Bioxet - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-03, 21:24   #31
wiki86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z domu ;)
Wiadomości: 20
GG do wiki86
bioxet

Widziałam ostatnio w tv reklamę tego specyfiku ktory to ma zmniejszać owłosienie czy może ktos juz tego używał??
wiki86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 11:13   #32
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: bioxet

Cytat:
Napisane przez wiki86 Pokaż wiadomość
Widziałam ostatnio w tv reklamę tego specyfiku ktory to ma zmniejszać owłosienie czy może ktos juz tego używał??
Zalecam korzystanie z wyszukiwarki!
Lacze
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 10:49   #33
kurt77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Bioxet

Chyży a jaki to salon polecasz na Przymorzu ?

Pozdro
kurt77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 14:39   #34
czarna 20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Bioxet

hej i jak ten bioxet dziala czy nie bo chciałabym kupic ale tez nie chce wyrzucić kasy w "błoto"

Edytowane przez czarna 20
Czas edycji: 2009-07-07 o 12:52
czarna 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 08:37   #35
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Bioxet

Cytat:
Napisane przez kurt77 Pokaż wiadomość
Chyży a jaki to salon polecasz na Przymorzu ?

Pozdro
Polecam ten w Gdyni

http://www.beautylaser.pl/index_pl.html
chyży jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 14:25   #36
juustka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: Bioxet

Cytat:
Napisane przez galeriadenuo Pokaż wiadomość
Juustko, czy ten krem można kupić w aptece , czy np. w perfumerii.
U mnie w aptece nie słyszeli nie widzieli

zdaje się,że tylko w aptece...
pozdr
juustka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 20:15   #37
dorciaczek
Raczkowanie
 
Avatar dorciaczek
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 384
Dot.: Bioxet

tutaj jest troche wiadomości na temat tego specyfiku, moze sie przyda:
http://www.apteka-net.pl/photo/bioxet.pdf
dorciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-10, 11:21   #38
Zainteresowana2
Zadomowienie
 
Avatar Zainteresowana2
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 598
Dot.: Bioxet

Czy krem Bioxet mogą używać kobiety w ciąży??
Zainteresowana2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 22:19   #39
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Bioxet

Cytat:
Napisane przez galeriadenuo Pokaż wiadomość
Juustko, czy ten krem można kupić w aptece , czy np. w perfumerii.
U mnie w aptece nie słyszeli nie widzieli
gorzej, że u nas w hurtowni farmaceutycznej też nikt o nim nic nie słyszał...no poza coraz częstszymi pytaniami od aptek kiedy w końcu będzie dostępny a jeszcze gorzej, że aptekary "przynoszą" wieści z innych hurtowni- tam też nikt o nim nie słyszał, poza reklamą oczywiście.
Ale nie chce być złym prorokiem, może po prostu mieli taki fals start z tą reklamą....albo będą się dystrybuować przez jedną wybraną sieć (do wybranych aptek, w wybranej hurtowni, albo tylko przez net)
pożyjemy zobaczymy
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 23:27   #40
AlmE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 25
GG do AlmE
Dot.: Bioxet

bioxet jest w Polsce dostepny przez przedsrtawicieli firmy Albert tej samej co Botoina i Crescina do wlosow,przedstawiciel przychodzi do apteki i apteka moze nabyc pakiet-nie ma go w hurtowniach

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

http://www.albert.com.pl/
AlmE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 12:38   #41
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Bioxet

Czy ktoś już przetestował i może podzielic się efektami?
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-12, 21:57   #42
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Bioxet

Cytat:
Napisane przez AlmE Pokaż wiadomość
bioxet jest w Polsce dostepny przez przedsrtawicieli firmy Albert tej samej co Botoina i Crescina do wlosow,przedstawiciel przychodzi do apteki i apteka moze nabyc pakiet-nie ma go w hurtowniach

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

http://www.albert.com.pl/
a to ciekawe...a czemu taki ciekawy preparat rezygnuje z pośrednictwa hurtowni? przeciez zarobilibyście na tym więcej (hurtownia też, bo w sumie pewne zainteresowanie jest)....
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 22:45   #43
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Bioxet

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
a to ciekawe...a czemu taki ciekawy preparat rezygnuje z pośrednictwa hurtowni? przeciez zarobilibyście na tym więcej (hurtownia też, bo w sumie pewne zainteresowanie jest)....
Rezygnuje pewnie po to by zwiększyć zysk (w końcu omijają jednego pośrednika).
Jak widzę, ze to firma od botoiny to domyślam się, że za bioxet napewno trzeba odpowiednio przepłacić. Ziółka zawarte w bioxecie napewno nie są warte tyle ile kosztuje sam preparat. Niestety konkurencji nie ma i jeśli komuś zależy, to będzie płacił.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 00:43   #44
AlmE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 25
GG do AlmE
Dot.: Bioxet

zarobilibyscie ? jako studentka przez chwile bylam u nich dermokonsultantka ale nie pracuje juz tam i nie reklamuje firmy chociaz widzialam efekty po crescinie u kilku osob na wlasne oczy wiec cos w tym preparacie musi byc,Botoine w kremie tez uwazam za dobry produkt chociaz cena jest zbyt wysoka zdecydowanie !
AlmE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 10:53   #45
paranda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: Bioxet

Cytat:
Napisane przez ViOLcIa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy ten krem nie powoduje fotouczuleń ? jestem zdecydowana na zakup, ale boje się troszkę białych plam jakbym poszła na solarium....;/

Viola! Białe plamy na ciele po solarium to nie foto uczulenie tylko prawdopodobnie łupierz pstry. Idz do dermatologa, bo nie leczony może pozostać

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

no wiec po ponad miesiacu stosowania moge zauwazyć, ze włosy jednak odrosły (bikini).
Właściwie nie umiem stwierdzić, czy odrosło ich mniej czy sa tylko delikatnieszke i przez to się tak wydaje.
Ale fakt, że są o wiele bardziej delikatne i miękie. Moja skóra fatalnie, fatalnie reaguje na wyrywanie, wiec sama zmiana efektów depilacji (bez ranek i krostek) bedzie dla mnie ok.
paranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 08:36   #46
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Bioxet

Cytat:
Napisane przez paranda Pokaż wiadomość


no wiec po ponad miesiacu stosowania moge zauwazyć, ze włosy jednak odrosły (bikini).
Właściwie nie umiem stwierdzić, czy odrosło ich mniej czy sa tylko delikatnieszke i przez to się tak wydaje.
Ale fakt, że są o wiele bardziej delikatne i miękie. Moja skóra fatalnie, fatalnie reaguje na wyrywanie, wiec sama zmiana efektów depilacji (bez ranek i krostek) bedzie dla mnie ok.

sorki, ale jeśli za brak krostek i ranek po depilacji jesteś w stanie tyle kasy płacić, to moze lepiej zafunduj sobie epilacje laserem? Koszt jednego zabiegu jest mniej- więcej taki jak cena kremu, zabiegi robi się co 6-8 tygodni, a tego kremu nalezy używać minimum 8 miesięcy, żeby mieć efekty...koszty pewnie będą takie same, a epilacje robisz na całe życie.
Ale jak ktoś bardzo chce wywalać kasę na niesprawdzony produkt- proszę bardzo, kasa twoja więc i decyzja twoja
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 20:12   #47
paranda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: Bioxet

Niestety - jasna skóra - jasne włosy. Nie było żadnych efektów.
I naprawdę wole tyle zapłacić nic mieć na pachwinie kolejną blizne....
Nie depilujesz: włosy, depilujesz: rany i blizny - to była dość łatwa decyzja
paranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 01:57   #48
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Bioxet

Dziewczyny tak czytam i czytam i radze przemyslec fakt ze jezeli przez 8 miesiecy wyrywamy włosy z CEBULKAMI to one sila rzeczy beda słabsze ,jasniejsze beda rzadziej rosły itd wiec wydaje mi sie ze to raczej pic na wode ale nie uzywałam ...tylko taka drobna sugestia. Jak depiluje nogi depilatorem systematycznie przed dwa miesiace to one pozniej sa słabiutkie jasne ledwo widoczne...bez uzywania kremów...
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 07:44   #49
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Bioxet

Cytat:
Napisane przez paranda Pokaż wiadomość
Niestety - jasna skóra - jasne włosy. Nie było żadnych efektów.
I naprawdę wole tyle zapłacić nic mieć na pachwinie kolejną blizne....
Nie depilujesz: włosy, depilujesz: rany i blizny - to była dość łatwa decyzja
na buzi miałam meszek-usunięty trwale epilacją laserową, więc sie da. Są juz specjalne lasery, nie ważne czy masz ciemne czy jasne włosy (no chyba że całkiem białe, jak u albinosa) fakt- musiałam zrobić aż 6 zabiegów, gdzie przy ciemnych włosach skończyłabym pewnie na 3-4, ale tak czy inaczej- włosy usunęłam

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak czytam i czytam i radze przemyslec fakt ze jezeli przez 8 miesiecy wyrywamy włosy z CEBULKAMI to one sila rzeczy beda słabsze ,jasniejsze beda rzadziej rosły itd wiec wydaje mi sie ze to raczej pic na wode ale nie uzywałam ...tylko taka drobna sugestia. Jak depiluje nogi depilatorem systematycznie przed dwa miesiace to one pozniej sa słabiutkie jasne ledwo widoczne...bez uzywania kremów...
racja, mi też na nogach po wosku nie odrastają w kilku miejscach, pewnie jakbym się wzięła za wyrywanie systematycznie (oj boli boli dlatego na nogi wolę maszynkę) to pewnie bym miała malutkie białe włoski, albo wcale...ale jak komuś kasa niemiła...w sumie chętnie przyjmę
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-17, 16:03   #50
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Bioxet

Też jestem ciekawa jakie efekty przynosi Bioxet. Z chęcią bym spróbowała. Dowiadywałam się w jednej aptece i koszt kremu do twarzy to jakos 80zł a ten do nóg to 100zl. Ponoć jest to wydajne, ale i tak się boje ze beda to wyrzucone pieniadze.
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 10:12   #51
MartaKonin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 36
Dot.: Bioxet

Witam
Jestem nowa na forum a zdecydowałam się na dołączenie do was ze względu na produkt usuwający zbędne owłosienie. Zakupiłam już Bioxet i mam zamiar go używać jednak zaniepokoił mnie post na temat zdrowia. Wystraszył mnie post na temat ewentualnych składników tego preparatu wywołujących raka. Chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej na ten temat i co wy sądzicie o użytkowaniu Bioxetu pod względem zdrowotnym.
MartaKonin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 12:17   #52
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: Bioxet

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak czytam i czytam i radze przemyslec fakt ze jezeli przez 8 miesiecy wyrywamy włosy z CEBULKAMI to one sila rzeczy beda słabsze ,jasniejsze beda rzadziej rosły itd wiec wydaje mi sie ze to raczej pic na wode ale nie uzywałam ...tylko taka drobna sugestia. Jak depiluje nogi depilatorem systematycznie przed dwa miesiace to one pozniej sa słabiutkie jasne ledwo widoczne...bez uzywania kremów...
Co prawda też nie chce mi się wierzyć w taki kremik cudo (aczkolwiek kusi, żeby wypróbować i w końcu się pozbyć tego, czego nie powinnyśmy mieć). Ale tutaj muszę się wtrącić co do używania depilatora i odrastania włosków. Widocznie nie masz zbyt wielkiego problemu z owłosieniem, bo byś takich rzeczy nie pisała.
Ja depiluję nogi depilatorem (czyli wyrywam włoski z cebulkami) 11 lat (mało tego jeszcze dodam, ze depilując maksymalnie co dwa tygodnie- bo tak szybko odrastają) no i sorki ale mi jakoś za diabła nie chcą się oslabić, rosnąć jaśniejsze, czy rzadsze.
Także jeśli chodzi o instrukcję przy kremie i wskazówki, żeby najlepiej stosować zaraz po depilacji, to raczej dopatrywałabym się tutaj się łatwiejszego i szybszego dostania specyfiku do cebulki włosa...
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 15:29   #53
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Bioxet

mi znow odrastaja bardzo cienkie delikatne ( po dep.depilatorem )..ale nie jestem w stanie sie uporac z wrastaniem ,chrostami i rankami..i dlatego jestem ciekawa czy ten krem dziala
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 13:17   #54
xlzaiastm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: Bioxet

Witam! Czy nie wydaje wam się, że bioxet to to samo co skin doctors - jedno i drugie mają za zadanie opóźnić odrost włosów... Ktoś może stosował te produkty?
xlzaiastm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 18:25   #55
jaga_jaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 6
GG do jaga_jaga
Dot.: Bioxet

Witam wszystkich!
To jest mój pierwszy post na jakimkolwiek forum. Wiem jak ciężkim problemem jest niechciane owłosienie a tym bardziej na twarzy... jest to nie do zniesienia. Postanowiłam się podzielić opinią na jego temat, gdyż wiem jak ja po obejrzeniu reklamy w tv tego kremu szukałam jakichkolwiek opinii na ten temat a tu pustka. Ja powiem szczerze nie byłam aż takim niedowiarkiem jak niektórzy piszący "ja w to nie wierzę" a wystarczy tylko chcieć spróbować... choć chęci to pewnie za mało... ja byłam wręcz zdesperowana... po różnych fazach depresji, kiedy to potrafiłam po 2 tyg. w ogóle nie wyjść z domu, tak się wstydziłam ludzi... Dokładnie rok temu zdecydowałam się na depilację laserową wąsika i brody. Zapłaciłam 450 zł.... za jeden zabieg, po czym musiałam kupić krem łagodzący podrażnienia po zabiegu i zapobiegający powstawaniu blizn - razem 550 zł na kolejny zabieg laserowy się nie zdecydowałam z prostej przyczyny - braku gotówki. Kiedy zobaczyłam ten krem to wcale nie oszalałam ze szczęścia ale postanowiłam spróbować. kupiłam go końcem czerwca czyli około 3 miesiące temu. Przyznam, że jestem leniwa i zdarzyło mi się kilkanaście razy nie rano ale na noc zawsze. Ogólnie wiadomo, że faza wzrostu włosów jest szybsza nocą więc sobie nie odpuszczam. Powiem Wam, ze od ok. 2 tyg. zauważyłam, że włosów jest nieco mniej, nie umiem tego określić procentowo ale tak czuję. Ja nie depiluję twarzy woskiem, bo nie wyszłabym na zewnątrz w czasie, kiedy musiałyby osiągnąć pożądaną długość do depilacji. Ja od zawsze używam pęsety. I robię to codziennie. Codziennie też się golę. I tak jak wspomniałam włosów jest nieco mniej a co dla mnie ważne, włosków jest znacznie dużo jasnych a niektóre są wręcz bezbarwne! Byłam w szoku jak to zobaczyłam. Ach i teraz golę się co drugi dzień, więc same widzicie, że jednak efekty zaczynają być widoczne a to niecałe 3 mies. prawdę mówiąc 2,5 miesiąca! Dziewczyny jestem szczęśliwa! I wierzę, ze mi to pomoże. I nie wypisujcie proszę, ze to pic na wodę, ze jak coś za 100 zł może pomóc. Uwierzcie, ze działa... a czy całkiem się pozbędę? Tego nie wiem ale to co już osiągnęłam to wielki sukces, wreszcie zaczęłam wychodzić do ludzi! A do tych co piszą, ze to drogo. Chyba nie macie aż takiego problemu z owłosieniem na twarzy... kiedy były momenty, że się żyć nie chciało... to to 100zł czym jest przy tym?? niczym!! ja tyle co kupiłam drugi słoiczek więc jeden starczył mi na 2 miesiące. Acha i jeszcze jedno - nie posądzajcie mnie o reklamę, jestem zwykłą dziewczyną ze śląska, która ma taki sam problem jak większość tutaj. Doceńcie, że pokusiłam się o stworzenie profilu tylko dlatego (albo aż) żeby wam po prostu pomóc bo znam ogrom problemu. Nie wiem czy wszystko napisałam co chciałam ale jak sobie coś przypomnę to napiszę. I jeśli ktoś ma do mnie pytania to chętnie odpowiem. Ja mam oprócz tego jeszcze inny problem. Przez 12 lat używania pęsety mam brodę przebarwioną, ciemniejszą od reszty skóry na twarzy i mimo, ze owłosienie małymi kroczkami znika, to skóra na mojej brodzie wygląda jak ciemne plamy. Ale jak pozbędę się włosków to może jakieś głębokie peelingi u kosmetyczki będą w stanie to zlikwidować? Stosuję peeling sama w domu wcieram mocno w tą brodę, żeby dobrze złuszczyć naskórek ale niestety nie pomaga... no ale tym będę się martwić później Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, ze nie zanudziłam moimi wywodami a pomogłam

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Jeszcze sobie coś przypomniałam, bo ktoś pisał, że śmierdzi a ktoś inny, że podobno podrażnia skórę. Ja mam inne doświadczenia. Mi nie śmierdzi A co do uczulenie to może jak ktoś jest uczulony na jakiś składnik to pewnie normalne to, jest. Ja mam skórę wrażliwą, bo jak np. sobie zrobię peeling całej twarzy to pali jak po solarium jak przesadzę apropo solarium. Ja korzystam po użyciu kremu i absolutnie nic się nie dzieje. A dodatkowo krem naprawdę dobrze nawilża skórę. Ja szczerze go dziewczyny polecam, bo ja jestem bardzo zadowolona Mogę czekać na te efekty nawet 2 lata, bo męczę się z tym diabelstwem już 12 lat...
Pozdrawiam raz jeszcze!
jaga_jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 15:51   #56
Marsilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Bioxet

Postanowiłam i ja spróbować. Kupiłam wczoraj tubkę Bioxetu, a dziś zamierzam rozpocząć kurację. Włączyłam depilator i płakałam. Bardziej z bólu serca niż skóry. Producenci depilatorów z idiotycznym uśmiechem na twarzy zapewniają mi 4 tygodnie gładkości, gdzie przy moich włosach po depilatorze te 4 tygodnie oznaczają trzy dni, a potem tygodniową "rekonwalescencję", wykopywanie włosów spod skóry i rany.
Aż 35% kobiet przyznaje się, że cierpi z powodu nadmiernego owłosienia. Dziś nieogolone nogi u kobiety uznawane są wręcz za brak okazania szacunku drugiemu człowiekowi. Sama przyłapałam się na tym, że zwracam na to uwagę. Tyle, że jak już zauważę taką nieogoloną panią, to gapię się na nią z zazdrością. Zazdroszczę jej tego, jaka jest wolna. I że zadaje kłam całemu temu kołowrotowi nakręcanemu przez ludzi, którzy pewnie sami przed światem ukrywają tego rodzaju kompleksy.
Zamiast kupować kolejne nieskuteczne kosmetyki, podejmować się wyniszczającego leczenia hormonalnego, wolałabym być po prostu akceptowana. Wolałabym, żeby przerwać wreszcie ten terror piękna.
Skoro tylu ludzi się z tym zmaga, w imię czego się tak dręczymy? Przecież nic co ludzkie, nie powinno nam być obce. A wygląda na to, że jest. I to z dnia na dzień coraz bardziej...

P.S. jaga_jaga, dziękuję Ci za post. Jeśli chodzi o przebarwienie skóry na brodzie proponowałbym popytanie o kremy likwidujące przebarwienia skórne (jest wiele takich), Bioderma też oferuje całą serię farmako-kosmetyków przeznaczonych do tego typu skóry.
Marsilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 09:06   #57
paranda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: Bioxet

cos te 2 ostatnie posty dziwnie mi pachną.

Może moderator by sprawdził czy nie sa sponsorowane ?!
paranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 16:00   #58
xlzaiastm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: Bioxet

Witam! Ja o bioxecie pisałam w wątku Hirsutyzm, nadmierne owłosienie i nie chcę sie powtarzać. Dodam tylko, że od początku sierpnia stosuję bioxet na okolice bikini i jestem zadowolona. Jest dobrze - mogę stwierdzić, nie jest tam fioletowo i włoski mi nie wrastają. Rzeczywiście jest ich mniej. Na razie stosuję go w tym miejscu, ale zamierzam też kupić ten do twarzy, po waszych opiniach widzę, że też działa, oby tak dalej. Pozdrawiam wszystkich
xlzaiastm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 17:55   #59
jaga_jaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 6
GG do jaga_jaga
Dot.: Bioxet

Cytat:
Napisane przez paranda Pokaż wiadomość
cos te 2 ostatnie posty dziwnie mi pachną.

Może moderator by sprawdził czy nie sa sponsorowane ?!


A niech sprawdza. Czytając tu niektóre osoby nie rozumiem po co tu siedzą... Człowiek chce się podzielić problemem, radą lub doświadczeniem ale jednak często spotyka się z osobami typu "paranda" i sam nie wie czy dobrze zrobił, że napisał. Zastanawia się czy nie lepiej było dalej spokojnie tu sobie czytać nie udzielając się. Po głębszym zastanowieniu dochodzę do wniosku, że jeśli choć jednej osobie pomogłam to warto było narazić się na oszczerstwa.

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Marsilka, dziękuję Ci za radę odnośnie mojego problemu z powstałym przebarwieniem na brodzie. Martwię się tylko jak tego dokonać skoro dwa razy dziennie stosuję bioxet na skórę twarzy. Może poczekam na efekty kuracji (i mam nadzieję rezultaty) i wtedy rozejrzę się za jakimś specyfikiem na przebarwienia. Niemniej jednak dziękuję i pozdrawiam
jaga_jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 17:58   #60
G12acka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 230
Dot.: Bioxet

Cytat:
Napisane przez xlzaiastm Pokaż wiadomość
Witam! Ja o bioxecie pisałam w wątku Hirsutyzm, nadmierne owłosienie i nie chcę sie powtarzać. Dodam tylko, że od początku sierpnia stosuję bioxet na okolice bikini i jestem zadowolona. Jest dobrze - mogę stwierdzić, nie jest tam fioletowo i włoski mi nie wrastają. Rzeczywiście jest ich mniej. Na razie stosuję go w tym miejscu, ale zamierzam też kupić ten do twarzy, po waszych opiniach widzę, że też działa, oby tak dalej. Pozdrawiam wszystkich
okolice tzn. pachwiny czy na bikini calosc ? i czym depilujesz wosk czy maszynka ? przy maszynce podobno dluzej trzeba czekac na rezultaty ale brazylijskiego w mej okolicy profesjonalnie nie robia;x
G12acka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-19 13:02:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:06.