>>>>króliczki playboya<<<< - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-17, 11:07   #1
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276

>>>>króliczki playboya<<<<


Witajcie,

czy są tu jakieś miłośniczki takiego wyglądu? Podoba mi się taki "playboy look" (pewnie zaraz zostane zlinczowana za upodobania...bo sztuczna opalenizna, mega rozjaśnione włosy itd), może macie jakieś fotki, inspiracje? Nie mówie tu oczywiście o tych idealnych ciałach, silikonowych piersiach itd bo to się albo ma albo nie, mam na myśli raczej makijaż, seksowne ubranka na codzień i na party, jakieś propozycje uwielbianych przez Was fryzur?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 17.jpg (66,5 KB, 1587 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 500_500.jpg (99,7 KB, 1797 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hugh_hefner_sm.jpg (67,3 KB, 1258 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nite_span.jpg (52,1 KB, 1060 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.JPG (39,1 KB, 1614 załadowań)
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 12:06   #2
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: >>>>króliczki playboya<<<<

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
Witajcie,

czy są tu jakieś miłośniczki takiego wyglądu? Podoba mi się taki "playboy look" (pewnie zaraz zostane zlinczowana za upodobania...bo sztuczna opalenizna, mega rozjaśnione włosy itd), może macie jakieś fotki, inspiracje? Nie mówie tu oczywiście o tych idealnych ciałach, silikonowych piersiach itd bo to się albo ma albo nie, mam na myśli raczej makijaż, seksowne ubranka na codzień i na party, jakieś propozycje uwielbianych przez Was fryzur?
Makijaż tych pań jest ładny, nie widzę w nim nic gorszącego Aż dziwię się, że im tak dobrze w niebieskim cieniu - mało komu pasuje Co do ubrań (pomijam te wysadzone cyki) to te sukienki na wyjście są ok, wcale nie uważam aby były przypisane tylko dla pań playboy Natomiast na co dzień preferuje prosty styl, na pewno nie słodkiej landrynki, dlatego ubranka z podkolanami i różowe bluzeczki z napisem playboy są dla mnie nie do przyjęcia. Bardzo infantylne Co do bielizny, to ładna jest, różnica w tym tkwi, że ja ją noszę jako nakrycie "podubraniowe" :P, nawet na imprezkę nie odważyłabym się wystąpić tylko w niej
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 12:19   #3
k4s13k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 67
Dot.: >>>>króliczki playboya<<<<

moim zdaniem te kobiety (pomimo sztucznych piersi i pewnie sporych ilości makijażu ) są piękne. Mają swój styl i pokazują ciało bo rzeczywiście mają co pokazać. Chciałabym mieć tak idealną figure jak one i być tak piękną i myśle że niejedna z was by tego chciała. A co do bielizny na imprezie ?? Usa to zypełnie inny świat tam to nikogo nie dziwi...szczególnie ludzi z showbiznesu
k4s13k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 13:09   #4
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: >>>>króliczki playboya<<<<

gladajac program 'Girls of the Playboy Mansion' musze stwredzic ze niektore ciuchy maja naprawde niezle. Jesli chodzi o sukienki na wyjscia-zdarzaja sie ładne jak i te gorsze. Na temat wlosow, makijazu i operacji plastycznej nie bede sie wypowiadac-nie moja bajka.
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 13:28   #5
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: >>>>króliczki playboya<<<<

Nie obraźcie się ale moim zdaniem to straszna tandeta
Tona makijażu ,silikon silikon sztuczny biust usta napewno jakieś liftingi , każda z nich jest na stu dietach . Ciekawa jestem jak wyglądałyby bez tych ciuszków za tysiące dolarów , bez fryzur od najlepszych fryzjerów i operacji
malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 13:34   #6
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: >>>>króliczki playboya<<<<

Cytat:
Napisane przez malwinac Pokaż wiadomość
Nie obraźcie się ale moim zdaniem to straszna tandeta
Tona makijażu ,silikon silikon sztuczny biust oczy napewno jakieś liftingi , każda z nich jest na stu dietach . Ciekawa jestem jak wyglądałyby bez tych ciuszków za tysiące dolarów , bez fryzur od najlepszych fryzjerów i operacji
Ja się nie obrażam Autorka wątku jednak pyta o ubrania tych gwiazd, nie o ilość procentu silikonu w ciele tych pań. Należy więc wyrzucić ciało playgirl z głowy i spojrzeć tylko na ich ciuszki A ciuszki niektóre wcale nie są złe.
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 14:12   #7
yamiss
Zadomowienie
 
Avatar yamiss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: birmingham/ lodz
Wiadomości: 1 468
GG do yamiss
Dot.: >>>>króliczki playboya<<<<

no na 4 zdjęciu to paris hilton, tak?
jesli chodzi o ubrania, to z tych 'na codzień' raczej bym nic dla siebie nie wybrała, ale już z tych wieczorowych (sukienke na wyjscia, bieliznę 'pod' ) no to już co innego w sumie to najbardziej podoba mi się właśnie bielizna tych pań
jakieś zdjęcia:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 01.jpg (100,1 KB, 572 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 050803_hefner_hmed_1p.hmedium.jpg (28,2 KB, 704 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1611065.jpg (52,1 KB, 945 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hugh2.jpg (42,3 KB, 827 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Hugh_Hefner_otoczeniu_1711188.jpg (15,0 KB, 1110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hugh-hefner-financially-hung-black-card-launch-party-9crRiZ.jpg (67,2 KB, 755 załadowań)
__________________
mes que un club, mes que un ciudad. Barcelona <3
visca el Barca.!


you know you love me .. xoxo.
yamiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-17, 14:18   #8
yamiss
Zadomowienie
 
Avatar yamiss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: birmingham/ lodz
Wiadomości: 1 468
GG do yamiss
Dot.: >>>>króliczki playboya<<<<

jeszcze coś..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Raelian_Women_and_Hugh_Hefner.jpg (37,7 KB, 605 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hollymadisonandhef.jpg (81,6 KB, 365 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pwenn1599467.jpg (20,5 KB, 417 załadowań)
__________________
mes que un club, mes que un ciudad. Barcelona <3
visca el Barca.!


you know you love me .. xoxo.
yamiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 14:39   #9
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: >>>>króliczki playboya<<<<

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
gladajac program 'Girls of the Playboy Mansion' musze stwredzic ze niektore ciuchy maja naprawde niezle. Jesli chodzi o sukienki na wyjscia-zdarzaja sie ładne jak i te gorsze. Na temat wlosow, makijazu i operacji plastycznej nie bede sie wypowiadac-nie moja bajka.
kiedys na VH1 widzialam jakis progr o kroliczkach ale ze siedzialam z moim TZ to przelaczylam

Cytat:
Napisane przez malwinac Pokaż wiadomość
Nie obraźcie się ale moim zdaniem to straszna tandeta
Tona makijażu ,silikon silikon sztuczny biust usta napewno jakieś liftingi , każda z nich jest na stu dietach . Ciekawa jestem jak wyglądałyby bez tych ciuszków za tysiące dolarów , bez fryzur od najlepszych fryzjerów i operacji
duzo osob ma takie zdanie na ten temat, facetow rowniez ale kazdy na taka zwroci uwage do czego niekoniecznie sie przyzna. mielismy sie mowic o silikonie..
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 14:49   #10
SarahMoon
Zadomowienie
 
Avatar SarahMoon
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: >>>>króliczki playboya<<<<

Na kanale, E leci reality show o króliczkach Playboya mieszkających z Hugh H , można tam się napatrzeć do woli na kreacje tych pań.
SarahMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 15:19   #11
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: >>>>króliczki playboya<<<<

Nie mam nic do takiego stylu - ale na boga po co im są te sztuczne cycki?? To kompletnie psuje całość,nie ma według mnie chyba nic bardziej tandetnego i brzydkiego niż silikonowy biust,jeszcze w połączeniu z blondem. Lubię look kociaka ale lubię gdy ktoś ma przy tym chociaż trochę gustu i nosi ciuchy dobrej jakości. Najgorsza w stylu "Playboyowym" jest chyba Jordan - po prostu obleśna,niby zadbana a kojarzy mi się z kimś spoconym,z kimś kto chodzi spać w tapecie,ma brudne stopy i używa kiepskich perfum. Dokładnie tak Podoba mi się pani z pierwszego zdjęcia,po lewej stronie od Hefnera. Nie ma przesadzonych cycków,widać po niej trochę klasy i ma ładną buzię

a boska jest według mnie nasza rodaczka stała bywalczyni Playboya i innych rozkładówek. W całym jej wizerunku "króliczka" jest jakiś smak,styl. W dodatku jest naprawdę piękna. Joanna Krupa
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-17, 15:33   #12
eloteteie
Zadomowienie
 
Avatar eloteteie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 649
Dot.: >>>>króliczki playboya<<<<

Szkoda, że taka "wyciągnięta" w Photoshopie
eloteteie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 16:50   #13
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: >>>>króliczki playboya<<<<

Ich styl niezbyt mi się podoba. Zwłaszcza te włosy i sztuczna opalenizna. Ale kiecki na wielkie gale często mają fajne.

Oglądam ten program od kilku tygodni wręcz namiętnie, bo bardzo mnie on fascynuje. 3 młode dziewczyny i 80 letni staruszek. Wyznają sobie ciągle miłośc, zwracają się do siebie 'Skarbie', 'Kochanie'. Zastanawiam się, czy równiez sypiają ze sobą? Wiem, że Hugh sypia z Holly - dziewczyną numer 1, ale czy z Bridget (nr 2) i Kendrą (nr 3) też? Zaiste - fascynujące...
__________________

NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 16:57   #14
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: >>>>króliczki playboya<<<<

On podobno sypia ze wszystkimi dziewczynami które odwiedzają jego dom,to taka jakby forma "powitania",w jakimś wywiadzie tak mówił i twierdził że jest z tego dumny bo mimo jego wieku itp. itd. nie protestują okropność...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 17:06   #15
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: >>>>króliczki playboya<<<<

Aha. A te jego dziewczyny nr 1, 2 i 3 nie są zazdrosne o wszystkie inne?
__________________

NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 17:22   #16
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: >>>>króliczki playboya<<<<

A myslisz że gdzieś tam jest miłość? Nie wydaje mi się,szczerze mówiąc... nie sądzę że wszystkie kobiety to materialistki ale jednak Hefner ma duuuzo,duuuzo na koncie ;] oni sobie nawzajem pomagają. One dzięki niemu stają się sławne i żyją w luksusie a on nadal jest podziwiany przez mężczyzn i uważany za playboya ja tak to widzę.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 19:11   #17
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: >>>>króliczki playboya<<<<

No Holly (dziewczyna numer 1) wielokrotnie mowila o ślubie, o dzieciach, o tym, że Hef jest jej 'ukochanym mężczyzną'... Zresztą nawet on kilka razy powiedział, że kocha Holly i że jest miłością jego życia. 2 i 3 też mu czasami wyznają miłość. Dziwne dla mnie jest to bardzo, dlatego oglądam ten program i próbuję rozgryźć, o co w tym ich układzie tak naprawdę chodzi. Bo, że o pieniądze, sławę i seks - domyślam się. Ale doszukuję się w tym czegoś głębszego. Może naiwnie.
__________________

NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 20:17   #18
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: >>>>króliczki playboya<<<<

sa ladne sa zgrabne sa sztuczne. na codzien ZDECYDOWANE NIE. zbyt infantylne. jestem zwolenniczka ze uwage nalezy zwracac na siebie innymi rzeczami niz ciuchy. na impreze OCZYWISCIE jestem na TAK. dlaczego nie?
co do tych pan to oprocz wygladu nie maja za grosz inteligencji ogladalam wywiady z nimi i żal żal żal.

choc nie mowiem. ładne. nie wiem ile w tym komputera ile skalpela ile natury. efekt koncowy sie liczy.
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 20:22   #19
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: >>>>króliczki playboya<<<<

Styl :im mniej tym lepiej jesli chodzi o ciuchy ,makijaz i silikon wrecz przeciwnie.

to co mowia do mnie nie trafia bo mowia to do kamery i zyja z tego wiec gadaja byle co .co maja w glowach trudno stwierdzic ale jesli dla kogos szczytem marzen jest bycie kroliczkiem i byc obmacywana przez starego dziadka to gratuluje:-D
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-17, 20:23   #20
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: >>>>króliczki playboya<<<<

Może czasem powiewa od tych pań kicz i tandeta-ale potrafią być na swój sposób atrakcyjne i apetyczne... gdyby były ciut mniej sztuczne byłoby jeszcze lepiej.
Coś jest w tym, że blondynka, opalona kręci facetów...

myśle, że do takiego wyglądu a la króliczek potrzebne są regularne i dość kobiece rysy... wiekszość blondynek ma zbyt dziewczęcą urode u nas w Polsce, a w USA właśnie dziewczyny mają taką urodę blond-kociaka np. Jessica Simson...

nie oceniam ich ani tego co robią bo ich nie znam, może są mądre, może nie, może taki mają sposób na zarabianie kasy- ich sprawa
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 21:34   #21
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: >>>>króliczki playboya<<<<

Wolę rude i brunetki, ale jeśli dziewczyna jest złotowłosym aniołem , trudno nie widzieć wtedy, że jest piękna. To co widuję czasem na ulicach (''czasem'' i w mediach...), dla mnie bywa nierzadko kiepską podróbą złotowłosego anioła, a odpowiedniki wysokiej jakości ubranek (czasami i same oryginały również) przywodzą mi na myśl budkę na bazarku, z bardzo mało gustownymi ciuszkami...

Dla mnie kreacja ;-) może być przyległa, długa do kostek, i na ramiączkach - i wyglądać (taką być w rzeczywistości) jak uszyta z bardzo kiepskawej satynki ... Za to nie widzę nic złego i niegustownego w niezbyt plandekowatej sukience jako takiej. Po prostu. Zależy, jaka by to miała być sukienka, za pastelową miniówą i cyrkoniowym topikiem nie przepadam.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...

Edytowane przez Aeterna
Czas edycji: 2007-12-17 o 22:01
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 21:34   #22
*Antoinette*
Wtajemniczenie
 
Avatar *Antoinette*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 535
Dot.: >>>>króliczki playboya<<<<

Nie podoba mi się taki styl w mysl zasady "im więcej odsłonić tym lepiej" - zero klasy, moim zdaniem seksowne to to nie jest, choć pewnie facetom się podoba :P
__________________


*Antoinette* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 21:51   #23
Mitsuko
Rozeznanie
 
Avatar Mitsuko
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 601
Dot.: >>>>króliczki playboya<<<<

dorzucam parę fotek...
Swoją drogą bardzo podoba mi się sukienka blondynki z lewej na pierwszej fotce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rat-and-hef.jpg (73,7 KB, 599 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 45e369fa6eee0.jpg (102,5 KB, 463 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg experiences-07-g.jpg (74,5 KB, 367 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1190304651_f.jpg (31,2 KB, 566 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg playboy_dagensXcopyX3.jpg (65,6 KB, 447 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 21981.jpg (102,1 KB, 314 załadowań)
Mitsuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 21:51   #24
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: >>>>króliczki playboya<<<<

Np. to jest dla mnie ok (nie zmienia to faktu, że pani w bialym zaraz może wybuchnąć ),
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=6057336
a to jest bardzo nie ok.
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=6058795
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 21:55   #25
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: >>>>króliczki playboya<<<<

a np. wszystkie panie z tej fotki, pomimo tego, że obejrzy się za nimi z pewnością niejeden pan, dla mnie pięknościami nie są i mi się nie podobają.
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=6057336
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 23:48   #26
Malinezja
Zadomowienie
 
Avatar Malinezja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: >>>>króliczki playboya<<<<

Mi również podoba się ten styl choć wiadomo, że na codzień to tak niezbyt odpowiedni.
__________________
Lepiej Żałować Tego Co Się Zrobiło, Niż Tego Że Się Czegoś Nie Podjęło
**God is a DJ ... life is a dancefloor ... *


Malinezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 09:16   #27
karoola0
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 518
GG do karoola0
Dot.: >>>>króliczki playboya<<<<

Cytat:
Napisane przez *Antoinette* Pokaż wiadomość
Nie podoba mi się taki styl w mysl zasady "im więcej odsłonić tym lepiej" - zero klasy, moim zdaniem seksowne to to nie jest, choć pewnie facetom się podoba :P
zgodzę się, jak można mieć klasę jeżeli celem w życiu jest rozebranie się na łamach czasopisma..

z drugiej strony kobiety często ukrywają swoją kobiecość, trzeba ją podkreślać ale bez przesady. włożenie błyszczącej mini i krótkiej bluzeczki z wielkim dekoldem jest tandetne, a przecież można założyć podkreślającą figurę spódnicę-tulipan z wysokim stanem trochę dłuższą niż mini albo nawet sukienkę mini. na dziewczyny w landrynkowych kolorach(mam na myśli głównie blady róż) robi mi się nie dobrze, a jest tyle kobiecych kolorów, choćby czerwień

nie jestem fanką bladej skóry ale myślę, że Dita von Teese wygląda bardzo sexy bez grama tandety mimo, że jest stripteaserką
karoola0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 10:41   #28
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: >>>>króliczki playboya<<<<

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Może czasem powiewa od tych pań kicz i tandeta-ale potrafią być na swój sposób atrakcyjne i apetyczne... gdyby były ciut mniej sztuczne byłoby jeszcze lepiej.
Coś jest w tym, że blondynka, opalona kręci facetów...

myśle, że do takiego wyglądu a la króliczek potrzebne są regularne i dość kobiece rysy... wiekszość blondynek ma zbyt dziewczęcą urode u nas w Polsce, a w USA właśnie dziewczyny mają taką urodę blond-kociaka np. Jessica Simson...

nie oceniam ich ani tego co robią bo ich nie znam, może są mądre, może nie, może taki mają sposób na zarabianie kasy- ich sprawa
tak sie zastanowilam i mysle ze przepis na kroliczkowy wyglad to najlepiej: maly nosek a la barbie, duze oczy, wystajace kosci policzkowe no i koniecznie PUCKI jakie sobie teraz frytka sprawila, blond czupryne i najlepiej koncowki na lokowke nakrecone, opalone cialko, piekne biale duze rowne uzebienie, mocno podkreslone brwi...to sie powtarza na twarzy kazdej z nich

Cytat:
Napisane przez SarahMoon Pokaż wiadomość
Na kanale, E leci reality show o króliczkach Playboya mieszkających z Hugh H , można tam się napatrzeć do woli na kreacje tych pań.
kanal E daje kablowka?
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 11:44   #29
SarahMoon
Zadomowienie
 
Avatar SarahMoon
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: >>>>króliczki playboya<<<<

Niestety ,tylko w satelitarnych Cyfra i Polsat.
SarahMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 16:54   #30
Malinezja
Zadomowienie
 
Avatar Malinezja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: >>>>króliczki playboya<<<<

Cytat:
Napisane przez karoola0 Pokaż wiadomość
nie jestem fanką bladej skóry ale myślę, że Dita von Teese wygląda bardzo sexy bez grama tandety mimo, że jest stripteaserką
Jak widac są gusta i gusciki
Nie jestem tez fanką 'wywalania' wszystkiego na wierzch, ale akuratnie strój który prezentuje Dita w moim odczuciu nie jest zbyt seksowny..

Kilka zdjec 'króliczków'
(na ostatnim nawet jakas ciemnowlosa sie zalapala )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13988156-13988158-large.jpg (104,0 KB, 422 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hefner_wideweb__470x288,0.jpg (29,3 KB, 273 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hefner1.jpg (59,9 KB, 305 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1JUN20E.jpg (31,6 KB, 273 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11987holly%5D.jpg (16,2 KB, 331 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11452466_ff8b7ae8e6.jpg (51,1 KB, 634 załadowań)
__________________
Lepiej Żałować Tego Co Się Zrobiło, Niż Tego Że Się Czegoś Nie Podjęło
**God is a DJ ... life is a dancefloor ... *



Edytowane przez Malinezja
Czas edycji: 2007-12-18 o 17:32
Malinezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:05.