Estetyka mieszkań - jak to wygląda u was? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-23, 17:49   #31
mysia_kotka
Zadomowienie
 
Avatar mysia_kotka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: koniec świata:]
Wiadomości: 1 977
Dot.: Estetyka mieszkań - jak to wygląda u was?

ja często oglądam ten program na tvn style i staram się niektóre pomysły wprowadzać w życie, ale jako że nie jestem zwolenniczką sprzątania bardzo powoli mi to idzie Oczywiscie podstawą są pudełka i nie zbieranie klamotów, bo to bez sensu. Chętnie poobserwuje wasze pomysły na urządzenie pokoju
__________________

milion gwiazd spadnie, zanim się doczekam, ale...jednak!




mysia_kotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 18:00   #32
Zakupoholiczka:)
Raczkowanie
 
Avatar Zakupoholiczka:)
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 465
Dot.: Estetyka mieszkań - jak to wygląda u was?

Cytat:
Napisane przez mysia_kotka Pokaż wiadomość
ja często oglądam ten program na tvn style i staram się niektóre pomysły wprowadzać w życie, ale jako że nie jestem zwolenniczką sprzątania bardzo powoli mi to idzie Oczywiscie podstawą są pudełka i nie zbieranie klamotów, bo to bez sensu. Chętnie poobserwuje wasze pomysły na urządzenie pokoju

Zdaje się, że oglądasz " Perfekcyjną Panią Domu " ??
Zakupoholiczka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 19:34   #33
mysia_kotka
Zadomowienie
 
Avatar mysia_kotka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: koniec świata:]
Wiadomości: 1 977
Dot.: Estetyka mieszkań - jak to wygląda u was?

nie jestem pewna czy to tak się nazywa w kazdym razie dwie gospodynie domowe, które zupelnie nie umieja dbac o porzadek walczą o jakiś tam tytuł, pod kierownictwem babki która ma fioła na punkcie sprzątania i podaje wiele ciekawych rad na uporządkowanie własnego mieszkania
__________________

milion gwiazd spadnie, zanim się doczekam, ale...jednak!




mysia_kotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 09:38   #34
kinolec
Zadomowienie
 
Avatar kinolec
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 000
Dot.: Estetyka mieszkań - jak to wygląda u was?

Cytat:
Napisane przez Zakupoholiczka:) Pokaż wiadomość
Właśnie dzisiaj robiąc porządki w szafie zastanawiałam się gdzie wy dziewczyny trzymacie swoje torebki?

Ja z racji tego, że mam już ich zbyt dużo zastanawiam się nad jakimś innym miejscem niż szafa Myślałam dość długo i intensywnie, ale nic mi nie przychodzi do głowy Może macie jakieś pomysły, więc piszcie, piszcie
ja tez mam mnostwo torebek a w szafie nie ma na nie miejsca stad czesc z nich czyli ok 13 powiesiłam na połce drewnianej ale mam nadzieje juz nie długo miec swoja garderobe i tam przeznaczyc cały regał na torebki bo w szafie tez leza i tak pozniej nie moge ich odnalezc

mysle ze fajnym pomysłem byłby tez stojak taki jak sa na kurtki to przeznaczyc go na torebki
__________________
de gustibus non est disputandum
kinolec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 09:51   #35
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Smile Dot.: Estetyka mieszkań - jak to wygląda u was?

mnie najbardziej denerwuje to, że w moim regale mam wiecej półek "odkrytych" i w sumie nawet nie mam gdzie schowac tych moich drobiazgów...już tyle razy podchodziłam do sprzatania tego i jak to uprzatne to zaraz co innego na półke wyladujedlatego w końcu zamierzam kupić komode i tam będą zeszyty/notatki kserówki z każdego roku ze studiów "zawsze to mniejszy"bałagan"(bo teraz jak chcę znaleźć kserówki z np.2 roku to po kartonach w szafie i pd biurkiem szukać musze. i nie zawsze znajdę to czego szukam...

ja Też ogladam "Perfekcyjną Panią domu"<czy jakoś tak i sie zadziwiam właśnie że taki harmider mają....nie zapomnę jak w jednym z odcinków babeczka miała calą szafę z kosmetykamihaha ja w życiu tyle nie miałam i biedna musiała sie z tym wszystkim rozstać to musiało boleć.. z drugiej stronu jak ta cała Ekspertka przychodzi już sprawdzać kobiety to naprawdę czasami przecież mozna zapomniec przetrzeć kurz"za kaloryferem"czy na jednym słoiczku a ta potrafi sie przyczepić....jeszcze mnie zastanawia jak będą wyglądały losy mieszkan po programie czy będzie potzrebna jeszcze wizyta czy jednak naprawdę sie zmieni coś..
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 10:55   #36
kinolec
Zadomowienie
 
Avatar kinolec
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 000
Dot.: Estetyka mieszkań - jak to wygląda u was?

ja sie zaraz zabieram za mycie okien
a jak u was sprzatanie idzie??
wogole przyjaciólka podsuneła mi swietny pomysł na przechowalnie butow tzn. zrobienie jednego duzego kartonu z przedziałkami na buty i umieszczenie go w szafie niestety nie mam juz tam miejsca ale zawsze cos sie znajdzie jak zrobie i porobie fotki to pokaze wam jak to wyglada no i mysle zrobic cos takiego jeszcze na paski
__________________
de gustibus non est disputandum
kinolec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 11:34   #37
Engelchen
Raczkowanie
 
Avatar Engelchen
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 489
Dot.: Estetyka mieszkań - jak to wygląda u was?

Cytat:
Napisane przez kinolec Pokaż wiadomość
ja sie zaraz zabieram za mycie okien
ooo to wlasnie wczoraj zrobilam bo po wiosennych deszczach nie moglam juz na nie patrzec

z estetyka mieszkania nie jest tak zle, zwlaszcza ze niedawno sie wprowadzialam
obecnie je urzadzam i jestem lekko szurnieta na punkcie gadzetow z ikeii
jedyne co mnie wkurza w moim mieszkanku to te kable
za biurkiem i telewizorem jest dzungla kabli
czytalam wasze rady ale moze macie jeszcze jakies sprawdzone sposoby jak sie tego cholerstrwa pozbyc?
za listwy nie moge dac bo sa na stale a nie mam pojecia gdzie kupic wspomniane oslonki
pozdrawiam
Engelchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-27, 11:29   #38
kinolec
Zadomowienie
 
Avatar kinolec
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 000
Dot.: Estetyka mieszkań - jak to wygląda u was?

ja umyłam okna i zaczeło padac ale i tak sie ciesze ze sie za to wziełam bo przynajmiej mam swiadomosc zrobienia czegos pozytecznego
zaraz tez siadam do szydełka takie moje hobby na relaks ale przedtem zmyje kurze i tu własnie moje godna polecenia uwaga

otóz nie wiem czym sprzatacie kurze ale ja kupiłam taka zielona sciereczke w lidlu i jak nia przetre to pozniej wycieram płynem mr muscle ma bardzo przyjemny swierzy zapach mimo ze jest do szyb to ja i tak nim przecieram kurze a pozniej jesli powierzchnia jest drewniana uzywam pronto cytrynowego w aerozolu tez cudo godne polecenia

a jakich wy uzywacie waszym zdanie bardzo dobrych chemikow do sparzatanai???
__________________
de gustibus non est disputandum

Edytowane przez kinolec
Czas edycji: 2007-06-27 o 19:39
kinolec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 12:06   #39
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Estetyka mieszkań - jak to wygląda u was?

Cytat:
Napisane przez Engelchen Pokaż wiadomość
za listwy nie moge dac bo sa na stale a nie mam pojecia gdzie kupic wspomniane oslonki
Media Market - tam sa specjalne rurki lub kazdy market budowlany - kupujesz odcinek elastycznej, harmonijkowej rurki izolacyjnej do przewodów elektrycznych.
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 19:01   #40
mysia_kotka
Zadomowienie
 
Avatar mysia_kotka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: koniec świata:]
Wiadomości: 1 977
Dot.: Estetyka mieszkań - jak to wygląda u was?

Cytat:
Napisane przez kinolec Pokaż wiadomość
ja umyłam okna i zaczeło padac ale i tak sie ciesze ze sie za to wziełam bo przynajmiej mam swiadomosc zrobienia czegos pozytecznego
zaraz tez siadam do szydełka takie moje hobby na relaks ale przedtem zmyje kurze i tu własnie moje godna polecenia uwaga

otóz nie wiem czy sprzatacie kurze ale ja kupiłam taka zielona sciereczke w lidlu i jak nia przetre to pozniej wycieram płynem mr muscle ma bardzo przyjemny swierzy zapach mimo ze jest do szyb to ja i tak nim przecieram kurze a pozniej jesli powierzchnia jest drewniana uzywam pronto cytrynowego w aerozolu tez cudo godne polecenia

a jakich wy uzywacie waszym zdanie bardzo dobrych chemikow do sparzatanai???

Chyba kazdy sprzata kurze, ale ja przecieram tylko ścierka i woda z plynem. Nie orzumiem cpo co 3 razy przecierac jedna powierzchnie?
__________________

milion gwiazd spadnie, zanim się doczekam, ale...jednak!




mysia_kotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 19:41   #41
kinolec
Zadomowienie
 
Avatar kinolec
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 000
Dot.: Estetyka mieszkań - jak to wygląda u was?

Cytat:
Napisane przez mysia_kotka Pokaż wiadomość
Chyba kazdy sprzata kurze, ale ja przecieram tylko ścierka i woda z plynem. Nie orzumiem cpo co 3 razy przecierac jedna powierzchnie?
chodziło mi czym sprzatacie kurze - zrobiłam literówke - przepraszam
kurze co jakis czas wycieram na mokro mimo ze codziennie wycieram na sucho to co jakis czas wycieram płynem dłuzej utrzymuje sie ładny zapach swierzosci
__________________
de gustibus non est disputandum
kinolec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-11, 14:54   #42
Agul_la
Raczkowanie
 
Avatar Agul_la
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Opole :)
Wiadomości: 77
GG do Agul_la
Dot.: Estetyka mieszkań - jak to wygląda u was?

Ja kiedys śmialam się z mojej mamy (kiedy urządzala mieszkanie), że szuka pakownych mebli. Teraz, kiedy mi przyszlo we wlasnym mieszkaniu szukać miejsca dla poszczególnych sprzętów, które się gromadzą w coraz większych ilościach zaczynam rozumieć o co jej chodzilo. Niestety coraz częściej w sklepach można spotkać meble, które nie są funkcjonalne, jedynie wymyślne ksztalty i na pierwszy rzut oka ladnie sie prezentują.
Przedewszystkim staraliśmy sie tak zagospodarować przestrzeń, aby na wierzchu bylo jak najmniej. Pawlacze, szafki wnękowe, zabudowy. Jeżeli chodzi o takie meble wolnostojące to mamy pojedyńcze jakieś komody, regal (bnibloteczka) etc. Deska do prasowania, suszarka na pranie nie mamy balkonu) na codzień stoją ukryte za lużkiem, sofą itd. - jest trochę przestawiania podczas sprzątania, no ale cóż - jakoś sobie trzeba radzić (nie znoslabym deski np za drzwiami).
acha:
już w trakcie remontu mieliśmy rozplanowane, gdzie i co będzie stalo, pozmienialismy pod tym kontem rozstaw gniazdek, dodaliśmy nowe, zrobiliśmy gniazdko na internet (trochę to rozwiązuje problem wszędobylskich kabli)
Agul_la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 15:28   #43
mumu
Raczkowanie
 
Avatar mumu
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 462
Dot.: Estetyka mieszkań - jak to wygląda u was?

Rolki papieru toaletowego trzymam w wiklinowym koszyku, który stoi na podłodze przy muszli, bo nie cierpię się wyginać do tyłu, żeby sięgnąć po papier wiszący na ścianie. W koszyku rolek jest kilka, żeby nie było sytuacji, że komuś brakło papieru w trakcie...
Meble kuchenne: zauważyłam, że szafki wogóle są nie praktyczne, tylko do wysokich szuflad można wszystko upchać i zarazem wyciągnąć bez problemu. Np. garnki w szafce w tylnej pozycji - trzeba wszystko wyciągać albo porozwalać, a szuflada otwiera się do końca i tylną pozycję łatwo wyjąć - dla garnków i talerzy musi być wysoka. Dlatego moje następne meble kuchenne to będą tylko szuflady - jedna wąska, dwie szerokie, w takim układzie myślę jest najpraktyczniej, żadnych szafek.
__________________
MumuSe.
Żeby mieć piękne usta wypowiadaj piękne słowa.
Żeby mieć piękne oczy szukaj dobra w oczach innych.
Audrey Hepburn
mumu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:36.