Zakazane karmienie w kolejnej ciąży,co z pokarmem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-01, 13:24   #1
qchaniutka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4
Exclamation

Zakazane karmienie w kolejnej ciąży,co z pokarmem?


Jestem w 17 tyg drugiej ciąży...na początku były problemy, bo okazało się, że mam rozwarcie (ale na szczęście wszystko już dobrze) i gin kazał mi definitywnie przestać karmić piersią moją pierwszą 7_mio miesięczną córeczkę, bo hormony moga wywołać skurcze i mogę poronić...no to od wczoraj jej nie karmię. ALE CO Z POKARMEM?? sam się chyba nie wypali a nie wiem czy moge używac jakiś preparatów, czy to nie zaszkodzi mojemu pokarmowi na przyszłość?? Bo ja bardzo chcę karmić drugie dziecko i nie chcę, żeby to wszystko skończyło się brakiem pokormu po urodzeniu dziecka, z powodu tego właśnie wypalania!! Co robić??? POMOCY!!!!
qchaniutka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 16:09   #2
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Zakazane karmienie w kolejnej ciąży,co z pokarmem?

Cytat:
Napisane przez qchaniutka19 Pokaż wiadomość
Jestem w 17 tyg drugiej ciąży...na początku były problemy, bo okazało się, że mam rozwarcie (ale na szczęście wszystko już dobrze) i gin kazał mi definitywnie przestać karmić piersią moją pierwszą 7_mio miesięczną córeczkę, bo hormony moga wywołać skurcze i mogę poronić...no to od wczoraj jej nie karmię. ALE CO Z POKARMEM?? sam się chyba nie wypali a nie wiem czy moge używac jakiś preparatów, czy to nie zaszkodzi mojemu pokarmowi na przyszłość?? Bo ja bardzo chcę karmić drugie dziecko i nie chcę, żeby to wszystko skończyło się brakiem pokormu po urodzeniu dziecka, z powodu tego właśnie wypalania!! Co robić??? POMOCY!!!!
No dobrze, ale lekarz nie powiedzial Ci co masz zrobic z pokarmem?
Przeciez to niemozliwe, powiedział proszę juz nie karmic i tyle?
Zadnych rad, leków, czegokolwiek?
Nie wiemy czy możesz odciagac pokarm, czy brac jakies leki, przecież wszystko to moze grozić wcześniejszym porodem.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 13:48   #3
florka1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 13
Dot.: Zakazane karmienie w kolejnej ciąży,co z pokarmem?

Cytat:
Napisane przez qchaniutka19 Pokaż wiadomość
Jestem w 17 tyg drugiej ciąży...na początku były problemy, bo okazało się, że mam rozwarcie (ale na szczęście wszystko już dobrze) i gin kazał mi definitywnie przestać karmić piersią moją pierwszą 7_mio miesięczną córeczkę, bo hormony moga wywołać skurcze i mogę poronić...no to od wczoraj jej nie karmię. ALE CO Z POKARMEM?? sam się chyba nie wypali a nie wiem czy moge używac jakiś preparatów, czy to nie zaszkodzi mojemu pokarmowi na przyszłość?? Bo ja bardzo chcę karmić drugie dziecko i nie chcę, żeby to wszystko skończyło się brakiem pokormu po urodzeniu dziecka, z powodu tego właśnie wypalania!! Co robić??? POMOCY!!!!
Hej,
A ja mam do ciebie pytanie. Jak ci się udało zajść w ciążę karmiąc piersią. Ja mam 8 miesiecznego malucha i już chcialabym mieć drugie, ale mój gin mówi, że dokąd nie pojawi mi sie miesiaczka to nie mam szans. Ty przyvkarmieniu piersią miałaś miesiączkę?
florka1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:59.