Ślub we wrześniu 2007 - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-06, 10:44   #211
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny załamałyście mnie!!!!!Ja mam ślub 22 wrzesnia i jestem w lesie w porównaniu z Wami. Tz mam juz sale, orkiestrę, fotografa i kościół. Ale do krawcowej po raz pierwszy ide dopiero po świetach a o butach czy bieliznie nawet jeszcze nie myslałam. A widze, że niektóre z Was juz zaproszenia i naklejki na wódke mają!!!! Wpadłam w panikę!!!czy ja zdąże z tym wszystkim??!!!!

Marta naprawdę nie masz co się przejmować dokładnie tak jak napisała aguha - każdy wszystko organizuje we własnym tempie. Ja wolę mieć wszystko wcześniej przygotowane, żeby ewentualnie został czas na jakieś poprawki i żeby przed ślubem się niczym nie denerwować. I tak masz bardzo dużo załatwione więc na spokojnie możesz wszystko sobie powoli załatwiać
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 22:00   #212
Eld
Raczkowanie
 
Avatar Eld
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 33
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

Moja data to 1 września
Mamy juz sale,zespół i kościół.
Teraz rozglądamy się za kamerzystą i fotografem.
Jesteśmy z Warszawy - może macie jakies typy?
Na razie suknie ogladam tylko w internecie ale bede musiala juz niedlugo jakies poprzymierzac - jesli macie to juz za soba prosze o namiary na salony gdzie warto pojechac?

Dziękuje Eld
Eld jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 13:00   #213
Milusiasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 199
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny załamałyście mnie!!!!!Ja mam ślub 22 wrzesnia i jestem w lesie w porównaniu z Wami. Tz mam juz sale, orkiestrę, fotografa i kościół. Ale do krawcowej po raz pierwszy ide dopiero po świetach a o butach czy bieliznie nawet jeszcze nie myslałam. A widze, że niektóre z Was juz zaproszenia i naklejki na wódke mają!!!! Wpadłam w panikę!!!czy ja zdąże z tym wszystkim??!!!!


hej! my takze mamy termin 22 wrzesnia i mamy zorganizowane tyle co Ty marta_d1 po Swietach dopiero ide do miary i nie mam jeszcze ani butów ani bielizny. Zdązymy ze wszystkim, bedzie dobrze Pozdrawiam Cie milusio
Milusiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 20:56   #214
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

Dzieki dziewczynki za pocieszenie. Ja sie ciagle zastanawiam co możemy jeszcze zrobić, teraz żeby miec juz z głowy. Ale powiem szczerze ze na wszystko wydaje mi sie za wczesnie. Więc kolejny etap to bedzie suknia, potem chyba zaproszenia ,które bedziemy robic sami. No i od next week zaczynamy nauki, ale takie specialne 9 tygodniowe. Właściwie są to "Wieczorki dla zakochanych" u Dominikanów, ale liczą sie za nauki. Długo, ale myslę ,że owocnie
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 11:23   #215
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

ja mam jeszcze takie pytanie do wrzesniowych panien mlodych. Czy jestescie juz po spotkaniu swoich i waszego TŻ rodziców? Bo ja jeszcze przed i mam stracha ja nie wiem. Strasznie to odkładam
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 18:41   #216
aaneczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 721
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
ja mam jeszcze takie pytanie do wrzesniowych panien mlodych. Czy jestescie juz po spotkaniu swoich i waszego TŻ rodziców? Bo ja jeszcze przed i mam stracha ja nie wiem. Strasznie to odkładam

my już od dawna po Moja rada- nie ma co odkładać, bo po pierwsze NA PEWNO będzie OK, a po drugie... lepiej mieć to już za sobą i zająć się innymi sprawami. Pozdrawiam i trzymam kciuki
aaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 19:10   #217
Meg9
Raczkowanie
 
Avatar Meg9
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 244
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
ja mam jeszcze takie pytanie do wrzesniowych panien mlodych. Czy jestescie juz po spotkaniu swoich i waszego TŻ rodziców? Bo ja jeszcze przed i mam stracha ja nie wiem. Strasznie to odkładam
Ja juz jestem po, to było nawet dośc dawno temu
Strasznie sie bałam tego zapoznawania sie rodziców, bo przede wszystkim wydawało mi się, że moja rodzina a rodzina TŻ to dwa różne światy. Ale teraz wiem, że to były tylko moje głupie wymysły i wszystko wyszło super, rodzice sie polubili i po paru minutach atmosfera była taka jakby wszyscy się dobrze znali już od lat A tak w ogóle to spotkanie to były moje oficjalne zaręczyny z TŻ Wszystko było super, niezapomniane chwile, wyszło na prawdę pięknie Myślę, że najważniejsze jest bycie sobą i pozwolenie innym by byli sobą
Więc nie ma sie co przejmować, wszystko na pewno bedzie dobrze
__________________
26.06.2007 - obrona pracy magisterskiej - od teraz Pani mgr inż.

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200109082441.png

Nasze zaręczyny
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200402030926.png

15.09.2007 - żoncia to ja
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20070915060114.png
Meg9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-10, 13:28   #218
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
ja mam jeszcze takie pytanie do wrzesniowych panien mlodych. Czy jestescie juz po spotkaniu swoich i waszego TŻ rodziców? Bo ja jeszcze przed i mam stracha ja nie wiem. Strasznie to odkładam

Ja już też mam spotkanie rodziców za sobą. Kiedyś na samym początku nasze mamy się poznały tylko przed studniówką mojego Tż-ta, a w ostatnie święta Bożego Narodzenia już było tak oficjalnie. Troszkę się bałam, no i oczywiście nie wszystko poszło tak super bo było troszkę momentami sztywno, ale mimo wszystko już jest po i się z tego ciesze Następne ich spotkanie dopiero na weselu chyba
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 14:00   #219
aguha
Rozeznanie
 
Avatar aguha
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 618
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

Ja już jestem ponad 7 lat po pierwszym spotkniu z rodzicami mojego TŻ
Znają się w sumie kupę lat, bo razme z TŻ chodziliśmy do tej samej klasy w szkołe średniej
Musze przyznać, że nasze relacje bardziej się ociepliły po zaręczynach niż przed.
Nasze realcje były ok ale teraz jest jakoś inaczej...zobaczm jak to będzie po slubie
__________________
...Bez miłości każde życie jest jedynie udawaniem i mijaniem...
Krzysztof Myszkowski
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007092200400430.png
LENKA JEST JUŻ Z NAMI - 15.06.2009 21.45 - 2990 g i 53 cm NAJKOCHAŃSZEGO SZCZĘŚCIA
aguha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 20:04   #220
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

No wiec kochane wrzesniowe panny młode, moge sobie odkreslic kolejny punkt w moim planie przed slubnym.Dzis byłam u krawcowe, żeby zacząć szyć suknie. Suknia wybrana, ja zmierzona a przymiarka juz 16 maja. Ale mój welon, nie bedzie tradycyjney. Na glowie bede miała koronkowy taki niby czepek na czoło, a od niego odchodzi długi welon. nie moge znaleźć nigdzie takiego w necie, bo chciałam Wam pokazac. Ale ciesze sie bardzo z tej sukni!!!
Nastepny krok- spotkanie rodziców Dzieki Wam troszke mniej sie boję
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 22:45   #221
aguha
Rozeznanie
 
Avatar aguha
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 618
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

Może nie jest to dokładnie te sam model, bo niestety nigdzie nie mogę odszukać mojej sukni...ale szycie jest podobne z małmi odchyleniami co do naszyć. Reszta jest bez zmian
Boska
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1498a.jpg (21,5 KB, 41 załadowań)
__________________
...Bez miłości każde życie jest jedynie udawaniem i mijaniem...
Krzysztof Myszkowski
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007092200400430.png
LENKA JEST JUŻ Z NAMI - 15.06.2009 21.45 - 2990 g i 53 cm NAJKOCHAŃSZEGO SZCZĘŚCIA
aguha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-11, 07:51   #222
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

wow jak księżniczka ale ja bym takiego dołu nie uszyła i nie włożyła bo bym wyglądała jakbym za 100kg wazyła
A moge zapytac ile zapłacisz za uszycie+materiał? JA ze wszystkim zapłace 800zl.
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 07:09   #223
boogii
Raczkowanie
 
Avatar boogii
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kępno
Wiadomości: 45
GG do boogii
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
ja mam jeszcze takie pytanie do wrzesniowych panien mlodych. Czy jestescie juz po spotkaniu swoich i waszego TŻ rodziców? Bo ja jeszcze przed i mam stracha ja nie wiem. Strasznie to odkładam
Moi rodzice poznali sie dawno, bo moj brat i nazeczony chodzili razem do szkoly sredniej, do jednej klasy, ale tak oficjalnie to spotkali sie po zareczynach, przed Bozym Narodzeniem, a pozniej jeszcze raz w lutym, atmosfera byla fajna, troche popili, posmiali sie, jestem zadowolona i oni chyba tez Nie ma co sie bac.... A jesli chodzi o sukienke, to jeszcze nigdzie za nia nie chodzi8lam a slub mam 29 wrzesnia, i z tego co piszecie, to chyba sie niedlugo przejde po salonach... Pozdrawiam
boogii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 16:47   #224
*Aga*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 252
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

No a ja w sobotę byłam na przymiarce...Odbieram moją sukienke 26.05...Już nie moge sie doczekac...Może to troche wcześnie ale co mi tam...
Teraz musimy nauki przedmałżeńskie zrobić - oooo jak mi sie strasznie nie chce...
*Aga* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 16:52   #225
aaneczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 721
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

A ja myślałam, że kupno bielizny ślubnej to pestka- że pójdę i po prostu kupię. Okazało się, że to wcale nie jest takie proste. W zasadzie wszystkie modele biustonoszy typowo pod suknie ślubne (z silikonowymi paskami, żeby się trzymały) to bardotki, a one niestety dla mnie się nie nadają. Nie wiem, co robić. Zaczynam się denerwować
aaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 18:28   #226
muszka66
Rozeznanie
 
Avatar muszka66
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 863
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

Cytat:
Napisane przez aaneczka Pokaż wiadomość
A ja myślałam, że kupno bielizny ślubnej to pestka- że pójdę i po prostu kupię. Okazało się, że to wcale nie jest takie proste. W zasadzie wszystkie modele biustonoszy typowo pod suknie ślubne (z silikonowymi paskami, żeby się trzymały) to bardotki, a one niestety dla mnie się nie nadają. Nie wiem, co robić. Zaczynam się denerwować
troche mnie zmartwilas, bo ja tez myslalam, ze kupno bielizny to pikus. a tu widac nie. ale ja planuje ruszyc na zakupy okolo czerwca. mam nadzieje, ze cos dobiore, choc jesli chodzi o biustonosz to jestem wybredna
muszka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 07:42   #227
kasia0903
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 5
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

Cześć dziewczyny, ależ dawno tu nie zaglądałam i musiałam troszku nadrobić zaległości,żeby dowiedzieć się co u Was się dzieje Ja niestety teraz borykam się z problemem, jakim jest spotkanie rodziców ogromnie się tego boje i tak jak niektóre z Was próbuję to odłożyć na później, choć wiem że co się odwlecze to nie uciecze Postanowiliśmy z moim R, że spotkanie odbędzie się na neutralnym gruncie, żeby nie stresować ani jednych, ani drugich- czyli w jakiejś restauracji. Największym problemem jest moja mama, gdyż to praktycznie przez nią się opóźnia to spotkanie. Ona najchętniej by w ogóle nie poszła i boję się że w końcu mi powie iż ona z rodziną mojego R nie będzie się zapoznawać. Kiedy proszę ją o podanie daty kiedy jej pasuje, to mi mówi, że jak będzie gotowa to mi powie. Pomimo, że do 29.września 2007 zostało jeszcze trochę czasu to ja wiem jak szybko ucieka czas. Pozdrowionka dla Was wszystkich.
kasia0903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 08:37   #228
Milusiasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 199
Thumbs up Dot.: Ślub we wrześniu 2007

hej! wreszcie mam suknie :jupi: po długich poszukiwaniach podpisałam umowe i suknia ma na mnie czekac w salonie 30 sierpnia, ufff wreszcie mam to za sobą :ehem: Jutro zaś idziemy do jubilera po obrączki :jupi:
Pozdrawiam milusio wszystkie wrzesniowe "panny młode"
:cmok:
Milusiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 13:10   #229
muszka66
Rozeznanie
 
Avatar muszka66
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 863
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

Cytat:
Napisane przez Milusiasia Pokaż wiadomość
hej! wreszcie mam suknie po długich poszukiwaniach podpisałam umowe i suknia ma na mnie czekac w salonie 30 sierpnia, ufff wreszcie mam to za sobą Jutro zaś idziemy do jubilera po obrączki
Pozdrawiam milusio wszystkie wrzesniowe "panny młode"
no to super, ze juz masz suknie, to najwazniejsza sprawa masz jakies zdjecie albo cosik?
muszka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-20, 17:33   #230
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

Cytat:
Napisane przez aaneczka Pokaż wiadomość
A ja myślałam, że kupno bielizny ślubnej to pestka- że pójdę i po prostu kupię. Okazało się, że to wcale nie jest takie proste. W zasadzie wszystkie modele biustonoszy typowo pod suknie ślubne (z silikonowymi paskami, żeby się trzymały) to bardotki, a one niestety dla mnie się nie nadają. Nie wiem, co robić. Zaczynam się denerwować
Kurcze ja tez musze juz kupić biustonosz, bo 16.05 mam 1 przymiarkę i musze mieć biustonosz. Mam duzy biust wiec już sie boję, że bedzie wielki kłopot z dobrya bielizną. Wyieram sie przede wszystkim do Samanty, oni maja duży wybór biustonoszy dla duzych biustów. Problem w tym, że musi mieć odczepiane ramiączka, żebym mogła je zamienic na silikonowe.
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 09:44   #231
Milusiasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 199
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

Cytat:
Napisane przez muszka66 Pokaż wiadomość
no to super, ze juz masz suknie, to najwazniejsza sprawa masz jakies zdjecie albo cosik?

mam foteczke tylko nie wiem czy nie robie cos nie tak bo nie potrafie jej tu wkleic
Milusiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 15:04   #232
aaneczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 721
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
Kurcze ja tez musze juz kupić biustonosz, bo 16.05 mam 1 przymiarkę i musze mieć biustonosz. Mam duzy biust wiec już sie boję, że bedzie wielki kłopot z dobrya bielizną. Wyieram sie przede wszystkim do Samanty, oni maja duży wybór biustonoszy dla duzych biustów. Problem w tym, że musi mieć odczepiane ramiączka, żebym mogła je zamienic na silikonowe.
To ja mam dokładnie odwrotny problem, bo mam mały biust I chcę dlatego biustonosz od spodu na silikonie, no i ramiączka odpinane- do Kościoła zamierzam iść bez ramiączek, a potem, na sali, doczepię ramiączka do sukni no i silikonowe do biustonosza. Na razie cały czas szukam. W Triumphie przymierzałam taki jeden, cały gładki, który co prawda średnio mi się podoba, ale w miarę dobrze leży. Jeśli nie znaję czegoś fajnego, to chyba będę zmuszona go kupić.
aaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 23:03   #233
Milusiasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 199
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

Byliśmy dziś z moim TŻ u jubilera ale jest tak wybredny, że nic mu sie nie podobało, będzie problem


Milusiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 07:29   #234
ullinek
Raczkowanie
 
Avatar ullinek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

co do bielizny: ja mam maly biust i marzy mi sie gorset. Widzialam juz sliczniutki z pasem do ponczoch Zalaczam zdjecia podobnych:
(ponczochy tez cche takie! )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Angelique 462 i 463.jpg (62,9 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg V477_resize.jpg (119,0 KB, 15 załadowań)
ullinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 09:24   #235
aguha
Rozeznanie
 
Avatar aguha
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 618
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

Witam serdecznie
Dawno się nie odzywałam, ale zaglądałam regularnie
Znalazłam pewną ciekawostkę
Wiem jak ciężko znaleść biustonosz lub gorset do sukni ślubnej, szczególnie jeśli wymaga ona jakiegoś specjalnego biustonosza...
Sama mam ten problem ostatnio na Allegro trafiłam na coś co się nazywa obniżaczem...
Dzieki niemu mozna dopasować każdą bardotkę do sukni z mocno odkrytymi plecami.
Można mieć więc elegancki i sexi staniczek wraz z praktycznym zapięciem
Jeśli nie uda mi się znaleść niczego ciekawego zainwestuję właśnie w te przedłużki
Wiem, że są już gotowe biustonosze z takimi zapięciami, jednak miseczki w nich są wykończone na gładko, bez żadnych koronek co sprawia, że biustonosz jest mało atrakcyjny a jedynie praktyczny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 184773491.jpg (30,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obnizaczzapiecia1.jpg (57,1 KB, 9 załadowań)
__________________
...Bez miłości każde życie jest jedynie udawaniem i mijaniem...
Krzysztof Myszkowski
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007092200400430.png
LENKA JEST JUŻ Z NAMI - 15.06.2009 21.45 - 2990 g i 53 cm NAJKOCHAŃSZEGO SZCZĘŚCIA
aguha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 09:25   #236
aguha
Rozeznanie
 
Avatar aguha
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 618
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

jeszcze jedna fotka ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg obnizaczzapiecia.jpg (92,6 KB, 14 załadowań)
__________________
...Bez miłości każde życie jest jedynie udawaniem i mijaniem...
Krzysztof Myszkowski
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007092200400430.png
LENKA JEST JUŻ Z NAMI - 15.06.2009 21.45 - 2990 g i 53 cm NAJKOCHAŃSZEGO SZCZĘŚCIA
aguha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 16:23   #237
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

UUUU ja w sobotę bede miała sądny dzień- czyli spotkanie na szczycie rodziców Juz sie boje a co będzie w sobotę?!!!! Już próbowałam sie dowiedzieć czy my, młodzi musimy byc obecni na tym spotkaniu 3majcie kciuki. Jak bedzie po to opisze wrażenia
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 20:24   #238
Milusiasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 199
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
UUUU ja w sobotę bede miała sądny dzień- czyli spotkanie na szczycie rodziców Juz sie boje a co będzie w sobotę?!!!! Już próbowałam sie dowiedzieć czy my, młodzi musimy byc obecni na tym spotkaniu 3majcie kciuki. Jak bedzie po to opisze wrażenia
Moim zdaniem nie masz się czego obawiać, ja przed spotkaniem naszych rodzin także miałam obawy, wydawało mi się, że rodzice nie znajdą wspólnego języka i będzie drętwo, było jednak całkiem inaczej a imprezka bardzo sie udała. Myślę więc, że i u Was także wszystko sie uda, trzymam kciuki
Milusiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 20:28   #239
Milusiasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 199
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

Muszę się pochwalić, dziś zamówiliśmy obrączki Moja i TŻ-ta są troszkę inne ale obie piękne. Napis do wygrawerowania to "na dobre i złe 22 IX 07" Odbiór za miesiąc
Milusiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 09:00   #240
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

Jejku dziewczyny prawie wszystystko macie pozałatwiane A ja oprócz tych najważniejszych rzeczy siedzę jeszcze w polu... Ale - w środę idę szukać sukienki i już muszę się zdecydować Niedługo trzeba będzie wybrac zaproszenia i obrączki, no i nie mam jeszcze oprawy muzycznej kościoła...
A wy kochane kto będzie u was w kościele grał?? Mi się podoba jak jest taki chórek śpiewający, jakaś gitara, ale własnie w Szczecinie ciężko znaleźć kogoś kto by w kościele śpiewał tak. A za bardzo nie podobają mi się same organy i śpiew (wycie) jakiejś kobiety. Jak to będzie u was?
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-05 16:46:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:47.