Keratynowe prostowanie -część II - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-29, 17:49   #2161
syla929
Rozeznanie
 
Avatar syla929
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 956
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

A chciałby ktoś kupić duży zestaw na pół? Czy takie coś już się nie opłaca? Bo widziałam, weszły odlewki 50ml.
__________________
Asystor Hair - 3.04
Seboravit - 10.06 -
Drożdże - 15.06 -

1,02 - 56cm
12.03 - 58,5cm
12.04 - 60cm
12.06 - 62cm
Cel: hmmm, 65 a może 70cm?
syla929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 20:56   #2162
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dziś robiłam Encanto. Kupiłam tą odlewkę z all 50 ml i raczej nie była rozcieńczona, bo strasznie w oczy szczypało i dusiło lekko. Poprzednio miałam oryginalny zestaw i też tak miałam. Zobaczymy jutro po pierwszym myciu Ostatnio robiłam ponad rok temu.
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 21:04   #2163
Nylcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Witam, przejrzałam oba wątki dot. keratynowego prostowania włosów i chyba też się zdecyduję
Jako, że w moim mieście (Bydgoszcz) jest ostatnio wysyp ofert grupowych na ten zabieg, to skorzystam z jednej z nic. Jestem niedowiarkiem, więc skorzystam z najtańszej, w najgorszym wypadku będzie to zabieg jedynie poprawiający kondycję włosów
Chciałabym się jeszcze dowiedzieć jaki wpływ na włosy po zabiegu ma woda morska? Niestety nie znalazłam konkretniej odpowiedzi na to pytanie, może ktoś miał już takie doświadczenie i mi odpowie?
Nylcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 09:39   #2164
martalady83
Raczkowanie
 
Avatar martalady83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 400
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Nylcia Pokaż wiadomość
Chciałabym się jeszcze dowiedzieć jaki wpływ na włosy po zabiegu ma woda morska? Niestety nie znalazłam konkretniej odpowiedzi na to pytanie, może ktoś miał już takie doświadczenie i mi odpowie?
U mnie wodamorska wyplukala keratyne prawie doszczetnie,a nie kapalam sie jakos czesto. Z tym, ze ja bylam w Grecji, gdzie woda jest bardzo slona, woda w polskim morzu nie jest tak slona, wiec nie wyplukuje tak keratyny. Moja znajoma byla nad polskim morzem i keratyna nadal sie utrzymala.
martalady83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 11:11   #2165
syla929
Rozeznanie
 
Avatar syla929
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 956
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dzisiaj z ciekawości zobaczyłam swoje encanto. Odżywka i preparat prostujący mają ten sam skład? Wklejam zdjęcie w załączniku.
Czyli odżywka to "pic na wodę"?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05471.jpg (44,3 KB, 35 załadowań)
__________________
Asystor Hair - 3.04
Seboravit - 10.06 -
Drożdże - 15.06 -

1,02 - 56cm
12.03 - 58,5cm
12.04 - 60cm
12.06 - 62cm
Cel: hmmm, 65 a może 70cm?
syla929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 18:53   #2166
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez syla929 Pokaż wiadomość
Dzisiaj z ciekawości zobaczyłam swoje encanto. Odżywka i preparat prostujący mają ten sam skład? Wklejam zdjęcie w załączniku.
Czyli odżywka to "pic na wodę"?
to mnie tym zaskoczyłaś ciekawe o co chodzi i po co tak?
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 10:18   #2167
Lajla1000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 40
GG do Lajla1000
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cześć dziewczyny,

mam problem. Jestem po encanto już miesiąc i dostałam łupież. Zastanawiam sie co mam zrobić? Wolno użyć mi szamponu przeciwłupieżowego? Zależy mi na tym aby efekt prostych włosków utrzymał sie jak najdłużej, bo bardzo przestrzegam zasad, myje włoski szamponem BD, odżywka isana(lepsza od garniera wg mnie) i do tego keratynka. Pomożecie?
Lajla1000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-04, 10:20   #2168
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez syla929 Pokaż wiadomość
Dzisiaj z ciekawości zobaczyłam swoje encanto. Odżywka i preparat prostujący mają ten sam skład? Wklejam zdjęcie w załączniku.
Czyli odżywka to "pic na wodę"?
Rzeczywiście zaskoczenie Ja parę dni temu wyrzuciłam swoje stare ENCANTO, bo się przeterminowało. Nie studiowałam składu niestety ;(
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 10:45   #2169
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Lajla1000 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

mam problem. Jestem po encanto już miesiąc i dostałam łupież. Zastanawiam sie co mam zrobić? Wolno użyć mi szamponu przeciwłupieżowego? Zależy mi na tym aby efekt prostych włosków utrzymał sie jak najdłużej, bo bardzo przestrzegam zasad, myje włoski szamponem BD, odżywka isana(lepsza od garniera wg mnie) i do tego keratynka. Pomożecie?
używaj szamponu przeciwłupieżowego na sam skalp
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 12:48   #2170
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Lajla1000 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

mam problem. Jestem po encanto już miesiąc i dostałam łupież. Zastanawiam sie co mam zrobić? Wolno użyć mi szamponu przeciwłupieżowego? Zależy mi na tym aby efekt prostych włosków utrzymał sie jak najdłużej, bo bardzo przestrzegam zasad, myje włoski szamponem BD, odżywka isana(lepsza od garniera wg mnie) i do tego keratynka. Pomożecie?
zrobiłaś może odstęp 2 cm od nasady włosów przy nakładaniu encanto? moja przyjaciółka nałożyła to przy skalpie... i też dostała łupież, za to włoski prościutkie
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 18:33   #2171
Lajla1000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 40
GG do Lajla1000
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Wiesz ja sobie sama tego nie nakładałam i nie wiem. A osobę nakładająca prosiłam aby uczyniła to 2-3 cm od skóry głowy.
Kurcze strasznie sie boje żeby keratynka mi sie za szybko nie wypłukała.
Lajla1000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-04, 18:46   #2172
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

ja na ogół nakładam od skóry, ale wg mnie to od BD, spróbuj moze Hipp
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 21:43   #2173
Lajla1000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 40
GG do Lajla1000
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Spróbuje i dam wam znać. Jutro jak nie zapomnę kupie Hipp, mam nadzieje ze w rossmannie dostane
Lajla1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 22:20   #2174
gwiazdkadg
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdkadg
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: D&G
Wiadomości: 6 844
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

witam Was. Po jakim czasie można zrobić jak już się wypłuka encanto kolejny raz ?
No i chciałam Was zapytać czy keratyna w płynie jest konieczna do dodawania jej do odżywki/maski ? Czy dużo jej zawdzięcza trwałość utrzymywania encanto ?
Pozdrawiam, Marlena.
gwiazdkadg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 22:38   #2175
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez gwiazdkadg Pokaż wiadomość
witam Was. Po jakim czasie można zrobić jak już się wypłuka encanto kolejny raz ?
Zabieg można powtórzyć po ok. 2 tygodniach.

Cytat:
No i chciałam Was zapytać czy keratyna w płynie jest konieczna do dodawania jej do odżywki/maski ? Czy dużo jej zawdzięcza trwałość utrzymywania encanto ?
Pozdrawiam, Marlena.
Nie jest konieczna. Wg mnie nie ma żadnego efektu przy dodawaniu płynnej keratyny.
Keratyna pomaga ale tylko wtedy kiedy jest utrwalana na ciepło prostownicą [jak przy treatmencie Encanto], a taka dodawana do maski to niewiele zdziała
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 23:30   #2176
gagatek461
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 171
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Spróbuje i dam wam znać. Jutro jak nie zapomnę kupie Hipp, mam nadzieje ze w rossmannie dostane
Przejdzie Też tak miałam, chyba od bb, ale przeszło i dalej go używam

Edytowane przez gagatek461
Czas edycji: 2012-05-04 o 23:33
gagatek461 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 10:40   #2177
antusia7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez syla929 Pokaż wiadomość
Dzisiaj z ciekawości zobaczyłam swoje encanto. Odżywka i preparat prostujący mają ten sam skład? Wklejam zdjęcie w załączniku.
Czyli odżywka to "pic na wodę"?
U mnie jednak się różni więc może napisz do swojego sprzedawcy ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_0350.jpg (34,9 KB, 44 załadowań)
antusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 13:08   #2178
witaminka
Rozeznanie
 
Avatar witaminka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 568
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

hej wczoraj zrobilam sobie keratynowe prostowanie włosów sunliss. jestem zadowolona sa mega proste, wydaja sie grubsze konce troche sie odgiely od ramion ale moze byc.
mam pytanie wczoraj ok 13 mialam nakladana keratyne. kiedy moge umyc wlosy ? 48h czyli w srode na poludnie juz bdzie dobrze czy do czwartku poczekac?
__________________
- wiesz które rany goją sie najdłużej?
- te po szczęściu ...
witaminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 17:56   #2179
Aria93
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 031
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez witaminka Pokaż wiadomość
hej wczoraj zrobilam sobie keratynowe prostowanie włosów sunliss. jestem zadowolona sa mega proste, wydaja sie grubsze konce troche sie odgiely od ramion ale moze byc.
mam pytanie wczoraj ok 13 mialam nakladana keratyne. kiedy moge umyc wlosy ? 48h czyli w srode na poludnie juz bdzie dobrze czy do czwartku poczekac?

Gdzie zakupiłaś preparat sunliss? Czuć formaldehyd bardzo? Na ich stronie widziałam, że niby nie ma formaldehydu i że ich keratyna jest "czekoladowa", bardzo mnie to zainteresowało .

No i ogólnie to hej wszystkim . Obserwuję Was od jakiegoś miesiąca albo dwóch . Mam w planach zrobić sobie keratynowe prostowanie, ale co najmniej za jakiś miesiąc, bo na razie doprowadzam włosy do porządku , dlatego się nie udzielałam.

Ale tego sunliss jestem ciekawa , bo na allegro nie znalazłam
Aria93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-09, 09:05   #2180
witaminka
Rozeznanie
 
Avatar witaminka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 568
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

robilam w salonie w krk. www.sunliss.pl tu znalazłam polecam. oczy piekly ale nie smierdziało nic.
jutro umyje te wlosy ehh przesiedze dzis w domu.
__________________
- wiesz które rany goją sie najdłużej?
- te po szczęściu ...
witaminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 15:44   #2181
Ayadeco
Raczkowanie
 
Avatar Ayadeco
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Zostało mi po ostatnim zabiegu Encanto trochę "Post-Treatment Conditioner", zastanawiam się czy sam, bez preparatu podstawowego ma jakieś działanie prostujące? Może użyłabym go do ponownego wyprostowania "odrostów" przy grzywce, tylko nie wiem czy to cokolwiek da. Czy ktoś wie?
Ayadeco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 09:21   #2182
witaminka
Rozeznanie
 
Avatar witaminka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 568
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

wiecie co... po umyciu i wysuszeniu sama suszarka wlosy byly piękne proste miekkie bylam w szoku, ze nie ma siana i odstajacych. ALE... pod wieczór koncowki juz sie zaczely wywijac na drugi dzien konce byly pofalowane...:///
__________________
- wiesz które rany goją sie najdłużej?
- te po szczęściu ...
witaminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 14:16   #2183
Euphrosyne
Przyczajenie
 
Avatar Euphrosyne
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

iwona200, odczekalas cale 48h? ja mialam robione prostowanie keratynowe Sunliss(brak formaldehydu) dwa razy - tylko w salonie sie wykonuje ten zabieg, zaplacilam kupe pieniedzy niestety u mnie efekt utrzymal sie niecale 2 miesiace, za drugim razem tez cos kolo tego byc moze z mojej winy bo umylam juz wlosy po 35h.

Tym razem chce sie zdecydowac na Encanto.
Euphrosyne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 18:40   #2184
owocek41
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Witam,

Dziś pierwszy raz miałam robione włosy Global Kreatin i chyba jestem zadowolona choć to dopiero parę godzin.Włosy mam proste ale w dotyku czuć tą kreatynę czy to normalne ?
Po Global Kreatyn myje się specjalnym szamponem,potem nakłada kreatynę i suszy się ja bez kolejnego mycia i poźniej prostowanko.

Robiłam z koleżanką w domu stąd moje pytanie..

już wiem co zrobiłam źle... użyłam złego szamponu powinnam użyć tego który otwiera łuski a użyłam nawilżający Jak mogłam być tak ślepa..... Jak sądzicie wszystko było na marne,żadnego efektu nie osiągne .....
jestem załamana 3 godziny siedzenia......
PZdr

Edytowane przez owocek41
Czas edycji: 2012-05-11 o 22:01
owocek41 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 19:25   #2185
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez witaminka Pokaż wiadomość
robilam w salonie w krk. www.sunliss.pl tu znalazłam polecam. oczy piekly ale nie smierdziało nic.
jutro umyje te wlosy ehh przesiedze dzis w domu.
No, jak oczy piekły, to wiadomo po czym Przecież nie po keratynie hydrolizowanej

Cytat:
Napisane przez Ayadeco Pokaż wiadomość
Zostało mi po ostatnim zabiegu Encanto trochę "Post-Treatment Conditioner", zastanawiam się czy sam, bez preparatu podstawowego ma jakieś działanie prostujące? Może użyłabym go do ponownego wyprostowania "odrostów" przy grzywce, tylko nie wiem czy to cokolwiek da. Czy ktoś wie?
Ta odżywka również ma działanie prostujące, ale znacznie słabsze niż główny preparat. Nie wiem, czy się nada do prostowania odrostów.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 15:05   #2186
Euphrosyne
Przyczajenie
 
Avatar Euphrosyne
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
No, jak oczy piekły, to wiadomo po czym Przecież nie po keratynie hydrolizowanej
a moze jednak? Sunliss nie ma formaldehydu, sprawdzalam. Na oficjalnej stronie tez tak jest napisane.
Euphrosyne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 18:45   #2187
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Euphrosyne Pokaż wiadomość
a moze jednak? Sunliss nie ma formaldehydu, sprawdzalam. Na oficjalnej stronie tez tak jest napisane.
w takim razie co piecze w oczy? może tylko tak piszą bo chcą naciągnąć klientów
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 19:44   #2188
anulita30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 87
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Ja zaryzykowałam i kupiłam cocochoco. Robiłam w piątek. Jutro się okaże bo z myciem trzeba odczekać 72 godz. i przyznać muszę że też kręciło mnie w nosie i oczy piekły jak nakładałam na przodzie ale nie tak bardzo jak encanto. Dam znać za jakiś czas jakie efekty, bo teraz wiadomo że są proste.
anulita30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 20:38   #2189
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

mnie odstrasza cena tego choco spoko na allegro. masakra, ze nie ma jakis mniejszych pojemnosci
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 22:41   #2190
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Euphrosyne Pokaż wiadomość
a moze jednak? Sunliss nie ma formaldehydu, sprawdzalam. Na oficjalnej stronie tez tak jest napisane.
No oczywiście, że to nie musi być formaldehyd. Są jeszcze inne aldehydy. Na stronach wielu producentów kosmetyków do keratynowego prostowania widnieje informacje, iż nie zawierają one formaldehydu, a jednak coś w nich jest utrwalaczem, zazwyczaj jakiś inny aldehyd. Pieczenie oczu nie jest objawem, który należałoby lekceważyć. Nawet, jeśli substancja użyta w danym kosmetyku będzie mniej zagrażała zdrowiu niż formaldehyd (przy czym on zagraża zdrowiu wtedy, gdy jest w dużej ilości lub jest wdychany regularnie, jak przy paleniu papierosów), to zapewnienia producenta mogą nieco zamydlać oczy np. osobom wykonującym zabieg. Szczerze mówiąc, nie słyszałam by jakiś fryzjer stosował odpowiednie zabezpieczenia przy zabiegu. A wg mnie np. maseczka to jest absolutna podstawa. Podrażnienie oczu także może wskazywać na to, iż w preparacie występuje mocno drażniąca substancja. O aldehydzie mrówkowym wiadomo, iż może wywołać silną reakcję alergiczną (ale nie musi, jak wieeele innych substancji), natomiast co dokładnie wiadomo o jego odpowiednikach stosowanych w preparatach "formaldehyde free"? Tego nie wiemy. I właściwie chyba o to chodzi, ja np. wolałabym wiedzieć, jakie dokładnie jest ryzyko wykonywania danego zabiegu. Broń Boże nie twierdzę, że Sunliss czy Cocochoco są gorsze od Encanto, po prostu ja bym chciała dostać jasną informację, co one zawierają, czy to może wywołać reakcję alergiczną, w jakich warunkach należy wykonywać zabieg.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:12.