Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011, cz. 19 - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ¶lubne

Notka

Forum ¶lubne Forum ¶lubne - zanim staniecie na ¶lubnym kobiercu, mo¿ecie tutaj podyskutowaæ na tematy jak: suknie, stroje dla ¶wiadków, wybór wiza¿ystki i fryzjerki itd.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-05-31, 23:19   #1111
87_meg
Wtajemniczenie
 
Avatar 87_meg
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 518
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Poka¿ wiadomo¶æ
Wra¿enia po spotkaniach

Poradnia
Spotkanie by³o w kancelarii parafialnej, Pani sympatyczna. By³o nas 5 par ale my poszli¶my na rozmowê we 2, a nastêpne osoby ju¿ po 2 pary, bo Pani zauwa¿y³a, ¿e czas j± goni i potem niektórzy id± na nauki

Na pocz±tku zapyta³a kiedy ¶lub, a potem stwierdzi³a, ¿e dobrze, ¿e przyszli¶my ju¿ teraz a nie na ostatni moment jak to niektórzy chodz± itd. Nastêpnie by³o kilka pytañ, co¶ tam powiedzieli¶my, ale w wiêkszo¶ci ona mówi³a. Np. czy wiemy po co takie spotkanie w poradni, co to jest NPR i jakie s± metody, jakie s± inne metody antykoncepcyjne i dlaczego Ko¶ció³ jest im przeciwny, a na koniec oczywi¶cie by³a mowa o kalendarzyku - jak to wszystko mierzyæ (temp, ¶luz i szyjkê) i zadanie domowe (), ¿eby na nastêpne spotkanie przynie¶æ taki kalendarzyk i sobie o nim porozmawiamy (nie da³a mi ¿adnego kalendarzyka tylko poda³a stronê www z której mogê sobie ¶ci±gn±æ potrzebne materia³y). Spotkanie trwa³o ok 20 min ... Aha, a np. seks porównywa³a do jedzenia czekolady, ¿e czasami trzeba przestaæ na chwilê j± je¶æ, ¿eby nam nie zbrzyd³a, a po takiej przerwie znów bêdziemy siê ni± cieszyæ Nastêpne (i ostatnie) spotkanie mamy w po³owie wrze¶nia

Nauki
Spotkanie prowadzi³ Pan, który ma 14 dzieci (s± rodzin± zastêpcz±). Trochê poopowiada³ w ramach wstêpu a potem mieli¶my æwiczenie: powiedzieæ swojej/swojemu ukochanej/ukochanemu 5 powodów dlaczego/za co j±/jego kochamy... Mi³o by³o s³yszeæ takie s³owa od T¯-a ... Nastêpnie po kolei (by³o nas chyba z 5-6 par) mówili¶my o tym jak siê czuli¶my s³ysz±c s³owa drugiej osoby, a potem jak siê czuli¶my mówi±c. Potem Pan nas podsumowa³ i zacz±³ mówiæ o jêzykach mi³o¶ci. I tak nie wiadomo jak szybko zlecia³a godzinka Jak siê na koniec okaza³o, ten Pan uczy³ kiedy¶ w gim od P.

A jutro i w ¶rodê mamy jeszcze II i III spotkanie i na tym koniec nauk

Pozytywnie siê zaskoczyli¶my tymi spotkaniami (jak na razie), bo by³am przygotowana na co¶ gorszego czytaj±c ró¿ne wypowiedzi
fajnie mam nadzieje ze i u mnie bedzie to tak wyglada³o...
my poczekamy do stycznia wtedy sie wybierzemy

---------- Dopisano o 00:19 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:49 ----------

wszystkie juz ¶pi± a ja dalej czytam
__________________
razem od... 10.09.2003
zarêczeni... 10.09.2009
¶lubo-branie 10.09.2011
..i ¶lubujesz mi u¶miech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnê
87_meg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-05-31, 23:37   #1112
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 21 726
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

Cytat:
Napisane przez joanwi Poka¿ wiadomo¶æ
w ³azach, ale w sumie tak trwaj± 14 dni i do¶æ dobrze p³ac± za nie
poczekam jeszcze tydzieñ czy co¶ mi z innych biur odpisz± i siê zdecydujê


Cytat:
Napisane przez 87_meg Poka¿ wiadomo¶æ
strasznie ostatnio ciche jeste¶cie
to prawda...

Cytat:
Napisane przez Stysik Poka¿ wiadomo¶æ
kurcze ale mnie w tej biblio wkurzyli przez 40 minut szuka³am ksi±¿ki widmo ani po sygnaturze, ani po autorze normalnie masakra... jakis debil pewnie do zlej polki wlozyl i juz nie wspominam o tym ze rachunkowosc jest w 5 ró¿nych miejscach wiecej mnie tam nie ujrz± dopóki nie bêd± zelektryfikowani

a gdzie w zwonowicach? to 6 km ode mnie a nic nie wiem
bidulka

ja te¿ nic nie wiem o Zwonowicach...

Cytat:
Napisane przez bambusiek Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Wam
Za³atwianie wêdrownego weekendu jest bardzo upierdliwe... Za³atwi³am jako¶ dwa noclegi w schroniskach, a teraz mam problem w szklarskiej Porêbie, bo albo nie chc± na 1 noc, albo wszystko zajête Tzn, znalaz³am, ale kobieta zaczê³a mieæ problemy w momencie jak powiedzia³am, ¿e za pewn± dop³at± chcemy zostawiæ auto na 3 dni


Cytat:
Napisane przez potterka Poka¿ wiadomo¶æ
g³upia baba.. trzeba j± by³o opluæ przez s³uchawkê
nie mogê

Cytat:
Napisane przez cobra115 Poka¿ wiadomo¶æ

Moja kumpela z technikum mi napisa³a ¿e sie hajta w 2011 chyba j± zaproszê na forum:P
zapro¶, bêdzie o 1 PM-kê wiêcej

Cytat:
Napisane przez natalontko Poka¿ wiadomo¶æ
A dzis zanioslam prace do spr, ladnie wydrukowana w koszulce, a promotor co, koniecznie prosze na maila mi wyslac koniecznie! Tylko ze on ma jakis problem z mailem i albo o dziwo nie dochodza, albo po prostu nie odbiera poczty Co mu zalezalo zeby tego mojego druku nie wziasc
Za kazdym razem jak z nim rozmawiam to nigdy jeszcze nie zalatwilam sprawy za pierwszym razem!
Milego wieczoru!
papa
co za kole¶!

Cytat:
Napisane przez Stysik Poka¿ wiadomo¶æ
a mi dzisiaj przyszla ochota na salatke z tortellini czego to czlowiek nie zrobi zeby sie nie uczyc
to prawda

Cytat:
Napisane przez cobra115 Poka¿ wiadomo¶æ
A w ogóle jestem taka przeziêbiona
zdrowiej!

Cytat:
Napisane przez elunka88 Poka¿ wiadomo¶æ
A ja siê zmywam.... rzygam ju¿ dzisiaj jednak tymi pytaniami.... chyba siê nauczê 3 i siê bedê modliæ zeby te trzy wyci±gn±æ
ok, to ja trzymam

Cytat:
Napisane przez natalontko Poka¿ wiadomo¶æ
ZAMOWILAM ! ! ! Wyszlo 217zl, bo 5zl za wysylke wiec najtaniej jak tylko znalazlam. Nawet w empiku drozej by bylo

Ide teraz obwiescic calemu swiatu ze kupilam plyte, moja radosc nie zna granic, oby doszla Moze w srode juz bedzie a jak nie to w piatek powinna byc na bank


Cytat:
Napisane przez ma.ko Poka¿ wiadomo¶æ
Co¶ Wam powiem. Jak G by³ na bilardzie, to napisa³ mi smsa, ¿e przysz³a tam moja eks przyjació³ka. Ale mówi³, ¿e chyba ju¿ sie "nie nadajê do jej paczki", no chyba, ¿e (zacytujê G) "chyba ¿e za³o¿ysz szpile, mini, cyce na wierzch no i mase tapety na twarz to wtedy masz szanse"
no nie¼le

Cytat:
Napisane przez bambusiek Poka¿ wiadomo¶æ
A propo odbierania towaru od kuriera, to dwa lata temu kupowa³am chrze¶niaczce na roczek rowerek taki trzyko³owy i na all by³o z przesy³k± sporo taniej ni¿ w sklepie... No wiêc kupi³am... Na aukcji by³o napisane, ¿e rowerek jest w kilku, ³atwych do z³o¿enia czê¶ciach i ¿e mam przy kurierze otworzyæ i sprawdziæ czy wszystko jest...

No to przyjecha³ kurier z paczk± jak stolik i ja mówiê, ¿e przy nim otworzê i zobaczê, bo tak mia³am napisane. No to ok, a po chwili okaza³o siê, ¿e rowerek jest nie w kilku, ale w kilkudziesiêciu czê¶ciach. Mina kuriera bezcenna

Nie chcecie wiedzieæ jak wygl±da³a instrukcja i ile godzin skladali¶my to cudo
Cytat:
Napisane przez bambusiek Poka¿ wiadomo¶æ
Nie no, sk³ada³am z B., bo z kurierem stwierdzili¶my, ¿e nic tylko wierzyæ na s³owo producentowi

Sk³adali¶my to 3 godziny, z czego po godzinie sk³adania wg instrukcji rozebrali¶my i dalej ju¿ sz³o na logik Wyszed³ rowerek

A potem jecha³am z nim autobusem miejskim, a co chwila w³±cza³a siê pozytywka. By³o weso³o
o kurcze ale historia! i ciekawie musia³o byæ w autobusie

Cytat:
Napisane przez 87_meg Poka¿ wiadomo¶æ
JUTRO PROSZÊ WAS O BARDZO MOCNE TRZYMANIE KCIUKÓW!!!!NAJMOCNIEJ JAK BÊDZIECIE POTRAFI£Y!!!!

Cytat:
Napisane przez joanwi Poka¿ wiadomo¶æ
ja te¿ mam jutro zaliczenie z szalon± bab± i nie wiadomo z jakim pytaniem wystrzeli
Cytat:
Napisane przez kaska87 Poka¿ wiadomo¶æ
idê spaæ proszê jutro o kciuki od 9:00
trzymam za Was

Cytat:
Napisane przez mabi84 Poka¿ wiadomo¶æ
a to korzystaj±c z okazji opowiem Wam historiê która po prostu
mój tata wróci³ dzi¶ z pracy z ca³± torb± placka i mówi ¿e to placek z wesela...którego nie by³o! otó¿ jego kole¿anka z pracy mia³a miec w t± sobotê wesele córki a ta córka w sobotê rano o¶wiadczy³a ¿e kocha innego i ¿e ¿adnego ¶lubu nie bêdzie
wow!

Cytat:
Napisane przez Aniusia1984 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ wszystkim!!!

Ale mnie tu dawno nie by³o... Hehh...
Mam nadziejê, ¿e mnie jeszcze pamiêtacie
Muszê sobie poczytaæ w wolnym czasie co u Was

U mnie czas tak leci, ¿e sama nie wiem kiedy...
Od ostatniego razu, kiedy z Wami rozmawia³am podpisali¶my umowê z zespo³em Jestem bardzo zadowolona i my¶lê, ¿e nie bêdziemy ¿a³owaæ. Do tego pan z zespo³u zagra nam na skrzypcach w Ko¶ciele.

Nie mam kiedy Was odwiedzaæ, bo bardzo zaanga¿owa³am siê w t± ¶wietlicê w Krakowie i bardzo polubi³am dzieciaki i a¿ mi ¿al, ¿e id± wakacje..

Poza tym mia³am sporo za³atwiania, ale chyba siê uda³o i niebawem bêdziemy wykupywaæ mieszkanie po cioci - siostrze dziadka, która nie zd±¿y³a tego sama zrobiæ, a z racji samotno¶ci i choroby zosta³a umieszczona w domu opieki.
Mieszkanko nie jest du¿e, ale na pocz±tek to zawsze co¶

Zreszt± staram siê te¿ o pracê, mo¿e uda siê zacz±æ w sierpniu, wiêc mo¿e od razu sprzedamy to ma³e, a dobierzemy kredyt i kupimy co¶ wiêkszego, ¿eby dwa razy nie pakowaæ siê w remonty.
hehhh.. Wszystko siê oka¿e

Miewa³am te¿ ciê¿kie dni, bo mój T¿ opu¶ci³ mnie wyje¿d¿aj±c na 3 m-ce na szkolenie do Poznania.. Tzn nie tak do koñca, bo przyje¿d¿a na ka¿dy weeekend, ale w tygodniu i tak mi ¼le bez niego

No ale jako¶ dajê radê i ju¿ w³a¶ciwie nied³ugo bêdzie wraca³

Je¶li chodzi o przygotowania ¶lubne, to w czerwcu mam zamiar i¶æ zarezerwowaæ godzinê w Ko¶ciele, choæ czujê, ¿e ksi±dz i tak odprawi mnie z kwitkiem mówi±c, ¿e to za wcze¶nie :/

My¶lê, ¿e na razie to by by³o na tyle. Obecnie poszukujê jakiej¶ dobrej cukierni, która zrobi mi paczki dla go¶ci i nie zap³acê 25z³ za jedn± :/
Czy to w ogóle mo¿liwe??
Bêdê wdziêczna za wszelkie namiary.

Pozdrawiam Was serdecznie!!
Cze¶æ!
Fajnie, ¿e nas odiwedzilas. Ja pamietam

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Siedzê sama w domu, bo P. ma na nockê (dobrze, ¿e tylko 3 dni)... zaraz idê pogrzaæ siê w hydro a potem poczytam albo od razu pójdê spaæ. A jutro (dzi¶) trochê zaganiany dzieñ, bo najpierw czekam na kuriera i drugiego muszê umówiæ, ¿eby przyjecha³ po paczki, potem na jedne zajêcia, mo¿e szybki wskok do biura, a popo³udniu jedziemy na salê (lista pytañ opracowana, aparat naszykowany) i na II nauki dobranoc
__________________
My / "Tak" / ¦lub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Anto¶ - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 00:10   #1113
87_meg
Wtajemniczenie
 
Avatar 87_meg
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 518
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

czas i na mnie za 8 h sie zacznie...

odezwe sie jak bede w stanie i bede juz po

__________________
razem od... 10.09.2003
zarêczeni... 10.09.2009
¶lubo-branie 10.09.2011
..i ¶lubujesz mi u¶miech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnê
87_meg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 06:28   #1114
magbes
Zadomowienie
 
Avatar magbes
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 1 831
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

a dzien dobry po raz pierwszy tego dnia
magbes jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 06:47   #1115
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomo¶ci: 9 887
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

meg kciukasy!!!!:kciu ki:

Jenny fajne takie nauki

siemndero elo elo!
ogarnelam sie juz i czekam na szwagra

milego dnia
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:
lusesita23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 07:03   #1116
31_lip_2011_iwonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 410
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

Cytat:
Napisane przez natalontko Poka¿ wiadomo¶æ
Bo ja np na swiecie ksiazki sie przejechalam i nie chce znowu popelnic takiego samego bledu!

Prosze o pomoc
tez mia³am z nimi z³e doswiadczenia, przekleta firma






Cytat:
Napisane przez 87_meg Poka¿ wiadomo¶æ
JUTRO PROSZÊ WAS O BARDZO MOCNE TRZYMANIE KCIUKÓW!!!!NAJMOCNIEJ JAK BÊDZIECIE POTRAFI£Y!!!!
zobaczysz ze bedzie dobrze. i pomysl juz wieczorem bedzie po


Cytat:
Napisane przez mabi84 Poka¿ wiadomo¶æ
a to korzystaj±c z okazji opowiem Wam historiê która po prostu
mój tata wróci³ dzi¶ z pracy z ca³± torb± placka i mówi ¿e to placek z wesela...którego nie by³o! otó¿ jego kole¿anka z pracy mia³a miec w t± sobotê wesele córki a ta córka w sobotê rano o¶wiadczy³a ¿e kocha innego i ¿e ¿adnego ¶lubu nie bêdzie
ojejku to takie sytuacje zdarzaja sie na prawde?? nie tylko w filmach?
to musia³o byc okropne dla tego ch³opaka jejku nie chcia³abym takiego czegos doswiadczyc

Cytat:
Napisane przez kaska87 Poka¿ wiadomo¶æ
idê spaæ proszê jutro o kciuki od 9:00


Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Poka¿ wiadomo¶æ
Wra¿enia po spotkaniach

Poradnia
Spotkanie by³o w kancelarii parafialnej, Pani sympatyczna. By³o nas 5 par ale my poszli¶my na rozmowê we 2, a nastêpne osoby ju¿ po 2 pary, bo Pani zauwa¿y³a, ¿e czas j± goni i potem niektórzy id± na nauki

Na pocz±tku zapyta³a kiedy ¶lub, a potem stwierdzi³a, ¿e dobrze, ¿e przyszli¶my ju¿ teraz a nie na ostatni moment jak to niektórzy chodz± itd. Nastêpnie by³o kilka pytañ, co¶ tam powiedzieli¶my, ale w wiêkszo¶ci ona mówi³a. Np. czy wiemy po co takie spotkanie w poradni, co to jest NPR i jakie s± metody, jakie s± inne metody antykoncepcyjne i dlaczego Ko¶ció³ jest im przeciwny, a na koniec oczywi¶cie by³a mowa o kalendarzyku - jak to wszystko mierzyæ (temp, ¶luz i szyjkê) i zadanie domowe (), ¿eby na nastêpne spotkanie przynie¶æ taki kalendarzyk i sobie o nim porozmawiamy (nie da³a mi ¿adnego kalendarzyka tylko poda³a stronê www z której mogê sobie ¶ci±gn±æ potrzebne materia³y). Spotkanie trwa³o ok 20 min ... Aha, a np. seks porównywa³a do jedzenia czekolady, ¿e czasami trzeba przestaæ na chwilê j± je¶æ, ¿eby nam nie zbrzyd³a, a po takiej przerwie znów bêdziemy siê ni± cieszyæ Nastêpne (i ostatnie) spotkanie mamy w po³owie wrze¶nia

Nauki
Spotkanie prowadzi³ Pan, który ma 14 dzieci (s± rodzin± zastêpcz±). Trochê poopowiada³ w ramach wstêpu a potem mieli¶my æwiczenie: powiedzieæ swojej/swojemu ukochanej/ukochanemu 5 powodów dlaczego/za co j±/jego kochamy... Mi³o by³o s³yszeæ takie s³owa od T¯-a ... Nastêpnie po kolei (by³o nas chyba z 5-6 par) mówili¶my o tym jak siê czuli¶my s³ysz±c s³owa drugiej osoby, a potem jak siê czuli¶my mówi±c. Potem Pan nas podsumowa³ i zacz±³ mówiæ o jêzykach mi³o¶ci. I tak nie wiadomo jak szybko zlecia³a godzinka Jak siê na koniec okaza³o, ten Pan uczy³ kiedy¶ w gim od P.

A jutro i w ¶rodê mamy jeszcze II i III spotkanie i na tym koniec nauk

Pozytywnie siê zaskoczyli¶my tymi spotkaniami (jak na razie), bo by³am przygotowana na co¶ gorszego czytaj±c ró¿ne wypowiedzi
a nam zosta³y 2 spotkania i mia³am podobne do ciebie tylk osobno poradnie i nauki tzn w inne dni ale tematyka widze ta sama
31_lip_2011_iwonka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 07:14   #1117
31_lip_2011_iwonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 410
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

a teraz o mnie
dziekuje wszytkim za pocieszenie na to 3 z æwiszen- nadal uwazam ze to bardzo slabo ale nie bede ryzykowac i nie pojde do kolesia poprawiac albo ogladac pracy, widocznie tak mia³o byc

wczoraj odrazu po pracy ucieklismy na zakupy mielismy kupic czerwona koszule dla mojego TZ albo krawat z dodatkami czerwonego by pasowa³o do moej czerwonej sukienki- w zakonczeniu zakupów TZta skñczylismy z fioletowym krawatem i paskowata koszule pod kolor krawatu(koszula za duza idziemy dzis b³agac o odebranie i danie mniejszej- myslicie ze nam wymienia:confus ed:

ja mia³am kupic buty i bolerko, tyle butów wczoraj przymiezy³am ze masakra!!!! nic nie znalaz³am juz zaczynalismy sie denerwowac na siebie -bo ile mozna szukac butów!!! i ciagle nic, teraz robia takei wysokie strasznie , jak mam w nich tañczyc ca³a noc to tam umre w tych drabinach

wszystko na ostatnia chwile ale moj T¯ slicznei wyglada w tym odcieniu koszuli, a na poprawiny ma oliwkowa
czyli wogole nie pasuje do mnie


kupi³am mojemu jajo-niespodzianke na dzien dziecka i tak tu stoi to jajo i na mnie patrzy i nie wiem czy wytrzymam
31_lip_2011_iwonka jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-06-01, 07:42   #1118
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: O³awa:)
Wiadomo¶ci: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

Dzieñ dobry :
Nie nadrabiam nocki, bo sterta papierów mi ro¶nie.
Póki co 3mam za potrzebuj±ce PeeMki
__________________
Choæ ciê¿ko mi to idzie, walczê ze s³abo¶ciami

O mi³o¶æ trzeba zawalczyæ. To, co przychodzi ³atwo, jest niewiele warte. A im bêdzie trudniej, tym bêdzie wiêcej warta.


Leo¶ 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 08:03   #1119
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomo¶ci: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

Jenny super to spotkanie my planujemy po wakacjach siê wybraæ

wsta³am ju¿ i muszê jeszcze filiki na zaliczenie przejrzeæ, bo jest za d³ugi i muszê fragmenty wybraæ tylko

meg
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 08:08   #1120
Stysik
Zakorzenienie
 
Avatar Stysik
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 6 751
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

czesc

dla wszystkich w tym specjalne dla Meg, Joanwi oraz Jenny
__________________
Rise and rise again
until lambs become lions...




"Granice? Nigdy ¿adnej nie widzia³em.
Ale s³ysza³em, ¿e istniej± w umys³ach niektórych ludzi."



Stysik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 08:25   #1121
magbes
Zadomowienie
 
Avatar magbes
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 1 831
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

Cytat:
Napisane przez qsloncu Poka¿ wiadomo¶æ
Bu haha dobre a dokladniej skad jestes? No brawo i wiesz gdzie ku sloncu ja tam nie mieszkam akurat ale jest tam slynny szczecinski cmentarz ktory czasem odwiedzam :/
a ja z okolic jeziorka miedwie,,,jesli kojarzysz

Cytat:
Napisane przez 87_meg Poka¿ wiadomo¶æ
JUTRO PROSZÊ WAS O BARDZO MOCNE TRZYMANIE KCIUKÓW!!!!NAJMOCNIEJ JAK BÊDZIECIE POTRAFI£Y!!!!

:pro si:: prosi::pros i::p rosi:
trzymam kciukasy

Cytat:
Napisane przez mabi84 Poka¿ wiadomo¶æ
87_meg , joanwi i kto tam jeszcze potrzebuje

a to korzystaj±c z okazji opowiem Wam historiê która po prostu
mój tata wróci³ dzi¶ z pracy z ca³± torb± placka i mówi ¿e to placek z wesela...którego nie by³o! otó¿ jego kole¿anka z pracy mia³a miec w t± sobotê wesele córki a ta córka w sobotê rano o¶wiadczy³a ¿e kocha innego i ¿e ¿adnego ¶lubu nie bêdzie
o, to dopiero, myslalam, ze takie rzeczy to tylko na filmach

Cytat:
Napisane przez kaska87 Poka¿ wiadomo¶æ
idê spaæ proszê jutro o kciuki od 9:00

dobranoc
kciukasy


bylismy wczoraj u kamerzysto-fotografa. Pan ten kamerowal nasze studniowki i nawet stwierdzil, ze nas kojarzy pokazal nam swoje zdjecia poopowiadal o nich, pokazal nam urywki filmu z wesela ktory krecil...spedzilismy u niego ponad 2 godziny!bardzo fajny, mily,wesoly pan, ma fajne podejscie, takie na luzie...w sensie, ze tak na luzie sie z nim rozmawia... cene zaproponowal nam 3000 za sesje po slubie i kamerowanie na slubie i weselu i na sesji zdjeciowej nie wiem, czy robic jeszcze rozeznanie czy nie, bo w zasadzie na 95% jestesmy na niego zdecydowani./..tylko nie wiem czy to duzo te trzy tysiaki czy w miare przystepnie... ale kurcze podoba nam sie on i to co robi ....

Po drugie, to tak sie czaje z tymi naukami przedslubnymi i gdzie to sie idzie zeby sie zapisac?najpierw z ksiedzem pogadac o tym czy po prostu samemu sie gdzies idzie? tez chcielibysmy zalatwic to w wakacje zeby miec z glowy ;p a jeszcze jedno, czy takie nauki co sie mialo w szkole sredniej..one chyba tez nosily nazwe przedslubne to sie licza? pewnie nie....
magbes jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-01, 08:32   #1122
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 21 726
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

Cze¶æ
jestem na chwilê czekam a¿ P. wróci z pracy, a potem jadê na zajêcia.

Magbes, w tej parafii co teraz jeste¶my na spotkaniach to przez wakacje nie ma nauk i poradnii, najbli¿sze bêd± we wrze¶niu a potem dopiero grudzieñ, wiêc warto siê zorientowaæ co i jak albo pój¶æ do ksiêdza albo zadzwoniæ do kancelarii a co do foto i kam to my p³acimy 2000 z³ za kamerê (jako¶æ HDV) i 1400 za foto, wiêc je¶li ten Wasz pan jest dobry i Wam siê podoba to bym bra³a
__________________
My / "Tak" / ¦lub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Anto¶ - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 08:39   #1123
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 24 494
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Poka¿ wiadomo¶æ
Aha, a np. seks porównywa³a do jedzenia czekolady, ¿e czasami trzeba przestaæ na chwilê j± je¶æ, ¿eby nam nie zbrzyd³a, a po takiej przerwie znów bêdziemy siê ni± cieszyæ
zapyta³abym pani± czy czekolada w ogóle mo¿e komu¶ zbrzydn±c

cze¶æ
T'ai jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 08:45   #1124
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 21 726
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

Cytat:
Napisane przez T'ai Poka¿ wiadomo¶æ
zapyta³abym pani± czy czekolada w ogóle mo¿e komu¶ zbrzydn±c

cze¶æ
Cze¶æ T'ai

Ona o tej czekoladzie i zbrzydniêciu mówi³a, ¿e jak kto¶ zje jedn±, dwie, trzy naraz to jeszcze mu bêd± smakowa³y, ale jak zje pi±t± czy dziesi±t± to ju¿ to nie bêdzie to samo co na pocz±tku
__________________
My / "Tak" / ¦lub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Anto¶ - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 08:46   #1125
31_lip_2011_iwonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 410
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

Cytat:
Napisane przez magbes Poka¿ wiadomo¶æ
bylismy wczoraj u kamerzysto-fotografa. Pan ten kamerowal nasze studniowki i nawet stwierdzil, ze nas kojarzy pokazal nam swoje zdjecia poopowiadal o nich, pokazal nam urywki filmu z wesela ktory krecil...spedzilismy u niego ponad 2 godziny!bardzo fajny, mily,wesoly pan, ma fajne podejscie, takie na luzie...w sensie, ze tak na luzie sie z nim rozmawia... cene zaproponowal nam 3000 za sesje po slubie i kamerowanie na slubie i weselu i na sesji zdjeciowej nie wiem, czy robic jeszcze rozeznanie czy nie, bo w zasadzie na 95% jestesmy na niego zdecydowani./..tylko nie wiem czy to duzo te trzy tysiaki czy w miare przystepnie... ale kurcze podoba nam sie on i to co robi ....

Po drugie, to tak sie czaje z tymi naukami przedslubnymi i gdzie to sie idzie zeby sie zapisac?najpierw z ksiedzem pogadac o tym czy po prostu samemu sie gdzies idzie? tez chcielibysmy zalatwic to w wakacje zeby miec z glowy ;p a jeszcze jedno, czy takie nauki co sie mialo w szkole sredniej..one chyba tez nosily nazwe przedslubne to sie licza? pewnie nie....
3000 tys to tak po srodku- my mamy fotografa za 1400, ale sa lepsi, byli tacy cudowni wkleja³am tutaj nawet linki mieli i kamere i foto o i chceli 6000 minimum!!

mysle ze te 3000 za naprawde ³adne zdjecia to nie jest wcale tak zle...
na nauki idziesz pytac do swojej parafi albo do jakiegokolwiek koscio³a- nie musisz byc z danej parafi, my robimy we wroc³awiu a nawet nie jestesmy tutaj zameldowani.

to te same nauki co sa w szko³ach srednich czy gimnazjum-chyba-zaraz po bierzmowaniu mozna bylo isc tez na te nauki jesli by³as to one sa wazne ! nie ma czasu przeterminowania, moj |TZ mia³ nauki w wojsku a to by³o baaaaardzo dano, chodzi³ ze mna dla towarzystwa i poradnie musia³ zrobic bo tam nie by³o

acha podobno sa darmowe nauki ale my we wrocku dalimy 80 z³ od osoby
31_lip_2011_iwonka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 08:47   #1126
magbes
Zadomowienie
 
Avatar magbes
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 1 831
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

JennyAnio³ek moze masz racje, lepiej teraz sie zorientujemy co i jak,,,u nas parafia niewielka wiec najlepiej bedzie jak spotkamy sie z ksiedzem i porozmawiamy.... a co do foto/kam to fakt, w porownaniu do Waszego to wychodzi lepsza cena....a wydaje nam sie ze jest dobry, dlugo dziala w branzy i naprawde ludzie sobie go chwala... mysle ze sie zdecydujemy na niego.... tylko jak zaczynam sumowac te ceny koszty itp to sie przerazam,,,a to dopiero poczatek :p
magbes jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 08:50   #1127
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

Cytat:
Napisane przez mabi84 Poka¿ wiadomo¶æ
8
a to korzystaj±c z okazji opowiem Wam historiê która po prostu
mój tata wróci³ dzi¶ z pracy z ca³± torb± placka i mówi ¿e to placek z wesela...którego nie by³o! otó¿ jego kole¿anka z pracy mia³a miec w t± sobotê wesele córki a ta córka w sobotê rano o¶wiadczy³a ¿e kocha innego i ¿e ¿adnego ¶lubu nie bêdzie
Cytat:
Napisane przez natalontko Poka¿ wiadomo¶æ


mabi no niezla laska, kiedys Wam pisalam moja kuzynka miesiac po slubie rozwod brala, a po tygodniu juz razem nie mieszkali, ale za to wesele bylo ze ho ho!!!! Nie wspomniajac ze juz miala nowego narazie tylko przez neta w kwietniu do niego pojechala i juz jest jej mezem i ma dziecko, ehh nie rozumiem takich osob, No i oczywiscie w niedalekiej przyszlosci zostanie moja sasiadka
Masakra z tymi babami
na disco w sobotê pozna³am kolegê G który siê ochajta³ we wrze¶niu a w lutym rozwiód³, bo ona chcia³a

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Poka¿ wiadomo¶æ
Wra¿enia po spotkaniach
Super ¿e ju¿ sobie za³atwiasz.... zachêci³a¶ mnie do pój¶cia w Twoje ¶lady

Cytat:
Napisane przez T'ai Poka¿ wiadomo¶æ

cze¶æ
No wreszcie
hej

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Du¿o kciuków szczególnie dla MEG

I dla Kaski i Joanwi : kciuki:

Jestescie najlepsze i dacie radê
__________________
Miko³ajek
26.02.2014



Obudzi³ mnie trzepot skrzyde³
Wyjrza³am przez okno
Na parapecie zosta³o
Bia³e piórko -
Pami±tka po Tobie
Mój Anio³ku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 08:51   #1128
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 24 494
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Poka¿ wiadomo¶æ
Ona o tej czekoladzie i zbrzydniêciu mówi³a, ¿e jak kto¶ zje jedn±, dwie, trzy naraz to jeszcze mu bêd± smakowa³y, ale jak zje pi±t± czy dziesi±t± to ju¿ to nie bêdzie to samo co na pocz±tku
eeee tam
a kto jednej nocy odbywa 5 czy 10 stosunków (je¶li która¶ z was to wybaczcie )
2, 3 jeszcze zrozumiem

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Cytat:
Napisane przez elunka88 Poka¿ wiadomo¶æ
No wreszcie
nie mów ¿e têskni³a¶
T'ai jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 08:56   #1129
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

Cytat:
Napisane przez T'ai Poka¿ wiadomo¶æ

nie mów ¿e têskni³a¶
Nie mówiê
__________________
Miko³ajek
26.02.2014



Obudzi³ mnie trzepot skrzyde³
Wyjrza³am przez okno
Na parapecie zosta³o
Bia³e piórko -
Pami±tka po Tobie
Mój Anio³ku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-01, 09:03   #1130
Isia83
Zadomowienie
 
Avatar Isia83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bielsko-Bia³a
Wiadomo¶ci: 1 471
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

Witam Was w ten deszczowy poranek... (dlaczego od trzech miesiêcy ca³y czas jest marzec?? )

Je¶li chodzi o Czechy to nie jest tam drogo, tylko, ¿e teraz korona bardzo wysoko stoi (w porównaniu do stanu sprzed kilku lat to znacznie posz³a do góry), wiêc po przeliczeniu okazuje siê, ¿e jednak jest dro¿ej ni¿ w Polsce. Ale to te¿ zale¿y co, bo np. piwo lane w knajpach przewa¿nie jest tañsze
__________________



Nasz dzien - 02.07.2011


By³o cudownie...
kilka zdjêæ...


Isia83 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 09:05   #1131
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 21 726
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

Cytat:
Napisane przez magbes Poka¿ wiadomo¶æ
JennyAnio³ek moze masz racje, lepiej teraz sie zorientujemy co i jak,,,u nas parafia niewielka wiec najlepiej bedzie jak spotkamy sie z ksiedzem i porozmawiamy.... a co do foto/kam to fakt, w porownaniu do Waszego to wychodzi lepsza cena....a wydaje nam sie ze jest dobry, dlugo dziala w branzy i naprawde ludzie sobie go chwala... mysle ze sie zdecydujemy na niego.... tylko jak zaczynam sumowac te ceny koszty itp to sie przerazam,,,a to dopiero poczatek :p
Zorientujecie siê co i jak i bêdziecie wiedzieæ kiedy i¶æ

Te¿ na pocz±tku siê przerazi³am ale takie niestety s± koszta... my musimy sami na bank uzbieraæ na takie op³aty:

zespó³ 2700
foto 1400
kamera 2000
auto 1000
obr±czki 500-1000
+ ok 2000 na ró¿ne mniejsze rzeczy: zaproszenia, dekoracje itd... w sumie 10 000

Cytat:
Napisane przez elunka88 Poka¿ wiadomo¶æ
Super ¿e ju¿ sobie za³atwiasz.... zachêci³a¶ mnie do pój¶cia w Twoje ¶lady


mi³o byæ inspiracj± dla kogo¶

Cytat:
Napisane przez T'ai Poka¿ wiadomo¶æ
eeee tam
a kto jednej nocy odbywa 5 czy 10 stosunków (je¶li która¶ z was to wybaczcie )
2, 3 jeszcze zrozumiem
na pewno nie my ale mo¿e zna takie osoby albo sami tyle razy ?
__________________
My / "Tak" / ¦lub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Anto¶ - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 09:07   #1132
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Poka¿ wiadomo¶æ

na pewno nie my ale mo¿e zna takie osoby albo sami tyle razy ?
Najlepiej jak siê co¶ mówi opieraæ siê na do¶wiadczeniu osobistym
__________________
Miko³ajek
26.02.2014



Obudzi³ mnie trzepot skrzyde³
Wyjrza³am przez okno
Na parapecie zosta³o
Bia³e piórko -
Pami±tka po Tobie
Mój Anio³ku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 09:07   #1133
magbes
Zadomowienie
 
Avatar magbes
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 1 831
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

Cytat:
Napisane przez 31_lip_2011_iwonka Poka¿ wiadomo¶æ
3000 tys to tak po srodku- my mamy fotografa za 1400, ale sa lepsi, byli tacy cudowni wkleja³am tutaj nawet linki mieli i kamere i foto o i chceli 6000 minimum!!

mysle ze te 3000 za naprawde ³adne zdjecia to nie jest wcale tak zle...
na nauki idziesz pytac do swojej parafi albo do jakiegokolwiek koscio³a- nie musisz byc z danej parafi, my robimy we wroc³awiu a nawet nie jestesmy tutaj zameldowani.

to te same nauki co sa w szko³ach srednich czy gimnazjum-chyba-zaraz po bierzmowaniu mozna bylo isc tez na te nauki jesli by³as to one sa wazne ! nie ma czasu przeterminowania, moj |TZ mia³ nauki w wojsku a to by³o baaaaardzo dano, chodzi³ ze mna dla towarzystwa i poradnie musia³ zrobic bo tam nie by³o

acha podobno sa darmowe nauki ale my we wrocku dalimy 80 z³ od osoby
aaa to nie musze do tej samej parafii dobrze wiedziec ;p ja cos takiego mialam jak nauki przedmalzenskei,..pamieta m jak musialam zdac przysiege malzenska .... o ile dobrze kojarze to ksiadz na religii nam prowadzil i bylo to raczej odbebnione... no ale jak wazne by bylo to czemu nie musze odszukac te zaswiadczenie co dostalam
ale fajnie, ze mozna tu pogadac na tym forum i sie dowiedziec fajnych rzeczy
magbes jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 09:10   #1134
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 21 726
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

Cytat:
Napisane przez elunka88 Poka¿ wiadomo¶æ
Najlepiej jak siê co¶ mówi opieraæ siê na do¶wiadczeniu osobistym
o tak
__________________
My / "Tak" / ¦lub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Anto¶ - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 09:11   #1135
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

Opowiem Wam w wielkim skrócie mój sen, bo nie pamiêtam ca³ego.
Ale najlepsze: ¶ni³o mi siê ¿e G ma dziecko (fajny bobas ) i ¿onê (stara rura). I jak siê o tym dowiedzia³am to mu uciê³am pó³ nogi siekier± ze z³o¶ci

Rano mu napisa³am i doda³am ¿eby uwa¿a³
__________________
Miko³ajek
26.02.2014



Obudzi³ mnie trzepot skrzyde³
Wyjrza³am przez okno
Na parapecie zosta³o
Bia³e piórko -
Pami±tka po Tobie
Mój Anio³ku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 09:13   #1136
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 21 726
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

Cytat:
Napisane przez elunka88 Poka¿ wiadomo¶æ
Opowiem Wam w wielkim skrócie mój sen, bo nie pamiêtam ca³ego.
Ale najlepsze: ¶ni³o mi siê ¿e G ma dziecko (fajny bobas ) i ¿onê (stara rura). I jak siê o tym dowiedzia³am to mu uciê³am pó³ nogi siekier± ze z³o¶ci

Rano mu napisa³am i doda³am ¿eby uwa¿a³
ale masz sny

a co on na smsa ?
__________________
My / "Tak" / ¦lub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Anto¶ - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 09:14   #1137
Isia83
Zadomowienie
 
Avatar Isia83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bielsko-Bia³a
Wiadomo¶ci: 1 471
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

Cytat:
Napisane przez 31_lip_2011_iwonka Poka¿ wiadomo¶æ
3000 tys to tak po srodku- my mamy fotografa za 1400, ale sa lepsi, byli tacy cudowni wkleja³am tutaj nawet linki mieli i kamere i foto o i chceli 6000 minimum!!

mysle ze te 3000 za naprawde ³adne zdjecia to nie jest wcale tak zle...
My mamy osobno foto i video - w sensie dwóch ró¿nych panów. Nie bra³abym faceta, który robi i jedno i drugie - taki cz³owiek orkiestra. Wtedy na bank wiêcej mu umknie, nie zrobi ani jednego ani drugiego tak dobrze, jak móg³by zrobiæ, gdyby skupi³ siê tylko na jednym i tylko w jedn± czynno¶æ na 100 % mo¿liwo¶ci zaanga¿owa³. Cz³owiek siê przecie¿ nie rozdwoi. Ale to moje zdanie
Pan o video i pan od zdjêæ to razem wydatek 4900,00 pln, ale myslê, ze warto - zw³aszcza je¶li chodzi o fotografa. Gdyby która¶ chcia³a mogê podes³aæ linka na priv, bo na forum to nie wiem, czy mo¿na. Ten pan ma ró¿ne opcje i rózne pakiety, zró¿nicowane te¿ cenowo, tak¿e my¶lê, ¿e jak komu¶ zale¿y na piêknych zdjêciach, ale bud¿et ma mocno ograniczony, to te¿ znajdzie opcjê dla siebie. Robi³ zdjêcia na ¶lubie i weselu znajomej i ta znajoma poleca³a mi go bardzo gor±co

Gorzej z panem od video, bo nie mam ¿adnych rekomendacji, ale bardzo podobaj± mi siê teledyski na jego stronie. Do tego ma to samo podej¶cie do video ze slubu co my - stara siê nie robiæ filmów d³u¿szych ni¿ 2 godziny, bo koñczy siê to potem na nudzie i przewijaniu wiêkszo¶ci materia³u, nie u¿ywa animacji, bo jak napisa³, wg. niego s± kiczowate I to nam bardzo pasuje, bo przelatuj±ce przez ekran kieliszki, serduszka czy inne zegary np. przed oczepinami to kompletnie nie nasza bajka stylistyczna. Tak¿e mam nadziejê, ¿e bêdzie dobrze. Musi byæ, zreszt± Pan powiedzia³, ¿e przed nagraniem na p³yty koniecznie musimy przyjechaæ obejrzeæ materia³ i ew. dokonaæ poprawek
__________________



Nasz dzien - 02.07.2011


By³o cudownie...
kilka zdjêæ...


Isia83 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 09:18   #1138
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Poka¿ wiadomo¶æ
a co on na smsa ?
¯e wcale by siê nie zdziwi³ znaj±c mnie

Cytat:
Napisane przez Isia83 Poka¿ wiadomo¶æ
My mamy osobno foto i video - w sensie dwóch ró¿nych panów. Nie bra³abym faceta, który robi i jedno i drugie - taki cz³owiek orkiestra.

Gorzej z panem od video, bo nie mam ¿adnych rekomendacji, ale bardzo podobaj± mi siê teledyski na jego stronie.
A ja mam foto i kam z jednej firmy ale jeden pan kameruje jeden cyka foty i jest gitaras bombaras
A co do Twojego kamerzysty - ja bym bra³a. Tobie ma siê podobaæ i siê podoba a nie ma siê co czaiæ ¿eby siê z rek± w nocniku nie obudziæ.
__________________
Miko³ajek
26.02.2014



Obudzi³ mnie trzepot skrzyde³
Wyjrza³am przez okno
Na parapecie zosta³o
Bia³e piórko -
Pami±tka po Tobie
Mój Anio³ku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 09:20   #1139
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 8 999
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

ale mam pod³y dzieñ
Ja chyba siê wy³amiê ale Jenny, ja mam nadziejê ¿e moje nauki nie bêd± tak wygl±da³y Nie widzê powodu by¶my mieli publicznie, przy obcych osobach mówiæ dlaczego i za co siê kochamy (skoro powinno siê kochaæ mimo czego¶ a nie za co¶ ). I dlaczego5 a nie np. 7 albo 3 Nie lubiê takiego uzewnêtrzniania siê publicznie, na si³ê nie jestem typem emocjonalnego ekshibicjonisty
A omawiaæ wykresy nt ¶luzu te¿ bêdziecie po 2 pary? Co do czekolady - apetyt ro¶nie w miarê jedzenia podobno
dottta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-01, 09:21   #1140
magbes
Zadomowienie
 
Avatar magbes
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 1 831
Dot.: Wiosna, zakwit³y w ko³o bzy... Wiosna... najlepsze PM-ki to MY !!! => PM 2011,

tak,my tez czesciowo bedziemy placic ze swoich pieniazkow...nie wiem dokladnie za co, ale w miare mozliwosci chcielibysmy jak najwiecej
magbes jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Forum ¶lubne


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:00.