Maski i odżywki nie pomagają!!! Co robić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-13, 18:07   #1
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773

Maski i odżywki nie pomagają!!! Co robić?


Używałam już wielu masek i odżywek do włosów, i to naprawdę dobrych firm. Kosmetyki kupowałam z salonów fryzjerskich. Efekt? dalej suche, szorstkie i łamliwe włosy. Jedwabiu do włosów takie używam. Nie wiem już co robić. Proszę o radę ;( Nie wiem co mam robić ;(
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 19:13   #2
Dori1981
Raczkowanie
 
Avatar Dori1981
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 484
Dot.: Maski i odżywki nie pomagają!!! Co robić?

Tutaj masz link do przydatnych wątków
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=238279
A przede wszystkim super ściągawka http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=250381


Co do jedwabiu to on wysusza ( ten z biosilku)
Jest wiele sposobów żeby włosy były nawilżone,zdrowe i piękne ,trzeba troszkę posiedzieć i poczytać , a potem zacząć działać
Dori1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 21:03   #3
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Maski i odżywki nie pomagają!!! Co robić?

A używalaś kiedys może czegos z Kerastese ( czy to tak sie pisze?) niestety watek został zamkniety bo był juz przeciążony
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 22:19   #4
Marychelo
Raczkowanie
 
Avatar Marychelo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 137
Dot.: Maski i odżywki nie pomagają!!! Co robić?

zetafon, polecam zajrzeć do KWC
Marychelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 02:06   #5
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Maski i odżywki nie pomagają!!! Co robić?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
Używałam już wielu masek i odżywek do włosów, i to naprawdę dobrych firm. Kosmetyki kupowałam z salonów fryzjerskich. Efekt? dalej suche, szorstkie i łamliwe włosy. Jedwabiu do włosów takie używam. Nie wiem już co robić. Proszę o radę ;( Nie wiem co mam robić ;(
Moze wybierz sie do fryzjera na kuracje ampulkami???Szczerze mowiac nigdy nie bylam na ampulce,ale moja przyjaciolka owszem i bardzo sobie chwalila.Miala zniszone wlosy ciaglym rozjasnianiem i nic nie pomagalo-wlosy suchy,szorstkie,lamiliwe. Wybierz sie do salonu i zapytaj o kuracje.Podobno efekty sa rewelacyjne
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 08:47   #6
99GirlOoo99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zach-pomorskie
Wiadomości: 812
Dot.: Maski i odżywki nie pomagają!!! Co robić?

zacznij pić pokrzywe . Ja pije od jakis paru dni i już widze że włosy są gładkie, błyszczace .. chyba po zadnej maseczce ani odżywce jeszcze takich nie miałam
__________________
'' z życia dużo już wyniosłam więc przestań mnie doświadczać, nie chce tak do końca walki z problemami staczać ''
99GirlOoo99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 20:02   #7
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Maski i odżywki nie pomagają!!! Co robić?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
Używałam już wielu masek i odżywek do włosów, i to naprawdę dobrych firm. Kosmetyki kupowałam z salonów fryzjerskich. Efekt? dalej suche, szorstkie i łamliwe włosy. Jedwabiu do włosów takie używam. Nie wiem już co robić. Proszę o radę ;( Nie wiem co mam robić ;(
A od jak dawna dbasz o włosy?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
A używalaś kiedys może czegos z Kerastese ( czy to tak sie pisze?) niestety watek został zamkniety bo był juz przeciążony
To napewno jest kolejna część, tylko trzeba poszukać jeśli w ostatnim poście nie ma linku.

Cytat:
Napisane przez 99GirlOoo99 Pokaż wiadomość
zacznij pić pokrzywe . Ja pije od jakis paru dni i już widze że włosy są gładkie, błyszczace .. chyba po zadnej maseczce ani odżywce jeszcze takich nie miałam
A mogę spytać jak to możliwe? Pokrzywa przyjmowana doustnie w formie herbatki czy też tabletek będzie działać tylko na nowe włosy, które dopiero mają wyrosnąć - wspomoże ich wzrost, wzmocni przy cebulkach etc. Nie sądzę, żeby miała wpływ również na "martwe" włosy, które już wyrosły. No chyba, że się mylę...
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-19, 20:09   #8
99GirlOoo99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zach-pomorskie
Wiadomości: 812
Dot.: Maski i odżywki nie pomagają!!! Co robić?

a no nie wiem jak to możliwe . ja pije i mi pomaga ;P
__________________
'' z życia dużo już wyniosłam więc przestań mnie doświadczać, nie chce tak do końca walki z problemami staczać ''
99GirlOoo99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 14:09   #9
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Maski i odżywki nie pomagają!!! Co robić?

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
A mogę spytać jak to możliwe? Pokrzywa przyjmowana doustnie w formie herbatki czy też tabletek będzie działać tylko na nowe włosy, które dopiero mają wyrosnąć - wspomoże ich wzrost, wzmocni przy cebulkach etc. Nie sądzę, żeby miała wpływ również na "martwe" włosy, które już wyrosły. No chyba, że się mylę...
chyba to efekt placebo
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 20:44   #10
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Maski i odżywki nie pomagają!!! Co robić?

Widac trafiasz na zle kosmetyki,ktore nie pasuja do twoich wlosow.Polecam szampony Palmoliwe,maske kallos latte i jedwab.Mozesz od czasu do czasu nalozyc na wlosy nafty kosmetycznej z olejkiem rycynowym.
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 14:19   #11
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Maski i odżywki nie pomagają!!! Co robić?

chyba znam ten problem... ja byłam nawet na regeneracji w salonie fryzjerskim i stówka wyrzucona w błoto i zastanawiałam się nawet nad tym Kerastase, tylko że są to drogie kosmetyki a po wizycie u fryzjera czuje ze to będizie kolejny nie wypał
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-24, 08:33   #12
ekstradyska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 440
Dot.: Maski i odżywki nie pomagają!!! Co robić?

polecam kupic na poczatek na próbe 2 kosmetyki joico - intense hydrator i deep..reconstructor
sa drogie , jak na mała pojemność i troche trudno dostepne
nie wystawiłam im jeszcze recenzji na kwc, uzywam od około miesiąca i wystawie zapewne po 4 lub 5 gwiazdek jak skończe całe opakowania, a tymczasem obserwuje włosy
te kosmetyki działaja u mnie długofalowo, ale juz widze że dziaąłnie trzeba sobie wypracować - sumiennie i regularnie nakłądać na włosy i trzymać 5-10 minut,
wazne aby kupic oba te kosmetyki rekonstruktor raczej bardziej naprawia włosy, z koleji hydrator odpowiedzialny jest bardziej za ich nawilżenie, to się sprawdza w praktyce
to są całkiem inne kosmetyki niże te których uzywałam dotychczas (również drogie i profesjalne jak i te sklepowe typu elseve), czasem wydaje mi się że włosy wyglądaja ładniej po zwykłej marketowej odzywce ale o to tu własnie chodzi - odkąd uzywam joico, zauwazyłam że pomiedzy uzyciam gdy nakłądam (obecnie elseve różową) ma cudne włoski - dosłownie, gdzie np 2 miesiące temu po zwykłej odżywce za 10 zł mialam raczej sianko, bo nie dawały one sobie rady z moimi włosami...wychodzi na to , że rekonstruktor i hydrator naprawiaja mi te włosy powoli, ale jednak, że nawet gdy uzywam innej odzywki nie profesjonalnej to moje włosy wygladaja dobrze...nie mam siana
ponadto wyczytałam na analizie skłądów, że maja one w sobie keratyne i przy dłuższym regularnym stosowaniu moga się nawet przyczynic do lekkiego pogrubienia włosa...
recenzje na kwc obydwu kosmetyków wstawie jak je całkowivie skończe, bo nie chce być niesłowna i potem sto razy zmieniac recenzje dodawać czy odejmować gwiazdki i wprowadzać wizażanki w błąd
jest oczywiście i szampon i zwykla odzywka z tej seii, ale ja na próbe kupiłam na poczatek te 2 kosmetyki , inne pewnie kiedyś tez wypróbuje, bo ta kuracja naprawde działa

jest jeszcze cement kerastase, ale miałam kiedys tylko ampułke, dłużej nie uzywałam, pewnie kiedys jeszcze spróbuje, ale wiem jedno przy tego typu kuracjach trzeba być cierpliwym, i regularnym
ekstradyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 09:52   #13
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Maski i odżywki nie pomagają!!! Co robić?

A ja radzę zacząć od środka. Sama pielęgnacja od zewnątrz nic nie da, jeśli dieta jest nie teges. Do tego jakiś preparat witaminowy, doustny.
Inaczej se ne da. Nawet jeśli nakupisz preparatów do włosów za milion złotych.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 12:51   #14
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Maski i odżywki nie pomagają!!! Co robić?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
A ja radzę zacząć od środka. Sama pielęgnacja od zewnątrz nic nie da, jeśli dieta jest nie teges. Do tego jakiś preparat witaminowy, doustny.
Inaczej se ne da. Nawet jeśli nakupisz preparatów do włosów za milion złotych.
no ja właśnie zaczęłam brać belissę... myślisz że taki środek moze odbudować np. koncówki włosów? Bo tak sobie myślę że to chyba od cebulki działa...
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:23.