DOBRY FRYZJER W ŁODZI - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-12, 16:37   #1
SIN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9

DOBRY FRYZJER W ŁODZI


Po wielokrotnych wpadkach niedouczonych fryzjerów błagam pomóżcie ! Szukam dobrego fryzjera w łodzi, prosze też o cenę i jaka tam jest atmosfera
SIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-12, 17:46   #2
wannabe
Raczkowanie
 
Avatar wannabe
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 242
GG do wannabe
Re: DOBRY FRYZJER W ŁODZI

Hej, ja nie mam za bardzo doświadczenia w tej dziedzinie, ale też mam zamiar się w końcu wybrać do fryzjera i połowa moich znajomych namawia mnie na Przemka: salon Alfaparf Piotrkowska 89 (w bramie) - strzyżenie długich i półdługich 50zł, mały salon ale super urządzony i jest miło.
Druga połowa znajomych wysyła mnie do Elwiry: to jest też nieduży salon na Koplowicza (nie pamiętam dokłdnie adresu, ale tam jest tylko kilka bloków na Koplowicza, za to mam tel. 6722332), to jest blisko Tesco na Widzewie - strzyżenie półdługich 40PLN. U Elwiry ostatnio była moja przyjaciółka i jest bardzo zadowolona - super wygląda, włosy ładnie się układają.
No i właśnie ja też mam problem i nie mogę się zdecydować... http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif
pzdr
wannabe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-12, 19:41   #3
april102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 19
Re: DOBRY FRYZJER W ŁODZI

czesc, obcinam wlosy w salonie Zofia na ulicy Stefana 5b pawilon 6, tel 6406168,
polecano mi pania Agnieszke (wlascicielka z wieloma dyplomami fryzjerskimi - swietnie obcina), pod jej nieobecnosc obcinalam u pani Asi i musze stwierdzic ze styl tej ostatniej bardziej mi odpowiada, z tym, ze fryzjerowi mowie jaka chce miec dlugosc wlosow po obcieciu, a efekt koncowy to juz dzialka osoby obcinajacej - lepiej sie zna i mniej wiecej wie jak beda sie ukladaly moje loki,
chyba z 5 razy tam cielam i za kazdym razem bylam zadowolona, cena ciecia poldlugich i balejazu to ok 130zl, samo ciecie nie jestem pewna, cos kolo 30 - 40zl,
pozdrawiam
april102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-13, 11:07   #4
SIN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9
Re: DOBRY FRYZJER W ŁODZI

dzięki. Chyba będę musiała spróbowac, chociaż jak zwykle z wielkimi obawami
Aida napisał(a):
> czesc, obcinam wlosy w salonie Zofia na ulicy Stefana 5b pawilon 6, tel 6406168,
> polecano mi pania Agnieszke (wlascicielka z wieloma dyplomami fryzjerskimi - swietnie obcina), pod jej nieobecnosc obcinalam u pani Asi i musze stwierdzic ze styl tej ostatniej bardziej mi odpowiada, z tym, ze fryzjerowi mowie jaka chce miec dlugosc wlosow po obcieciu, a efekt koncowy to juz dzialka osoby obcinajacej - lepiej sie zna i mniej wiecej wie jak beda sie ukladaly moje loki,
> chyba z 5 razy tam cielam i za kazdym razem bylam zadowolona, cena ciecia poldlugich i balejazu to ok 130zl, samo ciecie nie jestem pewna, cos kolo 30 - 40zl,
> pozdrawiam
SIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-13, 12:50   #5
MartaPiechota
Raczkowanie
 
Avatar MartaPiechota
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 66
Re: DOBRY FRYZJER W ŁODZI

Witam!
Mam za soba pare lat przepraw z fryzjerami, no i wreszcie moge poradzić szczerze fryzjera Nie napisałas czy chccesz zrobić bardziej fantazyjną fryzure czy taką zwyklejszą? Poradzę Ci Beatę MIśkiewicz. Ma ona salon na Piotrkowskiej 24, jest tam szefową, oprócz niej obcina tam jescze pare dziewczyn, które wyczarowują tez fajne fryzurki z tego co widziłam ,ale ja zapisuje się do niej.
Jestem bardzo zadowolona z tego co robi mi na głowie, mogę ją polecić z czystym sercem.( Jesli ma to dla Ciebie znaczenie pracuje na kosmetykach Goldwella).
Jest tylko jedno 'ale' nie jest ona 'milusińska'.Oczywiście nie jest też koszmarną zołzą, po prostu...juz taka jest. Numer do niej to;630 39 46. Acha no i ceny. Za ścięcie półdługich włosów płacę zawsze 60 zł.z modelowaniem., o resztę sie dopytasz jak będziesz chciała
Jest jeszcze jeden fryzjer który jest mistrzem jesli chodzi o cięcia takie bardziej szalone, kolorowe pasemka, 'krzywe' grzywki.Nie wiem jak obcina takie normaniejsze fryzury bo nei maiałam okazji zobaczyć. Uwielbia robic kolorowe rzeczy na włosach. Marcin Urbański pracuje w Studiu Goldwell na Piotrkowskiej( tam fzdie jeżdżą tramwaja, na przeciwko kina Charlie, to studio jest dozyć widoczne z ulicy). Ostanio miałam bardzo fajne czerowono czarne pasemka na głowie,a włosy układaja mi się nadal dobrze pomimo,ze juz minęły 3 misiące od cięcia.
No to sie napisałam... mam nadzieję, że pomogłam
MartaPiechota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-14, 16:05   #6
MartaPiechota
Raczkowanie
 
Avatar MartaPiechota
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 66
Re: DOBRY FRYZJER W ŁODZI

Up, UP
MartaPiechota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 14:42   #7
qui?moi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 30
Dot.: Re: DOBRY FRYZJER W ŁODZI

Cytat:
Napisane przez MartaPiechota Pokaż wiadomość
Witam!

Jest jeszcze jeden fryzjer który jest mistrzem jesli chodzi o cięcia takie bardziej szalone, kolorowe pasemka, 'krzywe' grzywki.Nie wiem jak obcina takie normaniejsze fryzury bo nei maiałam okazji zobaczyć. Uwielbia robic kolorowe rzeczy na włosach. Marcin Urbański pracuje w Studiu Goldwell na Piotrkowskiej( tam fzdie jeżdżą tramwaja, na przeciwko kina Charlie, to studio jest dozyć widoczne z ulicy). Ostanio miałam bardzo fajne czerowono czarne pasemka na głowie,a włosy układaja mi się nadal dobrze pomimo,ze juz minęły 3 misiące od cięcia.
No to sie napisałam... mam nadzieję, że pomogłam
A jaki to ma styl - bardziej rockowy czy techno???
qui?moi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.