Denerwujący pryszcz, co mam robić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-28, 19:39   #1
Maciupex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 2

Denerwujący pryszcz, co mam robić?


Parę dni pod ustami dostałem potwornego wysypu pryszczy. Tak na wstępie dodam, że obecnie rocznikowo mam 18 lat, a z dość poważnym trądzikiem zmagam się od 2014 roku (drugiej połowy, bo w gimnazjum na szczęście to ustrojstwo mnie nie dotyczyło). Szczególnie jeden pryszcz mnie niepokoi. Nie pamiętam abym wcześniej miał gdzieś tak dużego (chyba, że na czole, ale te na czole miałem twardsze, teraz czoło mam już na razie gładkie). Ten pryszcz jest bardziej gibki od "czołowych braci". Od razu przyznaję się bez bicia, że dziś nie wytrzymałem i równo pd brodą co się da wycisnąłem, bo szlag za przeproszeniem mnie już trafił. Moje pytanie w takim razie. Czy kogoś spotkał podobny problem, jak sobie z tym poradzić, czy wprowadzić jaką dietę, czyli czego unikać? Ogólnie proszę o jakieś dobre rady i wymianę doświadczeń.

PS. Moja skóra jest tłusta, skłonna niestety do takich niespodzianek. Na brodzie oprócz pryszczy mam małe krostki, z których może to złudzenie, ale jakby wyrastały pryszcze, nigdy tak pod ustami mi nie załatwiło. O co chodzi i z czym to się je? Za moment w drugim poście wstawię zdjęcie, aby w miarę wiadomo było z czym to się je.
Maciupex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 19:50   #2
Maciupex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 2
Dot.: Denerwujący pryszcz, co mam robić?

Oto i zmartwienia...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0021.jpg (47,4 KB, 23 załadowań)
Maciupex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-28 20:50:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:36.