Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne. II - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-23, 20:47   #1081
monicca_2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 59
GG do monicca_2010
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne. II

Loverynko,
ale wysłałaś jako paczkę pocztową czy list polecony bo to ma znaczenie?.

Co oznacza Twoje Hmmm? Nie jesteś pewna czy wysłałaś czy nie wiesz czy w ogóle wysłałaś? Nie lubię "ściemniania", wolę prawdę nawet tą złą. Jeśli nie wysłałaś mi paczki to po prostu napisz. Będę wiedziała na czym stoję. Aha, napisz też kiedy wyślesz bo czekam na paczkę z niecierpliwością
monicca_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 20:51   #1082
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne. II

Ja już chyba zwariuję przez swoją głupotę. Teraz się kajam.

Na nadanie czekają paczki do MoccACaffE, Amandy, Unrepetable, pauli, sunshine oraz nie wiem jak to zrobiłam jedna z paczek do Monicci. Jedna wyszła z numerem nadania który podałam.
Sprawa numer dwa: W kartonie z CC7 nie było chyba szminki Circe, bo wątpię bym ją komuś przez przypadek wysłała. Wobec tego jeśli paula się nie obrazi to doślę ją jej na swój koszt jak dojdzie.

Trzy, za opóźnienie przepraszam, do każdej paczki włożyłam coś od siebie. (Biżuteryjnego)

Wybaczcie, nie wiem jak to zrobiłam I jest mi źle i głupio i wstrętnie.

Co do CC6 to ona została nadana przez amerykańców 10.02, więc idzie dopiero 13 dni. Jestem i tak dobrej myśli, bo lakiery szły do mnie chyba miesiąc.
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 21:03   #1083
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne. II

Czy są chętne na wspólne zamówienie? Wstępnie mam rezerwację od Iduś na 20$, więc jakieś 35$ byłoby wolne .
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 21:12   #1084
monicca_2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 59
GG do monicca_2010
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne. II

Doczekałam się szczerości...
Liczę na szybką wysyłkę, najlepiej jutro rano, żeby na czwartek była u mnie. Jutro mam zwracać pieniądze więc może uda mi się uprosić dziewczyny aby dały mi jeden dzień. Jeśli nie przyjdzie w czwartek to paczki nie przyjmę i będę żądała zwrotu pieniedzy.

Ciekawe skąd wzięłaś Loverynko nr nadania ?

Robiąć u Ciebie wspólne zamówienie sugerowałam się ilością Twoich wiadomości i wydawało mi się, że jesteś konkretną i rzetelną a przede wszystkim uczciwą osobą.

Bradzo mi przykro, że tak nieuczciwie mnie zwodziłaś.
monicca_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 21:25   #1085
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne. II

Cytat:
Napisane przez monicca_2010 Pokaż wiadomość
Doczekałam się szczerości...
Liczę na szybką wysyłkę, najlepiej jutro rano, żeby na czwartek była u mnie. Jutro mam zwracać pieniądze więc może uda mi się uprosić dziewczyny aby dały mi jeden dzień. Jeśli nie przyjdzie w czwartek to paczki nie przyjmę i będę żądała zwrotu pieniedzy.

Ciekawe skąd wzięłaś Loverynko nr nadania ?

Robiąć u Ciebie wspólne zamówienie sugerowałam się ilością Twoich wiadomości i wydawało mi się, że jesteś konkretną i rzetelną a przede wszystkim uczciwą osobą.

Bradzo mi przykro, że tak nieuczciwie mnie zwodziłaś.
No przecież napisala, że wysłała jedna paczkę .
Rozumiem, że jesteś zdenerwowana, ale wątpię, by loverynka miała jakieś nieuczciwe zamiary .
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 21:35   #1086
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne. II

Monicca spokojnie, rozumiem Twoje rozgoryczenie i sama tez pewnie bym sie zdenerwowala jakbym wziela od kogos kase a teraz paczka nie przychodzila, ale bez przesady Loverynka napisala Ci ,ze tylko jedna Twoja paczka jest u niej...poptarz ile ona ma paczek do wyslania do nas wszystkich nie mowiac juz o tym ,ze przezywa ciezkie chwile wiec moze troche chillu?? Poprostu sie pomylila i tyle kazdemu sie zdarza i nie musisz odrazu na nia naskakiwac i zarzucac ,ze zrobila to specjalnie i b yla nieszczera,bo sama napisala, ze dopiero dziisjaj zorientowala sie, ze jedna z Twoich paczek jest u niej.
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 21:40   #1087
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne. II

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
Monicca spokojnie, rozumiem Twoje rozgoryczenie i sama tez pewnie bym sie zdenerwowala jakbym wziela od kogos kase a teraz paczka nie przychodzila, ale bez przesady Loverynka napisala Ci ,ze tylko jedna Twoja paczka jest u niej...poptarz ile ona ma paczek do wyslania do nas wszystkich nie mowiac juz o tym ,ze przezywa ciezkie chwile wiec moze troche chillu?? Poprostu sie pomylila i tyle kazdemu sie zdarza i nie musisz odrazu na nia naskakiwac i zarzucac ,ze zrobila to specjalnie i b yla nieszczera,bo sama napisala, ze dopiero dziisjaj zorientowala sie, ze jedna z Twoich paczek jest u niej.
Nie wspominajac o tym, że dziewczyny robia Nam wielka przyslugę, że w ogole organizują takie zamówienia ... to nie jest sklep internetowy tylko "prywatne" zamówienia, które dziewczyny organizują w swoim wolnym czasie (złożenie zamówienia, zebranie kasy, rozdzielenie tego wszystkiego jak już przyjdzie do Polski, rozliczenie, wysłanie paczek - trochę sporo pracy prawda ? )
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-23, 21:40   #1088
paula000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 93
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne. II

Cytat:
Napisane przez loverynka Pokaż wiadomość
Ja już chyba zwariuję przez swoją głupotę. Teraz się kajam.

Na nadanie czekają paczki do MoccACaffE, Amandy, Unrepetable, pauli, sunshine oraz nie wiem jak to zrobiłam jedna z paczek do Monicci. Jedna wyszła z numerem nadania który podałam.
Sprawa numer dwa: W kartonie z CC7 nie było chyba szminki Circe, bo wątpię bym ją komuś przez przypadek wysłała. Wobec tego jeśli paula się nie obrazi to doślę ją jej na swój koszt jak dojdzie.

Trzy, za opóźnienie przepraszam, do każdej paczki włożyłam coś od siebie. (Biżuteryjnego)

Wybaczcie, nie wiem jak to zrobiłam I jest mi źle i głupio i wstrętnie.

Co do CC6 to ona została nadana przez amerykańców 10.02, więc idzie dopiero 13 dni. Jestem i tak dobrej myśli, bo lakiery szły do mnie chyba miesiąc.
nie ma sprawy, ja czekam cierpliwie... sama mieszkalam rok w stanach i pamietam jak wygladalo przesylanie paczek w jedna lub druga strone, nie mowiac o ilosci rzeczy jaka ty zamawiasz
paula000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 21:55   #1089
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne. II

Dokładnie, żeby to wszystko ogarnąć naprawdę trzeba sporo pracy, to jest tylko i wyłącznie wola organizatorki że w ogóle organizuje zamówienie, więc ponaglanie jest trochę nie na miejscu. Może na drugi raz zamawiając dla kogoś warto nie obiecywać dokładnej daty dostawy, bo różnie to ze wspólnymi bywa, to nie firma wysyłkowa
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 22:35   #1090
monicca_2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 59
GG do monicca_2010
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne. II

Dziewczyny,
rozumiem, że można mieć dużo na głowie, że paczki można wysłać z opóźnieniem itp.

Tu chodzi TYLKO o szczerość ( bo przecież byłam kilkakrotnie zapewniana o wysyłce)....
i nie byłoby całej sprawy.

Edytowane przez monicca_2010
Czas edycji: 2010-02-23 o 22:46
monicca_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 23:11   #1091
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne. II

Cytat:
Napisane przez monicca_2010 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
rozumiem, że można mieć dużo na głowie, że paczki można wysłać z opóźnieniem itp.

Tu chodzi TYLKO o szczerość ( bo przecież byłam kilkakrotnie zapewniana o wysyłce)....
i nie byłoby całej sprawy.
Ale loverynka przecież wysłała paczkę tylko "niepełną" ... .
Nawet napisała Ci numer nadania tak jak prosiłaś dlatego trochę nie rozumiem tego zarzutu o nieszczerość .

Poza tym skoro zamawiałaś rzeczy dla koleżanek to mogłaś je poinformować o tym ile to może potrwać. Nie możesz teraz przez nieporozumienia z koleżankami obarczać winą organizatorkę. Uważam, że pisanie "Jeśli nie przyjdzie w czwartek to paczki nie przyjmę i będę żądała zwrotu pieniedzy. " jest trochę nie na miejscu .

Ja dwa miesiące temu czekałam z dziewczynami na paczkę chyba z miesiąc (zamowienie zlozone w grudniu, a dotarlo po nowym roku...). Były to rzeczy na prezenty i jakoś nie przyszło mi do głowy żeby kogoś obarczać winą, a tym bardziej żądać zwrotu pieniędzy.
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!


Edytowane przez Iduś
Czas edycji: 2010-02-23 o 23:28
Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 00:59   #1092
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne. II

Monicca, Przecież napisałam Ci numer nadania. Możesz sprawdzić. Tylko nie bardzo wiem gdzie się dzwoni w sprawie przesyłek krajowych. Przesyłka większa poszła. Mam Twoich 5 szminek i 2 cienie.

---------- Dopisano o 01:59 ---------- Poprzedni post napisano o 01:55 ----------

Byłam przekonana że wsadziłam wszystko w jedną. Zobaczyłam, po trzecim sprawdzeniu że coś jest nie tak. I dlatego podałam numer nadania. Do kogoś poleciała moja kredka, ale nawet nie bardzo mnie to stresuje. Stresuję się byście były zadowolone. Przecież ja waszych rzeczy nie trzymam dla siebie. Nie zatrzymuję ich dla siebie. I tak, przepraszam i jest mi przykro.
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 06:37   #1093
sharpei
Raczkowanie
 
Avatar sharpei
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 404
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne. II

Cytat:
Napisane przez monicca_2010 Pokaż wiadomość
Doczekałam się szczerości...
Liczę na szybką wysyłkę, najlepiej jutro rano, żeby na czwartek była u mnie. Jutro mam zwracać pieniądze więc może uda mi się uprosić dziewczyny aby dały mi jeden dzień. Jeśli nie przyjdzie w czwartek to paczki nie przyjmę i będę żądała zwrotu pieniedzy.

Ciekawe skąd wzięłaś Loverynko nr nadania ?

Robiąć u Ciebie wspólne zamówienie sugerowałam się ilością Twoich wiadomości i wydawało mi się, że jesteś konkretną i rzetelną a przede wszystkim uczciwą osobą.

Bradzo mi przykro, że tak nieuczciwie mnie zwodziłaś.
monnicca zamówienia są tylko dobra wola organizatorek i nie muszą być non stop na forum, piszesz ze sugerowałaś sie wiadomościami Loverynki, to samo mogła zrobić organizatorka przeciez jestes na wizazu od tego roku,wiec nie na miejscu sa Twoje fochy że nie odbierzesz paczki.

aaa bym zapomniała
Loverynko mam pytanie czy wpłata za CC2 luty dotarła do Ciebie?
sharpei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 09:19   #1094
amanda-1a
Raczkowanie
 
Avatar amanda-1a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 474
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne. II

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Czy są chętne na wspólne zamówienie? Wstępnie mam rezerwację od Iduś na 20$, więc jakieś 35$ byłoby wolne .
Ganimedeo, to ja poproszę o rezerwację 30$.
Zamówienie podam jutro wieczorkiem

Loverynko, zrobiłam w poniedziałek wpłatę za cc-2/luty i cc-3/luty i na maila wysłałam potwierdzenie. Koszt przesyłki w PL doliczyłam jeden raz, te kosmetyki mogą spokojnie przyjść od Ciebie razem, jedną przesyłką.
amanda-1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 09:30   #1095
candygirl4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 690
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne. II

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Czy są chętne na wspólne zamówienie? Wstępnie mam rezerwację od Iduś na 20$, więc jakieś 35$ byłoby wolne .
no nie znowu się spóźniłam....
a moge się jeszcze ja dołączyć? tylko że ja mam zamówienie na ok. 30$?

Edytowane przez candygirl4
Czas edycji: 2010-02-24 o 09:46
candygirl4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 09:56   #1096
ijabluszko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 321
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne. II

LOVERYNKO- zastanawiam się dlaczego Ty z dobrego serca organizujesz zamówienia i w zamian dostajesz niemiłe słowa Przykro mi ,że zostałaś tak potraktowana
Pozdrawiam cieplutko

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Gani -jeśli masz wolne 5$ to jestem chętna na zamówienie
ijabluszko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 09:56   #1097
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne. II

loverynko-zapomniałam napisać-jak robiłam przelew to odjęłam tą kwotę 6,50 którą już masz i kwotę przesyłki bo naliczyłaś drugi raz a kosmetyki z obu zamówień chciałam żeby leciały jedną paczką
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 10:00   #1098
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne. II

To co Gani wklejać listę zakupów ?
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 12:46   #1099
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne. II

Dziewczyny z CC3 luty i Loverynko - ja dalej wstrzymuje sie z przelewem, bo i tak czekamy az dojdzie CC6 na zlozenie naszych zamowien wiec nie martwcie sie, nic nie opoznie i wplace kiedy trzeba bedzie teraz po prostu wole miec 'zapas' gotowki.

monica, swoja droga to fajne masz kolezanki trzeba bylo poustalac wszystko od razu i tyle. jakby przesylka w ogole nie dotarla, zaginela, to tez musialabys zwracac im pieniadze? przeciez to ryzyko obejmuje nas wszystkie ;]
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 12:48   #1100
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne. II

Ponieważ nadal nie ma CC6 to puszczam przesyłkę do MoccACaffE i wszystkie inne też. Może celny złapał? Sama nie wiem.
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 12:59   #1101
monicca_2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 59
GG do monicca_2010
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne. II

Cytat:
Napisane przez loverynka Pokaż wiadomość
Monicca, Przecież napisałam Ci numer nadania. Możesz sprawdzić. Tylko nie bardzo wiem gdzie się dzwoni w sprawie przesyłek krajowych. Przesyłka większa poszła. Mam Twoich 5 szminek i 2 cienie.

---------- Dopisano o 01:59 ---------- Poprzedni post napisano o 01:55 ----------

Byłam przekonana że wsadziłam wszystko w jedną. Zobaczyłam, po trzecim sprawdzeniu że coś jest nie tak. I dlatego podałam numer nadania. Do kogoś poleciała moja kredka, ale nawet nie bardzo mnie to stresuje. Stresuję się byście były zadowolone. Przecież ja waszych rzeczy nie trzymam dla siebie. Nie zatrzymuję ich dla siebie. I tak, przepraszam i jest mi przykro.



Loverynko,
przede wszystkim przepraszam za to, że się wczoraj uniosłam.... ochłonęłam i teraz przepraszam. Nie oskarżam Cię za złodziejstwo czy oszustwo.... rozmumiem, że masz sporo na głowie, człowiek jest człowiekiem i może się pomylić, czegoś zapomnieć. Tu chodzi o Twoje zapewnienia o czwartkowej wysyłce, że do poniedziałku kosmetyki będą u mnie. A przecież paczki w czwartek nie wysłałaś, tylko właśnie w ten poniedziałek. Tylko o to mam żal. Masz prawo być zajęta i robić wysyłkę wtedy kiedy Ci odpowiada, wystarczyło powiedzieć, ja natomiast spokojnie bym na nią czekała.

Paczuszka przyszła dzisiaj, super zapakowana. Dziękuję.Musiałaś się pomylić. Wyglada to tak, jakbyś przesłała mi kompletne zamówienie CC 5 i kawałek zamówienia CC7, brakuje 5 szminek ( pisałaś dziaisiaj o tym na forum). Doślij mi je proszę, nie czekaj na wspólną wysyłkę z CC6. Będę musiała przesłać Ci pieniądze więc proszę o info ile mam wysłać.




Do sharpei,
wiem, że zamówienia to dobra wola organizatorek, ja także robiłam zamówienia z własnej nieprzymuszonej woli, jednak nie zwalnia mnie to z obowiązku bycia fair.
monicca_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 13:00   #1102
Allyshia
Raczkowanie
 
Avatar Allyshia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 223
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne. II

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Czy są chętne na wspólne zamówienie? Wstępnie mam rezerwację od Iduś na 20$, więc jakieś 35$ byłoby wolne .
Ja bylabym chetna ale czekam jeszcze na moje 2 blyszczyki z CC5, jeszcze list nieprzyszedl a to juz 4 dzien moze jutro przyjdzie
__________________
WYMIANA KOSMETYCZNA

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post49135540
Allyshia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 13:09   #1103
monicca_2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 59
GG do monicca_2010
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne. II

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Dziewczyny z CC3 luty i Loverynko - ja dalej wstrzymuje sie z przelewem, bo i tak czekamy az dojdzie CC6 na zlozenie naszych zamowien wiec nie martwcie sie, nic nie opoznie i wplace kiedy trzeba bedzie teraz po prostu wole miec 'zapas' gotowki.

monica, swoja droga to fajne masz kolezanki trzeba bylo poustalac wszystko od razu i tyle. jakby przesylka w ogole nie dotarla, zaginela, to tez musialabys zwracac im pieniadze? przeciez to ryzyko obejmuje nas wszystkie ;]


Tak, to prawda, mogłam nie sugerować się zapewnieniami Loverynki i kazać po prostu czekać dziewczynom na paczkę. Ale co się stało to się nie odstanie. Trudno. Kolejne zamówinie zrobiłam sama i pozostaje mi wierzyć, że paczka dojdzie.
monicca_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 13:18   #1104
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne. II

Cały problem polega na tym, że ja paczki zawożę na pocztę i zostawiam z książką i sobie idę. Paczki zostawiałam ostatnio w czwartek, wcześniej w poniedziałek. I nie mam wpływu od tego momentu.
Dziś wykonuję ten sam manewr bo mnie na poczcie trafia szlag. A jak zostawiam to i kobiety pracujące mnie bardziej lubią bo puszczają w wolnym czasie.

Jest mi źle i przykro, bo byłam przekonana że wyszła w czwartek, bo wtedy ją zostawiłam. To mnie martwi tym bardziej, że oznacza, że klienci mojej firmy też są w tej sytuacji.

Chyba się pochlastam.
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 14:00   #1105
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne. II

Cytat:
Napisane przez loverynka Pokaż wiadomość
Chyba się pochlastam.

Nie chlastaj się ... bo kto będzie robił kolejne zamówienia ? .
Ojj wspolczuję Ci tych sytuacji ... najpierw ten chłopak, teraz problemy z przesyłkami ... przesyłam uściski na poprawienie nastroju
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 15:50   #1106
sunshine02
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wyobraźnia ;)
Wiadomości: 152
GG do sunshine02
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne. II

oo super loverynko, nie moge sie doczekac a co jesli chodzi o nadplate?
sunshine02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 16:03   #1107
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne. II

Cytat:
Napisane przez loverynka Pokaż wiadomość
Cały problem polega na tym, że ja paczki zawożę na pocztę i zostawiam z książką i sobie idę. Paczki zostawiałam ostatnio w czwartek, wcześniej w poniedziałek. I nie mam wpływu od tego momentu.
Dziś wykonuję ten sam manewr bo mnie na poczcie trafia szlag. A jak zostawiam to i kobiety pracujące mnie bardziej lubią bo puszczają w wolnym czasie.

Jest mi źle i przykro, bo byłam przekonana że wyszła w czwartek, bo wtedy ją zostawiłam. To mnie martwi tym bardziej, że oznacza, że klienci mojej firmy też są w tej sytuacji.

Chyba się pochlastam.
Nie martw się, napewno wszystko dojdzie
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 16:19   #1108
MoccACaffE
Rozeznanie
 
Avatar MoccACaffE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: W pomieszczeniu pełnym kolorowych cieni ;)
Wiadomości: 535
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne. II

Cytat:
Napisane przez loverynka Pokaż wiadomość
Ponieważ nadal nie ma CC6 to puszczam przesyłkę do MoccACaffE i wszystkie inne też. Może celny złapał? Sama nie wiem.
No właśnie napisałam to o utkwieniu bo tak mi się wydaje, że CC6 mogła zostać zatrzymana, ostatnio wszystkie moje samodzielne zamówienia zza granicy (przy czym w paczce na oko już widać , że jest po jednej materiałowej rzeczy lub jedno opakowanie kosmetyku) zostały kolejno tak przetrzepane, że dwie z nich nawet nie były zamknięte szczelnie tylko zszywką po brzegach lub na środku złapane!!
MoccACaffE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 16:22   #1109
Nelkaa
Zadomowienie
 
Avatar Nelkaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 199
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne. II

loverynko rozumiem, że na razie wstrzymałaś wysyłkę zamówienia CC1-luty ,aż dojdzie ta nieszczęsna przesyłka? Mam nadzieję, że moja kasa już doszła do Ciebie
__________________
..połamane skrzydła, zgubiona aureola - taki ze mnie Anioł....



MOJE TWORY BIŻUTERYJNE
Nelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 16:30   #1110
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne. II

Tak wstrzymałam zamówienie, bo czekamy aż się rozwiąże sprawa z CC6. Mam nadzieję, że dojdzie.

Jutro albo w piątek dostaniecie przesyłki (dziś inna pani je zabrała to może obędzie się bez problemów)
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:16.