CZemu tak mam ? Lustra. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-07, 21:42   #31
~Midvey
Przyczajenie
 
Avatar ~Midvey
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5
Dot.: CZemu tak mam ? Lustra.

zauwazylam jeszcze ze w solarium jak sa te takie lustra w ktorych widac cala figure to tak jakos nieproporcjonalnie sie wyglada :/ kompletnie inaczej wlasnie niz w domowym
~Midvey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 21:53   #32
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: CZemu tak mam ? Lustra.

ja lubie lustra w H&M, bo mam dzięki nim taki mały tyłek
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 00:05   #33
Pawełeczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 672
Dot.: CZemu tak mam ? Lustra.

ja nie trawie...jak jestem w HM (rzadko bo u mnie w kielcach nie ma) to zawsze potem zaostrza mi sie kompleks dotyczacy mojej postury i jem 3x razy tyle co normalnie waze 65kg przy 186 wzrostu..a tam w tych lusterkach to wygladam w ogole jakbym hitlerowi przez ruszt uciekł
__________________
Paweł
Pawełeczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 13:20   #34
mała___mi
Raczkowanie
 
Avatar mała___mi
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 175
Dot.: CZemu tak mam ? Lustra.

Dziwna sprawa z tymi lustrami w sklepach. Wiadomo, że z założenia powinny upiększac, żeby skłonic przymierzającego do zakupu, a tymczasem piszecie, że w wielu sklepach lustra oszpecają. Powariowali w tych sklepach, czy próbują się do bankructwa doprowadzic?
__________________
...więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
od tego są nogi by łazić na nich...

/Kazimierz Staszewski/
mała___mi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 13:29   #35
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: CZemu tak mam ? Lustra.

to wina oświetlenia w sklepie, jak pisały wcześniej Dziewczyny.
Ja też tak mam, w domu wydaje mi się,że wyglądam ok, ale w sklepie zawsze widzę wszystkie niedoskonałości, nie podobam się sobie! Jakaś buzia wydaje mi się dziwna, włosy paskudnie ulożone, źle zrobiony makijaż, albo straszliwie blada cera
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 13:36   #36
elmoska
Zakorzenienie
 
Avatar elmoska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 413
GG do elmoska Wyślij wiadomość przez MSN do elmoska
Dot.: CZemu tak mam ? Lustra.

Ostatnio na tvn style w programie salon pieknosci byl poruszany temat wyszczuplajacych luster. Prowadzace mowily ze jakis deputowany we Francji zaskarzyl sklep poniewaz jego zona z corka zrobily w owym sklepie zakupy i jak przyszly do domu i pokazaly sie mu w nowych kreacjach to wygladaly delikatnie mowiac bardzo zle. Wina wyszczuplajacych luster. Nie wiem jak cala historia sie zakonczyla. Ja jakos nie zauwazylam aby mnie lustra wyszczuplaly
__________________

BBL
5/28

AC MILAN CAMPIONI D`ITALIA


elmoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 13:55   #37
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: CZemu tak mam ?

Cytat:
Napisane przez stargazer Pokaż wiadomość
Zawsze tak mam W sklepach jest zwykle ostre, zimne, bardzo niekorzystne światło, natomiast w niektórych przymierzalniach chyba specjalnie montują jakieś pogrubiające lustra
Właśnie montują lustra wyszczuplające, żeby taka klientka, jak się zobaczy taką szczupłą miała dobry humor, i nakupowała więcej ciuchów

Cytat:
Napisane przez Anulek Pokaż wiadomość
mam tak samo . Zauważyłam że w niektórych przymierzalniach mają chyba lustra odchudzające bo twarz jest dziwnie wydłużona + ostre światło.
Są są odchudzające, ale jest to niezgodne z jakimś tam prawem konsumenta i takie sklepy powinno się zgłaszać do Federacji Praw Konsumenta bodajże Tak mówili w "Salonie piękności" na TVN Style
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-09, 11:32   #38
jowasia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 079
Dot.: CZemu tak mam ? Lustra.

Jupijajej Ten "problem" mnie gryzł, myślałam, że tylko ja tak mam. Po ostatniej przygodzie z lustrem w Orsay'u byłam załamana Uff już mnie nie będzie to trapić, skoro nie jestem z tym sama Często się zdarza, że w ciągu dnia wyglądam inaczej w zależności od lustra w którym się przeglądam. Więc nie mam pojęcia, kiedy jest to prawdziwe "ja"
__________________

jowasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 17:55   #39
neli6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 29
Dot.: CZemu tak mam ? Lustra.

ja w kazdym lustrze wygladam inaczej :/
neli6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 18:33   #40
hateme4
Raczkowanie
 
Avatar hateme4
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: CZemu tak mam ? Lustra.

hahah..myslalem ze tylko ja tak mam...Najgorsze kompleksy mam w H&M-mie...w Rossmanie ....Po prostu załamka...Dlatego tak bardzo nienawidze zakupow...Ale ogolnie kazde sklepowem lustro przyprawia mnie o dreszcze...Pragne jak najszybciej przymierzyc ,kupic i uciec do domu..:/

Jak patrze na siebie w tych lustrach to jestem jakis taki nieproporcjonlany,zle ubrany,mam paskudne wlosy,i ogolnie do dupy..

Moje diwe kuzynki ktore maja z natury grube nogi kupily sobie ostanio lustro w sklepie po 5 zł(hahaha),mimo ceny lustro bylo dosc pokazne.w tym lustrze moje kuznynki mialy bardzo chude nogi..przyszedlem do nich zaraz po zakupie a one staly podniecone przez lustrem bardzo podniecone..na drugi dzien moja siostra poleciala po to lusterko i przegladala sie w nim chyba z pol dnia...To jest tereaz moje ulubione lustro..zawsze wygl;adam w nim dobrze
hateme4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 19:05   #41
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: CZemu tak mam ? Lustra.

Cytat:
Napisane przez hateme4 Pokaż wiadomość
Moje diwe kuzynki ktore maja z natury grube nogi kupily sobie ostanio lustro w sklepie po 5 zł(hahaha),mimo ceny lustro bylo dosc pokazne.w tym lustrze moje kuznynki mialy bardzo chude nogi..przyszedlem do nich zaraz po zakupie a one staly podniecone przez lustrem bardzo podniecone..na drugi dzien moja siostra poleciala po to lusterko i przegladala sie w nim chyba z pol dnia...To jest tereaz moje ulubione lustro..zawsze wygl;adam w nim dobrze

ja nie polecam luster ani przymierzalni w Orsay'u ... Jestem tam po prostu ŻÓŁTA!!! Co do innych sklepów też z reguły wyglądam tragicznie z fryzurą jakbym dopiero wstała z łóżka (przymierzając 435 bluzek idealnie wyprostowanym włosom może skończyć się cierpliwość).
Zawsze gdy tylko przyjdę do domu, jeszcze raz przymierzam wszystkie zakupy.
Tak czy siak, w domu wygląda się zupełnie inaczej niż we wszystkich przymierzalniowych lustrach
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-11, 19:10   #42
nvm
Raczkowanie
 
Avatar nvm
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 203
Dot.: CZemu tak mam ? Lustra.

Tez mam takie jedno dziwne lustro, co mocno znieksztalca
__________________
nie kultywowała szaleństwa, nazywała to 'dużym smutkiem'
i desperacko starała się wyrwać z tego poprzez używanie życia
do granic możliwości..
nvm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 11:28   #43
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: CZemu tak mam ? Lustra.

Najgorsze lustra są właśnie w rossmanie,douglasie i wszystkich podobnych sklepach,wyglądam tam okropnie! w sklepie z ciuchami tak samo wracam zawsze do domu z zakupów i zamiast być zadowolona i w pełni uradowana,to przychodzę zdołowana swoim wyglądem i dodatkowo kupuję różne fluidy i kosmetyki,których później nie używam,bo po powrocie do domu uważam już,że są mi niepotrzebne
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 12:12   #44
silvergreen
Raczkowanie
 
Avatar silvergreen
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków/Katowice
Wiadomości: 447
Dot.: CZemu tak mam ? Lustra.

Z tym oświetleniem to wszystko się zgadza, ale powiem Wam dziewczyny że nie zawsze jest tak. Często (w sklepach z odzieżą) w przymierzalniach są specjalne "wyszczuplające" lustra (działa to podobnie jak w wesołych miasteczkach "salon luster", tylko oczywiście działanie jest subtelniejsze by nikt się nie zorientował - odbicie w lustrze jest odrobinę rozciągnięte w pionie i przez to wygląda smuklej). A to wszystko po to, żeby np mierzone spodenki wydały się taaaakie super, pupa ładnie wygląda to lecimy do kasy A w domu czasami zdziwienie...

EDIT: Właśnie zobaczyłam że już ktoś o tym pisał. A, niech zostanie
__________________
silvergreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:52.