

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1271153334 mniej wiecej ten fason.
majbz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 21:58   #674
zuzanna2004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 16
Dot.: Sukienki na różne okazje: dla świadkowej, na ślub cywilny, dla gościa i inne...

Witam,

http://www.sklep.nuance.net.pl/index...ct/show/id/103, na poprawiny kupiłam właśnie taką sukienkę Nie kupowałam jej przez internet , tylko w sklepie. Sukienka na żywo wygląda o wiele lepiej a szukając przymierzyłam ich chyba z 15 .....

Pozdrawiam
zuzanna2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 22:25   #675
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Sukienki na różne okazje: dla świadkowej, na ślub cywilny, dla gościa i inne...

obie sukienki fanjne dziewczyny
co do tej obcisłej białej to napewno wypada ale warunkiem jest chyba nienaganna figura
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 19:15   #676
kasiunia251
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Exclamation Sukienka

Szukam pomocy w wyborze sukienki
Jestem świadkową w lipcu. Mam ogromny problem z doborem sukienki ponieważ mam bardzo mały biust i bardzo szerokie biodra i obfite uda!!!
Mnóstwo jest sukienek...ale wogóle nie wiem jakiego rodzaju szukać?
kasiunia251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 23:01   #677
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Sukienka

może coś tego kroju jak mam ślubną tylko w innym kolorze ? Myślę że jest na tyle luźna że zatuszuje to co chcesz aby zostało niewidoczne
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 08:12   #678
waniliaania2009
Wtajemniczenie
 
Avatar waniliaania2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Malopolskie
Wiadomości: 2 236
Dot.: Sukienka

Jest wiele fasonow, ktore beda na ciebie idealne. Na biust pomoze stanik taki z gabeczkami- powieksza o numer spokojnie. A modele sukienki poogladaj w artykulach:
http://*******.pl/index.php?page=art...=99&art_id=639

Sukienki

Warto mieć:
Sukienkę lekko wciętą lub dopasowaną w talii - seksownie podkreśla kształty
Sukienkę odcinaną pod biustem

Należy unikać:
Sukienek z rozciągliwego materiału, opinającego pupę
Prostych sukienek - podobnie jak spódnic; dopasowana w biodrach sukienka nie dopasuje się nigdzie indziej

Edytowane przez waniliaania2009
Czas edycji: 2010-05-10 o 08:15
waniliaania2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 12:07   #679
Isia83
Zadomowienie
 
Avatar Isia83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 471
Dot.: Sukienka

Mam podobny problem, typowa figura gruszki...

Najlepiej wyglądam w sukienkach, które "udają" biust Szukaj czegoś, co nie będzie na biuście gładkie i proste, tylko będzie miało jakieś ciekawe drapowania materiału, wodę, falbanki, zakładki, naszyte cekiny... no cokolwiek, byle coś się na tym biuście działo. Po pierwsze odwraca to uwagę od niezbyt doskonałej dolnej części ciała a po drugie falbanki i drapowania "powiększają" biust

Powodzenia w poszukiwaniach, nie jest łatwo znaleźć taką sukienkę, wiem to doskonale...
__________________



Nasz dzien - 02.07.2011


Było cudownie...
kilka zdjęć...


Isia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-10, 12:26   #680
_Brawura_
Przyczajenie
 
Avatar _Brawura_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 27
Dot.: Sukienki na różne okazje: dla świadkowej, na ślub cywilny, dla gościa i inne...

Witam.
Nie jestem pewna czy piszę w dobrym wątku.
Otóż będę świadkiem na ślubie od strony Pana Młodego. Wesele jest w lipcu i nie mam pojęcia jaką sukienkę kupić na tę okazję.
Mam długie włosy w kolorze średni blond, zielone oczy, mam 165 cm wzrostu i ciut masywniejsze uda.
Proszę o radę.
_Brawura_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 21:35   #681
kasiunia251
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Question Dot.: Sukienka

Dzięki wielkie za Wasze wskazówki
Mam nadzieję,że teraz będzie mi o wiele łatwiej.
Wiecie gdzie najlepiej jest tego szukać w Poznaniu?
kasiunia251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 09:02   #682
joasia07082010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Sukienki na różne okazje: dla świadkowej, na ślub cywilny, dla gościa i inne...

Witaj Kampasiula. Mam pytanko gdzie znalazłaś tą krótką, fioletową sukienkę....bardzo mi się podoba i ciekawa jestem czy jest możliwość zakupu tej sukienki przez internet??? Pozdrawiam
joasia07082010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 12:17   #683
MaalinowaaMamba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 180
Dot.: Dla mnie to śmieszne a dla was? Sukienka świadkowej

Cytat:
Napisane przez wiolina19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam prośbę poradźcie mi we wrześniu będę świadkową na ślubie mojego kuzyna (dodam że pierwszy raz będę w takiej roli) mam problem z sukienką wyszukałam piękną krótką, brązową sukienke> Jeszcze jej nie kupiłam ale noszę się z takim zamiarem. Rozmawiałam o niej z moją ciocią, (mamą tego kuzyna który się żeni) jak jej o niej opowiedziałam to mnie zryczała że świadkowej po pierwsze nie wypada krótka sukienka, musi być długa a po drugie ma być w jasnym kolorze! Czy ton prawda? Byłam na kilku weselach przyznam że te świadkowe miały długie suknie ale sądzę że to z wyboru a nie dlatego że tak wypada! Nie wiem czy ja się nie znam czy są to jakieś wymysły starszych pań! Proszę doradźcie mi!!! Nie chcę też żeby głupio wyszło i wszyscy mówili potem co ona ubrała!

Dodam że jest to skromna sukienka bez jakichś dekoldów itp.
Ale naprawdę ładna!
juz trochę mineło na pewno ejsteś po..ale może jeszcze ktoś będzie miał podobny problem;]
to Ty się ubierasz, a nie ciocia.Ważne, żeby było Ci wygodnie! ja byłam świadkowa i szłam w sukience na kole bordowej..(też ciemna) ładnie wyglądałam, ale nie bylo to zbyt komfortowe..wiadomo koło... teraz każdy nosi praktycznie za kolanko..
__________________
A kiedy ona Cię kochać przestanie,
zobaczysz noc w środku dnia.
Czarne niebo zamiast gwiazd,
zobaczysz wszystko to samo co ja...
MaalinowaaMamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 11:26   #684
MaalinowaaMamba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 180
Dot.: Sukienki na różne okazje: dla świadkowej, na ślub cywilny, dla gościa i inne...

Witajcie!
pisałam już na innym forum, ale nie dostałam odpowiedzi, która by mnie przekonała, więc pozwolę sobie zapytać Was o zdanie tutaj...

W sobotę(15) będę świadkową..
tylko na ślubie cywilnym tym razem
mam do wyboru czarną sukienkę i białą marynarkę lub też białe bolerko, albo szary zestaw marynarka+spodnie... ewentualnie jakaś granatowo-biała zapożyczona tunika...(tye, ze nie mam do niej białych lub granatowych spodni..no i nie wiem na co się zdecydować..bo na temat czarnej sukienki rożne pogłoski chodzą;] chociaż to bardzo skromny ślub cywilny a po ślubie przewidziany jest tylko uroczysty obiad.
jeśli możecie napiszcie swoje opinie.. Nie mam teraz czasu ani pieniędzy na nowe kreacje.Myślicie, ze czerń może być? czy absolutnie nie?teraz różnie ludzie mówią..
w ogóle to pogoda ma byc niezbyt ciekawa..moze jednak ten żakiet i spodnie? co Wy na to?
pomóżcie please..
__________________
A kiedy ona Cię kochać przestanie,
zobaczysz noc w środku dnia.
Czarne niebo zamiast gwiazd,
zobaczysz wszystko to samo co ja...
MaalinowaaMamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 12:08   #685
Lensss
Raczkowanie
 
Avatar Lensss
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 228
Dot.: Sukienki na różne okazje: dla świadkowej, na ślub cywilny, dla gościa i inne...

Moim zdaniem jeśli to skromna uroczystość to czarna sukienka jak najbardziej pasuje jest zawsze elegancka. Tylko ja bym postawiła na jakieś wyraziste dodatki jeśli zakładasz białą marynarkę to możesz też założyć np biały sznur pereł (sztucznych czy prawdziwych bez różnicy), albo tez pozwolić sobie na jakieś kolorowy naszyjnik i kolczyki np. czerwony czy granatowy. Możesz też kupić i przypiąć do marynarki jakiegoś kwiatka, w tym samym kolorze co kolczyki ale wtedy może już zrezygnuj z naszyjnika, w zależności czy nie będzie tego za dużo i czy nie będzie się gryzło
Ja bym na pewno nie poszła w szarym zestawie, już 10000 razy lepsza mała czarna

Kilka linków do biżuterii.
http://bizu4u.blox.pl/resource/lapis...orale_same.JPG
http://allegro.pl/item1023230513_kol...one_bz383.html
http://allegro.pl/item1020723427_szk...cm_kolory.html
http://allegro.pl/item1022827554_per..._kolczyki.html

i kwiaty:
http://allegro.pl/item1036047283_bro...ona_kamea.html
http://allegro.pl/item1030861116_bro...a_galazce.html
http://allegro.pl/item1034945481_bro...rowa_roza.html
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100911580213.html
Lensss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 12:16   #686
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: Sukienki na różne okazje: dla świadkowej, na ślub cywilny, dla gościa i inne...

tez tak uważam, ze mała czarna jest ok, tym bardziej , ze będziesz miała białą gorę i nie przejmowałabym się za bardzo,to jest klasyka. Żeby było weselej zdecydowałabym się na jakieś kolorowe dodatki, w zależności od fasonu. Może coś w kolorze bukietu panny młodej by się dało? to oczywiście zależy od tego jaki ona ma bukiet. ty będziesz mieć jakieś kwiatki czy nic?
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 14:02   #687
_Brawura_
Przyczajenie
 
Avatar _Brawura_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 27
Dot.: Sukienki na różne okazje: dla świadkowej, na ślub cywilny, dla gościa i inne...

Cytat:
Napisane przez _Brawura_ Pokaż wiadomość
Witam.
Nie jestem pewna czy piszę w dobrym wątku.
Otóż będę świadkiem na ślubie od strony Pana Młodego. Wesele jest w lipcu i nie mam pojęcia jaką sukienkę kupić na tę okazję.
Mam długie włosy w kolorze średni blond, zielone oczy, mam 165 cm wzrostu i ciut masywniejsze uda.
Proszę o radę.
Ponawiam pytanie...

Myślałam o tej sukience:
http://www.kartes-moda.pl/bezowa-suk...444-p-168.html

Edytowane przez _Brawura_
Czas edycji: 2010-05-12 o 14:04
_Brawura_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 14:34   #688
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: Sukienki na różne okazje: dla świadkowej, na ślub cywilny, dla gościa i inne...

Brawura, moim zdaniem odpowiednia- elegancka i kobieca. Jeśli masz dosyć szzupłą talie to fason powinien tez być dobry na nieco szersze uda- wiem z doświadczenia Ten dekold jest dosyc ryzykowny, trzeba mieć do niego odpowiedni biust, dobrze by było przymierzyć.
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 16:22   #689
_Brawura_
Przyczajenie
 
Avatar _Brawura_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 27
Dot.: Sukienki na różne okazje: dla świadkowej, na ślub cywilny, dla gościa i inne...

A może macie jakieś inne propozycje? Albo jakie do tamtej sukienki dodatki?

Edytowane przez _Brawura_
Czas edycji: 2010-05-12 o 16:46
_Brawura_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 18:01   #690
MaalinowaaMamba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 180
Dot.: Sukienki na różne okazje: dla świadkowej, na ślub cywilny, dla gościa i inne...

Cytat:
Napisane przez Lensss Pokaż wiadomość
Moim zdaniem jeśli to skromna uroczystość to czarna sukienka jak najbardziej pasuje jest zawsze elegancka. Tylko ja bym postawiła na jakieś wyraziste dodatki jeśli zakładasz białą marynarkę to możesz też założyć np biały sznur pereł (sztucznych czy prawdziwych bez różnicy), albo tez pozwolić sobie na jakieś kolorowy naszyjnik i kolczyki np. czerwony czy granatowy. Możesz też kupić i przypiąć do marynarki jakiegoś kwiatka, w tym samym kolorze co kolczyki ale wtedy może już zrezygnuj z naszyjnika, w zależności czy nie będzie tego za dużo i czy nie będzie się gryzło
Ja bym na pewno nie poszła w szarym zestawie, już 10000 razy lepsza mała czarna

Kilka linków do biżuterii.
http://bizu4u.blox.pl/resource/lapis...orale_same.JPG
http://allegro.pl/item1023230513_kol...one_bz383.html
http://allegro.pl/item1020723427_szk...cm_kolory.html
http://allegro.pl/item1022827554_per..._kolczyki.html

i kwiaty:
http://allegro.pl/item1036047283_bro...ona_kamea.html
http://allegro.pl/item1030861116_bro...a_galazce.html
http://allegro.pl/item1034945481_bro...rowa_roza.html
dziękuję serdecznie za rady** myślałam nad srebrną biżuterią ale sukienkę mam u krawcowej i nie mam jak pokombinować..na pewno coś wymyślę..

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Napisane przez kfaska Pokaż wiadomość
tez tak uważam, ze mała czarna jest ok, tym bardziej , ze będziesz miała białą gorę i nie przejmowałabym się za bardzo,to jest klasyka. Żeby było weselej zdecydowałabym się na jakieś kolorowe dodatki, w zależności od fasonu. Może coś w kolorze bukietu panny młodej by się dało? to oczywiście zależy od tego jaki ona ma bukiet. ty będziesz mieć jakieś kwiatki czy nic?
właśnie chyba nie będę miała kwiatków. oprócz tych w prezencie...
w sumie nie wiem jakie będzie miała panna młoda;] ma jasnobrązową kieckę wiec pewnie jakieś jasne..
dzięki w takim razie odważę sie na czarną;p
__________________
A kiedy ona Cię kochać przestanie,
zobaczysz noc w środku dnia.
Czarne niebo zamiast gwiazd,
zobaczysz wszystko to samo co ja...
MaalinowaaMamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-08 18:57:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:59.