makijaz rady co i jak - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-06, 19:56   #1
an0na
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Bytków
Wiadomości: 68

makijaz rady co i jak


proszę o rady jak się malować?
a jakie kosmetyki według Was stosować na co dzień?
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...61c1f9f82.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...996e2745f.html

Edytowane przez an0na
Czas edycji: 2014-04-06 o 20:34
an0na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 11:42   #2
zanetkaa13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 6
Dot.: makijaz rady co i jak

według mnie do makijażu codziennego powinnaś stosować baze podkład na to mogłabyś kłaść puder w kamieniu i tusz do rzesz z jakich firm to zależy do jakiej kwoty chciałabyś coś kupic najlepiej by było aby podkład był kryjący jeśli masz cere suchą to rozświetlający a jak tłustą to matujący puder w kamieniu powinien być dostosowany do podkładu podkład nakładaj najlepiej palcami równomiernie możesz również pędzlem a co do pudru to lepiej pędzlem niż gąbką a jak wolisz gąbkę to lepiej ją zamoczyć delikatnie na to możesz delikatnie zarumienić sobie policzki rózem jeśli chciałabyś podkreślić oczy aby były wyraziste to najlepiej jakbys zrobiła sobie kreskę eyelinerem na dole u góry też możesz chyba ze wolisz jakiś cien do powiek to najlepiej jakby był on matowy w odcieniach brązu i na koniec rzesy wymalować
zanetkaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 15:12   #3
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: makijaz rady co i jak

Cytat:
Napisane przez zanetkaa13 Pokaż wiadomość
jeśli chciałabyś podkreślić oczy aby były wyraziste to najlepiej jakbys zrobiła sobie kreskę eyelinerem na dole
nigdy w życiu. Skąd się bierze ta głupia moda na malowanie eyelinerem czarnej krechy przede wszystkim na dolnej powiece? To jakiś narodowy masochizm?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 15:22   #4
chindarella
Zadomowienie
 
Avatar chindarella
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 518
Dot.: makijaz rady co i jak

O rany tylko nie eyeliner na dole... I nie baza pod podklad (przynajmniej nie na co dzien).
Cerę masz b.ladna wiec podkladu nie potrzeba, a jesli juz to jakis lekki mineralny fajnie by było jakbyś podkreśliła brwi i nadała im odpowiedni kształt. Pod oczy koniecznie korektor. Wytuszowane rzęsy, jakieś jasne cienie, bronzer roz...
chindarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 17:39   #5
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: makijaz rady co i jak

Cytat:
Napisane przez chindarella Pokaż wiadomość
O rany tylko nie eyeliner na dole... I nie baza pod podklad (przynajmniej nie na co dzien).
Cerę masz b.ladna wiec podkladu nie potrzeba, a jesli juz to jakis lekki mineralny fajnie by było jakbyś podkreśliła brwi i nadała im odpowiedni kształt. Pod oczy koniecznie korektor. Wytuszowane rzęsy, jakieś jasne cienie, bronzer roz...
Zgadzam się - mocno kryjący korektor pod oczy to podstawa u autorki. Do tego jakiś fajny krem BB albo lekki podkład, korektor do punktowego maskowania ewentualnych niedoskonałości, puder, baza pod cienie, cienie w neutralnych beżach + coś do rozświetlenia wewnętrznego kącika, kreska na górnej (!) powiece, wytuszowane rzęsy, róż, rozświetlacz, delikatny błyszczyk. No i coś do brwi - kredka albo cień i żel. Baza na co dzień jest zbędna, wystarczy fajny krem odpowiedni do typu cery.

Edytowane przez 201607110949
Czas edycji: 2014-04-07 o 17:45
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 23:19   #6
Megi_87
Raczkowanie
 
Avatar Megi_87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 73
Dot.: makijaz rady co i jak

Absolutnie, korektor pod oczy odpowiednio dobrany i nałożony działa cuda. Na zdjęciach wyglądasz na kogoś o zdrowej cerze więc tutaj bym rzeczywiście specjalnie nie kombinowała - ewentualnie lekki podkład, albo moje ukochane kremy BB (bardzo mała ilość, nie tworząc maski). Wtedy tez odrobina pudru przede wszystkim w okolice strefy T (czoło, nos i broda). Delikatnie przyciemniłabym brwi cieniem do brwi ( z tym ostrożnie żeby nie stworzyć efektu klowna)bo naprawdę brwi są "rama" twarzy. Na twoim miejscu zdecydowanie zrezygnowałabym z ciemnych cieni, postawiłabym na cieliste beże. Tusz do rzęs nakładany tak aby tworzył wrażenie naturalności - nie spektakularny efekt, nie lalka, nie posklejane nóżki pająków. Odrobinka różu do policzków doda życia buzi Biała kredka do oczu nakładana na linię wodną powiększy optycznie oko ale nie jest niezbędna - zdecydowanie pomysł z czarną kreską na dolnej powiece do mnie nie trafia. Generalnie im mniej, tym więcej No i usta - proponowałabym zgaszony róż. Ach, ciężko to wszystko napisać co mi w głowie siedzi, najchętniej bym cię dorwała w swoje ręce i wykonała make up, ale mam nadzieję, że coś z tego co przekazałam ci się przyda
Megi_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 10:46   #7
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: makijaz rady co i jak

Mi trochę eyeliner tutaj nie odpowiadałby. Mogłoby być zbyt ciężko. Na dolnej powiece to już w ogóle masakra. Wizażystką nie jestem, ale dużo eksperymentowałam na swojej twarzy. Tak jak zostało to wcześniej powiedziane- korektor pod oczy. Dodałabym do tego róż (chłodny odcień, ale jasny), troszeczkę rozświetlacza, tusz na górne (!) rzęsy, jasny rozświetlający cień na powieki i ewentualnie pomadkę, ale taką, która będzie delikatnie podkreślała Twój naturalny odcień ust (nie czerwienie, nie fuksje...), ciemniejszy róż (naturalny!) chyba byłby najlepszy. Jak chodzi o brwi, masz je bardzo ładne, podkreśl je delikatniej
__________________
They watched her as they watched everyone,
always hoping the living could learn to put aside
rage and sorrow, bitterness and regret.
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-21, 17:29   #8
an0na
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Bytków
Wiadomości: 68
Dot.: makijaz rady co i jak

witajcie, staram się dostosować do Waszych rad zatem pozwólcie, że załączę zdjęcie z prośbą byście dalej mi coś doradziły czym i jak się malować na co dzień A może któraś z Was miała by tez pomysł na makijaż ślubny. może któraś dała mi cynk na jakąś fryzurkę na co dzień, mam włosy półdługie.
an0na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 08:42   #9
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: makijaz rady co i jak

Cytat:
Napisane przez an0na Pokaż wiadomość
A może któraś z Was miała by tez pomysł na makijaż ślubny.
Chcesz się sama malować na ślub? Nie radzę. Znajdź sobie dobrą wizażystkę, idź do niej na próbny - na pewno wykombinuje coś ładnego i pasującego i do urody i do sukni.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-22 09:42:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:28.