Lubelskie Panny Młode 2017! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-16, 19:38   #31
dagnieszk
Raczkowanie
 
Avatar dagnieszk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 215
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Co do fotografów to mogę polecić amcfoto.pl - mają dostępnych 2 fotografów jednocześnie. Zobaczcie koniecznie film z sesji plenerowej na amcfoto.pl/filmy
__________________
Aga
dagnieszk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 16:27   #32
dagnieszk
Raczkowanie
 
Avatar dagnieszk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 215
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez focusonme Pokaż wiadomość
My rozmawialiśmy z Gębalem i podobały nam się jego prace ale zdecydowaliśmy się już prawie na Kańtocha. Byliśmy u niego na spotkaniu ale dochodziło wiele ukrytych kosztów. Za dojazd liczą sobie ok.1zł/km liczone w obie strony (a nie w jedną jak u większości), powyżej 100km życzą sobie nocleg w hotelu. A zamawiając u niego fotoksiążki w cenie 500zł otrzymujemy 3szt. z tym że wszystkie są identyczne:/

My zdecydowaliśmy się na Agnieszkę Kołodyńską a za kamerzystę wybraliśmy Ron-Art i jak się okazało są małżeństwem
Hej dziewczyny, mi ta cena 500zł za 3 sztuki wydaje się mega podejrzana. Widzieliscie może te fotoksiążki - bo powiem szczerze, że cena 500zł za 3 sztuki to na pewno nie są nowoczesne fotoalbumy - może fotoksiążki z cienkimi kartkami. Wejdźcie na jakąkolwiek stronę firmy drukarskiej np najlepszefoto.pl i zobaczcie jakie są ceny porządnych fotoalbumów.
__________________
Aga
dagnieszk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 16:56   #33
focusonme
Raczkowanie
 
Avatar focusonme
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 53
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Widziałam te książki i są mega porządne na takim grubym papierze są nadrukowane zdjęcia, mówił że to jest cena za 2 sztuki a trzecia jest gratis. No ale myślałam że można zamówić jedną ze ślubu, jedną ze zdjęciami z wesela a jedną z pleneru ale wszystkie muszą być identyczne a nie potrzebujemy trzech takich samych albumów
focusonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 18:37   #34
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez focusonme Pokaż wiadomość
Widziałam te książki i są mega porządne na takim grubym papierze są nadrukowane zdjęcia, mówił że to jest cena za 2 sztuki a trzecia jest gratis. No ale myślałam że można zamówić jedną ze ślubu, jedną ze zdjęciami z wesela a jedną z pleneru ale wszystkie muszą być identyczne a nie potrzebujemy trzech takich samych albumów
Ja zamawiam u dziewczyny z Wrocławia. Robi albumy nie drukowane, a zdobi ręcznie. Zajmuje jej to pół roku, ale ostatnio zapłaciłam jej 200zł za album (wysokość a4 w kwadracie) dla nowo narodzonego dziecka, do wypełniania przez rodziców. Siostra zrobiła u niej ślubne i są boskie
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 11:51   #35
dagnieszk
Raczkowanie
 
Avatar dagnieszk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 215
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez aankaa092 Pokaż wiadomość
Ja zamawiam u dziewczyny z Wrocławia. Robi albumy nie drukowane, a zdobi ręcznie. Zajmuje jej to pół roku, ale ostatnio zapłaciłam jej 200zł za album (wysokość a4 w kwadracie) dla nowo narodzonego dziecka, do wypełniania przez rodziców. Siostra zrobiła u niej ślubne i są boskie
A mogłabyś podesłac namiary do tej kobitki, żeby można był na stronie internetowej zobaczyć jej prace - z góry dzięki.

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez focusonme Pokaż wiadomość
Widziałam te książki i są mega porządne na takim grubym papierze są nadrukowane zdjęcia, mówił że to jest cena za 2 sztuki a trzecia jest gratis. No ale myślałam że można zamówić jedną ze ślubu, jedną ze zdjęciami z wesela a jedną z pleneru ale wszystkie muszą być identyczne a nie potrzebujemy trzech takich samych albumów
Trzy jednkowe są super jeśli chce się rodzicom na prezent jako pamiątkę dać - często to w końcu oni płacą za wesele, więc fajnie jakoś im podziękować ;-)
__________________
Aga
dagnieszk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 14:51   #36
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez dagnieszk Pokaż wiadomość
A mogłabyś podesłac namiary do tej kobitki, żeby można był na stronie internetowej zobaczyć jej prace - z góry dzięki.

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------



Trzy jednkowe są super jeśli chce się rodzicom na prezent jako pamiątkę dać - często to w końcu oni płacą za wesele, więc fajnie jakoś im podziękować ;-)
Mogę podać mail. Niestety ona sama nie ma swojej strony, ale robi je w tym stylu (link do zupełnie innej osoby, ale podobnie robią albumy) https://m.facebook.com/papierowesztuki/
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 11:19   #37
dagnieszk
Raczkowanie
 
Avatar dagnieszk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 215
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez aankaa092 Pokaż wiadomość
Mogę podać mail. Niestety ona sama nie ma swojej strony, ale robi je w tym stylu (link do zupełnie innej osoby, ale podobnie robią albumy) https://m.facebook.com/papierowesztuki/
Ja chyba jednak bym w ciemno nic nie zamówiła nie wiedząc co z tego będzie. To chyba zależy komu co się podoba - dla mnie mega są albumy z kryształkami Swarovskiego z najlepszefoto.pl. Można się umówić z fotografem, że same zdjęcia się bierze, a album samemu sobie zamówić http://www.najlepszefoto.pl/produkty...bum-pro#qt-468
__________________
Aga
dagnieszk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-23, 14:55   #38
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez dagnieszk Pokaż wiadomość
Ja chyba jednak bym w ciemno nic nie zamówiła nie wiedząc co z tego będzie. To chyba zależy komu co się podoba - dla mnie mega są albumy z kryształkami Swarovskiego z najlepszefoto.pl. Można się umówić z fotografem, że same zdjęcia się bierze, a album samemu sobie zamówić http://www.najlepszefoto.pl/produkty...bum-pro#qt-468
Mojej siostrze została polecona prze znajomych. Mamy już 4 albumy od niej. Zawsze można napisać do niej i ona wysyła swoje prace w mailu. o wszystko się dopytuje, wszystko można jej napisać co się chce. Ja jej wysłałam całą listę rzeczy, które chce w "albumie mojego dziecka" i zrobiła wszystko perfekcyjnie. Miejsce na odbicie stópki i dłoni, drzewo genealogiczne miejsca gdzie my możemy powklejać zdjęcia. Album ślubny siostry też jest piękny
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy

Edytowane przez aankaa092
Czas edycji: 2015-12-23 o 14:58
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 12:48   #39
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Wtrace sie w watek, bo wazna sprawa

Porwano komus psa
https://www.facebook.com/permalink.p...50118115247 241
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 07:31   #40
isiowaa
Raczkowanie
 
Avatar isiowaa
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 34
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cześć wszystkim! Przyłączam się do grona Lubelskich Panien Młodych 2017. Co prawda moje wesele będzie się odbywało w rodzinnych stronach narzeczonego, ale to co możemy załatwiamy w Lublinie
Co do fotografa i kamerzysty my zdecydowaliśmy się na andrzejmaj.pl
Moja siostra miała ich u siebie i było całkiem fajnie, więc i my postanowiliśmy się na nich zdecydować.
isiowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 21:31   #41
kasaii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

,

Edytowane przez kasaii
Czas edycji: 2017-07-25 o 15:18
kasaii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-02, 15:26   #42
Rutka94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 15
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cześć!
O zespole SeLaVi słyszałam od koleżanki, która była kiedyś na imprezie gdzie grali i była nimi zachwycona. Ja ich odrzuciłam ze względu na brak perkusji. Który zespół Sami Swoi Cię intersuje? Bo jest ich kilka. Ten z Warszawy? Białegostoku? Ja pisałam do tych z Białegostoku, ale nie dość, że życzyli sobie niebotyczną stawkę to jeszcze mieli wiele wymagań. U nas ostatecznie stanęło na zespole Relax z Bełżca.
My wybraliśmy Dworek w Jabłonnej, ponieważ od początku tam najbardziej się nam podobało. Mieliśmy jednak wątpliwości, bo nigdy tam nie byliśmy na żadnej uroczystości, ale znajomi którzy tam byli bardzo chwalili sobie jedzenie i obsługę.
Rutka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 14:54   #43
kasaii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

,

Edytowane przez kasaii
Czas edycji: 2017-07-25 o 15:16
kasaii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 22:21   #44
90_GOSIA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 36
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Witam, chciałabym dołączyć do dyskusji Od pewnego czasu śledzę ten wątek, jak również PM 2016 - duzo tam przydatnych informacji. Póki co jestem na etapie wyboru sali. Mamy o tyle pod gókę, że mieszkamy za granicą. Ale za 2 tyg przyjeżdżamy na urlop i mam nadzieję wtedy to załatwić.

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Jeśli któraś z Was była na weselu w następujących lokalach chętnie usłyszę opinie. (Dostępne fora już przejrzałam ale część informacji jest starych, a niektóre ciężko stwierdzić czy obiektywne bo są sprzeczne):
Hotel Jedlina Motycz, Podolanka Bogucin, Dworek Arkadia, Versaria, Dom Biesiadny Wojciechów, Akropol, Pod Kasztanami, Ola, Zajazd SAS, Europejski Ośrodek Integracyjny Niemce, Agit, Notabene Świdnik, Zajazd Złoty Klucz Trojaczkowice, Dwór Kębłów, Zajazd Wincentów.
Za wszystkie odpowiedzi dziekuje
90_GOSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 16:17   #45
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez 90_GOSIA Pokaż wiadomość
Witam, chciałabym dołączyć do dyskusji Od pewnego czasu śledzę ten wątek, jak również PM 2016 - duzo tam przydatnych informacji. Póki co jestem na etapie wyboru sali. Mamy o tyle pod gókę, że mieszkamy za granicą. Ale za 2 tyg przyjeżdżamy na urlop i mam nadzieję wtedy to załatwić.

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Jeśli któraś z Was była na weselu w następujących lokalach chętnie usłyszę opinie. (Dostępne fora już przejrzałam ale część informacji jest starych, a niektóre ciężko stwierdzić czy obiektywne bo są sprzeczne):
Hotel Jedlina Motycz, Podolanka Bogucin, Dworek Arkadia, Versaria, Dom Biesiadny Wojciechów, Akropol, Pod Kasztanami, Ola, Zajazd SAS, Europejski Ośrodek Integracyjny Niemce, Agit, Notabene Świdnik, Zajazd Złoty Klucz Trojaczkowice, Dwór Kębłów, Zajazd Wincentów.
Za wszystkie odpowiedzi dziekuje
W Oli my robimy wesele Właściciel jest super, piękna sala, cudowne wnętrze. Słyszałam same pozytywne opinie, ale jak będzie, to się przekonamy
W Vesarii byłam na metku, organizacja trochę kulała (opóźniona kolacja) i nie do końca smakowało mi jedzenie.

W Dworze Kębłów odstraszyła nas niezbyt fajna właścicielka i cena, która ma w sobie wiele pozycji ukrytych - takie jak korkowe i pokrowce, a braliśmy pod uwagę ten lokal. Moja siostra cioteczna będzie tam miała wesele za rok w październiku. Właścicielka nie była skora do podawania konkretnych informacji, odsyłała do ulotek, nie podawała konkretnych kwot (np. korkowego, pokrowce). Nie są też elastyczni pod kątem przyniesienia własnych produktów np. na stół wiejski, czy rybny/sushi - muszą byc to rzeczy od nich. I ponaglała nas, nie pokazała wszystkich pokoi i dokładnie sali, bo MYLI PODŁOGĘ, a przeciez byliśmy umówieni i przyjechaliśmy punktualnie. Nie chciała, żebym robiła swoje zdjęcia. Kolega mówił, że na weselu jego brata był problem ze sprzątnięciem przez obsługę konfetti i jakaś kłótnia z właścicielką wynikła. Ale nie byłam przy tym, więc nie wiem. Tyle ode mnie
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 20:12   #46
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

O notabene mogę tylko powiedzieć ze mają dobre jedzenie. Nie byłam tam na weselu, ale jadam tam czasem w restauracji.
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 21:04   #47
isiowaa
Raczkowanie
 
Avatar isiowaa
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 34
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Ja nie polecam Notabene w Świdniku. Moja mama była tam na obiedzie i mężczyzna przy stoliku obok miał w zupie... muchę.
Od siebie powiem, że w Kaprysie oraz w Choinach w Świdniku wesela przygotowują najczęściej praktykanci. Często zdarzało mi się zakładać pokrowce, ustawiać stoły i krzesła oraz nakrywać stoły.
__________________
17.07.2010 - Dziewczyna
14.02.2011 - Narzeczona
22.07.2017 - Żona
isiowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 21:37   #48
90_GOSIA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 36
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Dzieki za podpowiedzi. Szkoda trochę z tym Kębłowem, bo powiem szczerze że brałam pod uwagę, zwłaszcza że to chyba jedyna sala z tych które rozważam, która jest bardziej w stronę mojej rodziny..
90_GOSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 10:55   #49
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez 90_GOSIA Pokaż wiadomość
Dzieki za podpowiedzi. Szkoda trochę z tym Kębłowem, bo powiem szczerze że brałam pod uwagę, zwłaszcza że to chyba jedyna sala z tych które rozważam, która jest bardziej w stronę mojej rodziny..
Polecam tam zadzwonić, pojechać i obejrzeć. To, że ja mam niemiłe doświadczenia nie oznacza, ze każdy będzie miał
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-07, 20:51   #50
90_GOSIA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 36
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
Polecam tam zadzwonić, pojechać i obejrzeć. To, że ja mam niemiłe doświadczenia nie oznacza, ze każdy będzie miał
Jasne, że będziemy ogladac sale i wrażenia na pewno ostatecznie zadecydują, tylko że mam dość długą listę tych które biorę pod uwagę i chcę zrobić wstępną selekcję. Mieszkam w Anglii i muszę ogarnąć salę w ciągu 2-tygodniowego urlopu
90_GOSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 22:46   #51
patka91lbn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 26
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

witam przyszłe panny młode


jestem świeża i w temacie i na wizażu


rozglądamy się za salą. Nie byłam na weselach, ale zastanawiam się nad:
1. Zajazd Złoty Klucz
2. Gościniec Horyzont
3. Trzy Korony
4. Dom weselny Ola
5. Sonatina
6. zajazd pod gwiazdami
7. Vesaria
8. Impressa


wesele na ok 180-200 osób.MOże polecacie jeszcze coś innego?
będę wdzieczna za każdą informację o rozmarynie i horyzoncie słyszałam średnie opinie
patka91lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 22:53   #52
90_GOSIA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 36
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez patka91lbn Pokaż wiadomość
witam przyszłe panny młode


jestem świeża i w temacie i na wizażu


rozglądamy się za salą. Nie byłam na weselach, ale zastanawiam się nad:
1. Zajazd Złoty Klucz
2. Gościniec Horyzont
3. Trzy Korony
4. Dom weselny Ola
5. Sonatina
6. zajazd pod gwiazdami
7. Vesaria
8. Impressa

wesele na ok 180-200 osób.MOże polecacie jeszcze coś innego?
będę wdzieczna za każdą informację o rozmarynie i horyzoncie słyszałam średnie opinie

Hej ja też nie bylam w żadnej z powyższych, ale rozważam niektóre, oto jakie informacje zebralam
ZAJAZD ZŁOTY KLUCZ, TROJACZKOWICE
⦁ 16-21 km od Lbn,
⦁ Do 120 os. Do 150 os - wówczas sala taneczna w namiocie
⦁ Ceny zaczynają się już od 140 złotych za osobę.
Zupa, danie głów, deser, 3 przekaski gorace, barszczyk, 8 przekąsek zminych, Napoje ciepłei zimne,
⦁ Możliwość korzystania z apartamentu na czas przygotowań dla nowożeńców,
⦁ Ozdoby okolicznościowe. Kwiaty i pokrowce
⦁ II dz. 50%: zupa, danie główne, goraca przekaska, deser, 5 przystawek, napoje
⦁ I-III, XI-XII: -20 zł/os 120/os
⦁ Dzieci 5-10l. 50%
⦁ Pokoje taniej 60/os ze śniadaniem
⦁ Przed budynkiem tylko parasole
⦁ Beżowo-kremowy wystrój, złote zasłony
Opinie z roznych forów
Mój watek fb: Nowy lokal, nie wiadomo jak jest; Mało miejsca podobno kolega był na sylwestrze i mówił że mało jedzenia jest i nie bardzo w złotym kluczy
lubelskie-panny-mlode-i-mezatki-: (2014)
Chciałabym przestrzac kazdego, kto planuje zorganizowac wesele, chrzciny, komunie itp. w lokalu Złoty Klucz w Trojaczkowicach.
Bylismy dosyc spora grupa w tym lokalu na Balu Sylwestrowym (jezeli mozna to tak nazwac). Wlasciciele chyba tylko na kase polecieli i nic poza tym. Sala jest na max 70 - 80 osob a bylo w rzeczywistosci 150!!!!!! Nie bylo sie gdzie ruszyc, tanczyc ani jak przejsc do toalety. Parkiet do tanczenia mial moze 20 m/k i byl obok recepcji. 4 pary wyszly z imprezy o 21 zadajac zwrotu pieniedzy. Jakas masakra!!!
Jedzenie okropne. Niewiem kto to gotowal ale jedna rade mam do wlascicieli. JEZELI CHCECIE PRZETRWAC NA RYNKU DOMOW WESELNYCH TO MUSICIE ZMIENIC KUCHARZA!!!
Salatka ryzowa wygladala jakby stala na stole juz minimum 3 dni. Farsz do ryby po grecku mial za duzo w sobie pietruszki i selera i byl ochydny. Kurczak byl faszerowany jakas obrzydliwa watrobka ktorej nie dalo sie przelknac.

Jezeli chodzi o alkohol to tez mogli sie postarac a nie jakies wino SOLARRA za 30 zl, wodka ciepla pewnie za jeszcze mniej. Szkoda gadac, totalne nieporozumienie!

Organizator zapewnial na stronie internetowej, ze podczas Zabawy beda rozne konkursy itp. Oczywiscie nic takiego nie bylo. Niepowtarzalny i spektakularny pokaz sztucznych ognii trwal 15 sec. Masakra!

Ludzie! Omijajcie szerokum łukiem ten lokal. Szkoda pieniedzy i czasu.


DOM WESELNY OLA, JABŁONNA
⦁ 20-39 km od LBn,
⦁ Plac zabaw, Krzesełka i kącik dla maluchów
⦁ Pokój dla nowożeńców
⦁ Fajne otoczenie, altany, patio
⦁ Stoły tematyczne: owocowy, wiejski, rybny, sushi, szynki parmeńskiej
⦁ Fontanna czek., alkoholowa
⦁ Grill
⦁ Autokar
⦁ Sztuczne ognie, lampiony, opiekunka
⦁ Ładne żyrandole (wiszące kryształowe), ścianka, podświetlany sufit
⦁ Stoły dookoła parkietu
⦁ Szybko odpisali
⦁ Na sobotę jest minimum 100 osób
⦁ cena w miesiącach letnich wynosi 180zł od osoby ,
⦁ w cenie 6 dań gorących, deser, napoje zimne i gorące bez ograniczeń , dekoracja sali (pokrowce szarfy kwiaty)
⦁ w styczniu- marcu cena jest o 40zł niższa od osoby - 140 zł,
⦁ dzieci do trzech lat są bez opłat od 3 do 9 ciu za pół ceny
⦁ Przykładowe menu:
Dania główne:
1) Rosół królewski z makaronem
2) Polędwiczki wieprzowe z delikatnym sosem borowikowym, ziemniaczki opiekane + zestaw surówek
3) Deser lodowy
4) Dorsz zapiekany w sosie koperkowym
5) Strogonow
6) Filet z kurczaka
7) Barszcz czerwony z krokietami

Przystawki:
1) Sałatka włoska
2) Sałatka grecka
3) Pikle
4) Sałatka gyros
5) Śledzie tradycyjne
6) Tombaliki z kurczaka
7) Roladki z łososia
8) Kęski piwne
9) Indyk w maladze
10) Półmisek wędlin (wędzone i pieczone)
11) Pstrąg faszerowany
12) Jaja ( w sosie tatarskim oraz w majonezie)
13) Baleron białoruski
14) Deska serów
15) Napoje zimne i gorące bez ograniczeń

Opinie
Fb, mój wątek: pyszne jedzenie x3
Wizaż 2017: Po przejrzeniu wielu sal w Lublinie i okolicach zarezerwowaliśmy w Domu weselnym Ola, martwi mnie jedynie to, że nigdy tam nie byłam i nie wiem jak będzie, ale nie słyszałam jakiś złych opinii i właściciel wydaje się bardzo miły.; tez zarezerwowalismy Ole. slyszalam wiele pozytywnych opinii.; Cieszę się, że słyszałaś pozytywne opinie, ja też powoli słyszę od różnych ludzi raczej dobre opinie, więc chyba dokonałyśmy dobrego wyboru ; W Oli my robimy wesele Właściciel jest super, piękna sala, cudowne wnętrze. Słyszałam same pozytywne opinie, ale jak będzie, to się przekonamy
Wizaż 2015: Już zdecydowane, jak tylko weszłam do Oli to wiedzialam ze to właśnie to czego chce! TŻ tez zadowolony ; Wesele - Ola w Jabłonnej - piękna sala i okolica domu weselnego. Jedzenie bardzo bardzo dobre, duże porcje, caly czas donosili przystawki. Obsługa pomocna i sympatyczna. Właściciel fajny gość, można wszystko ugadac, nie robił z niczym problemu, doradzał tak aby było jak najlepiej. Najlepsze że mieliśmy w umowie w cenie standardową dekorację (czyli po 1 rozy w wazonie) a zrobili nam piękne duże bukiety i przed nami i na stolach, to bylo mega zaskoczenie ;
byłam na karnawałówce- było świetnie, super jedzonko, szybka i miła obsługa. No i z właścicielem super kontakt, bez problemu można dzwonić i pytać o wszystko; Z terminami krucho;
Byliśmy w "Oli" w Jabłonnej (właściciel bardzo spoko, ale sala na żywo nie robi aż takiego wrażenia, jak na zdjęciach, tzn. jest bardzo ładnie, ale nie powala - nie jest to dla mnie wielki problem, ale cena i odległość robią swoje).;
Moja znajoma: dom weselny Ola śliczna sala ale na wesele do 100 osób. Też się interesowaliśmy tą salą ale moim zdaniem za mała na 150 osób, moja była szefowa miała tam wesele i bardzo chwaliła; i z tego co wiem to mama Pawła też była zadowolona z wesela w Oli
lubelskie-panny-mlode-i-mezatkij: ja byłam w Oli w 2012 roku. jedzenie było dobre, obsługa też, jedynie co mogę zarzucić to że było ciasnawo- ale to kwestia jednego indywidualnego wesela.
moja siostra miała w tamtym roku (2014) wesele w Oli i mogę z całą pewnością powiedzieć że będziesz zadowolona, sala bardzo bardzo ładna, jedzenie wyśmienite, obsługa bardzo się postarała, wszystko było dopilnowane i porządek był utrzymany.
2015: Lokal - Dom weselny "Ola" w Jabłonnej - Jesteśmy bardzo zadowoleni, piękna sala i otoczenie, smaczne jedzenie, obsuga bardzo sprawna i uprzejma - z uśmiechem na ustach spełniali wszystkie prośby. Właściciel bardzo pomocny i przyjemny, można wszystko ustalić wg gustu
90_GOSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 19:50   #53
patka91lbn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 26
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

ogromnie Ci dziękuję za tak wyczerpującą wiadomość !


mi ze złotego klucza w ogóle nie odpisali na maila. Ze swojej strony wiem, że w Impressie jest smacznie, córka koleżanki mamy miała tam wesele i chwalili kucharza.
Ola bardzo mnie kusi, ale dowiedziałam się jedynie, że mają termin w maju, my chcemy konkretną, czerwcową datę więc chyba przez tokryterium odpadnie.
dziś oglądałam hotele w Lublinie i po fotach w necie uwagę moją zwrócił Huzar i Royal botanic. Zobaczymy, co powiedzą właściciele
patka91lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 22:13   #54
aganymc
Raczkowanie
 
Avatar aganymc
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 47
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Hej
My już lokal mamy wybrany, w ostatnią sobotę podpisywaliśmy umowę - padło na Hotel Pod Kasztanami. Nie ukrywam, że to, co najpierw zwróciło moją uwagę to lokalizacja. Niestety, przez okno z sali Zalewu nie widać, ale jest wyjście do ogródka, być może stamtąd jest jakiś widok - nie zaglądaliśmy Byłam za to kiedyś na przyjęciu w Portofino (chyba ten sam właściciel?) i stamtąd widok jest naprawdę uroczy, więc jeśli któraś z Was robi mniejsze wesele to chyba warto się zainteresować.
To wszystko jednak zeszło na drugi plan, bo sala sama w sobie prezentuje się bardzo elegancko i ze smakiem, przetrząsnęłam też forum w poszukiwaniu opinii i wszystko na razie wygląda obiecująco.
A, no i data! 27 maja 2017 r. To będzie już nasz 10. rok razem - fajnie, nie?
No, teraz tylko musimy wybrać kościół... Tuż obok naszego lokalu jest Kościół pw. św. Marcina. Może któraś z Was wie coś o tej parafii? Przyjmą "obcych"?
aganymc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 22:31   #55
90_GOSIA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 36
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Czytalam mnostwo forow slubnych i o Impressie sa same pozytywy i duzo osob ja wybiera, mi natomiast nie podobaja sie wozry na scianach, ale to kwestia gustu

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

Też mi się podoba Pod Kasztanami ale nie bardzo mi odpowiada minimalna liczba osob Masz racje Portofino to ten sam wlasciciel, w sierpniu moja siostra bedzie miala w Portofino wesele, wiec dam znac co i jak (bo jesli chodzi o jedzenie itp to standard pewnie ten sam)[COLOR="Silver"]
90_GOSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 11:44   #56
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez aganymc Pokaż wiadomość
Hej
My już lokal mamy wybrany, w ostatnią sobotę podpisywaliśmy umowę - padło na Hotel Pod Kasztanami. Nie ukrywam, że to, co najpierw zwróciło moją uwagę to lokalizacja. Niestety, przez okno z sali Zalewu nie widać, ale jest wyjście do ogródka, być może stamtąd jest jakiś widok - nie zaglądaliśmy Byłam za to kiedyś na przyjęciu w Portofino (chyba ten sam właściciel?) i stamtąd widok jest naprawdę uroczy, więc jeśli któraś z Was robi mniejsze wesele to chyba warto się zainteresować.
To wszystko jednak zeszło na drugi plan, bo sala sama w sobie prezentuje się bardzo elegancko i ze smakiem, przetrząsnęłam też forum w poszukiwaniu opinii i wszystko na razie wygląda obiecująco.
A, no i data! 27 maja 2017 r. To będzie już nasz 10. rok razem - fajnie, nie?
No, teraz tylko musimy wybrać kościół... Tuż obok naszego lokalu jest Kościół pw. św. Marcina. Może któraś z Was wie coś o tej parafii? Przyjmą "obcych"?
Hej Aga wejdź sobie na wątek Panny Młode 2017, jeśli chcesz ;D w ogóle - wszystkie PM będą u nas mile widziane
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 17:25   #57
patka91lbn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 26
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Kasztany ponoć bardzo spoko smacznie i ładnie, sama chciałam tam mieć wesele, natomiast nasza liczba gości przekracza ich możliwości. Btw często bywam w Portofino prywatnie ot tak, jest elegancko, uroczo i smacznie, obsługa profesjonalna
patka91lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 22:29   #58
aganymc
Raczkowanie
 
Avatar aganymc
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 47
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
Hej Aga wejdź sobie na wątek Panny Młode 2017, jeśli chcesz ;D w ogóle - wszystkie PM będą u nas mile widziane
No hej Poznałam po linku do bloga, ale shhh, jesteśmy tu incognito

Cytat:
Napisane przez 90_GOSIA Pokaż wiadomość
Czytalam mnostwo forow slubnych i o Impressie sa same pozytywy i duzo osob ja wybiera, mi natomiast nie podobaja sie wozry na scianach, ale to kwestia gustu

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

Też mi się podoba Pod Kasztanami ale nie bardzo mi odpowiada minimalna liczba osob Masz racje Portofino to ten sam wlasciciel, w sierpniu moja siostra bedzie miala w Portofino wesele, wiec dam znac co i jak (bo jesli chodzi o jedzenie itp to standard pewnie ten sam)[COLOR="Silver"]
Co do minimalnej liczby gości - warto dopytać osobiście, bo jest możliwość negocjacji. W ofercie podają 140, ale my podpisaliśmy umowę, w której minimalna liczba gości to 100. Może to zależy od terminu i w tym najgorętszym sezonie nie opłaca im się robić przyjęć dla mniej niż 140 osób? Chociaż nasze wesele odbędzie się w ostatni weekend maja i ten termin w większości lokali też jest traktowany jako sezon weselny.
aganymc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 22:55   #59
90_GOSIA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 36
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez aganymc Pokaż wiadomość
No hej Poznałam po linku do bloga, ale shhh, jesteśmy tu incognito



Co do minimalnej liczby gości - warto dopytać osobiście, bo jest możliwość negocjacji. W ofercie podają 140, ale my podpisaliśmy umowę, w której minimalna liczba gości to 100. Może to zależy od terminu i w tym najgorętszym sezonie nie opłaca im się robić przyjęć dla mniej niż 140 osób? Chociaż nasze wesele odbędzie się w ostatni weekend maja i ten termin w większości lokali też jest traktowany jako sezon weselny.

Chyba rzeczywiscie chodzi o okres. Moja siostra robi male wesele w Portofino w tym roku i powiedzieli ze obojetnie ile osob przyjdzie, za minimalna liczbe trzeba zapalacic bez dyskusji Ale rozwazamy slub w zimie lub wiosna i mysle ze wtedy mozna bedzie ponegocjowac, zobaczymy. Za niecaly tydz przyjezdzam do Polski na urlop wtedy bedziemy ogladac sale wiec wszystkiego sie dowiem, no i bedziemy musieli podjac dosc szybko decyzje
90_GOSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 23:32   #60
90_GOSIA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 36
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Dziewczyny! Potrzebuje sprawdzonego DJa!! (O Hiszpanie, Atlanticu i Tomo słyszałam ale moze jakis jeszcze?..) Zdecydowanie wolimy dja od zespolu, ale musi byc to ktos to wcieli sie rowniez w role wodzireja i bedzie umial dobrac odpowiednia muszyke pod gości. Help
90_GOSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-20 20:08:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:00.