Nie lubisz kogoś? Wylej to! - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-28, 18:33   #451
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Chciałam zacząć od podziękowań dla osób, które zadały sobie odrobinę trudu i samodzielnie wyciągnęły wnioski, kto tu i czego jest winien.


Ale zacznę od tego, że cała aż spuchłam z dumy, że są tu osoby, które mają tyle samozaparcia, żeby śledzić moje wypowiedzi i wystawiać mi -najlepiej za plecami- odpowiednie laurki.
Podziwiam, że się komuś chce i współczuję nudnego prywatnego życia, że poświecały czas na drobiazgowe analizowanie moich wypowiedzi.


A tym, że mnie ktoś nie lubi, to się nie przejmuję, naprawdę.
Liczy się dla mnie to, że z wzajemnością -jak się okazało- lubią mnie osoby, które i ja lubię i na które w tych dniach mogłam liczyć.


Dziękuję wszystkim osobom, które miały odwagę stanąć po mojej stronie (wybaczcie, że, zbiorowo, ale zaraz zaczęłoby się od nowa analizowanie kogo wymieniłam, a kogo nie, komu się podlizuję, a komu nie...)
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 18:33   #452
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
to jej prywatna sprawa.może dlatego dała hasło,bo nie każdy potrafi zrozumieć jej światopogląd.
No to szkoda, że się ochoczo dostrzega przysłowiową drzazgę w oku bliźniego, a nie dostrzega belki w swoim. W tłumaczeniu: często gęsto się przypisuje innym zachowania, które samemu się pięknie uskutecznia.
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 18:33   #453
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

ja chciałam napisać tylko tyle: nie podoba mi się prywata na forum, co innego na społecznościach ,ale w normalnych wątkach przez dwie strony pisanie "jak miło Cie widzieć, my jesteśmy takie a takie, robiłyśmy to i to"..to trochę brak szacunku do innych, moim zdaniem, od tego jest pw.
Miedzy innymi z tego powodu zniechęciłam się do pisania na plotkowym.

Po drugie wątki są dla wszystkich i teksty typu "nie wtrącaj się" są dla mnie delikatnie mówiąc szokujące...na Wizażu się jeszcze z takim czymś nie spotkałam. Nawet na społecznościach każdy ma prawo się "wtrącić"...

swojego zdania na temat ZP i Fresy pisać nie bedę bo żadne argumenty już raczej do nikogo nie przemawiają na tym etapie dyskusji

Co do tematu wątku- lubienia i nielubienia osób na forum to staram się dystansować bo to tylko forum, czasem mi trudno bo jestem emocjonalna mam parę osób, za którymi nie przepadam ale ich posty czytam z ciekawością chociaż czasem robią się przewidywalne...ale tak się dzieje zazwyczaj jak się "zna" kogoś sposób pisania i poglądy .
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 18:33   #454
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Nie chcę przeciągać tutaj, żałożymy za moment dyskusję na forum technicznym na temat zmian w regulaminie i jak należy je rozumieć.

Wspólnie określimy kto ma pisać co, jak, gdzie i kiedy?
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 18:34   #455
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
Mnie akurat nie zrozumiałaś w ogóle.
Tu nie biega o zakichane hasło tylko o ciągłe podśmiewujki a wręcz sygnały ,ze są tam obsarowywane wizażanki od stóp do głów.
Wymieniajcie i komentujcie się tymi swiatopoglądami na PW czy g-g a wywlekanie i obnoszenie sie tym na forum jest żenujące.
Posłużę się Twoim postem Łajko.
Żeby cos powiedziec wyraźnie, żeby nie było niedomówień
Tu nie chodzi o to, że wszyscy chca mieć hasło. Może trudno w to uwierzyc, ale są na wizażu osoby, którym nie zależy na czytaniu bloga Cześki.
Nie chodzi o to, że ona ma hasło i że tylko niektórzy mogą tam wejśc.
Chodzi własnie o to o czym pisała Łajka.
O te ciągłe napomykania, podpisy, dawanie do zrozumienia i puszczanie do siebie oczka, że kogo to się tam nie obrabia.

To tez jest kreowanie się na kogos tam.
Ale to tylko inni nie mogą się kreować, prawda?
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 18:35   #456
goldfish3000
Wtajemniczenie
 
Avatar goldfish3000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 543
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Ja bym była za
Ale off topy bywają zabawne
I społeczności się z nich robią, i w ogóle

__________________


Jestem w szoku.
Zaraz wracam.



Mój suwaczek
goldfish3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 18:36   #457
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
No jak to nie jesteś od umoralniania?
Przed chwilą wszytskich pouczyłas żeby pamiętały, że można lubic kogos zupełnie odmiennego.

No tak
Bo co innego pouczyć wszystkich albo niektórych, takich co z nimi na watku nie rozmawiamy... takich to nawet fajnie pouczyć, ja to rozumiem.
Dużo trudniej umoralnić koleżankę.

A Fresa chciała zbawic świat w pojedynkę. I naprawdę masz rację, że nie warto.
Świat na to nie zasługuje
nie pouczam.chciałam wychamować i pokazać,że osoby o róznych zainteresowaniach i spojrzeniu na świat może się lubiec.
czy mało jest tu paplaniny na jedną stronę,czy na drugą,czy muszę dokładać jeszcze swój głos?można byc też po środku.
właśnie taka jestem.
Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
Mnie akurat nie zrozumiałaś w ogóle.
Tu nie biega o zakichane hasło tylko o ciągłe podśmiewujki a wręcz sygnały ,ze są tam obsarowywane wizażanki od stóp do głów.
Wymieniajcie i komentujcie się tymi swiatopoglądami na PW czy g-g a wywlekanie i obnoszenie sie tym na forum jest żenujące.
wiesz ,chyba wrócę się i poczytam sobie wstecz.zobaczę ,czypisze coś o obsmarowywaniu wizażanek,czy jak plotka- nie dorabiacie do jednego zdania całej historii
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-28, 18:39   #458
insomnieux
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 493
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Luba- nie wiem co Fresa miałaby napisac, zawsze umiała odpowiadać na ataki myślę ze i tym razem potrafiłaby. ja jej nie atakuje, jestem tu neutralna, ale jak 10 stron było dosłownie o niej to mogłaby sie odezwać.
chociaż teraz widze, ze do ataku wkroczył złosliwiec a głowną dyskutantką(jest takie słowo? ) jest TmargoT.

edit: zauwazylam, ze Fresa sie wypowiedziała. ale nie edytuje postu bo byłby wtedy bez sensu.
__________________
biegnę przed siebie nie patrząc na to, że mogę się przewrócić.
insomnieux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 18:40   #459
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez goldfish3000 Pokaż wiadomość
Ale off topy bywają zabawne
I społeczności się z nich robią, i w ogóle

Są fajne pod warunkiem, że nie są dłuższe niż na stronę
Potem z wątku robi się już bagno i niektórym nie chce się już w takim wątku wypowiadać.
Ja tak czasem mam.
Bo zanim dotrę do jakiejś sensownej wypowiedzi, muszę przebrnąć przez strony nic niewnoszącego offtopu.

Na społecznościach też się udzielam, ale z dziewczynami rozmawiamy tylko tam
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 18:40   #460
goldfish3000
Wtajemniczenie
 
Avatar goldfish3000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 543
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez insomnieux Pokaż wiadomość
Luba- nie wiem co Fresa miałaby napisac, zawsze umiała odpowiadać na ataki myślę ze i tym razem potrafiłaby. ja jej nie atakuje, jestem tu neutralna, ale jak 10 stron było dosłownie o niej to mogłaby sie odezwać.
chociaż teraz widze, ze do ataku wkroczył złosliwiec a głowną dyskutantką(jest takie słowo? ) jest TmargoT.
Fresa już się wypowiedziała.
Parę postów temu.
__________________


Jestem w szoku.
Zaraz wracam.



Mój suwaczek
goldfish3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 18:43   #461
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Do tej pory sądziłam, że sympatie i antypatie są na forum mniej lub bardziej, ale w jakiś elastyczny sposób kontrolowane.
Przyzwolenie "szefostwa" na rozwinięcie takiego wątku, hmmm...
Można było przewidzieć, czym to się skończy.
Dwa obozy.
Główna debata poszła w kierunku jednej osoby, która koniec końców podziękowała Wam za poświęconą jej uwagę.
"Szefostwu" gratuluję.
Celu i sensu tego nie dostrzegam...
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-28, 18:43   #462
insomnieux
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 493
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez goldfish3000 Pokaż wiadomość
Fresa już się wypowiedziała.
Parę postów temu.
wiem, zauważyłam akurat jak dodałam posta, dlatego go zedytowałam.
__________________
biegnę przed siebie nie patrząc na to, że mogę się przewrócić.
insomnieux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 18:52   #463
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

ooooo...znowu bede mogła pisać kogo nie lubię nie lubię nikogo ...tylko siebie ...żartowałam, ale to było do przewidzenia, że jak założy się taki temat to będą wywlekać brudy i pisać kto kogo nie lubi Jeżeli nie jest to obraźliwe to dlaczego nie napisać nie lubię Cię bo...... to tylko krytyka, którą trzeba umieć odbierać.....mnie nie lubią za:

impertynencję
niekiedy wulgarność
wieczną chęć naprawiania świata i ludzi
złośliwość

nie obrazam sie kiedy ktoś mi powie, nie lubię u ciebie, że się do wszystkiego wtrącasz chociaż to nie twoja sprawa, nie lubię Cię bo jesteś wredna i złośliwa taka jestem i tak mnie ludzie odbierają umiem to przyjąć
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 18:55   #464
goldfish3000
Wtajemniczenie
 
Avatar goldfish3000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 543
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Są fajne pod warunkiem, że nie są dłuższe niż na stronę
Potem z wątku robi się już bagno i niektórym nie chce się już w takim wątku wypowiadać.
Ja tak czasem mam.
Bo zanim dotrę do jakiejś sensownej wypowiedzi, muszę przebrnąć przez strony nic niewnoszącego offtopu.

Na społecznościach też się udzielam, ale z dziewczynami rozmawiamy tylko tam

No bywają upierdliwe. Oczywiście poza tymi, w których sama offtopuje
Nie, to był żart.
Choć to, że bywają czasami to upierdliwe to fakt, ale to już chyba taki urok tego forum a bywa, że same offtopy są czasami ciekawsze od wypowiedzi na temat.



I już się przywyczaiłam
__________________


Jestem w szoku.
Zaraz wracam.



Mój suwaczek
goldfish3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 18:56   #465
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

przeleciałam kilka ostanich stron wątku i nie znalazłam nic ,co potwierdzałby teorie(poza jedną wypowiedzią całkiem-spoko)spiskową na blogu.
znalazłam jednak wypowiedź cześki dotyczącą jej hasła.
Cytat:
Napisane przez Cześka Pokaż wiadomość
Zagrywka marketingowa... Ciekawe
Blog był na samym początku otwarty, ale postanowiłam go zamknąć z kilku powodów. Między innymi dlatego, że nie chcę aby o niektórych rzeczach czytał cały internet. A po kilku notkach zebrało się grono dziewczyn, które z chęcią czytają i komentują. Dostały hasło i gra muzyka.

Przecież nie moja wina, że inne dziewczyny też chcą czytać bloga. Jeżeli dostaję PW z pytaniem o hasło - nie ma problemu, hasło udostępniam. Tak to już jest, że co zamknięte to bardziej pożądane. Gdyby nie było dobrego zdania o blogu i moich notkach to i nie było by czytelniczek, a więc problemu by nie było. Nikt nie pożąda, nikt sie nie interesuje i nie czyta.

A to, że blog jest rozchwytywany i dziewczyny chcą czytać, to chyba o czymś świadczy, prawda?
Cytat:
Napisane przez lutiana Pokaż wiadomość
Cześka miała prawo założyć hasło na swojego bloga, na zasadzie "wolnoć Tomku w swoim domku", i to że jest on popularny wśród wizażanek nie sprawia by miała ona obowiązek go wszystkim pokazać.
Poza tym ona wcale go nie reklamowała, robiły to dziewczyny za nią
Żeby nie było, nie jestem posiadaczką hasła do bloga Czesi, chociaż przypuszczam, że gdybym poprosiła pewnie bym to hasło dostała
mam go w podpisie za PEŁNYM PRZYZWOLENIEM CZEŚKI
Cytat:
Napisane przez backie Pokaż wiadomość
Do tej pory sądziłam, że sympatie i antypatie są na forum mniej lub bardziej, ale w jakiś elastyczny sposób kontrolowane.
Przyzwolenie "szefostwa" na rozwinięcie takiego wątku, hmmm...
Można było przewidzieć, czym to się skończy.
Dwa obozy.
Główna debata poszła w kierunku jednej osoby, która koniec końców podziękowała Wam za poświęconą jej uwagę.
"Szefostwu" gratuluję.
Celu i sensu tego nie dostrzegam...
zgadzam się.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 18:56   #466
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
My tutaj nie o blogu Cześki. Piernik i wiatrak. Blog jest zamknięty i nie jest hostowany na moich maszynach, z czego jestem zadowolony - bo nie muszę tam zaglądać.

My tutaj o was. A dokładniej: o przyczynach waszego postępowania, waszej moralności Kalego i wykwintnych jazdach na forum.

Doprowadziłyście do tego, że:
- wyganianie kogoś z jakiegoś wątku skończy się upomnieniem moderatora;
- nagonki kilku osób na jedną noszące znamiona zorganizowanych skończą się upomnieniami moderatora dla wszystkich atakujących;

Gdybym zezwolił moderatorom za przyznanie należnych wam punktów już i teraz, miałabyś bana stałego z potężnym zapasem punktów. Daje do myślenia?

Po waszych wypowiedziach widzę, że grochem o ścianę - czujecie się wspaniale, tylko ktoś upierdliwy się was czepia, bo przecież my ich, ale nie oni nas.

Powoli zbliżamy się do zamknięcia wątku, poczekam jeszcze na kilka wypowiedzi. Tobie już dziękuję.



p.s. Zastanawiam się nad offtopem, czy aby tego też nie zapisać w regulaminie.
cudownie

jeszcze proszę o sztywne zasady kto gdzie kiedy i w jakim celu będzie mógł pisać
z góry dziękuję

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Kto sieje wiatr, zbiera burzę...
wiem
poinformuj o tym jeszcze Fresę

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Fresa SAMA? S-A-M-A??? Udowodnij to.
no dobrze, przyznaję się
swoimi brudnymi łapskami w perfidny sposób wykorzystując wszystkie znane mi techniki manipulacji wplątałam niewinną Fresę w swoje brzydkie zagrywki
wszystko wyszło na jaw
dramat


Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Przyjęliśmy jakieś zasady, o których jako właściciele nic nie wiemy?
Kiedy? Od kiedy? Kto je przejrzał, zatwierdził?
A może po prostu Ty masz zasadę nie wtrącania się w wątki? No to masz problem, bo takie reakcje będą u nas karane. Chcesz mieć prywatne forum, to je sobie załóż. SAMA.

już założyłam dziękuję za poradę

pewnie Cię zszokuję, ale nie wszystkie zasady muszą być skodyfikowane nie trzeba całego życia i wszystkich możliwych przypadków układać w kolejne punkty regulaminu...
ale jak widzę, niektórzy mają swoje poglądy na ten temat
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 18:59   #467
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 378
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

nikt nie jest wcieleniem niewinności. Ja np nie mam zamiaru dawać komuś ignora tylko dlatego że mamy różne światopoglądy albo nie odbieram go pozytywnie. Zresztą wychodzę z założenia że nawet jeśli ktoś mnie wkurzy czasem postem to lepiej niż miałby mnie znudzić. Przynajmniej wzbudził jakieś emocje
Alvesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 19:01   #468
goldfish3000
Wtajemniczenie
 
Avatar goldfish3000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 543
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość

już założyłam dziękuję za poradę
Hmm... to bardzo ciekawe.
Chętnie się dowiem więcej na ten temat
__________________


Jestem w szoku.
Zaraz wracam.



Mój suwaczek
goldfish3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 19:05   #469
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

już łapię o co chodzi powoli kumam jak to mawiają żaby.... matko nie wiedzialam ze mamy opcje pomóż HELP, wciskasz taki guziczek i wszyscy lecą na ratunek, nawet gdyby takowy był o raczej bym z niego nie korzystała. Jeżeli robi się na kogoś nagonkę to niestety tak jak w życiu trzeba sobie radzić samemu "life is brutal" mnie nikt z życiu nie pomaga z problemami radzę sobie sama


P.S. mojego jesiennego prblemu nie liczę kiedy to połowa wizażanek uratowała mi życie.....
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-28, 19:13   #470
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość

mam go w podpisie za PEŁNYM PRZYZWOLENIEM CZEŚKI
Alez nikt w to nie watpi

Cytat:
Napisane przez cc_chanel Pokaż wiadomość
już łapię o co chodzi powoli kumam jak to mawiają żaby.... matko nie wiedzialam ze mamy opcje pomóż HELP, wciskasz taki guziczek i wszyscy lecą na ratunek, nawet gdyby takowy był o raczej bym z niego nie korzystała. Jeżeli robi się na kogoś nagonkę to niestety tak jak w życiu trzeba sobie radzić samemu "life is brutal" mnie nikt z życiu nie pomaga z problemami radzę sobie sama


P.S. mojego jesiennego prblemu nie liczę kiedy to połowa wizażanek uratowała mi życie.....
Ty nawet nie musiałaś wciskać takiego guziczka, a pomoc i tak otrzymałaś...
Smutne, że już o tym nie pamiętasz, a nawet jak pamiętasz, to traktujesz to lekceważaco.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 19:17   #471
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Hm.
Może wejdę na połowę wątków na forum społecznościowym, wyłapię wypowiedzi niezgodne z regulaminem, nie omieszkam się wcisnąć ZP, poinformować o tym na tych wątkach z uśmiechem . I poczekam na reakcję wizazanek.
I oczywiście już widzę oczami duszy jak mnie AgaZ i Złośliwiec bronią przed atakami słusznie wkurzonych wizazanek, bo przecież to takie fajne i szlachetne zachowanie, wcale nie wtrącanie się w nieswoje sprawy...
A reszta wizazu wspaniałomyślnie wyciągnie wnioski, kto tu i czego jest winien - wiadomix, że nie ja z powodu kręcenia zadym i jątrzenia kłótni. Porządek musi być.
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 19:18   #472
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość

Ale zacznę od tego, że cała aż spuchłam z dumy, że są tu osoby, które mają tyle samozaparcia, żeby śledzić moje wypowiedzi i wystawiać mi -najlepiej za plecami- odpowiednie laurki.
Podziwiam, że się komuś chce i współczuję nudnego prywatnego życia, że poświecały czas na drobiazgowe analizowanie moich wypowiedzi.

dosyć zabawny zarzut w ustach osoby, która sama przetrzepała moje posty, nastukała swoich 17 tys. w ciągu 2 lat, pisze dziennie po 130 i namiętnie udziela się w fascynujących wątkach typu "odliczamy do miliona"
to co wspominałaś o tym nudnym prywatnym życiu??


Cytat:
Napisane przez goldfish3000 Pokaż wiadomość
Hmm... to bardzo ciekawe.
Chętnie się dowiem więcej na ten temat
chwylunia
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 19:19   #473
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

pmiętam dlatego hołd jaki się wizażowi należy mam w opisie.... ale tu nie chodziło o problem z inną wizażanką, czy problemem z obgadywaniem przez innych i tego typu sprawami.... miałam problem sama ze sobą, z Tż i swoim życiem.....miałam depresję i chcisałam się pociąć chciałam się zabić dlatego chciałam się pożegnać bo tu zawsze znalazłam ciepło...... o to Ci chodziło??? tego chciałaś??? żebym wywaliła to wszystko z siebie jeszcze raz??? No to proszę

WIZAŻ URATOWAŁ MI ŻYCIE... POWTARZAM ŻYCIE.... A NIE POMAGAŁ W KŁÓTNI Z KOLEŻANKĄ !!!

To tyle
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 19:20   #474
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Ja mam wrazenie, ze zaostrzanie regulaminu, kiedy problem jest z kilkoma osobami nie jest najlepszym rozwiazaniem. Jakos przytlaczajaca wiekszosc potrafi tu rozmawiac i nawet offtopowac z rozsadkiem.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 19:26   #475
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
dosyć zabawny zarzut w ustach osoby, która sama przetrzepała moje posty, nastukała swoich 17 tys. w ciągu 2 lat, pisze dziennie po 130 i namiętnie udziela się w fascynujących wątkach typu "odliczamy do miliona"
to co wspominałaś o tym nudnym prywatnym życiu??
A to fakt, kiedyś szoku doznałam, jak zobaczyłam, ile Fresa stuka postów na wątkach typu "odlicz do miliona", co jesz i tak dalej. Jej...aż tak to mnie się nigdy, ale to nigdy nie nudziło To ja już w ramach desperacji poleżeć na wyrze wolałam niż odliczać do miliona.
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 19:27   #476
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

poza tym żyjemy w świecie hipokryzji gdzie każdy mówi nie oceniam ludzi po pozorach...g****o pawda...co druga osoba jak nie zna człowieka to kreuje sobie zdanie na temat tej osoby na podstawie słów pozorów, wypowiedzi i nawet takich wirtualnych zachowań...to jest normalne...takie są ludzkie odruchy...nie oszukumy się....

Na podstawie tego co ja zrobiłam...a miałam to zrobić niemalże na Waszych oczach można wywnioskować, że jestem nienormalna wręcz pie*****a...spoko macie prawo tak uważać ...wasza opinia wasza sprawa....mnie neguję tego i nie walczę z tym...bo każdy ma prawo do swoich wypowedzi i swojego zdania...to tyle w tym temacie...jak ktoś nie wie o co chodzi to niech pogrzebie w mioch postach
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 19:27   #477
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Hm.
Może wejdę na połowę wątków na forum społecznościowym, wyłapię wypowiedzi niezgodne z regulaminem, nie omieszkam się wcisnąć ZP, poinformować o tym na tych wątkach z uśmiechem . I poczekam na reakcję wizazanek.
I oczywiście już widzę oczami duszy jak mnie AgaZ i Złośliwiec bronią przed atakami słusznie wkurzonych wizazanek, bo przecież to takie fajne i szlachetne zachowanie, wcale nie wtrącanie się w nieswoje sprawy...
A reszta wizazu wspaniałomyślnie wyciągnie wnioski, kto tu i czego jest winien - wiadomix, że nie ja z powodu kręcenia zadym i jątrzenia kłótni. Porządek musi być.
Spoks kto jak kto ale akurat Ty powinnaś doskonale wiedzieć,że i w sądzie inaczej traktuje się recydywistę a kogoś o nieposzlakowanej opinii do tej pory

....więc za duzo sie nie spodziewaj
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 19:28   #478
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
dosyć zabawny zarzut w ustach osoby, która sama przetrzepała moje posty, nastukała swoich 17 tys. w ciągu 2 lat, pisze dziennie po 130 i namiętnie udziela się w fascynujących wątkach typu "odliczamy do miliona"
to co wspominałaś o tym nudnym prywatnym życiu??

chwylunia
Benito widzę, że musisz trochę odpocząć od wizażu i od Fresy. Walisz jak zwykle z całą swoją "życzliwością" Ban tymczasowy.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 19:28   #479
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Hm.
Może wejdę na połowę wątków na forum społecznościowym, wyłapię wypowiedzi niezgodne z regulaminem, nie omieszkam się wcisnąć ZP, poinformować o tym na tych wątkach z uśmiechem . I poczekam na reakcję wizazanek.
I oczywiście już widzę oczami duszy jak mnie AgaZ i Złośliwiec bronią przed atakami słusznie wkurzonych wizazanek, bo przecież to takie fajne i szlachetne zachowanie, wcale nie wtrącanie się w nieswoje sprawy...
A reszta wizazu wspaniałomyślnie wyciągnie wnioski, kto tu i czego jest winien - wiadomix, że nie ja z powodu kręcenia zadym i jątrzenia kłótni. Porządek musi być.
Taka sama sytuacja była niedwno na 30+. Prawie taka sama
Także ktos na "swoim własnym społecznościowym" wątku powiedział o kims innym nieprzyjemną rzecz.
Także ktos inny, obcy, nie z wątku, to przeczytał.
Także zgłosił ZP i także się przyznał.
AgaZ i Złośliwiec po poczytaniu wszytskiego opowiedzieli sie (uczciwie) po stronie obrażanej wizażanki.

Jedyna znaczaca różnica była taka, że nikt nie miał pretensji do osoby, która "wlazła na watek i wcisnęła ZP". nikt, nawet dziewczyna, która w rezultacie zarobiła czasowego bana...
ale to jednak były 30+...
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 19:29   #480
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
Spoks kto jak kto ale akurat Ty powinnaś doskonale wiedzieć,że i w sądzie inaczej traktuje się recydywistę a kogoś o nieposzlakowanej opinii do tej pory

....więc za duzo sie nie spodziewaj
faktycznie calkiem-spoko to prawie jak recydywa sory leże i kwiczę ŁAJKA dobre dobre
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.