Ja też chcę być ładniejsza... Pomóżcie... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-28, 10:45   #31
behemotkot
Rozeznanie
 
Avatar behemotkot
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: punkt w przestrzeni
Wiadomości: 930
Dot.: Ja też chcę być ładniejsza... Pomóżcie...

A ja bym postawiła na klasycznego boba z "wydłużonym przodem" ...była juz taka propozycja od jednej z dziewczyn
P.S. Bardzo masz sympatyczna twarzyczkę
__________________
"...bo ona ona różne ma imiona
jedni wołają ją miłość inni zgaga pieprzona
bo ona ona imiona różne ma
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/
behemotkot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 11:16   #32
Puszek67
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 83
Dot.: Ja też chcę być ładniejsza... Pomóżcie...

Ładnie ci we fryzurze bez grzywki :p Nie zgadzam się z innymi, nie rób sobie jej. Masz ładną buzię, maluj oczy tuszem i kredką, brązową najlepiej
Puszek67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 11:28   #33
joannaodaniolow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 10
Question Dot.: Ja też chcę być ładniejsza... Pomóżcie...

Witam

Zakupiłam na Allegro tusz Rimmela, podobno hipoalergiczny, brązowy, brązową kredkę mam, będę próbować z makijażem, zacznę od tego

Włosy zapuszczam i planuję francuski manicure, czy to jest praktyczne (nie chcę bardzo długich paznokci, takie raczej krótsze, z białym spodem).

Co o tym myślicie?

Dziękuję za wypowiedź, że ładnie mi też bez grzywki, podobają mi się obie wersje i naprawdę ciężko będzie wybrać

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Przepraszam za post pod postem, ale pozwoliłam sobie dodać retusz Wrednej Baby jako avatar Tak mi się podoba, tak bym chciała wyglądać

Wredna Babo, czy nie masz nic przeciwko temu?
joannaodaniolow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 16:21   #34
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Ja też chcę być ładniejsza... Pomóżcie...

Witaj Słońce
Jeśli będziesz miała ochotę pobawić się kosmetykami mineralnymi, mogę poszperać i podesłać trochę sampli na próbę

Mam nadzieję, że dziewczyny przekonają Cię do używania różu i brązerów - jak wiesz sama jestem raczej bladolica, a namiętnie ich uzywam Nijak nie przekreslają bladości skóry, a jedynie, niejako kontrastem, podkreślają jej blask. Szczerze polecam

Pozdrawiam
E.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 19:31   #35
joannaodaniolow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 10
Dot.: Ja też chcę być ładniejsza... Pomóżcie...

Soso, czy doszła moja prywatna wiadomość z moim adresem? Strasznie mi tu ciężko się logować

Czekam na odp.

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Aha Soso to Ty?? nie poznałam Cię to po co pisałam adres, skoro go masz :-P
pozdrawiam gorąco
joannaodaniolow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 19:42   #36
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Ja też chcę być ładniejsza... Pomóżcie...

Cytat:
Napisane przez joannaodaniolow Pokaż wiadomość
Soso, czy doszła moja prywatna wiadomość z moim adresem? Strasznie mi tu ciężko się logować

Czekam na odp.

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Aha Soso to Ty?? nie poznałam Cię to po co pisałam adres, skoro go masz :-P
pozdrawiam gorąco


Ano ja adresu już nie mam, przepadł w przeprowadzkowych zawieruchach, jak zresztą wiele innych danych Sample podeslę, tylko musisz uzbroić się w cierpliwość, odłożyłam je gdzieś, jako, że ja już znalazłam swój prawieminerał nr 1

A co do rózu i brżzera to wiele Ci nie poradzę, ja dopiero po długich testach odkryłam swoje kwc. I tak, jesli chodzi o roże to twierdzę, że nie ma lepszych od Joues Contraste Chanel; w tym momencie moje ulubione to Rose Petal, Reflex, i Enchanteresse. Swego czasu bardzo lubiłam Bourjois; są znacznie bardziej przyzjazne dla portfela Jeśli mowa o kosmetykach brązujących - tu mam więcej faworytów i na zmianę, w zależności od humoru, używam ziemi Lavertu, pudru brązującego Benefitu, Terracotty dla blondynek Guerlaina, a i tak poluję jeszcze na kilka innych.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 19:45   #37
JessAsh
Raczkowanie
 
Avatar JessAsh
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 63
Dot.: Ja też chcę być ładniejsza... Pomóżcie...

uwazam ze jestes bardzo ładna i moim zdaniem nie powinnas robic grzywki. ładnie wygladasz w ciemniejszych włoskach tak jak na avatorze , nie pasuja do Twojej urody wyszukane fryzury, tuszuj rzesy i koniecznie uzywaj kredke do oczu!i UWIERZ W SIEBIE!
JessAsh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-29, 22:01   #38
fryteczka021088
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 432
Dot.: Ja też chcę być ładniejsza... Pomóżcie...

Witam Cię Joanno. Przeraziłam się jak przeczytałam że któś tak Cię skrytykował. Wiem jak Ci jest ciężko, bo sama też byłam kilka razy skrytykowana, wiem że to bardzo boli Ale nie przejmuj się krytyką "niemądrych osób".

Jesteś bardzo ładniutką dziewczyną. Pozatym pamiętaj że nie szata zdobi człowieka. najważniejsze jest to jaka jesteś w środku, a po Twoich wypowiedziach myślę że masz złote serduszko.

A teraz rady:
Oczka maluj troszkę, polecam tusz bell push up ale w związku z tym że trudno go dostać to inny, dobre są z plastikowymi szczoteczkami, może tez jakiś z maybelline, High sky...albo inny

Może leciutki róż...błyszczyk

Trzymaj się i uśmiechaj
fryteczka021088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 22:43   #39
wredna baba
Raczkowanie
 
Avatar wredna baba
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 205
Dot.: Ja też chcę być ładniejsza... Pomóżcie...

Cytat:
Napisane przez joannaodaniolow Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Przepraszam za post pod postem, ale pozwoliłam sobie dodać retusz Wrednej Baby jako avatar Tak mi się podoba, tak bym chciała wyglądać

Wredna Babo, czy nie masz nic przeciwko temu?
No doooobra, mooooożesz Chociaż wolałabym, żebyś sama się postarała, zrobiła sobie wymarzoną fryzurę, makijaż - i uwieczniła własną buzię na fotografii - z której zrobisz sobie lepszy avatar
(ratunku, moralizuję jak stara wredna baba, albo nauczycielka nauczania początkowego... wcale nie jestem taka drętwa w naturze!)

Manicure francuski jest bardzo fajny - i uniwersalny - tylko lepiej go robić lakierem na wierzchu paznokcia niż tymi białymi kredkami od spodu

Wybrałaś się już może do fryzjera? I co z tymi dresami? Wiem, że na siłę Cię nie przekonam, ale tak delikatnie namawiam, żeby nie była to twoja jedyna opcja. (Coś tam na ten temat skrobałam kilka postów temu)

Oczywiście czekamy na zdjęcia twoich postępów (coś za coś, nie?)

Pozdrawiam
wredna baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 10:12   #40
kocim
Rozeznanie
 
Avatar kocim
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 778
Dot.: Ja też chcę być ładniejsza... Pomóżcie...

Dziewczyno przecież jesteś ładna Nie będę doradzać Ci w kwestiach makijażu, czy fryzury bo zrobiły to już dziewczyny, ale uwierz, że naprawdę tak jest, tylko musisz urodę podkreślić, żebyś w końcu swoje piękno dostrzegła
kocim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 18:36   #41
aguxagulska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Europa. <;
Wiadomości: 179
Dot.: Ja też chcę być ładniejsza... Pomóżcie...

Powinnaś mieć rozpuszczone włosy, makijaż: fluid matujący wystarczy.. Ubieraj się tak jak Ci wygodnie.
aguxagulska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-13, 23:19   #42
wredna baba
Raczkowanie
 
Avatar wredna baba
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 205
Dot.: Ja też chcę być ładniejsza... Pomóżcie...

Hej Joasiu Jak tam postępy? Pokażesz się nam?
wredna baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 14:17   #43
seroxatomanka
Raczkowanie
 
Avatar seroxatomanka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 395
Dot.: Ja też chcę być ładniejsza... Pomóżcie...

Cytat:
Napisane przez joannaodaniolow Pokaż wiadomość
ps. przy okazji, skoro już jestem zalogowana, dodam, że rzadko tu piszę, bo mam straszne problemy z logowaniem, po prostu po logowaniu jestem stale odsyłana na nowo na ekran logowania i tak w kółko macieju. udaje mi się zalogować raz na ruski rok Jeśli któraś z Was wie coś na ten temat, to niech mi pomoże proszę
Witaj-tez tak mam czasem-wystarczy wyczyscic historie odwiedzanych stron i zalogowac sie ponownie-pojdzie jak po masle-poprostu jak znow bedzie taki problem zawsze czysc historie.
__________________
W moim niebie mam tony niebianskości!!
seroxatomanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 08:16   #44
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Ja też chcę być ładniejsza... Pomóżcie...

Joanno, ja tez nie bede Ci doradzac w kwesti metamorfozy, bo dziewczyny juz chyba wszystko napisaly Chcialam sie tylko odniesc do tego co napisalas o krytyce ze strony nieznajomych osob - to czysta zazdrosc i nic wiecej. Pierwsze skojarzenie jakie ja mialam po zobaczeniu Twojego zdjecia, to takie, ze widze buzie aniolka Takie uwagi jak tamte nalezy ignorowac, bo jestes naprawde ladna dziewczyna
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 10:30   #45
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Ja też chcę być ładniejsza... Pomóżcie...

masz ladna buzke, na pewno cos zrobilabym na Twoim miejscu z wlosami, tez mi sie wydaje ze wloski wycieniowane do brody ew. lekko poza brode( bo masz nieco okragła twarz i takie cieniowanie pasuje w tym przypadku) i moze jakas skosna grzywka tez raczej lekka, niz ciezka, mysle ze fryzura wiele by zmieniła i byla fajna oprawa ładnej twarzy
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:35.