makijaż ślubny - lekko rozświetlona ale nie błyszcząca skóra - patent - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-10, 19:23   #1
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150

makijaż ślubny - lekko rozświetlona ale nie błyszcząca skóra - patent


zdziała cuda?
czy mając fiksator może nie muszę się aż tak martwić o pozostałe kosmetyki (pod spodem) bo on i tak utrwali ładnie makijaż?

[/SIZE]

Edytowane przez gioseppe
Czas edycji: 2008-12-25 o 19:07
gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 20:34   #2
kajka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 218
Ja mam mieszana cere i stosuje puder Anti - shine. Trudno mówic o ,,za duzym macie,, - ujme to inaczej wczesniej żaden puder mi buzi nie matowił na dłużej niz kilka godzin , dopiero ten matuje prawie caly dzień. Jakoś nie zauwazyłam by był za cieżki.

Na slub polecam kosmetyki Kryolan - sa naprawde bardzo dobre - ja je stosuje na co dzień od miesiaca i nie zauwazylam by coś złego mi sie z cera dzialo.

smieszy mnie troche to twoje stwierdzenie - czy puder nie zmatowi za bardzo cery....na weselu bedziesz skakała tak, że bez dobrych kosmetyków bedziesz się świeciła przy mieszanej cerze w strefie T jak bombka choinkowa - nie mialam fixatora (do ślubu mi jeszcze daleko) ale ze słyszenia wiem ze na weselu bardzo dobrze się sprawuje, super utrwala makijaż

podkład mam tez Kryolana - dokładnie Ultra Foundation w płynie i tez podobnie jak anti-shine zachwalałam go na kazdym watku dotyczacym kryolana - moja rada przejdź się do salonu gdzie rozprowadzaja te kosmetyki i wypróbuj to sama stwierdzisz czy zgadzasz sie z moja opinią

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2007-02-13 o 14:15 Powód: przypominam o edycji
kajka216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 20:42   #3
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: makijaż ślubny - lekko rozświetlona ale nie błyszcząca skóra - patent

Cytat:
Napisane przez kajka216 Pokaż wiadomość
smieszy mnie troche to twoje stwierdzenie - czy puder nie zmatowi za bardzo cery....na weselu bedziesz skakała tak, że bez dobrych kosmetyków bedziesz się świeciła przy mieszanej cerze w strefie T jak bombka choinkowa - nie mialam fixatora (do ślubu mi jeszcze daleko) ale ze słyszenia wiem ze na weselu bardzo dobrze się sprawuje, super utrwala makijaż
niech Cie smieszy
a kryolan nie jest jedyna DOBRA firma
sa inne rozwiazania, np dobra baza, dobry transparent - chodzi o kosmetyki selektywne.


fiksator będzie na pewno
co do antishine'a mam mieszane uczucia

zachwalana na wizazu skrobia kompletnie mi nie pasowala

zdarzylo sie kilka opinii ze antishine nie nadaje sie na nakladanie na twarz BEZ podkladu bo twarz jest zbyt blada a ja mam ciemna karnacje to ten efekt moze byc wogole spotegowany

na razie probuje lzejsze kosmetyki
stad moje pytania
jesli sie uda - fajnie, jesli nie to na ten jeden dzien kupie kryolana ale nie planuje go uzywac nacodzien bo szkoda mi skory

nacodzien uzywam tylko pudru transparentnego, czasem podkladu
gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 12:36   #4
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: makijaż ślubny - lekko rozświetlona ale nie błyszcząca skóra - patent

nikt nie pomoże? proszę
gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 14:27   #5
jmu
Raczkowanie
 
Avatar jmu
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 283
Dot.: makijaż ślubny - lekko rozświetlona ale nie błyszcząca skóra - patent

Nie doradze nic na temat serum, korektora i bazy - bo sama jesem na etapie szukania tych odpowiednich...
Natomiast odradzam puder Anti Shine z Kryolana - jak dla mnie skrobia kukurydziana daje podobny efekt w wygladzie (na poczatku troche biala maska) za to matuje na wieeeellllllleeeee dluzej. Naprawde! I buzia jest po nim tak samo biala jak po skrobi. A za to cena o niebo nizsza a mat na dluzej. Jezeli nie lubisz skrobi - polecam te zwylke puderki z Inglota ja je lubie.
Polecam za to fiksator w spraju Kryolana. Makijaz trzyma sie naprawde dluzej - tylko lepiej zlecic to zadanie komus i nie pryskac nim samemu po paszczy bo wyciagniecie reki to jednak za mala odleglosc i musi byc dobrze wstrzasniety - bo inaczej powstaja kropki z plynu na twarzy.
Na Twoim miejscu zastanowilabym sie jednak nad dobrym podkladem - moim zdaniem puder lubi sie za bardo obklejac na samym korektorze (bo sa one zwykle gesciejsze i bardziej tepe od podkladu) i wyglada to nieladnie (zwlaszcza na zdjeciach - na twrzy powstaja po prostu plamy). Nie wiem jaki polecic - sama zastanawialam sie nad DW ale on moze i nie bylby zly ale na zime, jest jak sama wiesz strasznie gesty i nie wiem jak to bedzie w lato, dlatego na razie postawilam na Revlon (Soft Flex) - jest rowniez gesty ale o polowe mniej niz DW a trzyma sie dlugo i twarz wyglada po nim ladnie i naturalnie.
Ostatnio czytalam ze baza Dior Diorskin Icone, Creme to Powder Make-up (001 Transparent) jest dobra.
Podobnie jak Maseczka Bankietowa Dermiki - rowniez przeczytane.
jmu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 14:42   #6
jmu
Raczkowanie
 
Avatar jmu
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 283
Dot.: makijaż ślubny - lekko rozświetlona ale nie błyszcząca skóra - patent

Zapomnialam jeszcze - z wlasnego doswiadczenia odradzam kermy matujace. Mat jest faktycznie, ale przez 2-3 godziny a potem buzia reaguje obronnie i zaczyna wydzielac jeszcze wieksze ilosci sebum. Efekt wiadomo jaki. Ja na razie pod makijaz uzywam Serum z Body Shopu z wit .C (i filtra), lubialam tez posmarowac tez czsem zwyklm Nivea Soft (bez rewelacji) lub Happy Derm z L'oreala - ale go odstawilam jak zadlebilam sie dzieki wizazowi w jego sklad.... Nie byl jednak dla mojej twarzy zly jako kosmetyk na codzien pod podklad.
Ps. Czekam razem z Toba na odpowiedzi bo ten temat jest rowniez u mnie na tapecie - rowniez ukladam swoj niezbednik na slub (wrzesien). Jak widzisz jest rowniez bardzo niekomplatny - zdecydowanie miejsce na tej liscie ma tylko fixator w spraju...
Pozdrawiam.

Edytowane przez jmu
Czas edycji: 2007-02-13 o 14:43 Powód: blad ortograficzny....
jmu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 15:04   #7
jmu
Raczkowanie
 
Avatar jmu
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 283
Dot.: makijaż ślubny - lekko rozświetlona ale nie błyszcząca skóra - patent

Co nieco informacji rowniez tu: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=172736
Acha - tez fiksztor w spraju nie matuje za bardzo twarzy -wystarczy go z umiarem i z daleka psiknac i wszystko jest ok. o to akurat nie musisz sie martwic.
jmu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-13, 17:26   #8
ewelinaziaja
Raczkowanie
 
Avatar ewelinaziaja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 373
Dot.: makijaż ślubny - lekko rozświetlona ale nie błyszcząca skóra - patent

Cytat:
Napisane przez jmu Pokaż wiadomość
Natomiast odradzam puder Anti Shine z Kryolana - jak dla mnie skrobia kukurydziana daje podobny efekt w wygladzie (na poczatku troche biala maska) za to matuje na wieeeellllllleeeee dluzej.
co matuje dłużej? skrobia czy antishine? bo nie wiem już pogubiłam się
jak dla mnie skrobia jest kompletnym niewypałem - wogóle mnie nie zmatowiła a miałam jedynie nieprzyjemne poczucie mąki na twarzy
inglota używam normalnie, jak nie znajdę lepszego to pewnie przy nim zostanie - może wkombinacji z fiksatorem będzie działał lepiej
moze próbowałaś sypkiego VICHY lub LA ROCHE?

Cytat:
Napisane przez jmu Pokaż wiadomość
Polecam za to fiksator w spraju Kryolana. Makijaz trzyma sie naprawde dluzej - tylko lepiej zlecic to zadanie komus i nie pryskac nim samemu po paszczy bo wyciagniecie reki to jednak za mala odleglosc i musi byc dobrze wstrzasniety - bo inaczej powstaja kropki z plynu na twarzy.
dobra rada - dzięki
a czy juz uzywalas tych fiksatorow czy tylko wiesz ze slyszenia?
wiesz ktory to byl? http://www.folaroni.com/kryolan.html (wybierz po lewej fiksatory )

Cytat:
Napisane przez jmu Pokaż wiadomość
Na Twoim miejscu zastanowilabym sie jednak nad dobrym podkladem.
no fajnie tylko nie mogę trafić na odpowiedni
DW jest nie dla mnie
Revlon (Soft Flex) - nie próbowałam
INGLOT - ok chociaz czasem moze zrobic machę
Cytat:
Napisane przez jmu Pokaż wiadomość
Ostatnio czytalam ze baza Dior Diorskin Icone, Creme to Powder Make-up (001 Transparent) jest dobra.
DIOR jest do banii
uraz do marki.

a EL IDEALIST? słyszał ktoś?
__________________

ewelinaziaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 17:36   #9
ewelinaziaja
Raczkowanie
 
Avatar ewelinaziaja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 373
Dot.: makijaż ślubny - lekko rozświetlona ale nie błyszcząca skóra - patent

Cytat:
Napisane przez jmu Pokaż wiadomość
Zapomnialam jeszcze - z wlasnego doswiadczenia odradzam kermy matujace. Ja na razie pod makijaz uzywam Serum z Body Shopu z wit .C (i filtra), lubialam tez posmarowac tez czsem zwyklm Nivea Soft (bez rewelacji) lub Happy Derm z L'oreala - ale go odstawilam jak zadlebilam sie dzieki wizazowi w jego sklad....
widze ze zapomnialam sie wylogowac z innego forum - gioseppe to ja

hmm. nie wiem jaka masz cerę
podejrzewam ze podobna
matujace rzeczywiscie sa do banii ale ten la roche bardzo pomaga mi utrzymac skore bez wypryskow, cala seria zreszta jest genialna.
ja nivea soft nie cierpie
happy derm tez nie lubie ale to tylko ze wzgledu na zapach
natomiast sprobuj sobie moze garniera z łopianem - dla mnie kiedys byl bardzo dobry, wlasnie dzisiaj kupilam kolejne opakowanie zeby sie jeszcze raz utwierdzic w przekonaniu czy pasuje pod makijaz czy nie. jest leciutki i nie czuc go na twarzy.
myslalam o tych drozszych markach np strefa T lancoma czy innych ale wydaje mi sie ze beda zachwywac sie podobnie jak matujacy effaclar wiec bez sensu wydawac kasę w błoto..
a co to serum? dasz linka?



Cytat:
Napisane przez jmu Pokaż wiadomość
Ps. Czekam razem z Toba na odpowiedzi bo ten temat jest rowniez u mnie na tapecie - rowniez ukladam swoj niezbednik na slub (wrzesien). Jak widzisz jest rowniez bardzo niekomplatny - zdecydowanie miejsce na tej liscie ma tylko fixator w spraju...
Pozdrawiam.
jak dorbze ze nie jestem sama mam andzieje ze razm dojdziemy do jakichs konkretnych wnioskow
ja mam slub w czerwcu

bazy - osobiscie lumene mi nie podeszla
kiedys probowalam sephore - wiem ze sa dwie bazy - jedna byla ok, druga nie - musze walsnie przy najblizszej okazji sprawdzic ktora jest ktora
artdeco nie probowalam.

korektory
-
ja szukam czegoś najlepiej w pędzelku.
dzisiaj przejrzalam opinie wizaz ale powiem Ci ze czesto zdarza sie ze cos jest na 5 * w KWC a dla mnie jest to totalna klapa...
planuje sprawdzic Maybelline Everfresh ....
inglota i
La roche korektor w pedzelku
a w sephorze clinique airbrush concealer czy jakos tak nalozony na dlon wydaje sie znośny więc teraz musze go sprawdzić na twarzy.
__________________

ewelinaziaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 08:24   #10
jmu
Raczkowanie
 
Avatar jmu
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 283
Dot.: makijaż ślubny - lekko rozświetlona ale nie błyszcząca skóra - patent

No to zaczynamy:
Mnie skrobia matuje na dluzej niz Anti Shine - ale skrobia kukurydziana!
Nie probowalam tych sypkich Vichy i LRP, bo chyba jednak zostane przy mace i Fiksatorze w spraju - jak dla mnie ok uklad. Tego sypkiego fiksatora z Kryolana nie probowalam bo to kosmetyk kolorowy a ja zmawilam przez internet i nie wiedzialam jaki kolor wybrac. Ale jednak po doswiadczeniach z Anti Shine nie zaluje...
Z baz Lumene to lepsza jest ta pod cienie, ta pod makijaz jest do bani.
Artdeco tez nie znam.
jmu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 08:28   #11
jmu
Raczkowanie
 
Avatar jmu
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 283
Dot.: makijaż ślubny - lekko rozświetlona ale nie błyszcząca skóra - patent

Cytat:
Napisane przez ewelinaziaja Pokaż wiadomość
a czy juz uzywalas tych fiksatorow czy tylko wiesz ze slyszenia?
wiesz ktory to byl? http://www.folaroni.com/kryolan.html (wybierz po lewej fiksatory )


Uzywalam - sprawdzilam na Sylwestra! i kupilam dokladnie z tej stronki - ktora rowniez polecam, szybko, sprawnie i milo. Mam dokladnie ten:
Fixer Spray
Utrwalacz makijazu.
Art.72290 - 150 ml.
Cena : 59,61 zł


(ale mi sie glupio skopiowalo, ale trudno ).
jmu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-14, 08:44   #12
jmu
Raczkowanie
 
Avatar jmu
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 283
Dot.: makijaż ślubny - lekko rozświetlona ale nie błyszcząca skóra - patent

Cytat:
Napisane przez ewelinaziaja Pokaż wiadomość
natomiast sprobuj sobie moze garniera z łopianem

Dzieki za rade! Daj znac czy dalej jest dobry, bo u nas w Pl to kosmetyki lubia sie transformowac w gorsze z kazda seria....

myslalam o tych drozszych markach np strefa T lancoma czy innych ale wydaje mi sie ze beda zachwywac sie podobnie jak matujacy effaclar wiec bez sensu wydawac kasę w błoto..


Przecztytalam gdzies o takim cudzie (Pisala Anahstasia) ze podobno z Heleny Rubinstein na strefe T - podobno duzo lepszy od Clinique (trzeba bedzie sie wybrac po tone probek )




jak dorbze ze nie jestem sama mam andzieje ze razm dojdziemy do jakichs konkretnych wnioskow


JA TEZ!

[COLOR=red]
korektory -

planuje sprawdzic Maybelline Everfresh ....

O Boze tylko nie to! - no chyba ze na pojedyncze 'malenstwa', absolutnie nie pod oczy, nie do rozjasniania!!! Jest tepy, wlazi w zmarszczki i strasznie wysusza. jak posmarowalm go pod oczy wygladalam jak stara pudernica! Nie polecam![/COLOR]

La roche korektor w pedzelku
a w sephorze clinique airbrush concealer czy jakos tak nalozony na dlon wydaje sie znośny więc teraz musze go sprawdzić na twarzy.
No a tych nie znam....
Nie polecam tez tego z L'oreala w pedzelku - Touche Magique (czy jakos tak) - jak dla mnie to on tylko podkresla cienie pod oczami a nie ukrywa.

Kurcze marzy mi sie miec juz skompletowany zestawik bo coraz bardziej glupieje!

Acha, cienie beda z Inglota. Dla mnie ok.
Masz juz moze wybrana pomadke? Kupilam MF Long Lasting, ale nie trafilam z kolorem - za cieply do szarych cieni, a takie planuje. I chyba nie bylo tam nic juz ciekawego z kolorow (jak dla mnie wszystkie sa za ciemne!)
jmu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 08:48   #13
jmu
Raczkowanie
 
Avatar jmu
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 283
Dot.: makijaż ślubny - lekko rozświetlona ale nie błyszcząca skóra - patent

Cholewcia nie wiem jak wstawic kilka cytatow w 1 wypowiedz - dlatego moje sa tym razem powplatane w Twoja - przeczytaj i powybieraj.... Przepraszam.

Acha, a cere mam lekko blyszczaca w strefie T na policzkach normalna, ale musze uwazac na naczynka niestety....
jmu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 06:45   #14
ewelinaziaja
Raczkowanie
 
Avatar ewelinaziaja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 373
Dot.: makijaż ślubny - lekko rozświetlona ale nie błyszcząca skóra - patent

Cytat:
Napisane przez jmu Pokaż wiadomość
No to zaczynamy:
Mnie skrobia matuje na dluzej niz Anti Shine
Z baz Lumene to lepsza jest ta pod cienie, ta pod makijaz jest do bani.
Artdeco tez nie znam.
lumene pod makijaz tez mi nie podeszla
skrobia ale ziemniaczana - kompletnie nie
artdeco nie probowalam bo nie mieli w drogerii wrrr
teraz jest jakas YSL nowa, wlasnie mam probke, sprawdze to daj znac

a anti shine to mowisz o tym ryzowym?
__________________

ewelinaziaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 06:46   #15
ewelinaziaja
Raczkowanie
 
Avatar ewelinaziaja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 373
Dot.: makijaż ślubny - lekko rozświetlona ale nie błyszcząca skóra - patent

spokojnie, ja działam na wszystie strony, probuje, ostatnio poznalam fajna dziewczyne ktora b. dobrze zna sie na kosmetykach, jak cos sprawdze to dam znac
__________________

ewelinaziaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 06:50   #16
ewelinaziaja
Raczkowanie
 
Avatar ewelinaziaja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 373
Dot.: makijaż ślubny - lekko rozświetlona ale nie błyszcząca skóra - patent

Cytat:
Napisane przez jmu Pokaż wiadomość
Cholewcia nie wiem jak wstawic kilka cytatow w 1 wypowiedz - dlatego moje sa tym razem powplatane w Twoja - przeczytaj i powybieraj.... Przepraszam.

Acha, a cere mam lekko blyszczaca w strefie T na policzkach normalna, ale musze uwazac na naczynka niestety....
spok, ja tez nie umiem

skoro masz kryolana mozesz zerknac http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=168885&page=3 ? przedostatni post - moze akurat masz cos z tych pozycji i moglabys zrobic zdjecie skladu

acha, przeczytaj to sobie dość ciekawy wątek http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=168885&page=3
__________________

ewelinaziaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 08:26   #17
jmu
Raczkowanie
 
Avatar jmu
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 283
Dot.: makijaż ślubny - lekko rozświetlona ale nie błyszcząca skóra - patent

Cytat:
Napisane przez ewelinaziaja Pokaż wiadomość
teraz jest jakas YSL nowa, wlasnie mam probke, sprawdze to daj znac

a anti shine to mowisz o tym ryzowym?
No to czekam na informacje!!!
Anti shine, tak to tan ryzowy - zrobie zdjecie skladu i jutro wkleje.

ostatnio poznalam fajna dziewczyne ktora b. dobrze zna sie na kosmetykach, jak cos sprawdze to dam znac

OOOOO! Bardzo fajnie - moze fachowiec pomoze, bo my jak widac to troche po omacku - zrobilysmy z siebie kroliki doswadczlne (co oczywiscie dla maniaczek kosmetykow nie jest zle!)
jmu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 08:37   #18
jmu
Raczkowanie
 
Avatar jmu
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 283
Dot.: makijaż ślubny - lekko rozświetlona ale nie błyszcząca skóra - patent

Jestem po probach z zelem matujacym z The Body Shopu - wydawala mi sie ok - jak w sklepie sprobowalam na skorze dloni, ale na buzi na strefie T sie nie sprawdza niestety...To link:
http://www.thebodyshop.com/bodyshop/...egoryId=search

A serum ktore uzywam na codzien to:
http://www.thebodyshop.com/bodyshop/...yId=cat1810005
Polecam Ci ten kosmetyk, ale tylko ze wszgledu na wit C i jej dobroczynnym wplywie na skore (czytalas o tym?)- po prostu na codzien a nie jako kosmetyk pod makijaz na slub - jest zbyt silikonowy i makijaz nie wytrzyma na nim calej nocy (zreszta to nie jest jego przeznaczenie).
jmu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 10:10   #19
ewelinaziaja
Raczkowanie
 
Avatar ewelinaziaja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 373
Dot.: makijaż ślubny - lekko rozświetlona ale nie błyszcząca skóra - patent

Cytat:
Napisane przez jmu Pokaż wiadomość
No to czekam na informacje!!!
Anti shine, tak to tan ryzowy - zrobie zdjecie skladu i jutro wkleje.
a masz jakies jeszcze kryolany?
nie jestes BIAŁA jak ten puder po nim?
masz jasna czy ciemna karnacje?

Cytat:
Napisane przez jmu Pokaż wiadomość
Jestem po probach z zelem matujacym z The Body Shopu - wydawala mi sie ok - jak w sklepie sprobowalam na skorze dloni, ale na buzi na strefie T sie nie sprawdza niestety...To link:
http://www.thebodyshop.com/bodyshop/...egoryId=search
no niestety a ręce topołowa kosmetyków jest idealna, a na twarzy... kicha
__________________

ewelinaziaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-15, 10:41   #20
jmu
Raczkowanie
 
Avatar jmu
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 283
Dot.: makijaż ślubny - lekko rozświetlona ale nie błyszcząca skóra - patent

[quote=ewelinaziaja;370194 9]
Cytat:
a masz jakies jeszcze kryolany?
Fiksator w spraju o ktorym pisalysmy, ten Anti shine i kredke do oczu brazowa i czrna - niestety sie rozmazuja...

Cytat:
nie jestes BIAŁA jak ten puder po nim?
Jestem, jak po mace...

Cytat:
masz jasna czy ciemna karnacje?
Bardzo jasna, a mino to anti shine jeszcze pojasnia... (no bo calkiem sniezno biala jak maka nie jestem )


Co z pomadka i cieniami - wybralas juz cos?

Ps. domyslilam sie w koncu jak zrobic kilka cytatow w 1 poscie Moderatorzy juz nie musza na mnie krzyczc - juz bede grzeczna.
jmu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 11:26   #21
ewelinaziaja
Raczkowanie
 
Avatar ewelinaziaja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 373
Dot.: makijaż ślubny - lekko rozświetlona ale nie błyszcząca skóra - patent

Cytat:
Napisane przez jmu Pokaż wiadomość
Jestem, jak po mace...

Bardzo jasna, a mino to anti shine jeszcze pojasnia... (no bo calkiem sniezno biala jak maka nie jestem )
mhmm
no to ja mam ciemną
musze sprobowac tego w koncu u wizazystki

Cytat:
Napisane przez jmu Pokaż wiadomość
Co z pomadka i cieniami - wybralas juz cos?
nie do konca
na razie poszukuje "podstaw"
roz znalazlam taki rozowy nr chyba 95 z bourjois

pomadek nacodzien nie uzywam, jedynie blyszczyki.lubie rimmel-a transparentnego
na raze nie znalazlam nic konkretnego ale tez specjalnie nie szukalam

cienie? wybralam ale to sa chanele i na razie nie wiem czy sie skusze bo sa drogie.
szukam czegos w brazie, ciemnym zlocie.
mam jedne ulubione z inglota ale nie jestem pewna co do ich trwalosci na roznych kosmetykach zachowuja sie roznie - jak bede miala podklad to wtedy bede sie zastanawiac nad reszta

tak czy siak - dostalam odpowiedz z kryolana - mam dostac zdjecia kilku produktow, poprosze o interpretacje skladu na biochemii i jesli ni bedzie w nich nic odstraszajacego to je kupie. a jak nie to bede dalej szukac...bladzic...

a Ty?

pozdrawiam
__________________

ewelinaziaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 12:13   #22
jmu
Raczkowanie
 
Avatar jmu
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 283
Dot.: makijaż ślubny - lekko rozświetlona ale nie błyszcząca skóra - patent

[quote=ewelinaziaja;370252 0]mhmm
Cytat:
roz znalazlam taki rozowy nr chyba 95 z bourjois
Mam taki sam!!!

Cytat:
cienie?
Szare z Inglota - mam juz upatrzone (plus kilka w domu, z 'mapki') i zrobie sobie paletke (8 sztuk) ale to juz na koncu. U mnie swietnie te cienie sie trzymaja na powiece z podkladem i pudrem a z Baza Lumene to juz w ogole fajnie takze nie szukam juz nie nowego - 'bo po co przeplacac?'

Cytat:
mam jedne ulubione z inglota ale nie jestem pewna co do ich trwalosci na roznych kosmetykach zachowuja sie roznie - jak bede miala podklad to wtedy bede sie zastanawiac nad reszta
Slusznie!

Cytat:
tak czy siak - dostalam odpowiedz z kryolana - mam dostac zdjecia kilku produktow, poprosze o interpretacje skladu na biochemii i jesli ni bedzie w nich nic odstraszajacego to je kupie. a jak nie to bede dalej szukac...bladzic...
No to powodzenia!! moze u Ciebie sie sprawdza. Co masz na oku z Kryolana? Nad czym sie zastanawiasz?


Pozdrawiam rowniez!
jmu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 17:18   #23
ewelinaziaja
Raczkowanie
 
Avatar ewelinaziaja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 373
Dot.: makijaż ślubny - lekko rozświetlona ale nie błyszcząca skóra - patent

Cytat:
Napisane przez jmu Pokaż wiadomość
mhmm
Mam taki sam!!!
skończyło się na innym różu
ten jest śliczny ale na policzku wydawał mi się za mocny a chciałam coś dziewczęcego. numer 16, troszke delikatniejszy mniej ma tych drobinek znacznie.

Cytat:
Napisane przez jmu Pokaż wiadomość
Szare z Inglota - mam juz upatrzone (plus kilka w domu, z 'mapki') i zrobie sobie paletke (8 sztuk) ale to juz na koncu. U mnie swietnie te cienie sie trzymaja na powiece z podkladem i pudrem a z Baza Lumene to juz w ogole fajnie takze nie szukam juz nie nowego - 'bo po co przeplacac?'
chyba sprobuje tej bazy

Cytat:
Napisane przez jmu Pokaż wiadomość
No to powodzenia!! moze u Ciebie sie sprawdza. Co masz na oku z Kryolana? Nad czym sie zastanawiasz?
a u Ciebie sie nie sprawdzil?

hmm. duzo by tu wymieniac.
szukam podkladu, a wiec biore pod uwage:
Tinted Moisturizer
http://img107.imageshack.us/my.php?image=9090gg1.jpg Art.9090 - 50 ml.
Cena : 83,33 zł
Ultra Fluid Foundation
http://img248.imageshack.us/my.php?image=9130np7.jpgArt.9130- 30ml.
Cena : 42,70 zł
seria Dermacolorlight --> Fluid w płynie
http://img260.imageshack.us/my.php?image=70110ym3.jpgArt. 70110 - 30ml

i pudru

seria Dermacolorlight --> Puder utrwalająco - matujący
http://img260.imageshack.us/my.php?image=2222st6.jpg
Art. 70170
Cena : 54,90 zł

Puder ryzowy Anti-Shine
Art.5705 - 30 g.
Cena : 56,12 zł

Puder Transparentny
http://img483.imageshack.us/my.php?image=5700bt4.jpg
Art.5700 - 60 g.
Cena : 48,80 zł

oraz Transparentny Puder Event
window.focus();

na razie czekam na wynik ktory wypadnie najmniej zapychajacy :-P



a co do korektorów (na krostki)- tez sie zastanawiam ale na razie nie wiem ktory
__________________

ewelinaziaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 20:07   #24
ewelinaziaja
Raczkowanie
 
Avatar ewelinaziaja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 373
Dot.: makijaż ślubny - lekko rozświetlona ale nie błyszcząca skóra - patent

[quote=jmu;3702967]
Cytat:
Napisane przez ewelinaziaja Pokaż wiadomość
mhmm
Slusznie!
co do cieni - wlasnie mialam okazje sprobowac cienie mineralne RHEA, rewelacja
piekne kolory - swietnie sie rozprowadzaja choc nie jest to latwe dla poczatkujacej jak ja
i cudnie sie mienia

www.rhea.com.pl
__________________

ewelinaziaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 21:36   #25
ewelinaziaja
Raczkowanie
 
Avatar ewelinaziaja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 373
Dot.: makijaż ślubny - lekko rozświetlona ale nie błyszcząca skóra - patent

[quote=jmu;3702967]
Cytat:
Napisane przez ewelinaziaja Pokaż wiadomość
Co masz na oku z Kryolana? Nad czym sie zastanawiasz?


Pozdrawiam rowniez!
oto analiza składów:



DERMACOLORLIGHT FLUID NR ART 70110
"bardzo treściwy, ma sporo emolientów, włąscicielki suchych cer powinny byc z niego zadowolone. POwinien mieć kremową, łątwo rozsmarowującą się konsystencje. Ma nawet mało silikonów, więc wg mnie jakiegoś spektakularnego matu nie bedzie. Ale ma za to mocznik i niacynamide, olejek z avokado - będzie dobrze nawilżał i nie podkreśłi suchości cery, odstających skorek itp. Ma tez troche filtrów p/słonecznych."

ULTRA FLUID FOUNDATION 9130
Drugi - nieco mnie emolientów, niektóre z nich przesuniete na dalsze pozycje w składzie, a wiec jest ich tam proporcjonalnie mniej. Do cer mieszanych/ tłustych - przez dużą zawartość talku i glinki kaolinnowej - nie bedzie spływał z twarzy, bedzie matowi skórę i może nawet nieco "ściągał".


no to JA jestem uratowana
__________________

ewelinaziaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:40.