szkoły językowe w Lublinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Nauka języków obcych - kącik językowy

Notka

Nauka języków obcych - kącik językowy Nauka języków obcych - kącik językowy, to miejsce wymiany informacji o kursach, podręcznikach, materiałach i ciekawostkach językowych. Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-27, 10:15   #1
e_beee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Smile

szkoły językowe w Lublinie


Witam Was Mam prośbę abyście podzielili się swoimi doświadczeniami, opiniami na temat szkół językowych w Lublinie
Interesują mnie szkoły przygotowujące do egzaminu FCE w dwa semestry ( i oczywiście za rozsądną cenę) Podobno Metodyści są OK tylko, ze tam jeden poziom trwa 3 semestry... A Columbus, Profi- Lingua? Może jakieś inne? A czy w ogóle warto robić certyfikat FCE? Proszę baaardzo o pomoc Pozdrawiam.
e_beee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 10:48   #2
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: szkoły językowe w Lublinie

ja chodzilam do dwóch szkół jesli chodzi o j. angielski: Linguaton i A1.
Z tej pierwszej jestem w 100% zadowolona, ta druga - porażka. Do lingiuatona chodzilam przez 5 lat jeszcze w starej siedzibie, szkoła ma swietna przyjazna atmosfere, do A1 tylko przez rok przygotowujac sie od matury rozszerzonej i uwazam to za strate czasu i pieniedzy. Certyfikatów nie robilam wiec chyba tyle moge powiedziec w tym temacie
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 19:47   #3
e_beee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: szkoły językowe w Lublinie

:-d
e_beee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 19:55   #4
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: szkoły językowe w Lublinie

Cytat:
Napisane przez e_beee Pokaż wiadomość
Podobno Metodyści są OK .
Chodzilam do nich,przez 1rok i polemizowalabym.W jednym semestrze mialam super nauczycielke,a w drugim semestrze uczyl mnie gosc,ktory byl super przyjazny,ale niczego mnie nie nauczyl i zrezygnowalam,bo bardzo mnie zniechecil do tej szkoly.
Duzo ludzi do Metodystow chodzilo z moich znajomych i kazdy mowil,ze wszystko zalezy do jakiego nauczyciela trafisz.
Poza tym jak dla mnie w przypadku tej szkoly liczyla sie tylko kasa,kasa,kasa.
To bylo ponad 7 lat temu,wiec moze sie zmienilo,nie wiem.
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 20:31   #5
e_beee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: szkoły językowe w Lublinie

up, up :-D
e_beee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 09:16   #6
myszulcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: szkoły językowe w Lublinie

Ja chodziłam w tamtym roku do Profi Lingua i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Nasza grupa miała świetną lektorkę - panią Ewę Prościńską, która jest naprawdę świetną nauczycielką i do tego na maksa zaangażowaną. Mój poziom językowy był naprawdę niski, ale już po miesiącu poczułam się odrbinkę pewniej, a po roku naprawdę swobodnie posługuję się językiem i w tym roku również zamierzam kontynuować naukę. W profi bardzo kładą nacisk na mówienie, dlatego nauka nie idzie w las i można swobodnie używać języka. Osobiście polecam
myszulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 20:15   #7
ami_
Zadomowienie
 
Avatar ami_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 253
Dot.: szkoły językowe w Lublinie

Ja chodziłam do Metodystów ostatnie dwa semestry, miałam chodzić i ten, ale plany mi się pokrzyżowały, chodziła tam i moja siostra, ale to było już jakiś czas temu. I nie wiem kto Ci powiedział, że poziom trwa tam 3 sem? Jeden semestr- jeden poziom. Ogólnie ja bardzo jestem zadowolona z tej szkoły, miałam super lektorkę, certyfikatów nie zdawałam, ale moja siostra owszem. Ogólnie polecam Metodystów, chociaż prac domowych czasem dużo było, ale jak się pracuje to i więcej się nauczy. Zapewne wrócę tam w następnym roku.
ami_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-05, 15:05   #8
justQ
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4
Dot.: szkoły językowe w Lublinie

w PAderewskim są w ten weekend dni otwarte raczej dzień otwarty szkoły językowej bo to chyba jednodniowe 7 września https://jezykipaderewski.pl/
justQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 15:46   #9
kasiulek94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 17
Dot.: szkoły językowe w Lublinie

Ja polecam Avalon. Zaczęłam naukę w ubiegłym roku, a w tym postanowiłam kontynuować bo bardzo mi się spodobało. Z tego co wiem, to mają dużą ofertę językową (nie tylko angielski tak jak w wielu szkołach), a oprócz podstawy kursu - szereg zajęć dodatkowych. Było ich tyle, że nie wystarczyło mi czasu żeby na wszystko chodzić :P siedziba w samym centrum Lublina (Krakowskie Przedmieście) no i konkurencyjne ceny za kurs
kasiulek94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Nauka języków obcych - kącik językowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-16 16:46:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.