Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-25, 16:10   #1741
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Dziewczyny nie nadrabiam, nie ogarniam dzisiaj nic byłam za to w szpitalu na zdjęcie szwów, bo już tydzień minął i wszystko ok się goi

Cytat:
Napisane przez pysiak103 Pokaż wiadomość
Mój dzisiejszy brokuł leci
Mój też zamówiłam sobie dzisiaj z kartami a tamtego oddam w stacjonarce, zresztą nawet nie otworzyłam jeszcze przesyłki nawet rzodkiewkę też w końcu wzięłam z kartą
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 16:10   #1742
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja nie wiem, co Wam nie pasuje w Naked Dolly, dla mnie jest booooska Mam swoją i mama dała mi swoją, dwie sa dla dziewczyn, to im nie zabiorę
Mnie tez sie podoba Ale musze miec do niej usta odrobine przykryte korektorem, bo tak bez niczego to wcale jej nie widac
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 16:11   #1743
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie nadrabiam, nie ogarniam dzisiaj nic byłam za to w szpitalu na zdjęcie szwów, bo już tydzień minął i wszystko ok się goi


Mój też zamówiłam sobie dzisiaj z kartami a tamtego oddam w stacjonarce, zresztą nawet nie otworzyłam jeszcze przesyłki nawet rzodkiewkę też w końcu wzięłam z kartą
No to najważniejsze, że wszystko ok
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 16:13   #1744
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

A ja ponawiam pytanie, bo zginęło. Czy nadal jest tak, że liczą tylko jedną transakcję dziennie? Czy to nie ma znaczenia?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 16:16   #1745
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Napisałam i ja, w końcu mam 4 rzodkiewy
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja moją sokowirówkę Hyundai kupiłam za około 210 zł na Allegro. Fantastycznie się sprawuje (obym nie powiedziała tego w złym momencie ).
Fakt, dużo jest mycia, ale nie szorowania, bardziej opłukania wodą i machnięcia gąbeczką. My nie mamy zmywarki, a sok robimy prawie codziennie
A wyciskarkę dostałam od babci

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------



Pan Tomek Choiński
A co bylo nie tak z tym bronzerem? Bo tez chetnie im napisze, niech maja nauczke

Wpisalam w Allegro te sokowirowke, jesli to JE615 to wyglada calkiem zgrabnie, gdybys miala chwileczke czasu (niekoniecznie teraz, tylko tak przy okazji) to napisz mi prosze od ktorego sprzedawcy kupowalas
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 16:25   #1746
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII



muszę nadrobic od 21 strony
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 16:27   #1747
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
No dobra - to proszę mnie oświecić - co jest takiego fajnego w kremie CC szanela i dlaczego powinnam go mieć? nada się do mieszanej skóry?




A widzisz... ja ze słonych rzeczy tylko chipsy po paluszkach mam mdłości, krakersów i takich innych pierdół nie lubię, orzeszków też nie za to czekoladę mogę jeść tonami





Boszzzz, jak ja kocham chipsy, te prosto z pieca Lays wchodzą jak masło

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5634649 8]Napiszę, ale trzeba trochę czasu na to. Tak z miesiąc minimum, myślę. Chyba, że mi tyłek urwie (oby nie dosłownie) wcześniej, to oczywiście też się pochwalę.

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------



Czasem każdemu coś odwala. Chłop też człowiek Najważniejsze, że się zreflektował w porę i odpowiednio się zrewanżował.

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------



Ja to od zawsze wyczuwałam, żeśmy bratnie dusze. I nie tylko o zbliżony PESEL chodzi
Uwielbiam Dorocińskiego [/QUOTE]

Dokładnie

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-25, 16:28   #1748
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
O matko, znowu przegapiłam nowy wątek

No nic, witam się w kolejnej części

Co mnie ominęło? Jakieś mega-promocje? Czy tylko głupawka?

O, przy okazji apel do krakowskich słoików : może ktoś z Waszych znajomych/rodziny/współpracowników/Wy/lub w zasadzie ktokolwiek, kogo znacie, ma do wynajęcia pokój/kawalerkę/mieszkanie w centrum lub gdzieś, skąd do centrum da się dojechać tramwajem? Szukam i szukam, ale albo mieszkania beznadziejne albo ludzie z którymi się kontaktuję jacyś mega nieodpowiedzialni, no masakra Dopiero na sobotę i wtorek jestem umówiona na oglądanie jakiś miejsc, a i tak nie wiem, czy coś z tego będzie Szukanie mieszkania jest piekielnie frustrujące.
popytam i dam znać aczkolwiek o tej porze roku to trochę ciężko - największy ruch w temacie mieszkaniowym jest od czerwca jak studenci zmieniają lokum i wyjeżdzają. Znalezienie fajnego mieszkania jest naprawdę ciężkie. Przechodziłam przez to tyle razy że szkoda gadać
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 16:28   #1749
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Oglądam "2 spłukane dziewczyny" i cytuje: Jadłam pączka! Spadł mi na twarz! Musialam go zjeść bo udusiłabym się na śmierć.

Czuję się identycznie gdy widzę czekoladę
Durny ten serial, ale go lubię i oglądam
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 16:28   #1750
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Nie, nie dam rady Coś ważnego mnie ominęło?
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 16:29   #1751
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość


muszę nadrobic od 21 strony
Ja czekam na raport Nocnego Jastrzębia
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-25, 16:29   #1752
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
A ja ponawiam pytanie, bo zginęło. Czy nadal jest tak, że liczą tylko jedną transakcję dziennie? Czy to nie ma znaczenia?
Najlepiej zadzwonic na infolinie, ale do golda liczy sie kazda transakcja, a do rabatu 10% dla blackow tylko jedna- najwieksza danego dnia. Chyba
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 16:29   #1753
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Mnie tez sie podoba Ale musze miec do niej usta odrobine przykryte korektorem, bo tak bez niczego to wcale jej nie widac
Moja mama wygląda w niej jak Gesslerowa, mi znowu pasuje, mimo, że w nudziakach wyglądam na ogól trupio. A ta jest super
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 16:29   #1754
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5634611 3]Wiem, że nikogo tu to nie kręci, ale i tak to ogłoszę

Właśnie własnoręcznie ukręciłam sobie tonik wygładzająco - nawilżająco - pilingujący z glukonolaktonem
Wieczorem próba generalna, mam nadzieję, że mi nie wypali pyszczka Oby się nie okazało, że chemik to ze mnie taki jak chomik [/QUOTE]
powodzenia życzę
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 16:31   #1755
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chyba pisały o bronzer z rzodkiewki, ale ja np. o próbkę z boxa Przez formularz na stronie wysłałam.
Dziękuję napisałam póki co o jednym zamówieniu
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 16:34   #1756
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Piątnica ma fajne jogurty z super minimalistycznym składem: mleko + kultury bakterii.

To jaracie bezkosztowo .

Kozie sery są pyszne, a najlepsze eko z małych gospodarstw, można takie zdegustować i kupić np. w M1, gdy są jarmarki tradycyjne, tylko ceny .


Zniżki + gratisy w S? Online takiego zjawiska jeszcze nie widziałam .

Polecam: przepisy.pl/przepis/schab-z-pieczarkami-pod-pierzynka-z-majonezu-i-zoltego-sera?menu-of-the-day=2015-04-20,main&utm_medium=email& utm_source=newsletter&utm _campaign=2015-04-20_&utm_content=intro_lin k
U mnie wszyscy się zajadają.

Podam Ci mój adres na priv, gdyby coś Ci się miało przeterminować .
i kasa na rzodkiewy zostaje

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
A ja jestem zła, bo Misiek już inwestować nie chce, chyba ze po 10-tym. A wtedy to już po brokule bydzie. Na krechę też dać nie chce.
Komuno wróć!


A ja spłukana. I tak samo wypatruje MBPienieżnej, niczym ptak wiosny, pustelnik wody, a człowiek miłości.
Nigdy nie byłam dobra w oszczędzaniu.

Tych kart podarunkowych mi żal, vipów i brokułów.
Człowiek by zaoszczędził- a tak...
żryj gruz.
a próbowałaś? może by dali
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 16:39   #1757
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Najlepiej zadzwonic na infolinie, ale do golda liczy sie kazda transakcja, a do rabatu 10% dla blackow tylko jedna- najwieksza danego dnia. Chyba
Ok, dzięki Postaram się zorientować. Może ktoś też coś jeszcze kojarzy.
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 16:43   #1758
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
A co bylo nie tak z tym bronzerem? Bo tez chetnie im napisze, niech maja nauczke

Wpisalam w Allegro te sokowirowke, jesli to JE615 to wyglada calkiem zgrabnie, gdybys miala chwileczke czasu (niekoniecznie teraz, tylko tak przy okazji) to napisz mi prosze od ktorego sprzedawcy kupowalas
Ja swoją sokowirówkę kupowałam w październiku 2013, więc trochę już ma. Podejrzewam, że to był sprzedający shaolinus. Ale ciężko było mi się przekopać przez wszystkie aukcje od tamtego czasu, więc nie gwarantuję, że to on
No i to nie jest ta sokowirówka, tej mojej z tego co wiem, to już chyba nie produkują niestety.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 16:48   #1759
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość


muszę nadrobic od 21 strony
Powodzenia



Ej wiecie co Wam powiem - ten cały Benetint z brokuła, to o kant potłuc to cholerstwo zamiast zaróżowić policzki farbuje palce próbowałam to rozcierać - nic nie widać ! próbowałam wklepywać - nic nie widać !! za to na palcach... ooo na palcach to widać aż nadto !!! czerwone opuszki i trudno to zmyć, a policzki nadal blade na usta tego nie nakładałam i nawet nie zamierzam, co za bubel

Edytowane przez Paulincia1234
Czas edycji: 2016-02-25 o 16:52
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-25, 16:49   #1760
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ciekawe czy ja mam, ale wątpie
A dostajesz maile z klubu S? Bo jeśli tak, to byś dostała - oni mają zaznaczone, że mi wysłali, ale nic nie doszło
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 16:54   #1761
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Allo Allo 😊

Czy jest dzisiaj Teleexpress?
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 16:59   #1762
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

A mówiłam, że dobrze chłopa w ramach kary wysłać do S. Kupił pomadkę z rabatem, dostał odlewkę nowego Chanela i jeszcze garść próbek i to fajnych, bo:
-estee lauder ANR
-kenzo jeu d'amour
-DKNY
-ujędrniające masło do ciała AA ( nawet nie wiedziałam, że AA jest w S )
-maseczkę Dr Brandt Plump up o taką http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...eczka/P2388001
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160225_174715.jpg (207,2 KB, 61 załadowań)
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 17:01   #1763
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A mówiłam, że dobrze chłopa w ramach kary wysłać do S. Kupił pomadkę z rabatem, dostał odlewkę nowego Chanela i jeszcze garść próbek i to fajnych, bo:
-estee lauder ANR
-kenzo jeu d'amour
-DKNY
-ujędrniające masło do ciała AA ( nawet nie wiedziałam, że AA jest w S )
-maseczkę Dr Brandt Plump up o taką http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...eczka/P2388001
Ależ masz obrotnego chłopa
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 17:03   #1764
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

ALLO ALLO !!! TU NOCNY JASTRZĄB!!!
Słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzać !!!!!
Dzisiaj będzie nieco perwersyjnie (to nie tylko wina perwersyjnych kredek z UD które się do niczego nie przydają jak mówi znawczyni Never) - kto zatem ma słabe serce lub słabe nerwy niech nie czyta

Dzisiejszy dzień upłynął pod znakiem świętowania. W końcu taki dzień się zdarza raz w roku, nie częściej O co chodzi? Otóż w radiu eReFeM (jak to mówi moja babcia) podali że dzisiaj Światowy Dzień Masturbacji! Cóż więc było robić - wyjścia nie było. Święto to święto - trzeba było świętować
Ale zanim przejdziemy do tych przyjemnych zadań popatrzmy co dzisiaj w gazetce promocyjnej:
1. W D myślą że z okazji takiego święta nikt nie będzie kasy liczył tylko w szale świątecznych zakupów kliknie zamówienie za 219 zł, wpisze kod LANCOME2 i do koszyka wpadnie mu krem Visionnaire 15 ml naiwni co?
2. W S natomiast najwyraźniej pracują sami napaleni faceci - cóż może być lepszym wstępem do samokutanga jak dorodny brokuł? Brokuł zatem wrócił!!! Dziewczyny klikały jak szalone z kartami podarunkowymi
3. Aby ten dzień stał się jeszcze lepszym ogłaszam wszem i wobec że od jutra do 6 marca będą w S dni VIP! i necie dla wszystkich, w stacjo dla tych grzecznych kod:
VIP216U

widzicie ? lepsze to święto niż Gwiazdka

Gazetka przejrzana, możemy wrócić do samokutanga:

- żeby masturbacja była udana trzeba mieć siłę i moc. Skąd najlepiej moc czerpać? z Siemienia lnianego! mielone czy nie mielone - oto jest pytanie godne Hamleta.odpowiedź na nie zajęła sporą część poranka
- Gluten też szkodzi na dobre samopoczucie wiec był wysyp bezglutenowych porad, przepisów, wymieniane były profity z niejedzenia pszenicy. Ogólnie mówiąc - rano było o jedzeniu i dietach
- wiadomo że do samokutanga trzeba mieć formę bo to omachać się trzeba i w ogóle stąd dyskusja o internetowych trenerkach - dlaczego Chodakowska jednym podchodzi, innym nie, dlaczego Sexy Tomuś jest motywujący i co zrobić żeby dupsko sprzed kompa ruszyć objaśnia Your Angel i Miska

- z okazji Vipów w S powstała dyskusja co brać?? co brać?? Dlaczego CC Chanela to najmądrzejszy wybór- pokazuje i objaśnia Aniyam
-
nie wszystkie tematy jednak dzisiaj były głupie: AnulaQa wpadła aby podzielić się z nami wątpliwościami spędzającymi jej sen z oka: czy gdy zamówi za pobraniem boxa w S to może zapłacić kurierowi kartą podarunkową? Aneczko - możesz, tylko musisz kartę w odpowiednie miejsce kuriera przyłożyć i docisnąć żeby odklikło potem to już tylko stukanie eeee wstukanie kodu
- Z powodu braku gotówki na brokuła AnulaQa rozpacza i zapytowuje "jak żyć?" może by na krechę dali jak w dawnych dobrych czasach?
-
Macintosh bawi się w małego chemika i pędzi i kręci. Nie, nie - to nie to co myślicie. Pędzenie bimbru czy innej śliwowicy jest już passe. Teraz się kręci kremy, toniki - pomysł niezły ale spirol jednak praktyczniejszy - można stosować i zewnętrznie i wewnętrznie a kremu przecież nie zjesz .
Przy okazji koleżanki Macintosh wracamy do naszego cotygodniowego kącika profesora Miodka: trudne słowo na dziś: glukonolakton - nie wiem co to ale mi się kojarzy z planktonem
ktokolwiek wie co to proszony jest o informację - do wygrania macany bronzer z brokuła
- przy okazji wyszło na jaw że Macintosh nie jest tą osobą za którą się podaje. Nie jest to zwykły hodowca jabłek odmiany Macintosh lecz Angela Merkel we własnej osobie!!! Guten Morgen Frau Merkel! Nawet firmy kurierskie juz wiedzą gdzie dostarczać nowe przesyłki pełne uchodźców

Na koniec, jako że to dzień w którym nie mogło zabraknąć towarzyszki Never
cytat dnia który nawiązuje i do brokułów i do kutanga i masturbacji czyli nasz wątek w pigułce:
"Przechodzę kryzys ekonomiczno-seksualny. Patrzę do portfela, a tam ch*j zamiast kasy"

i tą że wzniosłą myślą żegnam się z towarzystwem i pamiętajcie - nie szalejcie dziś za bardzo a już na pewno nie próbujcie autokutanga bez odpowiedniej dawki siemienia lnianego



ALLO ALLO !!! BEZ ODBIORU !!!

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2016-02-25 o 17:20
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 17:03   #1765
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Ależ masz obrotnego chłopa
to trzeba mu przyznać, wszystko załatwi, na cuda trzeba tylko czasami poczekać kilka dni
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 17:04   #1766
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Aniyam, zuch chłopak 😊
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 17:05   #1767
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A mówiłam, że dobrze chłopa w ramach kary wysłać do S. Kupił pomadkę z rabatem, dostał odlewkę nowego Chanela i jeszcze garść próbek i to fajnych, bo:
-estee lauder ANR
-kenzo jeu d'amour
-DKNY
-ujędrniające masło do ciała AA ( nawet nie wiedziałam, że AA jest w S )
-maseczkę Dr Brandt Plump up o taką http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...eczka/P2388001
pożyczysz mi go na zakupy?
a co to za odlewka Chanela?
daj znać jak się spisze Dr brant
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 17:08   #1768
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Aniyam, zuch chłopak 😊
przekażę

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
pożyczysz mi go na zakupy?
a co to za odlewka Chanela?
daj znać jak się spisze Dr brant
spoko bierz ale musisz mi jakiś gratis wtedy odstąpić

odlewka tego nowego podkładu Chanela

Teleexppress rewelka
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 17:09   #1769
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja swoją sokowirówkę kupowałam w październiku 2013, więc trochę już ma. Podejrzewam, że to był sprzedający shaolinus. Ale ciężko było mi się przekopać przez wszystkie aukcje od tamtego czasu, więc nie gwarantuję, że to on
No i to nie jest ta sokowirówka, tej mojej z tego co wiem, to już chyba nie produkują niestety.


Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A mówiłam, że dobrze chłopa w ramach kary wysłać do S. Kupił pomadkę z rabatem, dostał odlewkę nowego Chanela i jeszcze garść próbek i to fajnych, bo:
-estee lauder ANR
-kenzo jeu d'amour
-DKNY
-ujędrniające masło do ciała AA ( nawet nie wiedziałam, że AA jest w S )
-maseczkę Dr Brandt Plump up o taką http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...eczka/P2388001
Super probki
Daj koniecznie znac co sadzisz o tej pomadce
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 17:10   #1770
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A mówiłam, że dobrze chłopa w ramach kary wysłać do S. Kupił pomadkę z rabatem, dostał odlewkę nowego Chanela i jeszcze garść próbek i to fajnych, bo:
-estee lauder ANR
-kenzo jeu d'amour
-DKNY
-ujędrniające masło do ciała AA ( nawet nie wiedziałam, że AA jest w S )
-maseczkę Dr Brandt Plump up o taką http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...eczka/P2388001
wow super muszę kiedyś spróbować, daj znać jak kolor, też mi się on podoba
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-01 13:11:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:14.