Groźby - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-07, 18:49   #1
TylkoNaChwile_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1

Groźby


Mam pewien problem. Mianowicie jakiś czas temu rozstałam się z chłopakiem. Ma on kilka moich intymnych (nawet bardzo) zdjęć, których obiecał nikomu nie dawać, nie pokazywać. Teraz chce je pokazać mojej rodzicielce. Na moja nieszczęście znają się, chociaż nie są to bliskie kontakty, ale to nic nie zmienia. Najgorsze jest to, że byłam przeciwna zostawianiu komukolwiek takich zdjęć, ale prosił jednocześnie zapewniając o tym, że nie ujrzą nigdy, nawet po ewentualnym rozstaniu światła dziennego i coś się we mnie złamało. Był zawsze bardzo zaborczy i wpatrzony we mnie, byłam pewna, że nikomu nie da ich oglądać, jednak bliska rodzina to co innego. Podejrzewam że robi to po prostu dla zabawy, a mi może narobić sporo kłopotów. Wiem że to nie żadna zemsta, wiem że on nie chce do mnie wracać, to nie ma z tym nic wspólnego, po prostu okazał się nielojalny. Uważam że to, co chce zrobić to niszczenie mojej prywatności. Niekoniecznie chciałabym, żeby rodzina oglądała moje intymne zdjęcia i wiedziała o fakcie, że ktoś je ma. Nie mam żadnych dowodów na to, że mnie w ten sposób straszy. Nawet gdybym miała, nie poszłabym z tym na policję. Nie chcę. Z drugiej strony każdego dnia budzę się nerwowa. Proszę, doradźcie coś. Jak postąpić w takiej sytuacji? Wiem, byłam głupia, że coś takiego zrobiłam, ale z drugiej strony delikwent nie powinien się w ten sposób zachować, to nie fair.
TylkoNaChwile_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 18:50   #2
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Groźby

Cytat:
Napisane przez TylkoNaChwile_ Pokaż wiadomość
Mam pewien problem. Mianowicie jakiś czas temu rozstałam się z chłopakiem. Ma on kilka moich intymnych (nawet bardzo) zdjęć, których obiecał nikomu nie dawać, nie pokazywać. Teraz chce je pokazać mojej rodzicielce. Na moja nieszczęście znają się, chociaż nie są to bliskie kontakty, ale to nic nie zmienia. Najgorsze jest to, że byłam przeciwna zostawianiu komukolwiek takich zdjęć, ale prosił jednocześnie zapewniając o tym, że nie ujrzą nigdy, nawet po ewentualnym rozstaniu światła dziennego i coś się we mnie złamało. Był zawsze bardzo zaborczy i wpatrzony we mnie, byłam pewna, że nikomu nie da ich oglądać, jednak bliska rodzina to co innego. Podejrzewam że robi to po prostu dla zabawy, a mi może narobić sporo kłopotów. Wiem że to nie żadna zemsta, wiem że on nie chce do mnie wracać, to nie ma z tym nic wspólnego, po prostu okazał się nielojalny. Uważam że to, co chce zrobić to niszczenie mojej prywatności. Niekoniecznie chciałabym, żeby rodzina oglądała moje intymne zdjęcia i wiedziała o fakcie, że ktoś je ma. Nie mam żadnych dowodów na to, że mnie w ten sposób straszy. Nawet gdybym miała, nie poszłabym z tym na policję. Nie chcę. Z drugiej strony każdego dnia budzę się nerwowa. Proszę, doradźcie coś. Jak postąpić w takiej sytuacji? Wiem, byłam głupia, że coś takiego zrobiłam, ale z drugiej strony delikwent nie powinien się w ten sposób zachować, to nie fair.
przypomnialas mu ze obiecal ich nikomu nie pokazywac? zadzwon do niego i wejdz mu na HONOR. moze podziala
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 18:52   #3
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Groźby

Cytat:
Napisane przez TylkoNaChwile_ Pokaż wiadomość
Mam pewien problem. Mianowicie jakiś czas temu rozstałam się z chłopakiem. Ma on kilka moich intymnych (nawet bardzo) zdjęć, których obiecał nikomu nie dawać, nie pokazywać. Teraz chce je pokazać mojej rodzicielce. Na moja nieszczęście znają się, chociaż nie są to bliskie kontakty, ale to nic nie zmienia. Najgorsze jest to, że byłam przeciwna zostawianiu komukolwiek takich zdjęć, ale prosił jednocześnie zapewniając o tym, że nie ujrzą nigdy, nawet po ewentualnym rozstaniu światła dziennego i coś się we mnie złamało. Był zawsze bardzo zaborczy i wpatrzony we mnie, byłam pewna, że nikomu nie da ich oglądać, jednak bliska rodzina to co innego. Podejrzewam że robi to po prostu dla zabawy, a mi może narobić sporo kłopotów. Wiem że to nie żadna zemsta, wiem że on nie chce do mnie wracać, to nie ma z tym nic wspólnego, po prostu okazał się nielojalny. Uważam że to, co chce zrobić to niszczenie mojej prywatności. Niekoniecznie chciałabym, żeby rodzina oglądała moje intymne zdjęcia i wiedziała o fakcie, że ktoś je ma. Nie mam żadnych dowodów na to, że mnie w ten sposób straszy. Nawet gdybym miała, nie poszłabym z tym na policję. Nie chcę. Z drugiej strony każdego dnia budzę się nerwowa. Proszę, doradźcie coś. Jak postąpić w takiej sytuacji? Wiem, byłam głupia, że coś takiego zrobiłam, ale z drugiej strony delikwent nie powinien się w ten sposób zachować, to nie fair.

Nie będę komentować Twojego zachowania. Napiszę tylko, że według mnie powinnaś go pokonać jego własną bronią. Sama powiedz matce, czym grozi Ci były chłopak. Jeżeli rzeczywiście swoje groźby urzeczywistni, to ja jednak nie widzę tu innego wyjścia jak zgłoszenie sprawy na policję. Ale myślę, że póki co on Cię tylko straszy i tyle.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 18:59   #4
mocna kawa
Raczkowanie
 
Avatar mocna kawa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: spod lipy :)
Wiadomości: 45
Dot.: Groźby

na Policję? Nie sądzę, żeby coś z tego wyszło...
Musisz sama coś w tym zakresie zrobić, dałaś mu te zdjęcia dobrowolnie i w sumie może z nimi zrobić co chce. No chyba, że wrzuci te zdjęcia do internetu - to już inna bajka.
mocna kawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 19:07   #5
maly_siwek
Raczkowanie
 
Avatar maly_siwek
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 354
Dot.: Groźby

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
przypomnialas mu ze obiecal ich nikomu nie pokazywac? zadzwon do niego i wejdz mu na HONOR. moze podziala
Dobra rada, zapytaj co z niego za facet, skoro nie dotrzymuje słowa i takie tam, że jego słowa nie są warte kilku kłaków i dobrze, że z nim zerwałaś (ja bym tak zrobiła)
maly_siwek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 19:08   #6
anuluu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 464
Dot.: Groźby

porozmawiaj z nim i tak jak ktoś powyżej powiedział wjedź mu na honor że prawdziwy mężczyzna by nigdy takiego czegos nie zrobił

btw. nie uważam nic złego w dawaniu facetowi intymnych zdjęć pod warunkiem że się jest go pewnym .
anuluu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 19:48   #7
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomości: 1 733
Dot.: Groźby

Ja bym powiedziała krótkie zdanie: no to wysyłaj. Myślisz że moja mama nigdy nago mnie nie widziała.? Żadna dla niej nowość nie należy pokazywać, że się boisz. Trzeba być górą
__________________
To all these greedy people
Trying to feed on what is mine
You've got to fill your hunger
And stop fucking with my mind
I know it's time to leave these places far behind

Ostre wasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-07, 20:15   #8
Asiulek87
Raczkowanie
 
Avatar Asiulek87
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 323
Dot.: Groźby

Cytat:
Napisane przez Ostre wasabi Pokaż wiadomość
Ja bym powiedziała krótkie zdanie: no to wysyłaj. Myślisz że moja mama nigdy nago mnie nie widziała.? Żadna dla niej nowość nie należy pokazywać, że się boisz. Trzeba być górą
Zgadzam się Rady typu "pogadaj z nim o honorze" są bez sensu Jego to nie ruszy, a wręcz się będzie jarał tym, że się boisz. I mimo, iż może nie miałby zamiaru spełnić swych gróźb, to nie oparł by się pokusie by Cię dłużej "pomęczyć"
Więc olać buraka i tyle
Asiulek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 20:34   #9
careen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 14
Dot.: Groźby

jeśli wyśle Ci chociaż maila, smsa, mmsa cokolwiek o tym, że chce to zrobić, możesz iśc na policję. na razie porozmawiaj z mamą/rodziną ogólnie, chociaż pewnie łatwiej będzie na początek z mamą o tym, czym Ci grozi... będzie wiedziała, czego się spodziewać trzymam kciuki mocno za Ciebie!
careen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 20:37   #10
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: Groźby

Po co rozmawiać z mamą?

Facetowi trzeba powiedzieć po prostu "to wysyłaj bohaterze" i mieć go w d.
_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 21:56   #11
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Groźby

Popieram, skoro nie chodzi o zemstę, pewnie po prostu chce się pobawić. Nie proś go o nic, nie okazuj, że się boisz, możesz mamie nawet powiedzieć o tych zdjęciach, jeśli jest wyrozumiała, może nawet sama zadzwoni do Twojego byłego i powie, że takie zdjęcia jej nie ruszą.
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-08, 00:12   #12
ha psi
Wtajemniczenie
 
Avatar ha psi
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 341
Dot.: Groźby

a według mnie trzeba uciąć kontakt z gościem i tyle.. każda głupia gadka i przekonywanie żeby tego nie robił będzie go tylko jeszcze bardziej podniecać.. bez sensu.. jak nie dołożysz drewna do ogniska to się wypali..

jak nie będziesz się do niego odzywała i reagowała na jego straszenie to może mu się znudzi..
__________________

i kiedy spada tyle gwiazd
ja chcę ocalić choćby Nas..

Najbardziej na tym forum dziwi mnie tekst:
"korzystamy z tego konta w kilka osób,
wcześniej pisała koleżanka
a teraz przedstawiam swój problem.."
ha psi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 00:29   #13
willy_nilly
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 221
Dot.: Groźby

Dokładnie. Dziewczyny mają rację. On ma głupią podnietę z tego, że się go boisz i ma Cię w garści. Pokaż mu, że się go nie boisz. Ignoruj. Powiedz, że skoro tak bardzo chce, to niech wysyła, a z mamą ewentualnie pogadasz, jak zobaczysz, że naprawdę jest do tego zdolny. W co wątpię.
willy_nilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 21:31   #14
Ayadeco
Raczkowanie
 
Avatar Ayadeco
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 126
Dot.: Groźby

Witajcie, aby nie zakładać kolejnego wątku - napiszę tu...
Chciałambym zapytać, czy ten mail, można zakwalifikować jako groźby karalne. Napisała go dorosła córka z zakończonego już małżeństwa mojego partnera. Jest ona Niemką, a list napisała nieudolną angielszczyzną. Oto on:

"I want that you let mu father in peace. Go and don't come back.
Every Day I Wish that you are dead.
You are not more as greedy HARLOT.
Go finally...
No luck of the world you deserve, only illness, Disaster, pitch and the rest I don't wand to talk about.
If you don't leave i will destroy every thing you (you can be sure that i am going to do that."

Mój partner jest załamany. Nie jest w stanie zapewnić mnie, że to tylko pisanina rozzłoszczonej dziewczyny. Dodam, że ona studiuje medycynę!!!! co kompletnie mnie zaskoczyło biorąc pod uwagę, że życzy mi abym była martwa.

Czy jeżeli zgłoszę to na Policję, jest szansa, że oni podejmą jakieś kroki? Czy powinnam może udać się do komisariatu w Berlinie, gdzie ona ma swój dom rodzinny?

Nie chcę tego tak zostawić, gdyż obecnie czuję się zagrożona, ta osoba zna mój adres, nazwisko, zwyczajnie zaczęłam się bać o życie i zdrowie. Poproszę o jakieś wskazówki, dodam, że jestem osobą bezkonfliktową i taki mail dostałam pierwszy raz w życiu i nie mogę otrząsnąć się z szoku.
Ayadeco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-16 22:31:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:31.