Mamusie kwietniowe 2016 - część VI - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-28, 11:56   #4651
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Hihi tak czytam o waszych TZ, to mój jest taki sam. Opowiadam mu ile z nas urodziło, i tak ogolnie streszczam ciekawostki. On tez się udziela na jednym forum, dotyczącym jego hobby


Jestem bardzo zła U nas dziś piekna pogoda a ja musze siedzieć w domu. Tż nie chce mnie nigdzie zabrać ze względu na moje ciśnienie. Chyba popadnę w jakąś depresję
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-28, 12:03   #4652
kajaja
Zadomowienie
 
Avatar kajaja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lubelskie LKS
Wiadomości: 1 636
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Hihi tak czytam o waszych TZ, to mój jest taki sam. Opowiadam mu ile z nas urodziło, i tak ogolnie streszczam ciekawostki. On tez się udziela na jednym forum, dotyczącym jego hobby


Jestem bardzo zła U nas dziś piekna pogoda a ja musze siedzieć w domu. Tż nie chce mnie nigdzie zabrać ze względu na moje ciśnienie. Chyba popadnę w jakąś depresję
Nie wpadaj w depresję mąż poprostu martwi się o Swoje 2 Skarby!!!
__________________
25.07.2009 tak - powiedzieliśmy sobie
tak - na zwsze
30,09,2012JULITKA ZUZANNA
30.03.2016 Antek Fabian
kajaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-28, 12:04   #4653
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 -wg część VI

Cytat:
Napisane przez Agnessssa Pokaż wiadomość
Wg terminu om 37.0 wg pierwszego usg 36.0


Aktualnie wg usg termin jak z om i niby tego mam się trzymać...
i tak mimo wszystko 36,0 to juz jest dobrze tak mówia ale sterydy na płucka Ci dali? bo nie pamietam
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-28, 12:05   #4654
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
Nie no szydera, w ciagu chwili zaczelo mnie rozkladac ! No mięśnie , osłabienie i bol głowy. Chrzanie wszystko nie czekam na noc, jem owoce, druga szklankę Wit C i wiąże pod kołdrę i koc i sie wygrzeje juz.

Nadrobię potem
Kurde Poli to jak mnie wczoraj. Kładź się faktycznie, ja wczoraj lazilam a w nocy masakra.
Teraz się przespalam 2 godziny i troche lepiej. Ale głowa boli strasznie. Wirus jakiś podły

wysłane przez tapatalka
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-28, 12:05   #4655
kajaja
Zadomowienie
 
Avatar kajaja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lubelskie LKS
Wiadomości: 1 636
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Agnessssa dobra decyzja!!! Dobre opinie słyszałam o szpitalu w Świdniku
__________________
25.07.2009 tak - powiedzieliśmy sobie
tak - na zwsze
30,09,2012JULITKA ZUZANNA
30.03.2016 Antek Fabian
kajaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-28, 12:10   #4656
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez kajaja Pokaż wiadomość
Nie wpadaj w depresję mąż poprostu martwi się o Swoje 2 Skarby!!!


Albo jest leniwy
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-28, 12:11   #4657
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Dziewczyny rodzic rodzic co to ma byc

Uda wam sie karmić po cc, mi sie udało to wam tez sie uda! Pamiętajcie o maściach na sutki, ten maltan mi soe bardzo sprawdza.

Waga dalej spada kolejne 2 kg przez 2 dni nogi troszkę odpuściły, nie mam juz takich baleronow.
Cloche co to jest u2? Fajnie, ze synuś mogl was odwiedzic. Ja tez chciałam by dziexi przyszły ale Hania była chora. Maz tez zreszta-miał zapalenie zatok, gardła, ucha i opryche na nosie. Przychodził tylko w maseczce przynosić rzeczy. Tylko w 1 dzien był dluzej, potem go cały dzien nie buło, następnego tylko przywiózł rzeczy a w czwartek przyjechał na wypis. Także byłam samiusienka cały czas...

Wlasnie pojechał po dziexi, beda ok 16. Wczoraj przywiózł psa. Ale sie interesował...najśmieszni ejsze jak kąpalam małego i płakał, maz poszedł po cos tam do kuchni patrzy a Hiro taki zainteresowany pod drzwiami do łazienki no i chciał skoczyć na młodego wiec dostał ochrzan.

Skończy sie cisza za 3 godziny-dziexiaki zaraz sie rozpanosza po domu ide zaraz n drugi spacer dzis dluzej bo cieplej jest. Bąk spi póki co.

Moj nie lubi forum, uważa ze za dużo siedzę. I zawsze ten głupi tekst "znow na wizażu siedzisz..." Ehh
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-28, 12:14   #4658
beth007
Zadomowienie
 
Avatar beth007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 602
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez GGI Pokaż wiadomość
pogrubione- to ze nie je to nic ważne zeby pił. NAJLEPIEJ woda ciut soli i cukru a u weterynaza mozesz kupic specjalne saszetki na dozywianie super sa.... i nawet szczykawka dawac. Jak pies był chory to tak robiłam.
Dziś dostał kroplowke :-( i dwa kolejne zastrzyki także może mu minie. Jutro ostatnia dawka. A z ta woda w strzykawki to spróbuję faktycznie bo aż się o niego boje.


Mąż w końcu się przejął porodem bo pije tylko bezalkoholowe piwa haha. Szkoda tylko że z moich zapasów :-P
__________________


beth007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-28, 12:32   #4659
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość

Jestem bardzo zła U nas dziś piekna pogoda a ja musze siedzieć w domu. Tż nie chce mnie nigdzie zabrać ze względu na moje ciśnienie. Chyba popadnę w jakąś depresję
Sie ciesz bo sie o Was martwi. Ja siedze w domu też i wole nic nie robić co by cisnienie mi nie biło coraz gorzej.
Wywaliłam chłpców na spacer a ja sobie odpoczywam.
Wytrzymasz te troche bo potem bedziesz latać jak perszing z wózkiem

Mój mąż to jak mu powiem o forum że któraś urodziła czy cokolwiek jakąś ciekawostke to tylko słysze odpowiedź: "TAK?"
Teraz już nic nie mówie bo nie ma sensu.
Zresztą on dzieciak jest taki że w zasadzie nie wie jak obrobić czterolatka.
Teraz musze go uczyć co i jak bo jak pójde rodzić to nawet małego nie wykąpie.... wrrrrr...
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-28, 12:33   #4660
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez gosiaczek071 Pokaż wiadomość
Dziewczyny rodzic rodzic co to ma byc

Uda wam sie karmić po cc, mi sie udało to wam tez sie uda! Pamiętajcie o maściach na sutki, ten maltan mi soe bardzo sprawdza.

Waga dalej spada kolejne 2 kg przez 2 dni nogi troszkę odpuściły, nie mam juz takich baleronow.
Cloche co to jest u2? Fajnie, ze synuś mogl was odwiedzic. Ja tez chciałam by dziexi przyszły ale Hania była chora. Maz tez zreszta-miał zapalenie zatok, gardła, ucha i opryche na nosie. Przychodził tylko w maseczce przynosić rzeczy. Tylko w 1 dzien był dluzej, potem go cały dzien nie buło, następnego tylko przywiózł rzeczy a w czwartek przyjechał na wypis. Także byłam samiusienka cały czas...

Wlasnie pojechał po dziexi, beda ok 16. Wczoraj przywiózł psa. Ale sie interesował...najśmieszni ejsze jak kąpalam małego i płakał, maz poszedł po cos tam do kuchni patrzy a Hiro taki zainteresowany pod drzwiami do łazienki no i chciał skoczyć na młodego wiec dostał ochrzan.

Skończy sie cisza za 3 godziny-dziexiaki zaraz sie rozpanosza po domu ide zaraz n drugi spacer dzis dluzej bo cieplej jest. Bąk spi póki co.

Moj nie lubi forum, uważa ze za dużo siedzę. I zawsze ten głupi tekst "znow na wizażu siedzisz..." Ehh
To daj znać jak Hania i Kuba będą w domu reagować na Antka. Na pewno się ucieszą
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-28, 12:38   #4661
Trisdom
Zadomowienie
 
Avatar Trisdom
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem
Wiadomości: 1 052
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Hihi tak czytam o waszych TZ, to mój jest taki sam. Opowiadam mu ile z nas urodziło, i tak ogolnie streszczam ciekawostki. On tez się udziela na jednym forum, dotyczącym jego hobby


Jestem bardzo zła U nas dziś piekna pogoda a ja musze siedzieć w domu. Tż nie chce mnie nigdzie zabrać ze względu na moje ciśnienie. Chyba popadnę w jakąś depresję
U nas pogoda do bańki, ale TZ wział dziecie na wycieczke samochodową, żeby przysnęła na chwilę i się nie nudziła w domu.

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
Kurde Poli to jak mnie wczoraj. Kładź się faktycznie, ja wczoraj lazilam a w nocy masakra.
Teraz się przespalam 2 godziny i troche lepiej. Ale głowa boli strasznie. Wirus jakiś podły

wysłane przez tapatalka
Zdrówka dziewczyny! Mnie tez boli głowa, ale to przez pogode chyba, taka niewyraźna jestem strasznie- mam nadzieje, że przejdzie.

Gosiaczek- super, że sie w domu wszytsko układa U2 to drugie badanie pediatryczne- w DE sa konkretne widełki czasowe, w których musisz sie z dzieckiem do lekarza zgłosic na badanie.

Cloche- pieknie piszesz o Nince Z jednej strony tez nie moge sie doczekac Leona (nie do końca dociera do mnie jeszcze, że to będzie chłopak ), a z drygiej- ciezko mi tego mojego małego demonka zostawic w domu.

Agnessa- od dzis w sumie jesteś bezpieczna. Szczerze mówiąc, to nie wiem, czy Cie przyjma do tego drugiego szpitala bez objawów porodu. Wzdęcia masz pół ciąży- postuczyłabym sie nutri drinkami, albo koktajlami z olejem kokosowym i spokojnie poczekała w domu na rozwój akcji. Bóle mamy chyba juz wszytskie w watku- krzyz, spojenie, drętwiejące nogi ( nie dają mi spokojnie zasypiać od jakiegoś tygodnia), puchnące ręce, kostki- każda ma "coś".
A co do męża- to nie wiem, co nagadał doktorowi, ale to sredni sposób na załatwianie spraw w szpitalu.

Która dzisiaj rodzi???
__________________
Emilka 25.02.2014
Leon 19.04.2016
Trisdom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-28, 12:43   #4662
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Iwoncia to niezle wyreczalas chlopa, nie ma sie co dziwic ze nic nie umie

Lulka doskonale Cie rozumiem, ale ja bym sie ubrala i sama poszla wlasnie wyszlismy do moich rodzicow na obiad i od razu czlowiek odżył bo pogoda taka piekna. 17 stopni i brak wiatru

Gosia milego spacerku
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3

Edytowane przez kejka90
Czas edycji: 2016-03-28 o 12:45
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-28, 12:50   #4663
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez gosiaczek071 Pokaż wiadomość
Dziewczyny rodzic rodzic co to ma byc

Uda wam sie karmić po cc, mi sie udało to wam tez sie uda! Pamiętajcie o maściach na sutki, ten maltan mi soe bardzo sprawdza.

Waga dalej spada kolejne 2 kg przez 2 dni nogi troszkę odpuściły, nie mam juz takich baleronow.
Cloche co to jest u2? Fajnie, ze synuś mogl was odwiedzic. Ja tez chciałam by dziexi przyszły ale Hania była chora. Maz tez zreszta-miał zapalenie zatok, gardła, ucha i opryche na nosie. Przychodził tylko w maseczce przynosić rzeczy. Tylko w 1 dzien był dluzej, potem go cały dzien nie buło, następnego tylko przywiózł rzeczy a w czwartek przyjechał na wypis. Także byłam samiusienka cały czas...

Wlasnie pojechał po dziexi, beda ok 16. Wczoraj przywiózł psa. Ale sie interesował...najśmieszni ejsze jak kąpalam małego i płakał, maz poszedł po cos tam do kuchni patrzy a Hiro taki zainteresowany pod drzwiami do łazienki no i chciał skoczyć na młodego wiec dostał ochrzan.

Skończy sie cisza za 3 godziny-dziexiaki zaraz sie rozpanosza po domu ide zaraz n drugi spacer dzis dluzej bo cieplej jest. Bąk spi póki co.

Moj nie lubi forum, uważa ze za dużo siedzę. I zawsze ten głupi tekst "znow na wizażu siedzisz..." Ehh
no faktycznie na poczatku nie miałas lekko i na dodatek sama echhhh....
Ale juz nie długo bedziecie wszyscy razem codownie
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-28, 12:59   #4664
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Kejka tez korzystalam dzisiaj z naszego pięknego sloneczka troche pochodzilam, powiedzialam i jakos tak mi lepiej oby pogoda byla taka ciągle, gdy nam sie maluszki urodza ahh chce juz z wózkiem na spacer
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-28, 13:08   #4665
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez Iwoncia81 Pokaż wiadomość
Sie ciesz bo sie o Was martwi. Ja siedze w domu też i wole nic nie robić co by cisnienie mi nie biło coraz gorzej.
Wywaliłam chłpców na spacer a ja sobie odpoczywam.
Wytrzymasz te troche bo potem bedziesz latać jak perszing z wózkiem

Mój mąż to jak mu powiem o forum że któraś urodziła czy cokolwiek jakąś ciekawostke to tylko słysze odpowiedź: "TAK?"
Teraz już nic nie mówie bo nie ma sensu.
Zresztą on dzieciak jest taki że w zasadzie nie wie jak obrobić czterolatka.
Teraz musze go uczyć co i jak bo jak pójde rodzić to nawet małego nie wykąpie.... wrrrrr...


Wiesz, ale ja nie chcę iść na spacer, bo nie mogę się wysilać, chcę po prostu posiedzieć gdzieś pod lasem, pooddychać.


Chyba udało mi się go przekonać, i po 15 stej pojedziemy, tak mi obiecał...


Własnie mi rodzinka powiedziała, że mam usta jak karpik
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-28, 13:29   #4666
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Polinezyjka, ten screening słuchu to robią takim sprzętem specjalnym, jest taka końcówka i z niej wysyłane są sygnały i ona tez odbiera jakby "echo" tak to mi kiedyś tłumaczyli. W sensie reakcję aparatu słuchowego. I oczywiście pomiar nie wychodzi jak dziecko jest głośne lub ma dużo woskowiny w uchu. W środę drugie podejście. ..

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiaczek071 Pokaż wiadomość
Moj nie lubi forum, uważa ze za dużo siedzę. I zawsze ten głupi tekst "znow na wizażu siedzisz..." Ehh
Mój tak samo! on z tych praktycznych. Lepiej by było, jak bym ten czas poświęciła na coś pożytecznego... no i trochę racji w tym jest. Muszę się lepiej zorganizować i tyle.
U2 to taki zespół to drugie badanie, taki "bilans". Najpierw U1, potem między chyba 3. a 10. dniem życia U2 i tak dalej te typowe bilanse lecą.
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-28, 13:42   #4667
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
Heheszki takie z tymi zakupami mam bo udało mi się być silną i nie kupić wszystkich zarąbistych rzeczy, które tu się przewijały

Ale cholera, przepadłam za tą MARTINA GEBHARDT !! zużyłam wszystkie próbki i cholerka tęskni mi się za tym kremem :O za zapachem, konsystencją i tym jaka moja buzia była

A co do naszego wątku to nie wiem jaki klimat jest na innych wątkach bo w sumie tylko styczniówki mocno poczytywałam, ale tu jest fantastycznie śmichowe tematy, poważne tematy, zboczone tematy, jedzeniowe tematy, wzruszające tematy, ubraniowe tematy, kosmetyczne tematy, słodyczowe tematy, wychowawcze tematy, poradowe tematy, serialowe tematy, książkowe tematy, wycieczkowe tematy, alkoholowe tematy, opisy snów, zdrowotne tematy, ślubne tematy, DIY tematy, coś jeszcze?

REASUMUJĄC - ten wątek zastępuje wszystkie inne działy i nie mam potrzeby pisać na jakimkolwiek innym wątku

No dobra - może tylko nie ma tu klimatu i śmichów które można spotkać na intymnym ale tam nie wchodzę bo za dużo głupoty




AsiaPo
Ale to jak to tak, teraz dopiero dowiadujesz sie od mamci o jej porodach ? Ładny numer! Podobno dziecko bardzo zbliża nas do mamusiek naszych, więc ciąża też jakoś bardziej łączy


velika
Hihihihihh
Mój gra w jakieś samoloty na 1 wojnie, wiedźmina przeszedł, ale lubiłam patrzeć jak w niego gra.
Sama grałam w jakąś część, pewnie pierwsza.
Ale no rozśmieszyłaś mnie z tym, że się dziwi, że tu tyle siedzisz skoro gra
Mój jak czasem chce się mnie pozbyć bo np. męczę byśmy coś porobili a ten ewidentnie ma ochotę pograć to mówi do mnie:
"idź na wizaż może co? "
hihihi
Albo jak czegoś nie wiem odnośnie dzieci: "może zapytaj najpierw dziewczyn z forum, co?" "pytałaś dziewczyn?"
Także no myślę, że on po prostu przyzwyczaił się do tego faktu, że sobie tu piszę i stało się to "normą".



6 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
Chcesz mi powiedzieć, że prawdopodobnie utknę na wizażu kolejne X lat?
W sumie dobrze spojrzeć prawdzie w oczy - i w ogóle uświadomić sobie prawdę
Bo do tej pory nie wiem, nie myślałam o tym czy kiedyś przestanę pisać tu w sumie jak dołączałam do wątku to myślałam, że on się kończy po tym jak wszystkie urodzą, w życiu mi do głowy by nie przyszło, że będziemy kontynuować pisanie.
Dopiero później zobaczyłam, że inne wątki pisują ze sobą dalej
A teraz już mam "świadomość", że też tak będę
Także Martinix ! Podziękować, żeś mnie tak uświadomiła hehhehe

kopycoi
O proszę ! To Cię wycieczka ominęła ale co tu przyrównywać - delegacja do USA czy wyczekana ukochana dziecinka
Poli, po porodach największe pisanie się zaczyna. A to kupy nie takie, kolki (nie daj Boże) ząbkowanie, raczkowanie....

Cytat:
Napisane przez Agnessssa Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja się już zalewam łzami Nie wiem co robić. Mąż wczoraj zadzwonił do mojego prowadzącego i nagadal mu co uważał. Ze mną dalej nic nie robią. Ja się już morduje wzdecia potworne i bóle krzyża chodze już po ścianach. Sprawdzają tylko tetno czy jest i tyle. Dzisiaj mój Szanowny prowadzący doktorek przyszedł do mnie z morda ze męża nastawiam ze ja chce wcześniej urodzić i w ogóle. Ze to on jest lekarzem i to on podejmuję decyzję, że się cały czas dopytuje kiedy coś będą robić. Ze wg niego ciaza jest nie zagrożona i mogę sobie czekać Ja już zdycham... brzuch mi w ogóle nie rośnie, na wadze spadłam przez tydzień 2 kg, nic prawie nie jem bo albo mam być na czczo w razie czego albo po prostu mam brzuch jak balon z niczego. Dziennie może zje z 500-600kcal i tyle. To po co mnie trzymają w tym szpitalu? Jeżeli wg niego jest ok Nawet on mnie nie zbadal nic...
Jestem w totalnej rozsypce, zaufalam mu, powiezylam swoje dziecko, a to jego zachowanie jest karygodne. Dziewczyny miesiąc temu wazylam 72kg było 12kg na plusie... teraz ważne 69kg i chudne na potęgę, dziecko bardzo mało przybiera na wadze bo ok 100g na tydzień co jest bardzo mało... nie wiem co już robić... nie chce się wypisywać na swoje zadanie bo się po prostu boję. Modlę się o każdy dzień aby maly się ruszam tak się boję ze będzie coś nie tak.

W ogóle lekarzy nic nie obchodzi. Były 3akcje że coś się działo, ale wszystko ustępuje. Wyglądam jakbym była w 4 miesiącu ciąży a nie w 9, chodze jak cień. Proszę już o kroplowke żeby chociaż się mawodnic to jak kamieniem o ścianę. Leżę już 8 dob.
Ja bym uciekała. Tym bardziej, że masz możliwość. Maluch najważniejszy a z opisu wynika,że średnio ich ibchodzi Twoja sytuacja

Cytat:
Napisane przez Agnessssa Pokaż wiadomość
Ja już podjęłam decyzję jutro wypisuję się ze szpitala i jadę do małego szpitala pod Lublinem di Świdnika.... muszę znaleźć na szybko lekarza co się mną zajmie jak najszybciej i podejmie jakąś decyzję. Od jutra ciaza jest donoszona więc już na spokojnie. Ledwo laze ale muszę coś sama dzialac bo tym sposobem zamecza dziecko...


Spakowałam torbę do szpitala
Dziś rano skurcze jak na okres plus krzyżowe Przez godzinę się męczyłam, potem dawka magnezu plus nospa. Zaraz po tym rozwolnienie...Jutro jade do szpitala..Nie chce rodzić w marcu
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-28, 14:01   #4668
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Ale się wypociłam boże byłam cała mokra, ale wiecie co od razu głowa nie boli i troszku więcej siły.
Mama wczoraj przywiozła słoik rosołku od babci - zjem i wracam pod kocyk.

A mój organizm to mądrusi jest - najpierwej ostrzega opryszczką, że jest słaby - od samego rana powinnam działać mocno w takim razie
Potem ekspresowo wjeżdża osłabienie i cała reszta

jowitazz;
ZAKOCHAŁAM SIĘ
chciałam rasowego wziąć w przyszłości, ale nie wiedziałam jakiego, poczytałam o tej rasie i przepadłam!!

Powiedz mi - był duży problem jak byliście w pracy i był sam w domu? I czy w nocy szalał jak już wydoroślał (bo malusi to wiadomo )

tabaska
Hihihi
No jak ja pokazałam Antosia i Nine to mój mężunio do mnie, że myślał, że dzieci nie są takie śliczne po porodzie hehhe i jeszcze mówi: to nasza córka też już jest taka duża i ładna?


MaLoS;
Hehehehe genialne z tym Twoim TŻ

O Twojego mruczka pamiętam mmmmmm !!!

GGI
heheh dział ogrodniczy dobry patent!
W tych sklepach jest zawsze jakoś dziwnie gorąco, szczególnie w leroy - no wytrzymać się tam nie da

A z forum dobre

danika
No bosko mamy! Ale sie nie damy i szybko wykurujemy!!

gosiaczek
Gratuluje dalszego spadku wagi i dobrze, że opuchlizna ci schodzić zaczyna !
A piesio dobry podoba mi się

beth
Oj biedny psiak a mężu fajnie, że odstawił alko

Martinixxx
Ah! No dobrze wiedzieć hehehheh

No i w końcu spakowana torba
No ciekawe co w szpitalu powiedzą czekam na info!
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-28, 14:48   #4669
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Młodzieniaszek juz 1,5 godz spi na dworze...ładnie jest, nie bede go budzić. Pochodziłem 45 minut i zaczęła mnie blizna ciagnąć wiec od 15 Antek jest w wózku na tarasie. Dla zdrowia 😬

Ja wam nie pisałam jaka miałam "niespodzianeke" po powrocie ze szpitala...dzien w zdaniem czyli w srode przyszła do nas ta znajoma ogarnąć dom przed naszym powrotem. Byli tez robotnicy na gorze. I albo ona albo oni nie wypuścili kota jak wychodzili. A nikogo juz od popołudnia w domu nie było, maz spał u mamy. No wiec my wróciliśmy w czwartek, ja szczęśliwa bo pojde sobie do nowegomoieknego wysprzatanego pokoiku Antosia, nakarmię go sobie w moim super wygodnym fotelu i wogole bedzie super...wysiadam z auta i słyszę żałosne miauczenie...otwieram drzwi, kot wypadł na dwór a w domu....smród taki ze mało sie nie porzygalam! I jesCze ta koleżanka nie zamknęła drzwi od Antosia pokoju-wszystkie inne kurna pozamykala a od jego pokoju NIE! Ja tam wchodzę, z każdym krokiem mi sie na ryk zbierało...wchodzę do jego pokoju a tam nasrane na dywan, podłoga osrana, śmierdzi masakrycznie, to samo na korytarzu, w salonie, na gorze w starym pokoju Hani, w nowych pokojach dzieci, w łazience na dole oszczane dywaniki...ja w ryk...maz poszedł wsystKo czyścić a ja sie zamknęłam z młodym w meza gabinecie, bo tam nie śmierdziało...ale potem co chwile cały wieczór ryczałam. Na kota sie obraziłam...dopiero dzis mogl wrócić do domu ale i tak mam wstręt do niego...
Pewnie sie kiedyś bede z tego śmiać ale w czwartek to myslalam, ze sie zapłacze po prostu. Tak chciałam miec super powrót z młodym, a tu takie cos
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-28, 14:49   #4670
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Martinix, marzec jest piękny do porodu i obchodzenia urodzin polecam! A ja torbę spakowałam 2 dni przed porodem. Dzień przed dorzuciłam jeszcze resztę rzeczy, w sumie to parę pierdoołek to w dzień porodu jeszcze i no... heja na porodówkę a skurczy wcale nie miałam jakichś konkretów. Także tego... weź tam bądź gotowa, nie znasz dnia ani godziny
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-28, 15:03   #4671
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Gosia straszny miałaś powrót i pewnie nawet po tym jak mąż wszystko posprzatal to jeszcze bylo czuć:/ na kota sie nie gniewaj, bo co biedny mial zrobic, pewnie ze strachu i samotności tak nabroil
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-28, 15:06   #4672
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Poli

Też jestem ciekawa. Może na ktg się wepchnę

Gosiaczek

Nienawidzę kotów Po twoim opisie to chya jeszcze bardziej W ogólnie nie przepadam za zwierzetami. Na dworze to jeszcze przejdzie, Martynka mi nie odpuści ale w domu całkowicie odpada.

Cloche

Marzec jako sam miesiąc piękny, nie mam nic przeciwko. Wolę kwiecień ze względu na sytuację w domu. Teście na chacie a moja mama będzie za tydzień Do tego wiem,że młody jest o tydzień młodszy i wolałabym, aby jeszcze posiedział. Ale co ja mogę Jak zechce to wylezie
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-28, 15:13   #4673
patryska0804
Zadomowienie
 
Avatar patryska0804
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 939
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Poli dobrze ze juz lepiej! kuruj się tam kobieto
Beth super ze mąż zmadrzal mój niestety. .
Gosiaczek o matulu z tym kotem... tez bym się chyba zaplakala. . A mały niech łapie na dworze świeże powietrze

Jutro o 8:30 mam być w szpitalu. .
__________________
Włosomaniaczka!


2007r- Dziewczyna
2013r- Narzeczona
2014r- Żona <3

5.08.2015 II kreseczki
25.08.2015 <3

Czekamy na Ciebie syneczku- Dominiś
patryska0804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-28, 15:19   #4674
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Patryska ale ty juz do porodu?
Tabaska no kot niby niewinny ale idiota jeden musiał robic w tylu miejscach...jakby tylko w łazience narobił to pół biedy...ale cały dom?! Masakra, walilo strasznie. Wywaliłem dywaniki łazienkowe a były nowe praktycznie, dywan z Kuby pokoju tez out. Nie wybiorę chyba (choć jest miękki) bo boje sie smrodu w pralce potem

Martinix ja lubię zwierzęta ale mnie wkurzają wlasnie w takich momentach. Ze "nie myślą" zeby sobie obrać jedno miejsce tylko weźmie i nasra w każdym kącie.

On dalej spi...juz 2 godziny...budzić go czy nie...chyba obudzę. Bo potem dzieci beda i o 18.30 znow mu musze dac jesc przed kąpielą, wczoraj nje było zle. Nagraliśmy bardziej łazienkę, bie był głodny tylko chyba te 37 stopni woda to za zimna dla niego. Dzis dam cieplejsza
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-28, 15:37   #4675
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Ja bym kota nie winiła tylko osobę, która go wpuściła. Co on bidny miał zrobić


Byliśmy trochę w lesie, w sumie ja siedziałam w aucie, ale zawsze to coś. odetchnęłam, pogadaliśmy sobie. Od razu lepiej
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-28, 15:51   #4676
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Gosiaczek ale fajnie, ze Wam pogoda sprzyja. Co do kota, ahhh...no wiesz, nie jego wina, ale tez bym sie chyba zaryczala hormony nie pomagaja tak swoja droga0

Martinix kciuki zeby maluch nie chcial wychodzic jeszcze

Patryska moze Ci podlacza oxy i Domin wyjdzie
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-28, 16:02   #4677
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

My z tz jedziemy już do szpitala. Trochę mnie zżera stres :P

Gosiaczek współczuję historii z kotem. Tym bardziej że w domu malutkie dziecko, zupełnie inaczej gdyby to było kiedy indziej.

Patryska a Ty jutro w jakim celu do szpitala? Chyba czegoś nie doczytałam.

Martinixx trzymam kciuki by mały jeszcze posiedział w brzuszku i podrósł
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-28, 16:12   #4678
lucy111
Zadomowienie
 
Avatar lucy111
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 702
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Ale pięknie jest, wróciliśmy właśnie z kościoła i ze spacerku. Może następne takie leniwe spacerki będą już z wózkiem ☺

Gosia ale macie cudna pogodę. Super ze możesz Antka od razu na spacerki zabierać, niech się chłopak dotlenia.
Co do kota :banghead: no ale nic nie poradzisz. Pewnie tak samo bym zareagowała jak Ty, ale głową do góry tak jak mówisz pp latach będziecie się z tego śmiać.

Daj znać jak dzieciaki zareagowały na Antosia. Pewnie moc radości dziś u Was w domu ☺

Poli, danika wygrzewajcie się i zdrowiejcie raz dwa. Oby to był tylko chwilowy spadek formy.

Pati będzie dobrze, nie ma co się negatywnie nastawiać do szpitala. Pomysl sobie ze za kilka dni będziesz juz pewnie tulic Dominika <3

Lulka super ze mąż dal się jednak przekonać do wyjścia. Takie posiedzenie na świeżym powietrzu z pewnością Ci dobrze zrobiło. ☺ przed spacerem czułam się beznadziejnie a pół godziny na powietrzu bardzo mi pomogło

Beth jak tam psinka? Lepiej troszkę?
lucy111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-28, 16:43   #4679
kajaja
Zadomowienie
 
Avatar kajaja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lubelskie LKS
Wiadomości: 1 636
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Eh te zwierzaki ja mieszkam na wsi i na szczęście kot nie pcha się do domu.podziwiam ludzi mieszkających w blokach i mających koty i psy.


Ja chcę wytrzymać do kwietnia a potem to mogę rodzić już 38+2 ale to synek zdecyduje kiedy wyjdzie
Ciągle nie możemy zdecydować się na imię ehhh każdy z nas chce inaczej
__________________
25.07.2009 tak - powiedzieliśmy sobie
tak - na zwsze
30,09,2012JULITKA ZUZANNA
30.03.2016 Antek Fabian

Edytowane przez kajaja
Czas edycji: 2016-03-28 o 16:46
kajaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-28, 17:38   #4680
jowitazz
Rozeznanie
 
Avatar jowitazz
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 754
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez MaLoS Pokaż wiadomość
Brytyjskiego liliowego chłopca juz tu sie nim chwaliłam na forum, ale wrzucę Ci foto jeszcze raz mój teraz strasznie kłaczy, muszę go porządnie wyczesywać na dworze!
Śliczny ten Twoj pieszczoch
Załącznik 6308771
Prześliczny ten Twój kociak My myśleliśmy też nad brytyjskim - są cudne. Zresztą każdy kot jest fajny O, no jak masz możliwość na dworze to super. Ja się boję moją na balkon zabrać, bo mam wrażenie że mi wyskoczy :O

kropcia Twoje PW doszło, odpowiedź wysłana

poli Ciebie też rozkłada ? ;o Do łóżka odpoczywać! Czyli jak? W przyszłości decydujesz się na Ragdolla?
A to zależy od charakteru kotka, nasza jest bardzo spokojna i lubi nasze towarzystwo. Jak przychodzi się do domu po kilkugodzinnej nieobecności to bardzo się cieszy, ociera, "wykłada" do głaskania. Pamiętam, jak tż kilka miesięcy temu pojechał na poligon, to ona w godzinach powrotu z jego pracy siedziała pod drzwiami, coś niesamowitego!

gosiaczek nie bądź obrażona na kota, koty nie rozumieją niektórych rzeczy, bardziej możesz być zła na kogoś kto dopuścił do tego
jowitazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-30 10:55:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:52.