Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-12-15, 18:41   #1141
San
Raczkowanie
 
Avatar San
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 57
GG do San
Dot.: kolczyk w pępku - tak czy nie?

czesc!!
Ja od miesiaca mam kolczyk w pepku i jestem bardzo zadowolona. Zpałaciłam 100zł. Moze troche duzo,ale wolałam dać więcej i mieć pewność, ze bedzie okej. Pępek samrowałam pierwszy tydzien tribioticiem a teraz trzy razy dziennie myje antybakteryjnym mydełkiem i solą fizjologiczna. Tylkopierwszy tydzien bolało mnie miejsce przekłucia, teraz nic nie czuje. Nie chce wcale zmieniac kolczyka,znaczy sie kupiłam jeden ale tylko na wyjsciena codzien chce nosic ten,który mam teraz.
A co do wypychania kolczyka to babka powiedziała mi,że to sie dzieje tylko wtedy gdy źle jest przekłute, jeśli ciało nie umie sie przyzwyczaic do kolczyka lub jesli osoba jest gruba bardzo i kóra jest naciagnieta.
Ja postanowiłam,ze jak zauważe, ze cos mi sie dzieje z pępiek to pójdę do salonu, zeby babka mi wyjęła )
Krótko mówiac kolczyk w pepku jest super,ale trzeba sie naprawde dobrze nad tym zastanowic, Ja myslalam nad tym dwa lata:P teraz mam 22 i mysle, ze dorosłam do tego
San jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-15, 19:36   #1142
aluusia
Przyczajenie
 
Avatar aluusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 25
GG do aluusia
Wink Dot.: kolczyk w pępku - tak czy nie?

Akeya dzieki za rady pozdrowionka a może masz jakies fajne foty z kolczykami do pepka ?? jeśli tak to prosze wklej pare z góry wilkie dzieki buśka
aluusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-15, 19:39   #1143
aluusia
Przyczajenie
 
Avatar aluusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 25
GG do aluusia
Dot.: JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

nie znammiejsca w warszawie gdzie przekłówają :P ale to powinno kosztować koło 100 zł ok. 50 zeta przekłucie i kolczyk 40 , to jeszcze zależy jaki chcesz pozdrowionka
aluusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-15, 20:16   #1144
coca_cola
Wtajemniczenie
 
Avatar coca_cola
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 539
Dot.: JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

skoro masz delikatna skore to nie radze Ci robic sobie kolczyka w pepku. bedzie prawdopodobnie sie zle goila rana a potem moga zostac blizny ale jesli bardzo chcesz to porozmawiac z kims w profesjonalnym salonie piercingu byc moze Ci cos poleci.. powodzenia w namawianiu mamy
coca_cola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-15, 21:12   #1145
San
Raczkowanie
 
Avatar San
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 57
GG do San
Dot.: Kolczyk w pępku!!

Cytat:
Napisane przez aluusia
siemka mam pytanko w jakim wieku zrobiłyście sobie po raz pierwszy kolczyk w pępku?? bo ja mam zamiar to zrobić w piątek, mam 15 latek i nie wiem czy to odpowiedni wiek plisss odpiszcie szybko !!! z góry dzięki
ja mam 22 lata i pępek przekłułam miesiąc temu
San jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-16, 21:31   #1146
lolcitkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 96
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Też mam 15 lat a kolczyka zrobiłam se w wieku 14 lat. Kolczyk podobał mi się ze względu że ładnie by eksponował się na moim płaskim brzuszku Zrobiłam go ... całe wakacje go trzymałam i a potem mi się rpzerwał Robiłam se sama igłą (nie polecam!). A na wiosne idę do kosmetyczki która skończy praktykę co do przekłucia pepku, będzie miała specjalistyczny sprzęt i miejscowe znieczulenie i włożenie naturalnego kolczyka... nie to co inne kosmetyczki które wyrywają kase i PISTOLETAMI przekłuwają ozdoby ciała pomijając uszy! Marzę także o kolczyku w nosku ale zamierzam go sobie zrobić za rok Pozdróffka ;*
__________________
Pozdrawiam
lolcitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-18, 15:19   #1147
Tilli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wschowa
Wiadomości: 153
GG do Tilli
Dot.: JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

aluusia - nie przebijaj kolczyka u kosmetyczki bo to może źle się skończyć ... jeśli nie ma tam kolczyków to znaczy że nie potrafi profesjonalnie przebić. Kolczyka w żadnym wypadku nie kupuj u jubilera, bo tam nie ma kolczyków ze stali chirurgicznej lub z tytanu! a tylko takie nadają się do przekłuwania. Lepiej poszukaj jakiegoś profesjonalnego studia, gdzie będą mieli odpowiednie kolczyki i dobrze przekłują Ci pępek - nie ma sensu wydać mniej pieniędzy a później żałować
Tilli jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-18, 16:04   #1148
Vaikea
Raczkowanie
 
Avatar Vaikea
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 57
Dot.: JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

absolutnie na należy przebijać sobie pępka u kosmetyczki! mojej znajomej przebiła za płytko, skóra jej się po prostu 'przetarła' i kolczyk wypadł. Za drugim razem było to samo i teraz wygląda to okropnie
ja przebijałam w salonie, jeśli jest profesjonalny to na pewno ma kolczyki. Super sprawa, cieszę się bardzo że to zrobiłam choc przez pierwszy miesiąc często myślałam inaczej... Bolało strasznie zwłaszcza przy siedzeniu, nie można było tego dotknąć, ropiało. Ale potem opuchlizna zniknęła i się zagoiło i od roku jest wszystko ok Polecam! Tylko że bardziej ozdobne kolczyki są drogie, nawet w okolicach 100 zł.
Vaikea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-18, 16:26   #1149
*artemida*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 19
Dot.: JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

Kolczyk możesz kupić w sklepie internetowym na stronie http://www.wildcat.com.pl/
Ja właśnie od nich kupowałam i wszystko było w porządku. Kolczyk otrzymałam zapakowany i wysterylizowany. Mają duży wybór wzorów, więc na pewno coś dla siebie wybierzesz.
Przy okazji możesz także do nich napisać - są profesjonalistami, więc na pewno odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania (mi udzielili wszelkich informacji ).
Do przebicia kup kolczyk z tytanu, który przyspiesza gojenie i nie uczula(stal chirurgiczna bywa niepewna, jest dobra po całkowitym wygojeniu rany). Długośc pręcika do przebicia powinnaś mieć 12 - 14 mm. Pamiętaj, że początkowo rana będzie opuchnięta, ale po zagojeniu będziesz sobie mogła kupić kolczyk z krótszym pręcikiem.
Co do przebijania, to tak jak dziewczyny juz wcześniej radziły - idź do studia piercingu albo tatuażu. Do żadnej kosmetyczki!!! Poza tym będzie się goilo max do 2 miesięcy. Nic strasznego, wierz mi Przemywałam mydełkiem Protex i starałam się chronić go przed ubraniami - żeby nimi nie haczyć. Co do paprania się rany - pamiętaj że każdy organizm jest inny i każdy inaczej reaguje na tego typu "udziwnienia"
Powodzenia
Pozdroofki
*artemida* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-22, 12:02   #1150
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Powtórne przebicie pępka?

Mam kolczyk w pępku już ponad rok. Niestety od początku nie byłam zadowolona ponieważ kolczyk strasznie odstawał tzn. przebito mi za małą ilość skóry. Nie przeszkadzało mi to aż tak bardzo ale teraz dostałam nowy kolczyk i jest on po prostu za duży;( W sumie to jak mi przebijano, wybrałam sobie mały kolczyk no ale nawet ten mały odstaje... Chciałabym zrobić sobie na nowo ale obawiam się że po poprzedniej dziurce zostanie blizna i będzie to wyglądało jeszcze gorzej... Ile by kosztowało samo przebicie bo kolczyk już mam I czy w ogóle warto? Czy dziurka mi się w ogóle zagoi jak wyciągnę teraz kolczyk?
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-22, 14:52   #1151
eldrin83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 442
Dot.: Powtórne przebicie pępka?

ja pierwsze przebicie musialam zagoic - niewyrozumiali rodzice a mialam juz ponad 18 lat po wyjeciu minal rok zanim przebilam ponownie.......dziurka sie zagoila jedynie zostalo takie biale male koleczko od zewnatrz...teraz mam przebite doslownie tuz obok bo nie zaleca sie przebijania blizny...bo jakby niepatrzec wewnatrz tez jest bliznamam juz ok 2 lata i jest ok nic mi nei dolega fizycznie ani zdrowotnie jedyni emialam z poczatku ziarnice...ale to nie ma reguly 1,2 czy ktores przebicie-takze radzilabym przebic zaraz obok starej zeby nie wbijac sie w blizne
eldrin83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-22, 22:04   #1152
iconia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 18
GG do iconia
Dot.: Powtórne przebicie pępka?

Mam pytanie apropo kolczyka w pępku chce sobie zrobić w studiu ale słyszalam ze w zime sie jakos gorzej goi czy to prawda ?????????
prosze odpowiedzcie
iconia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-23, 08:54   #1153
*agniesia*
Raczkowanie
 
Avatar *agniesia*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom?
Wiadomości: 367
Dot.: Powtórne przebicie pępka?

Cytat:
Napisane przez iconia
Mam pytanie apropo kolczyka w pępku chce sobie zrobić w studiu ale słyszalam ze w zime sie jakos gorzej goi czy to prawda ?????????
prosze odpowiedzcie
Przebiłam pępek 9 dni temu i muszę powiedzieć że chociaż robiłam to u kosmetyczki a lepiej w studiu piercingu to jestem bardzo zadowolona. Nie miałam żadnych strupów, nic nie ropieje, ani nie boli. I myślę, że chyba lepiej w zimie przebić pępek bo jak zrobisz to latem przez miesiąc nie można się opalać, no i jest większe prawdopodobieństwo, ze o coś zachaczysz ktoś cię walnie bo przecież masz przeważnie odkryty brzuch.
Zresztą mi kazała pani nosić opatrunek 5 dni, to z opatrunkiem w lato? Raczej nieciekawie by to wyglądało.
*agniesia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-23, 09:21   #1154
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: Powtórne przebicie pępka?

ja przebijałam pępek już kilka lat temu, więc nie pamiętam dokładnie jaki był wtedy miesiąc, ale był środek srogiej zimy - wszystko zagoiło mi się jak należy i nie było żadnego problemu; całkowite gojenie pępka trwa ok. 3 miesiące, więc chyba lepiej przekłuć go w zimie, żeby do lata był już ładnie wygojony, bez żadnych zaczerwienień; no pomijając już, że ze świeżo przekłutym nie wolno się nie tylko opalać, ae też długo kąpać, więc wszystkie letnie atrakcje odpadają; a dodatkowo w lecie łatwiej się spocić i spowodować jakieś papranie się przekłucia
lafigue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-24, 08:14   #1155
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Powtórne przebicie pępka?

Cytat:
Napisane przez *agniesia*
Przebiłam pępek 9 dni temu i muszę powiedzieć że chociaż robiłam to u kosmetyczki a lepiej w studiu piercingu to jestem bardzo zadowolona. Nie miałam żadnych strupów, nic nie ropieje, ani nie boli. I myślę, że chyba lepiej w zimie przebić pępek bo jak zrobisz to latem przez miesiąc nie można się opalać, no i jest większe prawdopodobieństwo, ze o coś zachaczysz ktoś cię walnie bo przecież masz przeważnie odkryty brzuch.
Zresztą mi kazała pani nosić opatrunek 5 dni, to z opatrunkiem w lato? Raczej nieciekawie by to wyglądało.
Po takim którkim okresie to ja też nic nie miałam i nic się nie działo. Dopiero po jakichs 2-3 tygodmiach pępek zaczął się goić.

Jeśli miałabym przebić obok blizny to raczej z górną dziurką by nie wyszło to bo właśnie ona jest wporządku... A nie dałoby się np górnej dziurki zostawić tak jak jest tylko przebić ponownie dolną? Bo to ona mi najbardziej przeszkadza. Nie jest "w pępku" tylko troszkę nad. Chyba jednak to zostawie i po prostu kupie mniejszy pręt do kolczyka. Powinno pomóc.
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-24, 09:21   #1156
szisza
Przyczajenie
 
Avatar szisza
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10
Dot.: Powtórne przebicie pępka?

ja przebijalalm u kosmetyczki w kweitniu i bardzo szybko mi sie zagoli. nie powoinno sie robic latem bo nie mozna go opalac pepka przez jakis czas zanim sie zagoi. ale wsumie osoba moze sobie zrobic latem i poprostu nie opalac brzucha. przebicie mnie dosc bolalo dlatego ze mialam blizne po poprzednim przebiciu, a przebijalam sobie sa,ma dlatego miala,m przez ta blizne taki bol
__________________
Pozdrawiam
szisza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-24, 17:55   #1157
*agniesia*
Raczkowanie
 
Avatar *agniesia*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom?
Wiadomości: 367
Dot.: JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

Kolczyk mam od 10 dni i wszystko ok. Moja mama też nie wie i najprawdopodobniej się nie dowie. Jeśli masz trochę odwagi i nie masz oporów przed okłamywaniem starszych- rób.
*agniesia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-24, 20:06   #1158
szisza
Przyczajenie
 
Avatar szisza
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10
Dot.: JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

ja takze mam kolczyk w pepku zroblam go sobie na 18 urodzinji i jak go wyciagam zeby zmienic na inny to niemoge sie przyzwyczauic bo pepek jaios tak golo wyglada bez kolczyka
__________________
Pozdrawiam
szisza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-24, 22:07   #1159
patalążek
Raczkowanie
 
Avatar patalążek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 36
GG do patalążek
Dot.: JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

ja powiem tak-przekulam sobie w poniedzialek i kompletnie mi sie nie papralo naczytalam sie jak to ropieje goi sie 2 miesiace itp a tu wszystko slicznie ^^ kompletnie nic mi nie ropaiło ale zaklejalam tak jak mi kazala kosmetyczka wiec mam nieco skore podrazniona od palstrow i takiej tasmy opatrunkowej ale juz zdjelam i jest super ^^ a moja mama nawet ze mna poszla tj podwiozla mnie i poczekala w poczekalni ale zawsze cos nastawilam sie na niewiadomo jaki bol a tu nawet nie bolala tak bardzo chociaz ostatnio sie mnozy osob z przekutym pepkiem :/ zastanawialam sie nad jezykiem ale jakby mi cos zaczelo puchnac i sie zdarzylo ze zaczne seplenic to bym sobie do konca zycia nie wybaczyla, za 2 lata planuje miec brew [chodzi zeby juz sobie wyrobic opinie u nauczycieli chociaz tez zalezy jakie studia palnuje bo jednak nie na wszystkich kierunkach to jest mile widziane] moze to zalezy od osoby z tym ropieniem zaklejalam jak mi kazala chociaz nie widzialam takiej potrzeby ale na wszelki wypadek zebym nie zahaczyla[samo h sie pisze? nie wiem spiaca juz jestem od rana na nogach] dobra rozpisalam sie ^^ juz starczy a co do przekonania starych to ja wytlumaczylam jej ze moge wyjac zawsze i sie zarosnie i wybralam dobry salon zeby sie nie bala o jakies zoltaczki itp no i swoja kasa. Tak wogole to sie nie spodziewalam ze to przebija igla...myslalam ze jakis ostry kolczyk albo ze takim czyms innym ale nie igla :P i sciska tymi szczypcami tak mocno ze to mnie chyba najbardziej bolalo mniej niz juz to samo przekucie
patalążek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-24, 22:19   #1160
patalążek
Raczkowanie
 
Avatar patalążek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 36
GG do patalążek
Dot.: gdzie w radomiu przebić pępek?

chyba juz ci nie potrzebne co [natwarzy mina w stylu]
patalążek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-25, 14:16   #1161
darut
Przyczajenie
 
Avatar darut
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 10
Dot.: JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

Z tego co wiem aby przekuć sobie pępek trzeba mieć ukończone 15 lat. I wtedy robia bez pozwolenia rodziców. Ja również mam 15 lat i planuję taki kolczyk
darut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-25, 20:00   #1162
iconia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 18
GG do iconia
Dot.: Powtórne przebicie pępka?

Dziękuję za odpowiedz, za pare dni idę przebić pępek
iconia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-26, 12:06   #1163
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Post Kolczyk w pępku

Chcialabym miec kolczyk w pepku. Jednak nie wiem, gdzie go zrobic (studio, kosmetyczka) i mam pare pytan. Ile to kosztuje (ile przbicie, ile kolczyk)??? czy mozna od razu miec swoj kolczyk??? Ile to sie goi??? Trzeba to jakos specjalnie pielegnowac??? Czy to ropieje??? Zostaja jakies okropne blizny??? CZy to jets napewno bezpieczne??? Bardzo prosze Was, drogie wizazanki, o rade
Pozdrawiam, Kasieńka
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-26, 14:59   #1164
*agniesia*
Raczkowanie
 
Avatar *agniesia*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom?
Wiadomości: 367
Dot.: Kolczyk w pępku

Kolczyk mam od niedawna, nie ma jeszcze 2 tygodni ale kompletnie nic mi się z nim nie dzieje. Nie ropieje, nie boli wystarczy tylko stosować się do wszystkich zaleceń. Ja płaciłam 65 zł ze znieczuleniem (pryskają cie jakimś czymś i niektórych boli potem niektóych nie, w każdym razie przebijanie nie jest przyjemne). Kolczyk wybierasz na miejscu bo na początek musisz mieć wykonany ze specjalnego tworzywa, żeby się nic nie paprało. Bezpeiczne jest z pewnością i jeśli tylko będziesz dobrze dbać nic się nie będzie dziac.
1. Trzeba przemywać wodą utlenioną lub spirytusem.
2. Osoby które przebijają(np. kosmetyczka) mówią, żeby kupić maść tribiotic, ale ja stwierdziłąm że jeśli coś się będzie dziać to ją kupię ale dobrze że tego nie zrobiłam, bo niektórym zaczyna się paprac po stosowaniu maści
3. Nie moczyć, jeśli lubisz długie kąpiele w wannie to masz problem, lepszy jest prysznic
4. Przez 5 dni, a przynajmniej tak mi powiedziała kosmetyczka nosisz opatrunek żeby nie urazić świeżo przebitego pępka.
5. Teoretycznie przebicie goi się około 3 miesięcy, do tego czasu nie wyjmować kolczyka
6. I nie bawić się świeżo przebitym pępkiem, choć to naprawdę korci
*agniesia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-26, 16:13   #1165
freya23
Przyczajenie
 
Avatar freya23
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 20
Dot.: Kolczyk w pępku

Cytat:
Napisane przez kasienka.b
Zostaja jakies okropne blizny???
Okropne moze nie, ale slad zostaje
__________________
Na nocnym stoliku leżą bRULION i guma
Starczy miejsca na miłość i sztukę

Hej kobieto po co ten płacz...
freya23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-26, 17:56   #1166
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Kolczyk w pępku

ja nie mam ale moja przyjaciolka ma, robila gdzies ponad pol roku temu i jeszcze jej sie nie zagoilo, ropieje, czesto sie gdzies zaczepia i boli. Musi chodzic na kontrole i wysluchiwac ze to dlatego ze nie dba o ranke a to nie prawda bo codzinnie ją przemywa. Więcej na temat kolczykow nie wiem
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-26, 21:08   #1167
szisza
Przyczajenie
 
Avatar szisza
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10
Dot.: Kolczyk w pępku

ja mam takze kolczyk w pepku
placilam za niego i za przebicie chyba 120 zl
przebjane mialam w salonie kosmetycznym
dosc mnie bolalo dlatego ze wczesniej sama sobie przebijalam i mialam blizne , dlatego vczlam bol ale dalo sie przezyc
szybko mi sie zagoil jakos poo 3 tygodniach, napoczatku niemoglam sie opalac , zadnego solarium
przemywlalam 2 razy dziennie oda utleniona i wszystko
raz tylko zaczelo mi sie po pol roku babrac jak zahaczylam przez przypaek o swetr ale szybko sie zagoilo
kolczyk mam juz praiw 2 lata i zadncyh problemow z nim, jestem do niego tak przyzwyczajona ze glupio by mi bylo bez kolczyka.
aha co do kolczyka to wpierw mialam ze stali chirurgicznej zaraz po pzrebicu , jak mi sie zagoilo to zmienilam na srebrny
__________________
Pozdrawiam
szisza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-27, 11:08   #1168
zgrywuska
Raczkowanie
 
Avatar zgrywuska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 32
Dot.: Kolczyk w pępku

kolczyk w pepku mam juz prawie 2.5 roku, moja kosmetyczka powiedziała zebym nie przemywała zadnym spirytusem ani niczym takim z alkoholem, bo to moze tylko podraznic i wolniej bedzie sie goic, przemywałam dwa razy dziennie wacikiem zwilzonym woda z mydlinami, i nic mi sie nie paprało, tym bardziej ze zaraz po przekłuciu pojechałam na obóz harcerski gdzie warunki były straszne przekłucie miałam bez znieczulenia, bolało odrobinke tylko przez chwile, zapłaciłam 130 (razem z kolczykiem) ale wiem ze są salony gdzie taniej tez jest, jeszcze taki jeden sposob niekonwencjonalny kolezance sie nie chciało zagoic, leciała jej ropa, wiec zaczeła przemywac wacikiem nasaczonym "siuśkami" brzmi okropnie, ale po niecałym tygodniu podobno piekne jej sie zagoił a blizny moga zostac, jak Ci sie urwie, albo jak wyjmiesz kolczyk, tzn wtedy nie tyle blizna co taka mała "dziura", aha jeszcze jedno, po przekuciu nie mozna za długo sie moczyc (długie kąpiele i kapiel w morzu/basenie/rzekach i innych takich odpadaja!) i nie mozna sie opalac (solarium/zwykłe słonce) a jak bardzo chcesz sie opalac to zakryj pepek
zgrywuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-28, 12:13   #1169
Giemzor
Przyczajenie
 
Avatar Giemzor
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 22
GG do Giemzor
Dot.: JA Chce Kolczyka w Pępku Pomozcie Plissss

Moja kuzynka o rok starsza ma kolczyka w pępku. Tylko że ona się ukrywa przed rodzicami z tym No ale dopsze jej idzie jak narazie hehehe
A jeśli chodzi o to przebijanie pępka to nigdy nie rób sobie tego sama. Raz było coś takiego że jakaś laska se przebiła pępek i potem jakoś zahaczyła o ten kolczyk - cały pępek rozdarty itp. Radze Ci sobie go przebić u kosmetyczki. Kosztuje 60 zł
Giemzor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-29, 15:45   #1170
Qllcia
Przyczajenie
 
Avatar Qllcia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 4
GG do Qllcia
Dot.: Kolczyk w pępku

Siemanko laski! Ja nie mam kolczyka choc mam zamiar przekuc. Kilka mich kolezanek ma i wszystkim sie ladnie zagoilo, a 3 przekuly sobie same w domu=D Moi rodzice sie nie zgadzaja ale chuj z tym. Mam w sumie dopiero 13 lat,ale nie jedna mlodsza ode mnie osoba sobie przekula. Chcialam sobie przekuc jezyk no ale coz, rodzice by mnie chyba za***ali=P hehe... Nie pozwalaja mi nic przekuc wiec mam zamiar zrobic to na zimowisku. Moja przyjaciolka tez chce sobie tam zrobic. Moze to nie najmadrzejsze ale trudno. Ja zyje marzeniami i chce dazyc do celu, a jednym z moich marzen to bylo zeby sobie przekuc pepek albo jezyk. Boje sie tylko tego ze starsi zobacza i bedzie lipa. Moja kolezanka ma juz prawie 2 lata i jej rodzice nic nie zobaczyli. Ona ma przekuty jezyk i pepek. Pepka nie zauwazyli juz tyle, a jezyk po 2 tygodniach. Ciekawa jestem czy mi ktos przekuje bez pozwolenia rodzicow. Mi sie to podoba chociaz denerwuje mnie to ze juz prawie kazda dziewczyna ma kolczyk w pepku. Jak cos to mozecie mi cos na ten temacik powiedziec=D Pozdroffki for all=*
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ffff.jpg (10,3 KB, 116 załadowań)
Qllcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:25.