Buty ślubne- Kraków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-01, 12:45   #1
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592

Buty ślubne- Kraków


Dziewczyny wiem że wiele jest wątków o butach ślubnych, ale mnie interesuje gdzie w Krakowie mogę kupić ładne buty ślubne. Ten zakup jeszcze przede mną, lada dzień ruszam na zakupy ale nie bardzo wiem gdzie
Pomóżcie, jeśli możecie
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 12:45   #2
Izabella23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 280
Dot.: Buty ślubne- Kraków

Witam cie
Też poszukuję butów do sukni ślubnej w Krakowie, wypatrzyłam nawet ładne w Pasażu Weneckim, choć są dośc drogie, bo kosztują ok 270zł, ale sama wybierasz sobie koronkę czy inne zdobienia.
Gdybyś znalazła jeszcze jakieś fajne miejsce z butami, daj znać.
A wiesz może gdzie można kupić śliczną biżuterię do włosów w Krakowie, stroiki itd? Coś zamiast diademu.
Izabella23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 14:38   #3
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Buty ślubne- Kraków

Ja też poszukuję butów w Krakowie, koniecznie dajcie znać jak coś wypatrzycie.
Będę ruszać na poszukiwania pewnie dopiero za 2 tygodnie, ale jak coś się wcześniej dowiem to też dam znać. Ogólnie z tego co zaobserwowałam to na Długiej jest parę sklepów, które warto odwiedzić
irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 07:25   #4
Izabella23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 280
Dot.: Buty ślubne- Kraków

Wczoraj właśnie w końcu kupiłam buty na Długiej w Pasażu Weneckim, bo nic innego nie wypatrzyłam. Niestety trzeba czekać miesiąc czasu, bo możesz sobie wybrać wierzchni materiał ze zdobieniami. Cena też nie mała, ale ja niestety nie miałam wyjścia. Potrzebowałam bucików na w mairę niskim obcasie, a jak buty mi sie podobały, to szpila 9-10cm.
Izabella23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 07:12   #5
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Buty ślubne- Kraków

ja zeszłam całą Długą i Filipa i nic. Jak coś mi się podoba to szpila nieziemsko wysoka. A ja potrzebuję nie wyższej niż 5 cm. Chyba w końcu kupię na allegro.
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 16:28   #6
*Aga*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 252
Dot.: Buty ślubne- Kraków

Na końcu Długiej (w stronę rynku) jest w bramie taki niepozorny mały sklepik, w którym pani ma buty ślubne...Ja tam kupiłam i jestem zadowolona. Różne fasony, różne obcasy i tanio bo ja zapłaciłam 120zł.
*Aga* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 14:54   #7
magma26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9
Dot.: Buty ślubne- Kraków

Witam was dziewczyny!
Pierwszy raz jestem w ogóle na forum. Przeczytałam wasze komentarze odnośnie bucików ślubnych w krakowie i muszę powiedzieć że ja też mam wielki problem ze znalezieniem odpowiednich butów dla siebie. Jeśli znalazłybyście gdzies kozaczki koronkowe albo z jakiegoś cieniutkiego materiału to proszę o namiary gdzie takowe można spotkać. W pasażu faktyczne jakieś 1,5 miesiąca temu gdy szukałam sukienki były buty ślubne z koronki ale kozaczków tam nie widziałam.
magma26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-14, 20:51   #8
evellina1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: nothingness
Wiadomości: 209
Dot.: Buty ślubne- Kraków

Cytat:
Napisane przez magma26 Pokaż wiadomość
Witam was dziewczyny!
Pierwszy raz jestem w ogóle na forum. Przeczytałam wasze komentarze odnośnie bucików ślubnych w krakowie i muszę powiedzieć że ja też mam wielki problem ze znalezieniem odpowiednich butów dla siebie. Jeśli znalazłybyście gdzies kozaczki koronkowe albo z jakiegoś cieniutkiego materiału to proszę o namiary gdzie takowe można spotkać. W pasażu faktyczne jakieś 1,5 miesiąca temu gdy szukałam sukienki były buty ślubne z koronki ale kozaczków tam nie widziałam.
a ja w sobote widziałam! ja zamówie w cymbelline - firmy gatuzo
evellina1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 21:33   #9
zuza81
Raczkowanie
 
Avatar zuza81
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 192
Dot.: Buty ślubne- Kraków

Cytat:
Napisane przez evellina1980 Pokaż wiadomość
a ja w sobote widziałam! ja zamówie w cymbelline - firmy gatuzo
Drogie???
zuza81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 21:24   #10
Małgosia:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Małgosia:)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 976
Dot.: Buty ślubne- Kraków

Ja chodziłam 2 tygodnie dzień w dzień za butami i nic. W salonach owszem sa ale za to cena nie schodzi poniżej 250 zł.

Najlepszy wybór jest na TANDECIE... to taki bazar. Na pierwszej hali. Tam mi się w końcu udało dostać buciki ładne i wygodne,. Dałam ok 115 zł.
Małgosia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 10:01   #11
zuzialekkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 30
Dot.: Buty ślubne- Kraków

A ja polecam sklepik w bramie na ul. Dlugiej niedaleko rynku (po prawej stronie). Bardzo duzy wybor butow slubnych. Rozne typy obcasow, wysokosci. Ten sklepik jest tylko z butkami slubnymi. Mozna rowniez zamowic dowolny fason z katalogu. I jeszcze jeden wielki atut - ceny w granicach 120-130 zl. Polecam
zuzialekkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-11, 12:08   #12
Lucas Kane
Przyczajenie
 
Avatar Lucas Kane
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 15
Dot.: Buty ślubne- Kraków

Witam ja jestem juz po zakupie i bardzo polecam buty wna al.Kasztanowej 1 jest bardzo duzy wybor 3 wysokosci obcasow i cena 130 zl pozdrawiam
Lucas Kane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 08:04   #13
katka84
Raczkowanie
 
Avatar katka84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 234
Dot.: Buty ślubne- Kraków

Cytat:
Napisane przez Lucas Kane Pokaż wiadomość
Witam ja jestem juz po zakupie i bardzo polecam buty wna al.Kasztanowej 1 jest bardzo duzy wybor 3 wysokosci obcasow i cena 130 zl pozdrawiam

Ja tez tam zajrzę, tu jest ic strona, spory wybór i ceny w porządku, ciekawa jestem tylko jak z jakością
http://www.butyslubne.com.pl/
katka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 21:09   #14
planistka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5
Dot.: Buty ślubne- Kraków

Cytat:
Napisane przez zuzialekkk Pokaż wiadomość
A ja polecam sklepik w bramie na ul. Dlugiej niedaleko rynku (po prawej stronie). Bardzo duzy wybor butow slubnych. Rozne typy obcasow, wysokosci. Ten sklepik jest tylko z butkami slubnymi. Mozna rowniez zamowic dowolny fason z katalogu. I jeszcze jeden wielki atut - ceny w granicach 120-130 zl. Polecam
Byłam na Długiej i kupiłam śliczne buciki na 4 cm obcasie właśnie w tym niepozornym sklepiku.
Jest spory wybór i ceny przystępne - ja zapłaciłam 130 zł.
planistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 19:50   #15
betinka6
Rozeznanie
 
Avatar betinka6
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 930
GG do betinka6
Dot.: Buty ślubne- Kraków

tez przejde przez Długa moze i mi cos sie uda kupic
__________________
watek wymiankowy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=454154
betinka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 06:53   #16
malwina2208198721
Zadomowienie
 
Avatar malwina2208198721
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 431
Dot.: Buty ślubne- Kraków

Cytat:
Napisane przez betinka6 Pokaż wiadomość
tez przejde przez Długa moze i mi cos sie uda kupic
Dziewczyny ja kupiłam ostatnio buty w Krakowie na wesele i naślub też mam zamiar kupić w tym samym miejscu. Jest to producent butów do tańca, ale na życzenie przy produkcji podklejają normalną podeszwę nie poślizgową. Butki można przymierzyć u nich, wybrać wzór i za jakiś czas przysłali mi do domku

A byty są arcywygodne i idealnie dopasowane nie czuć wogóle że ma się je na nogach
Może komuś się przyda, zamieszczam tak tylko jakby ktoś chciał skorzystać.
Podaję stronę internetową:
http://www.akces.biz/ strona główna
http://www.akces.biz/oferta/damskie.html buty damskie
__________________

"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same"
— Phil Bosmans




59
-58-57-56-55-54-53-52
malwina2208198721 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 07:06   #17
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: Buty ślubne- Kraków

polecam sklep na kasztanowej . mają swoją strone http://www.butyslubne.com.pl/ ale radze jechać do sklepu bo mają większy wybór.
ja zakupiłam tam swoje. przetańczyłam w nich całe wesle i wszystko było ok. ani nie obtarły ani nogi nie bolały mimo że obcas miał 8cm.
co do jakości-wykonanie super, wykończenie skórzane (ja miałam atłas na górze), obcasik dobrze wyprofilowany
__________________
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 12:55   #18
AMLA8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 29
Dot.: Buty ślubne- Kraków

Cytat:
Napisane przez malwina2208198721 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja kupiłam ostatnio buty w Krakowie na wesele i naślub też mam zamiar kupić w tym samym miejscu. Jest to producent butów do tańca, ale na życzenie przy produkcji podklejają normalną podeszwę nie poślizgową. Butki można przymierzyć u nich, wybrać wzór i za jakiś czas przysłali mi do domku

A byty są arcywygodne i idealnie dopasowane nie czuć wogóle że ma się je na nogach
Może komuś się przyda, zamieszczam tak tylko jakby ktoś chciał skorzystać.
Podaję stronę internetową:
http://www.akces.biz/ strona główna
http://www.akces.biz/oferta/damskie.html buty damskie
Też patrzyłam na tą stronkę. Gdzie w Krakowie należy się udać, aby sami pomierzyli stópki? Czy te ceny podane na stronce to netto, czy już z podatkiem? Płaciłaś przy odbiorze( za pobraniem), czy z góry.
I ile w rzeczywitości czekałaś aż przysłali buty? Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA OPDOWIEDŹ
AMLA8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 17:32   #19
eewkah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4
Dot.: Buty ślubne- Kraków

Polecam buty ślubne w Krakowie kupować w sklepie na Kasztanowej ... mają wszystkie modele w rozmiarach od 34!! To jedyny sklep gdzie można takie pomierzyć i wypróbować, a nie zamawiać na "wiarę i oko sprzedającego"
eewkah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 12:27   #20
Lambda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5
Dot.: Buty ślubne- Kraków

Hej dziewczyny!
Ja już przeszłam etap szukania butków oraz samego ślubu. Jestem już mężatką od czerwca
Koleżanka jest tancerką i poleciła mi buty taneczne robione na miarę. Jako, że mam duży rozmiar bo aż 41 a zarazem bardzo wąską stopę i z haluksami to skusiłam się na ten pomysł. Wybrałam sobie model, który mi się spodobał, mieli nawet taki duży rozmiar do przymiarki. Pani zmierzyła mi stopy. Wybrałam sobie opcje czyli jaki materiał, kolor, sprzączkę, jaki obcas, jaka podeszwa (miększa czy twarda). Proponowano mi nawet naklejenie takich fajnych kryształków, ale do tego modelu mi za bardzo nie pasowało .
Po dwóch tygodniach odebrałam buciki. Były bardzo wygodne. Przetańczyłam w nich całe wesele i nie miałam ani obtartych ani jakoś specjalnie zmęczonych nóg. jestem bardzo zadowolona z tego wyboru.
A teraz jak gdzieś idę to od czasu do czasu wkładam moje butki czy to do jasnych spodni lub kiecki . No albo do jeansów.

Ta firma to Akces 2. mają siedzibę w Mogilanach k/Krakowa.
Ale jakby coś można też w centrum zamówić w sklepie Art Dance, oni mają od nich buty. Siedzibę mają na bodajże na Karmelickiej

Moje butki tak wyglądały, tylko były ze skórki śmietanki
http://www.akces2.com/amelia-damskie-slubne.html
Lambda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 22:31   #21
patri83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 10
Dot.: Buty ślubne- Kraków

Czesc Dziewczyny
orientujecie sie gdzie w Krakowie dostanę buty ślubne firmy M.Fatima Salva???

pozdrawiam
patri83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 13:56   #22
ardillka
Zadomowienie
 
Avatar ardillka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: granica śląsk/małopolska
Wiadomości: 1 285
Dot.: Buty ślubne- Kraków

Cytat:
Napisane przez zuzialekkk Pokaż wiadomość
A ja polecam sklepik w bramie na ul. Dlugiej niedaleko rynku (po prawej stronie). Bardzo duzy wybor butow slubnych. Rozne typy obcasow, wysokosci. Ten sklepik jest tylko z butkami slubnymi. Mozna rowniez zamowic dowolny fason z katalogu. I jeszcze jeden wielki atut - ceny w granicach 120-130 zl. Polecam
A. Jaki jest dokladny adres tego sklepu? Bo przeszlam cala Dluga i nie znalazlam. Albo chociaz jakis opis lokalizacji.
__________________
NASZ WIELKI DZIEŃ 20 sierpnia 2011r

http://pannymlode2011.blogspot.com/2.../ardillka.html
ardillka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 10:26   #23
efcia15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4
Dot.: Buty ślubne- Kraków

Hej Dziewczyny...Czy orientujecie sie moze gdzie moge dostac wygodne,ladne wysokie buty w kolorze fuksji, bo mam pomysl zeby je dopasowac do elementu szarfy jaka mam w sukni slubnej,Potrzebuje aby buty byly pelne a z drugiej strony takie zebym mogla jej ubrac kiedys w przyszlosci...Patrzylam owszem po sklepach ale gl. widzialam na nich jakies ozdoby,krysztalki a ja chce gladkie ..bez niczego..i oczywiscie zeby po moich szalenstwach weselnych nie musialamich wyrzucac . Bede wdzieczna za podpowiedzi...
efcia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 17:51   #24
Lambda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5
Dot.: Buty ślubne- Kraków

Efcia,
spójrz w www.akces2.com, chyba mają w ofercie jakiś kolor fuksjowy.
Pozdrawiam,
Lambda
Lambda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 08:52   #25
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Buty ślubne- Kraków

na kasztanowej jest hurtownia obuwia slubnego
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 14:04   #26
fifi1818
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 32
Dot.: Buty ślubne- Kraków

Cytat:
Napisane przez efcia15 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny...Czy orientujecie sie moze gdzie moge dostac wygodne,ladne wysokie buty w kolorze fuksji, bo mam pomysl zeby je dopasowac do elementu szarfy jaka mam w sukni slubnej,Potrzebuje aby buty byly pelne a z drugiej strony takie zebym mogla jej ubrac kiedys w przyszlosci...Patrzylam owszem po sklepach ale gl. widzialam na nich jakies ozdoby,krysztalki a ja chce gladkie ..bez niczego..i oczywiscie zeby po moich szalenstwach weselnych nie musialamich wyrzucac . Bede wdzieczna za podpowiedzi...
Witam,
Spróbuj w Evice na Zakopianskiej, byłam i widziałam różnej kolory, może akurat będą mieli w kolorze fuksji, a propo- świetny pomysł z tym kolorem.
fifi1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 16:54   #27
izolda12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5
Dot.: Buty ślubne- Kraków

Ja zamawiałam w firmie Witt ślubne i tam była opcja koloru może tam spróbujesz ..
izolda12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 13:44   #28
efcia15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4
Dot.: Buty ślubne- Kraków

Hej Dziewczyny....No wiec na kasztanowej bylam ale nie wpadlo mi nic w oko..niby wybor duuuzy ale kolor albo fason nie ten...potem pojechalam faktycznie na Zakopianke i wybor tez spory ...trafilam na ta f-me witt co proponujecie ...Fajnie bo maja katalog Pani mi pokazala jakie maja kolory i fasony dostepne ..owszem nie powiem wpadl mi 1en model w oko,ale Pani musi zamowic i nie wiem czy brac w ciemno? bez fizycznego wczesniej ich zobaczenia i zaryzykowac? Jak myslicie?Mam myslenice bo tak zblizonego koloru nie spotkalm wczesniej...
efcia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 10:27   #29
sokzkaralucha
Raczkowanie
 
Avatar sokzkaralucha
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 129
Dot.: Buty ślubne- Kraków

Hej dziewczyny!
Pytanie do obeznanych bardziej w temacie: nie ma szans kupić białych butów (ślubnych) taniej niż 100 zł? Ślub pod koniec kwietnia, butów potrzebuję praktycznie na już.
Ceny mnie trochę przeraziły, tym bardziej, że te buty ubiorę dosłownie raz- a szukam jak najprostszego wzoru, na niskim obcasie (tak 3-5 cm, bo mój narzeczony nie jest dużo wyższy ode mnie, a ja oczywiście jestem przewrażliwiona coby czasem nie być za wysoką).

Może zauważyłyście gdzieś tańsze buty? I ew. gdzie faktycznie watro w ogóle za nimi chodzić? Najchętniej bym zamówiła przez internet (allegro i te sprawy), ale pojawia się problem mojego rozmiaru stopy- który waha się w zależności od marki buta od 38 do 42 xD

Ew. co myślicie o odkupywaniu używanych?
sokzkaralucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 16:43   #30
bialykot123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: Buty ślubne- Kraków

Cytat:
Napisane przez sokzkaralucha Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Pytanie do obeznanych bardziej w temacie: nie ma szans kupić białych butów (ślubnych) taniej niż 100 zł? Ślub pod koniec kwietnia, butów potrzebuję praktycznie na już.
Ceny mnie trochę przeraziły, tym bardziej, że te buty ubiorę dosłownie raz- a szukam jak najprostszego wzoru, na niskim obcasie (tak 3-5 cm, bo mój narzeczony nie jest dużo wyższy ode mnie, a ja oczywiście jestem przewrażliwiona coby czasem nie być za wysoką).

Może zauważyłyście gdzieś tańsze buty? I ew. gdzie faktycznie watro w ogóle za nimi chodzić? Najchętniej bym zamówiła przez internet (allegro i te sprawy), ale pojawia się problem mojego rozmiaru stopy- który waha się w zależności od marki buta od 38 do 42 xD

Ew. co myślicie o odkupywaniu używanych?
Ja kupiłam białe buciki w chińskim markecie kiedyś, co prawda nie na ślub, ale bardzo by się nadawały, koszt 49 zł! Byłam w nich na 2 weselach, wygodne, nic im nie brakuje i bardzo gustowne do tego, bez żadnych dziwnych ozdóbek. Obcas ok. 10 cm, pełne, zwykłe czółenka z niewielką platformą, ale widziałam też bardzo podobne bez platformy za 45zł. To cena na prawdę spoko a jakość niczym nie różni się od drogich butów. Nie obtarły mnie, nie uszkodziły się w żaden sposób. Polecam zaglądnąć do tego typu sklepików
bialykot123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-22 00:00:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:16.