Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-04, 20:16   #1471
Agul
Rozeznanie
 
Avatar Agul
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 552
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez bogotta Pokaż wiadomość
AGUL-wiem ze stosujesz Neostrate i Thiospot-to moje cudo nazywa sie
RDL-HYDROQUINONE TRETINOIN BABY FACE SOLUTION 3,anti acne keratolitic depigmenting agent , zawiera chyba wieksza ilosc hydrohinonu 4g -niz Neostrata ,oprocz tego tretinoine ktora jak wiadomo jest z grupy retinoli . sa 3 wersje tego plynu 1,2 3 chodzi chyba o sile razenia...ja kupilam od razu 3,,,,.firma kompletnie mi nieznana z FIlipin ,sprawdzalam w internecie -wszystkie informacje sa w jezyku tagalo albo arabskim ,ja mieszkam na bliskim wschodzie .Tutejsze kobiety maja hopla na punkcie posiadania bialej skory (przeciwnie niz my bladolice-hi hihii) dlatego pelno tu specyfikow wybielajacych a nie uswiadczysz brązerow,
posmarowalam sie wczoraj pierwszy raz ---uzylam patyczka kosmetycznego ,troszke poswedzialo ale ogolnie tak jakbym wogole nic nie aplikowala
dzis dzien drugi --ta sama procedura --ponoc na efekty trzeba poczekac ale i tak co chwila patrze w lustro .wiem ze stezenie hydrohinonu jest tu duze ale ktoras z was pisala cos na temat lekarzy niemieckich ktorzy przepisuja jakas masc z taka sama zawartoscia 4% hydrohinonu ,,nie wiem czy ten zachodni specyfik tez ma tretinoine w skladzie ? pozdrawiam
Dziękuję. Żałuję, że w Polsce nie ma zbyt dużego wyboru mocniejszych preparatów rozjaśniających
Myślę, że w niedługim czasie zobaczysz efekty po tym specyfiku, zwłaszcza, że masz tą najsilniejszą wersję (zazdroszczę ) Skład ma rzeczywiście imponujący, wszystko co najskuteczniejsze w jednym. Wspomniany przez Ciebie hydrochinon w większym stężeniu występuje chyba w Pigmanormie (niestety również niedostępny w Polsce z tego co pamiętam).
Jestem ciekawa wpływu tretinoiny na przebarwienia. Ja biorę od wielu miesięcy Izotek/Roacuttan na trądzik, czyli dość dużą ilość tretinoiny, ale wewnętrznie, jednak nie zauważyłam żadnego wpływu leku na przebarwienia. Możliwe, że konieczne jest właśnie stosowanie zewnętrznie.
Mam nadzieję, że wiesz o teratogennym działaniu tretinoiny (również stosowanej zewnętrznie).
Proszę, pisz tutaj o efektach. Trzymam kciuki, żeby plamska jak najszybciej zeszły
Agul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 22:05   #1472
sylvi81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 79
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witam anne28, wiem, że pisałaś, aby nie sugerować się wcześniejszym zdjęciem, ale różnica jest ogromna. Wiadomo nie zniknęły całkiem, ale jest dobrze, po użyciu fluidu, czy pudru, pewnie ich już nie widać?

Mam tylko nadzieje, że w końcu wynajdą coś co pomoże nam wszystkim, raz na zawsze uporać się z plamkami
sylvi81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 10:36   #1473
12malwina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witam!
Mam pytanie czy wie ktos gdzie kupic Tanio zestaw Cosmelan, badz tylko cosmelan 2 ? byalbym bardzo wdzeczna za odpowiedz
Pozdrawiam Malwi
12malwina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 12:50   #1474
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witam
Skończył mi się słoiczek z cosmelanem 2, kupiłam dzisiaj w gabinecie kosmetycznym w Szczecinie za 450 zł. Szukaj dobrych gabinetów które wykonują cosmelan, tam na pewno go dostaniesz. Możesz spróbować w internecie cały zestaw - nie próbowałam bo obawiam się podróbek.
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 14:15   #1475
Agus177
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez 12malwina Pokaż wiadomość
Witam!
Mam pytanie czy wie ktos gdzie kupic Tanio zestaw Cosmelan, badz tylko cosmelan 2 ? byalbym bardzo wdzeczna za odpowiedz
Pozdrawiam Malwi
Malwina,

Polecam raczej gabitety kosmetyczne, niz internet. Lepiej nie ryzykowac z tym kremem,zeby nie kupic juz otwieranego, bo on traci waznosc po 3 m-cach od otwarcia.
Polecam gabienet Novaderm na ul. Chlodnej w W-wie. Sam Cosmelan2 kosztuje 450 zl, na pewno jest to cena dla pacjentki, ktora robila zabieg cosmelan w tym gabinecie, ale nie wiem czy mozna go kupic za ta cene, jesli nie robilas tam zabiegu.

Pozdrawiam,
Agus177 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 21:16   #1476
rene38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 22
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

WITAJCIE COSMELANKI!!!
JAK MIŁO ,ŻE WCIĄŻ TRWACIE NA CZACIE .Z BRAKU CZASU NIE MOGŁAM CIĄGLE WSZYSTKICH WĄTKÓW ŚLEDZIĆ. CIESZĘ SIĘ ,ŻE SĄ TAKIE OSÓBKI JAK --MOLI,KTÓRA JEST WCIĄŻ POMOCNA I NIE ZASTĄPIONA .TAK ,TAK PANI DR , JA RÓWNIEŻ MAM PYTANKO -BĘDĘ WDZIĘCZNA ZA ODPOWIEDZ .CZY KREM LIERAC MAT-CHRONO -NAWILŻA TWARZ ,BO U MNIE W OGÓLE ,A NA DODATEK PO NAŁOŻENIU FILTRA LA ROCHE-POSEY WAŁKUJE SIĘ I ŻLE WYGLĄDA NA NIM COVERMAK ,CZY MOŻE JA GO NIEODPOWIEDNIO UŻYWAM, CZY COŚ Z MOJĄ BUŻKĄ NIE TAK -WIDAĆ PO NIM KAŻDĄ 'DZIURĘ' ŁAAŁ,OKROPIEŃSTWO
PROSZĘ DORADZ MI CO ZROBIĆ ,JAKIE KREMY STOSOWAĆ ,TY JESTEŚ TAKA "OBRYTA"W TEJ KWESTI
POZDRAWIAM PA !
rene38 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 12:24   #1477
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez rene38 Pokaż wiadomość
TAK ,TAK PANI DR..
..w samo sedno uderzylas wow - Dr - nie wiesz ile obecnie kosztuja mnie braki ambicji z przeszlosci - dawno temu nie dostalam sie na medycyne i nigdy wiecej juz nie probowalam teraz wale glowa w mur bo minelo bezpowrotnie (obiecuje sobie ze w next lifie bardziej sie przyloze)
Cytat:
Napisane przez rene38 Pokaż wiadomość
CZY KREM LIERAC MAT-CHRONO -NAWILŻA TWARZ ,BO U MNIE W OGÓLE ,A NA DODATEK PO NAŁOŻENIU FILTRA LA ROCHE-POSEY WAŁKUJE SIĘ..
Kochana Rene - czy ten kosmetyk o ktorym piszesz to nie przypadkiem krem o gestej konsystencji - zamiescilam fotke z mojej pielegnacji - ten o ktorym piszesz to nie ten po prawej u samej gory?
jesli tak to pociesze Cie - z twoja buzka wszystko Ok - po prostu ten krem jest przeznaczony wylacznie na noc ; to ze sie walkuje ( i po nalozeniu wchlania sie do "sucha") to calkiem normalne - czasem kiedy naloze go zbyt duzo rowniez sie walkuje natomiast cudnie nawilza i matuje jednoczesnie (..i nie zapycha i nie uczula i ma wit C,A i E..) to emulsja - pod ta sama nazwa, na fotce wystepuje na pozycji 3 liczac od lewej
Nie mialas emulsji mat-chrono na dzien - wyprobuj (ja dostalam kiedys probke w aptece) ja polecam bo zuzylam juz kilka opakowan (5-6?) i od tego czasu nie zamienilam na inny jak na razie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pielegnacja.face.jpg (62,4 KB, 108 załadowań)
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-06, 13:34   #1478
a46
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 57
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Laseru nie polecam, ja po drugim zabiegu dostałam 3 razy więcej plam i s bardzo rozlane, naprawde nie polecam!
a46 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 18:18   #1479
sylvi81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 79
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

moll_y kochana, ja również mam pytanko do Ciebie, czy te kosmetyki na zdjęciu, wszystkie były przez Ciebie używane, bo chciałam spytać o ten bronzer z lancome, czy go używałaś i czy jest godny polecenia?
Dzięki i pozdrowienia
sylvi81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 20:38   #1480
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez sylvi81 Pokaż wiadomość
czy te kosmetyki na zdjęciu, wszystkie były przez Ciebie używane, bo chciałam spytać o ten bronzer z lancome, czy go używałaś i czy jest godny polecenia?
Sylvi - owszem wszystkie sa w uzyciu zamiescilam fotke z cala pielegnacja bo zrobilam kiedys zdjecie do innego watku i akurat mi zostala, bronzer Lancome mam od kilku m-cy i zuzywam go na dekold ale rowniez na twarz, w miejscach gdzie nie ma plamek ..ot tak dla rownowagi kolorystycznej mojej twarzy godny polecenia bo to moj najlepszy dotychczas (np lepszy od diora) bez drobinek a co najwazniejsze - szybko sie wchlania i nie robi plam, poniewaz krem jest w kolorze brazowym daje natychmiastowy efekt opalenizny (ale ten niezmywalny dopiero po 2h) to chyba wyczerpalam temat uff
pozdrawiam
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 11:37   #1481
rene38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 22
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziękuję CI droga MOLLI za odpowiedz , dla mnie bez naukowego tytułu i tak zasługujesz na dr
Zawsze można na Ciebie liczyć
nie spodziewałam się ,aż takiej odpowiedzi wizualnej-ale ty jesteś precyzyjna!!!!
jednak używam emulsion hydratante i nie nawilża mi tak twarzy ,jak np.avene. może już ją przesuszyłam az za nadto tym złuszczaniem?
wciąż też widoczne są te rozrzeżone pory-ot problem a co na to macie? ach te niedoskonałośći
pozdro...
rene38 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-07, 12:46   #1482
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez rene38 Pokaż wiadomość
..jednak używam emulsion hydratante i nie nawilża mi tak twarzy ,jak np.avene. może już ją przesuszyłam az za nadto tym złuszczaniem?
wciąż też widoczne są te rozrzeżone pory-ot problem a co na to macie? ach te niedoskonałośći
Kochana Rene dziek's za bb mile slowa
(..eh gdybym tak we wszystkim blyszczala taka precyzja )
Hm z tymi nawilzaczami to pewnie jak z cosmelanem - dla kazdej z nas cos innego jest najlepsze do typowego nawilzania-nawilzania zakupilam przed swietami Hydrabio (wersja lekka) Biodermy i musze powiedziec ze swietnie nawilza, jak dotad to chyba jeden z lepszych moich nawilzaczy na uwage napewno zasluguje jeden z moich pierwszych kremow pielegnacyjnych - Chanel Hydramax - niegdys pod ta nazwa a od kilku lat "Hydramax +" ..no i w koncu musieli cos ulepszyc kupowalam go bez opamietania pare ladnych lat temu a potem zmienili na tego plusa i juz nie to samo chociaz - kiedy cosmelan 2 wysuszyl mi potwornie twarz na jesieni dostalam probke tego turbo nawilzacza i utwkil znow w mojej swiadomosci jako jedyny, ktory tak swietnie zlagodzil podraznienia i ogien na twarzy.
Co do rozszerzonych porow - jest taki specyfik z Biotherm'u (z serii Biopur) mnie akurat pomagal w periodach ze zbyt wyraznymi porami, to mini produkt (lotion) z aplikatorem z gabeczka ktory stosuje sie po umyciu twarzy, dziala bez zarzutu tak jak obiecywal producent - zaciesnial pory i pamietam ze bylam z niego zadowolona
Inne, ktore zwezaja pory to maseczka ktora nakladam 2x w tyg - Guerlain Issima (jest na zdjeciu po prawej, na dole) jej glowne zadanie to oczyszczenie skory ale przy tym pewnie swietnie odtyka pory ktore po takiej porcji oczyszczania wygladaja zdecydowanie lepiej (albo raczej nie wygladaja bo trudno je dostrzec)
P.S Rene to w koncu ktory specyfik Lieraca sie tak walkuje..? emulsja(?)

__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 14:56   #1483
rene38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 22
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

DZIĘKI -MOLLI
Znow bardzo wyczerpująca odpowiedz.wracając do mojego problemu ,to sama emulsja Lierac się nie wałkuje ,ale gdy dołoże do tego filtr La Roche-Posey i na to Covermak wówczas efekt nie jest ciekawy. Twarz wygląda nie naturalnie ,jak maska-nie spajają się ze soba te kosmet. ,a może zmienic Covermak na inny podklad ?Jak myślisz?
rene38 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 16:03   #1484
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez rene38 Pokaż wiadomość
.. sama emulsja Lierac się nie wałkuje ,ale gdy dołoże do tego filtr La Roche-Posey i na to Covermak wówczas efekt nie jest ciekawy. Twarz wygląda nie naturalnie ,jak maska-nie spajają się ze soba te kosmet. ,a może zmienic Covermak na inny podklad ?Jak myślisz?
Mnie filtry LRP wogole nie podchodza bo primo - sie walkuja wlasnie secundo - zapychaja mnie niestety; ja na emulsje mat-chrono uzywam Clarins +40 ale rozumiem ze wolisz wyzsza ochrone (+50) - a probowalas Vichy CapitalSoleil +50 ecran ultra-fluide? konsystencje ma podobna do Clarins'a a wchlania sie odrobine gorzej niz on, za to - na mojej paszczy,duzo lepiej niz emulsja LRP +50 (i nie zapycha choc w wiekszej ilosci tez ma tendencje do walkowania ale mozna nad tym popracowac
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 16:04   #1485
marcysiagrom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
GG do marcysiagrom
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

WIATA, JA ROWNIEZ JESTEM PO ZABIEGU COSMELAN, ZAWSZE MIALAM PROBLEMATYCZNA SKORE, PRZEBARWIENIA, PRYSZCZE, SWIECENIE SIE, SZEROKIE PORY, NO I JUZ ZMARSZCZKI ITD,,,,ROBILAM WSZYSTKIE RODZAJE KWASOW JAKIE SA NA POLSKIM RYNKU, MIKRODERMABRAZJE 15 RAZY, ZABIEGI PRZEROZNE, AZ ZROBILAM CUDOWNY COSMELAN , JESTEM JUZ 6 MIESIECY PO NIM A EFEKT JEST NIESAMOWITY,,NOWA SKORA,, KOSZT 2,TYS,DO TEJ PORY UZYWAM CALY CZAS KREMU COSMELAN 2 I KREM ,,K,, FAKTOR,KREM COSMELAN 500ZL A KREM ,,K,, FAKTOR 270ZL, POLECAM TEN ZABIEG REWELACJA
marcysiagrom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-08, 21:08   #1486
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Talking Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cześć dziewczyny Od roku używam świetnego kremu firmy MENE&MOY SYSTEM Skin Rejuvenation Program FACIAL SUNBLOCK SPF 30 z dużą zawartością wit C i E. Jest super chroni i złuszcza naskórek, nie wałkuje się. Często wyjeżdzam do Portugalii gdzie słoneczko przygrzewa mocniej niż u nas i o dziwo filtr 30 jest wystarczający. Choć na początku miałam opory teraz wiem że to jedyn krem z którym się nie rozstaję.
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 14:22   #1487
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Od roku używam świetnego kremu firmy MENE&MOY SYSTEM Skin Rejuvenation Program FACIAL SUNBLOCK SPF 30 z dużą zawartością wit C i E. Jest super chroni i złuszcza naskórek, nie wałkuje się. Często wyjeżdzam do Portugalii gdzie słoneczko przygrzewa mocniej niż u nas i o dziwo filtr 30 jest wystarczający. Choć na początku miałam opory teraz wiem że to jedyn krem z którym się nie rozstaję.
Wow! Cassata - co to za krem nie znalazlam go moja wyszukiwarka; napisz cos wiecej, masz jakies namiary na stronke na ktorej mozna kupic? jak sie wchlania, plamy nie ciemnieja? potrzebna wielokrotna reaplikacja? jaka jest zawartosc wit.C? ot zestaw pytan czekam z niecierpliwoscia na odp
pozdrawiam
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 15:16   #1488
anne28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

witajcie,

moll-y tak popatrzylam na palete twoich specyfikow i mam pytanie: co to za krem z Nuxe i czy jestes zadowolona? (bylam kiedys na kupnie czegos z Nuxe ale znajoma odradzila mi kosmetyki tej firmy) i co to za specyfik Heleny Rubinstein?
pozdrawiam wszystkie serdecznie

ps. zakupilam cosm 2 u dermatologa za 500 zl. mimo ze zabieg wykonywalam na wlasna reke wybieram sie do niej na konsultacje zeby ocenila okiem fachowca moja buzie. tak jak pisala sylwi po nalozeniu podkladu (moj faworyt isadora) twarz jest calkiem ok.
anne28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 22:17   #1489
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez anne28 Pokaż wiadomość
moll-y tak popatrzylam na palete twoich specyfikow i mam pytanie: co to za krem z Nuxe i czy jestes zadowolona? (bylam kiedys na kupnie czegos z Nuxe ale znajoma odradzila mi kosmetyki tej firmy) i co to za specyfik Heleny Rubinstein?
Witaj Anne
Krem Nuxe to étincelante Soin Peeling éclat; kupilam go chyba w sierpniu skuszona 5 gwiazdkami na KWC, juz nie pamietam czy zamiescilam recenzje tego kosmetyku na wizazu ale to wszystko prawda co o nim pisza - rozjasnia buzie i wygladza nierownosci; ja go stosowalam tuz po tym jak plamki bardzo rozjasnily sie po thiospot i bylam zachwycona rezultatem natomiast napewno przerazona zapachem dla mnie jest zbyt intensywny, jakby kwiatowy (..zasugerowalam sie zapewne zawartym ekstraktem z makow czerwonych) zbyt ciezki i nawet mdlacy ale - jak pisalam - dziala i to od pierwszego zastosowania (..tak chyba pisza wszystkie dziewczyny..)
Co do HR - to Collagenist Eye Zoom, moj ulubiony krem pod oczy do ktorego wracam zawsze gdy jakis nowo wyprobowany specyfik nie okaze sie super-super uzywam od lat x a obecnie koncze x-opakowanie i mysle ze na dniach udam sie do perfumerii na zakupy
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-10, 07:14   #1490
sylvi81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 79
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

moll_y dzięki serdeczne za odpowiedż
Czytałam również bardzo dobre opinie o samoopalaczu z Clarinsa,
ale tak pozatym to czy osoby z przebarwieniami mogą używać bronzerów, samoopalaczy???
sylvi81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 12:20   #1491
mika2910
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11
GG do mika2910
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cześć dziewczyny! Przyglądałam się forum od dłuższego czasu aż wreszcie postanowiłam zostać jego aktywną uczestniczką
Zobiłam sobie Cosmelan w Krakowie 19.01.08 i muszę przyznać, że to chyba pierwszy zabieg który rokuje nadzieje na poprawę.
Nie jestem taką typową "plamką", całą buzię mam gładziutką, bez plam, przebarwień i innych tego typu dolegliwośći..poza policzkami...
Pod koniec szkoły średniej zaatakował mnie trądzik, tylko w tym miejscu. Niestety nie były to zwykłe krostki...ale bardzo ciężka postać..ropienie te zbiły się w kilka dużych, zrobiła się przetoka (...wazne, ze udało sie to zwalczyć-najpierw (a właściwie na końcu, gdy trafiłam na prawdziwego lekarza, przez duże L)) ) przy pomocy Roaccutane. Wcześniejsze próby zwalczenia choroby konczyły się nasileniem objawów-były to albo zbyt małe dawki leków lub takie, które wywołały uczulenie.
Miałam juz chyba wszystkie lasery, kwasy, i różnica jest kolosalna ale dla mnie to i tak niedosyt...i przeczulenie na punkcie swojego wygladu - jak twierdza inni.
Musze przyznać, ze po cosmelanie widac rozjaśnienie plam, ale co ważniejsze spłycenie tych okropnych dziurek...wlasciwie to mogłabym bardziej pochwalić rezulaty ale nie chcę zapeszać)
Mam pytanie-czy po zabiegu lekarz dawał Wam pozostałość maski Cos 1 razem z faktorem K?
I czy któraś z was uzywała blokera +50 Shiseido? chodzi mi mianowicie o konsystencje..odwiedziłam ostatnio kilka aptek i perfumerii w Krakowie i delikatnie mówiąc wybór blokerów był raczej ubogi..
pozdrawiam serecznie))
mika2910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 14:27   #1492
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cześć Moll-y. Kremiki których używam znajdziesz na tej stronie http://www.bio-med.pl/monemoy.html .Gabinet prowadzi sprzedaż wysyłkową, ja u nich kupuję bezpośrednio i przy okazji otrzymuję konsultacje jaki krem i kiedy używać. Aktualnie polecam SUNBLOCK SPF 30 nie wałkuje się nie zostawia białej maski szybko się wchłania jest bardzo wydajny. Jeżeli chodzi o zawartość wit C wszystkiego dowiesz się na powyższej stronie.
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 14:59   #1493
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

MIKA Zabieg robiłam w Szczecinie w grudniu, resztę maski COSMELAN 1 nie dostałam, tylko w komplecie cosmelan 2 i krem K Faktor oraz kilka próbek Vichy Capital Soleil SPF 60, które w ostateczności "bo za darmo" zużyłam.
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 16:29   #1494
sylvi81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 79
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

marcysiagrom witam, a gdzie robiłaś zabieg?
I jak było odrazu po zabiegu?
Gratuluje zadowolenia z zabiegu
Czyli jest jednak kilka osób, którym cosmelan bardzo pomógł
sylvi81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 18:07   #1495
Agul
Rozeznanie
 
Avatar Agul
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 552
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez sylvi81 Pokaż wiadomość
ale tak pozatym to czy osoby z przebarwieniami mogą używać bronzerów, samoopalaczy???
Sylvi81 myślę, że z dermatologicznego punktu widzenia osoby z przebarwieniami mogą spokojnie stosować samoopalacze Natomiast z praktycznego-jeśli używa się jednocześnie kremów rozjaśniających i wybielających (m.in. Thiospot, Neostrata, itp.) to myślę, że mija się to z celem, gdyż mogą powstać plamy w miejscach, gdzie samoopalacz został rozjaśniony przez krem
Można oczywiście stosować samoopalacz na różne okazje, u mnie niestety podkreśla on plamy, które ciemnieją wraz z resztą twarzy.

Jestem natomiast wielką zwolenniczką bronzerów (w sensie pudrów brązujących ), które w żaden sposób nie kolidują z kuracją rozjaśniającą, za to w dużym stopniu pozwalają na ich ukrycie. Przyznam się, że w chwilach największych dołków z powodu plam, pozwalały mi przeżyć (tak, tak) właśnie bronzery.
Uważam, że na tłustych filtrach bronzery wyglądają bardzo ładnie tworząć delikatny efekt glow
Agul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 18:19   #1496
Agul
Rozeznanie
 
Avatar Agul
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 552
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez mika2910 Pokaż wiadomość
odwiedziłam ostatnio kilka aptek i perfumerii w Krakowie i delikatnie mówiąc wybór blokerów był raczej ubogi.
Mika-witamy
O tej porze roku ciężko zdobyć filtry w aptekach stacjonarnych. Na mnie zawsze patrzą ze zdziwieniem, gdy w styczniu pytam o filtry. Spróbuj w aptekach internetowych lub na Allegro. A w aptekach stacjonarnych pewnie już niedługo pojawią się tegoroczne serie filtrów

Widać trochę nas -plamiastych- jest. Tylko dlaczego idąc ulicą wszytskie przechodzące dziewczyny mają takie cudowne jednolite cery, które wpędzają mnie w kompleksy
Agul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 21:48   #1497
mika2910
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11
GG do mika2910
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Właśnie dokonałam zakupu na Allegro, 2 opakowania La Roche 50+, jeden tradycyjny, a drugi barwiący-coś jak żel koloryzujący.
Zobaczymy jutro jak zadziała
mnie zawsze martwi, albo nie- doprowadza do szału ten biały filtr który pozostaje na twarzy po aplikacji blokera ,wygladam wtedy jak córka młynarza, a karnację mam raczej średnią, więc bronzerów używam przez cały rok.
Moge polecić z Guerlain, mozaika, ja mam wersje dla blodynki albo mój nowy wynalazek-pryzmy Givenchy, odcień 05 Happy Sun, naprawdę daje super efekt, a najlepiej położony bespośrednio na krem, buzia wygląda tak świetliscie
mika2910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 21:56   #1498
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Agul Pokaż wiadomość
Tylko dlaczego idąc ulicą wszytskie przechodzące dziewczyny mają takie cudowne jednolite cery, które wpędzają mnie w kompleksy
Agul nie przejmuj sie tak; pomysl ja w swoim otoczeniu spotykam sie z bardzo mlodymi osobami i codziennie widze dziewczyny wieku 22-24 ktore naprawde maja nieladne cery - uczulenia, zaskorniki albo blizny potradzikowe - nie jest tak wesolo jak piszesz albo Ty zwracasz uwage tylko na te laski ktore promienieja cera wierze ze ktoregos dnia znajdzie sie pan doktor przez mega duze D () i odkryje cudowny eliksir z efektem cofajecego sie czasu (ja odrazu zamawiam 10 lat wstecz a co - jak szalec to szalec znow bede miec 20 lat ) a tak na marginesie to w kwietniu szykuje sie na moj pierwszy botox - nie zeby bylo trzeba ale przekazano mi "tajne info" dotyczace prewencji wystepowania zmarszczek i okazuje sie ze powinnam zaczac w wieku lat 25 jestem spozniona o jakies 5 lat wiec postanowilam sie czem predzej poprawic

P.S ..a jesli ktoras znow napisze ze inni oskarzaja Ja o zbytnie przejmowanie sie wlasnym wygladem to niech zajrzy w moje posty - chyba przebijam wiekszosc pod tym wzgledem
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 22:02   #1499
mika2910
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11
GG do mika2910
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez sylvi81 Pokaż wiadomość
marcysiagrom witam, a gdzie robiłaś zabieg?
I jak było odrazu po zabiegu?
Gratuluje zadowolenia z zabiegu
Czyli jest jednak kilka osób, którym cosmelan bardzo pomógł
Robiłam zabieg u doktor Lucyny Woliczko, która równiez przyjmuje w klinice Bona Dea przy ul. Smoleńsk 25.
Dodam, ze ja miałam zalecenie aby maskę cos 1 trzymać na twarzy..uwaga do 12H..ale mam dosyć grubą skórę, która doknięta była bliznami, po wielu zabiegach więc i odporność znacznie większa niż u przecietnej osoby. Ponadto mam do p. doktor 100% zaufanie, moge śmiało powiedzieć że uratowała mi twarz
moze kiedyś odwaze się wrzucić zdjecia jak kiedyś wyglądałam...
twarz była spuchnieta, czerwona (a ze przy okazji zrobiłam sobie delikatnie usta Surgilips), wyglądałam jak bohaterka horroru-bez charakteryzacji
Dodam, ze cosmelan mi zrobiono po wcześniejszym połozeniu biomedicu z LRP. na drugi dzień miałam stosować tylko nawilżacze, a od trzeciego cos2, i tez uwaga od 4-6 godz. ale wszystko zależy od indywidualnych potrzeb pacjenta (koleżanki tez były i cos1 jak i 2 znacznie krócej). Po zabiegu pojawiłam się przez trzy dni w pracy ale w końcu nie wytrzymałam i poprosiłam o L4, miałam prawie 2 tygodnie tylko i wyłącznie na zajmowanie się sobą
mika2910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 10:16   #1500
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Nadal smaruję się cos 2 na noc. Zdaża mi się że w nocy bezwiednie się podrapię po twarzy makabra, na drugi dzień mam ochydne szramy. Wam też się to zdarza. Co robicie by tego uniknąć.
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:44.