30,40 plus od A do Z cz.2 - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-21, 06:35   #4231
Ayadeco
Raczkowanie
 
Avatar Ayadeco
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 126
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Podczytuję wątek od dawna, a dziś tak nieśmiało postanowiłam się z Wami przywitać. Mam też to i owo do powiedzenia na temat zabiegów odmładzających i chciałabym się tym podzielić. Botoks - super, na razie tylko robiłam kurze łapki, ale w październiku chyba pójdę na całość. Kwas - nie wiem czy któraś z Was miała coś takiego - po pół roku w jednym miejscu mam takie jakby grudki i czekam aż znikną (bo chyba w końcu znikną) - sama nie wiem, może preparat nie był najwyższej jakości, choć robiłam w dobrym gabinecie... Natomiast fale radiowe, ultradźwięki - na mnie zupełnie nie działa, wyrzucone pieniądze, choć same zabiegi były przyjemne. Jednak jestem zwolenniczką zasady, że jak nie boli to nie działa
Ayadeco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 07:46   #4232
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Hej Ayadeco , rozgość się u nas i napisz coś o sobie ..
Co do kwasu h. , wiem , że czasem zdarza sie taka grudkowatość ....ale nie mam pojęcia od czego to zależy ...
Na pewno kwas trzeba sobie troszeczkę rozmasowywać po aplikacji i dużo pić ...
Ja jednak tego nie robiłam i nie mam żadnych grudek ... To może też zależeć indywidualnie- jak każdy konkretny organizm przyjmuje wypełniacze ...

Ponieważ jadę jutro na ten zabieg Restynal Vital , poczytałam o nim w sieci...
Natknęłam się na forum , w którym dziewczyny opisują fatalne skutki tego zabiegu i w ogóle wstrzykiwania kwasu pod oczy....Brzmi strasznie ....Grudki to pikuś .. Kwas potrafi się po okiem nierównomiernie rozłożyć , tworząc gule, wory , opuchnięcia , a co za tym idzie rozciąganie skóry pod oczami ...

Po tej lekturze , wyleczyłam się z wszelkich wypełniaczy po oczami ..
Myślę , że jedyną w miarę bezpieczną formą może być wstrzyknięcie , bezpośrednio pod dolną powieką odrobinki botoxu....

Właśnie maluję swoje meble w sypialni
Wczoraj pomalowałam toaletkę ... Średnio wyszło , ale na pewno lepiej niż stara wyblaknięta farba....
Kupiłam też sobie ostatnio w Ikei fajne szafki , z przeznaczeniem na kosmetyki , bo większośc kolorówki mam w kufrze , ale reszta leży w pudełkach i pudełeczkach i niezbyt estetycznie to wygląda...
Pomalowałam je tak jak maluję meble ....

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40216357/

Idę zrobić drugą kawkę ..

Dziś moje piesy idą do fryzjera

A Benio ( mój tymczas staruszek - kot) , tak się rozbestwił , jak wyzdrowiał , że mnie wczoraj dziabnął, za to, że przestałam go głaskać ....

Weekend
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 08:07   #4233
Ayadeco
Raczkowanie
 
Avatar Ayadeco
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 126
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Napisz coś o sobie - zawsze mnie te słowa przerażają
Myślę, że wyjdzie w praniu co za jedna. Ale tak ogólnie - mieszkam w Warszawie (a właściwie na jej dalekich peryferiach), mam fajnego męża i trzy koty (moje "dzieciaczki") i jestem na takim etapie życia, że wreszcie mogę myśleć o sobie, mam dorosłe dziecko, lubię kupować ciuchy i kosmetyki, no i buty oczywiście. W związku z moją pracą spędzam bardzo dużo czasu poza domem (niestety!!! bo jestem domatorką) i teraz piszę do Was z hotelu w Berlinie. To od jakiegoś czasu taki mój drugi dom.
Ayadeco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 08:29   #4234
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

czesc Ayadeco
Kolejna kociara, jak widze...?
Ja tez nie widziałam efektu po falach i ultradzwiekach, wiec wiecej ich nie powtorze...A pod oczy sie kwasu nie daje, w 2 gabintach to słyszalam, bo jednak moze wiazac wode i stad sie robie obrzeki - dosc czeste powiklanie. tylko dolina łez, jako wypełniacz glebszy - i to przez jakis czas miałam oczy lekko podpuchniete
Dla mnie botoks super działa na czoło, mam bogata mimike, to zawsze tam cos sie układa O kurzych łapkach sie nie wypowiadam, bo oczu nie mruze, okulary z filtrami na słonce zawsze - to i zmarszczek w tym miejscu nie mam.
Jestem na etapie sculptry, wiec poznych powikłan w postaci grudek sie boje...Ale na to nie ma mocnych - zalezy i od preparatu i głebokosci podania i rozcienczenia i aktywnosci enzymow w skorze...Moja babka ma obserwacje z ilus lat, wiec od razu mi wy;liczyla, gdzie jednak nie podaje, bo nie warto albo sa powikłania...
U mnie zimno i słonecznie, zaraz ide na miasto - i na siłownie Przy takim sloncu i wyzszym cisnieniu chyba - mam wiecej zapału...
Herbata zielona, jak na razie...
Tig, koty w ogole sie rozbestwiaja, jka ludzie Nasz Maciej, wziety z rynku - kiedys był szczesliwy, jak ktos sie nim interesował, teraz - jak jest brany na rece albo nie tak głaskany - pyszczy sie...Wyzarło sie kocisko poprostu
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 08:34   #4235
Ayadeco
Raczkowanie
 
Avatar Ayadeco
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 126
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Ja do tej pory botoks robiłam tylko pod oczami. Tu niestety mam straszne wory zdecydowanie ponad wiek - masakra, ale taka moja uroda, bo mój tata tak miał też. Botoks działa ładnie, ale na krótko bo po 4 miesiącach muszę zabieg powtarzać. Ale zastanawiam się, jak działa botoks poza czołem i worami? Czy np. na "bruzdy nosowo-wargowe" (swoją drogą straszne określenie!) zadziała? I czy podniesie kąciki ust? Lekarze podają mi sprzeczne informacje. Właśnie ten ostatni dr (dzięki któremu mam te grudy) mówił, że na dolnej części twarzy lepiej stosować kwas. Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii?
Ayadeco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 08:46   #4236
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Aya , bruzdy nosowo-wargowe się wypełnia , a nie blokuje, czyli tylko kwas hialuronowy ..To samo dotyczy podniesienia kącików ust...
Ja miałam botox w lwią , czoło i kurze łapki , a w bruzdy i kąciki ust właśnie kwas hialuronowy...

Wśród nas jest kilka kociar ... Witaj w klubie więc ...
Ja mam 5 sztuk ...
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 10:39   #4237
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Tigerr
Aya , bruzdy nosowo-wargowe się wypełnia , a nie blokuje, czyli tylko kwas hialuronowy ..To samo dotyczy podniesienia kącików ust...
Ja miałam botox w lwią , czoło i kurze łapki , a w bruzdy i kąciki ust właśnie kwas hialuronowy...
......................... ......................... ......................... ......................... .....

hello dziewczęta , witam nową koleżankę

i podpiszę się po tym co napisała powyżej Tigi ....dokładnie tak samo mam buźkę potraktowaną ...botox w lwią oraz wypełniacz dodatkowo a bruzdy tylko wypełnione kasem hialuronowym , tak samo kąciki ust i to się sprawdza , ładnie wygląda i wydaje mi się jak patrzę na swoją twarz ,że dłużej trzyma ...robiłam w kwietniu i narazie ciągle wygląda tak samo , nic się nie wchłonęło ...no w każdym razie tak mi się wydaję

ale mi wczoraj superowo kosmetyczka wymasowała twarz, głowę ,szyję i dekold ...ojej jak było milusio


dziś mój syn wraca z wycieczki wieczorkiem ale się ciesze , już się mega stęskniłam za moim jedynaczkiem

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2012-09-21 o 11:11
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-21, 13:30   #4238
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Moi lekarze botoksu ani kwasu pod oczy nie podaja, tylko w doline łez, jako wypełniacz. kwas jako mezo mam podawany pod oczy gdzie indziej, plycej oczywiscie - i to ma działac na cienie i obrzeki, ale jak to mezo - krotko działa. co mialby botoks robic z worami, skoro on działa na miesnie odpowiedzialne za skurcze i tworzenie bruzd...? Botoks super jest ponoc na kurze łapki.
Bruzdy nosowo-wargowe tylko wypełniacze, jak juz wspomniała Tig, czyli kwas. trwałosc zalezy od uwarunkowan osobniczych - u mnie starcza na pare lat, najwyrazniej hialuronidazy nie mam duzo Natomiast efekt botoksu mija dosc szybko, ale tu nie przesadzam z czestotliwoscia...
Kwasy podnosza kaciki, ale to nie dla mnie, za bardzo boli i swoje kaciki, choc opadaja - i tak lubie

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

http://esentia.pl/_p56671.htm
cos do rzes
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 17:23   #4239
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Kama tabsy Laboteqskin czy Agelimit Twoim zdaniem lepsze ???? bo tak patrzę, składy podobne , niemal identyczne ......hmmm zauwazyłam ,że skinelle 35 +mają mniej skladników jedynie .... brałaś je wszystkie chyba dobrze pamietam ???? ja również
teraz mi się Laboteq kończy i kupiłam Collagen beauty dla odmiany .... ale tak się zastanawiam czym się kierować przy zakupie takich tabletek ? zmieniać co miesiąc na inne czy brać kilka miesięcy te same ???? co uważasz ????

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2012-09-21 o 17:25
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 17:36   #4240
kropeczka74
Zadomowienie
 
Avatar kropeczka74
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 499
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Cześć dziewczyny
Witam Aya!

Teraz dopiero wróciłam od klientów. Zauważyłam, że jak się człowiek trochę postawi i zbuntuje to od razu klienci łapią pion i nie marudzą
I nie chodzi mi o to, że marudzą, bo zupełnie coś im się nie podoba, tylko: a nie wiem, a może, a czy na pewno........ flaki się przewracają. Najlepiej zrobić milion wersji i wtedy być może na coś się zdecydują. No i dziś z☠☠☠ka i klient od razu wie, że już mu się wszystko podoba.

Jadłam i skinelle 35+ i agelimit, sięgnęłam po drugie opakowanie age, ale zabijcie mnie, nie wiem czemu

Miszka, jutro Ci wyślę, ok?
kropeczka74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 17:58   #4241
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

ja biore cos pare miesiecy, zmieniam, potem znowu wracam Do labotequ czy jak mu tam jeszcze nie doszłam, bo koncze age limit
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-21, 18:17   #4242
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Witaj Ayadeco witajcie dziewczyny. Ja obecnie biore silice. Poprawa paznokci jest, skory i wlosow raczej nie. Jesli chodzi o collagen to polecam neocell collagen+wic.C. Bylam bardzo zadowolona z wygladu skory podczas brania. Skonczylam go brac jakies 1.5 miesiaca temu i zamierzam jutro znowu zakupic i ponowic kuracje. Wczesniej bralam inny (Hydrolysed Collagen), ale nie bylo tak dobrych efektow.
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 18:22   #4243
Black_Satin
Raczkowanie
 
Avatar Black_Satin
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 454
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Heyyyy!!!! Wlasnie wrocilam z Warszawy! Bylam 3 dni, zawodowo, poznalam swietnych mlodych muzykow! Wspaniala muzyczna mlodziez polska, tylko...troche slabe warunki rozwoju maja, szkolnictwo, metody i urzadzenia troche podstarzale :/ A takze...spotkalam/osobiscie poznalam muzykow z mojej polskiej mlodosci, owczesnych idoli Tez ciekawie bylo...
__________________

Black_Satin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 18:27   #4244
BBRAT
Zadomowienie
 
Avatar BBRAT
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: GrĂźnberg, Hessen
Wiadomości: 1 588
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

BLACK, szkoda że nic a nic się nie ujawniłaś z tą Warszawą, wypiłybyśmy jakąś kawkę na Starym Mokotowie
BBRAT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 19:01   #4245
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Hejka..Witaj AyadecoZme czona jestem,cały dzien w drodze ..ale polepszyłam sobie samopoczucie kupując chanel -sable beigeJak dojdzie zdam relacje..Tig przeczytałam dzis moje piersi ida do fryzjera3 mce najlepiej brac tabsy..potem mozna zmienic na inne..


---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Krop nie ma pośpiechu
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 19:05   #4246
BBRAT
Zadomowienie
 
Avatar BBRAT
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: GrĂźnberg, Hessen
Wiadomości: 1 588
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

MICHELL, Kobieto Czynu, proszę Cię przetestuj szybciutko Sable Beige i napisz szybciutko czy fajny. Ja wiem, mam całe stado Sephor i Douglasów w zasięgu dojścia na piechotę, ale... potrzebuję gotowca, a nie czytania całej lektury szkolnej. Potrzebuję sprawozdania podanego na tacy, taca nie musi być srebrna
BBRAT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 19:07   #4247
Black_Satin
Raczkowanie
 
Avatar Black_Satin
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 454
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

No szkoda...Ale nie mialabym wcale czasu: bylam z grupa, mielismy wiele terminow, rozmow,przesluchan,ciagle jacys ludzie wokol. Zdolalam tylko szybko ciocie odwiedzic. Calosc to byly raptem 3 dni,z przylotem i odlotem razem wziete i baaardzo dlugie wieczory
__________________

Black_Satin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 19:08   #4248
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Piersi do fryzjera...?! Co masz na mysli, Miszus...?
Bbrat, a mnie to nie wierzysz, ze puder fajny...?
Kupiłam film Igrzyska smierci, razem z gazeta party i teraz probuje przejsc przez gazete...Jakie brukowe ploteczki, wyciaganie sensacji, włazenie do łozka ludzi sławnych z tego, ze sa w takich gazetach ... Rozwazania powazne na 8 miesiecznym małzenstwem, czy sa razem, czy daja sobie szanse, bo przeciez od dawna zle sie działo...Od dawna w 8 miesiecznym?! To bez sensu, po cholere sie pobierali...? Joj, to po prostu meczaca lektura...

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2012-09-21 o 19:13
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 19:16   #4249
BBRAT
Zadomowienie
 
Avatar BBRAT
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: GrĂźnberg, Hessen
Wiadomości: 1 588
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

No racja, ja to jednak gamoń niedowiarek jestem, skleroza w dodatku Bo to jest chyba tak, że:
1. mam ochotę go kupić.
2. Wiem, że nie powinnam, bo użyję 3 razy i rzucę w kąt.
3.
Czekam aż któraś z Was napisze że jednak niefajny i wtedy powiem sobie: a nie mówiłam? nie warto.
No, ale coś mam ochotę kupić. Może ten nowy YSL albo jakiś kolejny BB cud... No właśnie, ja chyba szukam CUDU

KAMA, no właśnie dzisiaj też się zastanawiałam nad gazetą z tym filmem, tyle, że w empiku była to chyba Viva albo Gala, z Figurą na okładce z tym tytułem że bała się własnego męża. Czy to właśnie ta afera z Figurą, to ten słynny wywiad? Nie kupiłam w końcu, szkoda mi się zrobiło nawet tych kilku złotych na te głupoty. Muszę poczytać co to za film, mam wrażenie że stosunkowo niedawno był w kinach.

Edytowane przez BBRAT
Czas edycji: 2012-09-21 o 19:20
BBRAT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-21, 19:47   #4250
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Dziewczyny w imieniu swoim i mamy Roberta chcę podziękować za pomoc..Mówiłam Jej o Was,o vizazu..Płakała,mały żle wygląda,żle znosi chemię..leci z Niego wszystko..Trudno znaleśc odpowiednie słowa,rozmawiając z matką tak chorego dzieckaAle Wszystkim Wam bardzo ,ale to bardzo Dziękuję za okazanie serca!!!

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Brat podam Ci na tacy złotejrecenzje chanela..Dla mnie guerlain,sisley ,nawet Benefit był za ciemny albo ja jestem taka goga i nie umiem nakładacw rózu mi nie zbyt ,bo nie jestem saską,porcelanową laleczką(a szkoda)a brązery albo naszpikowane drobinami albo mocne jakies..a mnie sie marzy subtelne wyostrzenie rysów twarzy ..Kiedys piałam z zachwytu nad szachownica clinique ,ale to kiedys..jak byłam piękna i młoda........ .......Kam żle przeczytałam i zdębiałam ,że Tig piersi strzyze,depiluje hi hi i przynajmniej miałam chichotki do monitora

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Ayadeco poczytaj..Zabiegi botoxu i wypełniaczy nie wymagają specjalnych przygotowań. Można je wykonać w przerwie na lunch. Nie należy jednak zażywać aspiryny i stosować leków przeciwzapalnych na około 3 dni przed zabiegiem. W dniu zabiegu powinno się unikać intensywnego nagrzewania ciała (sauna, solarium, promienie słoneczne) oraz intensywnego wysiłku fizycznego . Przez kilka godzin po zabiegu powinno się unikać nadmiernej ekspresji twarzy, jak również dotykania i masowania miejsc iniekcji...i po botoxie 4 godz w pionie
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 19:50   #4251
BBRAT
Zadomowienie
 
Avatar BBRAT
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: GrĂźnberg, Hessen
Wiadomości: 1 588
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Jejku, jak ja bym chciała mieć porcelanową alabastrową cerę i używać do niej bladziutkiego chłodnego różu, jejku jakbym chciała
A tymczasem natura podarowała mi wprawdzie oczy szaroniebieskie lub szare, nie wiem dokładnie, oraz kolor włosów mysi zwykły, ALE cerę dała mi jakoś od innego zestawu. Raczej dość ciemna, istne książkowe uosobienie beżu z żółtym tonem. Ile ja już się naeksperymentowałam z chłodnymi jasnymi kosmetykami, święcie wierząc że odmienią mi typ karnacji. Nie odmieniły...
Jest i zaleta tego opalam się w 5 minut calutka na śliczny brązowy kolor

Edytowane przez BBRAT
Czas edycji: 2012-09-22 o 07:33
BBRAT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 19:51   #4252
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

"Igrzyska śmierci" były niedawno w kinie , zgadza się
, podobno bardzo fajny fim , podobno bo nie byłam .....
ale kupię ta gazetę też jutro i sobie obejrzymy ...ponoć pogoda ma być fatalna - deszcz zapowiadają ,to jakiś fim sie przyda obejrzeć

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2012-09-21 o 19:52
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 19:55   #4253
BBRAT
Zadomowienie
 
Avatar BBRAT
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: GrĂźnberg, Hessen
Wiadomości: 1 588
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Leci w dwójce serial Rodzinka. Ja uważam że dobrze grany, te dzieciaki rewelacja, Karolak super, śmiszny jak to on. Kożuchowska zgrabna, zgrabna, zgrabna, szczupła że o matko
BBRAT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 19:59   #4254
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

uklika, czy ten collagen neocell ma normalne, małe tabletki? kupiłam tez kolagen z purity`s pride bodajze - ale nie moge go łykac Nigdy nie miałam z tym problemow, ale tu chyba 3 razy po 2 WIELKIE tablety, normalnie staja mi w przełyku... Nie chce kupic kolejnych przeroslaków...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 20:05   #4255
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Albo oliwkową ... nieskazitelną..i całe ciało- takie jak w reklamie guerlaina..mrau.:ro lleyes:.Biadolica z rózem na polikach pięknie...Oj tam,oj tam tysz jestesmy pikne i wspaniałea przynajmniej sobie z tym radzimy..Kama -ten colagen co pisała Uklika to w Polsce chyba niedostepny..:p ala:
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 20:45   #4256
kropeczka74
Zadomowienie
 
Avatar kropeczka74
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 499
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Dostałam dziś platynową kartę do Apartu
Znaczy się, w końcu kupię sobie porządniejszy zegarek!

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez BBRAT Pokaż wiadomość
Jejku, jak ja bym chciała mieć porcelanową alabastrową cerę i używać do niej bladziutkiego chłodnego różu, jejku jakbym chciała .
Taaa jasne, i wszyscy by Cię pytali: coś taka blada, chora jesteś?
Znam to. Kiedyś mnie to strasznie drażniło, tłumaczyłam się jak głupia, że nie mam anemii, że to taka śnieżkowa karnacja, a teraz mówię, że i owszem, księżniczki takie właśnie mają karnacje

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Przejrzałam ofertę zegarków w Aparcie
I wychodzi na to, że nie kupię sobie
kropeczka74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 05:42   #4257
Ayadeco
Raczkowanie
 
Avatar Ayadeco
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 126
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Ja także planuję zakup zegarka i już ze dwa miesiące się do tego przymierzam, marzy mi się Michael Kors, ale chyba skończy się na zegarku z Asosa, który wygląda podobnie
Ayadeco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 07:38   #4258
BBRAT
Zadomowienie
 
Avatar BBRAT
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: GrĂźnberg, Hessen
Wiadomości: 1 588
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Witaj AYA widzę że z warszawy tak jak ja, choć chyba coś wspomniałaś, że Ty bardziej z okolic niż z samego środka.
A ja już po kawce i uroczych kanapkach z masełkiem i miodem mniszkowym
BBRAT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 08:16   #4259
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

hello kawa ...

syn powrócił cały , co prawda lekko zaziębiony ale nic to ....

co do zegarków to ceny niektórych powalają ....różne już miałam typu DK czy D&G( kupowałam na Kanarach bo tam duzo taniej )
a obecnie posiadam marki Tissot na srebrnej bransolecie , mój ulubiony

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2012-09-22 o 08:19
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 08:29   #4260
BBRAT
Zadomowienie
 
Avatar BBRAT
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: GrĂźnberg, Hessen
Wiadomości: 1 588
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Ja mam łatwiej i taniej, bo nie znoszę i nie noszę absolutnie żadnej biżuterii, a i zegarki przestałam nosić kilka lat temu w związku z czym odpadła mi upierdliwa dziedzina życia, czasochłonna i kasochłonna, jeżdżenie, wybieranie, generalnie zajmowanie się tym tematem. Zegarek mam w komórce i na wyświetlaczu w samochodzie, genialne rozwiązanie
BBRAT jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:17.