Tania Hybryda w Warszawie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-03, 21:00   #1
dreamania
Przyczajenie
 
Avatar dreamania
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 12

Tania Hybryda w Warszawie


Hej, dziewczyny,
gdzie w Warszawie (centrum) można zrobić tanią hybrydę, taką w której cenie jest już zdjęcie starego lakieru?
Możecie mi pomóc?
dreamania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 15:22   #2
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Tania Hybryda w Warszawie

a jaka to jest tania hybryda dla Was?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 19:45   #3
Anulka552255
Raczkowanie
 
Avatar Anulka552255
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 103
Dot.: Tania Hybryda w Warszawie

Ja znam dziewuchę, która robi za 50zł ze zdjęciem już... ale na Kabatach U siebie w domku
Anulka552255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-04, 20:32   #4
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Tania Hybryda w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Anulka552255 Pokaż wiadomość
Ja znam dziewuchę, która robi za 50zł ze zdjęciem już... ale na Kabatach U siebie w domku
....
w Centrum-60zł też domówka
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-05, 08:29   #5
dreamania
Przyczajenie
 
Avatar dreamania
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 12
Dot.: Tania Hybryda w Warszawie

Dziewczyny, trochę zbyt mało precyzyjne pytanie zadałam, więc może od początku:
niedawno przeprowadziłam się do Warszawy i szukam miejsca na tanią hybrydę (samo malowanie) w centrum. W mojej miejscowości samo malowanie kosztowało 40 zł i w tym było już zdjęcie starej hybrydy. W Warszawie znalazłam miejsca, w których malowanie kosztuje 40 zl, ale zawsze trzeba tez zapłacić (od 10 do nawet 30 złotych) za zdjęcie lakieru.
PYTANIA:
1. Czy to normalne w stolicy, że zawsze Pani manicurzystka dolicza za zdjęcie starej hybrydy?
2. Czy znacie miejsce w centrum, gdzie można tylko pomalować hybrydowo paznokcie za 40 zl lub taniej?
dreamania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-05, 11:14   #6
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Tania Hybryda w Warszawie

Cytat:
Napisane przez dreamania Pokaż wiadomość
Dziewczyny, trochę zbyt mało precyzyjne pytanie zadałam, więc może od początku:
niedawno przeprowadziłam się do Warszawy i szukam miejsca na tanią hybrydę (samo malowanie) w centrum. W mojej miejscowości samo malowanie kosztowało 40 zł i w tym było już zdjęcie starej hybrydy. W Warszawie znalazłam miejsca, w których malowanie kosztuje 40 zl, ale zawsze trzeba tez zapłacić (od 10 do nawet 30 złotych) za zdjęcie lakieru.
PYTANIA:
1. Czy to normalne w stolicy, że zawsze Pani manicurzystka dolicza za zdjęcie starej hybrydy?
2. Czy znacie miejsce w centrum, gdzie można tylko pomalować hybrydowo paznokcie za 40 zl lub taniej?
....
1.jan najbardziej normalne,że dopłacasz za zdięcie starej hybrydy,robionej przez kogos innego...natomiast za zdięcie hybrydy przy kolejnym razie robioną przez tą samą stylistkę się juz nie dopłaca.
2. nie znam takiego miejsca<zazwyczaj to nie samo malowanie tylko dochodzi do tego porządny manicure>
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 09:03   #7
mpatrycjaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 6
Talking Dot.: Tania Hybryda w Warszawie

Ja byłam w <spam> na Ujazdowskich i miałam zdjęcie hybrydy za darmo, wczesniej robilam tam manicure hybyrydowy i dlatego za zdjecie nie zaplacilam. wiec polecam. Poza tym maja dobra cene bo 65 zl za manicure, wiec jak na lokalizacje i jakosc to goraco polecam. Hybryda nie odpada i ladnie sie trzyma. Buziaki

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2015-09-30 o 10:05
mpatrycjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-04, 12:53   #8
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Tania Hybryda w Warszawie

Może odbiegnę troszkę od tematu ale polecam kupić sobie lampę, bazę, top coat, lakier i robić samemu hybrydę w domu. Ja wczoraj zrobiłam sobie po raz pierwszy i mam nadzieję, że przetrzyma te 2-3 tygodnie
Mam białe z efektem syrenki i jestem zachwycona!
Na początek aby skompletować podstawowy zestaw kupiłam wszystko osobno (nie korzystałam z gotowego zestawu z all) i wydałam:

lampa uv - 75 zł
lakiery (biały+french vanilla semilac) - 58 zł
baza+top coat semilac - 58 zł
Aceton - 13 zł
cleaner - 11 zł
płatki bezpylowe - 8 zł
Pyłek efekt syrenki indigo - 10 zł

Coś co kupiłam raczej niepotrzebnie to płatki do zdejmowania hybrydy, 50 szt. - 15 zł (myślę że spokojnie można użyć zwykłych płatków + folia aluminiowa, wychodzi taniej).

Blok polerski, pędzelek, pilniczek miałam w domu.

Na początek to może być wysoki koszt, ponad 200 zł, ale w sumie za hybrydę jednorazowo płaci się ok 100 zł. więc ten wydatek zwraca się A nie ma stresu z malowaniem jak to bywa przy zwykłych lakierach bo te nie wysychają i można malować aż się uzyska perfekcyjny wygląd. Nie trzeba się umawiać do kosmetyczki, specjalnie jechać, można sobie zrobić kiedy ma się ochotę bez stresu czy kosmetyczka będzie miała wolny termin, i w sumie ja mam tak że nikt mi tak dobrze nie zrobi jak ja sobie sama, tak miałam z henną u kosmetyczki, z farbowaniem u fryzjera, dlatego postawiłam również na samodzielną hybrydę.
Szczerze polecam!
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 12:45   #9
kazia7474
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5
Dot.: Tania Hybryda w Warszawie

Tak ale trzeba jeszcze umieć. A do tego niezbędna jest wiedza, którą można nabyć np. na szkoleniach.
kazia7474 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 15:13   #10
Sandra_l
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 7
Dot.: Tania Hybryda w Warszawie

Dziewczyny, a jaka jest średnia cena w Wawie? Nie chodzi mi o najtańsze miejsca, bo boję się, że niska cena może wynikać z używania najtańszych lakierówitp. Ile mogę zapłacić żeby nie przepłacić, a mieć porządnie zrobione, w czystych warunkach itd?
Sandra_l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 14:08   #11
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Tania Hybryda w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kazia7474 Pokaż wiadomość
Tak ale trzeba jeszcze umieć. A do tego niezbędna jest wiedza, którą można nabyć np. na szkoleniach.
Bez przesady, to żadna filozofia, czy wiedza tajemna Robiłam tydzień temu po raz pierwszy, paznokcie trzymają się pięknie, wczoraj robiłam mamie, jest zachwycona.

Nie potrzebowałam szkolenia, jedynie instrukcji krok po kroku, którą można znaleźć w google, youtube itp. Sama z siebie nie wiedziałam jak nałożyć pyłek aby uzyskać efekt syrenki, ale w necie jest wszystko.

Maluje się nawet lepiej niż zwykłym lakierem bo hybrydowy nie wysycha ! Rewelacja! Ja odkąd zakupiłam zestaw nawet nie patrzę na zwykłe lakiery, promocje, nowe kolory. Swoją pokaźną kolekcję rozdałam siostrze i siostrzenicy W życiu nie wrócę do tradycyjnego malowania paznokci, czas, trwałość jest nieporównywalna!
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-11, 14:38   #12
Elle88dw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 459
Dot.: Tania Hybryda w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
Bez przesady, to żadna filozofia, czy wiedza tajemna Robiłam tydzień temu po raz pierwszy, paznokcie trzymają się pięknie, wczoraj robiłam mamie, jest zachwycona.

Nie potrzebowałam szkolenia, jedynie instrukcji krok po kroku, którą można znaleźć w google, youtube itp. Sama z siebie nie wiedziałam jak nałożyć pyłek aby uzyskać efekt syrenki, ale w necie jest wszystko.

Maluje się nawet lepiej niż zwykłym lakierem bo hybrydowy nie wysycha ! Rewelacja! Ja odkąd zakupiłam zestaw nawet nie patrzę na zwykłe lakiery, promocje, nowe kolory. Swoją pokaźną kolekcję rozdałam siostrze i siostrzenicy W życiu nie wrócę do tradycyjnego malowania paznokci, czas, trwałość jest nieporównywalna!
Potwierdzam - żadna filozofia, robię sama od wakacji i już nie wyobrażam sobie malowania zwykłymi lakierami
Elle88dw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-13, 20:07   #13
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Tania Hybryda w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Sandra_l Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jaka jest średnia cena w Wawie? Nie chodzi mi o najtańsze miejsca, bo boję się, że niska cena może wynikać z używania najtańszych lakierówitp. Ile mogę zapłacić żeby nie przepłacić, a mieć porządnie zrobione, w czystych warunkach itd?
średnia cena w stolicy to 70zł
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 10:11   #14
AlwaysBeBeauty
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 19
Dot.: Tania Hybryda w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
Może odbiegnę troszkę od tematu ale polecam kupić sobie lampę, bazę, top coat, lakier i robić samemu hybrydę w domu. Ja wczoraj zrobiłam sobie po raz pierwszy i mam nadzieję, że przetrzyma te 2-3 tygodnie
Mam białe z efektem syrenki i jestem zachwycona!
Na początek aby skompletować podstawowy zestaw kupiłam wszystko osobno (nie korzystałam z gotowego zestawu z all) i wydałam:

lampa uv - 75 zł
lakiery (biały+french vanilla semilac) - 58 zł
baza+top coat semilac - 58 zł
Aceton - 13 zł
cleaner - 11 zł
płatki bezpylowe - 8 zł
Pyłek efekt syrenki indigo - 10 zł

Coś co kupiłam raczej niepotrzebnie to płatki do zdejmowania hybrydy, 50 szt. - 15 zł (myślę że spokojnie można użyć zwykłych płatków + folia aluminiowa, wychodzi taniej).

Blok polerski, pędzelek, pilniczek miałam w domu.

Na początek to może być wysoki koszt, ponad 200 zł, ale w sumie za hybrydę jednorazowo płaci się ok 100 zł. więc ten wydatek zwraca się A nie ma stresu z malowaniem jak to bywa przy zwykłych lakierach bo te nie wysychają i można malować aż się uzyska perfekcyjny wygląd. Nie trzeba się umawiać do kosmetyczki, specjalnie jechać, można sobie zrobić kiedy ma się ochotę bez stresu czy kosmetyczka będzie miała wolny termin, i w sumie ja mam tak że nikt mi tak dobrze nie zrobi jak ja sobie sama, tak miałam z henną u kosmetyczki, z farbowaniem u fryzjera, dlatego postawiłam również na samodzielną hybrydę.
Szczerze polecam!
Strasznie to brzmi kusząco. Czy myślisz , że takie zabiegi może wykonywać początkująca osoba? Nie za często maluję paznokcie i najbardziej nie lubię tego że żeby były ładne codziennie trzeba zmywać i malować od nowa. Kuszą mnie te hybrydy. Choć ze mnie trochę wiercipięta i nie umiem usiedź zanim zwykły lakier nie zaschnie więc sama nie wiem. Poza tym musze malować bo strasznie mi się łamą i chociaż tak nie widać aż tak bardzo
AlwaysBeBeauty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 16:33   #15
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Tania Hybryda w Warszawie

Cytat:
Napisane przez AlwaysBeBeauty Pokaż wiadomość
Strasznie to brzmi kusząco. Czy myślisz , że takie zabiegi może wykonywać początkująca osoba? Nie za często maluję paznokcie i najbardziej nie lubię tego że żeby były ładne codziennie trzeba zmywać i malować od nowa. Kuszą mnie te hybrydy. Choć ze mnie trochę wiercipięta i nie umiem usiedź zanim zwykły lakier nie zaschnie więc sama nie wiem. Poza tym musze malować bo strasznie mi się łamą i chociaż tak nie widać aż tak bardzo
Hej, pewnie ze tak, te lakiery nie zasychaja więc możesz malować powoli i dokładnie często zwykłym lakierem miałam niezbyt ładnie pomalowane bo lakier już zasychal i nie można było za bardzo poprawić. Kolejny ogromny Plus jest taki ze po malowaniu nie czekasz az paznokcie wyschna, tylko wkładasz do lampy, utwardzasz, przemywasz cleanerem i mozesz isc i od razu zmyc naczynia! :-D ostatnim największym plusem jest to ze po 2 tygodniach od zrobienia hybrydy zmywasz sobie te naczynia i nadal żadnego odprysku po zwykłym lakierze np następnego dnia biorąc prysznic, już miałam odpryski!!!!!
Nie zastanawiaj się, tak jak pisałam, to żadna filozofia, na prawdę, poza tym z czasem we wszystkim nabiera się wprawy
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście

Edytowane przez kleo_4
Czas edycji: 2015-10-19 o 16:34
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 10:20   #16
oleczka76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
Dot.: Tania Hybryda w Warszawie

hej. ze swojej strony mogę polecić dziewuchę z Mokotowa (Stegny). sama jestem bardzo zadowolona z paznokci zrobionych u niej.
mocno polecam

<reklama>

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2016-03-22 o 11:03
oleczka76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 11:03   #17
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Tania Hybryda w Warszawie

wątek stał się rajem spamerów.
Zamykam.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-22 12:03:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:44.