Czarnow³ose;) - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-03-24, 21:35   #2821
StrawberryDaiquiri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Czarnow³ose;)

moim skromnym zdaniem jest super
__________________
Chcesz spytaæ o moje emocje?
Zosta³y w drugich spodniach.
StrawberryDaiquiri jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-26, 17:45   #2822
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomo¶ci: 6 257
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez BlondDream Poka¿ wiadomo¶æ
Heeeeeeeej czarne kocice
Hmmmm wczoraj uzylam ciemnego brazu na swoje ciemne blond wlosy, a wyszedl mi ladny jednolity kolorek wpadajacy w czern
Ja czuje sie w nim mega dobrze ,ale wiele osob mowi mi ze lepiej wygladalam w brazie lub blondzie... Mam jasna karnacje, jasne zielone oczy i ciemne brwi..
Tak z ciekawosci chcialabym wiedziec jakie jest Wasze zdanie ?
Pasuje mi ta czern? Czy wygladam jak z rodziny Adamsow?
Zalacz zdj; i zapoznaj sie z Regulaminem forum wizaz.pl
Pomysl dwa razy zanim napiszesz posta, zeby nie otrzymac ostrzezenia....
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego u¿ytkownika na forum. Jak za³o¿yæ tak± reklamê? (klik!)
kaska222 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-28, 15:22   #2823
arzd±c
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 363
GG do arzd±c
Dot.: Czarnow³ose;)

Kupilam 2 farbki 100%color garnier czern i londa czern.Ktora z nich dluzej utrzymuje sie na wlosach i ma intensywniejszy kolor?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 100-Color-010-intensywna-czern-28058-big.jpg (21,4 KB, 12 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ab22c5d7965d6d8b5d4889b67c3fa568.jpg (52,2 KB, 13 za³adowañ)
arzd±c jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-28, 17:19   #2824
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 6 429
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez arzd±c Poka¿ wiadomo¶æ
Kupilam 2 farbki 100%color garnier czern i londa czern.Ktora z nich dluzej utrzymuje sie na wlosach i ma intensywniejszy kolor?

Mi Londa trzyma³a kosmicznie d³ugo
A po Garnier mia³am suche siano.
__________________
A potem ¶wiat znowu zacz±³ istnieæ, ale istnia³ zupe³nie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie ¿yczenie
Cola_Ola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-29, 20:41   #2825
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez arzd±c Poka¿ wiadomo¶æ
Kupilam 2 farbki 100%color garnier czern i londa czern.Ktora z nich dluzej utrzymuje sie na wlosach i ma intensywniejszy kolor?
wed³ug mnie Garnier 100% color,daje zdecydowanie kolor intensywniejszy,kilka lat u¿ywa³am jej na zmianê z b³êkitn± czerni± z tej samej serii
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-29, 21:01   #2826
vanda
Raczkowanie
 
Avatar vanda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: underwater ;)
Wiadomo¶ci: 156
GG do vanda
Dot.: Czarnow³ose;)

Mam ogromn± pro¶bê
Posiadam Wellê Color Touch i chcê j± na³o¿yæ, ale zgubi³am ulotkê
Czy mo¿e która¶ z Was napisaæ mi jak d³ugo j± trzymaæ, nak³adaæ na suche/mokre w³osy, po koloryzacji umyæ/tylko sp³ukaæ/na³o¿yæ od¿ywkê?
Zale¿y mi na pokryciu odrostów i od¶wie¿eniu koloru
Z góry dziêkujê
__________________

'Sometimes the only way to stay sane is to go a little crazy'


bubble jungle!
vanda jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-03, 18:25   #2827
Szeherezada 1
Raczkowanie
 
Avatar Szeherezada 1
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 55
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez dodu¦ Poka¿ wiadomo¶æ
dziêki zainteresuje siê tym szerzej
Ciemne czekolady i kawowe br±zy to taka " ciep³a czerñ" zastanawiam siê czy ponownie daæ szanse Joannie.Wychodzê z czerni poprzez odrosty nadal chcem zostaæ brunetk± ale ciep³± ciemno br±zowe/ciemno czekoladowe w³osy .
__________________
Pomó¿ psiakom
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=463890
Szeherezada 1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-04-03, 19:09   #2828
dodu¦
Rozeznanie
 
Avatar dodu¦
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 781
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Szeherezada 1 Poka¿ wiadomo¶æ
Ciemne czekolady i kawowe br±zy to taka " ciep³a czerñ" zastanawiam siê czy ponownie daæ szanse Joannie.Wychodzê z czerni poprzez odrosty nadal chcem zostaæ brunetk± ale ciep³± ciemno br±zowe/ciemno czekoladowe w³osy .
dokladnie mam to samo, tez chce wyjsc z typowej czerni na strone ciemnego brazu, tylko ¿e ja czuje sie lepiej w zimniejszych tonach koloru(nie wiem czy trafnie okreslilam to o czym mysle;p)

dalam ostatnia szanse mojemu Garnierowi - ciemny szatyn i pofarbowalam wlosy nim. Dziewczyny, jeszcze nigdy tak szybko nie zesz³a mi ta farba, na³ozy³am na same odrosty, zostawilam na prawie godzine, gdzie zazwyczaj zostawiam farbe na jakies 40 minut i po dwoch myciach ja nie mam farby !!! nie, ¿e kolor zblak³ czy te¿ kolor sie zmieni³ albo zrobi³y sie prze¶wity, ewidentnie mam takie same odrosty jak przed ostatnim farbowaniem. zastanawiam siê nad inna farb±, chcia³am syoss - naczyta³am sie ze mocno niszczy, chcialam potem londe - s³ysza³am ¿e szybko sie sp³ukuje.... popatrze jeszcze w sklepach i w koncu musze sie nad czyms zastanowiæ. eh...
__________________


"Najwiêkszym wiêzieniem jest przesz³o¶æ"



"nale¿y kochac rzeczywisto¶æ, a nie urojenia... "
dodu¦ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-05, 06:50   #2829
Szeherezada 1
Raczkowanie
 
Avatar Szeherezada 1
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 55
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez dodu¦ Poka¿ wiadomo¶æ
dokladnie mam to samo, tez chce wyjsc z typowej czerni na strone ciemnego brazu, tylko ¿e ja czuje sie lepiej w zimniejszych tonach koloru(nie wiem czy trafnie okreslilam to o czym mysle;p)

dalam ostatnia szanse mojemu Garnierowi - ciemny szatyn i pofarbowalam wlosy nim. Dziewczyny, jeszcze nigdy tak szybko nie zesz³a mi ta farba, na³ozy³am na same odrosty, zostawilam na prawie godzine, gdzie zazwyczaj zostawiam farbe na jakies 40 minut i po dwoch myciach ja nie mam farby !!! nie, ¿e kolor zblak³ czy te¿ kolor sie zmieni³ albo zrobi³y sie prze¶wity, ewidentnie mam takie same odrosty jak przed ostatnim farbowaniem. zastanawiam siê nad inna farb±, chcia³am syoss - naczyta³am sie ze mocno niszczy, chcialam potem londe - s³ysza³am ¿e szybko sie sp³ukuje.... popatrze jeszcze w sklepach i w koncu musze sie nad czyms zastanowiæ. eh...


Czarne w³osy to rzadki widok teraz wysyp jest br±zów nadal podobaj± mi siê czarne w³osy ale u kogo¶ ja sie czuje coraz gorzej.Podobaj± mi siê na mnie ciemne w³osy ale w odcieniach br±zów z reszta zauwa¿y³am ¿e w odcieniach ciep³ych jest mi jest zdecydowanie lepiej po prostu jestem typem ciep³ym Czerñ siê zemn± nie gryz³a ale mnie przyt³acza zauwa¿y³am to gdy zaczê³am schodziæ z koloru, chyba mogê tu zostaæ bo ciemny br±z czy ciep³y czy zimny to te¿ brunetkaCo do londy bardzo lubiê u¿ywa³m kawowego br±zu, ³adny kolor taka ciemna czekolada wychodzi lekko rudawa.
__________________
Pomó¿ psiakom
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=463890

Edytowane przez Szeherezada 1
Czas edycji: 2011-04-05 o 06:53
Szeherezada 1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-06, 22:09   #2830
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 7 145
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Szeherezada 1 Poka¿ wiadomo¶æ
Ciemne czekolady i kawowe br±zy to taka " ciep³a czerñ" zastanawiam siê czy ponownie daæ szanse Joannie.Wychodzê z czerni poprzez odrosty nadal chcem zostaæ brunetk± ale ciep³± ciemno br±zowe/ciemno czekoladowe w³osy .
Ja prawie 2 miesi±ce temu farbowa³am siê garnierowym ciemnym szatynem... na pocz±tku by³a piêkna hebanowa czerñ, a teraz br±z, który pod s³oñce wygl±da jak kasztan , niby ³adnie wygl±da, ale z tygodnia na tydzieñ wygl±da coraz bardziej beznadziejnie

Zastanawiam siê nad farb± z Joanny. Mo¿e mi która¶ opisaæ, jakie s± w³osy po jej zastosowaniu i jak d³ugo siê trzyma? Interesuj± mnie kolory wspomniane przez Szeherezadê 1 . Przekona³am siê do tej firmy po tym, jak by³am u fryzjera, gdzie wszystkie specyfiki fryzjerskie pochodzi³y w³a¶nie z tej firmy i w³osy mia³am potem bardzo ³adne i l¶ni±ce. No i moja mama ma peeling o zapachu kiwi i te¿ by³ dobry .
MonikaFaustyna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-07, 20:44   #2831
StrawberryDaiquiri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Czarnow³ose;)

to ja Ci powiem, ¿e dzisiaj pofarbowa³am w³osy farb± z Joanny "Cynamonowy br±z" zobaczymy co bêdzie jak kolor zacznie siê spieraæ ale na razie jest to hmmm br±z z rudaw± po¶wiat±. Takowy wyszed³ mi na odrostach ale reszta jak by³a czarna tak i zosta³a... Ale na dekoloryzacjê i tak siê chyba nie zdecyduje, bo by mi nic na g³owie nie zosta³o
__________________
Chcesz spytaæ o moje emocje?
Zosta³y w drugich spodniach.

Edytowane przez StrawberryDaiquiri
Czas edycji: 2011-04-07 o 20:47
StrawberryDaiquiri jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-07, 21:45   #2832
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 6 429
Dot.: Czarnow³ose;)

Tak bardzo chcia³abym mieæ granatow± czerñ, ale mam zapalenie ³ojotokowe skóry od takiego ma³ego brzd±ca. Co prawda jak farbujê, to nic mi siê nie robi, ale ostatnio to wyleczy³am i siê bojê. Zazwyczaj robi mi siê to od stresu, jedzenia s³odkiego, ostrego... Mam w³osy za ramiona i bojê siê, ¿e je zniszcze Nie wiem co robiæ. A tak mnie kusi Sayoss...
__________________
A potem ¶wiat znowu zacz±³ istnieæ, ale istnia³ zupe³nie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie ¿yczenie
Cola_Ola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-08, 07:30   #2833
arzd±c
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 363
GG do arzd±c
Dot.: Czarnow³ose;)

Moglabys zasiegnac porady u dermatologa czy mozna w takim wypadku farbowac.
arzd±c jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-08, 13:14   #2834
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 6 429
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez arzd±c Poka¿ wiadomo¶æ
Moglabys zasiegnac porady u dermatologa czy mozna w takim wypadku farbowac.

No jedna stwierdzi³a kiedy¶, ¿e nie mogê prostowaæ i farbowaæ, a jej leki nic mi nie dawa³y... I przepisa³am siê do innego lekarza, który od razu mi pomóg³. Tylko w³a¶nie nie mam z nim kontaktu teraz, bo wszystko jak na razie gra...
__________________
A potem ¶wiat znowu zacz±³ istnieæ, ale istnia³ zupe³nie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie ¿yczenie
Cola_Ola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-10, 19:17   #2835
Szeherezada 1
Raczkowanie
 
Avatar Szeherezada 1
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 55
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Poka¿ wiadomo¶æ

Zastanawiam siê nad farb± z Joanny. Mo¿e mi która¶ opisaæ, jakie s± w³osy po jej zastosowaniu i jak d³ugo siê trzyma? Interesuj± mnie kolory wspomniane przez Szeherezadê 1 . Przekona³am siê do tej firmy po tym, jak by³am u fryzjera, gdzie wszystkie specyfiki fryzjerskie pochodzi³y w³a¶nie z tej firmy i w³osy mia³am potem bardzo ³adne i l¶ni±ce. No i moja mama ma peeling o zapachu kiwi i te¿ by³ dobry .
Zakupi³am mleczn± czekoladê i bêdê farbowaæ dopiero za oko³o miesi±c mia³am kiedy¶ czarny bez z tej firmy i trochê mia³am suche w³osy ale zauwa¿y³am ¿e ja po czerniach w ogóle mia³am trochê przesuszone i zniszczone w³osy.

Cytat:
Napisane przez StrawberryDaiquiri Poka¿ wiadomo¶æ
to ja Ci powiem, ¿e dzisiaj pofarbowa³am w³osy farb± z Joanny "Cynamonowy br±z" zobaczymy co bêdzie jak kolor zacznie siê spieraæ ale na razie jest to hmmm br±z z rudaw± po¶wiat±. Takowy wyszed³ mi na odrostach ale reszta jak by³a czarna tak i zosta³a... Ale na dekoloryzacjê i tak siê chyba nie zdecyduje, bo by mi nic na g³owie nie zosta³o
Te¿ siê zastanawia³am nad tym kolorem polubi³am ciep³e br±zy ale cynamon skojarzy³ mi siê z rudo¶ci± i nie myli³am siê.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg p.php.jpg (9,6 KB, 19 za³adowañ)
__________________
Pomó¿ psiakom
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=463890
Szeherezada 1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-10, 22:34   #2836
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 797
Dot.: Czarnow³ose;)

Witam.Od wielu lat czarna Od jakiego¶ czasu Farbujê Syoss,granatowa czerñ.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg farbaaaaa.jpg (24,4 KB, 160 za³adowañ)
__________________
Ewel
nusia2605 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-11, 07:41   #2837
arzd±c
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 363
GG do arzd±c
Dot.: Czarnow³ose;)

Sliczny kolorek a jak dlugo kolor jest swiezy wytrzymuje 4 tygodnie? Ja wczesniej farbowalam syoss czern bylam bardzo zadowolona farba delikatna kolor ladny tylko po 3 tyg.juz pod swiatlo wygladal jak ciemny braz :/co mnie wkurza.Wczoraj uzylam londa czern i uwazam ze farba ta jest bardziej agresywna niz syoss,lekko podraznila skore wlosow troche wypadlo przy ,syoss nie bylo tego problemu,ciekawe jak bedzie z trwaloscia koloru. W kolejce czeka jeszcze garnier 100% kolor do wyprobowania.
Tak sie zastanawiam moze tez powinnam uzyc granatowej czerni to moze nie bedzie po 3 tyg.wpadac w braz?Ten granat sie splukuje z czasem?Mnie zalezy by wloski byly caly czas mocno czarne.
arzd±c jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-11, 12:02   #2838
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 1 358
Dot.: Czarnow³ose;)

Dziewczyny czy nie wydaje Wam siê, ¿e w³osy farbowane na czarno wygl±daj± na t³uste cokolwiek siê z nimi zrobi? nie widzia³am na ¿ywo jeszcze ¿adnej kobiety z farbowanymi czarnymi w³osami, która by tak nie wygl±da³a dodatkowo trudno siê pozbyæ tego koloru inaczej ni¿ zapuszczaniem w³osów
MadSyndrome jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-11, 15:20   #2839
dodu¦
Rozeznanie
 
Avatar dodu¦
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 781
Dot.: Czarnow³ose;)

no to Kochane zrobiê tutaj chyba ma³a rewolucjê

pofarbowa³am w koncu moje odrosty, ktore za nic nie chcialy sie dac farbie Garnier. Farba któr± uzy³am to Delia - farba za 6 z³ ;] serio serio, ba³am sie troche jakie skutki beda po niej. Opinie by³y skrajne od bardzo dobrych do takich, ¿e na przyklad farba doslownie splynela po wlosach nie robiac nic z wlosami. No wlasnie - nie bylo zadnej informacji ze ktorejs farbowanej g³owce zacze³y wypadac nadmiernie wlosy, a tylko to mnie najbardziej martwilo. Koszt byl niewielki, wlosy mialy nie wypadac to...sprobowa³am

wynik? piekny kolor, taki jaki chcialam - wybralam kawowy braz, kilka razy juz mylam wlosy po farbowaniu, kolor moze nie jest tak intensywny jak zaraz farbowaniu ale zawsze tak jest, poza tym nie oczekiwalam cud wie czego po farbie za 6 zl a jednak jestem bardzo zadowolona

Dziewczyny nie sugerujcie sie moja opinia, bo naprawde to roznie bywa, z tego co jednak czytalam blondy srednio wychodza z tej farby, ale z ciemnymi kolorami jest naprawde bardzo dobrze

wklejam link mojej nowej farbki

http://www.uroda.com/produkty/DELIA---Farba-do-wlosow

pozdrawiam
__________________


"Najwiêkszym wiêzieniem jest przesz³o¶æ"



"nale¿y kochac rzeczywisto¶æ, a nie urojenia... "
dodu¦ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-11, 18:29   #2840
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam.Od wielu lat czarna Od jakiego¶ czasu Farbujê Syoss,granatowa czerñ.
przepiêkny kolor

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------



---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Szeherezada 1 Poka¿ wiadomo¶æ
Zakupi³am mleczn± czekoladê i bêdê farbowaæ dopiero za oko³o miesi±c mia³am kiedy¶ czarny bez z tej firmy i trochê mia³am suche w³osy ale zauwa¿y³am ¿e ja po czerniach w ogóle mia³am trochê przesuszone i zniszczone w³osy.



Te¿ siê zastanawia³am nad tym kolorem polubi³am ciep³e br±zy ale cynamon skojarzy³ mi siê z rudo¶ci± i nie myli³am siê.
dziewczyny nie gniewajcie siê ale to jest w±tek dla wielbicielek czarnych w³osków,w±tek o br±zowow³osych jest,i to równie¿ tak poka¼ny jak i tennie to ¿ebym siê czepia³a ale coraz czê¶ciej mówicie o schodzeniu z czerni,o br±zach a to jest w±tek "czarnow³ose".

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-04-11 o 18:27
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-12, 07:59   #2841
arzd±c
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 363
GG do arzd±c
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam.Od wielu lat czarna Od jakiego¶ czasu Farbujê Syoss,granatowa czerñ.
Moglabys wkleic fotke w swietle dziennym,prosze kolorek przesliczny
arzd±c jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-12, 13:29   #2842
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez arzd±c Poka¿ wiadomo¶æ
Moglabys wkleic fotke w swietle dziennym,prosze kolorek przesliczny
do³±czam siê do pro¶by,kolor jest cudny.!
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-13, 17:50   #2843
Szeherezada 1
Raczkowanie
 
Avatar Szeherezada 1
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 55
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
przepiêkny kolor

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------



---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------


dziewczyny nie gniewajcie siê ale to jest w±tek dla wielbicielek czarnych w³osków,w±tek o br±zowow³osych jest,i to równie¿ tak poka¼ny jak i tennie to ¿ebym siê czepia³a ale coraz czê¶ciej mówicie o schodzeniu z czerni,o br±zach a to jest w±tek "czarnow³ose".
pisa³y¶my o schodzeniu z czerni na ciemny br±z czyli te¿ brunetka a sory za zboczenie pó¼niej z tematu
__________________
Pomó¿ psiakom
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=463890
Szeherezada 1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-14, 19:39   #2844
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 7 145
Dot.: Czarnow³ose;)

ja jednak zakupi³am ponownie "Hebanow± czerñ" z L'Oreal Casting... mam nadziejê, ¿e nadal mogê tutaj pisaæ
MonikaFaustyna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-14, 19:51   #2845
pink_lady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Czarnow³ose;)

ja wam kochani poka¿ê efekt Londy "czerñ"
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 100_2730.jpg (39,5 KB, 138 za³adowañ)
pink_lady jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-15, 16:18   #2846
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez pink_lady Poka¿ wiadomo¶æ
ja wam kochani poka¿ê efekt Londy "czerñ"
piêkny

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Szeherezada 1 Poka¿ wiadomo¶æ
pisa³y¶my o schodzeniu z czerni na ciemny br±z czyli te¿ brunetka a sory za zboczenie pó¼niej z tematu
w±tek na temat schodzenia z czarni o dekoloryzacjijest ,o br±zowow³osych te¿to nie by³y pretensje tylko ma³e zwrócenie uwagi,wydajê mi siê,¿e to po prostu w±tek o wielbicielkach czerni,a nie o pozbywaniu siê jejok nie wa¿ne zreszt±
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-15, 20:39   #2847
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 797
Dot.: Czarnow³ose;)

Wiele farb ju¿ próbowa³am ale z tej jestem najbardziej zadowolona Kolor po czasie siê wyp³ukuje to wiadomo ale spokojnie do 4 tyg jest piêkny czarny kolorek.Taki naturalny nie plastikowy.
__________________
Ewel
nusia2605 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-15, 20:41   #2848
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 797
Dot.: Czarnow³ose;)

To zdjêcie na dworku
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg czarne w³oski.jpg (34,8 KB, 144 za³adowañ)
__________________
Ewel
nusia2605 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-16, 12:03   #2849
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Poka¿ wiadomo¶æ
To zdjêcie na dworku
ale kusisz tym kolorkiem,jest piêkny.
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-16, 15:33   #2850
destroyyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Czarnow³ose;)

Ja u¿ywam jedwabiu staram siê te¿ ograniczyæ prostownicê, ale takie idealnie proste wygl±daj± ¶wietnie
destroyyy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:02.