przeczytajcie zanim wsiadziecie za kierownice! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-06, 13:47   #1
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Exclamation

przeczytajcie zanim wsiadziecie za kierownice!


wczoraj mialam wypadek samochodowy...przy predkosci 100km/h kierowca nie wyrobil na 90 stopniowym zakrecie i wjechalismy w 1,5 metrowy rów...cudem uszlismy z zyciem...jestem tylko cala poobijana,posiniaczona i mam pekniety palec.dopiero teraz otworzyly mi sie oczy na glupote i brawure kierowcy ktora mogla doprowadzic do tragedii...zycie czlowieka moze sie skonczyc w kazdej chwili,jest tak kruche...nie umiem opisac co czulam gdy odzyskalam przytomnosc i czulam ze nie moge oddychac,glowa wybilam szybe,podlokietnik wbil mi sie w zebra,moj tż wyciagal mnie z samochodu krzyczaca i duszaca sie-tego juz akurat nie pamietam...mysle ze to cud ze skonczylo sie na siniakach i zadrapaniach...

pisze bo chcialabym przypomniec zeby kazda z Was pomyslala o tym zanim wsiadzie do samochodu...ja od wczoraj boje sie do niego wsiadac...nierozumiem czlowieka ktory prowadzil ze na nasze prosby nie zwolnil...dopiero teraz czuje ze trzeba doceniac zycie...

kazdy z nas wie jakie sa skutki brawurowej jazdy ale tak naprawde zdajemy sobie z nich sprawe w chwili gdy wiemy ze moglismy umrzec...
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 13:54   #2
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: przeczytajcie zanim wsiadziecie za kierownice!

Cytat:
Napisane przez 1stLaDy Pokaż wiadomość
wczoraj mialam wypadek samochodowy...przy predkosci 100km/h kierowca nie wyrobil na 90 stopniowym zakrecie i wjechalismy w 1,5 metrowy rów...cudem uszlismy z zyciem...jestem tylko cala poobijana,posiniaczona i mam pekniety palec.dopiero teraz otworzyly mi sie oczy na glupote i brawure kierowcy ktora mogla doprowadzic do tragedii...zycie czlowieka moze sie skonczyc w kazdej chwili,jest tak kruche...nie umiem opisac co czulam gdy odzyskalam przytomnosc i czulam ze nie moge oddychac,glowa wybilam szybe,podlokietnik wbil mi sie w zebra,moj tż wyciagal mnie z samochodu krzyczaca i duszaca sie-tego juz akurat nie pamietam...mysle ze to cud ze skonczylo sie na siniakach i zadrapaniach...

pisze bo chcialabym przypomniec zeby kazda z Was pomyslala o tym zanim wsiadzie do samochodu...ja od wczoraj boje sie do niego wsiadac...nierozumiem czlowieka ktory prowadzil ze na nasze prosby nie zwolnil...dopiero teraz czuje ze trzeba doceniac zycie...

kazdy z nas wie jakie sa skutki brawurowej jazdy ale tak naprawde zdajemy sobie z nich sprawe w chwili gdy wiemy ze moglismy umrzec...
Współczuję Ci wypadku,dobrze,że nie skończyło się większą tragedią .

No cóż,wejście w zakręt przy tej prędkości nie mogło dobrze się skończyć :/ .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 13:57   #3
goldfish3000
Wtajemniczenie
 
Avatar goldfish3000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 543
Dot.: przeczytajcie zanim wsiadziecie za kierownice!

Ciesze się, że wszystko tak sie skończyło. Naprawdę miałaś szczęście. Ale nie mogę nie zadać pytania, jakim trzeba być za przeproszeniem (tu autocenzura), żeby wchodzić setką w taki ostry zakręt?
__________________


Jestem w szoku.
Zaraz wracam.



Mój suwaczek
goldfish3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 14:30   #4
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: przeczytajcie zanim wsiadziecie za kierownice!

ja z tżtem siedzielismy z tylu a kierowca z kolega z przodu.byli to znajomi naszych znajomych.niewiem chyba kierowca chcial sie popisac,nie reagowal na nasze krzyki zeby zwolnil
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 14:48   #5
gryzelda
Zadomowienie
 
Avatar gryzelda
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: przeczytajcie zanim wsiadziecie za kierownice!

Dzisiaj jechalam samochodem i rowerzysta (chlopak w wieku 17 l) z wielka predkoscia prawie wjechal mi pod kola zrobil to dla zabawy dla popisu przed kumplami, normalnie centymetry!!ale nic sie nie stalo z triumfem wjechal na chodnik i pedzil dalej! Zdenerwowalo mnie to bardzo, nie zatrzymujac sie jechalam dalej choc myslami bylam nadal z tym co sie salo przed chwila co by moglo sie stac wlasnie wtedy przejechalam na czerwonym swietle przez pasy po ktorych przejezdzalo na rowerze male dziecko! naszczescie sie odsunelo! poprostu przejechalam nie zrwocilam uwagi ani na samochody stojace naprzeciwko ani na dziecko na chodniku!!!! Po tym odrazu stanelam na parkingu cala sie rozplakalam bylam rozstrzesiona stalo sie to w ciagu chyba 3 min! te dwa zdarzenia! Jestem tak zdenerwowana ,zla na siebie chce by ten dzien sie skonczyl nie moge przestac myslec co by bylo gdbyby... Tak wiem ze to ja jestem bezmyslna ze chocby nie wiem co, na drodze trzeba byc caly czas czujnym, czuje sie taka nieodpowiedzialna! Strasznie zle sie z tym czuje! Wstyd mi. I te krzyki ludzi z samochodow, horror
gryzelda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 14:54   #6
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: przeczytajcie zanim wsiadziecie za kierownice!

i ja wlasnie przez takie zdarzenia nigdy nie zrobie sobie prawa.. poprostu strach, zbyt duza odpowiedzialnosc..
a autorce watku jak i gryzeldzie bardzo wspolczuje
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 14:58   #7
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: przeczytajcie zanim wsiadziecie za kierownice!

Cytat:
Napisane przez goldfish3000 Pokaż wiadomość
Ale nie mogę nie zadać pytania, jakim trzeba być za przeproszeniem (tu autocenzura), żeby wchodzić setką w taki ostry zakręt?
To samo przyszło mi na myśl - za przeproszeniem jakis jełop chyba prowadził

Dobrze, ze nic groźnego się nie stało, mieliście szczęście.
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-06, 15:01   #8
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: przeczytajcie zanim wsiadziecie za kierownice!

Ech. Współczuję.
Kiedyś jedna rowerzystka miała wypadek, bo jakiś zmotoryzowany żartowniś klepnął ją w pupę, gdy ją mijał; ludzie to mają rozum.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 15:07   #9
angelika03
Rozeznanie
 
Avatar angelika03
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 894
Dot.: przeczytajcie zanim wsiadziecie za kierownice!

Współczuje i całe szczęscie , że wyszłaś z tego bez szwanku na zdrowiu , chociaż po takim wypadku uraz na psychice zostaje wiem coś o tym.
Chciałabym także zaapelować do was abyście zawsze miały zapięte pasy , zawsze niezaleznie od tego czy jedziecie do sklepu oddalonego o 1 km czy w dłuższą trase , mase ludzi przez to ginie wylatując przez szybe lub dusząc sie przez poduszke powietrzną , która miała ich uratować.

A tak z moich obserwacji to zauważyłam , że coraz więcej przybywa młodych nieodpowiedzialnych kierowców , chociaż i nie tylko młodych , mam znajomego kolege , który jest policjantem i czuje sie bezkarnie łamiąc wszelkie przepisy , w terenie zabudowany jedzie koło 120 km/h . Kiedyś po takiej przejażdżce powiedziałam mu , że z idiotom nie będe jeździła , to sie obraził. I jak tu sie nie dziwić , że tyle jest ofiar śmiertelnych . Niedaleko mojego domu w lesie na prostej drodze BMW wbiło sie w ogromne drzewo łamiąc je , okazało sie że w chwili uderzenia mieli 230 km/h . Kiedy indziej w nocy , na drodze pracowali robotnicy , rozpędzone auto przejechało po jednym a drugiego miał po kołem i jechał jeszcze kawałek . Sprawca zbiegł , ale na drugi dzień go złapali .
__________________
" Kobiety to brylanty : twarde , niezniszczalne i równie wartościowe " -Donatella Versace-
angelika03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 15:08   #10
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: przeczytajcie zanim wsiadziecie za kierownice!

Cytat:
Napisane przez goldfish3000 Pokaż wiadomość
Ale nie mogę nie zadać pytania, jakim trzeba być za przeproszeniem (tu autocenzura), żeby wchodzić setką w taki ostry zakręt?
tez o tym pomyslalam. wybitny bezmozg musial siedziec za kierownica...
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 15:10   #11
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: przeczytajcie zanim wsiadziecie za kierownice!

90 km/h w zakręt. Brawo dla pana kierowcy

Po drugie... Jak można wyciągać na siłę ofiarę wypadku, która krzyczy i się dusi z samochodu?? A jakbyś miała złamany kręgosłup? Wolę nie mysleć co by się stało, gdyby tak było.
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-06, 15:17   #12
Asi_ek
Wtajemniczenie
 
Avatar Asi_ek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdańsk;)
Wiadomości: 2 050
Dot.: przeczytajcie zanim wsiadziecie za kierownice!

Tobie wspolczuje a kierowcy gratuluje madrosci..
Ja mialam 2 wypadki.. z winy innych kierowcow..
Naszczescie tez skonczylo sie to na poobijaniu.
__________________
Nigdy mnie nie kochał!-szepcze.Podły kłamca!
Skąd wiesz...?
Ktoś mówi Ci, że jest noc, pokazuje księżyc...
Po 12 godzinach nazwiesz go kłamcą?

Asi_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 16:00   #13
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: przeczytajcie zanim wsiadziecie za kierownice!

moj tż tez byl w szoku i mowil ze widzial ze pod samochodem tli sie dym i bal sie ze wybuchnie...podobno ja sie darlam w nieboglosy (nie pamietam tego)
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 16:00   #14
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: przeczytajcie zanim wsiadziecie za kierownice!

moj tż tez byl w szoku i mowil ze widzial ze pod samochodem tli sie dym i bal sie ze wybuchnie...podobno ja sie darlam w nieboglosy jak mnie wyciagal (nie pamietam tego)
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 16:03   #15
kleo14
Zakorzenienie
 
Avatar kleo14
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 7 150
Dot.: przeczytajcie zanim wsiadziecie za kierownice!

To straszne co tu piszecie
Lady, Gryzeldo, Asi_ek - współczuję
__________________
Jeden dzień - a na tęsknotę - wiek.
jeden gest - a już orkanów pochód,
jeden krok - a otoś tylko jest
w każdy czas - duch czekający w prochu.
kleo14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 16:09   #16
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: przeczytajcie zanim wsiadziecie za kierownice!

ja tez mialam wypadek(kolega prowadzil), z winy jakiegos glupiego malolata ktoremu tatus dal samochod. na szczescie skonczylo sie na rozwalonym dziasle. zeby wsiadac za kierownice trzeba miec wyobraznie, a tego widocznie brakuje niektorym...
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 17:33   #17
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: przeczytajcie zanim wsiadziecie za kierownice!

Mój były TŻ też niedawno miał wypadek samochodowy. "Owinął" się autem dookoła drzewa. Ma brzydko zlamaną nogę, wstrząs mózgu, głębokie rany i siniaki na całym ciele Nie pamięta pół godziny przed wypadkiem, więc nie wiadomo nawet dokładnie z jaką prędkością jechał, ale znam go bardzo dobrze i wiem, że NIGDY nie szalał autem jak to ostatnio robią świeżo upieczeni kierowcy w importowanych autach 120km/h po wiejskiej drodze (jak widzę takich kretynów narażających nie tylko własne życie ale i pasażerów i innych uczestników ruchu drogowego to gotuje się we mnie dosłownie )
W każdym bądź razie chłopak 'urodził się na nowo', cudem uszedł z życiem, po fotelu kierowcy została 1/3 jego części... Wiózł dwóch pasażerow z tyłu BEZ PASÓW i nie wiadomo którędy wylecieli na ulicę!!!
Więc przyłączam się do apelu o zapinanie pasów...
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 17:53   #18
MacieJ_)
Raczkowanie
 
Avatar MacieJ_)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: daleko :)
Wiadomości: 349
Dot.: przeczytajcie zanim wsiadziecie za kierownice!

Niestety wypadki sie zdarzaja ;/ Ale nie mozna mowic "zastanow sie zanim wsiadzisz do samochodu",bo zabic Cie moze kazdy,pijany kierowca tira zmiecie wiate na przystanku razem z Tobą,moze Cie zabic prad,tak naprawde nie znamy godziny w ktorej to wszystko sie skonczy A szkoda,bo pewnie w koncu ludzie zaczeli by wykorzystywac dany im czas na Ziemi wlasciwie....

p.s ja w swoim zyciu mialem 1 sytuacje doslownie mistyczna i cud ze mi sie nic nie stalo,tak samo bliska mi osoba i naprawde takie zdarzenie zmieniaja postawe czlowieka na dlugi czas.....
__________________
Look all around, there’s nothing but blue skies....
MacieJ_) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 18:02   #19
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: przeczytajcie zanim wsiadziecie za kierownice!

Mojej mamy znajomą potrącił niedawno jakiś palant kiedy jechała na rowerze (była w 8. m-cu ciąży - czyli widocznej; jeździła, bo prowadzi bardzo zdrowy i "sportowy" styl życia). Od razu odeszły jej wody i trzeba było dzieciaczka wyciągać na ten świat. Na szczęście nic się nie stało, ale rodzina niemal odeszła od zmysłów...
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-06, 18:04   #20
ikonka86
Rozeznanie
 
Avatar ikonka86
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 567
Dot.: przeczytajcie zanim wsiadziecie za kierownice!

1stLaDy doskonale Cie rozumiem... rok temu, dokladnie 18 lipca mialam z mama wypadek na prostej, glownej drodze!! jechalysmy ok. 50 km/h az tu nagle z boku z podporzadkowanej ulicy wyjechal minivan ;/ mimo, ze nie jechalysmy szybko, to wypadek byl bardzo powazny, wylladowalysbysmy na drugim pasie (samochody jadace naprzeciwko), badz na ludziach idacych na chodniku gdyby nie drzewa stojace na pasie przedzielajacym jezdnie... najbardziej bylam zla na kierowce ktory byl winny i na nas wszystko zwalal ;/ natomiast bardzo cieszy mnie reakcja kierowcow samochodow ktorzy jechali w strone wypadku, blyskawicznie zareagowali i zadzwonili po odpowiednie osoby...

bylam dokladnie 4 miesiace po odebraniu prawka, zaczelam jezdzic nawet.. ale teraz ponad rok od wypadku boje sie wsciasc nie tylko do samochodu... boje sie jezdzic autobusem, tramwajem... kazdym srodkiem komunikacji wiec... slad pozostal i blizny tez...

mam nadzieje, ze szybko wyzdrowiejesz, podobnie jak reszta osob bedacych w samochodzie! pozdrawiam
__________________
bo nigdy nie wiesz, co dobrego spotka Cię następnego dnia...

odchudzanko!

ikonka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 18:12   #21
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: przeczytajcie zanim wsiadziecie za kierownice!

dziekuje
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 18:16   #22
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: przeczytajcie zanim wsiadziecie za kierownice!

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;4942266] 90 km/h w zakręt. Brawo dla pana kierowcy

Po drugie... Jak można wyciągać na siłę ofiarę wypadku, która krzyczy i się dusi z samochodu?? A jakbyś miała złamany kręgosłup? Wolę nie mysleć co by się stało, gdyby tak było.[/quote]


no własnie
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 18:18   #23
kochana-plotkara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków.
Wiadomości: 2 362
GG do kochana-plotkara
Dot.: przeczytajcie zanim wsiadziecie za kierownice!

Jeju to straszne o czym piszecie, a najstraszniejsze że to prawda i że może to spotkać każdego.. Mnie na szczęście nic jeszcze takiego nie spotkało, i mam nadzieję że nie spotka.
__________________
studentka biologii UJ
I am bored. Take off your clothes.
kochana-plotkara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 19:01   #24
sammira
Zadomowienie
 
Avatar sammira
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 041
GG do sammira
Dot.: przeczytajcie zanim wsiadziecie za kierownice!

Cytat:
Napisane przez kochana-plotkara Pokaż wiadomość
Jeju to straszne o czym piszecie, a najstraszniejsze że to prawda i że może to spotkać każdego...
Zgadzam się... Moja kuzynka miała 4 miesiące temu wypadek-bardzo podobna sytuacja, tzn. kierowca za szybko wjechał w zakręt- i od tamtego czasu kuzynka chodzi w gorsecie, większość czasu spędza w łóżku (ma problemy z kręgosłupem). Bardziej jednak ucierpiała psychika...
Przyłączam się do apelu o zapinanie pasów.
__________________
Tak, JESTEM GRZESZNICĄ!



sammira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 19:05   #25
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: przeczytajcie zanim wsiadziecie za kierownice!

Cytat:
Napisane przez 1stLaDy Pokaż wiadomość
wczoraj mialam wypadek samochodowy...przy predkosci 100km/h kierowca nie wyrobil na 90 stopniowym zakrecie i wjechalismy w 1,5 metrowy rów...cudem uszlismy z zyciem...jestem tylko cala poobijana,posiniaczona i mam pekniety palec.dopiero teraz otworzyly mi sie oczy na glupote i brawure kierowcy ktora mogla doprowadzic do tragedii...zycie czlowieka moze sie skonczyc w kazdej chwili,jest tak kruche...nie umiem opisac co czulam gdy odzyskalam przytomnosc i czulam ze nie moge oddychac,glowa wybilam szybe,podlokietnik wbil mi sie w zebra,moj tż wyciagal mnie z samochodu krzyczaca i duszaca sie-tego juz akurat nie pamietam...mysle ze to cud ze skonczylo sie na siniakach i zadrapaniach...

pisze bo chcialabym przypomniec zeby kazda z Was pomyslala o tym zanim wsiadzie do samochodu...ja od wczoraj boje sie do niego wsiadac...nierozumiem czlowieka ktory prowadzil ze na nasze prosby nie zwolnil...dopiero teraz czuje ze trzeba doceniac zycie...

kazdy z nas wie jakie sa skutki brawurowej jazdy ale tak naprawde zdajemy sobie z nich sprawe w chwili gdy wiemy ze moglismy umrzec...
ja mialam bardzo podobną sytuacje (niemalże identyczną!) tyle że siedziałam z przodu a pasy zapiełam tuż przed samym zakrętem gdzie odbył się wypadek tyle że jak bym nie zapieła pasów to prawdopodobnie już bym mogła nie żyć, z oddychaniem też miałam problemy z auta wyciągneła mnie mama wszystko pamiętam jak przez mgłe, wyglądałam później jak by mnie tygrys podrapał straszne rany od pasów wielkie krechy
więc wiem jak to jest i na prawdę ci współczuje bo jest to okropne uczucie.. zresztą każdego dnia możemy umrzeć i taka jest prawda
do tej pory mam wybitą rękę i wszystko mi strzela w niej

i też przyłączam się do apelu

edit; aha a co do wyciągania ofiary z auta po wypadku - jeśli ta osoba która cię wyciąga uczestniczyla w wypadku to raczej jest to szok i stara ci sie pomóc a nie myśli nad tym czy masz złamany kręgosłup.. nerwy stres i przede wszystkim SZOK !

Pozdrawiam
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 19:22   #26
angelika03
Rozeznanie
 
Avatar angelika03
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 894
Dot.: przeczytajcie zanim wsiadziecie za kierownice!

http://www.scheurijzer.nl/flitspaal.htm

Może to przemówi do tych nieodpowiedzialnych kierowców
Nie oglądajcie jeżeli macie słabe nerwy
__________________
" Kobiety to brylanty : twarde , niezniszczalne i równie wartościowe " -Donatella Versace-
angelika03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 19:29   #27
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: przeczytajcie zanim wsiadziecie za kierownice!

Moja siostra kiedyś miala na poczcie taki filmik (koleżanka jej wysłała) że jest wypadek samochodowy i takie zbliżenie kamera do środka no i że nawet jedna osoba która ma nie zapięte pasy może zabić resztę osób która ma zapięte w sposób taki że obija się o innych i może zepchnąć na szybę z czego ta druga osoba może wybić ją.. tak to było pokazane na filmiku

Zresztą czytałam nawet o tym w internecie że nie panuje się wtedy nad ciałem i leci ono w stronę którą popadnie i że jest to możliwe że jedna osoba z nie zapiętymi pasami może zabić te które mają zapięte

Co o tym sądzicie ? mi się to wydaje możliwe
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 19:39   #28
angelika03
Rozeznanie
 
Avatar angelika03
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 894
Dot.: przeczytajcie zanim wsiadziecie za kierownice!

Też wydaje mi sie to możliwe , podobno osoba która siedzi z tyłu i ma niezapięte pasy zabije osobe która siedzi przed nią swoim ciężarem , ponieważ ciało które wazy 50 kg w czasie wypadku przy prędkości 60 km/h waży 3 tony
__________________
" Kobiety to brylanty : twarde , niezniszczalne i równie wartościowe " -Donatella Versace-
angelika03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 19:42   #29
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: przeczytajcie zanim wsiadziecie za kierownice!

Wspolczuje Ci bardzo Ja jestem 'swiezym' kierowca, juz na kursie zaliczylam 2 stluczki, obydwie nie z mojej winy (wjechano mi w tyl, to sie nazywa miec szczescie:/) i pamietam jaka bylam roztrzesiona po takiej niegroznej kolizji, a co dopiero po takim wypadku... Do tej pory staram sie gwaltownie nie hamowac, a kazdy pisk hamulcow za mna przyprawia mnie o dreszcze heh. Zdrowia zycze
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 19:49   #30
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: przeczytajcie zanim wsiadziecie za kierownice!

Cytat:
Napisane przez angelika03 Pokaż wiadomość
Też wydaje mi sie to możliwe , podobno osoba która siedzi z tyłu i ma niezapięte pasy zabije osobe która siedzi przed nią swoim ciężarem , ponieważ ciało które wazy 50 kg w czasie wypadku przy prędkości 60 km/h waży 3 tony
o rany to dobrze że mama miała zapięte pasy to by mnie zabiła
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:02.