Prawdziwa przyjaciółka?- raczej nie...:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-07, 15:54   #1
anecia0509
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 765
GG do anecia0509

Prawdziwa przyjaciółka?- raczej nie...:(


Witam wszystkie wizażanki i jak zwykle na Was liczę;*

Zdaje mi się, ze sie oddalamy... i nie wiem czy jestem dla niej prawdziwą przyjaciółką. prawie nigdy nie napisze czy wyjdę, czy cos, tylko ja zawsze piszę... Zdaje mi się ze mnie czasami jak pisze na gg/sms poprostu zbywa mówiac ze nie moze wyjśc...Może mi się tak poprostu zdaje sama nie wiem co mam myslec? Nie chcę jej stracić...
__________________


Edytowane przez anecia0509
Czas edycji: 2007-08-20 o 12:36
anecia0509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 15:59   #2
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Prawdziwa przyjaciółka?- raczej nie...:(

Ja myślę,że troszkę przesadzasz
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 16:02   #3
anecia0509
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 765
GG do anecia0509
Dot.: Prawdziwa przyjaciółka?- raczej nie...:(

Cytat:
Napisane przez Momo Pokaż wiadomość
Ja myślę,że troszkę przesadzasz
No sama nie wiem..
__________________


Edytowane przez anecia0509
Czas edycji: 2007-08-17 o 21:33
anecia0509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 16:05   #4
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Prawdziwa przyjaciółka?- raczej nie...:(

Nie wiem ile macie lat ale w pewnym wieku takie przyjaźnie i problemy to norma. Przyjaciółka kłamie? Znam to niestety... dlatego nie mam przyjaciółki. Myślę że wystarczy powiedzieć jej wprost ale delikatnie że Tobie się wydaje że jest nieszczera,zbywa cię na każdym kroku, jeśli jest w porządku powinna wszystko wyjaśnić jeśli się obrazi...to bez komentarza.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 16:08   #5
anecia0509
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 765
GG do anecia0509
Dot.: Prawdziwa przyjaciółka?- raczej nie...:(

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Nie wiem ile macie lat ale w pewnym wieku takie przyjaźnie i problemy to norma. Przyjaciółka kłamie? Znam to niestety... dlatego nie mam przyjaciółki. Myślę że wystarczy powiedzieć jej wprost ale delikatnie że Tobie się wydaje że jest nieszczera,zbywa cię na każdym kroku, jeśli jest w porządku powinna wszystko wyjaśnić jeśli się obrazi...to bez komentarza.
juz teraz moge powiedzieć jaka bedzieodpowiedz " wkrecasz to sobie"
__________________


Edytowane przez anecia0509
Czas edycji: 2007-08-17 o 21:33
anecia0509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 18:34   #6
K@sieńka
Zadomowienie
 
Avatar K@sieńka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa tuż tuż
Wiadomości: 1 623
GG do K@sieńka
Dot.: Prawdziwa przyjaciółka?- raczej nie...:(

Ta Twoja koleżanka jest jakaś dziwna,ale kiedy czytałam to o gg to wydaje mi się, ze troszke za bardzo się wtrącasz w jej sprawy. ok, rozumiem- jesteście przyjaciółkami,a el ona ma swoje zycie.

A zachowanie koleżanki... no coż... jest nieco infantylne- nie tak zachowuje sie dojrzała osoba (no, ale nie wiem ile macie lat)
K@sieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 18:59   #7
aviulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8
Dot.: Prawdziwa przyjaciółka?- raczej nie...:(

eh skąd ja to znam... sama kiedyś to przerabiałam ... ale to było już kilka lat temu:P miałam taką przyjaciółke.. heh..na pewno nie była to przyjaciółka.. i przechodziłam podobne sytuacje do twoich.. a teraz z tą "przyjaciółką" nawet kontaktu nie mam.. i w sumie to sie z tego ciesze bo po co mi ktoś kto mnie olewa czy okłamuje
aviulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-07, 19:00   #8
Zuzannka
Zakorzenienie
 
Avatar Zuzannka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Sin City
Wiadomości: 3 487
Dot.: Prawdziwa przyjaciółka?- raczej nie...:(

Anecia
ja sie też zawiodłam za.je.biście na moich "przyjaciółkach"

więc dochodze do wniosku że jednak przyjaźń taka bezgraniczna
Nieistnieje a szkoda

"Przyjaźń między kobietami to pakt o nieagresji"
__________________
Hey little Suzie
You don't have to cry no more


Zuzannka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 19:09   #9
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Prawdziwa przyjaciółka?- raczej nie...:(

Uważam, że w pewnym wieku takie zachowania są poprostu typowe, tak jak i takie problemy. Ja pewnie też miałam takie dylematy i podejżenia, ale powiem Ci, że teraz pamiętam to jak przez mgłe Jeżeli Ci to przeszkadza to poprostu porozmawiaj z nią na ten temat, wytłumacz jak się czujesz i ogólnie porusz temat przyjaźni, zobaczysz jak ona sobie to wyobraża.
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 19:22   #10
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: Prawdziwa przyjaciółka?- raczej nie...:(

Prawdopodobnie Twoja przyjaciółka znalazła sobie nowe towarzystwo i nie chce Cię z nim poznać, ponieważ poczuła się Tobą znudzona. Przebywanie z jedną osobą na dłuższą metę jest męczące. I nie chodzi o to, czy lubi się kogoś, czy nie ale tak się po prostu dzieje. Sama mam dwie przyjaciółki, przebywamy ze sobą niemal cały dzień - od rana do popołudnia w szkole, a potem często po szkole, w dodatku mieszkamy na tym samym osiedlu, bliziutko siebie. Kiedy trwał rok szkolny kłóciłyśmy się non stop, niby trzymałyśmy się razem, ale bardzo wkurzałyśmy się nawzajem, a na wakacjach kiedy zostałyśmy rozdzielone i nie widziałyśmy się już tak często, trochę się to wszystko odświeżyło i teraz jest ok. Twój problem polega na tym, że ta przyjaciółka jest prawdopodobie całym Twoim światem i chcesz ją mieć na wyłączność, a tak się nie da. Wiem, że łatwo mówić, ale spróbuj zaprzyjaźnić się też z kimś innym, nie tylko z nią, nie bądź na każde kiwnięcie jej palca, bo przestała Cię szanować. Niech i ona zacznie zabiegać o waszą przyjaźń. Może rozczaruje się nowym towarzystwem i szybko do Ciebie wróci, ale może też stać się tak, że "wchłonie się" do tej paczki i nie będziesz jej już potrzebna, bo tak często kończą się przyjaźnie.
__________________
A najbardziej mnie wkurza jak są trzy mleka na raz otwarte
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 19:25   #11
Cerfona
Zadomowienie
 
Avatar Cerfona
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Ośw..
Wiadomości: 1 261
GG do Cerfona
Dot.: Prawdziwa przyjaciółka?- raczej nie...:(

Troche to dziwne wszystko... może za często się widujecie i jej to nie pasuje... Proponowałabym Ci pospotykać się z kimś innym, np. nie pytaj się jej czy się spotkacie i jesli ona też się nie zapyta to spotkaj się z kimś innym. Może wtedy zda sobie sprawe, że ty nie jesteś uzależniona tylko od niej i że tez masz innych znajomych. Albo za Tobą "zatęskni" albo nie. Wtedy będziesz wiedziała czy opłaca się wogóle walczyć w jakiś sposób o waszą przyjaźń.
__________________

Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych ale i za te, które w innych budzi...

Cerfona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-07, 19:26   #12
kochana-plotkara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków.
Wiadomości: 2 362
GG do kochana-plotkara
Dot.: Prawdziwa przyjaciółka?- raczej nie...:(

Anecia doskonale Cię rozumiem!
Po gimnazjum robiłam wszystko żeby trafić z przyjaciółką do jednej klasy w liceum, nie uczyła się za dobrze, mało puntków miała, ale napisałyśmy petycje do dyra i jakimś cudem trafiłyśmy na ten sam profil. Po 1 semestrze, ona miała 5 zagrożeń, w połowie drugiego semestru zachorowała. W tym czasie słyszałam plotki że ona chce się przepisać, przyszła do szkoły i nadal nic mi nie mówiła o niczym, unikała mnie. W końcu olała szkołe, już od marca nie było jej ani raz w szkole. Okazało się że złożyła papiery do innej szkoły, nic mi o tym nie mówiąc. W dodatku nie odpisywała na moje smsy do jakiej szkoły się dostała, nie odbierała moich telefonów, kiedy martwiłam się co z nią, bo nie widziałyśmy się tyle czasu. W końcu po zakończeniu roku szkolnego ona mi pisze "sorki nie miałam kasy, a nie chciałam się doładowywać bo były imprezki, festyny u mnie na wsi i wszystko szło na to, kupowałam sobie też ciuchy, co u ciebie siosterko?" Byłam w szoku. Zrozumiałam, że to już koniec naszej przyjaźni. A gwoździem do trumny było to jak w kolejnym esie napisała "W tym tygodniu się nie spotkamy, bo muszę sobie wszystko pokupować do wyjazdu do Tarnowa, sorki. Może zobaczymy się we wrześniu." Nie wiedziałam już jak to ratować. Nadal nie wiem co myśleć o tym wszystkim. Współczuje Ci Anecia, bo wiem jak to jest czuć się oszukiwanym, unikanym I nie wiem jak to zmienić..
__________________
studentka biologii UJ
I am bored. Take off your clothes.
kochana-plotkara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 19:29   #13
Gladys
Rozeznanie
 
Avatar Gladys
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Hiszpania/Gibraltar
Wiadomości: 893
Dot.: Prawdziwa przyjaciółka?- raczej nie...:(

Może odpocznijcie od siebie, nie spotykajcie się codziennie, poczekaj aż ona będzie chciała się widzieć, zatęskni. Wtedy zrozumie, że jednak coś jest nie tak i możliwe, że zmieni postępowanie. Ale niekoniecznie i niestety może to być już tylko koniec. I nie załamuj się, jeśli jest nieszczera nie jest też warta twojej przyjaźni.
__________________
ZOBACZ MÓJ INSTAGRAM
Gladys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 19:40   #14
angelika03
Rozeznanie
 
Avatar angelika03
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 894
Dot.: Prawdziwa przyjaciółka?- raczej nie...:(

Jak bym czytała historie o sobie , ale wiesz jak ja to rozwiązałam , urwałam kontakt , nie pisałam do niej i tak to sie skończyło.Tylko że w moim wypadku moja przyjaciółka poprostu zmieniła towarzystwo i od tego sie zaczęły nasze problemy , bo byłam za mało rozrywkowa , nie całowałam sie z dziewczynami , nie upijałam sie do nieprzytomności , nie bykałam sie z chłopakiem po kątach itp rzeczy.
__________________
" Kobiety to brylanty : twarde , niezniszczalne i równie wartościowe " -Donatella Versace-
angelika03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 13:34   #15
mała___mi
Raczkowanie
 
Avatar mała___mi
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 175
Dot.: Prawdziwa przyjaciółka?- raczej nie...:(

Szczerze mówiąc słowo "przyjaźń" ma się według mnie nijak do sytuacji jaką opisujesz. Takie zachowania nie przystoją nawet koleżankom, o przyjaciółkach nawet nie wspominam. Wygląda to trochę tak, jakby Twoja koleżanka rzeczywiście miała Ciebie dośc, może tak jak pisały dziewczyny znalazła sobie lepsze towarzystwo, może jest Tobą znudzona, zmęczona. Dołączam się do rady jednej z wizażanek - daj swojej koleżance trochę od siebie odpocząc i za sobą zatęsknic, może to skłoni ją do pewnych przemyśleń i zmieni swoje zachowanie. Istnieje oczywiście ryzyko, że potraktuje to jako okazję do rozluźnienia kontaktów, ale jeśli tak się stanie to przynajmniej będziesz miała jasnośc sytuacji.
__________________
...więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
od tego są nogi by łazić na nich...

/Kazimierz Staszewski/
mała___mi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 13:55   #16
Slodka_Anulcia
Raczkowanie
 
Avatar Slodka_Anulcia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 167
Dot.: Prawdziwa przyjaciółka?- raczej nie...:(

moja sytuacja nie umywa si do twojej bo moja "przyjaciolka" nie klamie i nie unika mnie ale umie rozmawiac tylko o sobie i o tym jaka ona jest piekna i jaka by z niej swietna modelka byla. Ale zgadzam sie z moimi poprzedniczkami ze jezeli ona dalej cie bedzie olewac i spotykac sie z kims innym z atwoimi plecami to ty zrob to samo i jak ona nie bezdie dala rade to spotkaj sie zkims innym moze twoja kolezanka zateskni za toba a moze wdala sie w zle towarzystwo i dopiero jezeli wpakuje sie w jakies klopoty to zrozumie ze zle zrobila "porzucajac" cie a ty przynajmniej unikniesz klopotow. Pozdrawiam i powodzenia
Slodka_Anulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 14:03   #17
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Prawdziwa przyjaciółka?- raczej nie...:(

Wiem, jak to jest być okłamywaną. Potrzeba czasu. Jeśli nic się nie wyjaśni, to to niebyłą przyjaźń.
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 14:38   #18
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Prawdziwa przyjaciółka?- raczej nie...:(

Ile macie lat?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 14:45   #19
aniulkaa88
Rozeznanie
 
Avatar aniulkaa88
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 632
Dot.: Prawdziwa przyjaciółka?- raczej nie...:(

Mialam identyczna sytuacje jak Ty ze swoja przyjaciolka i tez nawet tyle sie "przyjaznilysmy", poznalysmy sie w gimazjum, a pozniej postanowilysmy, ze pojdziemy razem do LO. Bylo wszystko w porzadku, duzo czasu ze soba spedzalysmy, wszedzie razem wychodzilysmy, wszystko o sobie wiedzialysmy...niestety do czasu...nagle zaczelo sie cos psuc w 3 kl. Zaczekalam miec do niej mniejsze zaufanie, bo dowiedzialam sie od innych osob, cos tam ona niby powiedziala, nie, zeby mnie obgadac czy cos tylko na moj temat "cos" co ona tylko wiedziala. Oczywiscie rozmawialam o tym z nia, ale ona zawsze sie wypierala...Bylysmy na samym poczatku ze soba bardzo nierozlaczne, ale pozniej z mniejszego braku zaufanie do niej przestalam jej sie zwierzac, mowilam jej ze cos sie miedzy nami psuje ona oczywiscie, ze to wyolbrzymiam jednak dobrze myslalam...czesto pytalam jej czy sie spotkamy, ona zawsze miala jakies wymowki..wiec przestalam pytac..widocznie jej tez juz przestalo na tym zalezec Okazalo sie, ze znalazla inne towarzystwo, ktore jest bardziej "rozrywkowe". Czasem mamy kontakt smsowy , ale widocznie tak mialo byc, jest jednak szkoda tego co bylo. A co do Twojej "przyjaciolki" to na razie nic nie rob, zostaw to, jesli jej bedzie zalezalo na WASZEJ przyjazni to cos zrobi w tym kierunku...Na pewno jakos to bedzie Pozdrawiam
aniulkaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-08, 14:49   #20
anecia0509
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 765
GG do anecia0509
Dot.: Prawdziwa przyjaciółka?- raczej nie...:(

Dziekuje wiem dziewczyny za odpowiedzi
__________________


Edytowane przez anecia0509
Czas edycji: 2007-08-17 o 21:39
anecia0509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 14:53   #21
anecia0509
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 765
GG do anecia0509
Dot.: Prawdziwa przyjaciółka?- raczej nie...:(

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Ile macie lat?
15
__________________


Edytowane przez anecia0509
Czas edycji: 2007-08-19 o 18:22
anecia0509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 15:01   #22
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Prawdziwa przyjaciółka?- raczej nie...:(

Za bardzo wtrącasz się w jej życie
Zaprzyjaźnij się z kimś nowym - odnoszę wrażenie, że przyjaciółka aktualnie jest całym Twoim światem..Może gdybyś zachowała trochę dystansu, zapoznala by Cię z nowymi znajomymi...a tak może czuć się zmęczona Twoim zachowaniem.
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 15:03   #23
anecia0509
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 765
GG do anecia0509
Dot.: Prawdziwa przyjaciółka?- raczej nie...:(

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
Za bardzo wtrącasz się w jej życie
Zaprzyjaźnij się z kimś nowym - odnoszę wrażenie, że przyjaciółka aktualnie jest całym Twoim światem..Może gdybyś zachowała trochę dystansu, zapoznala by Cię z nowymi znajomymi...a tak może czuć się zmęczona Twoim zachowaniem.
Moim i jej zdaniem przyjaźn jest miedzy dwoma osobami..
__________________


Edytowane przez anecia0509
Czas edycji: 2007-08-17 o 21:40
anecia0509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 15:41   #24
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Prawdziwa przyjaciółka?- raczej nie...:(

A masz jakichś innych znajomych oprócz tej przyjaciółki?
Faktycznie ciągle przebywanie z tą samą osobą może irytować, nawet osoby, które są z sobą blisko...

Ja już dwa razy zawiodłam się na przyjaciółkach... Najpierw w gimnazjum, teraz w liceum. I już nie wierzę w przyjaźń...
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 15:47   #25
anecia0509
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 765
GG do anecia0509
Dot.: Prawdziwa przyjaciółka?- raczej nie...:(

Cytat:
Napisane przez Małgosia89 Pokaż wiadomość
A masz jakichś innych znajomych oprócz tej przyjaciółki?
Pewnie, że mam. Ale jak kiedys gdzieś byąłm to sprawiała potem wrazenie zfochowanej...
__________________


Edytowane przez anecia0509
Czas edycji: 2007-08-17 o 21:41
anecia0509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 15:52   #26
Darin
Rozeznanie
 
Avatar Darin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 984
Dot.: Prawdziwa przyjaciółka?- raczej nie...:(

Myslę że troche wymyslasz sobie problemy. Ona nie musi Ci mówić co, gdzie, kiedy i z kim robiła - może czuje się przez Ciebie osaczona i dlatego te dziwne wykręty a Ty snujesz domysły.
Odnosze wrazenie ze jestes zaborczą przyjaciółką i wymagasz poświecania uwagi tylko Tobie.
Moja rada - więcej powietrza, dajcie sobie oddychać i będzie dobrze
Zajmij się czymś, spotykaj się z inymi ludzmi - przecież masz jakiś świat poza nią.
__________________
"Poczuj mój wdzięk, mój wdzięk
mą wiarę - w każdą część ... "
Darin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 15:53   #27
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Prawdziwa przyjaciółka?- raczej nie...:(

Cytat:
Napisane przez anecia0509 Pokaż wiadomość
Przeczytaj to co napisałam wyzej...

zwróć uwagę na to, że mogłam napisać tą odpowiedź w trakcie, kiedy Ty już pisałaś swoją.

""
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 15:56   #28
anecia0509
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 765
GG do anecia0509
Dot.: Prawdziwa przyjaciółka?- raczej nie...:(

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
zwróć uwagę na to, że mogłam napisać tą odpowiedź w trakcie, kiedy Ty już pisałaś swoją.

""

Rozumie. Tylko odpowiedziałam, po co mam drugi raz pisać to samo. Jeżeli Cię to jakoś uraziło, bo zrozumiałaś to jakoś inaczej czy coś to sorry
__________________

anecia0509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 18:14   #29
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Prawdziwa przyjaciółka?- raczej nie...:(

Cytat:
Napisane przez Zuzannka Pokaż wiadomość
Anecia
ja sie też zawiodłam za.je.biście na moich "przyjaciółkach"

więc dochodze do wniosku że jednak przyjaźń taka bezgraniczna
Nieistnieje a szkoda

"Przyjaźń między kobietami to pakt o nieagresji"

eee tam
nikt tak dobrze nie zrozumie kobiety jak inna kobieta

widocznie nie trafiłaś na odpowiednie osoby

Cytat:
Napisane przez angelika03 Pokaż wiadomość
Jak bym czytała historie o sobie , ale wiesz jak ja to rozwiązałam , urwałam kontakt , nie pisałam do niej i tak to sie skończyło.Tylko że w moim wypadku moja przyjaciółka poprostu zmieniła towarzystwo i od tego sie zaczęły nasze problemy , bo byłam za mało rozrywkowa , nie całowałam sie z dziewczynami , nie upijałam sie do nieprzytomności , nie bykałam sie z chłopakiem po kątach itp rzeczy.
też coś takiego przeżyłam
w wieku 16 lat rozpadła się moja podwórkowa paczka, taka od piaskownicy - z powodu jednej osoby, która znalazła sobie "lepsze", bardziej rozrywkowe towarzystwo
po jakichś 2 latach w sylwestra nastąpiła dramatyczna scena przeprosin i błagania o kolejną szansę, okraszona oczywiście hektolitrami łez...
nie wybaczyłam
dzisiaj nie mówimy sobie nawet "cześć" na ulicy


do autorki wątku:
poszukaj sobie innej przyjaciółki
albo chociaż zacznij spędzać czas z innymi ludźmi
w myśl zasady: "nie zagłaskaj kota na śmierć"
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 09:44   #30
anecia0509
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 765
GG do anecia0509
Dot.: Prawdziwa przyjaciółka?- raczej nie...:(

Up!
__________________


Edytowane przez anecia0509
Czas edycji: 2007-08-17 o 21:44
anecia0509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:53.