Ile kosztowały Wasze sukienki ślubne? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-20, 09:26   #151
munio
Raczkowanie
 
Avatar munio
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 490
Dot.: ile kosztowaly wasze sukienki slubne ?

Cześć dziewczyny!!! ja w sobote byłam pierwszy raz mierzyć suknie!!! wchodziłam do salonu z przeświadczeniem że kupie białą jednoczęściową niestety w białych sukniach wyglądam jak biała beza (taką mam karnacje) a w jenoczęsciowych .... myśle że trzeba mieć do takiej sukni niezła figurke przymierzałam wiele fasonów kolorów.... ostatecznie spodobała mi sie ta która przymierzałam jako pierwsza gdyby była na mnie dobra z manekina miałabym 25% rabatu ale niestety mam troche inna figurke!!! wpłacilam zaliczke a ostatecznie bedzie kosztowała 2100 zł ( pierwotna cena 2550 zł). Na zdjeciu nie ma welonu który bede miała napewno ( a który moim zdaniem dodaje duzo uroku!!!) no i bolerko z tego materiału co sukienka bo ślub jest 29 wrzesnia , moze byc chlodno. I jak sie podoba???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled-TrueColor-02.jpg (30,7 KB, 427 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitled-TrueColor-03.jpg (26,4 KB, 156 załadowań)
__________________
...Oby sie nigdy nie skończyło to co od Ciebie mam...
munio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 10:10   #152
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: ile kosztowaly wasze sukienki slubne ?

Cytat:
Napisane przez munio Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!!! ja w sobote byłam pierwszy raz mierzyć suknie!!! wchodziłam do salonu z przeświadczeniem że kupie białą jednoczęściową niestety w białych sukniach wyglądam jak biała beza (taką mam karnacje) a w jenoczęsciowych .... myśle że trzeba mieć do takiej sukni niezła figurke przymierzałam wiele fasonów kolorów.... ostatecznie spodobała mi sie ta która przymierzałam jako pierwsza gdyby była na mnie dobra z manekina miałabym 25% rabatu ale niestety mam troche inna figurke!!! wpłacilam zaliczke a ostatecznie bedzie kosztowała 2100 zł ( pierwotna cena 2550 zł). Na zdjeciu nie ma welonu który bede miała napewno ( a który moim zdaniem dodaje duzo uroku!!!) no i bolerko z tego materiału co sukienka bo ślub jest 29 wrzesnia , moze byc chlodno. I jak sie podoba???
śliczna, podoba mi sie.
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 19:22   #153
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: ile kosztowaly wasze sukienki slubne ?

Cytat:
Napisane przez munio Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!!! ja w sobote byłam pierwszy raz mierzyć suknie!!! wchodziłam do salonu z przeświadczeniem że kupie białą jednoczęściową niestety w białych sukniach wyglądam jak biała beza (taką mam karnacje) a w jenoczęsciowych .... myśle że trzeba mieć do takiej sukni niezła figurke przymierzałam wiele fasonów kolorów.... ostatecznie spodobała mi sie ta która przymierzałam jako pierwsza gdyby była na mnie dobra z manekina miałabym 25% rabatu ale niestety mam troche inna figurke!!! wpłacilam zaliczke a ostatecznie bedzie kosztowała 2100 zł ( pierwotna cena 2550 zł). Na zdjeciu nie ma welonu który bede miała napewno ( a który moim zdaniem dodaje duzo uroku!!!) no i bolerko z tego materiału co sukienka bo ślub jest 29 wrzesnia , moze byc chlodno. I jak sie podoba???
Sukienki Kariny są takie drogie Piękna,bardzo mi się podobała,ale teraz widzę,że dla mnie nieosiągalna.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 21:56   #154
munio
Raczkowanie
 
Avatar munio
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 490
Dot.: ile kosztowaly wasze sukienki slubne ?

Strasznie sie ciesze że Wam sie podoba
tak to juz ze mna jest: jak cos mi sie spodoba odrazu to lepiej nawet nie szukac dalej bo pewne jest ze wroce do tego pierwszego wyboru wiec musi byc ta i tyle!!! wiem nie jest tania gdybym wpłaciła odrazu całość zapłaciłabym za nia 2000 zł. Wiem od pan z salonu ze moge skienke po slubie oddac do ich (czytaj Kariny) komisu, wiec jest mozliwość kupna tych sukienek taniej!!! Ja jestem z Rybnika a komis panie mówiły ze jest w Jastrzębiu, może ktoś skorzysta
__________________
...Oby sie nigdy nie skończyło to co od Ciebie mam...
munio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 05:32   #155
*Aga*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 252
Dot.: ile kosztowaly wasze sukienki slubne ?

Moja kosztuje 1550, jest z firmy Msmoda, halke ma w komplecie. To pierwsza sukienka jaką przymierzyłam, późnej już mi się nic nie podobało... Nic więcej jeszcze nie kupiłam... Nie mogę znaleźć butów
*Aga* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 14:57   #156
glizdaasz
Przyczajenie
 
Avatar glizdaasz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 11
Dot.: ile kosztowaly wasze sukienki slubne ?

Witam wszystkie kobietki Ja już wybralam moja wymarzona kiecke. Jest to model sincerity co prawda z 2005 roku ale jak ją ubralam juz nie chcicalam zadnej innej. Mialam na poczatku kupic ale zrodzil sie problem co ja z nia potem zrobie nie chcialam aby zalegala w szafie. Wiec zrobilam wycieczke po salonach i trafilam - wypożyczenie ze wszystkimi dodatkami wnioslo mnie 1000 zl mysle ze ena jest odpowiednia. A oto moja suknia, i co wy na to piekna jest???? Mnie sie bardzo podoba i swietnie sie w niej czuje i chyba to jest nawazniejsze prawda?!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sincerity.jpg (64,9 KB, 436 załadowań)
glizdaasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 00:48   #157
majka versace
Zadomowienie
 
Avatar majka versace
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 1 316
Dot.: ile kosztowaly wasze sukienki slubne ?

Ja szyje sukienke za 2500zł + dodatki (welon,rekawiczki,bolerko ,diadem i naszyjnik) razem 3000zł. Do tego kupiłam buty za 190zł.
__________________

majka versace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-28, 01:39   #158
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: ile kosztowaly wasze sukienki slubne ?

Cytat:
Napisane przez glizdaasz Pokaż wiadomość
Witam wszystkie kobietki Ja już wybralam moja wymarzona kiecke. Jest to model sincerity co prawda z 2005 roku ale jak ją ubralam juz nie chcicalam zadnej innej. Mialam na poczatku kupic ale zrodzil sie problem co ja z nia potem zrobie nie chcialam aby zalegala w szafie. Wiec zrobilam wycieczke po salonach i trafilam - wypożyczenie ze wszystkimi dodatkami wnioslo mnie 1000 zl mysle ze ena jest odpowiednia. A oto moja suknia, i co wy na to piekna jest???? Mnie sie bardzo podoba i swietnie sie w niej czuje i chyba to jest nawazniejsze prawda?!
Piękna
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 06:18   #159
glizdaasz
Przyczajenie
 
Avatar glizdaasz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 11
Dot.: ile kosztowaly wasze sukienki slubne ?

Cytat:
Napisane przez yedanna Pokaż wiadomość
Piękna
Dziękuję mi też się bardzo podoba
glizdaasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 06:52   #160
nefertiti
Raczkowanie
 
Avatar nefertiti
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 50
Dot.: ile kosztowaly wasze sukienki slubne ?

Cytat:
Napisane przez glizdaasz Pokaż wiadomość
Witam wszystkie kobietki Ja już wybralam moja wymarzona kiecke. Jest to model sincerity co prawda z 2005 roku ale jak ją ubralam juz nie chcicalam zadnej innej.
hej. ja też mam sukienkę model z 2005 roku, też z koronki (jeśli dobrze się dopatrzyłam na Twe zdjęcie) i też z paseczkiem, ale się też nie przejmuję, bo w tym sezonie koronki są prawie na wszystkich sukniach, jakie widziałam w salonach i na stronach www (kolekcje 2007), a paski też ostatnio wróciły do łask
No i poza tym, to bardzo ładna ta Twoja sukienka
pozdrawiam
nefertiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 07:26   #161
myszka197
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z nad zachodniej granicy
Wiadomości: 1 032
Dot.: ile kosztowaly wasze sukienki slubne ?

ja nie chciałam białej JEDNORAZOWEJ nieziemsko drogiej sukienki

jak mam coś kupić drogiego, to wolę kupić płaszcz, czy torebkę, które starczą mi na cały sezon.

moja sukienka - była to błękitno-szara SUKNIA KOKTAJLOWA (mimo tego, że ślub był kościelny), kosztowała tylko 600 zł, i przydała się już - oprócz mojego-na 3 wesela znajomych .

fason był nowoczeny,(żadnych gorsetów i halek) - dlatego nadal nie wyszła z mody.
buty kosztowały 400 zł, dlatego, że suknia nie była do ziemi - i było je mocno widać, a tylko takie mi się podaobały (chodziłam w nich potem przez 2 sezony)

nie miałam żadnych kwiatów we włosów, welonów ,rekawiczek, itp, ponieważ tego typu ozdób po prtosu nie trawię i nie wyobrażałam sobie siebie z kwiatkami we włosach , miałam tylko złote kolczyki i kolię, stare, przedwojenne, pamiątki po prababci ponieważ uwielbiam rzeczy " z duszą",
rajstopy- groszowe sprawy,
nie kupowałam specjalnie na tę okazję nowej bielizny - poszłam w tym co mam
niczego nie żałujęgdyby ślub miałby być dziś - kupowałabym podobnie
myszka197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-28, 10:55   #162
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: ile kosztowaly wasze sukienki slubne ?

a ja sobie wypozyczam, juz mam zarezerwowana, sliczna, prosta, skromna i białą... z wszelkimi dodatkami za 700zł
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 14:32   #163
glizdaasz
Przyczajenie
 
Avatar glizdaasz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 11
Dot.: ile kosztowaly wasze sukienki slubne ?

Cytat:
Napisane przez nefertiti Pokaż wiadomość
hej. ja też mam sukienkę model z 2005 roku, też z koronki (jeśli dobrze się dopatrzyłam na Twe zdjęcie) i też z paseczkiem, ale się też nie przejmuję, bo w tym sezonie koronki są prawie na wszystkich sukniach, jakie widziałam w salonach i na stronach www (kolekcje 2007), a paski też ostatnio wróciły do łask
No i poza tym, to bardzo ładna ta Twoja sukienka
pozdrawiam
koronki wracają do łask. Jeśli chodzi o suknie to najważniejsze jest to ze nam sie podobają i świetnie sie w nich czujemy
glizdaasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 17:58   #164
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: ile kosztowaly wasze sukienki slubne ?

Cytat:
Napisane przez myszka197 Pokaż wiadomość
moja sukienka - była to błękitno-szara SUKNIA KOKTAJLOWA
Masz jakieś zdjęcie? Jestem jej bardzo ciekawa.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 08:58   #165
Ania23_b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 50
Dot.: ile kosztowaly wasze sukienki slubne ?

cześć dziewczyny ja wczoraj byłasz szukać sukni. no i znalazła fajny salon. ja raczej wypożycze suknie koszt wypożyczenia to 300-400 zł, a uszycie i wypożyczenie 500-700 zł. wydaje mi się że to naprawde mało.a wybór w sukniach naprawde duży. Pozdrawiam
Ania23_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 09:38   #166
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: ile kosztowaly wasze sukienki slubne ?

no to nie drogo, to prawda... wiec warto,jesli znajdziesz tylko cos dla siebie
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 12:00   #167
petitka
Przyczajenie
 
Avatar petitka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
GG do petitka
Question Dot.: ile kosztowaly wasze sukienki slubne ?

Cytat:
Napisane przez jmu Pokaż wiadomość
2400, welon 50zl - ppromacja jak kupuje sie razem z sukienka, ale nie wiem czy z niej skorzystam bo nie wiem czy w ogole bede miala welon. I dostalam do sukni tygodniowe wczasy w Karpaczu dla 2 osob!
Hej. A możesz się pochwalić gdzie kupowałaś suknię??? Dzięki
__________________
Petitka
petitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 15:13   #168
Madziulka_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Madziulka_17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: ile kosztowaly wasze sukienki slubne ?

Oto moja Wypożyczenie wyniosło mnie 500 zł. Ślub - 4-08-2007
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (27,0 KB, 455 załadowań)
Madziulka_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 16:03   #169
munio
Raczkowanie
 
Avatar munio
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 490
Dot.: ile kosztowaly wasze sukienki slubne ?

Cytat:
Napisane przez Madziulka_17 Pokaż wiadomość
Oto moja Wypożyczenie wyniosło mnie 500 zł. Ślub - 4-08-2007
Skromna i śliczna!!!!
__________________
...Oby sie nigdy nie skończyło to co od Ciebie mam...
munio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-03, 12:56   #170
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: ile kosztowaly wasze sukienki slubne ?

Cytat:
Napisane przez Madziulka_17 Pokaż wiadomość
Oto moja Wypożyczenie wyniosło mnie 500 zł. Ślub - 4-08-2007
piękna
chcę mieć podobny fason (hmm, bardziej krój - dokładnie taką "klepsydrę )
znalazłam już "swoją" na allegro - nówka, szyta na miarę, w bardzo podobnym kształcie, tyle, że drapowana w talii. i bardzo niedroga
pozostaje mi trzymać kciuki za to, żeby nie przestali jej szyć - ślub mam dopiero za 14 miesięcy
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 13:11   #171
freshona
Zadomowienie
 
Avatar freshona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 743
Dot.: ile kosztowaly wasze sukienki slubne ?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Sukienki Kariny są takie drogie
No właśnie...
Sama też dałam szyć w Karinie. Mimo upustu 20% zapłaciłam 2000. W podobnych cenach były sukienki w salonie Cymbeline i Lilea (choć raczej tam od tej kwoty kiecki się dopiero zaczynały)
Jedyny plus taki, że panie krawcowe dostosowują się do moich sugestii, jak sukienka ma wyglądać - bo nie biorę żadnego z "gotowych" modeli.
W salonie Cymbeline czy innych zagranicznych już niestety nie można by było dokonywać zbyt dużych zmian w sukni - a nie było takiej, która powaliłaby mnie na kolana
(czytaj: nie było takiej, w której wyglądałabym rewelacyjnie)

A w Karinie wybrałam taką, w której się sama sobie podobam. Zmieniam dół i nieco tył.
freshona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 13:21   #172
karinaaa
Zadomowienie
 
Avatar karinaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 1 260
Dot.: ile kosztowaly wasze sukienki slubne ?

Ja swoja suknie wypozyczalam z salonu Sophie Mariage ,byla firmy St. Patrick z kolekcji 2006 i razem z halka ,bolerkiem i etola bo moj slub mialam w pazdzierniku zapalcilam za wypozyczenie ok 2000 zl do tego welon kosztowal 200zl a buty szukalam wszedzie az wkoncu znalazlam pasujace na rynku za 60 zl ,zalozylam je na raz i nie wydalam majatku
karinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 13:25   #173
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: ile kosztowaly wasze sukienki slubne ?

Cytat:
Napisane przez freshona Pokaż wiadomość
No właśnie...
Sama też dałam szyć w Karinie. Mimo upustu 20% zapłaciłam 2000. W podobnych cenach były sukienki w salonie Cymbeline i Lilea (choć raczej tam od tej kwoty kiecki się dopiero zaczynały)
Jedyny plus taki, że panie krawcowe dostosowują się do moich sugestii, jak sukienka ma wyglądać - bo nie biorę żadnego z "gotowych" modeli.
W salonie Cymbeline czy innych zagranicznych już niestety nie można by było dokonywać zbyt dużych zmian w sukni - a nie było takiej, która powaliłaby mnie na kolana
(czytaj: nie było takiej, w której wyglądałabym rewelacyjnie)

A w Karinie wybrałam taką, w której się sama sobie podobam. Zmieniam dół i nieco tył.
Ja szyję sukienkę u krawcowej i jest dokładnie taka jaką chcę wszystko jest dopasowane zgodnie z miom życzeniem. Płacę za nią 1320 plus zostanie mi dokupić bolerko (choć nie wiem czy będę je ubierać ślub ma być 18,08,2007)welon i butki.
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 13:40   #174
freshona
Zadomowienie
 
Avatar freshona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 743
Dot.: ile kosztowaly wasze sukienki slubne ?

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Ja szyję sukienkę u krawcowej i jest dokładnie taka jaką chcę wszystko jest dopasowane zgodnie z miom życzeniem. Płacę za nią 1320 plus zostanie mi dokupić bolerko (choć nie wiem czy będę je ubierać ślub ma być 18,08,2007)welon i butki.
Wiem, że u "zwykłej" krawcowej jest taniej niż w salonie. Ale:
- nie mam czasu, żeby jeździć po hurtowniach za materiałami, a zlecić to zadanie samej krawcowej bym się bała ( a w moim wypadku cała uroda sukienki będzie się opierać właśnie na materiale) Zresztą nawet nie wiem, gdzie miałabym tych wszystkich materiałów, dodatków szukać
- moja sukienka składa się z dwóch modeli salonowych - a więc wiem, jaki będzie końcowy efekt

A tak poza tym - w moim mieście krawcowe, które szyją suknie ślubne biorą minimum 1600 zł.

Zazdroszczę, że znalazłaś taką krawcową , która Ci pasuje - bo wiem, że z tym trudno
freshona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 14:07   #175
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: ile kosztowaly wasze sukienki slubne ?

Moja krawcowa ma salon sukni śłubnych, ma wystawione modele różnych sukienek no i właśnie jeden z nich mi się spodobał Jest bardzo podobny do tego który podaobał mi się z kolekcji Agnes
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 15:48   #176
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: ile kosztowaly wasze sukienki slubne ?

Ja nigdy nie zapłaciłabym takich pieniędzy za sukienkę na jedną noc. Za inną rzecz - typu płaszcz, kostium ze świetnego gatunkowo materiału, który mi posłuży długo i na niejedną okazję - tak. Prawie wszystkie moje koleżanki miały spore problemy ze sprzedaniem swoich sukni, a to też był dla mnie ważny argument.
Brałam dwa śluby - cywilny, a trzy lata potem kościelny, z jednym i tym samym mężczyzną Do ślubu cywilnego rozważałam kupno sukni - co prawda nie białej, ale ostatecznie kupiłam śliczną sukienkę, która mi nie raz służyła, za 200 zł. Zamiast sukni i wesela była podróż poślubna, trwająca równo miesiąc Niezapomniane przeżycia i pierwsze dni po ślubie tylko z ukochanym.
Ślub kościelny brałam w kostiumie (który również mam do dziś - 250 zł) i perłach - prezencie od męża. I ten dzień był wyjątkowy - na dworze zima i śnieg, w kościele nastrojowy półmrok, przy mnie najbliższa rodzina i nasz synek .
Nie żałuję braku prawdziwej ślubnej sukienki. Nigdy nie byłam specjalnie związana z myślą o ślubie w bieli. No i jestem raczej praktycznym człowiekiem.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 15:53   #177
munio
Raczkowanie
 
Avatar munio
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 490
Dot.: ile kosztowaly wasze sukienki slubne ?

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie zapłaciłabym takich pieniędzy za sukienkę na jedną noc.
Nie żałuję braku prawdziwej ślubnej sukienki. Nigdy nie byłam specjalnie związana z myślą o ślubie w bieli. No i jestem raczej praktycznym człowiekiem.
Faktycznie myśląć racjonalnie i praktycznie to za dużo pieniędzy za jedno jedyne "wyjście " w tej sukience....
ale czy stan zakochania i ogromnej euforii tego jedynego dnia nie jest właśnie stanem " braku rozsądku" .....
całuski
__________________
...Oby sie nigdy nie skończyło to co od Ciebie mam...
munio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 16:30   #178
sunshine1551
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 352
Dot.: ile kosztowaly wasze sukienki slubne ?

Podzielam twoje zdanie allmode. Niema sensu wydawać niewiadomo ile kasy na suknie.Ja bym nie dała 1500 albo i wiecej na suknie,jak tu niekturzy piszą. Można kupić duzo taniej.No chyba żebym leżała na pieniądzach i niemiała na co wydawać.
sunshine1551 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 07:48   #179
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: ile kosztowaly wasze sukienki slubne ?

Ja założyłam że do 2000 moge dać, ale tyle ile dał ktoś (1 strona wątku ) czyli 8000 w życiu bym nie dała
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 12:32   #180
freshona
Zadomowienie
 
Avatar freshona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 743
Dot.: ile kosztowaly wasze sukienki slubne ?

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Ja założyłam że do 2000 moge dać, ale tyle ile dał ktoś (1 strona wątku ) czyli 8000 w życiu bym nie dała
2000 to była też moja górna granica.
Wcześniej - od września szukałam używanych sukienek na Allegro, komisach internetowych. Salony i komisy w salonach zostawiłam sobie na później - styczeń i luty.
Niestety, sukienki, które mi się podobały albo kompletnie nie były na mnie (zwykle z ciasne - głównie w biuście), albo sprzedawca był z drugiego końca Polski, a w ciemno w życiu bym sukienki nie kupiła.
Nie chciałam sukienki z gołymi ramionami (wersja z bolerkiem też mi się nie podobała) - a właśnie głównie takie są w salonach i komisach czy Allegro.
Jasne, że wolałabym zapłacić za sukienkę 800 złotych. Ale i tak cieszę się, że zmieściłam się w zakładanej kwocie.
freshona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-30 18:19:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:16.