Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :) - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-03, 19:01   #2011
fitness2520
Rozeznanie
 
Avatar fitness2520
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 524
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

to ja w takim razie wstrzymam się do soboty.
__________________
Ćwiczę z Ewą od 9 maja 2013

SKALPEL : 8
KILLER : 12
TURBO : 3
TOTAL FITNESS : 1
5 treningów 6 minutowych z YouTube : 15

30 day squat challenge 1: 30/30

SIERPNIOWA WYMIANKA:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=711771
fitness2520 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 19:06   #2012
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Na razie byłam na 2 sesjach, za 3 weeki mam trzecią, ale już po drugiej 70% włosów z bikini poszło sie bujac, a pod pachami prawie łysa jestem, odrosło może z 10 pojedynczych i mało widocznych włosków.
Panie zalecają do 5 sesji, ale nie zawsze tyle jest potrzebnych. Wszystko indywidualnie tutaj już zalezy.
Dzięki serdeczne za info
Myślę, że przyszedł czas i na moje bikini i jak tylko będę mogła, zalaseruję je na śmierć . Pachy też, a potem całą resztę (poza głową ).
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 19:25   #2013
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dzięki serdeczne za info
Myślę, że przyszedł czas i na moje bikini i jak tylko będę mogła, zalaseruję je na śmierć . Pachy też, a potem całą resztę (poza głową ).
Ha ha rozbawiałaś mnie Olu ostatnim zdaniem zwłaszcza w nawiasie
W kazdym razie, jak sie udasz, to koniecznie zdaj relacje po
Ja planuję własnie na jesieni łydki i wąsik. Jedyne co mi zostanie nei laserowane wtedy to uda, ale niestety - testy wyszły tam niepomyślnie i nie mogę miec ud laserem potraktowanych (za delikatna skóra, a włoski słabe i moc lasera mnie poparzyła).
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 19:31   #2014
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41623132]Ja mialam Nuxe z drobinkami. Koszmar. Czuc bylo tluszcz. Patowo-rabowy tez byl fatalny. W ogole sie to nie wchlanialo. Blee. Mozna kupic oliwke Bambino, nawrzucac brokatu z Empiku i na to samo wyjdzie a bedzie kilkadziesiat razy taniej.


Jak szukasz czegos z drobinkami a nie chcesz chodzisz tlusta, ani nie chcesz, by Twoje nogi slizgaly sie o siebie to polecam balsamy z drobinkami.[/QUOTE]

Dzięki Kurcze różne opinie się czyta, ale taka jak Twoja to nie jedyna, więc się zastanowię
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 19:36   #2015
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ha ha rozbawiałaś mnie Olu ostatnim zdaniem zwłaszcza w nawiasie
W kazdym razie, jak sie udasz, to koniecznie zdaj relacje po
Ja planuję własnie na jesieni łydki i wąsik. Jedyne co mi zostanie nei laserowane wtedy to uda, ale niestety - testy wyszły tam niepomyślnie i nie mogę miec ud laserem potraktowanych (za delikatna skóra, a włoski słabe i moc lasera mnie poparzyła).
no właśnie, jak to jest kiedy się ma zbyt jasne bądź cieńkie owłosienie? obiło mi się kiedyś o uszy, że laser nie wyłapuje włosków i efekt mizerny.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 19:46   #2016
Emka_Cafe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 89
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

DObry wieczór wszystkim Chciałam poinformować, iż w sephorze jest paleta UD NAKED2 NA WYPRZEDAŻY ZA 94 ZL!!! sama nie wierzyłam ale od razu stałam się w koncu jej posiadaczką. Także jeżeli któraś z Was chciałaby a jeszcze się w nia nie zaopatrzyła to proponuje jak najszybciej udać się do najbliższej Sephory, bo akurat w tej w której ja byłam byly tylko 2 sztuki.
Pozdrawiam gorąco!
Emka_Cafe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 19:50   #2017
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość


Mi się wydaje, że ma to związek z tym, że włoski odrastają słabsze i nie mają takiej siły przebicia przez skórę
Bardzo możliwe , nigdy wcześniej się nad tym nie zastanawiałam, myślałam, że tak to już jest. Może dlatego, że depilatora używałam od zawsze i zawsze kilka włosków mi wrastało, ale odkąd robię regularne peelingi to problem zniknął.
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-03, 19:54   #2018
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Dzięki Kurcze różne opinie się czyta, ale taka jak Twoja to nie jedyna, więc się zastanowię
Nie ma za co . Jakbys szukala jakichs balsamow z drobinkami to chetnie cos polece. Daj znac jak bedziesz zainteresowana .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 20:01   #2019
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41624191]Nie ma za co . Jakbys szukala jakichs balsamow z drobinkami to chetnie cos polece. Daj znac jak bedziesz zainteresowana .[/QUOTE]
Pisz, pisz kochana
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 20:12   #2020
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ha ha rozbawiałaś mnie Olu ostatnim zdaniem zwłaszcza w nawiasie
W kazdym razie, jak sie udasz, to koniecznie zdaj relacje po
Ja planuję własnie na jesieni łydki i wąsik. Jedyne co mi zostanie nei laserowane wtedy to uda, ale niestety - testy wyszły tam niepomyślnie i nie mogę miec ud laserem potraktowanych (za delikatna skóra, a włoski słabe i moc lasera mnie poparzyła).
Na pewno się zdecyduję, ale po wakacjach . No i muszę rozeznać, w którym gabinecie w mojej okolicy najlepiej robią.
Na pewno zdam relację .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 20:44   #2021
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
no właśnie, jak to jest kiedy się ma zbyt jasne bądź cieńkie owłosienie? obiło mi się kiedyś o uszy, że laser nie wyłapuje włosków i efekt mizerny.
Im jasniejsze i delikatniejsze włosy, tym efekt mniej skuteczny, trzeba wysoką moc, ale nei każdy tak może. Najlepiej po prostu udac się na testy do polecanego gabinetu, tam pani rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-03, 21:26   #2022
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Im jasniejsze i delikatniejsze włosy, tym efekt mniej skuteczny, trzeba wysoką moc, ale nei każdy tak może. Najlepiej po prostu udac się na testy do polecanego gabinetu, tam pani rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości
dzięki
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 21:38   #2023
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Kupię se ten z drobinkami. Czemu Ci nie pasuje?


Też używam depilatora od 4 lat, mam Braun Silk epil Xpressive 7781 i nie narzekam.
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41623132]Ja mialam Nuxe z drobinkami. Koszmar. Czuc bylo tluszcz. Patowo-rabowy tez byl fatalny. W ogole sie to nie wchlanialo. Blee. Mozna kupic oliwke Bambino, nawrzucac brokatu z Empiku i na to samo wyjdzie a bedzie kilkadziesiat razy taniej.


Jak szukasz czegos z drobinkami a nie chcesz chodzisz tlusta, ani nie chcesz, by Twoje nogi slizgaly sie o siebie to polecam balsamy z drobinkami.[/QUOTE]
Nie pasuje mi dokładnie z tego samego powodu, co James. Zobacz sobie balsamy z drobinami Kings&Queens, dają piękny efekt, wręcz tafli. Subtelniejsza alternatywą są balsamy Nivea z drobinkami
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 21:43   #2024
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Im jasniejsze i delikatniejsze włosy, tym efekt mniej skuteczny, trzeba wysoką moc, ale nei każdy tak może. Najlepiej po prostu udac się na testy do polecanego gabinetu, tam pani rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości
Corii, mieszkamy chyba niedaleko siebie, więc też poproszę o PW.
Łydki depiluję już od 5 lat chyba Braunem, takim w miarę podstawowym modelem i daje radę, z pachami też się nie cackam. W zależności od tego czy mam czas, to przejeżdżam maszynką albo depilatorem. No, ale bikini to dramat Maszynką próbowałam raz (nową, jakiś gillette męski z kilkoma ostrzami), a potem cierpiałam przez parę tygodni od podrażnień i gul, które mi po tym goleniu wyszły... Po depilatorze jest lepiej, ale wrastające włoski są uciążliwe, no i wiadomo - boli.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 21:47   #2025
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Nie pasuje mi dokładnie z tego samego powodu, co James. Zobacz sobie balsamy z drobinami Kings&Queens, dają piękny efekt, wręcz tafli. Subtelniejsza alternatywą są balsamy Nivea z drobinkami
Z tej marki mam cynamonowo-pomarańczowy z mikroskopijnymi drobinkami, których po aplikacji nie widać, ale w słońcu skrzą się niesamowicie. Kupiłam go w Douglasie w zeszłym roku, od razu 2 tuby .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 21:53   #2026
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Corii, mieszkamy chyba niedaleko siebie, więc też poproszę o PW.
Łydki depiluję już od 5 lat chyba Braunem, takim w miarę podstawowym modelem i daje radę, z pachami też się nie cackam. W zależności od tego czy mam czas, to przejeżdżam maszynką albo depilatorem. No, ale bikini to dramat Maszynką próbowałam raz (nową, jakiś gillette męski z kilkoma ostrzami), a potem cierpiałam przez parę tygodni od podrażnień i gul, które mi po tym goleniu wyszły... Po depilatorze jest lepiej, ale wrastające włoski są uciążliwe, no i wiadomo - boli.
ja przed chwilą na wosku byłam i zapomniałam jak bardzo to nie boli, fakt czuć, ale na zasadzie odklejanego plastra, nie ma takich katuszy jak przy depilatorze.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 21:57   #2027
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
ja przed chwilą na wosku byłam i zapomniałam jak bardzo to nie boli, fakt czuć, ale na zasadzie odklejanego plastra, nie ma takich katuszy jak przy depilatorze.
Wosku się trochę boję, bo mam słabe naczynka. Mam sporo popękanych już na udach, z którymi muszę coś w końcu zrobić (właśnie - znacie jakiś dobry gabinet w okolicach Katowic, Zagłębia?) i nie chcę nowych. Próbowałam kiedyś nawet ugotować pastę cukrową, ale to chyba nie dla mnie - po próbie na łydce zostało mi kilka siniaków
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 22:11   #2028
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Wosku się trochę boję, bo mam słabe naczynka. Mam sporo popękanych już na udach, z którymi muszę coś w końcu zrobić (właśnie - znacie jakiś dobry gabinet w okolicach Katowic, Zagłębia?) i nie chcę nowych. Próbowałam kiedyś nawet ugotować pastę cukrową, ale to chyba nie dla mnie - po próbie na łydce zostało mi kilka siniaków
ja z gotową pastą cukrową nawet nie dałam rady jakoś nie umiem się z nia obchodzić
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 23:05   #2029
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

A propo promocji w S. nabyłam dziś paletę Urban Decay Naked 2 za 95 zł za taką cenę to już bym zgrzeszyła, jakbym nie wzięła
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-03, 23:12   #2030
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
A propo promocji w S. nabyłam dziś paletę Urban Decay Naked 2 za 95 zł za taką cenę to już bym zgrzeszyła, jakbym nie wzięła
Chyba pora ponownie wybrać się do S.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 07:55   #2031
mirella102
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 36
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Jeżeli chodzi o depilację to warto szukać lasera LightSheer Duet, miałam robione tym laserem i jestem zadowolona . Warto też zapytać o to czy wykonują zabieg na maści emla wtedy tych zabiegów potrzeba znacznie mniej. W lipcowym ELLE jest fajny artykuł o depilacji laserowej.
mirella102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 09:02   #2032
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Alez jestem niezadowolona . Przyszly moje zakupy z Zalando. Chyba wiecej zakupow nie bedzie. Wszystko do zwrotu. Plaszcz XS to w rzeczywitosci chyba L-ka. Dwa razy bym sie nim owinela . Buty widac, ze jakosciowo niezle, ale tez za duze (rozmiar minimum). Jak sens umieszczac tabele rozmiarow jesli nic wspolnego z rzeczywistoscia nie maja?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 09:20   #2033
iguanaiguana
Zadomowienie
 
Avatar iguanaiguana
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 890
GG do iguanaiguana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Wczoraj w Sephorze Szczecin Kaskada dopadłam zestaw Jimmy Choo Flash i 2 zestawy Mango Rebel (będą na prezenty)
Jeżeli chodzi o zapachy bardzo duży wybór.
iguanaiguana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 09:23   #2034
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Witajcie,ja też nabyłam w wyprzedaży w S.kilka rzeczy.Jednak sporo dopiero panie szykowały do przeceny.Zapach Diane EDP i zapach Jimmy Choo Flash jakoś nie przypadly mi do "nosa".Poza tym kupiłam EL Reparator 50kę,dwa zestawy Rexaline,zestaw StriVectin,odżywka Sally Hansen,baza Sephora,dostałam gratis torbę Sephora,szampon i odżywkę pełnowymiarowe opakowania Ireny Eris,2 podwójne próbki podkładów Sephora,Dwie próbki kremu Sephora,zestaw 3kroki Clinique,puder w kompakcie Shisheido miniature.Paletki Naked nie widziałam.

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez iguanaiguana Pokaż wiadomość
Wczoraj w Sephorze Szczecin Kaskada dopadłam zestaw Jimmy Choo Flash i 2 zestawy Mango Rebel (będą na prezenty)
Jeżeli chodzi o zapachy bardzo duży wybór.
Flasha kupiłaś dla siebie czy też na prezent?jakoś nie podchodzi mi on,zadowolona jesteś z niego?wolę jednak klasyka,nie brałam tamtego,bo mam jeszcze prawie całą flaszkę z poprzedniej styczniowej wyprzedaży
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 09:42   #2035
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 265
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Jakie zapachy są jeszcze objęte promocją? Widzę na stornie Sephory, że Jimmy Choo zestaw woda perfumowana 60 ml jest za 125,90, więc bardzo fajna cena. Przydałby się na jakiś prezent. Co wchodzi w skład tego zestawu?
Myślicie, że dorwę jakieś zapachy w promocji koło 10/11 lipca we wrocławskich Sephorach?
__________________
Clarity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 09:46   #2036
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość
Jakie zapachy są jeszcze objęte promocją? Widzę na stornie Sephory, że Jimmy Choo zestaw woda perfumowana 60 ml jest za 125,90, więc bardzo fajna cena. Przydałby się na jakiś prezent. Co wchodzi w skład tego zestawu?
Myślicie, że dorwę jakieś zapachy w promocji koło 10/11 lipca we wrocławskich Sephorach?
Był zestaw Flowerbomb,Mango rebel edp i edt,jimmy klasyk i flash,Diane edt i edp i jeszcze kilka innych.Balsam i woda perfumowana 60 ka
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 09:47   #2037
iguanaiguana
Zadomowienie
 
Avatar iguanaiguana
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 890
GG do iguanaiguana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

W składzie zestawu jest jeszcze balsam 100 ml.U mnie w dobrej cenie był jeszcze Issey miyake,Aqua allegoria.
iguanaiguana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 09:54   #2038
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość
Jakie zapachy są jeszcze objęte promocją? Widzę na stornie Sephory, że Jimmy Choo zestaw woda perfumowana 60 ml jest za 125,90, więc bardzo fajna cena. Przydałby się na jakiś prezent. Co wchodzi w skład tego zestawu?
Myślicie, że dorwę jakieś zapachy w promocji koło 10/11 lipca we wrocławskich Sephorach?
W Renomie zadnych zapachow wczoraj nie bylo.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 10:25   #2039
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Wosku się trochę boję, bo mam słabe naczynka. Mam sporo popękanych już na udach, z którymi muszę coś w końcu zrobić (właśnie - znacie jakiś dobry gabinet w okolicach Katowic, Zagłębia?) i nie chcę nowych. Próbowałam kiedyś nawet ugotować pastę cukrową, ale to chyba nie dla mnie - po próbie na łydce zostało mi kilka siniaków
ja byłam na wosku na osiedlu 'gwiazdy' w katowicach, salon nazywa się Iwona, jak dobrze pamiętam. robiłam bikini brazylijskie i bylam mega, mega zadowolona! Teraz szukam jakiejś dobrej kosmetyczki we Wrocławiu, chociaż coraz częściej myślę o laserze.


A co do sephory to mnóstwo zestawów perfumowych jest w Borku i Dominikańskiej.
Wczoraj kupiłam tżtowi zestaw hugo bossa szarego, 100ml + 30ml za.. 160zł
3 te ich mini lakiery po 3,90 sztuka (piękne kolory mają) i jest lancome teint idole ultra i miracle 15ml za 38zł! tak jak już było wspomniane, naked 2 za 95zł, kredki za niecałe 3zł.
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html

Edytowane przez madzialenn
Czas edycji: 2013-07-04 o 10:29
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 10:39   #2040
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41629877]Alez jestem niezadowolona . Przyszly moje zakupy z Zalando. Chyba wiecej zakupow nie bedzie. Wszystko do zwrotu. Plaszcz XS to w rzeczywitosci chyba L-ka. Dwa razy bym sie nim owinela . Buty widac, ze jakosciowo niezle, ale tez za duze (rozmiar minimum). Jak sens umieszczac tabele rozmiarow jesli nic wspolnego z rzeczywistoscia nie maja?[/QUOTE]


Jest jedna tabela na wszystkie firmy, jak w wielu sklepach multibrandowych. Ja zawsze dla pewności kilkam "pokaż rozmiary producenta" plus dodatkowo sprawdzam jeszcze rozmiarówkę konkretnej firmy i robiąc kilkanaście zamówień tylko raz wymieniałam rozmiar. Ale fakt, że są zwykle większe.
Zawsze tak robię w zamówieniach przez internet, ale ostatnio dostalam np. szorty z Zary, M, tak wielkie jak XL, co w Zarze mi się raczej nie zdarzało
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:22.