Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-15, 09:17   #301
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
A ja myślę, że by było stać Oststnio na Allegro kupiłam peeling Pukka za 25zł, a krem do rąk dr.Hauschka za 15 (krótka data przydatności), tusz dr.Hauschka za 28zł. Większość moich nabytków kupuję właśnie na promocjach.
To nadal jest drogo dla wielu. Niestety, często niedozowolone substancje sprawiają, że produkt jest o wiele tańszy. Ty podałaś przykład, więc ja też podam, żeby nie być gołosłowną: np marka Bingo Spa, albo Paloma body Spa. Taniej już się chyba nie da, a składy są przyzwoite. Przecietny student na mydło za 10 zł nie może sobie pozwolić, dlatego może kupić tańszą barwę czy alterrę ale niestety z "dodatkami".

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Trochę z opóżnieniem, ale jestem
Brawa za nowe nabytki dla wszystkich
Idę nadrabiać wątek
Witaj Beeets

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-02-15 o 09:22
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 09:23   #302
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

już upatrzyłam sobie pomadkę Living Nature w promocyjnej cenie za 45 zł i dumam nad kolorem
http://www.minejo.home.pl/pl/p/LIVIN...ki-Szminki/223
nadrabiasz zaległości
a co kupiłaś jak Cie tu nie było? Jak Cię znam to pewnie wynalzłas jakie cuda w tkmaxxx
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 09:26   #303
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Pytanko od nałogowej czytaczki i wielbicielki wątku
Wiem, że polecacie odżywkę Dr Organic z miodem manuka; czy macie jakieś doświadczenia z ich szamponami?
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 09:27   #304
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
tez uważam, że nie mozna demonizować cen kosmetyków naturalnych.
takie podejście jest mocno nieaktualne i zniechęca wiele osób do ich stosowania - całkiem bez powodu, bo ich cena jest porównywalna z drogeryjnymi. Z nienaturalnych mozna kupic krem nivea za kilkanascie zł oraz chanel za kilkaset - tak samo jest z naturalnymi jest niższa, średnia i wyższa półka kosmetyków naturalnych, kazdy znajdzie cos pasującego do jego portfela
BD, alterra, alverde, hydrolaty, oleje, ekstrakty roślinne, mydła tuli i LF, znaczna część rosyjskich, proste samoróbki i wiele, wiele innych przykładów można podać jako niedrogie a dobre składowo i chwalone kosmetyki.
Bo wcale nie chodzi i nie chodziło o to, żeby od razu miały certyfikaty, ale zeby przynajmniej w tej dopuszczanej przez nas 5% ilości nie miały najgorszych świństw.

:
nic dodać,nic ująć

ja też mam kilka kosmetyków nie nadających się kompletnie na ten wątek,ale to "tylko"kolorówka-nie jestem w stanie oprzeć się niektórym markom i koniec
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 09:40   #305
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Pytanko od nałogowej czytaczki i wielbicielki wątku
Wiem, że polecacie odżywkę Dr Organic z miodem manuka; czy macie jakieś doświadczenia z ich szamponami?
tak
miałam szampon z granatem a teraz od Gayenki () z wit. E.
Dla mnie są trochę za ciężkie, ale jeśli nie masz dużych skłonności do przetłuszczania tych swoich pięknych, długich włosów to warte są wypróbowania.
Z witE jakby lepiej się spisywał - dobrze oczyszcza. Te szampony są trochę tępawe w użyciu, taki defekt większości naturalnych niestety.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 09:42   #306
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
nadrabiasz zaległości
a co kupiłaś jak Cie tu nie było? Jak Cię znam to pewnie wynalzłas jakie cuda w tkmaxxx
nic nie kupiłam, poważnie
Ale widziałam w tk maxx cienie do oczu Organic Wear, 3 cienie za 19 zł, ale niestety odcienie brązów, a ja nie użymam brązów


korah,
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 09:45   #307
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
nic nie kupiłam, poważnie
Ale widziałam w tk maxx cienie do oczu Organic Wear, 3 cienie za 19 zł, ale niestety odcienie brązów, a ja nie użymam brązów
a to mnie zaskoczzyłaś
ja nie używam do ust nic poza pomadką ochronną ( i to tez dopiero od tej zimy ) więc nie będę sie wymadrzać i doradzać w temacie dla mnie obcym w kazdym razie wygladają świetnie!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-15, 09:46   #308
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
tak
miałam szampon z granatem a teraz od Gayenki () z wit. E.
Dla mnie są trochę za ciężkie, ale jeśli nie masz dużych skłonności do przetłuszczania tych swoich pięknych, długich włosów to warte są wypróbowania.
Z witE jakby lepiej się spisywał - dobrze oczyszcza. Te szampony są trochę tępawe w użyciu, taki defekt większości naturalnych niestety.
No właśnie różnie z nimi bywa, kapryszą Lubią mieć focha i czasem łatwo je obciążyć.
Zamówiłabym na Kalinie coś (kończę NS do tłustych, chciałabym w sumie nawilżający), ale sama nie chcę, bo znów dorzucę parę "zapasów"

Dziękuję za odpowiedź
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 10:02   #309
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Hej Witam po walentynkach Dziś ponoć światowy dzień singla, więc hurtem wszystkim życzę wszystkiego dobrego

Dziś znalazłam w necie nową (???) linię madara time miracle.
Albo może to nic nowego, tylko ja żem jest jakas niedoinformowana????
Bardzo mi się podoba, bo kremy nie są na wodzie robione
Miał któras może???
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 10:08   #310
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Hej Witam po walentynkach Dziś ponoć światowy dzień singla, więc hurtem wszystkim życzę wszystkiego dobrego

Dziś znalazłam w necie nową (???) linię madara time miracle.
Albo może to nic nowego, tylko ja żem jest jakas niedoinformowana????
Bardzo mi się podoba, bo kremy nie są na wodzie robione
Miał któras może???
ale jestem bardzo zainteresowana! Idę szukać.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 10:26   #311
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Uff

Nie mogę otworzyć linku
Oj faktycznie krzaczki są Chodzi o tą emulsję KLIK. Mam ją w Grouponie za 39zł, lub przy zakupie 3 sztuk za 33zł i się zastanawiam czy ktoś ją miał?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-15, 10:39   #312
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Hej Witam po walentynkach Dziś ponoć światowy dzień singla, więc hurtem wszystkim życzę wszystkiego dobrego

Dziś znalazłam w necie nową (???) linię madara time miracle.
Albo może to nic nowego, tylko ja żem jest jakas niedoinformowana????
Bardzo mi się podoba, bo kremy nie są na wodzie robione
Miał któras może???
Naprawdę dziś dzień singla? Moje święto, ale nie żebym propagowała to jako styl życia

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Oj faktycznie krzaczki są Chodzi o tą emulsję KLIK. Mam ją w Grouponie za 39zł, lub przy zakupie 3 sztuk za 33zł i się zastanawiam czy ktoś ją miał?
Niestety nigdzie nie ma składu INCI, wyszczególnione tylko kilka składników. Jest to coś na Helfy, ale też nie podają INCI. :conf used:
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 10:40   #313
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Niestety nigdzie nie ma składu INCI, wyszczególnione tylko kilka składników. Jest to coś na Helfy, ale też nie podają INCI. :conf used:
Ciekawe do kogo możnaby napisać, żeby dowiedzieć się jaki jest skład
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 10:47   #314
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Naprawdę dziś dzień singla? Moje święto, ale nie żebym propagowała to jako styl życia
tak czyt
ałam (rano na fejsie ale nawet jeśli nie - to buziaczki do wszystkich singli

Dostałam jakies kody zniżkowe na EcoSpa (przy zakupie określonych produktów typu oleje z Ameryki Południowej może ktoś potrzebuje???
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 11:38   #315
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

fajnie wyszła ta rozmowa o piankach i lakierach
piszecie, że delikatne...myślicie, że ma szanse jakkolwiek sprawdzić sie na krótkich włosach czy sobie odpuścić i kupić chemie ?

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość

A ja z okazji walentynek prezenta se sprawiłam Jako że TŻ w trasie i walentynki mam samotne, sprawiłam sobie troszkę przyjemności...
1. Woda różana Dabur - pachnie cuuuuuudnie
2. Serum Babuszkowe -35 lat - bardzo mi się spodobało po zużyciu próbki
3. Olej z uczepu trójlistkowego - to chyba będzie moje odkrycie roku Niepozorna butelka, śliczny zielony kolor, zapach neutralny - jak oliwa. Super do demakijażu, a zastosowany na hydrolat daje uczucie baaaardzo gładkiej skóry. Dodatkowo ma zapobiegać niedoskonałościom. Zobaczymy, ale jestem pozytywnie nastawiona
4. Połowa mydła dziegciowego (drugie pół koleżanka wzięła) - nie odważyłam się go jeszcze użyć. Smród masakryczny!
5. Zielsko jakieś kupiłam na odtrucie organizmu.
jadzia ładne zakupki
ostropest chroni miąższ wątroby i nerek przed toksynami - też go jem

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
olej aktualnie mam tylko lopianowy z chilii wiec nie wiem czy to dobry pomysl pieczenie trwa kolo 15 min i pozniej mija wiec to chyba normalny objaw dzialania rzepy Bede obserwowac skalp i ewentualnie dzialac z jakimis odzywkami
tutaj przeczytałam, że szczypanie jest ponoć normalne, nawilżanie pomiędzy rzepą to dobry pomysł
http://www.blondhaircare.com/2012/10...nej-rzepy.html

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Jadzia_jadzia piękności kupiłaś

Dziewczyny cóż za dyskusja! Zgadzam się z Wami i popieram - świadomie zrezygnowałyśmy z pewnych składników kosmetyków. Choć przyznam, że mam dwa nienaturalne kosmetyki o brzydkim składzie: paletka Naked2 i podkład Yves Rocher Pure. Tego drugiego praktycznie już nie używam. Więcej grzeszków raczej nie mam

Nie zgodzę się jedynie co do ceny kosmetyków naturalnych - nie zawsze musi być wysoka. Nawet Pukka organizuje piękne promocje, poza tym można poszukać ich na niższych półkach. Jest jeszcze opcja domowej roboty kosmetyków i nie piszę tu o półproduktach. Cukrowy peeling składa się ze składników, które znajdziecie w szafce w kuchni, a dobra oliwa z oliwek jest wspaniłym kosmetykiem sama w sobie

edit. Zapomniałam napisać o najnowszej nowości LilyLolo - Primer O nowościach dr.Hauschka do makijażu pisałam już w Koszyczku - bedzie udoskonalona wersja tuszu pogrubiającego

Oj chciałabym teraz móc szybko wyjechać za granicę na zakupy!
jak byś jakąś widziała to proszę daj znać, chciałabym kupić ich serum rozświetlające

zrobiłam drugie podejście do ocm...pierwsze próby z gorącą szmatką nie podobały mi się...od tygodnia używam z parówką...jest gorzej - mam więcej pryszczy, ale jeszcze sie trochę pomęczę

otworzyłam dziś żel z organic people, taki
http://www.onsol.com.ua/en/1017-firming-facial-gel.html
bardzo fajnie się zapowiada , zobaczymy czy ta gliceryna mnie nie skrzywdzi

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2013-02-15 o 11:40
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 12:30   #316
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Na pewno minerałoholiczki chociaż testowały puder matujący ten bezbarwny Lily Lolo. Co myślicie, jak spisuje się na tle innych tego typu Przyznam, że jestem w lekkim szoku, bo to pierwszy minerałek, który nie uczulił i nie podrażnił mi oczu i bardzo ładnie zmatowił cerę. Pewnie dlatego, że głównym składnikiem jest kaolin, a nie np mica i TD. Podoba mi się

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
zrobiłam drugie podejście do ocm...pierwsze próby z gorącą szmatką nie podobały mi się...od tygodnia używam z parówką...jest gorzej - mam więcej pryszczy, ale jeszcze sie trochę pomęczę

otworzyłam dziś żel z organic people, taki
http://www.onsol.com.ua/en/1017-firming-facial-gel.html
bardzo fajnie się zapowiada , zobaczymy czy ta gliceryna mnie nie skrzywdzi
Być może cera się oczyszcza i przyzwyczaja na razie po OCM, stąd pogorszenie, ale to jest to bardziej optymistyczne przypuszczenie. Czekam na dalsze wieści

Co do tego żelu, to fajny skład, jest nadzieja

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-02-15 o 12:33
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 12:51   #317
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
fajnie wyszła ta rozmowa o piankach i lakierach
piszecie, że delikatne...myślicie, że ma szanse jakkolwiek sprawdzić sie na krótkich włosach czy sobie odpuścić i kupić chemie ?

...
jak byś jakąś widziała to proszę daj znać, chciałabym kupić ich serum rozświetlające

zrobiłam drugie podejście do ocm...pierwsze próby z gorącą szmatką nie podobały mi się...od tygodnia używam z parówką...jest gorzej - mam więcej pryszczy, ale jeszcze sie trochę pomęczę
...
Moja mama ma krótkie włosy i podobał jej się lakier Alverde. Też go próbowałam, ale nie mam w tej dziedzinie kompletnie doświadczenia - nie układam włosów

Na pewno dam znać, jak będzie coś ciekawego. Radzę też polowac na Allegro i Feelunique. Czasami to kwestia godziny.

Co do OCM ja porzuciłam tą metodę z dwóch powodów. Pierwszy to moja tendencja do omdleń, o której pisałam na wątku plotkowym. Stanie nad miską z gorącą wodą lub z goracym recznikiem na twarzy w dodatku będąc w ciąży to trochę zbyt wiele jak na mnie. Po drugie metoda wymaga czasu, a przyznaję wieczorem jestem okropnie zmęczona. Może po urodzeniu Mikrusia

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Na pewno minerałoholiczki chociaż testowały puder matujący ten bezbarwny Lily Lolo. Co myślicie, jak spisuje się na tle innych tego typu Przyznam, że jestem w lekkim szoku, bo to pierwszy minerałek, który nie uczulił i nie podrażnił mi oczu i bardzo ładnie zmatowił cerę. Pewnie dlatego, że głównym składnikiem jest kaolin, a nie np mica i TD. Podoba mi się
...
Miałam go (chyba nawet jeszcze troszkę mam) i rzeczywiście jest bardzo fajny i łagodny. Wolę jednak ten hauschkowy. Jest go bardzo dużo, a spisuje się bardzo dobrze. Wiesz, ale tak naprawdę moje zdanie jest nieważne najważniejsze żeby puder Tobie służył i super, że służy

Ps a piszesz o tym matte, czy silk?
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2013-02-15 o 12:56
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 13:16   #318
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Co do OCM ja porzuciłam tą metodę z dwóch powodów. Pierwszy to moja tendencja do omdleń, o której pisałam na wątku plotkowym. Stanie nad miską z gorącą wodą lub z goracym recznikiem na twarzy w dodatku będąc w ciąży to trochę zbyt wiele jak na mnie. Po drugie metoda wymaga czasu, a przyznaję wieczorem jestem okropnie zmęczona. Może po urodzeniu Mikrusia

Miałam go (chyba nawet jeszcze troszkę mam) i rzeczywiście jest bardzo fajny i łagodny. Wolę jednak ten hauschkowy. Jest go bardzo dużo, a spisuje się bardzo dobrze. Wiesz, ale tak naprawdę moje zdanie jest nieważne najważniejsze żeby puder Tobie służył i super, że służy

Ps a piszesz o tym matte, czy silk?
Tak ten Matte Dostałam próbkę przy zakupach bdellium. A Ty mówisz o tym jedwabnym Hauschki tak? Wasze zdanie zawsze się dla mnie liczy, jak niczyje inne szczerze mówiąc w tej kwestii

Co do omdleń, sauny w łazience, mam dokładnie to samo, chociaż zauważyłam, że z wiekiem coraz rzadziej. Ale czytałam Twoją wypowiedź na tamtym wątku i tak jakbyś o mnie pisała, też mi się zdarzyło zemdleć w autobusie i w kościele, byłam wtedy dzieckiem. Teraz w sumie nie zdarza się już to, ale i tak kąpiel w wannie przyprawia mnie czasem o osłabienie, muszę otwierać drzwi, chłodzić się, pomimo, że wcale nie mam gorącej wody. tak jakby mi tlenu brakowało A w ciaży to już w ogóle trzeba bardzo uważać, mnie było slabo nawet w kuchni nad garnkiem z gotującą się zupą, zaraz okno otwierałam. Tak to już jest

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-02-15 o 13:26
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 13:52   #319
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
a nie mowilam mnie tez smierdoli mokrym psem dzis kolejna aplikacja magicznego soku z czarnej rzepy i mozg mi paruje nie wiem czy skora juz podrazniona i wysuszona po 2 aplikacjach ale ostro grzeje w czerep nie wiem jak czesto powinno sie stosowac taka wcierke, ale ja chyba bede stosowac ja co drugi dzien Zastanawiam sie czym ewentualnie moglabym nawilzyc skalp pomiedzy stosowaniem wcierki, macie jakis pomysl??
Wymerdaj coś z sokiem z aloesu i pantenolem, powinno pomóc. albo nakładaj rzepę na olej, wtedy też zadziała ale delikatniej.
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Na pewno minerałoholiczki chociaż testowały puder matujący ten bezbarwny Lily Lolo. Co myślicie, jak spisuje się na tle innych tego typu Przyznam, że jestem w lekkim szoku, bo to pierwszy minerałek, który nie uczulił i nie podrażnił mi oczu i bardzo ładnie zmatowił cerę. Pewnie dlatego, że głównym składnikiem jest kaolin, a nie np mica i TD. Podoba mi się
O, ja też jestem ciekawa opinii bo chciałabym na wiosnę taki puder utrwalający albo z LL albo ten primer chwalony z kolorówki. Może taniej wypróbować najpierw kolorówkę.. sama nie wiem.

Kupiłam dziś bez problemów wodę do iniekcji, młoda fajna farmaceutka i malutką wodę Avene na spróbowanie, chciałam Uriage ale była tylko duża a nie wiem jeszcze czy wody termalne są warte zachodu. Wy używacie?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-15, 14:05   #320
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Aloes.
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Jadzia
całe szczęścia ja w spożywczych nie mam takich stoisk


wiesz, ja za alterrą równiez nie przepadam odżywka z granatem fajna ale chyba nic innego mi nie pasowało.


dior to to nie jest


Effcia może aloes? Albo tonik do włosów?
Myslę, że powinnas rozcieńczać ten sok zanim sobie jakąś poważniejszą krzywdę zrobisz
Dzieki za pomysl gdzies tam w zakamarkach mam zel aloesowy wiec nim bede sie ratowac

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
fajnie wyszła ta rozmowa o piankach i lakierach
piszecie, że delikatne...myślicie, że ma szanse jakkolwiek sprawdzić sie na krótkich włosach czy sobie odpuścić i kupić chemie ?


jadzia ładne zakupki
ostropest chroni miąższ wątroby i nerek przed toksynami - też go jem


tutaj przeczytałam, że szczypanie jest ponoć normalne, nawilżanie pomiędzy rzepą to dobry pomysł
http://www.blondhaircare.com/2012/10...nej-rzepy.html

Dzieki za info
Dziewczyny ktore zamawialy na lawendowej szafie - jak tam realizacja waszych zamowien? bo moje zamowienie strasznie mozolnie idzie pomimo wysalnia potwierdzenia zaplaty od razu
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Wymerdaj coś z sokiem z aloesu i pantenolem, powinno pomóc. albo nakładaj rzepę na olej, wtedy też zadziała ale delikatniej.
oj nie wiem czy to dobry pomysl bo aktualnie posiadam tylko olej lopianowy z chili

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2013-02-15 o 14:11
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 14:16   #321
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś bez problemów wodę do iniekcji, młoda fajna farmaceutka i malutką wodę Avene na spróbowanie, chciałam Uriage ale była tylko duża a nie wiem jeszcze czy wody termalne są warte zachodu. Wy używacie?
Woda termalna jest o tyle fajna, że rozpyla bardzo drobną mgiełkę (chociaż zależy która, bo np. LRP wali kroplami). Używałam ich do utrwalenia makijażu. Ale od roku nie kupuję, bo przestawiłam się na hydrolaty, którymi zwilżam wacik i delikatnie stempluję umalowaną twarz. Ktoś na wizażu polecił ten patent i faktycznie lepiej utrwala, a jednocześnie zbiera nadmiar tapety, jeśli się przesadziło.

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
O, ja też jestem ciekawa opinii bo chciałabym na wiosnę taki puder utrwalający albo z LL albo ten primer chwalony z kolorówki. Może taniej wypróbować najpierw kolorówkę.. sama nie wiem.
Moja siostra ma ten puder LL. Muszę ją spytać, jak go ocenia.

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Dziewczyny ktore zamawialy na lawendowej szafie - jak tam realizacja waszych zamowien? bo moje zamowienie strasznie mozolnie idzie pomimo wysalnia potwierdzenia zaplaty od razu
U mnie było małe zamieszanie, jak zwykle. Tzn. z mojej winy, bo łączyłam zamówienia i w jednym coś zmieniałam. Ale wszystko ładnie poprawili i już dzisiaj wysłali.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 14:24   #322
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Meya mam termalke z LPR,zmienili dozownik (kiedys tak jak piszesz był tragiczny), nie było avene w aptece i kupiłam LPR bo farmaceutka zapewniła ze dozownik jest ok i faktycznie rozpyla lepiej niz avene

gratuluje pieknych zakupów

Justyna piękne włosy
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 14:34   #323
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość

oj nie wiem czy to dobry pomysl bo aktualnie posiadam tylko olej lopianowy z chili
oj to lepiej nie, bo głowa Ci wybuchnie
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Woda termalna jest o tyle fajna, że rozpyla bardzo drobną mgiełkę (chociaż zależy która, bo np. LRP wali kroplami). Używałam ich do utrwalenia makijażu. Ale od roku nie kupuję, bo przestawiłam się na hydrolaty, którymi zwilżam wacik i delikatnie stempluję umalowaną twarz. Ktoś na wizażu polecił ten patent i faktycznie lepiej utrwala, a jednocześnie zbiera nadmiar tapety, jeśli się przesadziło.
wypróbuję ten patent kiedyś tak robiłam, jak jeszcze sama mieszałam sobie minerałki, ale ciemniały. LL nie powinno Przede wszystkim potrzebuje czegoś w sprayu do glinek, bo szybciutko mi wysychają. A teraz leci do mnie czarna i anapska z kaliny
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Meya mam termalke z LPR,zmienili dozownik (kiedys tak jak piszesz był tragiczny), nie było avene w aptece i kupiłam LPR bo farmaceutka zapewniła ze dozownik jest ok i faktycznie rozpyla lepiej niz avene

gratuluje pieknych zakupów

Justyna piękne włosy
dziękuję, z dnia na dzień coraz bardziej je akceptuję
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 14:47   #324
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

prośba o szybką poradę - ktoś miał ten krem???
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 14:50   #325
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
prośba o szybką poradę - ktoś miał ten krem???
moja mama go ma albo miała,ale w tej chwili Ci nic konkretnego nie mogę napisać,bo mama jest nie pod telefonem
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 15:00   #326
PiegiNaNosie
Wtajemniczenie
 
Avatar PiegiNaNosie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 055
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Uśmiałam się przed chwilą ,znalazłam kremy z filtrem w pewnym sklepie eko w dziwnie niskiej cenie 8.60zł i drugi taki sam za 17,30 ,myślę sobie podejrzane zapytałam o datę,i dostałam odpowiedź na maila że kremy są ważne do 28.02.2013 ;o więc jak ktoś się nabierze i nie wypyta wcześniej w swoim zakresie to niestety nie nacieszy się z zakupów
------------------------------------------------------------------------
A z dobrych wieści,doszło mi dziś zamówienie z bioarp ,jutro będę testować

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
prośba o szybką poradę - ktoś miał ten krem???

ja miałam ale dawnooo,chyba był dosyć gęsty i zostawiał matową powłokę,na twarzy nic m po nim nie wyskakiwało,nawilżał tak sobie średnio.
__________________
PiegiNaNosie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 15:12   #327
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
moja mama go ma albo miała,ale w tej chwili Ci nic konkretnego nie mogę napisać,bo mama jest nie pod telefonem
No dzięki, to się nazywa szybka reakcja

A w ogóle ktoś coś miał z tej firmy???
Warto spróbować? (p.s. krem nie ma być dla starego suchonika czyli dla mnie

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Napisane przez PiegiNaNosie Pokaż wiadomość


ja miałam ale dawnooo,chyba był dosyć gęsty i zostawiał matową powłokę,na twarzy nic m po nim nie wyskakiwało,nawilżał tak sobie średnio.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 15:13   #328
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Meya mam termalke z LPR,zmienili dozownik (kiedys tak jak piszesz był tragiczny), nie było avene w aptece i kupiłam LPR bo farmaceutka zapewniła ze dozownik jest ok i faktycznie rozpyla lepiej niz avene
O, to nie wiedziałam.

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
wypróbuję ten patent kiedyś tak robiłam, jak jeszcze sama mieszałam sobie minerałki, ale c iemniały. LL nie powinno Przede wszystkim potrzebuje czegoś w sprayu do glinek, bo szybciutko mi wysychają. A teraz leci do mnie czarna i anapska z kaliny
Do zwilżania glinek zawsze było mi żal hydrolatu czy termalki, więc spryskuję twarz wodą mineralną przelaną do butelki ze sprayowym dozownikiem.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2013-02-15 o 15:14
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 15:14   #329
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
No dzięki, to się nazywa szybka reakcja

A w ogóle ktoś coś miał z tej firmy???
Warto spróbować? (p.s. krem nie ma być dla starego suchonika czyli dla mnie

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

http://www.naturnika.pl/pl/p/Absolut...azu-150-ml/654

ja miałam to i okropnie go wspominamTo taki wodny olej do zmywania i nie dałam rady go zużyć-oddałam.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 15:16   #330
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

moja kolorowka oprocz minerakowych podkladow jest cala nienaturalna

Lauress w koncu przywrocil tania wysylke
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:08.