Wyprowadzanie Psów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-17, 20:27   #1
Flolcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 15

Wyprowadzanie Psów


Niedawno postanowiłam, że w wakacje będę wyprowadzać psy na spacery za pieniądze. Co wy o tym myślicie ? Czy to ma jakiś sens, czy ludzi interesuje taka oferta ? Dla mnie byłaby to wyłącznie przyjemność, więc ucieszyłabym się, gdyby ktokolwiek zechciał, żebym wyprowadziła jego czworonoga. Mieszkam w Toruniu. Czy ten pomysł przejdzie ?
Flolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 20:35   #2
Motylek Truskawkowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 472
Dot.: Wyprowadzanie Psów

Nie dowiesz się póki nie spróbujesz Ale wyprowadzanie psów za pieniądze kojarzy mi się tylko z gwiazdami...
__________________
zonk!
Motylek Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 20:42   #3
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: Wyprowadzanie Psów

To jak najbardziej ma sens!!Na forach poświęconych zwierzętom jest wiele takich ogłoszeń.Ja w tamtym roku szukając hotelu dla mojego psa(pierwszy raz wyjeżdżalismy z rodzinką na wakację z miasta bez pupilka) przypadkiem natknęłam się na tego typu ogłoszenia i się bardzo ucieszyłam.Nawet były ogłoszenia,że ludzie wezmą psa do SIEBIE na czas nieobecności właściciela i ja własnie skorzystałam z takiej oferty.Napisałam do kilku osób z ogłoszeń, wybrałąm jedna osobę,która najpierw przyszła do nas,żeby się zapoznać z pieskiem.Naprawdę nie żałuję-piesek miał mniejszy stres,niż jakby był pierwszy raz w hotelu dla zwierząt.Tak więc to był strzał w dziesiątkę.
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 20:53   #4
Flolcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 15
Dot.: Wyprowadzanie Psów

~> Motylek Truskawkowy
Mi chodzi jedynie o zajęcie wolnego czasu i przyjemnosc. (:
~> xandra 78
Też się nad tym zastanawiałam. Znaczy nad zabraniem czyjegoś pieska na czas jego nieobecności do siebie, ale jeszcze to uzgodnię z pozostałymi domownikami. ^^
Flolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 21:25   #5
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: Wyprowadzanie Psów

wiele zalezy tez od tego gdzie mieszkasz. w niewielkiej miescinie to nie bedzie miało sensu, tam raczej ludzie mają inny sposób myśleia, pewnie niewielu będzie chętnych,aLE w duzych miastach, czemu nie- warto spróbowac
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 21:31   #6
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Wyprowadzanie Psów

Postanowiłam przesunąć na forum o pracy - tam dziewczyny bardziej znają rynek ().

Mi się pomysł podoba, czemu nie ? - możesz spróbować, zamieszczając ogłoszenia nic nie tracisz przecież
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 21:34   #7
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: Wyprowadzanie Psów

W tamtym roku za pobyt mojego pieska u opiekunki na 2 tyg. zapłaciłam ok 200 zł plus 30zł za wyżywienie.Jednak za duże psy(ja mam amstaffa) płaci się troche więcej.
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-17, 22:22   #8
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Wyprowadzanie Psów

Cytat:
Mi chodzi jedynie o zajęcie wolnego czasu i przyjemnosc. (:
Licz się z tym ze wyprwadzanie cudzego psa to nie zawsze przyjemność

Nie wszystkie psiaki sa dobrze wychowane, zwykle nie słuchają sie obcych, no i jest to duża odpowiedzialność, jeśli cos sie stanie to Ty za to odpowiesz.

Ja wyprowadzałam na spacery dwa psy, jeden był agresywny wobec psów a wazył sporo i musialam sie nieźle namęczyc by go utrzymać w podbramkowych sytuacjach. nieraz naprawde cisnienie mi sie podnosiło, gdy podchodzil jakiś puszczony luzem mały piesek - kamikadze w celu przywitania sie z mojim podpopiecznym bo on z łatwoscią zabiłby go jednym ruchem pyska.
Drugi to była stara suka owczarka, bardzo przywiązana do swojego pana, tez miala swoje za uszami, mało tego w ogóle nie chciala ze mna spacerować i co odeszlismy kawałek to ona z powrotem ciągneła do domu.
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 10:21   #9
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: Wyprowadzanie Psów

chyba bardziej popularne za granica niz w Polsce, ja bym nie chciala zeby ktos obcy wyprowadzal mojego psa, w koncu jak sie go wzielo to trzeba sie nim zajac. no ale sprobowac zawsze mozesz ;-)
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 11:34   #10
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: Wyprowadzanie Psów

Cytat:
Napisane przez iwONKA595 Pokaż wiadomość
chyba bardziej popularne za granica niz w Polsce, ja bym nie chciala zeby ktos obcy wyprowadzal mojego psa, w koncu jak sie go wzielo to trzeba sie nim zajac. no ale sprobowac zawsze mozesz ;-)

Nie zgadzam się z Tobą-pies to nie jest kula u nogi.Posiadanie pupila nie wyklucza wyjazdów, nie możemy byc uwiązani przez niego.Przecież,jak opuścimy go na 2 tyg. to nie znaczy przecież,że jesteśmy wyrodnymi właścicielami i nie kochamy naszego czworożnego przyjaciela.Kiedyś sie zostawiało pieski u rodziny,ale nie zawsze wychodziło to na dobre.W mojej rodzinie nie ma akurat osoby,która moim zdaniem poradziłaby sobie z opieką nad amstaffem-to nie jest słodki piesio,który bawi się z innymi pieskami.Wolę więc zapłacić osobie,która się do tego bardziej nadaje.Jak juz raz spróbowałam takiej usługi,zamierzam pozostać przy tym rozwiązaniu.Oczywiście nowego opiekuna trzeba poznać,zanim się na niego zdecydujemy i zobaczyć,czy nasz piesek go akceptuje.Ja akurat miałam szczęście,bo trafiłam na wspaniałą dziewczynę,która sama ma 2 hasky,których tresurą osobiście się zajmuje i należy do Polskiego Związku Kynologicznego.
Oczywiście jakbym miała jakiegoś małego pieska,wybrałabym osobę,która po prostu kocha pieski i nie patrzyłabym wtedy na inne predyspozycje.
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 14:52   #11
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Wyprowadzanie Psów

To jasne, że z takich usług korzystają najczesciej ludzie którzy sami z jakichś pwoodów nie moga wyprowadzic swojich pupili a wśród znajomych i rodziny nie mają nikogo odpowiedniego.
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-21, 12:29   #12
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wyprowadzanie Psów

Jezeli tylko uda Ci sie znalezc chetnych, to czemu nie?

Owszem roznie mozna trafic, ale wybor dziala w dwie strony. Tak jak wlasciciele moga nie chciec kazdemu oddac pod opieke swojego psa, tak Ty mozesz nie chciec kazdym psem sie zajmowac. I majac to na uwadze decyduj jeszcze na etapie brania psa, bo potem jak pies zostanie z Toba a wlasciciele wyjada na wakacje, to moze byc zwyczajnie za pozno na zastanawianie sie.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 11:29   #13
domininia
Rozeznanie
 
Avatar domininia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: Wyprowadzanie Psów

Mysle ze powinnas sprobowac,w Polsce to nie jest popularne ale dzieki temu masz szanse na zdobycie klijentowNajwazniejsze to dobrze sie zareklamowac,sproboj na jakims forum o psach,zaloz nowy watek na ten temat i dowiesz sie czego oczekuja,moze zdabedziesz kilku chetnych Czesto trzeba zostac dluzej w szkole czy pracy lub cos zalatwic i taka osoba by sie bardzo przydala,problem w tym zeby zdobyc zaufanie wlasciciela i psa..bo np ja niedosc ze bym musiala bardzo polubic taka osobe to jeszcze musialabym widziec ze moj pies nie przezywa horroru na spacerze z nia.
domininia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 11:42   #14
kruszynka85
Raczkowanie
 
Avatar kruszynka85
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 325
Dot.: Wyprowadzanie Psów

Zajrzyj więc na www.petsitter.pl
kruszynka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 21:32   #15
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: Wyprowadzanie Psów

Ja tam zajrzałąm, wpisałam się, odrazu następnego dnia zadzownila do mnie jakaś Pani, ze ma psa 3miesięcznego, ja powiedziałąm oczywiscie, ze niestety się nie zajmę. Bo rodzice o tym nawet jeszcze neiw eidzieli i tez nie wiedziałam, ze tak szybko ktos zadzwoni. No i gdy sie mamy spytałam to oan, ze nie, bo to za duża odpowiedzialność itd.
A to dlatego, ze moja mama keidyś się opiekowała żółwiem na czas nieobecności sąsiadów, no i położyął go na chwile na trawke, poszła podlać kwiatki, i żółwia nie było. Szukala go cłąy dzine, ale bez skutku, później odkupiła jakby żółwia, dawając nowego, ale i tak wiadomo, tamten przepadł. Wiec za duża odpowiedzialnosć wg mnie tez.
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 17:04   #16
88marlenka88
Raczkowanie
 
Avatar 88marlenka88
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 85
Dot.: Wyprowadzanie Psów

Wiadomo,ze szukamy kogos odpowiedzialnego przeciez nasz pupil nie jest przedmiotem.Uwazam ze petsitter to zajecie ktore w polsce jeszcze nabierze rozglosu,przeciez nie zawsze jestesmy w stanie wszedzie zwierzaka ze soba zabrac.Ja sama mam huskiego i jakos nie wyobrazam sobie zostawic go z kims z rodziny na dluzej niz 1 dzien.oczywiscie przed podjeciem decyzji nalezy zrobic maly wywiad srodowiskowy bo przeciez tez nie kazdy bedzie w stanie zajac sie naszym piesiem<husky>a przed zobowiazaniem sie do opieki musisz sobie rowniez odpowiedziec czy sama jestes wstanie sie tego podjac,bo jak napisano wyzej nie kazdy psiak to chodzacy aniolek...
__________________
"Tajemnica szczęścia nie leży w posiadaniu rzeczy, ale w rozkoszowaniu się nimi."
88marlenka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:12.