szkoła dla 16latki w Bristolu , proszę o pomoc ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-11, 00:57   #1
paulqa94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 683

szkoła dla 16latki w Bristolu , proszę o pomoc !


Witam, przyjechałam razem z rodzicami do Bristolu 4 stycznia. Jest to połowa półrocza. Mam problem ze szkołą, otóż do collegu mnie teraz nie przyjmą - dopiero od nowego semestru. Chciałam podszkolić swój angielski, a raczej nauczyć się tego słuchanego, bo nie chcę aby język ograniczał mnie w nauce. Kompletnie nie wiem co robić. Miejsce jest w jednej szkole , ale jest to szkoła taka najgorsza..:/ Proszę o poradę kogoś, kto orientuje się w systemie nauczania UK , co najlepiej zrobić w tej sytuacji? Mam 16 lat i jestem z sierpnia. Nie chcę źle wybrać, bo planuję przyłozyć się do nauki..
paulqa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 18:21   #2
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: szkoła dla 16latki w Bristolu , proszę o pomoc !

Przez pół roku naucz się języka, potem idź do dobrej szkoły.
Przynajmniej ja bym tak zrobiła.
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 01:16   #3
malutka297
Raczkowanie
 
Avatar malutka297
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 32
Dot.: szkoła dla 16latki w Bristolu , proszę o pomoc !

oczywiscie ze poczekaj naucz sie ang a potem do dobrej szkoły w tych gorszych szkołach poziom i sposób nauczania tez jest zupełnie inny spróbuj wyobrazic sobie siebie w takiej szkole poprostu jak bys sie tam czuła podejrzewam ze załowałabys ze nie poczekałac te kilka miesiecy zeby isc do porzadnej szkoły a nie takiej na szybko
malutka297 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 16:00   #4
greenaurie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 966
Dot.: szkoła dla 16latki w Bristolu , proszę o pomoc !

Te pół roku ucz się języka, a tymczasem koniecznie zacznij składać papiery do tych dobrych szkół - deadline jest w okolicach końca stycznia/lutego!
Z tego co się orientuję w Bristolu jest jedna z lepszych szkół, możesz się starać o stypendium, zaraz poszukam i sprawdzę jaka to.
**
To jest Clifton College - http://www.cliftoncollegeuk.com/
__________________

"Żaden dzień nie jest podobny do drugiego, każde jutro kryje w sobie cud, magiczną chwilę, która burzy stare światy i tworzy nowe gwiazdy."

Edytowane przez greenaurie
Czas edycji: 2011-01-15 o 16:04
greenaurie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 20:37   #5
kendra994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: szkoła dla 16latki w Bristolu , proszę o pomoc !

Cytat:
Napisane przez paulqa94 Pokaż wiadomość
Witam, przyjechałam razem z rodzicami do Bristolu 4 stycznia. Jest to połowa półrocza. Mam problem ze szkołą, otóż do collegu mnie teraz nie przyjmą - dopiero od nowego semestru. Chciałam podszkolić swój angielski, a raczej nauczyć się tego słuchanego, bo nie chcę aby język ograniczał mnie w nauce. Kompletnie nie wiem co robić. Miejsce jest w jednej szkole , ale jest to szkoła taka najgorsza..:/ Proszę o poradę kogoś, kto orientuje się w systemie nauczania UK , co najlepiej zrobić w tej sytuacji? Mam 16 lat i jestem z sierpnia. Nie chcę źle wybrać, bo planuję przyłozyć się do nauki..
hej nazywam sie sandra i tez mam 16 lat do angli przyjechałam w sierpniu i jeśli chcesz pogadać to jest mój numer gg 6786459 mieszkam w bristolu , dokładnie keynsham , a jeśli chodzi o szkole to bez jeżyka jest tu bardzo trudno i nie chętnie pomagają , jeśli masz szanse iść na kursy języka angielskiego to by było bardzo dobrze lepiej jest się wyuczyć języka i mieć rok do dylu a później iść do dobrej szkoły , ja np juz tu tyle siedzę i tez własne mam cały czas problem ze szkolą w sumie ze względu na to ze przeprowadziliśmy się do bristolu w grudniu , ale mniej więcej wiem jak to wszystko tutaj dzieła wiec jak chcesz to możesz napisać pozdrawiam
kendra994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:33.