co robię nie tak? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-09, 17:41   #1
nieufajaca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 17

co robię nie tak?


drogie forumowiczki
Piszę gdyż nie mam z kim porozmawiać na ten temat. Ostatnio przeżyłam swój pierwszy raz z moim facetem. Myślałam że będzie długo i namiętnie i oczywiście z czuciem ale niestety było inaczej. Zrobiliśmy to w gumce gdyż nie zgodziłam się na stosunek przerywany (to nie zabezpieczenie -jak myśli mój facet!)więc taki warunek postawiłam gdyż nie chce na razie dziecka. TŻ zgodził się na to bez protestów wszystko było ok do momentu gdy był we mnie wiadomo z początku czułam okropny ból gdyż byłam dziewicą ale zaraz po tym zamiast seksu jego członek opadł we mnie i zupełnie nic nie czułam. i tak w kółko nawet masaż rękami nie pomógł. Po ciężkich próbach zrezygnowałam mówiąc że nic z tego nie będzie. on przyznał mi rację mówiąc że to ze zmęczenia bo już bardzo poźno i możliwe że stres i mnie przepraszał sama tego dnia nie byłam w humorze ani nastroju więc zadowolona nie byłam ani nie angażowałam się zbytnio. Jednak po tym mój facet upewniał mnie że następnym razem będzie normalnie bo dziś zmęczony(fakt poprzedniego dnia wracał pół dnia do domu pociągiem) i że największą ochotę do działania ma rano..... Uspokajał mnie że to nie moja wina i że bardzo go kręcę i pociągam. Jednak ja w duchu boję się powtórki że może będzie znowu to samo albo że to moja wina i temu tak jest..........niechce mu nic mówić by go nie urazić
nieufajaca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 19:37   #2
Pastela92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 278
Dot.: co robię nie tak?

jesteś jego pierwszą partnerką seksualną?
Pastela92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 21:30   #3
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: co robię nie tak?

Współczuję pierwszego razu ale spróbuj jeszcze raz jeśli czujesz się gotowa do seksu i tego chcesz w głębi ducha. Jeśli uważasz że nie, to się nie zmuszaj, zaczekaj, zapomnij częściowo o tym. Może facet miał kiepski dzień, ale nie powinien próbować skoro wiedział że jesteś dziewicą.
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 12:44   #4
coffee_candy
Raczkowanie
 
Avatar coffee_candy
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 458
Dot.: co robię nie tak?

Cytat:
Napisane przez nieufajaca Pokaż wiadomość
drogie forumowiczki
Piszę gdyż nie mam z kim porozmawiać na ten temat. Ostatnio przeżyłam swój pierwszy raz z moim facetem. Myślałam że będzie długo i namiętnie i oczywiście z czuciem ale niestety było inaczej. Zrobiliśmy to w gumce gdyż nie zgodziłam się na stosunek przerywany (to nie zabezpieczenie -jak myśli mój facet!)więc taki warunek postawiłam gdyż nie chce na razie dziecka. TŻ zgodził się na to bez protestów wszystko było ok do momentu gdy był we mnie wiadomo z początku czułam okropny ból gdyż byłam dziewicą ale zaraz po tym zamiast seksu jego członek opadł we mnie i zupełnie nic nie czułam. i tak w kółko nawet masaż rękami nie pomógł. Po ciężkich próbach zrezygnowałam mówiąc że nic z tego nie będzie. on przyznał mi rację mówiąc że to ze zmęczenia bo już bardzo poźno i możliwe że stres i mnie przepraszał sama tego dnia nie byłam w humorze ani nastroju więc zadowolona nie byłam ani nie angażowałam się zbytnio. Jednak po tym mój facet upewniał mnie że następnym razem będzie normalnie bo dziś zmęczony(fakt poprzedniego dnia wracał pół dnia do domu pociągiem) i że największą ochotę do działania ma rano..... Uspokajał mnie że to nie moja wina i że bardzo go kręcę i pociągam. Jednak ja w duchu boję się powtórki że może będzie znowu to samo albo że to moja wina i temu tak jest..........niechce mu nic mówić by go nie urazić
Wielu z nas marzy o cudownym pierwszym razie, ale rzeczywistość potrafi zgnieść najlepsze wizje. Nie trzeba się tym zniechęcać, życie płata figle. Jeśli świadomie podjęłaś decyzję o współżyciu i naprawdę tego chcesz to spróbuj jeszcze raz. Nie dowiesz się jak się nie przekonasz. Początki nie zawsze są kolorowe, ale warto się uczyć, sprawdzać, działać, doświadczać, bo tylko w ten sposób można się dowiedzieć, co naprawdę nam się podoba w seksie (a to wiedza bezcenna ).
__________________
"So hit me with music!"

coffee_candy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 20:21   #5
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: co robię nie tak?

Cytat:
Napisane przez nieufajaca Pokaż wiadomość
[...]Myślałam że będzie długo i namiętnie i oczywiście z czuciem [...]
Witaj w prawdziwym świecie. Długi i namiętny pierwszy raz się praktycznie nie zdarza. Odczekaj ze 3 dni - tydzień, żeby się wszystko wygoiło, nie nastawiaj się na cuda i ćwiczcie. Jak opada - przejdźcie do seksu oralnego na chwilę.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 21:57   #6
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: co robię nie tak?

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Witaj w prawdziwym świecie. Długi i namiętny pierwszy raz się praktycznie nie zdarza. Odczekaj ze 3 dni - tydzień, żeby się wszystko wygoiło, nie nastawiaj się na cuda i ćwiczcie. Jak opada - przejdźcie do seksu oralnego na chwilę.
Ja także najpierw różne zabawy i pieszczoty miałam z facetem, ale nie odbyliśmy stosunku, ponieważ były problemy. Skończyliśmy na zabawie rączkami. A dopiero z innym facet doszło do wszystkiego, on był bardziej doświadczony i obdarzony, i nie wiedział że nie kochałam się z żadnym facetem, bo jakbym miała to rozważać to by było ciekawie. I tylko dzięki temu miałam cudowny pierwszy raz, który był długi i namiętny. Tak z perspektywy to uważam że dobrze wyszło, bo faceta doświadczonego w łóżku można rozpoznać na kilometr, tak samo jak prawiczka. I współczuję uczyć czegoś faceta w łóżku, bo to strasznie mozolne, a nkt mają wrodzoną delikatność słonia ;d
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 18:09   #7
mrskali
Raczkowanie
 
Avatar mrskali
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 448
Dot.: co robię nie tak?

pierwszy raz nigdy nie jest dobry. a po drugie... gumka to też nie jest zabezpieczenie.

może seks oralny? (albo nie pasuje do siebie)
__________________
Wymiana.

Kocham <3
Ćwiczę.
Studiuję.


Edytowane przez mrskali
Czas edycji: 2013-09-11 o 18:11
mrskali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-11, 19:51   #8
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: co robię nie tak?

Cytat:
Napisane przez mrskali Pokaż wiadomość
[...]gumka to też nie jest zabezpieczenie.[...]
A co, czapka?
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 19:55   #9
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: co robię nie tak?

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
A co, czapka?
Chodzi koleżance pewnie o to iż gumka też jest nie w 100% bezpieczna a biorac pod uwage zdenerwowanie za 1 razem i inne czynniki to lepiej cos wiecej, jak bardzo boi sie ktos ciazy, np. tabletki
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 20:31   #10
Alexandra92x
Rozeznanie
 
Avatar Alexandra92x
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 764
Dot.: co robię nie tak?

Cytat:
Napisane przez mrskali Pokaż wiadomość
pierwszy raz nigdy nie jest dobry. a po drugie... gumka to też nie jest zabezpieczenie.

może seks oralny? (albo nie pasuje do siebie)
Jak to nie jest? Niektórzy po kilka lat używają wyłącznie prezerwatywy i rodzicami nie są. Żaden środek nie daje 100% pewności, ale 99% czy 97% to też jest dużo. Trzeba mieć pecha żeby zajść w ciążę przy dobrze zastosowanej, dobrze dobranej i uwaga kupionej w aptece (nie przechowywanej w portfelu) gumce.

Po drugie nie można generalizować ja swój pierwszy raz wspominam bardzo dobrze . Niestety nie wszystkie dziewczyny mają to szczęście. Nie można się zrażać. Poczekajcie jakiś tydzień (śluzówka musi się zagoić) i spróbujcie jeszcze raz. Pamiętajcie o tym, że najlepiej będzie jak oboje będziecie wypoczęci i w odpowiednim nastroju do zabawy. Powodzenia
__________________
"Chciałabym wystarczyć Ci na całe życie. Żeby cały świat nam zazdrościł, że mamy właśnie siebie."






luty 2014 - początkująca włosomaniaczka
Alexandra92x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 19:01   #11
Jestemsofi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 18
Dot.: co robię nie tak?

[QUOTE=mrskali;42753453]pierwszy raz nigdy nie jest dobry.

Oj! proszę nie generalizować, każda reguła ma swoje wyjątki. Ja wspominam naprawdę genialnie (tak, miałam szczęście).
p.s. prezerwatywy to nie zabezpieczenie? czyli co hormony albo ciąża? oj chyba tak nie jest...

A co do posta nieufającej - dajcie sobie czas. Nie spieszcie się z drugim razem (moim zdaniem). lepiej może się popieścić, pobyć razem, upewnić chłopaka, że "nic się nie stało" (bo przecież nic się nie stało! takie rzeczy się zdarzają!). A przede wszystkim - nie pytaj "co robię nie tak" - nie obwiniaj się.
__________________
www.pamietnik-sofi.blogspot.com

S.O.S. - Subiektywnie O Seksie
Jestemsofi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-25, 01:13   #12
ZhaliaMoon
Przyczajenie
 
Avatar ZhaliaMoon
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 26
Dot.: co robię nie tak?

Mój pierwszy raz był podobny, z tym, że mój ówczesny TŻ (prawiczek wtedy) w ogóle nie stanął na wysokości zadania, więc w sumie do niczego nie doszło, takze nie jestem pewna, czy w ogóle powinnam to nazwać 'pierwszym razem' xD na pewno była to pierwsza próba. Przy kilku kolejnych był problem z pełną erekcją, z wejściem, a jak już wszedł to wypadał. Nam to zajęło kilka prób, żeby się porządnie wyluzować. Zwłaszcza facet musi być wyluzowany. I to prawda, że większość facetów jest w stanie najwyższej gotowości właśnie rano (w końcu w większości budzą się już z erekcją;p).
ZhaliaMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 15:45   #13
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: co robię nie tak?

- gumka to nie zabezpieczenie,
-
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
A co, czapka?



leżę i płaczę ze śmiechu
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:58.