Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-07-12, 09:44   #661
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Ja wczoraj po³o¿y³am farbê Echosline 8,44 z oxy 9% - odrost ju¿ mia³am du¿y a naturalny mam czarny. Normalnie to u¿ywam henny ale ona nie ³apie moich naturalków na taki jakbym chcia³a - wiêc co jaki¶ czas je rozja¶niam . Teraz ¿eby a¿ tak ich nie mêczyæ wymy¶li³am tê farbê i o dziwo z³apa³o odrost
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-12, 11:26   #662
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Rudzielce

Cytat:
Napisane przez zuzanx Poka¿ wiadomo¶æ
Hej!
Aktualnie mam na sobie rudy kolor. W³osy s± po rozja¶nianiu i farbowaniu u fryziera. (teraz kolor jest mniej wiecej taki: http://www.moda.net.pl/obrazki/2011/...7499daa9c1.jpg). Nasz³o mnie aby za jaki¶ czas (np. na jesieñ) zrobiæ sobie br±z z po¶wiat± rudego (mniej wiêcej tak https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...53767244_n.jpg ).
W jaki sposób mogê taki uzyskaæ?
Czy nak³adaj±c farbê miodowa mied¼ z garnier olia (http://www.garnier.pl/img/our_produc...-6.43-pack.png) czy jaki¶ jansy br±z wyjdzie mi taki kolorek?
Z góry dziêkuje za odpowiedzi. Pozdrawiam.
Z syossa kasztan tak ³adnie wychodzi rudawo lekko
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-12, 20:19   #663
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Mnie znów nachodzi na zmianê koloru... W³osy mam ju¿ mocno przemêczone ci±g³ym farbowaniem, a jak wiadomo trzeba je po ca³o¶ci czasami potraktowaæ ¿eby od¶wie¿yæ kolor. Szczególnie, ¿e ostatnio zesz³am na jasny rudy i po miesi±cu jest on mocno sprany.
Najgorsze jest to, ¿e najlepiej czujê siê w jasnym kolorze, a ¿eby taki osi±gn±æ muszê stosowaæ wodê 6% i nie obejdzie siê bez zniszczeñ...
A mo¿e znacie jakie¶ godne polecenia zestawy (szampon+od¿ywka+maska), które choæ trochê regeneruj± w³osy? Ja ostatnio stosowa³am dwa szampony Gliss Kur'a, ale wydaje mi siê jakby przesusza³ moje w³osy bezpo¶rednio po umyciu...
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-12, 20:31   #664
Kisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 186
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Filifonka, ja ostatnio uzywam od¿ywki Garnier Fructis Oleo Repair, u mnie siê sprawdza, naprawdê fajnie nawil¿a w³osy.
A w jaki kolor by¶ chcia³a wej¶æ?
ja te¿ ostatnio dumam nad zmian± koloru na ciemniejszy, i jak zrobiê sobie szamponetk± -ostatnio pad³o na joanna kasztanowy br±z, od razu stwierdzam, ¿e ciemne kolory mnie przyt³aczaj±, tylko jasny rudy, bursztynowy, itp,,,
tak¿e ja nadal ostajê przy mojej inebrya 8.34, sprawdzona i najlepsza
Kisia_1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-12, 20:41   #665
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kisia_1 Poka¿ wiadomo¶æ
Filifonka, ja ostatnio uzywam od¿ywki Garnier Fructis Oleo Repair, u mnie siê sprawdza, naprawdê fajnie nawil¿a w³osy.
A w jaki kolor by¶ chcia³a wej¶æ?
ja te¿ ostatnio dumam nad zmian± koloru na ciemniejszy, i jak zrobiê sobie szamponetk± -ostatnio pad³o na joanna kasztanowy br±z, od razu stwierdzam, ¿e ciemne kolory mnie przyt³aczaj±, tylko jasny rudy, bursztynowy, itp,,,
tak¿e ja nadal ostajê przy mojej inebrya 8.34, sprawdzona i najlepsza
W³a¶nie przed chwil± czyta³am na KWC o tej od¿ywce, a dok³adnie o masce zastanawiam siê nad kupnem ca³ego zestawu, bo i tak szampon mam na wykoñczeniu ale kolejne sugestie mile wskazane
Ja coraz czê¶ciej my¶lê nad przej¶ciem w br±z lub rudy br±z, ale wiem, ¿e bêdê siê czu³a nijak i bêdê tego ¿a³owaæ, bo tyle czasu zajê³o mi osi±gniêcie tak jasnego koloru jaki aktualnie mam... Najlepiej siê czujê w jasnych w³osach. Ale mam do¶æ tego siana jakie aktualnie mam na g³owie. Na dodatek zapuszczam w³osy i szkoda mi je ¶cinaæ.
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-12, 21:41   #666
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

mój obecny kolor
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 001.jpg (31,7 KB, 23 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 002.jpg (35,3 KB, 27 za³adowañ)
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-12, 22:46   #667
imogene
Raczkowanie
 
Avatar imogene
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 64
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Filifonka Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie znów nachodzi na zmianê koloru... W³osy mam ju¿ mocno przemêczone ci±g³ym farbowaniem, a jak wiadomo trzeba je po ca³o¶ci czasami potraktowaæ ¿eby od¶wie¿yæ kolor. Szczególnie, ¿e ostatnio zesz³am na jasny rudy i po miesi±cu jest on mocno sprany.
Najgorsze jest to, ¿e najlepiej czujê siê w jasnym kolorze, a ¿eby taki osi±gn±æ muszê stosowaæ wodê 6% i nie obejdzie siê bez zniszczeñ...
A mo¿e znacie jakie¶ godne polecenia zestawy (szampon+od¿ywka+maska), które choæ trochê regeneruj± w³osy? Ja ostatnio stosowa³am dwa szampony Gliss Kur'a, ale wydaje mi siê jakby przesusza³ moje w³osy bezpo¶rednio po umyciu...
Hej Filifonko ja mogê Ci poleciæ szampon + od¿ywkê z jedwabiem z CECE med, na prawdê super zestaw maski nie próbowa³am ale nawet nie by³o takiej potrzeby bo te dwa produkty super sobie poradzi³y, do tego super dzia³a olejek Mythic Oil z Loreala do w³osów farbowanych przed suszeniem, pozdrawiam
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 6780_1.jpg (20,7 KB, 7 za³adowañ)

Edytowane przez imogene
Czas edycji: 2013-07-12 o 22:47
imogene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-07-13, 08:58   #668
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Filifonka Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie znów nachodzi na zmianê koloru... W³osy mam ju¿ mocno przemêczone ci±g³ym farbowaniem, a jak wiadomo trzeba je po ca³o¶ci czasami potraktowaæ ¿eby od¶wie¿yæ kolor. Szczególnie, ¿e ostatnio zesz³am na jasny rudy i po miesi±cu jest on mocno sprany.
Najgorsze jest to, ¿e najlepiej czujê siê w jasnym kolorze, a ¿eby taki osi±gn±æ muszê stosowaæ wodê 6% i nie obejdzie siê bez zniszczeñ...
A mo¿e znacie jakie¶ godne polecenia zestawy (szampon+od¿ywka+maska), które choæ trochê regeneruj± w³osy? Ja ostatnio stosowa³am dwa szampony Gliss Kur'a, ale wydaje mi siê jakby przesusza³ moje w³osy bezpo¶rednio po umyciu...
Z gliss Kura to seria czarna jest genialna. Z Garniera jest teraz nowa seria Garnier Fructis Goodbye Damage - polecam U¿ywam maski i jest genialna Czuæ, ¿e koñce s± nawil¿one i nie ma siana. Moze ca³a seria by Ci pomog³a Albo czarna glissKura albo goobye damage.
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-13, 09:53   #669
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez imogene Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Filifonko ja mogê Ci poleciæ szampon + od¿ywkê z jedwabiem z CECE med, na prawdê super zestaw maski nie próbowa³am ale nawet nie by³o takiej potrzeby bo te dwa produkty super sobie poradzi³y, do tego super dzia³a olejek Mythic Oil z Loreala do w³osów farbowanych przed suszeniem, pozdrawiam
A gdzie dostêpne s± te specyfiki? drogeria/hurtownia profesjonalna/apteka?

Cytat:
Napisane przez drevnikocurek Poka¿ wiadomo¶æ
Z gliss Kura to seria czarna jest genialna. Z Garniera jest teraz nowa seria Garnier Fructis Goodbye Damage - polecam U¿ywam maski i jest genialna Czuæ, ¿e koñce s± nawil¿one i nie ma siana. Moze ca³a seria by Ci pomog³a Albo czarna glissKura albo goobye damage.
Ja z Gliss Kur'a u¿ywa³am na razie samych szamponów (czerwonego i ró¿owego) i nie podoba mi siê to, ¿e przy sp³ukiwaniu wod± szamponu w³osy wydaj± siê szorstkie. Przy u¿ywaniu Nivea mia³am takie fajne miêkkie ale mo¿e ten czarny jako¶ lepiej dzia³a
Nad tym Garnierem ostatnio sta³am w Naturze
Czeka mnie sporo czasu spêdzonego w Rossmannie
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-13, 10:04   #670
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 872
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Filifonka- ja te¿ Ci polecê maskê Garnier Goodbye Damage
moje w³osy te¿ s± w "ciê¿kim stanie" od tych farbowañ;/ suche jak siano i ta maska sobie radzi z nimi
a mój garnier 7.40 zmy³ siê bardzo, praktycznie ani ¶ladu po nim nie zosta³o;/ i odrosty ju¿ mam (³ykam ró¿ne specyfiki na w³osy i mi siê "ruszy³y") tak¿e by siê przyda³o jakie¶ farbowanie...
mandarynka882 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-13, 11:22   #671
bahe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 162
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Hej rude dziewczyny mam do Was pytanie, pomo¿ecie?
Otó¿..jestem naturalnie z koloru ciemny blond, odwa¿y³am siê przefarbowac tzn szamponetk± zmienic kolor na ciemny br±z i od tamtej pory koloryzowa³am szamponetk± bardzo ba³am siê odrostów ale takich nie by³o tylko kolor zmywa³ siê równomiernie, od pó³ roku nie robi³am nic zk olorem i mam teraz jasny br±z chcia³am zmienic na RUDY fryzjerka powiedzia³a ze trzeba bêdzie ¶ci±gac kolor o dwa tony i dopiero na³ozyc farbe tego siê w³asnie boje bo przy farbie zawsze s± odrosty prawda?
bahe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-13, 12:50   #672
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Filifonka Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie znów nachodzi na zmianê koloru... W³osy mam ju¿ mocno przemêczone ci±g³ym farbowaniem, a jak wiadomo trzeba je po ca³o¶ci czasami potraktowaæ ¿eby od¶wie¿yæ kolor. Szczególnie, ¿e ostatnio zesz³am na jasny rudy i po miesi±cu jest on mocno sprany.
Najgorsze jest to, ¿e najlepiej czujê siê w jasnym kolorze, a ¿eby taki osi±gn±æ muszê stosowaæ wodê 6% i nie obejdzie siê bez zniszczeñ...
A mo¿e znacie jakie¶ godne polecenia zestawy (szampon+od¿ywka+maska), które choæ trochê regeneruj± w³osy? Ja ostatnio stosowa³am dwa szampony Gliss Kur'a, ale wydaje mi siê jakby przesusza³ moje w³osy bezpo¶rednio po umyciu...
Filifonko, ja u¿ywam Dove seriê z olejkiem, jestem bardzo zadowolona, te¿ farbujê 6 a odrost (teraz mam blond) to i 9, a nie mam widocznych zniszczeñ, w³osy mam g³adkie, b³yszcz±ce, ale nie obci±¿one. U¿ywam szampon i od¿ywkê (co drugi dzieñ) a od "wielkiego ¶wiêta", tzn. jak mi siê przypomni maskê i jest super.
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-13, 14:33   #673
imogene
Raczkowanie
 
Avatar imogene
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 64
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Filifonka Poka¿ wiadomo¶æ
A gdzie dostêpne s± te specyfiki? drogeria/hurtownia profesjonalna/apteka?
Dostêpne s± w Rossmanie, Naturze i Super Pharm w promocji ok 17-18z³ ale na prawdê warto, pozdrawiam a Mythic Oil kupujê na Allegro bo jest tañszy ni¿ u fryzjera

Edytowane przez imogene
Czas edycji: 2013-07-13 o 14:34
imogene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-13, 15:20   #674
bahe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 162
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Megimeg93 Poka¿ wiadomo¶æ
Czesc dziewczyny zaczne od tego ze chcialam ognist rudy ale sie balam wiec postanowilam robic to stopniowo i teraz moje pytanie czy ten rudy(czerwny) pokrje farba preferance 74 ? http://www.google.pl/search?psj=1&ba...ml%3B250%3B250



zawsze mialam brazowe teraz z tymi czerwonkawymi czuje sie dziwnie

jeju piêkny masz ten kolorek, jak± farb± robi³a¶?
jakie mia³a¶ kolor w³osy przed tym czerwonanwym kolorem?
bahe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-13, 17:06   #675
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
Filifonko, ja u¿ywam Dove seriê z olejkiem, jestem bardzo zadowolona, te¿ farbujê 6 a odrost (teraz mam blond) to i 9, a nie mam widocznych zniszczeñ, w³osy mam g³adkie, b³yszcz±ce, ale nie obci±¿one. U¿ywam szampon i od¿ywkê (co drugi dzieñ) a od "wielkiego ¶wiêta", tzn. jak mi siê przypomni maskê i jest super.
Z olejkiem arganowym?

Cytat:
Napisane przez mandarynka882 Poka¿ wiadomo¶æ
Filifonka- ja te¿ Ci polecê maskê Garnier Goodbye Damage
moje w³osy te¿ s± w "ciê¿kim stanie" od tych farbowañ;/ suche jak siano i ta maska sobie radzi z nimi
a mój garnier 7.40 zmy³ siê bardzo, praktycznie ani ¶ladu po nim nie zosta³o;/ i odrosty ju¿ mam (³ykam ró¿ne specyfiki na w³osy i mi siê "ruszy³y") tak¿e by siê przyda³o jakie¶ farbowanie...
Byæ mo¿e skuszê siê na Garniera skoro go polecacie

Cytat:
Napisane przez imogene Poka¿ wiadomo¶æ
Dostêpne s± w Rossmanie, Naturze i Super Pharm w promocji ok 17-18z³ ale na prawdê warto, pozdrawiam a Mythic Oil kupujê na Allegro bo jest tañszy ni¿ u fryzjera
Dziêkujê za informacje przy najbli¿szej wizycie w Rossmannie spêdzê przy szamponach i od¿ywkach pewnie godzinê
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-17, 11:52   #676
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 797
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

LaStrada 7.4 tragedia robi³am z wod± 3 na bardzo jasny sprany rudy no i wysz³y mi br±zowe,karmelowe.... Okropny,sraczko...wrêcz zero po³ysku,w³osy sztywne,beznadzieja po prostu.Zdjêcie nie mam bo jak to u mnie bywa poszed³ w ruch rozja¶niacz i mam znów swoje rude kud³y
__________________
Ewel

Edytowane przez nusia2605
Czas edycji: 2013-07-17 o 11:53
nusia2605 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-17, 12:59   #677
Kisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 186
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

A ja teraz na urlopie, s³oñce swoje zrobi³o i mam w³osy teraz do¶æ jasne, dla odmiany jka wrócê zrobiê sobie wellaton karmelow± czekladê na wodzie 6% swojej, bo w zestawie jest woda 9% a ona katuje w³osy.
Kisia_1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-19, 14:26   #678
dobry_fryzjer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

witam serdecznie mia³am styczno¶æ z farbami by fama, s± wydajne bo rozrabia siê je 1:2 ale kolory s± matowe a w³osy jak u barbie..... polecam koloryzacje farbami Artistique Experience zawieraj± jedynie 0,02% amoniaku wiêc tak jakby go nie by³o ma³o tego do zmycia farby po zastosowaniu nie u¿ywamy szamponu i od¿ywki bo w sk³adzie farby s± substancje myj±ce oraz pêcherzyki powietrza spulchniaj±ce farbê , kolor jest boski, w³osy nasycone kolorem w dotyku jakby wype³nione od ¶rodka ........ je¶li chodzi o rudo¶ci osobi¶cie wybieram 8.46 i mieszam z primer copper e plus woda 6% odrost a 4%koñce. do pielêgnacji koloru tym bardziej latem u¿ywam HEAVY COLORS orange z ARTISTIQUE jest to pielêgnacyjna od¿ywka z rudym pigmentem dziêki której kolor jest ¶wie¿y nawet przez 3 miesi±ce ale to w zale¿no¶ci od tego jak szybko rosn± nam w³osy........ powodzenia drogie wiewióreczki si³a koloru z wami
dobry_fryzjer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-19, 16:13   #679
bahe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 162
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Hej dziewczyny, powiem Wam, ¿e dzi¶ utwierdzi³am siê w fakcie, ¿e nie ma to jak samemu eksperymentowac na w³osach, nie u fryzjera, bo jak nie wyjdzie to jest siê samej na siebie z³±. By³am dzi¶ u fryzjerki d³ugi czas nie farbowa³am by by³y ja¶niejsze i by mog³a zrobic sobie rudy miedziany, nie ognisty , fryzjerka odradzi³a mi dekoloryzacje i po³o¿yla farbê na jasny br±z, wysz³a mi po¶wiata rudego w dodatku tam gdzie na czubku g³owy mia³am odrosty ja¶niutkie to teraz mam rude, a ku do³owi coraz ciemniejsze, jestem za³amana po prostu, sama nie wiem co zrobic , a Wy co uwa¿acie? je¶li chcia³abym sama je rozjasnic teraz? bo mam nie rude nie czekoladowe tylko jakie¶ beznadziejne
bahe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-20, 16:56   #680
akoza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 1
jasny rudy

Od zawsze uwa¿a³am, ¿e jedyne co mam w sobie, to moje w³osy, ¿e mój kolor to moja wizytówka. Dlatego p³acz i zgrzytanie zêbów zacz±³ siê, jak tylko dowiedzia³am siê, ¿e usuwaj± z produkcji seriê 100% color garniera. Przez dobre 4 albo 5 lat u¿ywa³am tej samej farby, kolor 743 (z³ocistomiedziany blond). Dlatego jak dowiedzia³am siê po usuniêciu jej z produkcji, ¿e 'rzucili j±' do biedronki, w dodatku w bardzo niskiej cenie, od razu pobieg³am i kupi³am 6 farb (tak, wiem, to ju¿ podchodzi pod zaburzenie psychiczne).
Problem jest taki, ¿e niedawno zu¿y³am ostatni± z ukochanych farb.

Wczoraj uda³am siê do drogerii w poszukiwaniu jak najbardziej zbli¿onego koloru. Mi³a pani pokaza³a mi parê farb. W³a¶ciwie od razu odrzuci³am Loreal, bo moja studencka kieszeñ zawo³a³a NIE!
Ostatecznie kupi³am nowego garniera - Olia - miodowa mied¼ (skuszona tak¿e tym, ¿e ponoæ zdrowsze dla w³osów).

Moje w³osy wysz³y BR¡ZOWE! Jestem bardzo niezadowolona. Bardziej ni¿ bardzo. Jestem w skrajnej desperacji. Nigdy nie czu³am siê brunetk± i naprawdê mi têskno za rudo¶ci±, mimo, ¿e minê³o parê godzin. Owszem, s± rudawe refleksy, ale ca³o¶æ w³osów jest przeciêtnego koloru br±z.

Wiêc, moja pytania brzmi±:
1. Czy ten kolor siê chocia¿ trochê zmyje? Nie chcê farbowaæ od razu na inny kolor, bo a) znowu odzywa siê studencka kieszeñ, b) nie jest to najzdrowsza rzecz dla w³osów.

2. Jakie polecacie farby o zbli¿onym kolorze do ukochanego garniera? Chodzi mi o jasne ale intensywne rudo¶ci, nic wpadaj±cego w br±z ani czerwieñ. Po prostu rudy

Pozdrawiam,
Rudzielec z ca³ego serca i ca³ej duszy
akoza jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-20, 17:10   #681
gosiaczekkk85
Raczkowanie
 
Avatar gosiaczekkk85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 424
Dot.: jasny rudy

Ja polecam farby fryzjerskie, sama ich u¿ywam w domu i farbujê siê na rudo. Ja akurat u¿ywam farby By Fama kolor 7.43I. S± te¿ inne firmy, na pewno znajdziesz co¶ dla siebie wystarczy tylko i¶æ do sklepu fryzjerskiego, ew. allegro. Koszt u mnie 22z³ farba, 5z³ utleniacz ja mam krótkie w³osy i to mi starcza na 4 farbowania. Tu masz link do palety kolorów Famy. http://www.kurierfryzjerski.pl/compo...384/view,item/
Pozdrawiam
__________________
Filip 05.12.2011

Edytowane przez gosiaczekkk85
Czas edycji: 2013-07-20 o 17:12
gosiaczekkk85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-21, 11:51   #682
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 5 146
GG do olena90
Odp: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Jak Wy to robicie ze farba lapie Wam odrosty?? Ja naturalny mam na poziomie 6-7 i niestety farba przestala pokrywac. Wygladam jakbym nie farbowala odrostow najpierw tylko odrazu na cala glowe kladla farbe..
Myslalam zeby rozjasnic teraz przy farbowaniu odrost i pod koniec przeciagnac na chwile po calosci. Pozniej nalozyc farbe.

Wysy³ane z mojego LG-E610 za pomoc± Tapatalk 2
__________________
My
22.11.2008

"tak" 24.12.2009

Lilu¶
13.01.2015


16.01.2016
olena90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-21, 17:21   #683
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Odp: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olena90 Poka¿ wiadomo¶æ
Jak Wy to robicie ze farba lapie Wam odrosty?? Ja naturalny mam na poziomie 6-7 i niestety farba przestala pokrywac. Wygladam jakbym nie farbowala odrostow najpierw tylko odrazu na cala glowe kladla farbe..
Myslalam zeby rozjasnic teraz przy farbowaniu odrost i pod koniec przeciagnac na chwile po calosci. Pozniej nalozyc farbe.

Wysy³ane z mojego LG-E610 za pomoc± Tapatalk 2
a jakiej farby u¿ywasz?
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-21, 20:49   #684
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 5 146
GG do olena90
Odp: Dot.: Odp: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez drevnikocurek Poka¿ wiadomo¶æ
a jakiej farby u¿ywasz?
7.54 cece x2. Pó¼niej pokusi³am siê na syoss oleo intensywna czerwien. Teraz farbowalam farb± Marion winn± czerwieni±. Za ka¿dym razem najpierw odrosty pó¼niej miks po ca³o¶ci.. ale za ka¿dym razem odrost wygl±da jakby tam nie by³o farby

Wysy³ane z mojego LG-E610 za pomoc± Tapatalk 2
__________________
My
22.11.2008

"tak" 24.12.2009

Lilu¶
13.01.2015


16.01.2016
olena90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-21, 21:27   #685
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

A ilu % wody u¿ywasz?
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-21, 21:47   #686
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 5 146
GG do olena90
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
A ilu % wody u¿ywasz?
Cece fryzjerka robila z 9%.. reszte robi³am z wod± do³±czon± do farby.

Wysy³ane z mojego LG-E610 za pomoc± Tapatalk 2

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Teraz my¶lê nad tym by przy farbowaniu na odrosty daæ 12% (bo 9% niezbyt mi rozja¶nia) a na reszte daæ 9% wtedy.

Wysy³ane z mojego LG-E610 za pomoc± Tapatalk 2
__________________
My
22.11.2008

"tak" 24.12.2009

Lilu¶
13.01.2015


16.01.2016
olena90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-21, 21:48   #687
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

No to powinno byæ ok........... ale powiem Tobie, ¿e mi siê podobnie robi³o z Matrixem, na d³ugo¶ci mi siê nie wyp³ukiwa³, a z odrostu tak. I mia³am ba³agan, na odro¶cie zostawa³ mi taki poblask koloru.
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-21, 21:55   #688
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 5 146
GG do olena90
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
No to powinno byæ ok........... ale powiem Tobie, ¿e mi siê podobnie robi³o z Matrixem, na d³ugo¶ci mi siê nie wyp³ukiwa³, a z odrostu tak. I mia³am ba³agan, na odro¶cie zostawa³ mi taki poblask koloru.
U mnie to nie chodzi o wyp³ukiwanie tylko o to ¿e farba wogóle nie ³apie. A je¶li nawet to jest to kolor o 2tony ciemniejszy

Wysy³ane z mojego LG-E610 za pomoc± Tapatalk 2
__________________
My
22.11.2008

"tak" 24.12.2009

Lilu¶
13.01.2015


16.01.2016
olena90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-21, 21:55   #689
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

ja widze takie przyczyny trudnosci z ufarbowaniem odrostow:

-za slaby oksydant, chociaz 9 to raczej wyklucza

- zle oczyszczone wlosy, moze masz oblepione wlosy i stad nie przyjmuja barwnika

- widzialam takie efekty na wlosach wybitnie zmeczonych, konce skatowane, gora zwyczajnie nie przyjmowala barwnika i tu nie znam przyczyny

- mojej kolezance wlosy przestaly przyjmowac barwnik ( a takze problem z rozjasnieniem sie pojawil) przy problemach z tarczyca, hormonami
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-07-21, 21:58   #690
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 5 146
GG do olena90
Odp: Dot.: Rudow³ose - czê¶æ III - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
ja widze takie przyczyny trudnosci z ufarbowaniem odrostow:

-za slaby oksydant, chociaz 9 to raczej wyklucza

- zle oczyszczone wlosy, moze masz oblepione wlosy i stad nie przyjmuja barwnika

- widzialam takie efekty na wlosach wybitnie zmeczonych, konce skatowane, gora zwyczajnie nie przyjmowala barwnika i tu nie znam przyczyny

- mojej kolezance wlosy przestaly przyjmowac barwnik ( a takze problem z rozjasnieniem sie pojawil) przy problemach z tarczyca, hormonami
Przed farbowaniem myje w³osy szamponem oczyszczaj±cym,susze i dopiero wtedy nak³adam farbe. K³opotów z hormonami,tarczyc± nie mam.

Wysy³ane z mojego LG-E610 za pomoc± Tapatalk 2
__________________
My
22.11.2008

"tak" 24.12.2009

Lilu¶
13.01.2015


16.01.2016
olena90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-10-06 10:28:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:46.