Nie lubisz kogoś? Wylej to! - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-28, 19:35   #481
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość

Jedyna znaczaca różnica była taka, że nikt nie miał pretensji do osoby, która "wlazła na watek i wcisnęła ZP". nikt, nawet dziewczyna, która w rezultacie zarobiła czasowego bana...
ale to jednak były 30+...
Trafne podsumowanie
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 19:36   #482
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
Spoks kto jak kto ale akurat Ty powinnaś doskonale wiedzieć,że i w sądzie inaczej traktuje się recydywistę a kogoś o nieposzlakowanej opinii do tej pory

....więc za duzo sie nie spodziewaj
Co jednak nie zmienia faktu, że takie złośliwe zachowania jak Fresy nie powinny być teraz stawiane na piedestale.
Gdyby się tam nie wtrąciła, nie byłoby całej afery.

A tak u wielu użytkowniczek pozostanie uraz. Że AgaZ ani słowem nie wspomniała o tym, że takie małostkowe zachowanie jak wyszpiegowanie "karygodnego" postu benito, wciśnięcie ZP i uroczyste oświadczenie o tym z uśmiechem, nie mają szans na szaleńczy entuzjazm całego forum i łatwym do przewidzenia było, że wiele osób się na Fresę wkurzy. I ta cała akcja jeszcze spotęguje wzajemne antypatie. Tyle z tego będzie.

A zaczęło się od wtrącania się w nieswoje kłótnie.
Gra była warta świeczki?
Warto było wejść na wątek Królowych i wcisnąć ZP?
Warto było się wtrącać?
Czy warto było szaleć tak, Freso?

Już chyba lepiej w spokoju odliczać do miliona.
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 19:37   #483
insomnieux
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 493
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez cc_chanel Pokaż wiadomość
poza tym żyjemy w świecie hipokryzji gdzie każdy mówi nie oceniam ludzi po pozorach...g****o pawda...co druga osoba jak nie zna człowieka to kreuje sobie zdanie na temat tej osoby na podstawie słów pozorów, wypowiedzi i nawet takich wirtualnych zachowań...to jest normalne...takie są ludzkie odruchy...nie oszukumy się....

Na podstawie tego co ja zrobiłam...a miałam to zrobić niemalże na Waszych oczach można wywnioskować, że jestem nienormalna wręcz pie*****a...spoko macie prawo tak uważać ...wasza opinia wasza sprawa....mnie neguję tego i nie walczę z tym...bo każdy ma prawo do swoich wypowedzi i swojego zdania...to tyle w tym temacie...jak ktoś nie wie o co chodzi to niech pogrzebie w mioch postach
eee tej wypowiedzi to ja już zupełnie nie rozumiem.

całkiem-spoko, benito- nie wiedziałam, ze miernikiem poziomu zycia sa wypowiedzi na forach, nawet na takim jak wyliczanki. po cos to forum jest nie? nie wszyscy przychodzą tu robić zadymy.

i jeszcze jedno:

Cytat:
A tak u wielu użytkowniczek pozostanie uraz. Że AgaZ ani słowem nie wspomniała o tym, że takie małostkowe zachowanie jak wyszpiegowanie "karygodnego" postu benito, wciśnięcie ZP i uroczyste oświadczenie o tym z uśmiechem, nie mają szans na szaleńczy entuzjazm całego forum i łatwym do przewidzenia było, że wiele osób się na Fresę wkurzy...
całkiem-spoko masz na mysli wizazanki ktore wypowiadaja sie na KO.
__________________
biegnę przed siebie nie patrząc na to, że mogę się przewrócić.
insomnieux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 19:40   #484
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez insomnieux Pokaż wiadomość
eee tej wypowiedzi to ja już zupełnie nie rozumiem.

całkiem-spoko, benito- nie wiedziałam, ze miernikiem poziomu zycia sa wypowiedzi na forach, nawet na takim jak wyliczanki. po cos to forum jest nie? nie wszyscy przychodzą tu robić zadymy.
to odpowiedź na post luby, która zarzuciła mi, że nie pamiętam co dla mnie zrobił wizaż z AGA Z na czele pamiętam pamiętam...ale to nie dotyczyło sporu wizazanka kontra wizazanka
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 19:43   #485
insomnieux
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 493
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez cc_chanel Pokaż wiadomość
to odpowiedź na post luby, która zarzuciła mi, że nie pamiętam co dla mnie zrobił wizaż z AGA Z na czele pamiętam pamiętam...ale to nie dotyczyło sporu wizazanka kontra wizazanka
to to ja zauwazylam.
ale nie rozumiem czemu wysuwasz takie wnioski, nikt nigdzie nie napisał ze jestes nienormalna itd. a ty tu troche nową afere tworzysz
__________________
biegnę przed siebie nie patrząc na to, że mogę się przewrócić.

Edytowane przez insomnieux
Czas edycji: 2008-05-28 o 19:43 Powód: lit.
insomnieux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 19:44   #486
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość

A zaczęło się od wtrącania się w nieswoje kłótnie.
Gra była warta świeczki?
Warto było wejść na wątek Królowych i wcisnąć ZP?
Warto było się wtrącać?
Czy warto było szaleć tak, Freso?

Już chyba lepiej w spokoju odliczać do miliona.
To może my też poodliczamy?
Też, jakbys nie zauważyła, bierzemy udział w nie swojej kłótni...
Przyganiał kocioł garnkowi a sam smoli

Jaka szkoda, ż emój poprzedni post pozostał na stronie 16...
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 19:46   #487
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Widzę, że wątek całkowicie zbacza z tematu. Żeby zakończyć i podsumować tę dyskusję.
Proszę abyśmy wszyscy byli uczuleni na wszelkie objawy szyderstwa, naśmiewania się, czy zbiorowego ataku na daną osobę. Takie zachowania musimy napiętnować i zdusić w zarodku.
Po drugie, trzeba rozróżniać delikatne, zabawne off topy od całkowitego zniszczenia wątku. Te pierwsze zawsze są mile widziane, ale drugie są plagą w dyskusji i tak naprawdę niszczą forum
Nad dodatkowym wpisem na temat niszczenia wątków przez off topy, zastanowimy się razem z moderatorami.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-28, 19:46   #488
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Co jednak nie zmienia faktu, że takie złośliwe zachowania jak Fresy nie powinny być teraz stawiane na piedestale.
Gdyby się tam nie wtrąciła, nie byłoby całej afery.

A tak u wielu użytkowniczek pozostanie uraz. Że AgaZ ani słowem nie wspomniała o tym, że takie małostkowe zachowanie jak wyszpiegowanie "karygodnego" postu benito, wciśnięcie ZP i uroczyste oświadczenie o tym z uśmiechem, nie mają szans na szaleńczy entuzjazm całego forum i łatwym do przewidzenia było, że wiele osób się na Fresę wkurzy. I ta cała akcja jeszcze spotęguje wzajemne antypatie. Tyle z tego będzie.
To nie byla zlosliwosc Zlosliwoscia byloby maniakalne przeszukiwanie jej postow i zglaszanie zalozmy, lekkich bluzgow, na ktore nawet mod przymknal oko. Wkroczyla do akcji i stanela w obronie Truskawkowej. Po raz kolejny powtarzam: to byla reakcja na ewidentny przejaw chamstwa. Nie zlosliwosc Wytykajac jej to zachowanie dajesz do zrozumienia, ze na takie posty nie powinno sie reagowac.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 19:47   #489
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Nikt tu nie stawia tego co zrobiła Fresa na piedestale, ale nie należy też tego piętnować, szczególnie uzasadniając to "wtrącaniem się w nie swoje sprawy" i... nie swoje wątki. Nie ma "swoich" wątków Funkcja Zły Post jest od tego, by jej używać - moderator nie może czytać wszystkiego. Poinformowała o tym? Ach, więc lepiej by było, gdyby zrobiła to po cichu? Efekt byłby identyczny, post tak samo zostałby "wypunktowany".
A jeśli już chcecie wytykać komuś złośliwość... Jak to szło, o tej belce w oku?

Pewnie, koleżanki w wątkach społecznościowych nawzajem sobie ich nie będą wciskały Pozostaje tylko ten drobiazg, o którym część osób tu chyba zapomina.
To jest forum otwarte, każdy może wejść na każdy wątek i przeczytać każdy post. A na Społecznościach działa ten sam regulamin, co na innych forach wizażu. Albo to akceptujecie, albo zakładacie własne forum/piszecie sobie na gg/umawiacie się na kawę i tam już pełna dowolność, możecie sączyć jad i się wyładowywać
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 19:47   #490
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!



tak to na codzien Fresiak, Fresiaku, a teraz to jedna z druga noz w plecy wpycha

co do offtopow, tak bywaja zabawne i bla bla bla, ale nie kazdy ma blyskotliwe, inteligentne poczucie humoru, niektorzy jedynie co sa w stanie z siebie wydusic to trzy slowa o tym, ze zjedli bulke. I je wyduszaja na 20 stronach, wiec jest to dla reszty...nudne.

Calkiem spoko
a ty o czym przepraszam???

Cytat:
Może wejdę na połowę wątków na forum społecznościowym, wyłapię wypowiedzi niezgodne z regulaminem, nie omieszkam się wcisnąć ZP, poinformować o tym na tych wątkach z uśmiechem . I poczekam na reakcję wizazanek.
I oczywiście już widzę oczami duszy jak mnie AgaZ i Złośliwiec bronią przed atakami słusznie wkurzonych wizazanek, bo przecież to takie fajne i szlachetne zachowanie, wcale nie wtrącanie się w nieswoje sprawy...
Zaraz pojde na jakis watek spolecznosciowy bylejaki i napisze, ze jestes glupia c***, a jak ktos oburzony wejdzie i ZP wcisnie i mi zwroci uwage to wydre sie, ze sie wpycha w nieswoje sprawy!! bo ja jestem na moim watku spolecznosciowym pt: Ktora rano wstaje i drapie sie po dupie. I ze Cie od c** wyzwalam, no kto smie w moj watek spolecznosciowy zagladac.

Poza tym, tu sie komus myli chyba rzeczywistosc z forum. To jest forum publiczne i otwarte. Watki spolecznosciowe czytaja setki ludzi z calej Polski, ktorzy sobie weszli ot tak bo im sie nudzi i nie sa w ogole zarejestrowani. To moze byc sasiadka, znienawidzona kolezanka z podstawowki, kuzynka, byly chlopak. To nie sa prywatne kaciki, fora sa otwarte i wszyscy widza, wiec kazdy pisze na swoja odpowiedzialnosc.

Po prostu jak nasza klasa..podajmy wszystkie dane o sobie, zamiesmy zdjecia calego domu i rodziny..a pozniej zaskoczeni konsekwencjami
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 19:51   #491
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Co jednak nie zmienia faktu, że takie złośliwe zachowania jak Fresy nie powinny być teraz stawiane na piedestale.
Gdyby się tam nie wtrąciła, nie byłoby całej afery.

A tak u wielu użytkowniczek pozostanie uraz. Że AgaZ ani słowem nie wspomniała o tym, że takie małostkowe zachowanie jak wyszpiegowanie "karygodnego" postu benito, wciśnięcie ZP i uroczyste oświadczenie o tym z uśmiechem, nie mają szans na szaleńczy entuzjazm całego forum i łatwym do przewidzenia było, że wiele osób się na Fresę wkurzy. I ta cała akcja jeszcze spotęguje wzajemne antypatie. Tyle z tego będzie.

A zaczęło się od wtrącania się w nieswoje kłótnie.
Gra była warta świeczki?
Warto było wejść na wątek Królowych i wcisnąć ZP?
Warto było się wtrącać?
Czy warto było szaleć tak, Freso?

Już chyba lepiej w spokoju odliczać do miliona.
Fresa jest regulaminowa.
'Znam' ją nie od dziś.Ba nawet utarczki jakieś miałyśmy ale w sumie to się polubiłyśmy.
Mi akurat bimba ,że ktos gdzieś tam sie wyzywa ,w zyciu nie nacisnełam ZP a o punkt karny u moda to upomniałam sie tylko raz...dla siebie.
Fresie zależy zeby był porządek ,jest bardzo zżyta z forum i dużo do niego wnosi.Co z tego ,ze odlicza do miliona ? Lepiej policzcie ile napisała długich i rozsądnych postów.
Naprawde nie rozumiem tego ciagłego podkreślanie ,ze weszła na cudzy wątek.
Tzn jak ja sobie założe-Łajkowy wątek to co? Będę mogła sobie wypisywać bzdety i uzurpować wyłaczne do niego prawo?
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-28, 19:56   #492
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez insomnieux Pokaż wiadomość
to to ja zauwazylam.
ale nie rozumiem czemu wysuwasz takie wnioski, nikt nigdzie nie napisał ze jestes nienormalna itd. a ty tu troche nową afere tworzysz
ło matko...nie robię afery tylko twierdzę, że możnatak myśleś, pzyprzeć na mnie atak za to co zrobiłam i za moje ówczesne wypowiedzi...a ja bede żyć dalej.... to forum...miejsce gdzie ludzie mają prawo się wypowiadać...Więc nie rozumiem zachowania wizażanki o którą cała burza...to moje zdanie na emat zamieszania wokól tego bbałaganu. Na forum nie ma możliwości nie wypowiadania swoich opinii na tym chyba to polega...no chyba że pomyliłam forum z jakimś rygorystycznym komunistycznym miejscem to kontrolowanym przez innych


EDIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Żeby nie było nie zgadzam się z wulgryzmami i obelgami na forum ale uważam że jak napiszęnie lubie Łajki bo pisze za długie posty to się nic nie stanie?????

Sorry Łajko ale to tylko przykład Nie mam nic do ciebie Do tego zmierzam, żeby swoje racje wyrażać w sposób ludzki mając na uwadze kulturę słowa... można kogoś lub coś krytykować nie używająć słów uważanych ogólnie za niecenzuralne
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 19:58   #493
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Co jednak nie zmienia faktu, że takie złośliwe zachowania jak Fresy nie powinny być teraz stawiane na piedestale.
Gdyby się tam nie wtrąciła, nie byłoby całej afery.

A tak u wielu użytkowniczek pozostanie uraz. Że AgaZ ani słowem nie wspomniała o tym, że takie małostkowe zachowanie jak wyszpiegowanie "karygodnego" postu benito, wciśnięcie ZP i uroczyste oświadczenie o tym z uśmiechem, nie mają szans na szaleńczy entuzjazm całego forum i łatwym do przewidzenia było, że wiele osób się na Fresę wkurzy. I ta cała akcja jeszcze spotęguje wzajemne antypatie. Tyle z tego będzie.

A zaczęło się od wtrącania się w nieswoje kłótnie.
Gra była warta świeczki?
Warto było wejść na wątek Królowych i wcisnąć ZP?
Warto było się wtrącać?
Czy warto było szaleć tak, Freso?

Już chyba lepiej w spokoju odliczać do miliona.
Całkiem-spoko, ale to Wy rozpętałyście tę wojnę, nie ja. Również nie ja "postawiłam Fresę na piedestale" - tylko Wy tak namiętnie zajmując się jej osobą.

Wiesz co potęguje antypatie? Nie moja ingerencja, ale to, że nie potraficie powiedzieć zwykłe, ludzkie przepraszam.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 20:02   #494
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez cc_chanel Pokaż wiadomość
ło matko...nie robię afery tylko twierdzę, że możnatak myśleś, pzyprzeć na mnie atak za to co zrobiłam i za moje ówczesne wypowiedzi...a ja bede żyć dalej.... to forum...miejsce gdzie ludzie mają prawo się wypowiadać...Więc nie rozumiem zachowania wizażanki o którą cała burza...to moje zdanie na emat zamieszania wokól tego bbałaganu. Na forum nie ma możliwości nie wypowiadania swoich opinii na tym chyba to polega...no chyba że pomyliłam forum z jakimś rygorystycznym komunistycznym miejscem to kontrolowanym przez innych
Bo to jest rygorystyczne miejsce kontrolowane przez innych.

Mozesz nie lubić np mnie. I nawet, uwaga! możesz to napisać.
Ale pod warunkiem, że nie nazwiesz mnie przy tym gestapowcem, tołdim, przydupasem i nie porównasz mojej inteligencji do inteligencji mebla. Itd.
Samo: nie lubię Luby, bo smęci, wystarczy.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!

Edytowane przez Luba
Czas edycji: 2008-05-28 o 20:10 Powód: poprawka
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 20:05   #495
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

'nikt tu nikogo pod pistoletem nie trzyma'



to tak a propos braku wolności słowa i takie tam
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 20:06   #496
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Bo to jest rygorystyczne miejsce kontrolowane przez innych.

Mozesz nie lubić np mnie. I nawet, uwaga! możesz to napisać.
Ale pod warunkiem, że nie nazwiesz mnie przy tym gestapowcem, tołdim, przydupasem i nie porównasz mojej inteligencji do inteligencji mebla. Itd.
Samo: nie lubię Luby, bo jest smęci, wystarczy.

To samo npisałam ...patrz EDIT...... ja nie lubię Łajki bo ma długie posty
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 20:09   #497
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez cc_chanel Pokaż wiadomość
To samo npisałam ...patrz EDIT...... ja nie lubię Łajki bo ma długie posty
No własnie. I nic sie nie stanie.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 20:09   #498
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez cc_chanel Pokaż wiadomość
To samo npisałam ...patrz EDIT...... ja nie lubię Łajki bo ma długie posty
Szczególnie ten nad i pod Tobą

edit-I Luba mi sie wtryniła -nie lubię jej za to.

201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 20:11   #499
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

A luby nie lubię bo ma kolorowy avataek i zawsze bije mnie po oczach


Żeby nie było ja żartuję
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-28, 20:11   #500
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
Szczególnie ten nad i pod Tobą

edit-I Luba mi sie wtryniła -nie lubię jej za to.

Idę do męża.
Chociaż on mnie lubi <chociaż pewnie niejedna zastanawia się "o boże, za co">

edycja: awatarek zrobiła moja córka, trzeba go lubic
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 20:13   #501
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Denerwuje mnie ostatnio ta sytuacja na wizażu.
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 20:14   #502
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Denerwuje mnie ostatnio ta sytuacja na wizażu..
Znaczy: nie lubisz jej?
Dobrze, że to wylałaś
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 20:17   #503
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Nie będę edytować poprzedniego posta, więc napiszę osobno podziękowanie dla dwóch Wizażanek.

Chciałam bardzo podziękować Lubie, publicznie, która od samego początku stanęła za mną murem, narażając tym samym siebie.

I Tulipannie, która pewnie śmignęła mi gdzieś kiedyś w wątkach, ale bliżej jej do tej pory nie znałam.
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 20:19   #504
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Znaczy: nie lubisz jej?
Dobrze, że to wylałaś

Tak, nie lubię jej.
Jeśli sytuacji można nie lubić bądź nie darzyć sympatią.
Słowem..nie leży mi
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 20:27   #505
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
A tak u wielu użytkowniczek pozostanie uraz.
Gdybyś nie zauważyła: nie dbam o czyjeś urazy.


Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Gra była warta świeczki?
Warto było wejść na wątek Królowych i wcisnąć ZP?
Warto było się wtrącać?
Czy warto było szaleć tak, Freso?
Tak
Tak
Tak
Tak


A tobie chciałam podziękować za rozdmuchanie tej wojny, bo dzięki temu się dowiedziałam, kto jest moim przyjacielem, a kto nie.

Z listy cię usunęłam i daję ignora.
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 20:29   #506
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez cheer Pokaż wiadomość
Skoro już o tym mowa. Hasło na blogu Cześka założyła po tym jak pojawił się na nim komentarz, który był jej kompletnie nie na rękę, bo nie był wyrazem aprobaty (delikatnie mówiąc) i demaskował zupełny brak logiki (również bardzo delikatnie mówiąc) w jednym z jej wpisów. Śmiem twierdzić, że tak było, bo reakcja w postaci najpierw usunięcia linka do bloga z podpisu, następnie założenia hasła, później zaś przywrócenia linka z adnotacją o haśle, była natychmiastowa.
---
"Dystans do siebie" - takie ładne hasło, często używane.
Ode mnie - również tyle na ten temat.
I dobrze,że załozyła hasło.
Właśnie po to,żeby nikomu się flaki nie gotowały na ten brak logiki i przekleństwa.
Pisze co chce i komu chce udostępni hasło.

Nie wiem po co przeżywać.Piszecie PW ,macie hasło.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 20:31   #507
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

nie lubię zadufania i ludzi zapatrzonych w swoją wielkość
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 20:32   #508
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Nie będę edytować poprzedniego posta, więc napiszę osobno podziękowanie dla dwóch Wizażanek.

Chciałam bardzo podziękować Lubie, publicznie, która od samego początku stanęła za mną murem, narażając tym samym siebie.

I Tulipannie, która pewnie śmignęła mi gdzieś kiedyś w wątkach, ale bliżej jej do tej pory nie znałam.
Milo mi Na pewno spotkamy sie jeszcze w wielu watkach
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 20:33   #509
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
I dobrze,że załozyła hasło.
Właśnie po to,żeby nikomu się flaki nie gotowały na ten brak logiki i przekleństwa.
Pisze co chce i komu chce udostępni hasło.

Nie wiem po co przeżywać.Piszecie PW ,macie hasło.
lubię czytać coś co jest nasycone sarkazmem, trafną ripostą, nawet jeżeli jest pozbawione logiki...jestem tylko zszokowana, ze do pewnych stwierdzeń i wniosków dochodzi tak młoda osoba
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 20:35   #510
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Nie lubisz kogoś? Wylej to!

Cytat:
Napisane przez cc_chanel Pokaż wiadomość
lubię czytać coś co jest nasycone sarkazmem, trafną ripostą, nawet jeżeli jest pozbawione logiki...jestem tylko zszokowana, ze do pewnych stwierdzeń i wniosków dochodzi tak młoda osoba
Ja jestem jeszcze młodsza podoba Ci sie co?
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:06.