Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-27, 16:13   #4321
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Ten sam miesiąc

ja 19 maj a Ty ?
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 16:16   #4322
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Wiiitaj w klubie.
Może też na krótką solaryjną sesję skocz?

nie wiem czy to pomoże, bo u mnie i tak jest słońce jeszcze, wczoraj sobie twarz opaliłam siedząc na przystanku bardziej to taki dołek ze względu na podłamanie pewności siebie i w ogóle..


próbne matury od 20 listopada ... żartuję, nie cieszę się
i jeszcze moja klasa jako jedyna ze szkoły dostała przywilej pisania dwa razy próbnej matury z matematyki takiego śmiechu na tą informację dawno nie słyszałam
temat wybrany, jutro składam deklarację
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 16:23   #4323
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3678958 0]
Ooo, za to to jest to co tygryski lubią najbardziej O ten odcień mi chodzi - mówię o burżujku i catrice Burżujek faktycznie nie tani, ale już catrice mnie kusi i chyba skusi

Tak, przetrawić... poukładać w głowie, o to właśnie chodzi.
Za szybko bym już chciała mieć ten plastik, za szybko bym chciała móc jeździć, w trakcie jazd ten sam schemat... za szybko bym chciała przez skrzyżowanie przejechać, za szybko jeżdżę, za szybko robię wszystko!

Nie, białą jeżdżę... [/QUOTE]

Cieszę się, że mogłam pomóc
Z tym że ja tego Catrice nie mam, więc Ci nie powiem, jak się go użytkuje...

Wiesz, ja teraz mam w głowie tylko te poprawki na uczelni, więc na rozmyślanie o jazdach już nie mam zasobów Na jazdy chodzę "z marszu" i to rano, potem wysiadam z eLki i działam dalej.

A moja eLka jest oczoebnie zielona

Śnieguś, a pokażesz nam zdjęcia po wizycie u fryzjera?

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Nefty, a czym Twoja klasa zasłużyła sobie na taki zaszczyt?

W ogóle jak słyszę "matura", to pierwsze co mi przychodzi do głowy to "Łooo... Kiedy to było?"
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 16:30   #4324
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Mmedeah88 zakręciłaś się trochę pytanie miało być do mnie
taki zaszczyt, bo.. zostaliśmy wylosowani i mają przeprowadzać badania nad wynikami naszych matur, ale ja myślę, że się zbytnio nie nabadają
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 16:31   #4325
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Tak stacjonarnie.

Mam 2 kalejdoskopy. Zielony i niebieski. Nie są tak spektakularne jak ten CC, (który jest piękny sam w sobie, a świetle zyskuje jeszcze uroku). W świetle tak, ale w cieniu są w zasadzie zszarzałe.
No niestety często holo bez słonca są po prostu brzydkie. Np te z OMG jasne to takie brzydale w sumie. Ale odrobina słońca i jest super
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 16:34   #4326
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Cieszę się, że mogłam pomóc
Z tym że ja tego Catrice nie mam, więc Ci nie powiem, jak się go użytkuje...
Pewnie jak to catrice
Mam z tej serii czekoladkę, jest poprawna, muszę dwie grube warstwy kłaść ale przeżyję. A ten granacik co pokazałaś na stronce tak niepozornie i niegranatowo wygląda. Za to swatche przejrzałam i tam już jest super. Dlatego w sklepie nie zwróciłam na niego uwagi.

O mamo skąd oni biorą te nazwy... " How I Matt Your Mother"
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 16:43   #4327
ladylocco
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 6
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Kawko, jak tam to cholerstwo na skórze?

Trufelku, a jak Twój maluszek? Nadal się odrywa, czy przyrósł już trochę?

Ladylocco, jest potencjał w Twoich pazurkach, jednakże sugerowałabym się silnie zaprzyjaźnić z pilniczkiem na jakiś czas, aż nie osiągniesz jednakowego kształtu

Zła, ubóstwiam Twoje kwadraty

A nad Zoyką się cały czas zastanawiam... Z jednej strony jest to niespotykany kolor (srebro opalizujące w świetle dziennym na ultrafioletowo i miętowo), a z drugiej strony... Coś mi ewidentnie w nim nie pasi... A za te 23 zł to ja kupię dwie miniaturki Orly... Te dylematy...
Witaj
postaram sie je wyrównać, jednak lata obgryzania zrobiły swoje. Niby jak patrze na nie od wewnętrznej strony dłoni to są równe, jednak odrastają od opuszków na różnych długościach
jak je pomaluje kolorkiem to wrzuce zdjęcia i bede czekać na oceny
Pozdrawiam serdecznie wizażanki
ladylocco jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-27, 16:46   #4328
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Dziękuję

Jejku, Kawko, co się tam u Ciebie dzieje ostatnio?
A to coś na oku swędzi, boli? Długo to już masz?
Mnie się wydaje, że to wszystko chyba jakimś jesiennym osłabieniem jest powodowane... Mi np. wczoraj zimno na ustach wylazło :kswasny:
No nie wiem właśnie. Jak przez 5 ostatnich lat nawet porządnego przeziębienia nie złapałam, to teraz coś takiego To na oku trochę piecze przy myciu/kremowaniu, ale generalnie już się zmniejsza, więc jestem dobrej myśli Współczuję:/
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;36768707]
Pokazuje wam to uczulenie,na nodze i brzuchu.W rzeczywistości wygląda to o wiele gorzej.Byłam u tego lekarza,kazał mi się zapisać do dermatologa...poniewaz podejrzewa alergie,ale na co nie wiadomo.Tylko niczym ja sie dostane do tego dermatologa,to minie pewnie ze 3 miesiące[/QUOTE]
Oj, nie wygląda to ciekawie Co do dermatologa, to w takich nagłych przypadkach, to chyba tylko prywatna wizyta wchodzi w grę...
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Oh Kawo, jak nie urok to czary Marne pocieszenie, ale ja też mam problemy z cerą ostatnio
Wyeliminowałam ewentualną przyczynę i czekam. Dobrze, ze nogi się goją
Jakiś pechowy okres chyba
Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Nie dość, że podupadłam psychicznie przez tę durną jesień to moje ciało również odmówiło mi posłuszeństwa, nie ma to jak angina rozwijająca się przez 3 godziny w szkole i nie zwolniła mnei wychowawczyni kochana.
Następna. Trzymaj się
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dzięki
Laurkę malowała Lolli oczywiście.

Na kącikach to zajady pewnie. Sudokrem pomaga (choć najlepiej to Vaghotyl).
Sudocrem na usta? Przecież on jeszcze bardziej wysusza
Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
To nie wyrok. Nadziei musi być dużo,nic tak nie działa jak pozytywne nastawienie.
Dokładnie Wiele ludzi wychodzi z tego bez szwanku, nie można się załamywać!
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3679011 8]
O mamo skąd oni biorą te nazwy... " How I Matt Your Mother" [/QUOTE]
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 17:15   #4329
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Trelle, ja swoją anginę męczyłam z 1,5 tygodnia. Tydzień antybiotyk łykałam.
Jak mi drugi raz zaczęła wracać, to na wakacjach byłam, to uznałam że głupio tak rozchorować się. Zjadłam przez dwa dni po 3 razy lody dziennie i przeszła .

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Mówią, że najgorsze co mozna zrobić to przerwa od egzaminów.

Pierwsza 20 Będzie stypendium
Na 99% będzie. Lista rankingowa jeszcze nie wisi. Już nastawiłam się że będzie, bo niby czemu ma nie być.


Wogóle chyba już "oduroczyłam" się moim kolegą. Dzisiaj do mnie napisał: "Cio słychać" Czy ja wyglądam na pokemona. Pisze się "co". Fuuu. Ogólnie zaczyna mnie czasem irytować.
Teraz w mojej okolicy będzie grał Weekend "ona tu jest i tańczy dla mnie" bracia mi spokoju nie dają żeby ich zabrać ze sobą. Na pewno na to nie pojadę. Będzie tam pewnie tyyyle ludzi. Na dodatek przywiozłam ze sobą tylko trampki.

Edytowane przez 8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Czas edycji: 2012-09-27 o 17:28
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 17:39   #4330
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Mam kumpla, który tak pisze Nie trawię tego. A ja zwracam uwagę na szczegóły i nawet szczegół może mnie zniechęcić. Także, rozumiem Cię.
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 17:41   #4331
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;36790921]Teraz w mojej okolicy będzie grał Weekend "ona tu jest i tańczy dla mnie" bracia mi spokoju nie dają żeby ich zabrać ze sobą. Na pewno na to nie pojadę. Będzie tam pewnie tyyyle ludzi. Na dodatek przywiozłam ze sobą tylko trampki.[/QUOTE]


kochana, gdzie Ty mieszkasz? u mnie dziś po mieście jeździli, reklamowali i było słychać tą piosenkę
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-27, 18:34   #4332
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
kochana, gdzie Ty mieszkasz? u mnie dziś po mieście jeździli, reklamowali i było słychać tą piosenkę
Podlasie. 60km od Białegostoku. Od poniedziałku troszkę bliżej.
Teraz to grają wszędzie. Jak to usłyszałam na weselu myślałam że padnę. Hit tego lata. Słuchać już go nie mogę. Na yt nawet angielskie komentarze są pod tym.
Przynajmniej brat pochodzi 2 dni miły w nadziei że pojedzie


Uznałam że zaopatrzę się w coś bez sls do mycia włosów. Ale chyba moja skóra głowy jest przyzwyczajona do tego sls. Zresztą ja nie myję włosów codziennie tylko co 2, 3 dni.

Mam nadzieję że mnie w poniedziałek mnie tam nie zjedzą. Ale jednak trochę dziwnie mi będzie jak na całej sali wykładowej ponad 100 osób i tylko 10 dziewczyn.
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 18:37   #4333
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Uwaga, cofamy się w czasie...

... Mamy 24 września 2012r

Agatko, z okazji Twojego pazurkowego święta Prezio życzy Ci dużo miłości, szczęścia, zdrówka i lakierów!




Chyba wiadomo dlaczego motywem przewodnim jest anioł?
Skórki jakoś dziwnie czerwone wyszły Talent plastyczny na poziomie 5-latka, ale przynajmniej jest się z czego pośmiać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Agatka.jpg (55,5 KB, 73 załadowań)
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 18:39   #4334
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;36792668]Podlasie. 60km od Białegostoku. Od poniedziałku troszkę bliżej.
Teraz to grają wszędzie. Jak to usłyszałam na weselu myślałam że padnę. Hit tego lata. Słuchać już go nie mogę. Na yt nawet angielskie komentarze są pod tym.
Przynajmniej brat pochodzi 2 dni miły w nadziei że pojedzie


Uznałam że zaopatrzę się w coś bez sls do mycia włosów. Ale chyba moja skóra głowy jest przyzwyczajona do tego sls. Zresztą ja nie myję włosów codziennie tylko co 2, 3 dni.

Mam nadzieję że mnie w poniedziałek mnie tam nie zjedzą. Ale jednak trochę dziwnie mi będzie jak na całej sali wykładowej ponad 100 osób i tylko 10 dziewczyn.[/QUOTE]


Ja to pierwszy raz słyszałam dzięki Wam. Ale do konca nie wytrwałam

Może potrzebuje czasu, żeby się ogarnąć po sls'ach

Raj
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 18:52   #4335
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Preziu, świetne są I ty mi tu nic nie mów o braku talentu
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 19:05   #4336
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Oj, bo się zarumienię Najlepsze było wybieranie największego brokatu z MiG-a
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 19:12   #4337
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Prezio, mi się skojarzyły ze Zbuntowanym Aniołem aż sobie zaczęłam nucić pod nosem super pomysł i wykonanie
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 19:33   #4338
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Przemilczmy wykonanie
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 19:35   #4339
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
To nie wyrok. Nadziei musi być dużo,nic tak nie działa jak pozytywne nastawienie.
Trzymamy się Pogadałam z nią, powiedziałam o twojej mamie, więc trochę jej się humor poprawił.
Jednak strasznie się boi operacji, bo ona na dużą ilość leków jest uczulona, a już kiedyś jej lekarze na pogotowiu dali penicylinę. Chyba nie muszę mówić, że musieli antyhistaminę dorzucić.

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Cieszę się, że miło spędziłaś ten czas
Nawet lepiej, niż miło
Mam absolutnie niezachwianą nadzieję, że wrócimy do siebie

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
to milutko!
a czytałam dalej jeszcze o mamie.. i Tobie i jej zdrówka życze oby nic poważnego!
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Byłaś już na tej wizycie?
Rudzia, a z mamą będzie dobrze, nie zamartwiaj się
(...)
Tylko że Ruda nieco zmarnowała mój popcorn, bo ja się tu dłuuugiej opowieści spodziewałam, a dostałam tylko kilka zdań. Bu
Byłam, byłam. Bolało, bo było jajeczkowanie z tego jajnika, na którym mam torbiel i to dlatego.

No przepraszam, ale sama tak się z tego cieszę, że aż podskakuję, więc ciężko mi się pisze, bo mi laptop z kolan spieprza

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Agatko, z okazji Twojego pazurkowego święta Prezio życzy Ci dużo miłości, szczęścia, zdrówka i lakierów!


Wigiiiiiilia, przystrojony biało stół...
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-27, 19:37   #4340
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Ja już trzeci dzień... Musiałabym przysiąść, skrócić je, nadać kształt i dopiero malować, a trochę mi czasu szkoda.
jak masz co robić, to daruj sobie, odżywka i lecisz dalej.
ja może za chwilę się zabiorę za malu malu, żeby sie nie uczyć


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3678958 0]
Nie, białą jeżdżę...
Ale fakt, po ósmej wczoraj mnoóóstwo eLek się kręciło po mieście [/QUOTE]

jechałam 10 minut ale faktycznie, dużo ich było


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3679011 8]
O mamo skąd oni biorą te nazwy... " How I Matt Your Mother" [/QUOTE]




[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;36790921]Trelle, ja swoją anginę męczyłam z 1,5 tygodnia. Tydzień antybiotyk łykałam.
Jak mi drugi raz zaczęła wracać, to na wakacjach byłam, to uznałam że głupio tak rozchorować się. Zjadłam przez dwa dni po 3 razy lody dziennie i przeszła .
[/quote]

zaczęłyście o anginach, mnie męczy ,,coś'' kolejny dzień - stan podgorączkowy, gorączka, gardło, i tak w kółko i na zmianę, teraz patrzę w gardło, pomijam fakt że czerwone (mam chyba 2 lata niewyleczone gardło. raz brałam antybiotyk mocny może 3 tyg spokoju i od nowa..), ale zauważyłam też małą białą plamkę, jakby zmiany ropne...
a już z anginami miałam takie przeboje, że pożal się boże, żołądek zjedzony antybiotykami, zastrzyki i angina co miesiąc... oby to nie to. jak jutro nadal to będzie wybiorę się chyba do lekarza.

Cytat:
[COLOR=White]Wogóle chyba już "oduroczyłam" się moim kolegą. Dzisiaj do mnie napisał: "Cio słychać" Czy ja wyglądam na pokemona. Pisze się "co". Fuuu. Ogólnie zaczyna mnie czasem irytować.
oooj, wybacz mu, może literówka?


Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Uwaga, cofamy się w czasie...

... Mamy 24 września 2012r

Agatko, z okazji Twojego pazurkowego święta Prezio życzy Ci dużo miłości, szczęścia, zdrówka i lakierów!


Chyba wiadomo dlaczego motywem przewodnim jest anioł?
Skórki jakoś dziwnie czerwone wyszły Talent plastyczny na poziomie 5-latka, ale przynajmniej jest się z czego pośmiać
są meeeeeeeeeeeeeeega *_*
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 19:54   #4341
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Wyszłam z przyjaciółmi się wczoraj odmóżdżyć trochę i czuje się teraz jakby ktoś mi kamień do głowy przywiązał
Ratunkuuu
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 19:55   #4342
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Trzymamy się Pogadałam z nią, powiedziałam o twojej mamie, więc trochę jej się humor poprawił.
Jednak strasznie się boi operacji, bo ona na dużą ilość leków jest uczulona, a już kiedyś jej lekarze na pogotowiu dali penicylinę. Chyba nie muszę mówić, że musieli antyhistaminę dorzucić.


Wigiiiiiilia, przystrojony biało stół...
Dużo zdrówka dla Ciebie Rudzia i Twojej mamy.

Nie cofajmy się, aż tak daleko Za świętami nie przepadam już tak jak dawniej.

Ale zaraz... skoro mamy dziś 24 września... Rudzia najlepszego!
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 19:56   #4343
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Uwaga, cofamy się w czasie...

... Mamy 24 września 2012r

Agatko, z okazji Twojego pazurkowego święta Prezio życzy Ci dużo miłości, szczęścia, zdrówka i lakierów!




Chyba wiadomo dlaczego motywem przewodnim jest anioł?
Skórki jakoś dziwnie czerwone wyszły Talent plastyczny na poziomie 5-latka, ale przynajmniej jest się z czego pośmiać
Jakie śmianie, dziewczyno!
Słodkie, do rany przyłóż I perfekt kwadraciki

Kupiłam sobie uroczy mały lakier, nawet już nim pomalowałam, ale kolor (na zdjęciach które zrobiłam) w ogóle nie oddany i żadnego uroku tam nie widać

I ponarzekam: od kilku dni próbuję przetrawić plan zajęć i nie mogę! Na dzień dobry w poniedziałek zajęcia od 8 do 19 z zabójczymi okienkami, a biorąc pod uwagę to, że muszę wyjechać z domu przed siódmą, a wrócę pewnie po dwudziestej... szlag mnie trafia i niemoc czuję Inne dni niewiele lepsze i zajęcia w piątek (jako jedna z czterech osób na roku - niemiecki, którego, oczywiście, nie można upchnąć gdzie indziej). Buu!

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Wyszłam z przyjaciółmi się wczoraj odmóżdżyć trochę i czuje się teraz jakby ktoś mi kamień do głowy przywiązał
Ratunkuuu
To niezłe odmóżdżanie, skoro do tej pory cię trzyma
__________________

Edytowane przez vivinn
Czas edycji: 2012-09-27 o 19:57
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 19:57   #4344
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Wyszłam z przyjaciółmi się wczoraj odmóżdżyć trochę i czuje się teraz jakby ktoś mi kamień do głowy przywiązał
Ratunkuuu
Trza było tyle coli pić?
Ahh ta młodość Niestety to już za mną
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 20:01   #4345
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Dużo zdrówka dla Ciebie Rudzia i Twojej mamy.

Nie cofajmy się, aż tak daleko Za świętami nie przepadam już tak jak dawniej.

Ale zaraz... skoro mamy dziś 24 września... Rudzia najlepszego!
Dzięki, Preziu

No dooobra

Ooo, dziękuję. Urodzinowe paczki z jedzeniem przyjmuję na stary adres wrocławski
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 20:06   #4346
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Dokładnie Odpalam Queen i nie istnieję dla świata
one year of love też bardzo lubię.
Queen Uwielbiam. Mimo, że za mocno nie wgłębiałam się w ich repertuar, to głos Freddiego i ta muzyka są po prostu wspaniałe.
Śliczne pazurki
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 20:12   #4347
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość


To niezłe odmóżdżanie, skoro do tej pory cię trzyma
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Trza było tyle coli pić?
Ahh ta młodość Niestety to już za mną
Właśnie zapomniałam, że nie jestem ostatnio w najlepszej formie...
A przez tę chorobę trzyma jak w termosie
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 20:41   #4348
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Szukałam, szukałam i znalazłam
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 20:57   #4349
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
[CENTER]Agatko, z okazji Twojego pazurkowego święta Prezio życzy Ci dużo miłości, szczęścia, zdrówka i lakierów!
Prezio, jak Ty zrobisz pazurki do nie ma wuja! One są zawsze takie... kochane i chwytające za serce
A to nie jest konkurs na perfekcyjny manicure. Ewentualne niedociągnięcia dodają pracy uroku i pokazują, jakich starań dołożyłyśmy, żeby stworzyć dla kogoś mani

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Trzymamy się Pogadałam z nią, powiedziałam o twojej mamie, więc trochę jej się humor poprawił.
Jednak strasznie się boi operacji, bo ona na dużą ilość leków jest uczulona, a już kiedyś jej lekarze na pogotowiu dali penicylinę. Chyba nie muszę mówić, że musieli antyhistaminę dorzucić.

Byłam, byłam. Bolało, bo było jajeczkowanie z tego jajnika, na którym mam torbiel i to dlatego.

No przepraszam, ale sama tak się z tego cieszę, że aż podskakuję, więc ciężko mi się pisze, bo mi laptop z kolan spieprza
Trzymam kciuki za Twoją mamę. Tylko nie pozwól jej czytać np. w necie o tej chorobie!


A co z tą torbielą? Ma tak sobie być?

W swej wspaniałomyślności postanowilam Ci wybaczyć

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
jak masz co robić, to daruj sobie, odżywka i lecisz dalej.
Ja nie lubię malować nawet odżywką po niezrobionych paznokciach

A co Ci się dzieje z tym gardłem już od tak długiego czasu?

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Wyszłam z przyjaciółmi się wczoraj odmóżdżyć trochę i czuje się teraz jakby ktoś mi kamień do głowy przywiązał
Ratunkuuu
Ojj... A chociaż dobre było to odmóżdżenie?

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
I ponarzekam: od kilku dni próbuję przetrawić plan zajęć i nie mogę! Na dzień dobry w poniedziałek zajęcia od 8 do 19 z zabójczymi okienkami, a biorąc pod uwagę to, że muszę wyjechać z domu przed siódmą, a wrócę pewnie po dwudziestej... szlag mnie trafia i niemoc czuję Inne dni niewiele lepsze i zajęcia w piątek (jako jedna z czterech osób na roku - niemiecki, którego, oczywiście, nie można upchnąć gdzie indziej). Buu!
Ojej... Współczuję Ci, bo ja w ciągu pięciu lat edukacji prawie w każdym semestrze byłam raczona takimi idiotycznymi planami
A może się okaże, że nie na wszystkich zajęciach jest obowiązkowa obecność? Może coś będziesz mogła sobie przełożyć na inny dzień?

Prezio, a ten Revlon jest do kupienia?
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik

Edytowane przez Mmedeah88
Czas edycji: 2012-09-27 o 20:59
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 21:04   #4350
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Prezio, jak Ty zrobisz pazurki do nie ma wuja! One są zawsze takie... kochane i chwytające za serce
A to nie jest konkurs na perfekcyjny manicure. Ewentualne niedociągnięcia dodają pracy uroku i pokazują, jakich starań dołożyłyśmy, żeby stworzyć dla kogoś mani

Prezio, a ten Revlon jest do kupienia?
Bo ja cała jestem kochana i chwytająca za serce

Jest, jest
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:31.