Moda, która Cię ''rozwala''. - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-13, 19:00   #901
Malinezja
Zadomowienie
 
Avatar Malinezja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez jamelia007 Pokaż wiadomość
- peep toe (ale jedynie na wysokim obcasie-są dla mnie absolutnym faworytem w dziedzinie kiczu roku!)
Wybaczcie moze glupie pytanie ale... co to jest Peep toe?
__________________
Lepiej Żałować Tego Co Się Zrobiło, Niż Tego Że Się Czegoś Nie Podjęło
**God is a DJ ... life is a dancefloor ... *


Malinezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 19:24   #902
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

takie butki z odkrytym noskiem napalec ja mam takie czarne butki na szpilce i do sukienki ala lata 60 sa boskie ale wiadomo sa gusta i gusciki
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 19:28   #903
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez carolans Pokaż wiadomość
wszystkie wizażanki które krytykują "rozwalającą" je modę powinny pod swoimi postami zamieszczać swoje mega stylowe zdjęcia, ażeby te co niby są tak śmiesznie i bez stylu ubrane mogły brać przykład z tych ikon stylu

ha ha ha
chetnie ubiorę moją megakitajską pidzamkę ze słoniem
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 20:55   #904
nastoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 527
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Jest taka moda na "emo" ale często emokids są mylone z ludźmi którzy mają styl, słuchają rocka, punk-rocka etc. Obecnie jest raczej moda na pozerowanie emo, rockowców itd. Jak byście się czuły gdybyście miały swoje własne poglądy na życie, dość kontrowersyjne, odzwierciedlały to strojem, a nagle wszystkie do niedawna sweet dzieffuszki zaczęły to kopiować? A powód dlaczego? Bo to jest modne, trendy, super wypasione!
__________________
Słodka biżuteria, zapraszam:


www.modelina-art.blogspot.com

nastoletnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 21:06   #905
tysia_15
Chi~
 
Avatar tysia_15
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 074
GG do tysia_15
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez nastoletnia Pokaż wiadomość
Jest taka moda na "emo" ale często emokids są mylone z ludźmi którzy mają styl, słuchają rocka, punk-rocka etc. Obecnie jest raczej moda na pozerowanie emo, rockowców itd. Jak byście się czuły gdybyście miały swoje własne poglądy na życie, dość kontrowersyjne, odzwierciedlały to strojem, a nagle wszystkie do niedawna sweet dzieffuszki zaczęły to kopiować? A powód dlaczego? Bo to jest modne, trendy, super wypasione!
skąd ja to znam?
a tak prawdę mówiąc, byłam dzisiaj w podstawówce. Dziewczyny w wieku od 11 do 13 lat ubierają się na czarno, w czachy i zakladają leginsy
no nie wiem, moze ja jestem staromodna, ale w ich wieku (3 lata temu!) nosiłam grzeczne dżinsy i różowe bluzeczki (no dobra, z tym różem przesadziłam, ale wiecie, o co chodzi.)
__________________
Bez pracy i największy talent nie da ci nawet kolacji.

Zobacz, co słychać na moim blogu
tysia_15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 21:23   #906
BlackSheep
Przyczajenie
 
Avatar BlackSheep
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 26
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
rzecz masowa do bolu, ktora nosi co druga osoba? Sory rozumiem ze mozna sie dziwnie czuc wychodzac na dwor w rozowych wlosach, wtedy no moze ktos sie spojrzy, ale nie emu...
btw, ja mieszkam w stolicy województwa i widziałam dotychczas dokładnie 1 dziewczynę w emu xD
__________________

BlackSheep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 09:03   #907
orthodox
Raczkowanie
 
Avatar orthodox
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 139
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Tzn, ze najlepiej chodzic nago zeby nikt nikomu nie obrabial dupy na ulicy. Chociaz nie bardzo bo i wtedy zapewne znalazly by sie panie, ktore chetnie by skomentowaly, albo posmialy sie z innych.
__________________
Bez skutku fala w uczucia uderza
Ta wyspa zdradliwa do której wciąż zmierzam
wyciąga swe dłonie i zabrać chce więcej
Ty stoisz i wołasz bezgłośnie namiętnie


orthodox jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-14, 10:57   #908
kyana
Zadomowienie
 
Avatar kyana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 343
GG do kyana Send a message via Skype™ to kyana
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

najgorszy jest kicz którego niemało jest tutaj: http://fotkapeel.pinger.pl/p/4 po prosu wymiękłam przy niektórych fotkach ludzi są obłędni
kyana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 11:43   #909
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
PS. Te skarpetki do szpilek to przecież tak naprawdę jest modne. Na wybiegach tak modelki chodzą, nawet w Vogue albo Elle chyba czytałam i w następnym sezonie to będzie bardzo modne. Oczywiście nie chodzi o białe skarpetki frote czy takie rajstopowe tylko o takie specjalnie dobrane. Ktoś mówił, że widział dziewczynę w zielonych peep toe i do tego w żółtych skarpetkach. Jeśli to było dobrze dobrane to musiało fajnie wyglądać. I nie ma się co bulwersować, bo tak też można wyjść ubranym.
Moda nieraz ludziom wyrządziła szkodę i jeszcze nieraz wyrządzi.
Dla mnie np. zwężane do dołu dresy w zestawieniu ze szpilkami nigdy nie będą wyglądać ładnie i taki zestaw, moim zdaniem, uroku dziewczynie nie dodaje.

Mnie 'dobija' brak umiaru i zdrowego rozsądku, kiedyś do lumpeksów nie zaglądało wiele osób (mam na myśli poszukiwaczy stylu; tych nie było wielu), robili to głównie prorocy , ale system polegał na tym, by zdobyć oryginalnego, fajnego ciucha, ale takiego, który jednocześnie nie przywodził na myśl ilości naftaliny, w jakiej przeleżał.
Gdy patrzę na elegantkę, a po prostu widzę, że paraduje w starym łachu, takim, który wyciąga się z półki zmarłej ciotki i wrzuca do worka (i do piwnicy), ale za to w pełni zadowolona, bo jest modna, bo ma sweterek z lumpa za 5 zł, i nieważne już, że masz ochotę zastanowić się, w którym odcinku statku miłości ta garderoba wystąpiła.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 12:01   #910
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Lubię, kiedy ludzie ubierają się fajnie, z pomysłem, szczerze mowiąc, najczęsciej jestem pogrążona we własnych myslach i nie przyglądam się społeczeństwu ze zbytnia natarczywością, stąd bardzo wiele obrazów jest mi po prostu obojętnych, ale lubię wychwycić, gdy ktoś jest po prostu ubrany atrakcyjnie, jeszcze bardziej, gdy ma w sobie to słynne coś , i czasem, to chyba jest jakiś wrodzony talent, udaje się uzyskać ten efekt dziewczynie w rurkach i longu, czasem takiej, która ma sukienkę za kilka tyś $, a czasem takiej, która nosi sukienkę, spódnicę, którą kiedyś ubierała jej mama.

Lubię ludzi, którzy stawiają na indywidualność. Odjechanie i świryzm też bardzo lubię, choć zdecydowanie wolę gdy ma ono ręce i nogi. Subtelna różnica, coś jak pomiędzy ''ekscentryczny'' a ''dziwaczny''.
Żółte dżinsy uważam, są w porządku (tym bardziej, gdy z czernią); pomyslałabym o dziewczynie, że na pewno pasują ludziom młodym, że jest zwariowana, wesoła, bawi się ubiorem, same plusy, ale i, oczywiście, są 'rzeczy', które mnie zaswędzą ;-), gdy na nie spojrzę. Przykład na fotce (nazwałabym to końską stópką).

edit.
tolerancja, czy brak tolerancji, to duże słowa.
Zwykłe czepialstwo, to swoją drogą, ale myślę, że nie jest chyba niemożliwością móc załadować do oka obraz taki, który jest mu tym, czy zgrzyt noża po metalowej misce dla ucha. (akurat nie musi być taką załączona fotka, oczami wyobraźni widzę właśnie różowe dresy z kreszu, żółtą kurtkę, fosforyzująca zielenią czapkę, i takie tam )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (5,2 KB, 121 załadowań)
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 12:57   #911
natka321
Przyczajenie
 
Avatar natka321
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: z warki
Wiadomości: 29
GG do natka321
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość
Mnie 'dobija' brak umiaru i zdrowego rozsądku, kiedyś do lumpeksów nie zaglądało wiele osób (mam na myśli poszukiwaczy stylu; tych nie było wielu), robili to głównie prorocy , ale system polegał na tym, by zdobyć oryginalnego, fajnego ciucha, ale takiego, który jednocześnie nie przywodził na myśl ilości naftaliny, w jakiej przeleżał.
Gdy patrzę na elegantkę, a po prostu widzę, że paraduje w starym łachu, takim, który wyciąga się z półki zmarłej ciotki i wrzuca do worka (i do piwnicy), ale za to w pełni zadowolona, bo jest modna, bo ma sweterek z lumpa za 5 zł, i nieważne już, że masz ochotę zastanowić się, w którym odcinku statku miłości ta garderoba wystąpiła.
a może chodzi ci o vintage?
haha, zawsze mnie śmieszą te porównania

poza tym: co w tym złego, że ktoś ma swój styl?
lepsze to niż chodzić ubranym jak inni

haha, pozdrawiam.
natka321 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-14, 13:27   #912
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Nie, nie o vintage jako taki, mnie się vintage podoba, bardzo lubię modę retro. Kiedyś uwielbiałam/ bardzo lubiłam, obecnie mam trochę przesyt , ale to chyba minie.
Chyba nie do końca rozumiesz, o co mi chodzi, ale to widocznie moja wina, pewnie niezbyt fortunnie przekazałam to, co przekazać chcialam.
Pozdrawiam.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 15:00   #913
natka321
Przyczajenie
 
Avatar natka321
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: z warki
Wiadomości: 29
GG do natka321
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

pewnie tak,
ale już chyba wiem o co ci chodzi
natka321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 16:21   #914
Milky_quartz
Zadomowienie
 
Avatar Milky_quartz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z roznych miejsc:)
Wiadomości: 1 950
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

a ja lubię ocieplacze na nogi do półbutów, ale nie naciągam ich do połowy obcasa jak na zdjęciu, które wkleiła Aeterna
Milky_quartz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 17:18   #915
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

nic do ocieplaczy nie mam.
Do ocieplaczy w takim zestawieniu - mogłabym już mieć zdecydowane coś więcej. Nie moja sprawa, owszem, ale nie rozumiem - zrobić sobie z nóg kopytka.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 17:24   #916
Little miau miau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: miejska dżungla
Wiadomości: 566
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Hmm ale ja nie mowilam o modzie na emo tudziez na kinder metalowcow bo to sa dzieci/młodsza młodzież i w momencie kiedy wypowiadam się na forum Wizaż nie mam ochoty dyskutować o nastolatkach tego pokroju.

Zakładam, że jeśli już ma się ochotę kogoś wykpić posiada się pewną wiedzę, smak, zna się jakieś ogólne zasady. Bo co jest niby rozwalającego w modzie?

Rozwalające jest podejście "nie mam baletek w grochy bo są modne".

Zdrowe podejście to takie, które sprawia, że kupujesz coś i nosisz bo ci się podoba a nie dlatego, że jest modne lub niemodne. To śmieszne i mało zdrowe. Lepiej spojrzeć na własne preferencje i warunki fizyczne.

Jeśli zaś zamierzamy się śmiać z "bekowych" fatałaszków osób, które nie mają pojęcia o modzie i wcale z resztą nie muszą mieć (pani w dresach, te sprawy) zapraszam od razu na grono streetfashion gdzie 13 latki biadolą na polską modę a każda wygląda tak samo "stylowo".


Lepszy byłby temat - dziwne i fajne połączenia. Żeby się czegoś dowiedzieć, zainspirować a nie przepierdalać czas przed monitorem mówiąc o solarach i dzieciach z gimnazjum.....

drogie panie....
Little miau miau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 21:38   #917
natka321
Przyczajenie
 
Avatar natka321
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: z warki
Wiadomości: 29
GG do natka321
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

e tam, narzekacie.

jak dla mnie temat jest fajny,
każdy może się wypowiedzieć.
poza tym my tylko piszemy co nas wkurza,
osobiście jeszcze nigdzie nie widziałam, żeby ktoś pisał
"ojaaaa, te dziewuchy co tak się ubierają to są jakieś poje.(chane), w ogóle, ojaaa, haha! żal, lol" i inne takie.

nie wczuwajcie się tak, chill ;>
natka321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 22:07   #918
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Nowa, to wypełnia ją, tradycyjnie, poczucie misji, nie.

Proponuję nie pisać brzydkich słów. Chyba, że masz ochotę zaliczyć ochrzan od modów.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 22:35   #919
nastoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 527
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Milky_quartz Pokaż wiadomość
a ja lubię ocieplacze na nogi do półbutów, ale nie naciągam ich do połowy obcasa jak na zdjęciu, które wkleiła Aeterna
Bo takie naciągnięte - jak na zdjęciu noszą tancerki Mi też się takie podobają, ale przy butach z obcasem, a ja takich nie noszę
__________________
Słodka biżuteria, zapraszam:


www.modelina-art.blogspot.com

nastoletnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-15, 12:12   #920
Little miau miau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: miejska dżungla
Wiadomości: 566
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

To nie jest poczucie misji - po prostu nie lubię ludzi, którzy krytykują a nie posiadają na dany temat wiedzy. Rozmawianie o gustach bez żadnych odniesień do "zasad" a tylko do własnego widzimisię jest smutne i dziecinne.

A forum jest od tego żeby dyskutować zatem was rozwala moda, mnie rozwala ten tragiczny temat. Nic nie daje, nie jest konstruktywny, niczego nie uczy daje tylko upust....sama nie wiem czemu. Jeszcze żebyście były stylistkami, które dyskutują sobie o tym co w danym sezonie z wybiegu jest fajne co nie i dlaczego....

A to co robicie jest dziecinne - i ja mogę o tym głośno powiedzieć.

To nie kwestia napinania się, mi to egal....tylko... nie szkoda wam czasu?
Little miau miau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-15, 12:27   #921
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Ty oceniasz naszą rozmowę ;-), ja oceniam - Twój w niej udział. Tym bardziej, że nie jesteś pierwsza, ani ostatnia; w ciągu 2,5 roku widziałam wiele tekstów podobnych do Twoich.
I, nie gniewaj się, ale to już w zupełności nie Twoja sprawa, co inni forumowicze robią tu z czasem.

Witamy.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-15, 21:07   #922
Little miau miau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: miejska dżungla
Wiadomości: 566
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

owszem. zatem do zobaczenia w innym watku poniewaz, ja swoj czas cenie.
Little miau miau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-15, 22:01   #923
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Little miau miau Pokaż wiadomość
To nie jest poczucie misji - po prostu nie lubię ludzi, którzy krytykują a nie posiadają na dany temat wiedzy. Rozmawianie o gustach bez żadnych odniesień do "zasad" a tylko do własnego widzimisię jest smutne i dziecinne.

A forum jest od tego żeby dyskutować zatem was rozwala moda, mnie rozwala ten tragiczny temat. Nic nie daje, nie jest konstruktywny, niczego nie uczy daje tylko upust....sama nie wiem czemu. Jeszcze żebyście były stylistkami, które dyskutują sobie o tym co w danym sezonie z wybiegu jest fajne co nie i dlaczego....

A to co robicie jest dziecinne - i ja mogę o tym głośno powiedzieć.

To nie kwestia napinania się, mi to egal....tylko... nie szkoda wam czasu?
Jeżeli temat jest tragiczny, nic nie daje, nie jest konstruktywny, niczego nie uczy (to są Twoje słoa) to po co wypowiadasz się "nie szkoda Ci czasu" ?? OMG
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-15, 22:13   #924
natka321
Przyczajenie
 
Avatar natka321
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: z warki
Wiadomości: 29
GG do natka321
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Little miau miau Pokaż wiadomość
To nie jest poczucie misji - po prostu nie lubię ludzi, którzy krytykują a nie posiadają na dany temat wiedzy. Rozmawianie o gustach bez żadnych odniesień do "zasad" a tylko do własnego widzimisię jest smutne i dziecinne.

A forum jest od tego żeby dyskutować zatem was rozwala moda, mnie rozwala ten tragiczny temat. Nic nie daje, nie jest konstruktywny, niczego nie uczy daje tylko upust....sama nie wiem czemu. Jeszcze żebyście były stylistkami, które dyskutują sobie o tym co w danym sezonie z wybiegu jest fajne co nie i dlaczego....

A to co robicie jest dziecinne - i ja mogę o tym głośno powiedzieć.

To nie kwestia napinania się, mi to egal....tylko... nie szkoda wam czasu?
a skąd wiesz, że się nie znamy na modzie?
może nie każda z nas, ale sądzę, że jakaś część na pewno.
poza tym: wg mnie trochę uczy.
można się dowiedzieć
co powinno się omijać
w danym czasie :p

/pozdrawiam.
natka321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-15, 22:18   #925
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

A ja w ogóle nie rozumiem o co jest kłótnia. Przecież tytuł wątku nie brzmi "Co jest niemodne?" tylko "Moda która Cię rozwala" więc z tego co zrozumiałam piszemy o własnych odczuciach i właśnie o swoim "widzimisię" a nie sugerujemy się wiedzą o modzie i trendach
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-15, 23:43   #926
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Little miau miau Pokaż wiadomość
owszem. zatem do zobaczenia w innym watku poniewaz, ja swoj czas cenie.
Niewykluczone, że musisz.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-16, 08:56   #927
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Little miau miau Pokaż wiadomość
A forum jest od tego żeby dyskutować zatem was rozwala moda, mnie rozwala ten tragiczny temat. Nic nie daje, nie jest konstruktywny, niczego nie uczy daje tylko upust....sama nie wiem czemu.
A ja właśnie widzę tu bardzo konstruktywną dyskusję popartą dobrymi argumentami. I jeszcze na kulturalnym poziomie. I (do tego momentu ) nikt nikogo nie obrażał, nie wytykał i nie moralizował. Bo niby po co? Jak mi się nie podobają majtki w ciapki, to po czyimś poście przywołującym mnie do porządku też raczej mi się nie spodobają .


Cytat:
Jeszcze żebyście były stylistkami, które dyskutują sobie o tym co w danym sezonie z wybiegu jest fajne co nie i dlaczego....
A dlaczego od razu mam dyskutować o wybiegach? 99% tego, co tam zobaczę, nigdy nie zobaczę na ulicy. I sama też tego nie założę. Wolę więc dyskutować o tym, co naprawdę się dzieje, a nie o tym co jest lansowane i proponowane przez Wielkich Kreatorów.

Cytat:
A to co robicie jest dziecinne - i ja mogę o tym głośno powiedzieć.
Dziękujemy. Tylko nowe wizażanki mają prawo głośno wyrażać swoje zdanie.

Cytat:
To nie kwestia napinania się, mi to egal....tylko... nie szkoda wam czasu?
Otóż nie.

A tak do wątku, to mnie rozwala moda ala gwiazdy R&B. I dziewczynki w przykrótkich bluzeczkach i kurteczkach,podczas gdy na dworze zima .
martini. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 13:53   #928
kittyyy1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

"rozwalała" mnie moda na krótkie bluzki.. wszystko było okej, dopóki nie nosiły ich dziewczyny z wylewającym się brzuchem.. a najczęściej jeszcze z kolczykiem między oponkami..
kittyyy1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 14:08   #929
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

mnie jedynie rozwala brak wyobrazni. Mijam codziennie dziesiatki dziewczyn ktore sadza ze wygladaja oryginalnie bo maja rurki i tunike. Nic charakterystycznego, nic co je wyrozni i pokaze cokolwiek na ich temat - tylko wystawa H&M albo Zary. Ogolnie wiekszosci pan brakuje wyobrazni dopoki nie zobacza czegos nowego w Avanti, a wtedy wiekszosc jak jeden maz to przechwytuje i znow sie zaczyna. Apeluje wiec o szukanie swojego stylu!

No i druga rzecz, podroby. Perfidnie rzucajace sie w oczy znaczki Chanel czy monogramy LV. Nie oszukujmy sie - to sa dobra luksusowe, nie kazdego musi byc na nie stac. A jak nie stac to juz lepiej nie nosic. ot co.
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 14:13   #930
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

A mnie ogolnie rozwala moda na retro.Mlode dziewczyny ubieraja sie jak babcie.Nie moge juz na to patrzec.Ok,kto chce niech nosi,ale mi sie to ogolnie nie podoba i takie jest moje odczucie.Rozwala mnie tez to jak czasami dziewczyny zamiast wybierac z obecnych trendow to co dla nich najkorzystniejsze to ida rowno i nakladaja na siebie od gory do dolu to co jest akurat najbardziej trendy,zamiast zastanowic sie czy im to sie w ogole opdoba albo czy pasuje do nich.
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:55.