Próbny ślubny - czy może być?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-15, 09:31   #1
kzabeczka
Zadomowienie
 
Avatar kzabeczka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 036

Próbny ślubny - czy może być??


Witam wszystkich
Byłam ostatnio na próbnym makijażu ślubnym. Napiszcie co o nim myślicie, bo ja ciągle się zastanawiam.
Mam jasne włosy i niebieskie oczy, makijaż jest różowy bo takie miały być kwiaty, ale nie jestem pewne czy te kolory do mnie pasują.
Czekam na szczere recenzje
Niestety nie mam zdjęcia z otwartymi oczami
__________________
Życie to nie bajka...

Edytowane przez kzabeczka
Czas edycji: 2009-08-22 o 18:51
kzabeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 09:34   #2
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Próbny ślubny - czy może być??

Kurcze, cos mi ten rozowy nie pasuje, i wygladasz na zmęczoną w tym makijazu. Ładna babka z Ciebie ale niestety moim odczuciu cos on nie bardzo jest
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 09:40   #3
kzabeczka
Zadomowienie
 
Avatar kzabeczka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 036
Dot.: Próbny ślubny - czy może być??

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Kurcze, cos mi ten rozowy nie pasuje, i wygladasz na zmęczoną w tym makijazu. Ładna babka z Ciebie ale niestety moim odczuciu cos on nie bardzo jest
No właśnie mi też nie do końca przypasował. Po za tym dziwną rzecz zauważyłam. Zanim do domu jeszcze zdążyłam dojechać to strasznie mi wszystkie zmarszczki się uwidoczniły. Nie wiem czy to wina kiepskiego podkładu bo się na tym nie znam (na co dzień raczej się nie maluję), a na ślubie wolałabym mieć gładką buzię, a nie z widocznymi zmarszczkami
__________________
Życie to nie bajka...
kzabeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 09:41   #4
zaqia
Przyczajenie
 
Avatar zaqia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Belgia, Mechelen
Wiadomości: 8
Dot.: Próbny ślubny - czy może być??

wiesz co, skoro masz wątpliwości to znaczy że to nie to....ja z własnego doświadczenia wiem że kiedy spojrzysz w lustro to powinnaś być zachwycona, a skoro nie jestes to sobie daruj....ja miałam również śliczny makijaż a przed ceremonią ścierałam bo nie czułam się komfortowo, w dodatku do teraz jak patrzę na fotki ze ślubu to wydaje mi się że to nie ja ....
mam nadzieję że pomogłam .... udanego ślubu

ps. ja bym różowego makijażu nie wybrała...za bardzo krzykliwy jak dla mnie - ale to kwestia gustu

Edytowane przez zaqia
Czas edycji: 2009-05-15 o 09:42
zaqia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 09:43   #5
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Próbny ślubny - czy może być??

AHm, a jakich kosmetyków uzywała osobą która Cie malowala ? Zmien moze wizażystkę na kogos innego, Zaqia ma racje, no powinien Ci sie podbac na 100%
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 09:54   #6
kzabeczka
Zadomowienie
 
Avatar kzabeczka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 036
Dot.: Próbny ślubny - czy może być??

Dzięki za pomoc dziewczyny, zrobię tak jak mówicie. Z sukienką czekałam na taką co mnie na kolana powali, więc z makijażem też tak powinno być
__________________
Życie to nie bajka...
kzabeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 09:59   #7
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Próbny ślubny - czy może być??

Nie pasuje mi ten róż Dziwne ale mam wrazenie ze Twoja makijażystka nie jest do końca profesjonalistką... Tłumi Cie ten kolor, a szkoda bo piękna kobieta z Ciebie
Ps wszystkiego najlepszgo na nowej drodze życia
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 10:09   #8
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Próbny ślubny - czy może być??

Moja rada- nie korzystaj z usług tej "makijazystki" Patrząc na zdjęcia odnoszę wrażenie, że zupełnie nie wie co to makijaż ślubny
Absolutnie powinnaś się czuć świetnie i ewentualnie martwić się czy Twój boski makijaż wyjdzie tak samo bosko w dniu ślubu a ten (jak już zauważyłaś) z boskim nie ma wiele wspólnego
Ten róż, ni to przybrudzony, ni to cukierkowy, kreseczek nie widać.... no i wiem że makijaż powinien być w miarę matowy na ślub ale w tym makijażu nie ma żadnego blasku, świeżosci.

ps. nie wiem czy przeglądałaś forum, ale było jest tu trochę ślubnych propozycji, przede wszystkim Agabil wykonała piękne makijaże ślubne i Karo-la, ale też sporo innych zdolnych dziewczyn na MM
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=141859
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=251379
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=114885
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134311
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...light=%B6lubny

Edytowane przez madie
Czas edycji: 2009-05-15 o 10:23
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 11:06   #9
kzabeczka
Zadomowienie
 
Avatar kzabeczka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 036
Dot.: Próbny ślubny - czy może być??

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Moja rada- nie korzystaj z usług tej "makijazystki" Patrząc na zdjęcia odnoszę wrażenie, że zupełnie nie wie co to makijaż ślubny
Absolutnie powinnaś się czuć świetnie i ewentualnie martwić się czy Twój boski makijaż wyjdzie tak samo bosko w dniu ślubu a ten (jak już zauważyłaś) z boskim nie ma wiele wspólnego
Ten róż, ni to przybrudzony, ni to cukierkowy, kreseczek nie widać.... no i wiem że makijaż powinien być w miarę matowy na ślub ale w tym makijażu nie ma żadnego blasku, świeżosci.

ps. nie wiem czy przeglądałaś forum, ale było jest tu trochę ślubnych propozycji, przede wszystkim Agabil wykonała piękne makijaże ślubne i Karo-la, ale też sporo innych zdolnych dziewczyn na MM
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=141859
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=251379
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=114885
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134311
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...light=%B6lubny
Od wczoraj nic innego nie robię tylko fotki na forum oglądam to mnie właśnie tknęło, żeby Was zapytać o zdanie, bo mój makijaż w niczym nie przypomina tych prezentowanych przez dziewczyny na forum. Ale znalazłam tu wiele ciekawych propozycji i odwołałam tamtą Panią. Teraz 26-05 idę do innej kosmetyczki, mam nadzieję, że będzie ok.
Wam wszystkim naprawdę dziękuję za pomoc, cały czas się wahałam, a Wy pomogłyście podjąć mi decyzję
__________________
Życie to nie bajka...
kzabeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 11:17   #10
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Próbny ślubny - czy może być??

ten róż jest za mocny i ostry, wpada wręcz w fuksję, nie pasuje do Ciebie wydajesz sęe delikatna i subtelna z urody-coś w chłodnym brązie, szarościach gołębich, pastelowych pudrowych różach, subtelna brzoskwinia-czyli raczej tradycyjne kolory ślubne
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 11:30   #11
kzabeczka
Zadomowienie
 
Avatar kzabeczka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 036
Dot.: Próbny ślubny - czy może być??

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ten róż jest za mocny i ostry, wpada wręcz w fuksję, nie pasuje do Ciebie wydajesz sęe delikatna i subtelna z urody-coś w chłodnym brązie, szarościach gołębich, pastelowych pudrowych różach, subtelna brzoskwinia-czyli raczej tradycyjne kolory ślubne
Dziękuję
__________________
Życie to nie bajka...
kzabeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 11:45   #12
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Próbny ślubny - czy może być??

Oj nie zmień wizażystkę, makijaż wygląda tak jakby robiła go osoba która nie ma pojęcia o makijażu ślubnym, najbardziej rzuca się w oczy właśnie ten róż, jest za ostry i za bardzo widać granice cienia, a tak nie powinno być. Wcale się nie dziwię, że się zastanawiasz nad tym makijazem, gdy spojrzysz w lustro powinnaś być zachwycona pracą wizażystki, a nie mieć wątpliwości.
Takie jest moje zdanie na ten temat.
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 11:54   #13
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Próbny ślubny - czy może być??

pierwsze co sioe rzucilo w oczy to plama rozowa-brak ladnego roztarcia-zmien koniecznie te pania
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 12:38   #14
bebunio
jak promyczek słońca....
 
Avatar bebunio
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8 715
Dot.: Próbny ślubny - czy może być??

Ten makijaż wcale nie kojarzy mi się ze ślubnym.

Nie doczytałam czy to ślub cywilny czy kościelny ale jeżeli kościelny to już w ogóle mi nie pasuje. Ta pani, która Cię malowała, zrobiła to chyba na odczepne. Ciekawa jestem ile za to zapłaciłaś, bo ja nie dałabym ani złotówki. Juz sama bym się lepiej umalowała.

Tak jak radzą Ci dziewczyny, zmień kolory i makijażystkę.
__________________
rozliczenia -> [SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic212042_4.gif[/SIGPIC]

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw
bebunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 12:49   #15
kzabeczka
Zadomowienie
 
Avatar kzabeczka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 036
Dot.: Próbny ślubny - czy może być??

Cytat:
Napisane przez bebunio Pokaż wiadomość
Ten makijaż wcale nie kojarzy mi się ze ślubnym.

Nie doczytałam czy to ślub cywilny czy kościelny ale jeżeli kościelny to już w ogóle mi nie pasuje. Ta pani, która Cię malowała, zrobiła to chyba na odczepne. Ciekawa jestem ile za to zapłaciłaś, bo ja nie dałabym ani złotówki. Juz sama bym się lepiej umalowała.

Tak jak radzą Ci dziewczyny, zmień kolory i makijażystkę.
Ślub cywilny, ale makijaż i tak do niczego
__________________
Życie to nie bajka...
kzabeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 12:52   #16
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Próbny ślubny - czy może być??

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
pierwsze co sioe rzucilo w oczy to plama rozowa-brak ladnego roztarcia-zmien koniecznie te pania
Mam takie samo zdanie. Cień położony plackowata. Zero roztarcia. Co do koloru to ja nie wypowiem się czy ci pasuje bo nie widzę zdjęcia z otwartymi oczami a jako że sama mam niebieskie oczy wiem że intensywny róż/ fuksja może rewelacyjnie podkreślić takie właśnie oczy.
W ogóle myślę że nie każda panna młoda oczekuje od makijażu ślubnego tego samego. Jeśli ktoś prawie sie nie maluje to wskazany byłby delikatny, pastelowy makijaż. Ja też już niedługo będę panną młodą a jako że uwielbiam zabawę kolorami, przykuwający wzrok makijaz nie widzę siebie w wersjii no make up.
Przede wszystkim ty musisz sie dobrze czuć w makijażu i tego sie trzymaj!
Powodzenia w Tym Dniu
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 12:57   #17
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Próbny ślubny - czy może być??

Nie wiem dlaczego ta pani, użyła na Tobie akurat różowe cienie, przecież jest tyle ładnych kolorków, któe pewnie o wiele lepiej prezentowałyby się na Twoich oczkach
Poza tym ogólnie nie podoba mi się ten make-up, jak już wyżej dziewczyny wspominały cienie są źle roztarte, no i ten kolor.
Może ciepłe brązy?
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 12:59   #18
Shape
Przyczajenie
 
Avatar Shape
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 15
Dot.: Próbny ślubny - czy może być??

oj, koniecznie zmień tą makijażystke,
makijaż nie wygląda profesjonalnie, a w taki wązny dzień powinien być perfekcyjny!
radziłabym skupić się na kolorach które będą pasowały do Ciebie a nie do kwiatków czy sukienki,
makijaż ma przede wszystkim podkreślić Twoją urodę- jesteś piękną kobietą!
tak jak napisała już agabil1 postaw lepiej na tradycyjne ślubne kolory- pastele, brzoskwinie może delikatne złoto lub beż
i pochwal się koniecznie następną próbą ostatnio mam fioła na punkcie ślubów
Shape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 13:13   #19
alice86
Wtajemniczenie
 
Avatar alice86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 437
Dot.: Próbny ślubny - czy może być??

hmmm....Kto Cię malował? Nie chciałabym być niemiła ale ta osoba chyba nie ma pojęcia o malowaniu Cień jest nałożony plackowato, nierówno... Zupełnie nie podoba mi sie ten makijaż w roli ślubnego Tak jak napisały dziewczyny - brakuje mu wyjątkowości, blasku, "tego czegoś" po prostu...
__________________
alice86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 15:10   #20
Adriana Lecouvreur
Wtajemniczenie
 
Avatar Adriana Lecouvreur
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z Toskanii
Wiadomości: 2 495
Send a message via Skype™ to Adriana Lecouvreur
Dot.: Próbny ślubny - czy może być??

ooo nie, podpisuję się pod wszystkimi wyżej. Ten makijaż kojarzy mi się raczej z kolorową letnią sukienką i wieczornym drinkiem na plaży, a i na tę okazję nie jest zbyt profesjonalny...
Czekamy na inne propozycje od nowej makijażystki Może wybierz coś z wizażu i idź do niej ze zdjęciem, zaproponuj coś - albo dorzuć zdjęcie z otwartymi oczkami to Ci coś doradzimy. Moja znajoma niedawno brała ślub i pani makijażystka na próbnym na jej ciepłą urodę i naprawdę ZŁOTE oczy nakładła jakichś gaciowych różofioletów... niestety musiała nastąpić modyfikacja bo to po prostu wyglądało źle. Także trzymamy kciuki za nową makijażystkę i czekamy na zdjęcia
__________________
Kaja



aktualizacja 13 maja - Nie taki modry, czyli za co kocham Budapeszt
Adriana Lecouvreur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 15:18   #21
olivia7
Zakorzenienie
 
Avatar olivia7
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3 642
GG do olivia7
Dot.: Próbny ślubny - czy może być??

podpisuje sie pod tym co napisały dziewczyny,ta wizazystka nie ma pojecia o makjazu wcale
__________________
Polecam link www.fridayimage.com -coś więcej niz zwykła fotografiaoraz poleecaam www.yourstime.eu
gg 7758327
www.sephora.maxmodels.pl
olivia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 15:24   #22
kzabeczka
Zadomowienie
 
Avatar kzabeczka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 036
Dot.: Próbny ślubny - czy może być??

Cytat:
Napisane przez Adriana Lecouvreur Pokaż wiadomość
ooo nie, podpisuję się pod wszystkimi wyżej. Ten makijaż kojarzy mi się raczej z kolorową letnią sukienką i wieczornym drinkiem na plaży, a i na tę okazję nie jest zbyt profesjonalny...
Czekamy na inne propozycje od nowej makijażystki Może wybierz coś z wizażu i idź do niej ze zdjęciem, zaproponuj coś - albo dorzuć zdjęcie z otwartymi oczkami to Ci coś doradzimy. Moja znajoma niedawno brała ślub i pani makijażystka na próbnym na jej ciepłą urodę i naprawdę ZŁOTE oczy nakładła jakichś gaciowych różofioletów... niestety musiała nastąpić modyfikacja bo to po prostu wyglądało źle. Także trzymamy kciuki za nową makijażystkę i czekamy na zdjęcia
Jak wrócę do domu to napewno fotke wkleję
__________________
Życie to nie bajka...
kzabeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 15:46   #23
MasterKindziula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11
Dot.: Próbny ślubny - czy może być??

z doswiadczenia wiem, ze z makijazem, to niekoniecznie do kosmetyczki. wiekszosc z nich jest tam, bo zna sie na kosmetyce, choc to tez nie zawsze.
z makijazem to do osoby, ktora sie konkretnie tym zajmuje. do wizazystki.
MasterKindziula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 15:47   #24
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Próbny ślubny - czy może być??

Oj nie- tak być nie powinno. Niech sie sama tak umaluje, Ty do ślubu musisz mieć coś pięknego, coś co zachwyca od pierwszej chwili przede wszystkim zachwycać ma Ciebie.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 15:49   #25
kzabeczka
Zadomowienie
 
Avatar kzabeczka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 036
Dot.: Próbny ślubny - czy może być??

Cytat:
Napisane przez MasterKindziula Pokaż wiadomość
z doswiadczenia wiem, ze z makijazem, to niekoniecznie do kosmetyczki. wiekszosc z nich jest tam, bo zna sie na kosmetyce, choc to tez nie zawsze.
z makijazem to do osoby, ktora sie konkretnie tym zajmuje. do wizazystki.
Ta Pani właśnie makijażem się zajmuje. Teraz idę do osoby poleconej przez kogoś, też jest wizażystką. Wiem, że zajmuje się już tylko makijażami i to głównie ślubnymi - mam nadzieję, że będzoe dobrze.
__________________
Życie to nie bajka...
kzabeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 15:53   #26
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: Próbny ślubny - czy może być??

Ta babka jest profesjonalistka? Moze i tak sie nazywa, ale na pewno nie jest . Wszystkie niedociagniecia zostały tu juz wymienione, ja moge sie tylko pod tym podpisac. Ale przerazajacy jest fakt, ze człowiek idzie do salonu, płaci (z ciekawosci ile kosztuje slubny?) wierzy ze bedzie slicznie (w koncu to taki wazny dzien) a na oczach ma plamy. Takie bledy mozna zrozumiec u poczatkujacego.
Dobrze ze ja zmieniłas, czekam na nowa propozycje makijazu
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 16:00   #27
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Próbny ślubny - czy może być??

Cytat:
Napisane przez kzabeczka Pokaż wiadomość
Ta Pani właśnie makijażem się zajmuje. Teraz idę do osoby poleconej przez kogoś, też jest wizażystką. Wiem, że zajmuje się już tylko makijażami i to głównie ślubnymi - mam nadzieję, że będzoe dobrze.
zapowiada się dobrze Skoro ta osoba ma doświadczenie w makijażach ślubnych to powinna lepiej znać się na rzeczy. Mam nadzieję że będziesz zadowolona i koniecznie nam pokaż co Ci tam zmaluje na buźce
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 16:34   #28
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Próbny ślubny - czy może być??

dziewczyny juz napisaly co do koloru ale ja powiem jeszcze ze roz to nie zawsze jest trafiony kolor bo po kilku..kilkunastu godzinach zabawy oczy beda wygladaly na bardzo zmeczone a na slubie raczej chcemy pieknie wygladac
teraz na glownej stronie w zalaczniku makijaz-inspiracje sa dodawane makijaze slubne wlasnie wiec zajrzyj tam..jest sporo propozycji makijazu oczu i na pewnoe ktorys wpadnie Ci w oko bo roz nie zawsze jest dobry
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 16:47   #29
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: Próbny ślubny - czy może być??

to ja jeszcze na dobitke dodam ze absolutnie taki roz ci nie pasuje, bo masz dosc jasna karnacje w odcieniu cieplym - rozowawym! Tylko podkresla ten walor i sprawia ze jak sie na ciebie patrzy to sie widzi jedna rozowa plame, skora nie wyglada dobrze. Masz ladny ksztalt powieki, dobre cieniowanie brazami czy szarosciami bedzie dla ciebie odpowiednie.. kreseczka tez bedzie wygladac dobrze

step II bylby dla ciebie swietny

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=251379
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 21:25   #30
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: Próbny ślubny - czy może być??

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
to ja jeszcze na dobitke dodam ze absolutnie taki roz ci nie pasuje, bo masz dosc jasna karnacje w odcieniu cieplym - rozowawym! Tylko podkresla ten walor i sprawia ze jak sie na ciebie patrzy to sie widzi jedna rozowa plame, skora nie wyglada dobrze. Masz ladny ksztalt powieki, dobre cieniowanie brazami czy szarosciami bedzie dla ciebie odpowiednie.. kreseczka tez bedzie wygladac dobrze

step II bylby dla ciebie swietny

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=251379
dokładnie drugi stepik fantastyczny dla Ciebie
a ten róz, cóż tu dużo pisac, zupełnie nie pasuje, masz delikatną urode i to trzeba podkreślic tylko nie TAKIM różem ...
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:30.