Wieczorowa, elegancka fryzura...pomocy! :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-09, 16:45   #1
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779

Wieczorowa, elegancka fryzura...pomocy! :)


W styczniu szykuje się wieczorowa imprezka...obowiązywać będą galowe stroje.

Najprawdopodobniej ubiorę klasyczna "małą czarną". Mam tylko problem z doborem odpowiedniej fryzury.
Mam krótkie, czarne włosy oraz grzywkę. Czy możecie mi doradzić jakąś fajną fryzurę? Coś klasycznego, kobiecego albo zawadiackiego, rozczochranego...sama nie wiem

Bardzo proszę o pomoc...imprezka już w styczniu, więc najwyższy czas na planowanie kreacji

Dodaję zdjęcia:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 031.jpg (26,4 KB, 34 załadowań)
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 23:05   #2
bety88
Raczkowanie
 
Avatar bety88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 112
Dot.: Wieczorowa, elegancka fryzura...pomocy! :)

jeżeli są krótkie, to nie za wiele masz możliwości ale nie wiem jak bardzo są krótkie, więc trudno powiedzieć może wymodeluj je tak bardzo ładnie, możesz podpiąć grzywkę do tyłu. Możesz też spiąć boki, a środek mocno podtapirować i wtedy wyjdzie coś na wzór irokeza. Albo poprostu je podkręć na lokówce. Fryzjer napewno doradzi coś odpowiedniego
__________________
"... i keidy przyjdą dni deszczowe naucz sie przechodzić między kroplami"

http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl/index.php?new=4895d82f0617a
bety88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 23:17   #3
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Wieczorowa, elegancka fryzura...pomocy! :)

Cytat:
Napisane przez bety88 Pokaż wiadomość
jeżeli są krótkie, to nie za wiele masz możliwości ale nie wiem jak bardzo są krótkie, więc trudno powiedzieć
Są mniej więcej tej długości:



Cytat:
Napisane przez bety88 Pokaż wiadomość
może wymodeluj je tak bardzo ładnie, możesz podpiąć grzywkę do tyłu. Możesz też spiąć boki, a środek mocno podtapirować i wtedy wyjdzie coś na wzór irokeza. Albo poprostu je podkręć na lokówce. Fryzjer napewno doradzi coś odpowiedniego
No właśnie sęk tkwi w tym, że mam bardzo sztywne włosy - ciężko cokolwiek z nimi zrobić
Bez grzywki wyglądam dość nieciekawie ale podtapirowanie środka mogłoby być ciekawe

Waham się między wersją "ulizaną" i "rozczochraną". Jestem drobnej postury, więc rozczochrana fryzurka a'la irokez mogłaby mi dodać zadziorności Z drugiej strony gładka, krótka tafla będzie pasować do klasycznej, prostej sukienki.

Jestem w rozdarciu

BTW: mam dość pulchną buzię, więc chyba wersja "rozczochrana" byłaby lepsza...odwracałaby nieco uwagę od policzków.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:55.