wymarzony pierścionek część XXI - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-25, 09:15   #2761
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
emi_lka, dzięki

co do perfum, moi ulubieńcy to:
Cacharel Eau d'Eden - nie mylić z zapachem Eden, który jest ciężki, babciowy, Eau d'Eden jest lżejszy
Hugo Boss Deep Purple - ciepły, idealny na zimę
Lacoste Pour Femme - również ciepły, jesienno -zimowy, elegancki
Hugo Boss Femme - bardzo elegancki, na każdą porę roku
femme de Lacoste - klasyczny, na cieplejsze dni
Dzięki za listę, wolę próbować konkretne zapachy niż szukać na chybił trafił
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 09:15   #2762
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
No właśnie, ja też się kręcę wokół znanego

Na Chance mam ochotę od jakiegoś czasu, tylko nie mogę się zdecydować który
Lubię świeżaki w stylu One CK, ale też delikatnie słodkie jaki Euphoria albo Si Lolita.
jeszcze lubię DG Light Blue
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 09:15   #2763
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Lubię świeżaki w stylu One CK, ale też delikatnie słodkie jaki Euphoria albo Si Lolita.
bo z perfumami jest jak z ubiorem, raz masz ochotę ubrać się luźno i wygodnie, innym razem elegancko, kiedy jest gorąco, szukasz jakiegoś przewiewnego stroju, kiedy zimno, chcesz, aby strój cię ogrzewał.
Ja bym nie mogła używać tylko jednego zapachu, zawsze mam na półce kilka i używam akurat tego, który najlepiej pasuje mi w danej chwili.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 09:17   #2764
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
bo z perfumami jest jak z ubiorem, raz masz ochotę ubrać się luźno i wygodnie, innym razem elegancko, kiedy jest gorąco, szukasz jakiegoś przewiewnego stroju, kiedy zimno, chcesz, aby strój cię ogrzewał.
Ja bym nie mogła używać tylko jednego zapachu, zawsze mam na półce kilka i używam akurat tego, który najlepiej pasuje mi w danej chwili.
ja też mam kilka, ale chyba są wszystkie z jednego typu, takie zielone ogórki i cytrusy. nie znoszę zapachów słodkich/kwiatowych albo ciężkich i duszących.
Prawdą jest to, co mi koleżanka powiedziała, że brunetki używają cięższych zapachów a blondynki lżejszych, jak na razie się to sprawdza i nie znam wyjątków od tej reguły
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 09:18   #2765
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
jeszcze lubię DG Light Blue
miałam go kupić, ale w końcu nie widziałam i w zamian zakupiłam femme de lacoste - przypomniało mi się, że to zapach z kolekcji podróżniczej i tylko chyba na bezcłówkach można go kupić

hmm, mi się wydaje, że ja głownie takich lekkich używam

Edytowane przez xzora
Czas edycji: 2011-08-25 o 09:19
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 09:21   #2766
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
jeszcze lubię DG Light Blue
też lubię, to właśnie ten niezawodny standard

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
bo z perfumami jest jak z ubiorem, raz masz ochotę ubrać się luźno i wygodnie, innym razem elegancko, kiedy jest gorąco, szukasz jakiegoś przewiewnego stroju, kiedy zimno, chcesz, aby strój cię ogrzewał.
Ja bym nie mogła używać tylko jednego zapachu, zawsze mam na półce kilka i używam akurat tego, który najlepiej pasuje mi w danej chwili.


---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
ja też mam kilka, ale chyba są wszystkie z jednego typu, takie zielone ogórki i cytrusy. nie znoszę zapachów słodkich/kwiatowych albo ciężkich i duszących.
Prawdą jest to, co mi koleżanka powiedziała, że brunetki używają cięższych zapachów a blondynki lżejszych, jak na razie się to sprawdza i nie znam wyjątków od tej reguły
Ja jestem szatynką, lubię i takie, i takie
Tj. bardzo ciężkich nie, ale np. Coco Mademoiselle bardzo lubię
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 09:23   #2767
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

a macie coś takiego, że nie używacie perfum do samego końca, tylko zachowujecie odrobinę esencji w buteleczce, aby móc od czasu do czasu ją powąchać?
używałyście perfum z Egiptu? takich olejków bezalkoholowych? ja mam jeden zapach, bodajże Kleopatra się nazywa i też go lubię czasem mieć na sobie
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-25, 09:32   #2768
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
a macie coś takiego, że nie używacie perfum do samego końca, tylko zachowujecie odrobinę esencji w buteleczce, aby móc od czasu do czasu ją powąchać?
używałyście perfum z Egiptu? takich olejków bezalkoholowych? ja mam jeden zapach, bodajże Kleopatra się nazywa i też go lubię czasem mieć na sobie
Świadomie nie, ale w praktyce znajduję właśnie takie buteleczki z odrobiną perfum.
Mi zapachy kojarzą się z określonymi momentami, okresami, sytuacjami.
Gdy wącham jakąś starą butelkę natychmiast mi się przypomina coś charakterystycznego dla okresu, w którym ich używałam .W ogóle zapachy bardzo działają na moje wspomnienia

Olejków, o których piszesz, nigdy nie używałam...
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 09:49   #2769
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
a macie coś takiego, że nie używacie perfum do samego końca, tylko zachowujecie odrobinę esencji w buteleczce, aby móc od czasu do czasu ją powąchać?
używałyście perfum z Egiptu? takich olejków bezalkoholowych? ja mam jeden zapach, bodajże Kleopatra się nazywa i też go lubię czasem mieć na sobie
ja zużywam do końca, ale przeważnie kupuję potem znów te same zapachy, więc w zasadzie ciągle mam je pod ręką

a tych olejków nie używałam, boję się zawsze próbować takich rzeczy nie przebadanych, że mi na skórę zaszkodzą (zdarzało się już, że perfumy mi skórę podrażniły, popaliły)
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 10:38   #2770
niuniuniau
Zadomowienie
 
Avatar niuniuniau
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 138
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cześć dziewczyny

Emilko z opisu wesela wynika, że było bardzo fajnie choć na pewno męcząco dla Was.

Co do perfum to ja używam DKNY Be Delicious Fresh Blossom, miałam również Versace Bright Crystal i Crystal Noir (te dość cięzkie, wieczorowe) No i Calvina Kleina Euphoria Blossom. Ostatnio koleżanka miała na sobie perfumy Elizabeth Arden Sunflowers i pięknie na niej pachniały choć ja te perfumy omijałam z daleka. No i moim numerem 1 jest Thierry Mugler Angel ale są poza moim pułapem cenowym.

Co do kosztu wesela to ja się bardzo nie dziwię, że ktoś osiąga pułap 80 tys za taką imprezę przy obecnych cenach. Nasze wesele kosztowało w granicach 40 tys a płaciliśmy 120zł/os teraz w naszym rejonie trzeba liczyć jakieś 180-200, kiecka kosztowała 2000 a są sukienki które kosztują i 5000. Jednym słowem nie szaleliśmy z wydatkami a i tak suma wyszła ogromna, więc jeśli ktoś chce wszystko lepsze to te 80 tys są ceną normalną. Choć akurat taką kasę wolałabym przeznaczyć na wkład własny na mieszkanie, ale widocznie osoby, które wydają 80 tys na wesele nie muszą się martwić, że zabraknie im na mieszkanie
__________________
[vichy]263566[/vichy]
Niechaj Bóg ma w swej opiece człowieka, który Cię naprawdę pokocha. Złamiesz mu serce, śliczna moja, okrutna, psotna kotko, która tak jest nieuważna i pewna siebie, że nie stara się nawet osłaniać swoich pazurków.


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008080201001030.png
niuniuniau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 10:46   #2771
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez niuniuniau Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Emilko z opisu wesela wynika, że było bardzo fajnie choć na pewno męcząco dla Was.

Co do perfum to ja używam DKNY Be Delicious Fresh Blossom, miałam również Versace Bright Crystal i Crystal Noir (te dość cięzkie, wieczorowe) No i Calvina Kleina Euphoria Blossom. Ostatnio koleżanka miała na sobie perfumy Elizabeth Arden Sunflowers i pięknie na niej pachniały choć ja te perfumy omijałam z daleka. No i moim numerem 1 jest Thierry Mugler Angel ale są poza moim pułapem cenowym.

Co do kosztu wesela to ja się bardzo nie dziwię, że ktoś osiąga pułap 80 tys za taką imprezę przy obecnych cenach. Nasze wesele kosztowało w granicach 40 tys a płaciliśmy 120zł/os teraz w naszym rejonie trzeba liczyć jakieś 180-200, kiecka kosztowała 2000 a są sukienki które kosztują i 5000. Jednym słowem nie szaleliśmy z wydatkami a i tak suma wyszła ogromna, więc jeśli ktoś chce wszystko lepsze to te 80 tys są ceną normalną. Choć akurat taką kasę wolałabym przeznaczyć na wkład własny na mieszkanie, ale widocznie osoby, które wydają 80 tys na wesele nie muszą się martwić, że zabraknie im na mieszkanie
Uwielbiam! mam je zawsze na półeczce.... tak samo, jak Elizabeth Arden Green Tea. Z resztą lubię wszystkie jej zapachy
Uwielbiam też Hugo Bossa, głównie Women - to ten klasyk.
A na chwile obecną moim nabardziej wieczorowym zapachem jest Escada taka w czerwone kropeczki
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-25, 11:13   #2772
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Wszytsko w nadmiarze zdrowe nie jest. Ja zawsze piłam bardzo dużo- a w ciąży mam jeszcze większe pragnienie. Piję non stop. Pół dużej butelki wody to ja spijam zanim z łóżka wstanę. Nie mówiąc o reszcie dnia. Licząc wodę, kawę i owoce to będzie z 6 litrów dziennie. Zdecydowanie za dużo. W ciąży jest wysoki poziom progesteronu , który zatrzymuję wodę w organizmie więc te 4 litry są we mnie cały czas.

Ty znowu pijesz troszkę za mało...no ale na pewno nie masz teraz 10 wałeczków zamiast palców- a ja mam
Rozumiem, myslalam, ze sa jakies bardzo konkretne wytyczne, a o nich nie slyszlam Ja pije chyba w sam raz, skoro mnie pragnienie nie łapie.
Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Napiszę kilka szczegółów dot. wesela tu, bo nie chce mi się zakładać wątku.

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

[/COLOR]-----------------

Nocko, jak fryzura?
Ja idę w piątek na farbowanie, ciekawe jak będzie...

A w sobotę mam zamiar sobie zrobić na wesele taką fryzurę z moich nowych, krótkich, jasnych włosów Mam do tego słodką sukieneczkę, białą w czarne kropki a'la lata pięćdziesiąte.
http://i.wp.pl/a/f/film/033/53/85/0238553.jpg
Ciekawe, ale chyba nie chcialabym miec tak meczacego wesela.
Moja fryzura bez wikeszych zmian. Scielam ok 12 cm z dlugosci, wycieniowalam przy buzi. Chce jeszcze cos zrobic z kolorem ale niestety nie wiem co. I pewnie i tak bede niezadowolona. Moje wlosy sa falowane, ale nie umiem ich tak ulozyc, zeby te fale mialy jakis sens.

A Ty masz brazowe wlosy naturalnie, tak?
Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Ładne

--------------------------

Szukam inspiracji perfumiarskiej - podrzućcie kilka fajnych waszych zdaniem zapachów, które warto przetestować.

Ostatnio jakoś nic mnie nie zachwyciło, nie mam żadnego 'must have' na liście.
Mi sie spodobalo na koleznkce Ange ou Demon le Secret.
Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
ja też mam kilka, ale chyba są wszystkie z jednego typu, takie zielone ogórki i cytrusy. nie znoszę zapachów słodkich/kwiatowych albo ciężkich i duszących.
Prawdą jest to, co mi koleżanka powiedziała, że brunetki używają cięższych zapachów a blondynki lżejszych, jak na razie się to sprawdza i nie znam wyjątków od tej reguły
Ja znam same wyjatki od tej reguly

Edytowane przez czarna.noc
Czas edycji: 2011-08-25 o 11:14
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 11:54   #2773
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Mi zapachy kojarzą się z określonymi momentami, okresami, sytuacjami.
Gdy wącham jakąś starą butelkę natychmiast mi się przypomina coś charakterystycznego dla okresu, w którym ich używałam .W ogóle zapachy bardzo działają na moje wspomnienia
mam identycznie

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Ciekawe, ale chyba nie chcialabym miec tak meczacego wesela.
Moja fryzura bez wikeszych zmian. Scielam ok 12 cm z dlugosci, wycieniowalam przy buzi. Chce jeszcze cos zrobic z kolorem ale niestety nie wiem co. I pewnie i tak bede niezadowolona. Moje wlosy sa falowane, ale nie umiem ich tak ulozyc, zeby te fale mialy jakis sens.
koniecznie zostać przy brązie. Mówił Ci ktoś że jesteś podobna do Natalie Portman?

Pan od słoni (i baneru) znowu mnie dzisiaj rozśmieszył. Złożył mi życzenia imieninowe. Aż musiałam sprawdzić w kalendarzu kto jest dzisiejszym solenizantem i okazało się, że mój nick

Tak w ogóle to kilka dni temu (przy okazji moich imienin) zastanawiałam się o co z tymi imieninami chodzi. Moje imię w kalendarzu występuje bardzo często (jakieś 20 razy) i dlaczego akurat ja imieniny obchodzę w sierpniu, a nie w lutym, czerwcu czy kwietniu. Podobno za każdą datą kryje się inna patronka, szukałam nawet w googlach jakiej osoby (świętej? błogosławionej?) dotyczy konkretna data ale nie znalazłam.

Od babci dowiedziałam się, że kiedyś za imieniny danej osoby uznawało się najbliższą datę imienin, która wypada po urodzinach. Ja zdziwiona mówię babci, że przecież najbliższe imieniny po moich urodzinach wypadają w czerwcu, na co babcia, że jak ona patrzyła w kalendarzu, to najbliższe znalazła w sierpniu. Także przez przeoczenie babci imieniny obchodzę w sierpniu.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 13:29   #2774
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

ja mam perfumowego bzika, ale nie jestem w stanie polecić żadnych zapachów, bo u mnie właśnie królują kadzidlaki, kościoły, drewna itp. trochę dusicieli też się znajdzie. zawsze na forum perfumiarskim wizażowym można szukać porady, w jakie zapachy celować, gdy lubi się to, to i owo a tam mają duuużą wiedzę.
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 15:13   #2775
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Hej
Cytat:
Napisane przez zuzaneczka Pokaż wiadomość
cześć

pzs współczuję

niunia słodka ta Twoja mała

haniu super że z dzieciaczkiem wszystko ok. Rzeczywiście sporo kg Ci przybyło w tak krótkim czasie, ale skoro tyle płynów pochłaniasz + owoce to trudno się dziwić

carmelova - odwiedziłam Twojego bloga, ale nie miałam czasu się zagłębiać - wyłapałam tylko przepis na "pankejki" i dzisiaj zrobiłam. Bardzo fajne, pierwszy raz robiłam coś takiego, a już dawno za mną chodziło wypróbowanie tego typu naleśników. Nawet mój dwulatek wszamał ze 2 i masując się po brzuszku powiedział "pysia ciasio" (a jemu mało co smakuje hihi)

butter zakładaj bloga! podajesz sporo apetycznych przepisów, potem trudno coś odnaleźć. A w robieniu zdjęć się wyćwiczysz

emilko - ciekawa impreza, ale faktycznie musiała być dla was męcząca. Miłe te wszystkie prezenty, ale takie weselicho musi być bardzo kosztowne.


a ja byłam w weekend u lekarza, maleństwo się już właściwie ułożyło (jakoś ukradkiem bo nie wyczułam kiedy), ale do porodu muszę jeszcze poczekać trochę. Niestety przez te straszne upały się wykańczam, spuchłam sporo, i mam serdecznie dość No ale nie pozostaje nic innego jak czekać....
Cieszę się, że synkowi smakowało Współczuję że tak Cię męczą upału, ale na szczęście już niedługo
Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Aha...

Carmelova:
1. nie podałam ile sztuk może dlatego, że wpisywałam go po jakiejś rozmowie tutaj o muffinach i chyba pytaniach Madzi ile nam wychodzi muffinów z porcji ciasta...
Z mojej porcji wychodzi ok. 18 szt.
2. To fakt, zazwyczaj zapominam o takich szczegółach przy podawaniu przepisów.... może dlatego, że ja robię tego typu rzeczy, jak ustawianie temp. w piekarniku, na oko Ale piekę zazwyczaj w ok. 200 stopniach.
3. dlatego, że wg mojego przepisu cukier miesza się najpierw z jajkiem, tłuszczem i kefirem, a nie z mąką, proszkiem i sodą - dlatego jest w grupie mokrej.

Mam nadzieję, że Twoje muffiny, mimo niejasności, wyjdą dobre
No i nie wyszły Chyba przekombinowałam.
Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
no to jak masz czas, żeby przed pracą posiedzieć na kompie to znaczy, że za wcześnie wstajesz


o tym samym pomyślałam, nie rozumiem wydawania strasznych sum na wesele. Wesele kuzynki TŻ, na które idziemy we wrześniu, ma kosztować 80tys
Wczoraj przyszły cieliste szpilki, buty wydają się wygodne, więc mam już w czym na to wesele pójść. Jeszcze tylko granatowy żakiet by mi się przydał, dzisiaj się rozejrzę, a jak nic mi się nie spodoba, to pójdę w czarnym.
Uuu...80 tys. to sporo, ale z drugiej strony bardzo łatwo wydać taka kwotę na wesele. My mamy przewidziany pewien budżet i nawet jak będziemy mieć wiecej kasy, to nie chcemy jej wydać. Jednak na pewnych rzeczach nie chcemy oszczędzać (jedzenie/lokal, muzyka, fotograf) a na drugich jak najbardziej (pojedziemy samochodem rodziców, nie będzie barmana itp.)
Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Ładne

--------------------------

Szukam inspiracji perfumiarskiej - podrzućcie kilka fajnych waszych zdaniem zapachów, które warto przetestować.

Ostatnio jakoś nic mnie nie zachwyciło, nie mam żadnego 'must have' na liście.
Przetestuj Givenchy Eaudemoiselle. Lubię jeszcze Flowerbomb V&R i Parisienne YSL.
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 15:31   #2776
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
mam identycznie


koniecznie zostać przy brązie. Mówił Ci ktoś że jesteś podobna do Natalie Portman?

Pan od słoni (i baneru) znowu mnie dzisiaj rozśmieszył. Złożył mi życzenia imieninowe. Aż musiałam sprawdzić w kalendarzu kto jest dzisiejszym solenizantem i okazało się, że mój nick

Tak w ogóle to kilka dni temu (przy okazji moich imienin) zastanawiałam się o co z tymi imieninami chodzi. Moje imię w kalendarzu występuje bardzo często (jakieś 20 razy) i dlaczego akurat ja imieniny obchodzę w sierpniu, a nie w lutym, czerwcu czy kwietniu. Podobno za każdą datą kryje się inna patronka, szukałam nawet w googlach jakiej osoby (świętej? błogosławionej?) dotyczy konkretna data ale nie znalazłam.

Od babci dowiedziałam się, że kiedyś za imieniny danej osoby uznawało się najbliższą datę imienin, która wypada po urodzinach. Ja zdziwiona mówię babci, że przecież najbliższe imieniny po moich urodzinach wypadają w czerwcu, na co babcia, że jak ona patrzyła w kalendarzu, to najbliższe znalazła w sierpniu. Także przez przeoczenie babci imieniny obchodzę w sierpniu.
Tak, wielokrotnie slyszalam, ze jestem podobna do Natalie Portman. Jako nastolatka bylam identyczna! Ale wraz z wiekiem podobienstwo sie rozmyło.
Slsyzalam tez, ze jestem podobna do Christiny Ricci i Winony Ryder
Na pewno przy brazie zostane, pytanie tylko, w jakim odcieniu

Z imieninami slyszalam to samo. Ja mam tylko 1 raz w roku i to 3 dni po urodzinach, wiec i tak nie obchodze.
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 16:13   #2777
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Uwielbiam! mam je zawsze na półeczce.... tak samo, jak Elizabeth Arden Green Tea. Z resztą lubię wszystkie jej zapachy
Uwielbiam też Hugo Bossa, głównie Women - to ten klasyk.
A na chwile obecną moim nabardziej wieczorowym zapachem jest Escada taka w czerwone kropeczki
też lubię Green Tea

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość

Ciekawe, ale chyba nie chcialabym miec tak meczacego wesela.
Moja fryzura bez wikeszych zmian. Scielam ok 12 cm z dlugosci, wycieniowalam przy buzi. Chce jeszcze cos zrobic z kolorem ale niestety nie wiem co. I pewnie i tak bede niezadowolona. Moje wlosy sa falowane, ale nie umiem ich tak ulozyc, zeby te fale mialy jakis sens.

A Ty masz brazowe wlosy naturalnie, tak?
Ja też nie Jestem za prostotą i ergonomią


Czyli fryzura jak zwykle ja miałam
Mam brązowe włosy, chcę rozjaśnić, ale na końcówkach mam trochę starej farby (koloru nie ma raczej tylko połysk)... nie chcę utleniać.


Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość

Tak w ogóle to kilka dni temu (przy okazji moich imienin) zastanawiałam się o co z tymi imieninami chodzi. Moje imię w kalendarzu występuje bardzo często (jakieś 20 razy) i dlaczego akurat ja imieniny obchodzę w sierpniu, a nie w lutym, czerwcu czy kwietniu. Podobno za każdą datą kryje się inna patronka, szukałam nawet w googlach jakiej osoby (świętej? błogosławionej?) dotyczy konkretna data ale nie znalazłam.
ja odnalazłam swoją patronkę, błogosławioną Emilię, ale jej biografia mnie nie zafascynowała...

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość

No i nie wyszły Chyba przekombinowałam.


Przetestuj Givenchy Eaudemoiselle. Lubię jeszcze Flowerbomb V&R i Parisienne YSL.
W jakim sensie nie wyszły - smakowo, nie wyrosły?
Ja zazwyczaj psuję ciasta o ile się da, muffinek mi się nie udało jeszcze, stąd pytanie

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Tak, wielokrotnie slyszalam, ze jestem podobna do Natalie Portman. Jako nastolatka bylam identyczna! Ale wraz z wiekiem podobienstwo sie rozmyło.
Slsyzalam tez, ze jestem podobna do Christiny Ricci i Winony Ryder
Na pewno przy brazie zostane, pytanie tylko, w jakim odcieniu

Z imieninami slyszalam to samo. Ja mam tylko 1 raz w roku i to 3 dni po urodzinach, wiec i tak nie obchodze.
Mi też przypominasz Winonę Ryder

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

aaa, jeśli ktoś lubi Lolitę Lempicką w Superpharm są świetne ceny teraz
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 16:36   #2778
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
też lubię Green Tea



Ja też nie Jestem za prostotą i ergonomią


Czyli fryzura jak zwykle ja miałam
Mam brązowe włosy, chcę rozjaśnić, ale na końcówkach mam trochę starej farby (koloru nie ma raczej tylko połysk)... nie chcę utleniać.




ja odnalazłam swoją patronkę, błogosławioną Emilię, ale jej biografia mnie nie zafascynowała...



W jakim sensie nie wyszły - smakowo, nie wyrosły?
Ja zazwyczaj psuję ciasta o ile się da, muffinek mi się nie udało jeszcze, stąd pytanie



Mi też przypominasz Winonę Ryder

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

aaa, jeśli ktoś lubi Lolitę Lempicką w Superpharm są świetne ceny teraz
Zpodanej porcji wyszło mi 8 muffinek, a nie 18. Strasznie było czuć sodę, były niesłodkie i miały kiepską konsystencję (były za suche).
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 16:54   #2779
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Czesc

ale upal normalnie umieram

i jeszcze mam zadanie napisac liste "must have" urodzinowa w morde i wyszlo na to ze nic nie chce tzn ciuchy ciuchy ciuchy buty buty haha monotematyczna jestem w sumie nie bylby to problem gdyby nie to ze nic mi sie nie podoba
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-25, 18:28   #2780
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Hej,

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
no to jak masz czas, żeby przed pracą posiedzieć na kompie to znaczy, że za wcześnie wstajesz

o tym samym pomyślałam, nie rozumiem wydawania strasznych sum na wesele. Wesele kuzynki TŻ, na które idziemy we wrześniu, ma kosztować 80tys
Wczoraj przyszły cieliste szpilki, buty wydają się wygodne, więc mam już w czym na to wesele pójść. Jeszcze tylko granatowy żakiet by mi się przydał, dzisiaj się rozejrzę, a jak nic mi się nie spodoba, to pójdę w czarnym.
Taaa 5 min xzora wierz mi, że ja za wcześnie nie wstanę nigdy, bo uwielbiam spać jeżeli mam te 5 min to dlatego, że w którymś momencie mojego rannego rytuału wyrobiłam się szybciej niż zazwyczaj

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Cześć!

nie mogę się przestawić na tryb "praca"

Byliśmy wczoraj w kinie na "Debiutantach". Bardzo fajny film, polecam. Smutna komedia - ktoś tak opisał... ale naprawdę urzeka muzyką i ciekawą konstrukcją. O samotności, miłości i radości życia.
http://www.filmweb.pl/reviews/Historia+smutku-11446

Zdjęć na razie nie mam.

Nie, włosów tak jasnych oczywiście nie chcę

Ja też wyposzczona po I fazie SB rzuciłam się na owoce i tak mi zostało...
Ale muszę powiedzieć, że od ponad miesiąca mam stałą wagę, choć szczególnie w ostatnim tygodniu nie oszczędzałam się

Gosia podziwiam poranne wstawanie, ja bym tak chciała (choć nie do końca muszę), ile rzeczy udałoby mi się zrobić

Ale na urlopie sobie odbijesz

Czyli maleństwo jest już w progach startowych
Cierpliwości

Tak, te toasty, przemówienia, opowieści były naprawdę fajne, cały czas czuło się, że zaraz wydarzy się coś ciekawego.



Pokaż buty
Ja wczoraj chwilę szukałam fajnego, nietandetnego czerwonego paska, ale nie znalazłam...
Ja nie chcę, ale muszę zaczynam pracę o 7.30

Co do perfum. T Mugler Alien, Lolita Lempicka fioletowe jabłuszko, CK One, Lacoste Pour femme, Armani Code, Lancome Hypnose, Chance Chanel, Amarige Mariage Givenchy...
Mam tego jeszcze. Ja lubię ciężkie zapachy, choć w lato staram się używać lżejsze

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość


aaa, jeśli ktoś lubi Lolitę Lempicką w Superpharm są świetne ceny teraz
Ja lubię , ale nie mam po drodze Super Pharm pooglądam gazetkę czy moja jest

Dzisiaj byłam na zakupach. Kupiłam strój kąpielowy i biustonosz Fajne promocje są
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 20:02   #2781
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

hej,

Emilko weselicho z prawdziwą pompą. Tak jak Zuza wspomniała - koszt musiał być zabójczy.
Ciekawe czy są pary które odstępują od tych reguł i robią małe przyjęcia

Ja bym za nic w świecie nie chciała takiego cyrku

Mam nadzieję że w Superpharm potrwają te promocje do przyszłego tygodnia jak mąż kasiorę przywiezie. Muszę zakupić Lempicką bo aktualnie brakuje jej na mojej półce z perfumami.





Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
ja też mam kilka, ale chyba są wszystkie z jednego typu, takie zielone ogórki i cytrusy. nie znoszę zapachów słodkich/kwiatowych albo ciężkich i duszących.
Prawdą jest to, co mi koleżanka powiedziała, że brunetki używają cięższych zapachów a blondynki lżejszych, jak na razie się to sprawdza i nie znam wyjątków od tej reguły
Już znasz. Ja jestem blondynką i KOCHAM słodkie ciężary- na świeżaki mam bardzo okazjonalnie chęć. Nawet w duszne lato używam samej słodyczy

Mam- Prade Amber - mocarz!! zawsze którąś Lempicką (skończyła mi się ostatnia butelka tydzien temu) Pacco Rabanne Black XS, Jennifer Lopez Live Lux ( od kumpla dostałam - sama w życiu bym nawet nie wąchnęła - a trafił w 10), Nina Rici Nina, na lato truskawa Escada Ocean Lounge i jeszcze Chopard Wish


Zuza podejrzewam jak się czujesz w tą duchotę. Ja ledwo żyję a co dopiero Ty. Dziś leżę na łóżku jak kłoda cały dzień. Koszmary.

--------
Zaliczyłam dentystę. Jak zwykle miałam jedną mini dziurkęZalecz ona w 10 min bez znieczulenia- oczywiście
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 20:46   #2782
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Haniu ja też uwielbiam Lempicką i zawsze zwracam na nią uwagę w Superpharm i kiedy tam nie zajrzę, to jest na promocji, tylko nie zawsze w gazetce
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 20:48   #2783
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Ja ide jutro do dentysty.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 22:38   #2784
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Zpodanej porcji wyszło mi 8 muffinek, a nie 18. Strasznie było czuć sodę, były niesłodkie i miały kiepską konsystencję (były za suche).
Niezła reklama mojego przepisu na muffinki...


Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
hej,

Zaliczyłam dentystę. Jak zwykle miałam jedną mini dziurkęZalecz ona w 10 min bez znieczulenia- oczywiście
Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Ja ide jutro do dentysty.
Ja też byłam dziś u dentysty... Dowiedziałam się, jestem 'szczęśliwą' posiadaczką jednej ósemki... byłam tego całkiem nieświadoma

Nocko, w ostatniej chwili, ale wszystkiego naj naj z okazji urodzin! Spełnienia wszystkich marzeń!!!!
__________________

Hania


Edytowane przez ButterBear
Czas edycji: 2011-08-25 o 22:43
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 05:37   #2785
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Niezła reklama mojego przepisu na muffinki...






Ja też byłam dziś u dentysty... Dowiedziałam się, jestem 'szczęśliwą' posiadaczką jednej ósemki... byłam tego całkiem nieświadoma

Nocko, w ostatniej chwili, ale wszystkiego naj naj z okazji urodzin! Spełnienia wszystkich marzeń!!!!
Butter to nie Twoja wina Tak jak pisałam - przekombinowałam. Dodałam cukier do suchych (bo wydawało mi się logiczne) i nie mam pojęcia, czemu ywszło mi tylko 8. W dodatku próbowałam coś ukręcić z barwnikami, co nie było najlepszym pomysłem. No i Twoje muffiny sa z dodatkami, które na pewno dodają im słodyczy, a moje było solo, a nie pomyślałam, że 8 g cukru może być za mało. Mea culpa.
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 06:27   #2786
jodie
Zakorzenienie
 
Avatar jodie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 589
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

cześć.
jak dobrze ze już piątek
__________________
...przetrwam każdą burzę ,
diabłu sprzedam duszę ...
jodie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 07:27   #2787
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cześć...

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Butter to nie Twoja wina Tak jak pisałam - przekombinowałam. Dodałam cukier do suchych (bo wydawało mi się logiczne) i nie mam pojęcia, czemu ywszło mi tylko 8. W dodatku próbowałam coś ukręcić z barwnikami, co nie było najlepszym pomysłem. No i Twoje muffiny sa z dodatkami, które na pewno dodają im słodyczy, a moje było solo, a nie pomyślałam, że 8 g cukru może być za mało. Mea culpa.
Kurcze, aż sprawdziłam w przepisie, czy serio napisałam 8 g ale nie, napisałam 80
Z tym cukrem to też jest tak, że ja daję zawsze mniej cukru, bo dla mnie wszystko jest za słodkie...
Szkoda, że nie wyszły...byłam ciekawa efektu bardzo.
Ale czemu Ci wyszło 8, to w ogóle tajemnicza sprawa...

Może następnym razem się uda...
Ale mnie zainspirowałaś i chyba też spróbuję zrobić takie kolorowe muffinki

Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość
cześć.
jak dobrze ze już piątek
Oj tak, wielka radość mnie też ogrania w związku z tym ....
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 07:32   #2788
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Też się cieszę
W temacie perfum,parę lat temu uwielbiałam Angel'a ,ostatnio przerzuciłam się na Euphorie CK...i odkad urodzilam przestala mi sie podobac :/ Teraz szukam czegos,i nie moge znalezc nic,co trafiłoby w moj gust. Zapach dla mnie na teraz powinien byc : nienachalny,świeży(ale nie cytrusowy czy ogórkowy),taki...hmm..czy sty letni ,ale nie słodki .Macie jakies typy?

Wczoraj zauwazylam,ze ludzie nie lubia,jesli ktos mowi wprost,ze jest szczesliwy.Lepiej narzekac
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 07:33   #2789
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Cześć...



Kurcze, aż sprawdziłam w przepisie, czy serio napisałam 8 g ale nie, napisałam 80
Z tym cukrem to też jest tak, że ja daję zawsze mniej cukru, bo dla mnie wszystko jest za słodkie...
Szkoda, że nie wyszły...byłam ciekawa efektu bardzo.
Ale czemu Ci wyszło 8, to w ogóle tajemnicza sprawa...

Może następnym razem się uda...
Ale mnie zainspirowałaś i chyba też spróbuję zrobić takie kolorowe muffinki



Oj tak, wielka radość mnie też ogrania w związku z tym ....
Moja pomyłka, chciałam napisać 80g, czyli 8 dag. Ale Ty dodawałaś czekoladę albo słodką marchewkę, a ja nic. Tylko nie wiem, czemu mi ich wyszło tak mało. Pewnie dodatkowo barwniki popsuły smak. To pierwsze w życiu muffiny, które zepsułam :/
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 07:38   #2790
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek część XXI

Cytat:
Napisane przez stokrotka_to_ja Pokaż wiadomość
Też się cieszę
W temacie perfum,parę lat temu uwielbiałam Angel'a ,ostatnio przerzuciłam się na Euphorie CK...i odkad urodzilam przestala mi sie podobac :/ Teraz szukam czegos,i nie moge znalezc nic,co trafiłoby w moj gust. Zapach dla mnie na teraz powinien byc : nienachalny,świeży(ale nie cytrusowy czy ogórkowy),taki...hmm..czy sty letni ,ale nie słodki .Macie jakies typy?

Wczoraj zauwazylam,ze ludzie nie lubia,jesli ktos mowi wprost,ze jest szczesliwy.Lepiej narzekac
A tak, bo ludzie się karmią czyimś nieszczęściem... zawsze wtedy komuś lepiej, że nie jest sam w jakichś cierpieniach, smutkach

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Moja pomyłka, chciałam napisać 80g, czyli 8 dag. Ale Ty dodawałaś czekoladę albo słodką marchewkę, a ja nic. Tylko nie wiem, czemu mi ich wyszło tak mało. Pewnie dodatkowo barwniki popsuły smak. To pierwsze w życiu muffiny, które zepsułam :/
No dziwne to ... będziesz robiła drugie podejście do kolorowych muffinów?
Jakie masz te barwniki?

Dziewczyny, macie jakieś pomysły co można zabrać na piknik? Chodzi mi o jedzenie
__________________

Hania


Edytowane przez ButterBear
Czas edycji: 2011-08-26 o 07:40
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.