Strach przed pracą w UK i nie tylko - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-06, 16:37   #1
martusiakw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Question

Strach przed pracą w UK i nie tylko


Hej,
mam mały bądź duży problem, a mianowicie, jestem za granicą w UK, za jakiś czas będę musiała poszukać pracy dorywczej. Ale tkwi we mnie problem. Jestem osobą nieśmiałą w takich sprawach i bardzo stresuję się, jeśli muszę iść zarejestrować się w agencji albo zapytać o pracę. Mój język angielski jest średni , no tak wydaje mi się, chodziłam na kursy i teoretycznie wiem co i jak, ale jak mam mówić to cisza oraz mam pustkę w głowie;/;/;/ Strasznie boję się podjąć czegoś. Chcę tego i będę musiała, ale mam niesamowity strach. POMOCY. Wydaje mi się, że inne osoby są bardziej odważniejsze, tylko ja taka jestem?? Wątek nie tylko skierowany do osób, którzy mieszkają za granicą!!!! Chodzi mi też ogólnie jakie macie podejście do poszukiwania pracy?!
martusiakw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 17:17   #2
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Strach przed pracą w UK i nie tylko

Cytat:
Napisane przez martusiakw Pokaż wiadomość
Hej,
mam mały bądź duży problem, a mianowicie, jestem za granicą w UK, za jakiś czas będę musiała poszukać pracy dorywczej. Ale tkwi we mnie problem. Jestem osobą nieśmiałą w takich sprawach i bardzo stresuję się, jeśli muszę iść zarejestrować się w agencji albo zapytać o pracę. Mój język angielski jest średni , no tak wydaje mi się, chodziłam na kursy i teoretycznie wiem co i jak, ale jak mam mówić to cisza oraz mam pustkę w głowie;/;/;/ Strasznie boję się podjąć czegoś. Chcę tego i będę musiała, ale mam niesamowity strach. POMOCY. Wydaje mi się, że inne osoby są bardziej odważniejsze, tylko ja taka jestem?? Wątek nie tylko skierowany do osób, którzy mieszkają za granicą!!!! Chodzi mi też ogólnie jakie macie podejście do poszukiwania pracy?!


Po pierwsze-ile jeszcze założysz wątków na ten temat?
Jeden w zupełności wystarczy.

Po drugie-skoro juz jesteś w UK,to musiałaś wykonać pierwszy krok,teraz powinno być lepiej.
Na pewno nie tylko Ty odczuwasz taki strach i wątpliwości.To normalne,jesteś w nowym otoczeniu,nowe twarze.Musisz się przełamać jeśli chodzi o język angielski.Teraz nie masz zupełnie okazji do rozmawiania w tym języku?

Edytowane przez marryme21
Czas edycji: 2010-10-06 o 17:20
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 18:06   #3
martusiakw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Wink Dot.: Strach przed pracą w UK i nie tylko

Oj, przepraszam
No nie bardzo, bo jestem teraz na Islandii do 22 tego, a tak to przebywam między polakami. Chyba, że wyjdę do sklepu itp
martusiakw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 10:53   #4
miwak
Raczkowanie
 
Avatar miwak
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 113
Dot.: Strach przed pracą w UK i nie tylko

no właśnie sama czukam tematów o tym jak jest z pracą za granicą, ale nie tylko w UK.. dziewczęta piszcie
miwak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 23:10   #5
martusiakw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Exclamation Dot.: Strach przed pracą w UK i nie tylko

hello, piszcie dziewczyny
martusiakw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 16:16   #6
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: Strach przed pracą w UK i nie tylko

Rozumiem Cie doskonale wiem jakie poczatki sa trudne , najgorzej jest przelamac sie, zeby zaczac mowic , pamietam jak zaraz po przyjezdzie do Irlandii zgubilam telefon i zmuszona bylam kupic nowy... Poszlam wiec do sklepu , wchodze z mina meczennika , a tam przesympatyczny i baaaaaardzo przystojny Irlandczyk , tam mna zakrecil , ze nie moglismy sie nagadac Nawet nie wiem jak i kiedy , rozmowa nabrala takiego tempa , ze rozmawialam swobodnie jak w ojczystym jezyku . Anglicy sa z natury bardzo przyjaznie nastawieni i bardzo rozmowni , wystarczy jeden usmiech i "hello" , a buzia juz im sie nie zamknie. Naprawde sprobuj sie odwazyc , a zobaczysz ,ze nie taki diabel straszny

Pozdrawiam serdecznie
Denise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:13.