Szczecin studio LORENA - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-04, 09:56   #1
paciuś
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1

Szczecin studio LORENA


mam takie pytanie czy któraś z was slyszała coś może o Studiu Urody Lorena na ul. Kopernika 1 w Szczecinie?
mają zastanawiająco niskie ceny jeśli chodzi o depilację laserową- i stąd moje pytanie.zastanawiam się gdzie haczyk
paciuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 18:44   #2
karolinkaWW
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 125
Dot.: Szczecin studio LORENA

Odnalazlam ten watek i mam podobne pytanie. Dlaczego maja tak tanio? Peeling kawitacyjny za 20 zl? Nie znam se na cenach zabiegow, ale wydaja mi sie niskie. Moze jast jakis haczyk? Hmmm...ale jaki? Prosze o opinie, czy warto sie tam udac.
A moze jakas wizazystka ze Szczecina byla w Lorenie? Link z dziwnie tanimi zabiegami.

http://www.imperiumurody.szczecin.pl...a_na_haslo.php
karolinkaWW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 11:15   #3
Trinu08
Raczkowanie
 
Avatar Trinu08
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 240
Dot.: Szczecin studio LORENA

Ja mam pytanie gdzie w Szczecinie można wykonać peeling kawitacyjny może jest jakiś salon w centrum który ktoś może polecić?
Trinu08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 16:55   #4
karolinkaWW
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 125
Dot.: Szczecin studio LORENA

Pojdz do Loreny a pozniej zdasz relacje jak bylo
karolinkaWW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 16:55   #5
mozaika88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 247
Dot.: Szczecin studio LORENA

Dokładnie! jestem zainteresowana IPL ale okazalo sie ze kosztuje tylko 100 zł!
no sama juz nie wiem...
__________________

Długość włosów: 80 cm
Wzrost:170 cm
Waga: 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50


Nie prostuję włosów od 20.06.2008
9 dni 30 dni 60 dni
mozaika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 00:07   #6
karolinkaWW
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 125
Dot.: Szczecin studio LORENA

Drogo-zle, tanio- jeszcze gorzej . Ciekawe dlaczega maja tak niskie ceny. Zapytalam o to pania w rejestracji to powiedziala ze wychodza ze swoja oferta do klientow, ze wiedza ze np. studentow nie stac na drogie zaiegi itd... Chyba zaryzykuje, opisze swoje odczucia.
karolinkaWW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 15:11   #7
mozaika88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 247
Dot.: Szczecin studio LORENA

i co byłas? jak wrazenia?
__________________

Długość włosów: 80 cm
Wzrost:170 cm
Waga: 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50


Nie prostuję włosów od 20.06.2008
9 dni 30 dni 60 dni
mozaika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-11, 00:59   #8
karolinkaWW
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 125
Dot.: Szczecin studio LORENA

Cytat:
Napisane przez mozaika88 Pokaż wiadomość
i co byłas? jak wrazenia?
Bylam! Bylo bardzo milo i profesjonalnie. Za mikro..., kwas migdalowy, maske algowa i regulacje brwi zaplacilam 85 zl. W innych miejscach za sama mikro wolaja 100 zl. Jestem bardzo zadowolona i juz mysle o nastepnej wizycie. Na poczatku troche sie obawialam, ale jestem bardzo zadowolona. W tym salonie jest jeszcze fryzjer i gabinet rzezbienia sylwetki. Przychodzi tam masa ludzi, drzwi ciagle sie otwieraja i zamykaja, a i maja sliczne akwarium
karolinkaWW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 18:21   #9
mozaika88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 247
Dot.: Szczecin studio LORENA

polecasz regulacje? bo ja wlasnie sie zastanawiam
__________________

Długość włosów: 80 cm
Wzrost:170 cm
Waga: 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50


Nie prostuję włosów od 20.06.2008
9 dni 30 dni 60 dni
mozaika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 21:37   #10
karolinkaWW
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 125
Dot.: Szczecin studio LORENA

polecam,ta kosmetyczka wreszcie dobrze przyciela moje dlugasne brwi
karolinkaWW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 11:30   #11
mozaika88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 247
Dot.: Szczecin studio LORENA

bylam na regulacji i hennie brwi oraz rzes,zaplaciłam tylko 15 zł.
Bardzo mila atmosfera w studiu,zaproponowano mi cos do picia. Obsluga takze bardzo mila.
Pani kosmetyczka zaproponowała mi aby linię brwi zrobic ciensza.Zgodziłam się. Jak spojrzałam w lustro po zabiegu byłam zalamana! Zupelnie innny wyglad i takie ciemne brwi. Zapewniono mnie ze to zjasnieje i faktycznie na drugi dzien bylo super. Swietnie mi pasuje ta linia ktora zaproponowała mi Pani, tak jak i ten kolor.

Bez watpienia wybiorę się tam ponownie! Bardzo bardzo bardzo polecam to studio Jest tanio i profesjonalnie
__________________

Długość włosów: 80 cm
Wzrost:170 cm
Waga: 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50


Nie prostuję włosów od 20.06.2008
9 dni 30 dni 60 dni
mozaika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 15:00   #12
Vanilla89
Raczkowanie
 
Avatar Vanilla89
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin:)
Wiadomości: 48
GG do Vanilla89
Kosmetyczka w Szczecinie?? Proszę o pomoc

Witam

Chciałabym, żeby ktoś mi polecił dobrą, niedrogą i sprawdzoną kosmetyczke ze Szczecina. Nigdy nie oczyszczałam cery profesjonalnie i tak pomyślałam że chętnie bym sprobowala, na codzień się maluje, podkład to mój nałóg. Nie wiem czy taki zabieg coś zmieni, że podkład nie będzie mi potrzebny. Nie mam idealnej cery, mam lekkie przebarwienia, rozszerzone pory a do tego od czasu do czasu jakieś wypryski.

Znalazłam w internecie gabinet Imperium Urody Lorena w Szczecinie, gdzie jest oferta specjalna:

Pakiet Wellness

W skład zabiegu wchodzi;

Peeling

Mikrodermabrazja

Peeling kawitacyjny

Ultradźwięki ( jonoforeza)+ ampułka

światłoterapia twarzy

Masaż

Maska

Zabieg obejmuje twarz, szyję, dekolt.


Nie wiem czy są to zabiegi dla skóry osoby 20letniej. Prosze o pomoc osoby, które mają już jakieś doświadczenie i mogły by mi pomóc

Będę bardzo wdzięczna ;*
Vanilla89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 17:49   #13
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: Kosmetyczka w Szczecinie?? Proszę o pomoc

mikrodermabrazja jak najbardziej też mam 20 lat i ostatnio miałam robioną. po tym kosmetyczka robi oczyszczanie albo jakieś maseczki w zależności od typu cery.
ten pakiet Wellness wydaje mi się, że może być dla młodej osoby..ale gdyby któryś z tych zabiegów nie byłby odpowiedni dla Ciebie to na pewno kosmetyczka go nie zrobi, może coś w zamian

co do Loreny to... hmm.. ja się zawiodłam kilka razy. miałam tam doczepiane rzęsy które zaczeły odpadać na drugi dzień, nie byłam zadowolona z depilacji wąsika, a moja mama była na regulacji brwi i krzywo było!
dlatego bałabym się iść na jakiś zabieg na twarz :P

ja chodze do pani Madzi z salonu ESTETICA. jest przesympatyczna i dobrze zna się na tym co robi. za każdym razem jestem zadowolona. moge szczerze polecić
__________________

'Ironia kiedy płacząc przez niego,
tylko do Niego chciałabym się przytulić...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?`
27.12.10 <3
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 09:37   #14
Vanilla89
Raczkowanie
 
Avatar Vanilla89
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin:)
Wiadomości: 48
GG do Vanilla89
Dot.: Kosmetyczka w Szczecinie?? Proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez aaniolekk Pokaż wiadomość
mikrodermabrazja jak najbardziej też mam 20 lat i ostatnio miałam robioną. po tym kosmetyczka robi oczyszczanie albo jakieś maseczki w zależności od typu cery.
ten pakiet Wellness wydaje mi się, że może być dla młodej osoby..ale gdyby któryś z tych zabiegów nie byłby odpowiedni dla Ciebie to na pewno kosmetyczka go nie zrobi, może coś w zamian

co do Loreny to... hmm.. ja się zawiodłam kilka razy. miałam tam doczepiane rzęsy które zaczeły odpadać na drugi dzień, nie byłam zadowolona z depilacji wąsika, a moja mama była na regulacji brwi i krzywo było!
dlatego bałabym się iść na jakiś zabieg na twarz :P

ja chodze do pani Madzi z salonu ESTETICA. jest przesympatyczna i dobrze zna się na tym co robi. za każdym razem jestem zadowolona. moge szczerze polecić
Z tego co widziałam na stronie to samo oczyszczanie z mikrodembrazja kosztuje 150zł regulacja i henna brwi oraz rzęs to 25zł, a w loren 15zł jest spora różnica
Vanilla89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 21:18   #15
alllinna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 11
Dot.: Szczecin studio LORENA

Cytat:
Napisane przez karolinkaWW Pokaż wiadomość
Bylam! Bylo bardzo milo i profesjonalnie. Za mikro..., kwas migdalowy, maske algowa i regulacje brwi zaplacilam 85 zl. W innych miejscach za sama mikro wolaja 100 zl. Jestem bardzo zadowolona i juz mysle o nastepnej wizycie. Na poczatku troche sie obawialam, ale jestem bardzo zadowolona. W tym salonie jest jeszcze fryzjer i gabinet rzezbienia sylwetki. Przychodzi tam masa ludzi, drzwi ciagle sie otwieraja i zamykaja, a i maja sliczne akwarium
ja również jestem klientka imperium urody lorena od dłuższego czasu i równiez polecam, ceny są ok, zabieg kosmetyczny miałam wykonany bardzo profesjonalnie- cera mi się poprawiła i na pewno będę tam zaglądać
alllinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 17:33   #16
mala526
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 7
Thumbs down Dot.: Szczecin studio LORENA

Witam wszystkich .Nie polecam salony Lorena Na ul kopernika w szczecinie.Pracuja tam osoby bez zadnej wiedzy.Miejsce te nie ma zadnych dyplomow ani zgody do prowadzenia tego gabinetu.Pracuja tam same praktykantki ,nie ma nawet kasy fiskalnej .znam tam osobe ktora tam pracuje i nie poleca tego miejsca.zabiegi sa takie tanie gdyz firmy kosmetykow sa z najnizszej połki.i oczywiscie sprzety tez kiepskiej jakosci .Umawiaja ludzi co 30minut zeby tylko jak najwiecek kasy wziasc zostalam tam oszukana 3 razy.Moja kolezanka miala blond wlosy a oni pomylili farby i zrobili jej na czarno.Dziwi mnie to czemu to tak zwane studio jeszcze tam istnieje?cos trzeba z tym zrobic.gdyz oszukuja tam klientow.Nadodatek jak komus sie cos nie podoba i mowi to na głos a pozniej wychodzi to osoby ktore tam pracuja obgaduja tak ze szkoda słow.mam nadzieje ze zamkna ten shit
mala526 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 21:16   #17
juszac
Przyczajenie
 
Avatar juszac
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 10
Thumbs down Dot.: Szczecin studio LORENA

Cytat:
Napisane przez mala526 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich .Nie polecam salony Lorena Na ul kopernika w szczecinie.Pracuja tam osoby bez zadnej wiedzy.Miejsce te nie ma zadnych dyplomow ani zgody do prowadzenia tego gabinetu.Pracuja tam same praktykantki ,nie ma nawet kasy fiskalnej .znam tam osobe ktora tam pracuje i nie poleca tego miejsca.zabiegi sa takie tanie gdyz firmy kosmetykow sa z najnizszej połki.i oczywiscie sprzety tez kiepskiej jakosci .Umawiaja ludzi co 30minut zeby tylko jak najwiecek kasy wziasc zostalam tam oszukana 3 razy.Moja kolezanka miala blond wlosy a oni pomylili farby i zrobili jej na czarno.Dziwi mnie to czemu to tak zwane studio jeszcze tam istnieje?cos trzeba z tym zrobic.gdyz oszukuja tam klientow.Nadodatek jak komus sie cos nie podoba i mowi to na głos a pozniej wychodzi to osoby ktore tam pracuja obgaduja tak ze szkoda słow.mam nadzieje ze zamkna ten shit
dokładnie. jeden wielki szajs i nic wiecej. ;/
ja miałam okazje przedłużać tam włosy. razem z farbowaniem wyszło mnie to 1500zł. do tego Pani miała mi zrobić TYLKO ODROSTY a ROZJAŚNIŁA MI NA PRAWIE BIAŁO CAŁE WŁOSY. ;/
przedłużane miałam na taśmy i niby włosami naturalnymi. miały sie trzymać minimum 2 miesiace. a co? już po kilku godzinach odpadły mi 2 pasma. ;] ale pojechałam i mi doczepiła.
wszystko było niby potem dobrze, ale włosy w coraz gorszym stanie aż po tygodniu zmieniły sie w jeden wielki kołtun.
także oszustwo jak nic. niby naturalne a wcisneła mi sztuczne! i to za cene naturalnych.
NIE POLECAM. ZERO PROFESJONALIZMU.
juszac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 23:29   #18
Aniuta1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Szczecin studio LORENA

Witam. Muszę was ostrzec przed oszustwami, jakie stosuje salon Imperium Urody Lorena przy ul Kopernika 1 w Szczecinie, reklamujące się też pod nazwą Beauty Center. Na stronie tego salonu w zakładce „zabiegi wyszczuplające” można znaleźć informacje o masażach Endermologie. „ Endermologie uważa się na świecie za zabieg numer jeden w zwalczaniu cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej !!!” - oprócz tego cytatu cała strona opisu zabiegu, zdjęcia urządzenia itd. Cena za zabieg na ciało tylko 80 zł. Oferta jest bardzo kusząca, szczególnie, że zabieg wykonywany urządzeniem Endermologie kosztuje w autoryzowanych gabinetach 110-120 zł. Pani z recepcji telefonicznie umawiając na wizytę informuje, że Lorena posiada najnowszy model marki Endermologie, nowszy niż w innych gabinetach, posiadających to urządzenie i zakupiony przez salon, gdyż jest najskuteczniejszy. To wszystko wygląda na super ofertę, najnowszy, jedyny w Szczecinie model urządzenia i do tego cena niższa o 40 %. Prawda o tym salonie jest niestety inna. Lorena nie posiada urządzenia Endermologie. W Szczecinie są one tylko w 4 salonach. Salon ten korzysta tylko z renomy, jakie posiada to urządzenie. Podczas zabiegu używana jest maszyna AM 5000 Body Optimizer, której do Endermologie daleko. Koszt zakupu tego urządzenia, to zaledwie 13% wartości prawdziwej Endermologie. Skuteczność też zupełnie inna. Jak któraś z was korzystał to wie, o czym mówię. NIE DAJCIE SIĘ OSZUKIWAĆ LORENIE !!! Zadzwońcie i sprawdźcie same. Myślę, że ten obraz wpisuje się w inne posty, o tym salonie które można przeczytać na tym forum.
Aniuta1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 16:42   #19
annaboleyn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: UNITED SATES OF LOVE:)
Wiadomości: 83
Dot.: Szczecin studio LORENA

chodze do tego salonu na henne i regulacje-cena 10 zl do Pani Sylwi-blondynka, jest tam najlepsza, fachowa, dokladna, pomocna, zawsze mila i usmiechnieta, chetnie doradzi, lubie z nia pogadac. Warto do niej isc. poza tym gdzie za ta cene zrobi sie taka usluge i to na dobrym poziomie. co do Imperium Urody Lorena teraz zmienilo ono nazwe na BEAUTY Center. wydaje mi sie, ze to dlatego, ze salon mial jednak duzo negatywnych opinie mimo niskich, kuszacych cen. prawda jest, ze klientek maja bardzo duzo, czasami jest ruch jak w ulu i drzwi sie nie zamykaja, umawiaja klientki jedna po drugiej, jak najszybciej zeby nie tracic czasu i wiecej zarobic (wiadomo czas to pieniadz), przez co czasami nie ma wolnego gabinetu na zabieg dla nastepnej klientki, ogolnie teraz salon sie rozrasta i powieksza, jest w trakcie remontu-stad moze to zamieszanie, bedzie dodatkowe pietro, wiec jest duza szansa, ze sytuacja sie z czasem poprawi. przekluwalam rowniez tam uszy i tez bylam zadowolona. w ta sob.ide tam z chrzesnica uszy jej przekluc. ogolnie wspolczuje tym pania kosmetyczka stamtad, bo naprawde musza sie wyrabiac i czasami 1dna kosmetyczka lata od 1 klientki do 2giej, 1nej robi henne, a 2giej manicure, osobiscie uwazam, ze to nie do przyjecia w porzadnym salonie, kosmetyczki tez nie sa z tego zadowolone, ale co zrobic, jak wlasciciele karza. podstawowym ich bledem jest to, ze umawiaja za duzo i za szybko klientki, ale ogolnie polecam.
http://dobra-kosmetyczka.pl/kosmetyc...dy-lorena.html
no coz mile Panie, zobaczcie jakie maja tu opinie, z czescia sie idzie zgodzic, ale jak to zwykle bywa, najlepiej isc samej i zweryfikowac co i jak.
annaboleyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 12:55   #20
anika99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3
Dot.: Szczecin studio LORENA

Mam twórczy zawód i często spotykam się z krytyką, ale tu musze się wtrącić w dyskusję...
chodziłam wczesniej na zabieg endermologii, gdzie płaciłam 160 zł. za godzinę !! teraz chodze do loreny płacę tu 80 zł. i co? jaka różnica? żadna!- zabieg też jest w kombinezonie, maszyna do zabiegu ogromna – nie widzę żadnej różnicy, odczucia takie same, nawet mam wrażenie, że mam lepsze rezultaty w lorenie, więc ja, jako konsument polecam, a to co dla Pani jest „oszustwem” dla mnie prawami wolnego rynku i przemawia na korzyść salonu, bo nie muszę przepłacać. musze zrzucić kilka kg. i gdzie -niegdzie się „wyprasować”, a to nie jest proste i wiaże się z kosztami, polecam również przy okazji salon Tokio niedaleko loreny maja tam bierznie na podciśnienie, w lorenie na rowerek niesety trudno o termin.

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez karolinkaWW Pokaż wiadomość
Bylam! Bylo bardzo milo i profesjonalnie. Za mikro..., kwas migdalowy, maske algowa i regulacje brwi zaplacilam 85 zl. W innych miejscach za sama mikro wolaja 100 zl. Jestem bardzo zadowolona i juz mysle o nastepnej wizycie. Na poczatku troche sie obawialam, ale jestem bardzo zadowolona. W tym salonie jest jeszcze fryzjer i gabinet rzezbienia sylwetki. Przychodzi tam masa ludzi, drzwi ciagle sie otwieraja i zamykaja, a i maja sliczne akwarium
...też robilam tam kwas migdałowy i naprawdę fajne efekty, mam skóre trądzikową i próbowałam już naprawdę różności. Faktycznie z tym ściskiem, to prawda, ale też nie mogę powiedzieć złego słowa, tak jak z wielkimi marketami, wszyscy narzekają, ale każdy tam chodzi, bo tanio, wszystko w jednym miejscu i jakość tak naprawdę nie odbiega od innych, a to że czasami sobie ponarzekamy..., to taka nasza „polska „ natura” …

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

anika99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 20:40   #21
amma1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4
Dot.: Szczecin studio LORENA

mam opinię na temat studia urody lorena w sczecinie - beauty salon. powinien się nia zająć sanepid - to po pierwsze. po drugie - w trakcie zabiegu, po nałożeniu mi 35% kwasu migdałowego pani Kasaia - kosmetyczka wyszłła zrobić hennę innej klientce. twarz zaczeła mnie palić, jej nie był ponad 10 minut, została mi blizna na policzku, nie wiem jeszcze, czy da się usunąć....... bez komentarza, fuszerka jakich mało. PRZESTRZEgam!!!
amma1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 23:52   #22
amma1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4
Dot.: Szczecin studio LORENA

pomyliłam się pisząc wczoraj opinię, ten kwas był glikolowy, nie migdałowy, niestety...
amma1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 16:18   #23
MagdaSzczecin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: Szczecin studio LORENA

Jakoś moje koleżanki tam chodzą i żadna nie narzeka. Byłam tam kilka razy i zawsze wracałam zadowolona.
Dlaczego sanepid ? Jak dla mnie to nie ma lepszego i bardziej zadbanego salonu od Beauty Center.

Edytowane przez MagdaSzczecin
Czas edycji: 2012-02-07 o 16:21
MagdaSzczecin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 14:00   #24
Kasix21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Dot.: Szczecin studio LORENA

Dobrze,że jeszcze nie napisałaś,że Ci wypadły. Szajs to możesz znaleźć w budkach osiedlowych. Ja osobiście polecam Beauty Center !!!
Kasix21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 08:59   #25
juszac
Przyczajenie
 
Avatar juszac
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 10
Dot.: Szczecin studio LORENA

nie rozumiem po co od razu te spiny. po to jest forum,żeby wyrazić swoje zdanie, bo jak wiadomo każdy ma do tego prawo.
juszac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 20:47   #26
MoniaZeSzczecin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Szczecin studio LORENA

@Juszac - masz rację. Nie wiem po co od razu te kłótnie. Zamiast w prosty sposób wyrazić opinię to,ehh szkoda gadać

Osobiście polecam Beauty Center i mam gdzieś te opinie neg. o salonie. Chodziłam tam zawsze i będę chodzić, bo wiem,że lepszego salonu w Szczecinie nie ma
MoniaZeSzczecin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 15:38   #27
Nicole the Blonde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 336
Dot.: Szczecin studio LORENA

w Lorenie pracowala kiedys Pani Agata, teraz otworzyla swoj salon na Bezrzeczu. jest swietna! na scianie wisi u niej sporo dyplomow,
natomiast Beauty Center nie polecam. ze wszystkim ida jak najtanszym kosztem. z reszta ceny swiadcza o jakosci uslug
__________________
09.2011 - oleje
12.2011 - koniec z prostownicą
01.2012 - skrzypokrzywa


obecnie - 52cm
wymarzona dlugosc - 70cm
Nicole the Blonde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 08:25   #28
Izulenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Szczecin studio LORENA

Witam! W salonie Lorena bylam tylko 2 razy na makijażu permanentnym i poprawce. I na ten temat moge sie tylko wypowiedziec. Jestem bardzo zadowolona z ich usług a moj makijaż robiony byl rowne 4 lata temu a wyglada niesamowicie. Poswiecono mi duzo czasu, wszystko bylo wykonane sterylnie i co do makijazu nie mam zastrzezen. Niestety od razu po wykonaniu tego makijazu wyjechalam, nie mieszkam juz w Szczecinie i tylko dlatego nie skorzystalam z innych ich uslug. Jak tylko ich odwiedze (niestety dopiero w przyszlym roku) to dam znac jakie moje wrazenia. Pozdrawiam!
Izulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 19:54   #29
pieknaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: Szczecin studio LORENA

Byłam kiedyś w studiu Lorena i też nie jestem zadowolona, klient tam tylko przeszkadza, chcą skończyć jak najszybciej, bo następny czeka. Teraz chodzę do bardzo profesjonalnego gabinetu FizjoSpa- Gabinet Fizjoterapii i Kosmetologii na ul. Szarotki 17 koło ul. Parkowa. Pani Agnieszka jest fizjoterapeutą oraz kosmetologiem i zna się na na tym co robi. Witać, że ten zawód to jej pasja. Każdy klient tam jest traktowany indywidualnie. Wszystkie narzędzia są sterylizowane w autoklawie, a przy manicurze każdy klient dostaje jednirazowy pilnik.Naprawdę polecam!!!

Strona internetowa tego gabinetu. www.fizjospa.pl
pieknaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 15:37   #30
pprinceska70
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 53
Dot.: Szczecin studio LORENA

Cytat:
Napisane przez amma1234 Pokaż wiadomość
mam opinię na temat studia urody lorena w sczecinie - beauty salon. powinien się nia zająć sanepid - to po pierwsze. po drugie - w trakcie zabiegu, po nałożeniu mi 35% kwasu migdałowego pani Kasaia - kosmetyczka wyszłła zrobić hennę innej klientce. twarz zaczeła mnie palić, jej nie był ponad 10 minut, została mi blizna na policzku, nie wiem jeszcze, czy da się usunąć....... bez komentarza, fuszerka jakich mało. PRZESTRZEgam!!!

Cytat:
Napisane przez amma1234 Pokaż wiadomość
pomyliłam się pisząc wczoraj opinię, ten kwas był glikolowy, nie migdałowy, niestety...
prosze link o tym kwasie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=300606

a Pani KAsia, jezeli nam chodzi o Tą sama taka po 30stce teraz 2013 blondynka bodajże z dziwnym ochrypnietym głosem nie jest najdokladniejsza i najlepsza kosmetyczka tego salonu.

Cytat:
Napisane przez Izulenka Pokaż wiadomość
Witam! W salonie Lorena bylam tylko 2 razy na makijażu permanentnym i poprawce. I na ten temat moge sie tylko wypowiedziec. Jestem bardzo zadowolona z ich usług a moj makijaż robiony byl rowne 4 lata temu a wyglada niesamowicie. Poswiecono mi duzo czasu, wszystko bylo wykonane sterylnie i co do makijazu nie mam zastrzezen. Niestety od razu po wykonaniu tego makijazu wyjechalam, nie mieszkam juz w Szczecinie i tylko dlatego nie skorzystalam z innych ich uslug. Jak tylko ich odwiedze (niestety dopiero w przyszlym roku) to dam znac jakie moje wrazenia. Pozdrawiam!
Ciekawe u Kogo ten makijaż pernamentny był wykonany , obecnie robi Go Pni w.w KAsia jak i Gabrysia (ja bynajmniej nie bardzo jestem zadowolona z JEj pracy barwnik wyblakł po roku, brwi wykonane sa nierowno.
pprinceska70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-30 00:55:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:51.