Dieta 3d chili - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-30, 10:01   #1921
samirax
Raczkowanie
 
Avatar samirax
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 175
GG do samirax
Dot.: Dieta 3d chili

Hej kochane dietowiczki mnie dzisiaj pęka głowa ,a co do tego dalszego odżywiania po dietce to wcale nie mam zamiaru się opychać bo nie należę do takich osób właśnie normalna moja waga to 65,66 kg a ważyłam przed dietą 76,5 kg ponieważ ostatni rok nie ćwiczyłam miałam trochę stresujących sytuacji ( przy rutynowym badaniu ginekologicznym jak robię co roku -cytologia lekarz stwierdził podejżenie raka szyjki ) załamałam się bardzo 3 miesiące trwało to wszystko pobierali wycinki do badań histopatologicznych i potem umierałaam 3 miesiące czekając za wynikiem)kiedy okazało się ,że mam wszystko w najlepszym porządku to zdążyłam już się podłamać na tyle ,że nie miaałam siły na fitness rower itp ze strachu rzuciłam popalanie fajek i tylko z tego się cieszę już półtora roku mija jak nie palę jestem z siebie dumna ale przypłaciłam to wszystko 10 kg nadwagi w grudniu stwierdziłam ,że dość z tym i biorę się za siebie i dlatego tu z Wami kochane teraz jestem i naprawdę staram się jak mogę Natomiast po diecie zapewne w jakiś podobny sposób zacznę sie odżywiać już teraz mniej więcej robie sobie posiłki czasem na oko i jes ok więc po woli nawyk zostanie.

Edytowane przez samirax
Czas edycji: 2014-01-30 o 10:04
samirax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 13:34   #1922
ana001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 82
Dot.: Dieta 3d chili

ja to też swojego czasu ważyłam ciągle ok. 62kg (nawiasem mówiąc wtedy też uważałam, że jestem za gruba! :PP ) proces tycia był stopniowy. Aj 1 kg w ta 1 w tamtą... i tak wzrastało, wzrastało... był czas że dużo schudłam, tylko, że nagle... praktycznie nic nie jadłam (tak, tak właśnie reaguję na stres i nerwy) więc wróciło szybko... i to z nadwyżka..
Nie chciałabym potem wrócić do tego co było teraz przed dietą... Oj bardzo nie, stąd moje powyższe pytanie jak to wyglądało u trimmy, i w sumie ciekawość jak to będzie wyglądać u nas później
__________________
78-76-74-72,1-70-68-66-64,5-62!!!
ana001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 18:03   #1923
verissa
Raczkowanie
 
Avatar verissa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 203
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez samirax Pokaż wiadomość
Hej kochane dietowiczki mnie dzisiaj pęka głowa
Sami, coś z ciśnieniem się dzieje bo mnie od rana też boli strasznie głowa

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Napisane przez samirax Pokaż wiadomość
kiedy okazało się ,że mam wszystko w najlepszym porządku ...
uffff, cieszę się!!!

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Napisane przez samirax Pokaż wiadomość
już teraz mniej więcej robie sobie posiłki czasem na oko i jes ok więc po woli nawyk zostanie.
No mi się właśnie tak wydaje, że tego typu dietki dają fajny start do lepszych nawyków już na stałe. A tak jak Trimma pisała do tego trzeba właśnie w ten sposób podchodzić.
Ja wybrałam 3d chili właśnie dlatego, że takie opinie o niej słyszałam i na forach i filmy lasek o tej diecie właśnie, że po niej łatwiej jest się trzymać w ryzach i się nie chodzi głodnym
verissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 18:16   #1924
samirax
Raczkowanie
 
Avatar samirax
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 175
GG do samirax
Dot.: Dieta 3d chili

VERISSKA dzięki kochana
Pewnie coś wisi w pogodzie ja nie mieszkam obecnie w Polsce ale może i mróz do nas idzie z Polski uuu.. oby nie!
póki co walczę z migreną cały dzień w łóżku leżę jutro mają nadciągnąć u mnie te czarne chmurska kobiece wrrr... ale dam radę a po w piatek znowu wskoczę na tą moją nieszczęsna wagę. Hi hi dzisiaj moj synek przyniósł mi ciacho ze szkoły a ja mu - dzięki kochanie mamusia się odchudza mały na to -to ja też mamuś chcę się odchudzać , ma 8 lat.

Edytowane przez samirax
Czas edycji: 2014-01-30 o 18:18
samirax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 18:17   #1925
verissa
Raczkowanie
 
Avatar verissa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 203
Dot.: Dieta 3d chili

hahaaaa jaki słodziak!!!
verissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 21:20   #1926
trimma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 47
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez verissa Pokaż wiadomość
A tak jak Trimma pisała do tego trzeba właśnie w ten sposób podchodzić.
Ja wybrałam 3d chili właśnie dlatego, że takie opinie o niej słyszałam i na forach i filmy lasek o tej diecie właśnie, że po niej łatwiej jest się trzymać w ryzach i się nie chodzi głodnym
Tak dokładnie! Nic na chwilę, tylko przemyślane zmiany i konsekwencja (i aby ta konsekwencja nie musiała przychodzić z trudem bo się nie uda i tyle). A tak apropos chwilowych postanowień artykulik http://kobieta.wp.pl/kat,26377,page,...wiadomosc.html (zobaczcie na graficzkę, znajomo coś :P)
trimma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 06:13   #1927
samirax
Raczkowanie
 
Avatar samirax
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 175
GG do samirax
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez trimma Pokaż wiadomość
Tak dokładnie! Nic na chwilę, tylko przemyślane zmiany i konsekwencja (i aby ta konsekwencja nie musiała przychodzić z trudem bo się nie uda i tyle). A tak apropos chwilowych postanowień artykulik http://kobieta.wp.pl/kat,26377,page,...wiadomosc.html (zobaczcie na graficzkę, znajomo coś :P)
dokładnie jest tak jak w tym artykule kochane dziewczynki moje postanowienie noworoczne nie zostało odłożone na tył szafy wręcz przeciwnie po mimo kilku trudnych chwilach będę trwać w zdrowych nawykach także i po diecie

Przeczytałam i znowu moja motywacja sięga Zenitu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez samirax
Czas edycji: 2014-01-31 o 07:11
samirax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-31, 09:25   #1928
dominika880306
Raczkowanie
 
Avatar dominika880306
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: KRAKÓW
Wiadomości: 155
Dot.: Dieta 3d chili

Cześć Dziewczynki!
Dziś wypada u mnie dzień ważenia i pierwsze pomiary. Szczerze - zachwycona nie jestem ale też nie jest źle

waga po 11 dniach: było 68,2, jest 65,7 czyli 2,5kg mniej

wymiary po 11 dniach:
biust 91 i na szczęście bez zmian, ale zbliżają mi się trudne dni, więc on jest trochę powiększony
talia - było 73 a jest 72 - 1 cm mniej
brzuch na wysokości pępka - było 87, jest 84 - 3 cm mniej
biodra - było 103, jest 101 - 2 cm mniej
udo w najgrubszym miejscu - było 61, jest 59,5 - 1,5 cm mniej
udo po środku - było 53,5, jest 52,5 - 1 cm mniej
łydka - było i jest 37,5 - bez zmian

a teraz czas na kawkę
dominika880306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 14:57   #1929
ana001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 82
Dot.: Dieta 3d chili

Dominika super wyniki! oby tak dalej!

Przeczytałam artykuł i też dostałam nowej energii będziemy w tych 20% które dotrwają do końca w postanowieniach! Kto jak nie my?
__________________
78-76-74-72,1-70-68-66-64,5-62!!!
ana001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 17:20   #1930
malgonia565
Raczkowanie
 
Avatar malgonia565
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 49
Dot.: Dieta 3d chili

Skonczylam!!!!! Nie, nie dietke, skonczylam prace dyplomowa, wydrukowalam, oprawilam i oddalam....... Ostatnie kilka dni byly okropne..... Na maxa wydluzylam czas miedzy posilkami wszystko przez to zamieszanie z praca.... Dodatkowo jestem przed trudnymi dniami, ale sie zwazylam rano, bo to juz 2 tygodnie mijają od początku dietki Więc tak: -4,1kg jutro rano dokonam pomiarow, bo dzis padam na ryjka.... ale po ubraniach czuje ze polecialo w dol wszystko!! 3mam za was kciuki Pozdrawiam
malgonia565 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 19:16   #1931
dominika880306
Raczkowanie
 
Avatar dominika880306
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: KRAKÓW
Wiadomości: 155
Dot.: Dieta 3d chili

ana001
no nie wiem czy takie super wyniki, ale nie są złe, jak na nie trzymanie się diety w 100%.
Właśnie dziś dostałam spodenki neoprenowe i są spoko, więc jak będziesz zainteresowana to dam Ci namiary na ten sklep internetowy

malgonia565
piękne 4 kg !!
czekam na jutrzejsze pomiary dokładne
dominika880306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-31, 19:25   #1932
verissa
Raczkowanie
 
Avatar verissa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 203
Dot.: Dieta 3d chili

Hej Dziewczyny to po kolei:
Gratuluje motywacji u zenitu znów!
Gratuluję wyników!
Gratuluje ukończenia pisania!
Ja się uparłam i wagi omijam z daleka, dopiero w poniedziałek będę celebrować tydzień i od rana się zważę.
Jak dotąd opcja kapsułki i dieta 3d chili chyba działa, oprócz jednego dnia gdzie dobijał mnie ból głowy (coś wisiało w powietrzu) to chodzę pełna energii i w ogóle nie czuje głodu. Mam nadzieję, że wytrzymam i nie będzie żadnych szaleństw. Do końca miesiąca trzymam się kropka w kropkę a potem zobaczymy!
verissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 19:28   #1933
dominika880306
Raczkowanie
 
Avatar dominika880306
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: KRAKÓW
Wiadomości: 155
Dot.: Dieta 3d chili

verissa
jestem ciekawa Twoich efektów A który już dzień na diecie?
dominika880306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 19:39   #1934
samirax
Raczkowanie
 
Avatar samirax
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 175
GG do samirax
Dot.: Dieta 3d chili

Jejku dziewczyny normalnie Wam zazdroszczę wyników :thumbup::thumb up::thumbup: i gratuluję oczywiście moje wyniki podam Wam za tydzień bo teraz jestem w trakcie trudnych dni i czuje się taka ciężka że szok. Wiecie dzisiaj zrobiłam sobie miodzio placuszki z otrab takie na wielkość dużej łyżki zamiast omleta otręby zmieliłam dodałam zamiast jogurtu serek homo zwykły Light trochę mleka 0,3% łyżeczkę karmazonu odrobinkę proszku do pieczenia i wyszły pyszne że masakra z cynamonem
.Ten omlet z przepisu to był paskudny nie mogłam go zjeść wiec zmodyfikować musiałam trochę.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
samirax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 20:17   #1935
verissa
Raczkowanie
 
Avatar verissa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 203
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez dominika880306 Pokaż wiadomość
verissa
jestem ciekawa Twoich efektów A który już dzień na diecie?
Domi 5ty dzień dopiero Więc ja tu taka nowicjuszka trochę

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Sami, a mi póki co wszystkie potrawy strasznie pasują. Więc na razie nic nie modyfikuję, ten pierwszy miesiąc musi być mega spalanie - tak sobie postanowiłam
verissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 22:20   #1936
samirax
Raczkowanie
 
Avatar samirax
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 175
GG do samirax
Dot.: Dieta 3d chili

Veriska
Ja też sobie to obiecałam ale jednak coś musiałam troszkę zmodyfikować 9 kończę 1 etap i pewnie dużo mi nie zleci ale cóż 12 ego zacznę 2 etap z dietą i może wówczas coś więcej spadnie.



Sent from my SM-G350 using Wizaz Forum mobile app
samirax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 08:26   #1937
ana001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 82
Dot.: Dieta 3d chili

ja się dziś ważyłam i co? ... troszkę w dół obecnie 72,1 kg
chciałabym do końca 1 etapu dojść do pełnej 70, ale nie wiem czy się uda... został tydzień. Ale i tak jestem zadowolona
__________________
78-76-74-72,1-70-68-66-64,5-62!!!
ana001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 12:05   #1938
malgonia565
Raczkowanie
 
Avatar malgonia565
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 49
Dot.: Dieta 3d chili

A więc dziś się pomierzyłam i po 2 tygodniach:
uda: 3,5cm mniej!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pas: 5cm mniej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
brzuch na wysokości pępka: 2cm mniej
brzuch pod pepkiem [w jego najgrubszym miejscu]: 3cm mniej!!!
biodra: tylko 1cm
biust: bez zmian, ale pod biustem 1cm mniej
i ręce na wysokości bicepsów niestety bez zmian.
+ waga: - 4,1 kg.

jestem z wyników mega zadowolona!!!!!!!! i teraz najlepsze: poza ciągłą zamianą posiłków i kilkukrotnym wydluzeniem czasu między posilkami, nic a nic nie podjadlam, nie wprowadzilam niczego innego niz to co bylo w diecie. Chwilowo czuje sie do bani, bo jestem przed okresem , ale nie mam zamiaru nic zmieniac w zwiazku z dieta jeszcze sporo przede mna!!


i cos jeszcze: od 10ego nie pale fajek - balam sie jak cholera ze bede sie rzucac na zarcie zamiast fajek, ale sie udaje jak narazie

Edytowane przez malgonia565
Czas edycji: 2014-02-01 o 12:11
malgonia565 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 13:24   #1939
samirax
Raczkowanie
 
Avatar samirax
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 175
GG do samirax
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez malgonia565 Pokaż wiadomość
A więc dziś się pomierzyłam i po 2 tygodniach:
uda: 3,5cm mniej!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pas: 5cm mniej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
brzuch na wysokości pępka: 2cm mniej
brzuch pod pepkiem [w jego najgrubszym miejscu]: 3cm mniej!!!
biodra: tylko 1cm
biust: bez zmian, ale pod biustem 1cm mniej
i ręce na wysokości bicepsów niestety bez zmian.
+ waga: - 4,1 kg.

jestem z wyników mega zadowolona!!!!!!!! i teraz najlepsze: poza ciągłą zamianą posiłków i kilkukrotnym wydluzeniem czasu między posilkami, nic a nic nie podjadlam, nie wprowadzilam niczego innego niz to co bylo w diecie. Chwilowo czuje sie do bani, bo jestem przed okresem , ale nie mam zamiaru nic zmieniac w zwiazku z dieta jeszcze sporo przede mna!!


i cos jeszcze: od 10ego nie pale fajek - balam sie jak cholera ze bede sie rzucac na zarcie zamiast fajek, ale sie udaje jak narazie
PIĘKNIE NAPRAWDĘ SZCZERE GRATULKI klask i: CIEKAWA JESTEM JAK MNIE ZLECIAŁO ..HM..JA DOPIERO KOŁO PIĄTKU PODAM WAM MOJE WYMIARY OBY BYŁ POWÓD DO RADOŚCI TEŻ BYM CHCIAŁA CHOCIAŻ W 1 ETAPIE 70 WAŻYĆ ALE WĄTPIĘ POTEM W 2 ETAPIE JAKIEŚ KOLEJNE 4KG I W MARCU PRZERWA ,ZACZNĘ PONOWNIE W KWIETNI MAM 170 CM WIĘC ROZ.38 MUSI NA WIOSNĘ JUŻ BYĆ !

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Cytat:
Napisane przez ana001 Pokaż wiadomość
ja się dziś ważyłam i co? ... troszkę w dół obecnie 72,1 kg
chciałabym do końca 1 etapu dojść do pełnej 70, ale nie wiem czy się uda... został tydzień. Ale i tak jestem zadowolona
Kochana Tobie też gratulki klask i: super wynik dotrzesz w 1 etapie do 70 na pewno!

Edytowane przez samirax
Czas edycji: 2014-02-01 o 13:22
samirax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-01, 14:45   #1940
dominika880306
Raczkowanie
 
Avatar dominika880306
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: KRAKÓW
Wiadomości: 155
Dot.: Dieta 3d chili

Cześć Dziewczynki
Serdecznie gratuluje wyników !!!!

Ja niestety dziś przeżyłam coś dziwnego i nie wiem czym to jest powodowane. Wstałam rano, zrobiłam sobie śniadanie (nie z diety, ale owsiankę z jabłkiem i cynamonem, więc było lekkie). Za jakaś godzinę po zjedzeniu strasznie źle się czułam, okropnie chciało mi się jeść, burczało mi w brzuchu i myślałam, że zemdleję. Przez cała dietę nie czułam nic takiego, nawet w momentach, kiedy chodziłam głodna to nie robiło mi się słabo. Przeszłam się do sklepu, trochę zrobiło mi się lepiej, ale nie miałam czasu nic gotować i postanowiłam, że zjem to, co przygotuje mi chłopak - domowy burger z warzywami, ostrym sosikiem - pycha! I dopiero po zjedzeniu tego poczułam się dobrze. Nie wiem o co chodzi ??????
Dziś odpuszczam ćwiczenia i totalna regeneracja......
dominika880306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 16:02   #1941
samirax
Raczkowanie
 
Avatar samirax
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 175
GG do samirax
Dot.: Dieta 3d chili

Donia ja tak miałam przy Dukanie na poczatku wycieńczony organizm brakuje mu glukozy witamin osłabienie ogólnie w rzeczy samej kup sobie jakiś suplement witaminowy bo ja biorę zestaw witamin i minerałów z duppel herz i jest ok ,przy wcześniejszych zmaganiach z dietami nic nie brałam i też zle się czułam często dlatego też przerywałam diety.
samirax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 17:36   #1942
landri89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Dot.: Dieta 3d chili

witam,
czy mogłaby mi któraś z was dziewczynek przesłać tą dietke na meila beata_jajuga@poczta.fm również chciałabym ją rozpocząć, gdyż też niestety sporo kg się uzbierało na wadzę.
z góry dziękuję
landri89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 17:59   #1943
verissa
Raczkowanie
 
Avatar verissa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 203
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez samirax Pokaż wiadomość
Donia ja tak miałam przy Dukanie na poczatku wycieńczony organizm brakuje mu glukozy witamin osłabienie ogólnie w rzeczy samej kup sobie jakiś suplement witaminowy bo ja biorę zestaw witamin i minerałów z duppel herz i jest ok ,przy wcześniejszych zmaganiach z dietami nic nie brałam i też zle się czułam często dlatego też przerywałam diety.
Dukan był strasznyyy... Udało się coś tam zrzucić ale ja potrzebuje jednak zróżnicowanej diety i dużo warzyw inaczej słabo..
Domi, nagła zmiana pogody była może to na Ciebie wpłynęło? (u mnie dziś wiosna a wczoraj jeszcze syberia :P)
verissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 17:59   #1944
dominika880306
Raczkowanie
 
Avatar dominika880306
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: KRAKÓW
Wiadomości: 155
Dot.: Dieta 3d chili

Teraz trochę jestem podłamana tym, że dziś odpuściłam dietę, ale musiałam zjeść coś innego.
Mam nadzieję, że jakoś strasznie się to nie odbije na moich wynikach.
Jutro jest nowy dzień i powrót do diety i ćwiczeń!!

A poza tym na dniach dopadną mnie ciężkie dni, więc może i to zadziałało.

Edytowane przez dominika880306
Czas edycji: 2014-02-01 o 18:00
dominika880306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 20:04   #1945
Vogelka
Raczkowanie
 
Avatar Vogelka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 53
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez verissa Pokaż wiadomość
Małgo dzięki! To ja pytałam Mnie bardzo ten wynalazek zaciekawił więc postanowiłam sobie kupić pakiet turbo i zobaczymy. Dziś wystartowałam równolegle dietkę 3D i kapsułki i już najchętniej bym się zważyła no ale rozsądek podpowiada, że to głupie. Będę pisać co i jak u mnie, Samirax mnie trochę zainspirowała )) 3majcie kciuki bo muszę do walentynek koniecznie troszkę zrzucić!!!!

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

aha i dodam jeszcze, że to mój pierwszy raz zarówno z tą dietą jak i kapsułkami więc będzie ciekawie
verissa i jak powiedz? Bo ja właśnie bym chciała sobie zrobić intensywny miesiąc i myślałam żeby właśnie dietkę 3d chili połączyć z kapsułkami. Dobry pomysł? Widzę, że Ty tak robisz ale kupiłaś ten pakiet standard czy turbo??
Vogelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 08:50   #1946
dominika880306
Raczkowanie
 
Avatar dominika880306
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: KRAKÓW
Wiadomości: 155
Dot.: Dieta 3d chili

Ja też się zastanawiam nad tymi kapsułkami do drugiej serii diety. Ale ja nastawiam się raczej na pakiet standard.
dominika880306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 10:03   #1947
samirax
Raczkowanie
 
Avatar samirax
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 175
GG do samirax
Dot.: Dieta 3d chili

Ja tez o tym myślałam ale raczej jak zacznę 3 serię po przerwie bo zagranicę nie wysyłają no chyba ze zamówię ma adres do domu w Polsce i ktoś wyślę je tu do mnie hm. . No właśnie czemu mi to wcześniej do głowy nie wpadło .

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez samirax
Czas edycji: 2014-02-02 o 10:06
samirax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 10:54   #1948
malgonia565
Raczkowanie
 
Avatar malgonia565
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 49
Dot.: Dieta 3d chili

Laseczki, ja biore te kapsulki, to wyzej widzialyscie efekty tylko ze kapsulki zaczelam brac tydzien przed rozpoczeciem diety. Wersja standard.

Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka
malgonia565 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 12:37   #1949
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dieta 3d chili

1. Do poprzednich wypowiedzi: wiem, wiem, że dieta wychodzi nawet bardzo tanio. Jakby na to nie patrzeć, to jakiś czas temu (w ciągu może tygodnia) wydałam jakieś 30 zł tylko na pepsi i sunbitesy (sorry, jeśli źle napisałam)

2. Kiedyś kupiłam Aqua Slim, ale ten smak jest tak okropny... Zawsze dorzucałam jeszcze pół cytryny (do wody wysoko zmineralizowanej), nie dało się wypić. Ale już przy zwykłej o niskiej mineralizacji (bądź nawet źródlanej) to ok. Jak chodzi o kapsułki, to chyba raczej odpuszczę.

3. Mój plan: 21.02 początek diety (czekam na koniec sesji, później jeszcze wyjazd mi się szykuje). Planuję 2 miesiące, pierwszy miesiąc wspomagać się właśnie Aqua Slim, później dorzucić bieganie (3x w tygodniu)-to uwielbiam!
Przez cały czas też chciałam ćwiczyć z Jillian Michaels, te ćwiczenia 30 dniowe.
A Wy jak ćwiczycie? Macie siły na to? A może nawet wykonywałyście ćwiczenia JM podczas tej diety?
Po skończeniu diety dalej biegać, jeść zdrowe rzeczy itp.

Gratuluję Wam tylu sukcesów! Niesamowite to jest! I bardzo motywujące. Piszcie jak najwięcej takich rzeczy.
__________________
They watched her as they watched everyone,
always hoping the living could learn to put aside
rage and sorrow, bitterness and regret.
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 13:15   #1950
samirax
Raczkowanie
 
Avatar samirax
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 175
GG do samirax
Dot.: Dieta 3d chili

Witajcie moje kochane ja dzisiaj nie wytrzymałam i w 3 dniu ciężkich dni zważyłam się ..hmm.. wiem , wiem nie powinnam , ale ostatni wynik przed tymi dniami mnie rozczarował więc dzisiaj hop i... 4,5 kg w sumie mniej
po 21 dniach dietki wliczając ciężkie dni dodam , ze często ostatnio wymieniam posiłki między dniami ale jak widać działa ostatnio po 10 dniach było 3 i pół kilo mniej na dzień dzisiejszy 4 500 kg to już coś od razu mam lepszy humorek zobaczymy teraz za tydzień pewnie do 69 nie dotrę ale choć ta 7 -ka jak będzie z przodu to już super by było , kolejny miesiąc choć 4 kg to już z e szczęscia chyba pod sufit będę skakać !.

Edytowane przez samirax
Czas edycji: 2014-02-02 o 13:18
samirax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-28 11:01:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:09.