Pomocy...!! Dieta Kopenhaska... Czym zastapić niektóre produkty?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-31, 04:05   #1
nisia1908
Zakorzenienie
 
Avatar nisia1908
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 339

Pomocy...!! Dieta Kopenhaska... Czym zastapić niektóre produkty??


Witam Was


Zdecydowałam się na Dietę Kopenhaską trwającą Tylko 13 dni jak dla mnie stworzona z jednym małym "ale"
nie wezmę do ust Jajka Nigdy w życiu !! Wszystko zniosę
Uwielbiam zielone warzywa wszystkie!!Mogła bym królikiem zostać
Ale mam zastrzeżenia co do Gotowanego Mięsa w Diecie
Wklejam Przepis aby było wiadomo co mi chodzi
(A jajek Tam od Grooooma )
Może coś o podobnych wartościach aby tylko tego nie jeść
wiem że wykluczyć nie można ale potrzebuję Pilnie zamiennika!!


DZIEŃ 1+8

Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy
Lunch : 2 jajka na twardo, gotowany szpinak, 1 pomidor
Obiad : 1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną (filet lub schab)

DZIEŃ 2+9

Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy z 1 kostką cukru
Lunch: 1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną, 1 świeży owoc
Obiad: 1 plaster szynki, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego

DZIEŃ 3+10

Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy z 1 kostką cukru, 1 grzanka
Lunch: gotowany szpinak, 1 pomidor, 1 świeży owoc
Obiad: 2 jajka na twardo, 1 plaster szynki, sałata z olejem i cytryną

DZIEŃ 4+11

Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy z 1 kostką cukru
Lunch: 1 jajko na twardo, 1 tarta marchewka, małe opakowanie twarożku
(serek wiejski)
Obiad: 1 mała puszka mieszanego kompotu z owoców, 2-3 szklanki
jogurtu naturalnego
( ugotować kompot )

DZIEŃ 5+12

Śniadanie: 1 duża tarta marchewka z cytryną
Lunch: 1 chuda ryba z cytryną - sok z cytryny dodać do pieczenia
Obiad: 1 duży befsztyk, brokuły lub sałata

DZIEŃ 6+13

Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy z 1 kostką cukru, 1 grzanka
Lunch: 1 cały kurczak (gotowany), sałata z olejem i cytryną
Obiad: 2 jajka na twardo, 1 duża marchew

DZIEŃ 7

Śniadanie: 1 kubek herbaty bez cukru
Lunch: 1 kawałek grillowanego chudego mięsa, 1 świeży owoc
Obiad: nic



Wiem Dieta jest rygorystyczna... Ale ma dużo pozytywnych opinii także wśród znajomych
Koleżanka ponad 2 miesiące po diecie i nawet nie przytyła pół kilo


Edytowane przez nisia1908
Czas edycji: 2010-08-31 o 04:20
nisia1908 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 08:14   #2
absta
Zadomowienie
 
Avatar absta
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 509
GG do absta
Dot.: Pomocy...!! Dieta Kopenhaska... Czym zastapić niektóre produkty??

Myślę, że najlepiej w ogóle dietę kopenhadzką zastąpić po prostu zdrowym odżywianiem i ćwiczeniami.
Tym jadłospisem zrobisz tylko spustoszenie u siebie.
Poczytaj trochę wątków na wspólnym odchudzaniu, jest tu tyle zdrowych diet do wyboru, że powinnaś coś dla siebie wybrać
Lepiej dłużej zwalać kiloski, niż szybko, a nie zdrowo

Powodzenia.
__________________
11.03. - 67,5

Cel I: 62

Cel II:56
absta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 08:54   #3
nisia1908
Zakorzenienie
 
Avatar nisia1908
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 339
Dot.: Pomocy...!! Dieta Kopenhaska... Czym zastapić niektóre produkty??

Cytat:
Napisane przez absta Pokaż wiadomość
Myślę, że najlepiej w ogóle dietę kopenhadzką zastąpić po prostu zdrowym odżywianiem i ćwiczeniami.
Tym jadłospisem zrobisz tylko spustoszenie u siebie.
Poczytaj trochę wątków na wspólnym odchudzaniu, jest tu tyle zdrowych diet do wyboru, że powinnaś coś dla siebie wybrać
Lepiej dłużej zwalać kiloski, niż szybko, a nie zdrowo

Powodzenia.
Tylko nie wszyscy mają czas na ćwiczenia a jak już mają to nie zawsze siła się znajdzie a dietę jak każdą inna chce się zastosować bo co mi szkodzi dostosowuję się nie mam problemów z żołądkiem ani różnych takich i chcę się dowiedzieć czym mogę jajka zastąpić poza tym dieta według mnie nie jest rygorystyczna pozatym ta dieta trwa tylko 13 dni a przez ostatni miesiąc jadłam tylko 1 posiłek dziennie więc ta dieta to dla mnie żadne wyzwanie
nisia1908 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 10:33   #4
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Pomocy...!! Dieta Kopenhaska... Czym zastapić niektóre produkty??

kochana byłam dwa razy na tej diecie- nie polecam
1 raz- sumiennie jadłam to co było na liście, jak schylałam się do szafki w kuchni to w głowie mi się kręciło- faktycznie spadek wagi szybki bo -7kg, ale naprawde szybko wróciły- w przeciągu miesiaca (w końcu zjadłam coś słonego, coś przyprawionego, usmażonego na patelni- no przecież cale życie nie będę jeść bez soli )
2 raz- całkiem niedawno bo z rok temu, jadłam tak jak w diecie, poszłam na aerobic (zajęcia z uczelni) i następnego dnia rano obudziłam sie telepiąc się- wiem ćwiczenia nie są wskazane przy tej diecie, bo jest tak mało kalorii, że więcej spaliłam przed te półtorej godziny aerobicu niż zjadłam przez dwa dni...

generalnie nie polecam tej diety, niszczy organizm i jest naprawde rygorystyczna! z reszta sama zobaczysz jeśli sie zdecydujesz. Szpinak bez przypraw, to samo z mięsem to obrzydliwe w smaku, no ale jeśli musisz spróbować, to proszę, ja nie polecam i napewno nigdy jej nie zrobię
teraz stosuję inna dietę i jestem zadowolona

a jajko może zastąpić odrobiną odtłuszczonego twarogu? no nie wiem sama...
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2010-08-31 o 10:34
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 10:42   #5
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Pomocy...!! Dieta Kopenhaska... Czym zastapić niektóre produkty??

po pierwsze Kopenhaska to nie dieta, a głodówka.
Jeśli się nie ma czasu na ćwiczenia (co jest zawsze wymówką - mamy wizażanki, które wracają do domu po północy i ćwiczą 8minutówki, albo swoje inne programy. Chcieć znaczy móc) to są diety, które tego nie wymagają np. słynna Dukanowska.
Droga autorko - powiedz ile chcesz schudnąć, przy jakim wzroście, a wizażanki Ci doradzą. Ale najpierw polecam lekturę :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195668
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=196020
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 11:29   #6
yessabell
Wtajemniczenie
 
Avatar yessabell
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Pomocy...!! Dieta Kopenhaska... Czym zastapić niektóre produkty??

ta dieta to spustoszenie organizmu!
chcesz sobie zrobic krzywde? piszesz,ze nie masz czasu na cwiczenia.. co to za problem zrobic 8 min legs, 8 min buns i ze 100 brzuszków dziennie?? co ci po tym, ze schudniesz z 10 kg w 13 dni, jak po 13 dniach z powrotem wrócisz do wagi wyjsciowej? efekt jojo chcesz?
niemądra jestes i tyle. jak komus zalzey na schudnieciu to i czas na cwiczenia sie znajdzie. poza tym mniej jesc i chudac to nie znaczy tylko dietowac. liczy sie zeby troche poszukac i znalezc diete dla siebie, albo po prostu mż. jak nie lubisz jajek to nawet nie bierz sie za te diete. wgl to jajka są bardzo potzrebne w organizmie przy diecie...nie wiem czy wiesz?
__________________
The journey of thousand miles begins with one step.
yessabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 13:03   #7
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: Pomocy...!! Dieta Kopenhaska... Czym zastapić niektóre produkty??

1. Jajka sa najbardziej pelnowartosciowym pokarmem - duuzo bialka, witamin, dobrych tluszczow - niczym ich nie zastapisz, zwlaszcza na takiej diecie
2. jezeli do tej pory jadlas jeden posilek dziennie, to nie dziwie sie ze przytylas organizm magazynuje wszystko co dostaje, bo jest ciagle na glodzie, i taka dietą tylko pogorszy swoj stan, i tylko wiecej przytyjesz
3. cwiczenia mozna sobie wszedzie robic - np. zamiast windy schody, zamiast jezdzic na krzesle obrotowym w biurze, podniesc tylek i sie przejsc do regalu, rower zamiast autobusu czy samochodu itp, itd, czytac krecąc hula hopa, ogladac tv na rowerku stacjonarnym, gimnastykowac sie prz gotowaniu,
dziewczyny juz wymienily 8 minutowki - szybciutkie cwiczenia a niezle daja po tylku

4. jedz co 3-4 h regularne posilki,
nie jedz przed snem - lekka kolacja na 3 h przed snem, lub bialko czyste na pol h przed snem - pewnie na kolacje mialas za***isty obiad, bo Cie przycislo po calym dniu glodowania
na sniadanie i kolacje czyste bialko - rozpedzaja metabolizm
zamiast "bialych wegli" pelnoziarniste
masa surowych warzyw (ew, gotowanych na parze - zwykle sitko na garku z wrządkiem i sie gotuje) ograniczyc owoce - zwlaszcza te slodkie
na forum jest wiecej takich zasad

od czasu do czasu przelicz sobie kalorie ... - zeby nie jesc ich za malo


polecilabym Ci dukana -ale jezeli nie lubisz jajek bedzie ciezko - no chyba ze omlet na slodko zjesz? albo kogiel mogiel? albo jajko w jakies innej formie
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-31, 13:28   #8
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: Pomocy...!! Dieta Kopenhaska... Czym zastapić niektóre produkty??

Dziewczyny mają rację, ta dieta jest dosyć szybka, ale wyniszczająca. Poza tym, po diecie, nie ma żadnej fazy wyjściowej, czyli powolnego powrotu do prawidłowego stylu odżywiania, więc po 13 dniach głodowania prędzej czy później rzucisz się na pysznego kotlecika z ziemniakami niż będziesz uważać na kalorie. Przy takim czymś jojo gwarantowane. No jeżeli już koniecznie uparłaś się na tą dietę, to tygodniu jej stosowania powinnaś przejść na jakąś inną - np. Dukana czy drugą fazę South Beach, żebyś nie nałapała utraconych kilogramów. Mimo wszystko szczerze odradzam tą dietę, bo naprawdę znam wielu ludzi, którzy próbowali i nic dobrego im z tego nie wyszło.
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 17:37   #9
nisia1908
Zakorzenienie
 
Avatar nisia1908
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 339
Dot.: Pomocy...!! Dieta Kopenhaska... Czym zastapić niektóre produkty??

doszłam do wniosku że z dietą kopenhaską poczekam aż nabiorę więcej sił i czasu np w przyszłe wakacje albo jakiś dłuższy okres wypoczynkowy a jak na te chwilę zacznę zdrową odżywianke czyli serki wiejskie warzywka oraz mięsko tylko i wyłącznie chude bo i tak innego nie jem no ale wykluczę białe pieczywo na 6 miesięcy 3 posiłki i żeby do 18 było wszystko zjedzone !!
Pieczywo pełnoziarniste ,twarożek , brokuły zupkę warzywną bez zasmażki o wiele lepsza jakieś mięsko niezbędne!! oczywiście od samych warzyw można przytyć i ograniczyć sole oraz cukry jeść więcej węglowodanów nic tłuszczy poczekamy zobaczymy i zaczynam wyzwanie 100 dni bez przekąsek(chipsy,cukierki ,cista itp) miejmy nadzieję że się uda oczywiście popijając solidnie wodą oraz w chwilach slabości zamiast napojów napić się soku warzywnego który posiada 27kcal/100 ml to prawie nic bez obżerania co jakieś 3-4 godz będę spożywała jakieś małe porcyjki ... to co wy na to teraz ... I Proszę NIE KAŻCIE MI JEŚĆ 6-8 MAŁYCH POSIŁKÓW DZIENNIE!! po 2 dniach stosowania przerwałam bo poczułam się jak kula bym musiała chyba po łyżce jeść co godzinę ... a już wolę swoją zdrową dietkę niż czuć się pod koniec dnia jak czołg
nisia1908 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 17:42   #10
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: Pomocy...!! Dieta Kopenhaska... Czym zastapić niektóre produkty??

już brzmisz konkretniej powodzenia
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 17:46   #11
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: Pomocy...!! Dieta Kopenhaska... Czym zastapić niektóre produkty??

8 posilkow
optymalnie to 4-5 posilkow co 3-4 h i tak jest najdrowiej
3 posilki to za malo, a jezeli chodzisz spac 21-22 kolacja rzeczywiscie powinna byc o 18
nie mozesz byc glodna, ani sie obrzerac - kiedy orgaznim czuje glód zaczyna magazynowac sadelko

nie zapomnij o rybach - nawet te najbardziej tluste musisz jesc - maja zdrowe tluszcze omega - ktore odchudzaja i nawet na dukanie trzeba je tonami jesc

gotowane warzywa tak samo jak sol zatrzymuja wode
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-31, 17:57   #12
nisia1908
Zakorzenienie
 
Avatar nisia1908
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 339
Dot.: Pomocy...!! Dieta Kopenhaska... Czym zastapić niektóre produkty??

Cytat:
Napisane przez Emila3000 Pokaż wiadomość
1. Jajka sa najbardziej pelnowartosciowym pokarmem - duuzo bialka, witamin, dobrych tluszczow - niczym ich nie zastapisz, zwlaszcza na takiej diecie
2. jezeli do tej pory jadlas jeden posilek dziennie, to nie dziwie sie ze przytylas organizm magazynuje wszystko co dostaje, bo jest ciagle na glodzie, i taka dietą tylko pogorszy swoj stan, i tylko wiecej przytyjesz
3. cwiczenia mozna sobie wszedzie robic - np. zamiast windy schody, zamiast jezdzic na krzesle obrotowym w biurze, podniesc tylek i sie przejsc do regalu, rower zamiast autobusu czy samochodu itp, itd, czytac krecąc hula hopa, ogladac tv na rowerku stacjonarnym, gimnastykowac sie prz gotowaniu,
dziewczyny juz wymienily 8 minutowki - szybciutkie cwiczenia a niezle daja po tylku

4. jedz co 3-4 h regularne posilki,
nie jedz przed snem - lekka kolacja na 3 h przed snem, lub bialko czyste na pol h przed snem - pewnie na kolacje mialas za***isty obiad, bo Cie przycislo po calym dniu glodowania
na sniadanie i kolacje czyste bialko - rozpedzaja metabolizm
zamiast "bialych wegli" pelnoziarniste
masa surowych warzyw (ew, gotowanych na parze - zwykle sitko na garku z wrządkiem i sie gotuje) ograniczyc owoce - zwlaszcza te slodkie
na forum jest wiecej takich zasad

od czasu do czasu przelicz sobie kalorie ... - zeby nie jesc ich za malo


polecilabym Ci dukana -ale jezeli nie lubisz jajek bedzie ciezko - no chyba ze omlet na slodko zjesz? albo kogiel mogiel? albo jajko w jakies innej formie
Nie napisałam chyba że przytyłam po posiłku 1 dniowym do przed wczoraj ją stosowałam i raczej schudłam tylko 3 kilo z całego i nic mi w przód nie poszło ... aha i nie miałam obiadu na kolacje jadłam o 16-17max i do 18 później nic a przez cały dzień piłam soki warzywne i jadłam błonnik ... Mam parowar więc to nie problem aby gotować bo ja w odróżnieniu od innych znajomych wolę coś zdrowszego a oni jak opętani same tłuszcze złączone z węglowodanami ale powiem szczerze że wolę ten zdrowszy tryb życia ... Szybciej się wysypiam mam więcej siły jak jadłam normalnie często w nocy budziła mnie zgaga a od miesiąca nic ... i po 3 godzinach od ostatniego posiłku nie czuję się jak ciężar

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Emila3000 Pokaż wiadomość
8 posilkow
optymalnie to 4-5 posilkow co 3-4 h i tak jest najdrowiej
3 posilki to za malo, a jezeli chodzisz spac 21-22 kolacja rzeczywiscie powinna byc o 18
nie mozesz byc glodna, ani sie obrzerac - kiedy orgaznim czuje glód zaczyna magazynowac sadelko

nie zapomnij o rybach - nawet te najbardziej tluste musisz jesc - maja zdrowe tluszcze omega - ktore odchudzaja i nawet na dukanie trzeba je tonami jesc

gotowane warzywa tak samo jak sol zatrzymuja wode
Ooo właśnie o rybkach bym zapomniała a bez tego bym chyba żyć nie mogła ale tylko naturalnego pochodzenia żadnych hodowlanych typu "Panga" tak faktycznie chodzę spać o godzinie 21-22 tym bardziej że szkoła się zaczyna i muszę pozmieniać pory spania ... A co do tych 8 posiłków to na jednym forum mi napisali żebym nawet 8 jadła a wstaję na ogół o 5-5.30 o 7 max wyjście i czasem w pośpiechu jadłam śniadanie co źle działało na mój żołądek ponieważ się zapychałam a nie najadałam
nisia1908 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 18:10   #13
Sharbat_Gula
Raczkowanie
 
Avatar Sharbat_Gula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z nienacka ;)
Wiadomości: 79
Dot.: Pomocy...!! Dieta Kopenhaska... Czym zastapić niektóre produkty??

Cytat:
Napisane przez nisia1908 Pokaż wiadomość
Tylko nie wszyscy mają czas na ćwiczenia a jak już mają to nie zawsze siła się znajdzie a dietę jak każdą inna chce się zastosować bo co mi szkodzi dostosowuję się nie mam problemów z żołądkiem ani różnych takich i chcę się dowiedzieć czym mogę jajka zastąpić poza tym dieta według mnie nie jest rygorystyczna pozatym ta dieta trwa tylko 13 dni a przez ostatni miesiąc jadłam tylko 1 posiłek dziennie więc ta dieta to dla mnie żadne wyzwanie
po pierwsze wątek powinien byc w dziale w krzywym zwierciadle

po drugie sily to Ty dziewczyny nie bedziesz miala żeby wstać z łóżka, nie mówiąc już o policzeniu prostego równania cena mleka plus chleb w sklepie ...
__________________
Wzrost 170cm

Ćwiczę z Ewą Ch. od 10.11.2012
Sharbat_Gula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 18:26   #14
nisia1908
Zakorzenienie
 
Avatar nisia1908
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 339
Dot.: Pomocy...!! Dieta Kopenhaska... Czym zastapić niektóre produkty??

Cytat:
Napisane przez Sharbat_Gula Pokaż wiadomość
po pierwsze wątek powinien byc w dziale w krzywym zwierciadle

po drugie sily to Ty dziewczyny nie bedziesz miala żeby wstać z łóżka, nie mówiąc już o policzeniu prostego równania cena mleka plus chleb w sklepie ...
Już zmieniłam swoj jadłospis i ustaliłam własną dietę do moich możliwości ...
nisia1908 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 11:31   #15
Emida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 17
Dot.: Pomocy...!! Dieta Kopenhaska... Czym zastapić niektóre produkty??

Od 1.5 tygodnia jestem na diecie owoco-warzywnej, która ma za zadanie oczyścić organizm ze złogów. Taka dieta przywraca organizmowi równowagę i usuwa to co nim niepotrzebne. Nie chodzi tu o utratę wagi ale to jest jeden ze skutków tej diety. Organizm wyrzuca to co zalega, w tym też tłuszcz. Jem regularne posiłki z owoców i warzyw - zupy, zapiekane warzywa. Piję soki w postaci smoothie (głównie z grejfrutów), które sama przyżądzam w domu. Żadnego głodzenia się. Pierwsze efekty już są zauważalne gołym okiem. Poprawiła mi się cera. Moje włosy w końcu zaczęły rosnąć. Rok temu straciłam tyle włosów, że miałam łyse prześwity na głowie. Z paznokci znikają podłużne rowki. Już nie mam migreny, która męczyła mnie codziennie. Jadłam 4 tabletki po 500 mg dziennie, teraz nie jem wcale tabletek i nareszcie jestem od tego wolna.Po tej diecie należy po woli wprowadzać pozostałe produkty. Nie wolno powracać do starych nawyków, które rujnują twój organizm, ale zdrowo jeść. Życzę Ci powodzenia i osiągnięcia wymarzonej wagi.
Emida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 14:12   #16
nisia1908
Zakorzenienie
 
Avatar nisia1908
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 339
Dot.: Pomocy...!! Dieta Kopenhaska... Czym zastapić niektóre produkty??

Cytat:
Napisane przez Emida Pokaż wiadomość
Od 1.5 tygodnia jestem na diecie owoco-warzywnej, która ma za zadanie oczyścić organizm ze złogów. Taka dieta przywraca organizmowi równowagę i usuwa to co nim niepotrzebne. Nie chodzi tu o utratę wagi ale to jest jeden ze skutków tej diety. Organizm wyrzuca to co zalega, w tym też tłuszcz. Jem regularne posiłki z owoców i warzyw - zupy, zapiekane warzywa. Piję soki w postaci smoothie (głównie z grejfrutów), które sama przyżądzam w domu. Żadnego głodzenia się. Pierwsze efekty już są zauważalne gołym okiem. Poprawiła mi się cera. Moje włosy w końcu zaczęły rosnąć. Rok temu straciłam tyle włosów, że miałam łyse prześwity na głowie. Z paznokci znikają podłużne rowki. Już nie mam migreny, która męczyła mnie codziennie. Jadłam 4 tabletki po 500 mg dziennie, teraz nie jem wcale tabletek i nareszcie jestem od tego wolna.Po tej diecie należy po woli wprowadzać pozostałe produkty. Nie wolno powracać do starych nawyków, które rujnują twój organizm, ale zdrowo jeść. Życzę Ci powodzenia i osiągnięcia wymarzonej wagi.
może mogła byś mi coś więcej o tym napisać ... mi nie chodzi głównie aby być szczupłą ale o to by stracić zbędne kilogramy z racji zdrowia ...
nisia1908 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 15:13   #17
Emida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 17
Dot.: Pomocy...!! Dieta Kopenhaska... Czym zastapić niektóre produkty??

Cytat:
Napisane przez nisia1908 Pokaż wiadomość
może mogła byś mi coś więcej o tym napisać ... mi nie chodzi głównie aby być szczupłą ale o to by stracić zbędne kilogramy z racji zdrowia ...

Wszystkie informacje znalazłam na www.dietawarzywnoowocowa. pl oraz na http://www.dieta-dabrowska.pl/ . Są tam również przepisy na dania i wiele praktycznych rad, o których się dopiero dowiedziałam. Powodzenia

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Emida Pokaż wiadomość
Wszystkie informacje znalazłam na www.dietawarzywnoowocowa. pl oraz na http://www.dieta-dabrowska.pl/ . Są tam również przepisy na dania i wiele praktycznych rad, o których się dopiero dowiedziałam. Powodzenia


Na tych stronach piszą, że jet to głodówka na warzywach i owocach. Ja jednak się tym nie kieruję, bo nie chodzi o to by się zamęczyć ale by być zdrowym jak piszesz. Jem regularnie i nie czuję głodu. Mam parę kilo mniej. Jeśli masz poważną nadwagę spytaj się lekarza czy możesz stosować taką dietę. Jeśli cierpisz na jakieś choroby tym bardziej powinnaś to zrobić pod kiem lekarza. Warzywa i owoce jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziły.
Emida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 16:36   #18
nisia1908
Zakorzenienie
 
Avatar nisia1908
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 339
Dot.: Pomocy...!! Dieta Kopenhaska... Czym zastapić niektóre produkty??

Cytat:
Napisane przez Emida Pokaż wiadomość
Wszystkie informacje znalazłam na www.dietawarzywnoowocowa. pl oraz na http://www.dieta-dabrowska.pl/ . Są tam również przepisy na dania i wiele praktycznych rad, o których się dopiero dowiedziałam. Powodzenia

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------





Na tych stronach piszą, że jet to głodówka na warzywach i owocach. Ja jednak się tym nie kieruję, bo nie chodzi o to by się zamęczyć ale by być zdrowym jak piszesz. Jem regularnie i nie czuję głodu. Mam parę kilo mniej. Jeśli masz poważną nadwagę spytaj się lekarza czy możesz stosować taką dietę. Jeśli cierpisz na jakieś choroby tym bardziej powinnaś to zrobić pod kiem lekarza. Warzywa i owoce jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziły.
Z tego co wiem to jedyna moja choroba to lenistwo nie no już bez przesady ... no ale sama nie wiem jak mam się odżywiać już przez miesiąc jem warzywa rybę i różnoraki owocki do godz 18 i później koniec ... Podobam się sobie gdzieniegdzie mogło by się zrzucić ale nie mam kompleksu jak inne dziewczyny co chcą schudnąć do postury wieszaka ... liczy się dla mnie zdrowie bo za 20 lat mogę mieć problemy z sercem
nisia1908 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 18:33   #19
MaZa3
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 104
Dot.: Pomocy...!! Dieta Kopenhaska... Czym zastapić niektóre produkty??

Chyba też przejdę na dietę owocowo- warzywną

Razem raźniej

Edytowane przez MaZa3
Czas edycji: 2010-09-07 o 18:40
MaZa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-11, 13:24   #20
landryna210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: Pomocy...!! Dieta Kopenhaska... Czym zastapić niektóre produkty??

kopenhaska to nieskuteczna dieta ;] Jak byłam młodsza to stosowałam ją i 6 dnia mdlałam,a te kg co zrzuciłam to powróciły w tydzień ,mimo ,że nie przejadałam się i pilnowałam jadłospisu i do tego 3 dodatkowe kg...Teraz jestem na Dukanie i jestem mega-zadowolona! ;D
landryna210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.