nadżerka-gdzie moge dobrze usunac ja w Kielcach.pomozcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-02, 17:56   #1
nastolatka90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 30
Exclamation

nadżerka-gdzie moge dobrze usunac ja w Kielcach.pomozcie


Witam! mam nadżerke od jakis moze 3 lat...kiedy mi ja zdiagnozowano mialam 1 grupe cytologii. po 2 latach znowu zrobilam cytologie i mialam 2 grupe. 2 lekarzy powiedzialo ze jest to duza nadżerka.Chcialabym ja usunac u dobrego lekarza ale wszedzie gdzie pojde mowia(lekarze) mi ze taki zabieg kosztuje ok 300 i wiecej zł. Przeciez mozna to chyba zrobic bezplatnie na NFZ? Moze ktoras z was byla u dobrego, przyjemnego lekarza ktory robil taki zabieg i moze polecic? Jezeli nie chcecie pisac na forum prosze napiszcie mi prywatna wiadomosc..nie wiem juz co mam robic glupie mysli przychodza do glowy o jakis chorobach itp. Jak taki zabieg wyglada? prosze o pomoc.pozdrawiam!
nastolatka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 19:52   #2
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: nadżerka-gdzie moge dobrze usunac ja w Kielcach.pomozcie

Cytat:
Napisane przez nastolatka90 Pokaż wiadomość
Witam! mam nadżerke od jakis moze 3 lat...kiedy mi ja zdiagnozowano mialam 1 grupe cytologii. po 2 latach znowu zrobilam cytologie i mialam 2 grupe. 2 lekarzy powiedzialo ze jest to duza nadżerka.Chcialabym ja usunac u dobrego lekarza ale wszedzie gdzie pojde mowia(lekarze) mi ze taki zabieg kosztuje ok 300 i wiecej zł. Przeciez mozna to chyba zrobic bezplatnie na NFZ? Moze ktoras z was byla u dobrego, przyjemnego lekarza ktory robil taki zabieg i moze polecic? Jezeli nie chcecie pisac na forum prosze napiszcie mi prywatna wiadomosc..nie wiem juz co mam robic glupie mysli przychodza do glowy o jakis chorobach itp. Jak taki zabieg wyglada? prosze o pomoc.pozdrawiam!

Wiesz co, widziałam tu na Wizażu wątek o nadżerce, o ile się nie mylę. Myślę, że tam powinnaś zapytać. To tak po pierwsze. A po drugie, to ja też mam nadżerkę, ale mi pani doktor powiedziała, że z moją mamą pogada kiedy mnie na zabieg umówić, a mojej mamie powiedziała podobno, że za młoda na zabieg jestem. Ale na razie się nie martwię, bo mam 1 grupę w cytologii. Niedługo planuję powtórzyć, bo to już jakieś ponad pół roku temu było jak robiłam, o ile nie więcej. Ja będę miała, jak coś, tą nadżerkę wymrażaną. Podobno to nic nie boli. A co do kosztów, to prywatnie rzeczywiście wielkie, ale moja ciocia mówiła, że można usuwać na kasę chorych. Ona chyba tak miała, ale nie wiem, nie chcę skłamać. Natomiast jak chodzi o takie placówki w Twojej okolicy, to nie pomogę, bo ja jestem z Kołobrzegu. Pozdrawiam i życzę zdrowia. I napisz w wątku o nadżerce, bo po co było nowy zakładać. Ale Ci wybaczam, bo to nie była kolejna wiadomość z cyklu "czy mogę być w ciąży jak nie uprawiałam seksu".
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 23:04   #3
nastolatka90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 30
Dot.: nadżerka-gdzie moge dobrze usunac ja w Kielcach.pomozcie

łał fajnie ze dostalam rozgrzeszenie...wiesz, co lekarz to inna opinia, spotkalam sie z kilkoma lekarzami i kazdy mowil co innego. Chyba rzeczywiscie jestes mloda skoro chodzisz z mama do ginekologa...to co napisalas to wiem juz z tym ze np moja kolezanka miala wymrazana i ja to bolalo i pozniej miala jakies problemy z tym zwiazane(nie dlatego ze jej zle ktos to zrobil itp) wiec to chyba sprawa indywidualna...
nastolatka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:01.